Ananas

Tady pište své zkušenosti s jednotlivými druhy ovoce, zeleniny, atd.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Ananas

Příspěvek od buc11 »

titanicius píše:
vaclav píše:zdravím
tak skusím dát fotečky jak na to.Jeden zrovna nenší plod před několika roky ale dobrý.U vrcholové růžice jsou patrné i dvě sazenice,tkzv.rozety.Takto to udělejte-to černé je prach z dřevěného uhlí,zasazena jsou v zahradním substrátu podobné jako rašelina.Tak zdary.vaclav

ty tvy ananasy jsou uzasny,uplne mi spadla celist,ja uz je pestuju asi tri roky a pokazde neco skazim,treba je spali na jare slunicko,nebo spali mraz,nebo se zapari ,pokazde obrazi znovu a tento rok uz sem na ne byl opatrny tak doufam ze pristi rok uz uspeju,
Jinak co se tyka toho paleni a brneni jazyka pri konzumaci ananasu tak patrim k tem co ten problem maji,staci snist pulku a je to zly,bratr treba neciti vubec nic,ale do druheho dne je to v poho,Myslite si ze to je nejaka alergie nebo co?
já žiju v domnění, že ty kyseliny vytrhávaj z jazyka kusy masa, tak proto, mám to i s ultrazralým , překročím-li míru, což je v takovém případě takřka vždy
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Ananas

Příspěvek od tristazmista »

cim min zralej, tim je to horsi. Asi zalezi kdo jak ma citlivou kuzi.
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Ananas

Příspěvek od Fiona »

Pravda, ale se stavou je to jinak. Zatimco nezraly plod je po 2 soustech prakticky nepozivatelny, stava se da vlit do krku relativne rychle a nestaci vyvolat paleni. Nevim jestli je tak leciva, anebo jestli tou svoji agresivitou pohubi vsecky bacily co ji stoji v ceste, ale mne jednou takhle zfleku vylecila chrchlavy bolavy krk, aniz by pri tom napachala znatelne skody v travicim trakte :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od Ondraw »

Já můžu jíst jakkoli zralej ananas, ale jakmile sním cca třetinu až poloviny celýho ananasu, pálí mě celá pusa a jazyk a to se fakt nedá.) Moje mama může sníst celej a nemá problém žádnej. Zajímavý.
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

Ondraw píše:Já můžu jíst jakkoli zralej ananas, ale jakmile sním cca třetinu až poloviny celýho ananasu, pálí mě celá pusa a jazyk a to se fakt nedá.) Moje mama může sníst celej a nemá problém žádnej. Zajímavý.
ja uz ananas jem priležitostne, ale pravidelne robim z neho šťavy- z jedneho ananasu mam pritom aj liter šťavy :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Ananas

Příspěvek od awa »

Teď už bych i teoreticky celej najednou snědla, ale zase kapacita mého žaludku je nedostatečná, takže tak něco mezi větší třetinou nebo malou polovinou. Taky jsem to přestala kousat, ale to z pohodlnosti a hlavně miluju ananas s čerstvou mátou, eventuelně mírně řezaný malinami nebo višněmi, takže smoothies. :D Jinak jedu mono.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Ananas

Příspěvek od Hugo z Hor »

Štáva z ananasu + máta + nějaký ten pomeranč, to je moje potěšení >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Ananas je vyborny, minuly tyzden som ho prvy krat ochutnal cerstvy. Tiez ma po nom trochu palil jazyk, ale tento tyzden sa mi zdal zrelsi, a nic ma nepali. Tak asi musi byt dost zrely.
Inak co si myslite o ananase po kratsom poste (jednodnovom). Ja chcem vyskusat po ukonceni postu po 3 hodinkach zeleninovych stiav dat stavu z ananasa. Moze to dobre nastartovat travenie. Alebo nie?
A este sa pise, ze pomaha travit bielkoviny. S cim by ho bolo dobre skombinovat, aby sa vyuzila tato vlastnost? Rozmyslal som, ze pol hodinku po ananase skonzumovat nejake semienka, napriklad konopne.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

To paleni jsem pri konzumaci ananasu nikdy nepozoroval. U kiwi jo, teda kdyz snim tak ctyri a vice.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Ananas

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já ani u značně přezrálého kiwi, kteréžto mě v ledničce většinou dochází 3 týdny (aktuálně mám zhruba stejnou dobu ty žluté, co byly v akci v Kauflandu a ještě nejsou došlé tak, jak očekávám)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Skusal uz niekto nabehnut po poste ananasovou stavou? Ci bola by to velka zataz?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Ananas

Příspěvek od k.winky »

Podle toho po jakém půstu ... Jestli se do toho počítá i 36h, tak je ananasová jako první fajn, to jsem už zkoušela :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Ananas

Příspěvek od tristazmista »

Xion píše:Skusal uz niekto nabehnut po poste ananasovou stavou? Ci bola by to velka zataz?
jakekoliv stavnate ovoce je po pustu pro telo tou nejlehci moznou zatezi, coz myslim ze ananas plne splnuje. Hlavne at je zralej :wink:
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Tak som dnes vyskusal nabehnut po jednodnovom poste ananasovou stavou a prebehlo to uplne super. Az nato, ze som nemal celkom zrely ananas a odniesla si to moja pusa a jazyk... au. :-) Este ze jazyk regeneruje tak rychle, hehe.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od Fuujin »

Já sem včera zkonzumoval celý ananas a mám popraskaný koutky ještě teď, au.
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Ananas

Příspěvek od tristazmista »

ja dal vcera na obed dva obrovsky, krasne vonavy nazloutly ananasy a trosku me popraskal jazyk, ale bylo toho fakt mocccc :D
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Ja som dnes zjedol behom asi 3 hodin, cely 1,5 kg ananas, a usta mam akoby som zjedol smirgel. :-) Aj sa mi nachvilu pustilo trochu krvi, tak neviem, asi trochu ten ananas obmedzim. Ale nie vzdy sa daju kupit take male. :-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Ananas

Příspěvek od Fiona »

Ananas miluju, ale od jiste doby ho do sebe leju jen v tekutem stavu. Vnitrek tela ho ma rad, ale rty a kuze nikoliv.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

Az uvidim velky, pekny a zraly ananas, koupim ho a s nikym se nerozdelim, abyh ho mohl snist na posezeni a zkusit, jestli mi to taky neco provede.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

ty se proste musis spalit vid?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

Sweetie píše:ty se proste musis spalit vid?
Nebo nespalit.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

Vcera jsem dal pulku velkeho ananasu a trochu jsem to paleni citil. Dal uz jsem nejedl, protoze jsem byl plny a nechtel jsem to lamat pres koleno.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Ananas

Příspěvek od k.winky »

Já včera snědla dva ... První maličkatý sweet, krásný žlutý a opravdu sladký ... Druhý o něco větší, ale také malý, po tom už mě jazyk pálil, ale do rána to bylo dobré :wink: Mňam, jsem ráda, že se mi po dlouhé době zase nějaký povedl...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

mne sa dnes podarilo kupit ananasy na trhu po 50 centov tak uz mam liter v sebe. mnam mnam :P
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

a kdyz ananas odstavnujete, tak oloupete a do odstredivky?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Ananas

Příspěvek od veri »

Sweetie píše:a kdyz ananas odstavnujete, tak oloupete a do odstredivky?
neloupu, jen nakrájím a šťavím.
se šlupkou se šťaví o dost lépe, je lepší výtěžnost, leze suchá šlupka, když jsem šťavila bez šlupky - oloupaný - vylezl mi mokřejší odpad
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

veri píše:
Sweetie píše:a kdyz ananas odstavnujete, tak oloupete a do odstredivky?
neloupu, jen nakrájím a šťavím.
se šlupkou se šťaví o dost lépe, je lepší výtěžnost, leze suchá šlupka, když jsem šťavila bez šlupky - oloupaný - vylezl mi mokřejší odpad
detto- dôkladne umyjem cely, odrežem spodok a vrch :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

moc diky veri, mela jsem pocit ze slupka odstredivku zhuntuje. vyzkousim. ananasova stava je snad nejbozstejsi nektar
a epony se pridala, bezva prakticky rady
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

Jednou jsem stavil ananas s mangem a jeste necim. Bylo to tak sladky, ze to sotva teklo.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Ananas

Příspěvek od veri »

Sweetie píše:moc diky veri, mela jsem pocit ze slupka odstredivku zhuntuje.
jé, sweetie, já ale šťavím ve šnekovém, nevím, jak se ke šlupce zachová odstředivka..ale snad ji nezničí.
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Ananas

Příspěvek od k.winky »

Na HJ je to jednička :-) v odstředivce to jde taky (se slupkou) a je z toho pak krémová smetana ... Někdy mám chuť na tekutou šťávu, někdy na pěnouvou žlutou smetanu, tak asi tak....
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

aha, domnivala jsem se ze na hj je ananas moc mekkej. dobre dobre zkusim hj :)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

ja tiež odšťavujem ananas na HJ a som maximalne spokojna. :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Epony, tusim mas na tie ananasy v dobrej cene nejake stastie. :-) Neposles tip, kde na ne v BA chodis? :-) Mne vacsinou ostane ten z Billy za 3 eura a aj to byva dost casto skaredy. :-( Takze som si teraz kupil bio ananas za 4 eura, uvidim aky bude.

Ozaj, co je to ten HJ odstavovac?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Ananas

Příspěvek od veri »

V Hypernově je senzační akce na ananasy - 2 ks za 35kč :D :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

Xion píše:Epony, tusim mas na tie ananasy v dobrej cene nejake stastie. :-) Neposles tip, kde na ne v BA chodis? :-) Mne vacsinou ostane ten z Billy za 3 eura a aj to byva dost casto skaredy. :-( Takze som si teraz kupil bio ananas za 4 eura, uvidim aky bude.

Ozaj, co je to ten HJ odstavovac?
ananasy kupujem bud v Hypernove- avion, Tesco na kamennom, Lidl, alebo na Kollarovom namesti v zelovoci. v bille skoro vobec nekupujem ovocie

Healthy Juicer je super vec, šetrny odšťavovač, hlavne na citrusove plody, ananasy, listovu zeleninu a pod..Je sice ručny, ale mam ho moc rada :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Ananas

Příspěvek od Xion »

Ten HJ si mi uz davala linku v inom threade, hej pozdava sa mi, len co budem mat nejake financie nazvys, tak si ho zadovazim.

Ja som minule objavil, ze v Kauflande maju dobre akcie, minule mali 2 kg ananasy za 1,15e. Ten ovozel v Bille mi uz tiez zacina vadit. Ozaj, co hovoris na ten stanok, co je na Postovej? Vzdy mam pocit, ze tam maju nekrestanske ceny, a pritom fakt, prejdes po Obchodnej do toho zelovocu na Kollarovom, a tam maju vyrazne lacnejsie.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od epony »

na postovej nekupujem ovozel, cez leto rada chodim inac na trznicu na Mileticke a tiež do Starej tržnice, tam sa da pmndobre nakupit sezonne ovocie/ zelenina :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
venclík
Příspěvky: 163
Registrován: pát bře 21, 2008 1:13

Re: Ananas

Příspěvek od venclík »

Ananas je velmi dobre ovoce, chutna nam. Duvodem jeho velmi sporadicke konzumace je jen jeho vyssi cena. Ale treba vcera jsme se nahodou dostali do Penny Marketu a meli tam ananas tusim za 15 Kc, posledni kus, tak jsme si ho vzali. A zitra ho snad zkonzumujeme.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od mun »

Ananas je ok, problém je, že to chce vychytat kompromis mezi nezralostí a plesnivostí. Kdo jí fruitariánské porce (např. velký ananas najednou) a má rád svůj jazyk, musí se smířit s trochou plísně/hniloby, navzdory tomu, že na nich píšou "field ripened, ready to eat" - za to bych je pověsil. Fungicid bayleton je už jen taková třešnička na dortu :)
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
justdvl
Příspěvky: 43
Registrován: pát lis 19, 2010 1:56
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od justdvl »

Podla toho co pisu v diskusii pod tymto videom http://www.30bananasaday.com/video/matu ... s-immature je ananas dost kysle ovocie a je este kyslejsi ked je nedozrety. Zrejme to je dovod toho palenia v ustach. Kazdopadne teda treba kupovat dozrete ananasy.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od Panda »

A co neutralizovat něčím zásaditým?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Ananas

Příspěvek od buc11 »

Panda píše:A co neutralizovat něčím zásaditým?
ani "TAM" si je moc nekupuju, podíváte-li se mikroskopem, vytrhává to z jazyka kusy masa
mně se osvědčilo, ho několik dnůpřenášet rozkrojenej v báglu, pak jakštakš dojde, ale rači si ještě dám přes jazyk preservativ
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Ananas

Příspěvek od Sitar »

buc11 píše:
Panda píše:A co neutralizovat něčím zásaditým?
ani "TAM" si je moc nekupuju, podíváte-li se mikroskopem, vytrhává to z jazyka kusy masa
mně se osvědčilo, ho několik dnůpřenášet rozkrojenej v báglu, pak jakštakš dojde, ale rači si ještě dám přes jazyk preservativ
Nemocný a slabý maso musí ven.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od mun »

"Tam" je prodávaj taky nezralý, i když ne tolik. A "fixlujou" solí. Taky záleží, jak moc člověk kouše. Já koušu hodně a dám tak půlku velkého ananasu 14 dní doma než je to nesnesitelný nebo i začne téct krev. Četl jsem dvě teorie - kyseliny a bromelain, věřím víc v první, protože na zralosti záleží.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:ale rači si ještě dám přes jazyk preservativ
:D fakt?
dneska jsem mela pulku a nic. a vlastne pres vanoce jsem taky mela nejakej a taky nic. ovsem nemam mikroskop.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Ananas

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:ale rači si ještě dám přes jazyk preservativ
:D fakt?
dneska jsem mela pulku a nic. a vlastne pres vanoce jsem taky mela nejakej a taky nic. ovsem nemam mikroskop.
problém je i v mým již dost rozbrázděným jazyku po nezřízených konzumacích, je pravda, že jednou sem si ho chránil, bylo líto mi vyhodit, ale nepomohlo, protože jazyk je obráceně
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od Panda »

Změřil jsem teď lakmusem šťávu z ananasu a měla pH = 4, čili slabá kyselina (ale neměl jsem odvahu ananas neutralizovat kapkou MMS ;-) ).

Zřejmě při vařené stravě se snižuje citlivost, nikoho v mém okolí ananasy nepálí.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Ananas

Příspěvek od Sweetie »

taky jsem si to mohla precist pred, zrovna jsem snedla celej na postani, koupila jsem vcera u pakistancu za 99 penci snad dvoukilovej. hodne vodovej, stredne sladkej az hodne. a ted to dolehlo, jazyk mam lehce popalenej. takze radsi se mu vyhnout po vsech strankach :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ananas

Příspěvek od Panda »

Asi je škoda se vyhýbat, stačí hned vypláchnout ústa.
Odpovědět