Sitar

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Sitar

Příspěvek od Sitar »

V lete (21.6 az 23.9) chci dat 100 procent vita. Ted jsem sotva na skoroveganskych 50-ti procentech. Kdyz to tu bude napsany, budu to muset zvladnout a ne ze ne.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sitar

Příspěvek od Jindra »

Sitar píše:Kdyz to tu bude napsany, budu to muset zvladnout a ne ze ne.
Napsaný už to je a co je psáno, to je dáno. Supr předsevzetí a držím palce!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Fuujin »

Je to skvělý rozhodnutí ale proč ne třeba hned ?
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Fuujin píše:Je to skvělý rozhodnutí ale proč ne třeba hned ?
Nejak nejsem vyrovnanej s nakupem exotu. Tim netvrdim, ze si je obcas nedam, ale proste v lete z toho budu mit lepsi pocit. Mohl bych ted byt jenom na jablkach, ale na to zatim nemam silu. Treba vcera jsem na Toulcaku koupil tri bio jablka a kdyz jsem se zakousl do prvniho, chutnalo jako broskev, proste parada.

Jeste podzim je celkem v klidu, ale zima a jaro. Suseny nebo mrazeny, coz uz ovsem neni ono.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Fuujin »

No to je jako fakt no.. Hmm bio jabka, asi někdy taky zkusim.. Já sem teda ještě raw léto nebo tak nezažil ,takže asi ani neivm očem mluvim.. ale těším se, sem zěvdavej jak ti to půjde taky :D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Fuujin píše:No to je jako fakt no.. Hmm bio jabka, asi někdy taky zkusim.. Já sem teda ještě raw léto nebo tak nezažil ,takže asi ani neivm očem mluvim.. ale těším se, sem zěvdavej jak ti to půjde taky :D
Biogestapák a nezkusil bio jablka?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Fuujin »

Sou drahý
Biogestapáku mi řká kámoš díky tomu jak čtu obaly a počítám éčka třeba.. rekord byl 17 mimochodem, v jednom výrobku.. sranda je že on to teďka dělá taky
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Kolik stoji konvencne pestovana jablka? 20 az 30 korun?
Vcera jsem ta vyborna bio jablka kupoval za 39/kg a to na Toulcaku nejsou nejlevnejsi. Kdybys to bral ve vetsim primo od Ekofarmy, dostanes se na cenu tech konvencnich nebo na cenu jen o malo vyssi.

Pro priklad jeden cenik jedne ekofarmy: http://ekofarma.baucis.sweb.cz/#cenik
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Fuujin »

20 Kč, i míň, někdy trochu víc.. 39 KG ? se mtu viděl za těch 39 tři ks..

Každopádně s biofarmama dobrej nápad
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Z tejto ekofarmy sme mali zeleninu, keď sme s mamou robili Breussovu kúru.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Fuujin píše:20 Kč, i míň, někdy trochu víc.. 39 KG ? se mtu viděl za těch 39 tři ks..

Každopádně s biofarmama dobrej nápad
Ano, 39,- Kc za kilogram, ale jak rikam, na Toulcaku jsou kapanek drazsi.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes davam druhou nebo treti jednicku letos. Piju teda vodu s domaci bezovou stavou, protoze cistou vodu nejak zatim moc nemusim.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Fuujin »

V kauflandu mají bio jabka, 50kč 4ks.. taky mají krásný hrušky, který se mi líbily ale 40 kč za 3 ks je fakt moc..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Jo, taky jsem na to koukal ve Sparu, 4 jablka, necele kilo kolem 50-ti korun. Tak von ten Toulcak nebude zas tak drahej. Mam pocit, ze pan Ruzicka (majitel obchudku na Toulcaku) bere ta jablka prave z te zminovane ekofarmy.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Pripravuju se na leto, tak zkousim davat nejake dny ciste vita, ale nedari se. Ke snidani dam treba hrozen vina, k obedu ovocny a ananasovy salat, ke svacine hrst kesu a hrst susenych datli. Doma to ale nevydrzim a i kdyz si treba udelam avokado s cesnekem, prizvu k tomu domaci chleba, rajce a papriku. Co s tim?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:Pripravuju se na leto, tak zkousim davat nejake dny ciste vita, ale nedari se. Ke snidani dam treba hrozen vina, k obedu ovocny a ananasovy salat, ke svacine hrst kesu a hrst susenych datli. Doma to ale nevydrzim a i kdyz si treba udelam avokado s cesnekem, prizvu k tomu domaci chleba, rajce a papriku. Co s tim?
Také s tím bojuju hlavně k večeru. Ale pozoruji, že každé vykolejení způsobí řetězově další, jak si člověk něco dovolí tak pak už jede čím dál víc. U Tebe by mohly být spouštěčem ty kešu, které nejsou moc vita, ale jen mrtvá nasládlá hmota. A také pochybuji o těch sušených datlí, připadá mi že sušené ovoce také vystupuje spíše v roli mrtvého cukru a jedině vyvolává další potřebu dodávání neživé stravy. A i ten česnek - moc intenzivní příchuť, také vyvolává chutě po dalších intenzivních chutích, není to ta samotná čistá čerstvá strava do které by se člověk s chutí zakousl, ale jen jakýsi posilovač chuti, což asi také není moc dobré. Avokádo s česnekem bych také cítil spíš jako pomazánku na chleba než něco co bych jedl jen samotné. Avokádo spíš úplně samotné (je ale dost tučné) nebo s odlehčujícím ovozelem (které tučnost zředí).

Dost účinné je, nejdříve vysledovat ve které době se objevuje ta krize kterou se nedaří překonávat, a na tu dobu si naplánovat hodně činností - už se mi mnohokrát stalo že kvůli zaneprázdnění jsem na chutě buď zapomněl nebo jsem to jen nestihl a samy přešly. Dost pomáhá sport - během sportu a také asi půl hodiny až hodinu po něm také chutě nemívám.

Dále mi pomáhá v době krize si číst knížku o prospěšnosti vita stravy (jako např. Walkera) - v těch chvílích mám velké odhodlání vydržet a chutě se neobjevují. Stejně jako při půstech mi pomáhá číst knížku o půstech.

Je dobře aby člověk aspoň jednou někdy držel v kuse třeba týden - protože za tu dobu pocítí velký přínos vita stravy, zjistí jak je mu při ní dobře a ta vidina ho pak táhne i později, když už zas na vita není, aby se do toho stavu zas vrátil.

Ještě pomáhá urinoterapie, pití moči, nejlépe každý den ranní moč (střední proud). Hodně snižuje chutě k jídlu. Jenže to už musí být člověk spíš na dost vyšším stupni vita, aby byla pitnější a nebyla hořká a slaná jako při vařené stravě.

Ale jinak blahopřeji k rozhodnutí, že o vita usiluješ už teď a ne až v červnu jak jsi plánoval. Čím více a dříve tak tím snáze a rychleji to půjde.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Pando, diky moc za postrehy. S tema kesu a susenym to vypada verohodne. Jsou to vlastne taky dost intenzivni zalezitosti. To same plati pro cesnek. Je pravda, ze kdyz jsem pripravoval to avokado, daval jsem ochutnat detem s tim, ze to chutna jako maslo. Ale to avokadove "maslo" je prece jenom mnohem prijemnejsi, nez-li margarin nebo kravske maslo. Priste si zkusim vychutnat avokado samotne, po malych kouscich.

Taky me napadlo, venovat se nejake cinnosti, kdyz me prepadne chut na varene, jenze se trema detma, kterym musis pripravit jidlo, to neni tak uplne jednoduche. Kdybych se mohl sebrat a jit si zabehat nebo se nekam uklidit a cist si knizku, tak by to bylo v pohode. Hlavne bych doma zadna takova lakadla nemel, kdybych byl svobodny. Co se tyce nakupu, tak to se ovladam, ale kdyz je neco doma jiz koupene, tak je to mnohem tezsi.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sitar

Příspěvek od kveta »

a co zabehat si i s detma to by neslo?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

kveta píše:a co zabehat si i s detma to by neslo?
Myslis takhle?

Tak deti, misto vecere si pujdeme zabehat.

To by maminku asi kleplo ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Vitakucharka, bananove palacinky s jahodami.

Dnes jsem to zkusil a hodnotim devadesati procenty.

Susicku nemam, tak jsem to susil v troube, pak na slunicku a pak jeste normalne na lince. No, trvalo to dva dny. Nemam ani moc dobrej mixer, tak misto kokosovy duziny jsem koupil kokosovy mleko z DM, jenz obsahuje i tuzsi cast, neco jako hustou kokosovou slehacku.

Moc sem tomu neveril, ale celek chutnal luxusne, i podle manzelky a deti.
Přílohy
palacinka.jpg
palacinka.jpg (192.21 KiB) Zobrazeno 31832 x
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sitar

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jojo, já už taky vita palačinky zkoušel. Korpus super, ale náplň jest na mě přespříliš těžká. Příště budu muset vymyslet nějakou lehčí variantu bez kešu, chutí připomínající nejlíp mírně sladký tvaroh. :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sitar

Příspěvek od k.winky »

avokádo :wink:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sitar

Příspěvek od Hugo z Hor »

k.winky píše:avokádo :wink:
Hmm :roll:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes prvni letosni "beh". Necele dva kilaky za asi 12 minut. Trat natahnu na 2 km a cas dam pohodlne pod 10 minut. Zkusim tak trikrat tydne. Dal se uvidi.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

2 km za 10:42.

Jak tu tak skoro vsichni blogujou, taky tedy neco s dovolenim prihodim. Je to sice starsiho data, ale coz.

http://puk.blog.idnes.cz/
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

dvdmchl píše:Protože mám opět rejpavou, tak si dovolím tvrdit: "Když tě někdo štve je to jen tvůj vlastní problém.". Protože to je tvoje emoce ty jsi si ji vyvolal, a ty se tím sžíráš.

Osobně když mně něco štve, tak hledám proč, a většinou najdu chybu v sobě. Dost často štvou věci, které člověk sám dělá.
Kez by to bylo tak jednoduche. Ja treba kdyz vidim nebo slysim nektere politiky (Paroubek, Rath...) a uvedomim si, jak skodi, tak to me nekdy dokaze nastvat. Navic je to tem lidem videt i na obliceji, jaci sou to slizouni.

Pritom bych si moc pral, aby me takove kreatury nedokazaly vyvest z klidu.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:
dvdmchl píše:Protože mám opět rejpavou, tak si dovolím tvrdit: "Když tě někdo štve je to jen tvůj vlastní problém.". Protože to je tvoje emoce ty jsi si ji vyvolal, a ty se tím sžíráš.

Osobně když mně něco štve, tak hledám proč, a většinou najdu chybu v sobě. Dost často štvou věci, které člověk sám dělá.
Kez by to bylo tak jednoduche. Ja treba kdyz vidim nebo slysim nektere politiky (Paroubek, Rath...) a uvedomim si, jak skodi, tak to me nekdy dokaze nastvat. Navic je to tem lidem videt i na obliceji, jaci sou to slizouni.

Pritom bych si moc pral, aby me takove kreatury nedokazaly vyvest z klidu.
Docela bych souhlasil s dvdmchl. Zjistil jsem totiž, že když mám určitý okruh věcí které mě štvou, a nějak z nich nějakou věc odstraním, tak VŽDY se hned objeví nějaká jiná která tu odstraněnou nahradí. Ve skutečnosti není problém v okolí ale v člověku uvnitř, že je nevyrovnaný a nechá se takto vyvádět z rovnováhy svým okolím. Plně harmonizovaný člověk má v sobě klid ze kterého ho nemůže okolí vyvést, protože na vnější podněty reaguje realisticky, rozumově, a ne "z pohnutí mysli". Jedna jistá vztekavá známá jednou v amoku skopala svého 8-letého syna když něco neuměl - k tomu může vést vnitřní nevyváženost, nedá se to svádět na syna že on je na vině tím že ji rozčilil - tohle by se nemělo nikdy stát, ale je to jen jeden ze stupňů kdy člověka rozčiluje okolí .... No a perfektním prostředkem k harmonizaci člověka jsou půsty (odříkání si a učení se pokoře).
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sitar

Příspěvek od k.winky »

Asi nic není náhoda, jako to, že si zrovna čtu o čem tady píšete ... A jsem vztekem rozpálená do ruda ... Lidi mě dokážou rozladit, zvlášť někteří ... Aspoň vidím rovinu, na které je třeba pracovat...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Vsak ja s dvd rovnez souhlasim, vim to, jenom je to nekdy tezke priznat.

Minuly tyden jsem v Maranathe na Brumlovce koupil tyto kokosove tycinky: http://www.rozmaryna.cz/obchod/product_ ... ts_id=1788

Vcera jsem je zkusil vyrobit z cerstve kokosove duziny z asi pulky kokosu, hrsti blansirovanych mandli a tri lzicek agavoveho sirupu od Terezy. To vse rozmixovat a chutnalo to vyborne.

Dnes ke snidani jedna bluma.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes ráno jsem jel na pátou k zákazníkovi, domů jsem se vrátil kolem šesté. Všude klid, Chodov se teprve probouzel, tak kouknu z okna a na louce před barákem vidím tři srnky, jak tam hrdě stojí. Už jsem o nich slyšel, ale moc sem nevěřil, že by na pražském sídlišti žily srnky.

Kolem půl sedmé jsem dostal hlad, tak jsem si vzal kousek nějaké housky s mákem a rozinkama a k tomu ještě krajíc chleba s medem. Po chvilce to na mě padlo jako kladivo, no, tak těžko už mi hodně dlouho nebylo.

Tolik dva ranní naprosto protichůdné zážitky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od Panda »

Protichůdné zážitky? To ne, viděl jsi srnky a dostal jsi hlad, to je docela přirozený reflex. :lol:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Protichudne a basta ;-)

Rano jsem byl darovat krev ve Vinohradske nemocnici. Poradove cislo 36., z toho 33 krat bezprispevkove. Pocel bilych krvinek 5300. Jsem zvedav az pujdu v lete a budu tak mesic ciste na vita, jak se to promitne.

Ke snidani jsem si dal asi 20 kulicek hrozna a jeden banan, parada.

Deti si daly takove ty Emco Biskiti a jako vzdy je po tom bolelo brisko, i kdyz jen na chvili. Chtelo by to podobne veci vyhazet, aby nebylo na vyber a aby videly, ze po ovoci jim bude krasne.

Jeste dopoledne jsem se stavil na Flore u LF stanku a koupil vita sendvic, "humrovy" salat, italske vita placky, salat z repy, jablek a mrkve a tu goji+maca tycinku.

Musim se mrknout, co je to maca.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Sitar píše: Deti si daly takove ty Emco Biskiti a jako vzdy je po tom bolelo brisko, i kdyz jen na chvili.
S mliekom?
I když jen na chvíli - to znie tak ospravedlňujúco! Šup s tým do koša - navždy!!! :wink: Nemám rada, keď deti čosi bolí.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Renáta píše:
Sitar píše: Deti si daly takove ty Emco Biskiti a jako vzdy je po tom bolelo brisko, i kdyz jen na chvili.
S mliekom?
I když jen na chvíli - to znie tak ospravedlňujúco! Šup s tým do koša - navždy!!! :wink: Nemám rada, keď deti čosi bolí.
Kravske mleko vubec nepouzivame! Vetsinou to ji samotne nebo s ryzovym ci ovesnym mlekem.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Ráno jsem na sobě provedl test. Zajímalo mne, jestli bude účinek domácího kváskového celozrnného bio chleba shodný s chlebem kupovaným, slunečnicovým v bio kvalitě, možná i celozrnným, ale rozhodně ne kváskovým. V devět hodin jsem dal dva krajíce včera večer upečeného chleba s medem a nic, úplně v pohodě. Mohlo to být tím, že to bylo o dvě a půl hodiny později, nebo tím, že kváskový chléb nechávám kynout na dvakrát celkem 24 hodin.

Dnes 2 km za 10:18.

Večer jsem dal raw pizzu z vitakucharky, tak uz ani nemam chut na tu tasku kopriv, co jsem narval, kdyz sme byli s detma venku. Necham na rano ve vane a nez pujdu spat, jeste ji osprchuju, at moc nevyschne.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

ja davam mikrotenak a do lednicky, neuvada
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Dnes mela Barunka (7 let) na navsteve dve kamaradky, takze dobry. Probehlo venceni kraliku, divadlo, hriste a spolecne hrani si doma. Nejak po sedme vecerni jsme doma osireli pouze s tremi nasimi detmi. Dve mensi sly do vany a ja si sel zabehat. Barunka ale ze jde taky. Tak jsme vybehli. Asi po sto metrech zakopla a odrela si pekne obe kolena. Nastesti to bylo na polni ceste. Statecne se odbelhala domu a nechala si ranu osetrit propolisem. Ja to dobehl. Zitra to pry zkusi znovu ;-)

Dobrou noc.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

no vidis jak inspirujes. kdysi jsem s tatou rada plavala.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Tento tyden jsem byl behat jiz ctyrikrat, coz je rekord. Vcera jsme jeli na carodejnice, tak jsem to nezvladl.

Dostal jsem od Nik (manzelky) loupany durian a mam s nim problem. Je to popsane v potravinach v durianu, tak kdybyste nekdo poradil, budu rad.

Mam namocena susena rajcata na vitapizzu a jeste namocim slunecnici a datle na ten jablecny dort z vitakucharky. Vypada totiz moc chutne.

Dnes jsem vezl cast nasich deti k babicce do Ostrova nad Ohri. Sli jsme na takovou velkou louku porostlou spoustou pampelisek, tak jsem ochutnaval pampeliskove kvety. Jsou pomerne chutne. David (3 a pul) ma zase rad sedmikrasky. Zkousel jsem najit ctyrlistek a zase nic. Vy nachazite?

Dobrou noc.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

Sitar píše:cast nasich deti
to vypada jako bys mel doma skolku :)
ctyrlistky kdyz chci tak vzdycky :wink:
ten durian bych snedla jak rychle to bude mozny..
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Vybral jsem nejaka fota nasi triclenne skolky, sedm a dvakrat tri a pul roku.

Ja taky ten ctyrlistek chtel, ale mozna az moc.

Durian snedli psi, fakt to neslo.

Minuly tyden sestkrat beh.

Davam ted casto vitapizzu, je tak jednoducha na pripravu a vynikajici na chut.
Přílohy
eliska.jpg
(136.58 KiB) Staženo 50 x
david.jpg
(139.69 KiB) Staženo 50 x
barunka.jpg
(164.64 KiB) Staženo 49 x
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Sitar

Příspěvek od RadkaS »

Krasny deti! Fakt! Super :P , to musi byt radosti :P
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Diky, je to radost. Dnes jsem s nima byl doma a byla sranda.

Tady je moje oblibenkyne poslednich dnu.
vitapizza.JPG
(141.69 KiB) Staženo 44 x
Dnes vecer misto behani florbal, tak snad se to projevi na me vydrzi.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

vypada vyborne z ceho je testo?
ja chci taky takovy krasny deti, kde se porizujou? :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sitar

Příspěvek od Renáta »

Deťúrence sú naozaj vydarené! Som zvedavá Sweetie, čo ti Sitar odpovie (:-) :wink:
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sitar

Příspěvek od Sweetie »

:D ja myslim ze to vezme jako pochvalu tak to bylo mysleno a odpovi Dekuju.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od epony »

naozaj krane deti.To su tvoje? Ja mam päťročnu sestru Alžbetku, čo je takmer 20 ročny rozdiel medzi nami a velmi si s nou rozmumiem :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od epony »

Sweetie píše:ja davam mikrotenak a do lednicky, neuvada
super tip, díky Sweetie :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Sitar

Příspěvek od Sitar »

Sweetie píše:vypada vyborne z ceho je testo?
ja chci taky takovy krasny deti, kde se porizujou? :)
Je to podle vitakucharky, tedy rozmixovana namocena susena (na slunci) rajcata, jedno cerstve rajce, dve lzicky agavoveho sirupu a nekdy pridavam jarni cibulku nebo normalni cibuli. To vse na plackach od Terez.

Dikes, vsak je taky budes jednou mit.

Se tedy pochlubim jeste s dvema fotkama, ktery se mi moc libi. Fotil to muj svara. Hodim jeho stranky do webovych zajimavosti, protoze moc hezky foti, kresli, maluje, dela grafiku i sochy.
Přílohy
ba_da.jpg
(126.75 KiB) Staženo 35 x
el.jpg
(112.85 KiB) Staženo 35 x
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sitar

Příspěvek od epony »

pekné fotky! chvalim fotografa :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět