WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Whatever, nebudu se prit o rozdilu omamnych latek dostupnych v prirode a syntetickych vyrobenych clovekem.

Nekanonizuju prirodu. Jen nesnasim, kdyz lide maji potrebu pro zkoumani sebe sama zneuzivat napr. zvirata.

Ono kdybychom v debate pokracovali, tak se bychom nakonec dosli k vysvetlovani defektu, ktere vedou cloveka k chovu psiku a kocicek.

Tak mozna radeji to ukoncit. :)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

Jen tak z hlavy..
Za "psychotickou" bych považovala mimo jiné ptačí zálibu ve velikých vejcích, takový pštros, pokud mu dáte obří sádrovou šišku, bude z ní pos.aný až za ušima, pokusí se ji vysedět i když je na něj moc veliká a vlastních vajec si už ani nevšimne :lol:
O zvířecím fetování by se taky něco hodně napsat, to už si ale nepamatuju až tak přesně, a je to koneckonců fuk, ať už fetují jen lidé, nebo všechna zvířata, asi se shodneme na tom, že je lepší se tomu vyhnout :?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

S pokusy na zvířatech taky nesouhlasím.

OK, už mlčím.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od macik »

dvdmchl píše:Ono kdybychom v debate pokracovali, tak se bychom nakonec dosli k vysvetlovani defektu, ktere vedou cloveka k chovu psiku a kocicek.
jejda, to mám nějakou úchylku, když mám dva psy a chtěla bych ještě kočku?
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

Nic si z toho Mací nedělej,
já mám dvě kočky a jednoho psa. A ze psa si dělám ochutnávače a vitouše.
Ty naše zvířata jsem si nevybrala, já je zdědila po smrti manželových rodičů a to jako dospělé...nedokázala jsem je dát do útulku. A že to tady někdo nazve úchylkou mě vůbec neva, stejně se mi o ně nestará a zase od nich nedostane, to co já....
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

No jo tak v pripadech, kdy zviratka nekdo jinej zbavil svobody a ucinil je zavisle na lidech a pak si umrel, bych se o ne take postaral.
Mne spise prijde divne, kdyz si jde nekdo vedome koupit stenatko, nebo kotatko. Nebo morcatko, ze ho pak jako zavrou do akvarka a jednou denne ho nechaj behat po koberci, jednou do tejdne pak pod dohledem na travnicku.
Pejska naucime sedni, podej pacicku a pak tim budeme udivovat pratele. "Podivej jak ten nas Tomicek hezky posloucha" a Tomicek si jen zmatene mysli, ze zase dostane tu chemickou tycinku, kdyz bude delat ty divne veci. Mezitim ho skrabe obojek na krku.

Meli jste nekdy moznost pozorovat domaci husu, kdyz nad ni preletaji ty divoke a tahnou na jih?
Videli jste nekdy psa co delal, kdyz v dali zavyl vlk?

Chteli by jste mit obojek a davat pac za tycinku?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Fiona »

:D
No, presne neco takoveho ted zrovna delam. Rika se tomu prace, i kdyz vsichni vime jak to doopravdy je :)
A kdyz jdu ven tak taky. Muzu si namlouvat ze ne, ale povinny asfalt na ocich a podpatky na botach jsou vic nez dostatecnym dukazem.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše::D
No, presne neco takoveho ted zrovna delam. Rika se tomu prace, i kdyz vsichni vime jak to doopravdy je :)
A kdyz jdu ven tak taky. Muzu si namlouvat ze ne, ale povinny asfalt na ocich a podpatky na botach jsou vic nez dostatecnym dukazem.
jojo, jsme na tom stejně jak votroci a pes dyž zavyje vlk neudělá nic, akorát kvůli feně cokoliv, ale pak se potupně kvůli žvancu vrátí a bude tajtrdlíkovat, páč je to pro něj stejně jak pro nás jednodušší a můžem si namlouvat
a hrdá kočka totéž, z cvičných a vědeckých důvodů jí činím sem tam zle, že ju poleju, nakopnu nebo tak, ale kvuli žrádlu dycky přileze a má mě "ráda"
A kolem kozy, dyž projde srnka, tak na ňu začučí a vždy se rači vrátí do chlíva na svý jistý
A na komunitách si cením nejvíc toho, že sou tam zvířata zakázaný (spain, england, sicílie)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sluníčko »

fakt jsou tam zakázaný? a proč?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... sid=110672

chemické sajrajty v kosmetice....aneb voda mi teda stačí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

Endgame, Bilderberg, z toho mě jímá deprese, vypadá to zatraceně přesvědčivě :| zpracované tak po americku, ale hlavní myšlenka nepochybně nebude daleko od reality :(

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7604
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:No jo tak v pripadech, kdy zviratka nekdo jinej zbavil svobody a ucinil je zavisle na lidech a pak si umrel, bych se o ne take postaral.
Mne spise prijde divne, kdyz si jde nekdo vedome koupit stenatko, nebo kotatko. Nebo morcatko, ze ho pak jako zavrou do akvarka a jednou denne ho nechaj behat po koberci, jednou do tejdne pak pod dohledem na travnicku.
Pejska naucime sedni, podej pacicku a pak tim budeme udivovat pratele. "Podivej jak ten nas Tomicek hezky posloucha" a Tomicek si jen zmatene mysli, ze zase dostane tu chemickou tycinku, kdyz bude delat ty divne veci. Mezitim ho skrabe obojek na krku.

Meli jste nekdy moznost pozorovat domaci husu, kdyz nad ni preletaji ty divoke a tahnou na jih?
Videli jste nekdy psa co delal, kdyz v dali zavyl vlk?

Chteli by jste mit obojek a davat pac za tycinku?
Nechtěli bychom, už i proto, že příliš miluju svobodu a jsem v tomto svéhlavá. (:-)
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Covece ja jsem na podobne snimky, ne tak davno, dost koukal. A svet mi pripadal cerny a beznadejny. Pak jsem na to prestal koukat, svetovemu deni jsem dal takovou dulezitost jakou si zaslouzi, totiz zadnou. No a svet mam ted hezkej, barevnej.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od s.arik »

dvdmchl píše:Covece ja jsem na podobne snimky, ne tak davno, dost koukal. A svet mi pripadal cerny a beznadejny. Pak jsem na to prestal koukat, svetovemu deni jsem dal takovou dulezitost jakou si zaslouzi, totiz zadnou. No a svet mam ted hezkej, barevnej.
Jo, máš pravdu. Akorát když se přestanou zajímat všichni, budou si moci diktátoři světa dělat svoje ještě snadněji...můžeme si stokrát říkat, že duchovní svobodu nám nevezmou, ale já si tu duchovní svobodu chci vychutnávat i ve svobodě jakž takž i fyzické, ne například v koncentráku nebo v hrobě...říkám si, že jako informovaný jedinec mohu alespoň MALINKO změnit k lepšímu...nemyslím tím volby, ale třeba to, že se budu vyhýbat chemii a podobná drobná rozhodnutí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dgm »

s.arik píše:
dvdmchl píše:Covece ja jsem na podobne snimky, ne tak davno, dost koukal. A svet mi pripadal cerny a beznadejny. Pak jsem na to prestal koukat, svetovemu deni jsem dal takovou dulezitost jakou si zaslouzi, totiz zadnou. No a svet mam ted hezkej, barevnej.
Jo, máš pravdu. Akorát když se přestanou zajímat všichni, budou si moci diktátoři světa dělat svoje ještě snadněji...můžeme si stokrát říkat, že duchovní svobodu nám nevezmou, ale já si tu duchovní svobodu chci vychutnávat i ve svobodě jakž takž i fyzické, ne například v koncentráku nebo v hrobě...říkám si, že jako informovaný jedinec mohu alespoň MALINKO změnit k lepšímu...nemyslím tím volby, ale třeba to, že se budu vyhýbat chemii a podobná drobná rozhodnutí.
Sari, uz jsem to psala tady v jinem vlakne, ale dam to jeste i sem:
Citace z knizky :
...zde je treba spravne pochopit, co to znamena, ze valku nebo revoluci neprijmeme. Muzete ji nenavidet, nebo aktivne bojovat. Jestlize vyrazujete energii na frekvenci valky, probiha presun na ji odpovidajici drahu. Prijimate valku, ucastnite se ji, pohybujete se na bitevnim poli, bojujete proti valce, beztak vas pohlcuje....
... Od pocatku veku existovaly neutralni staty, ktere zustavaly stranou a sledovaly, jak se cele narody navzajem nici. Obratte pozornost na demonstrace a mitinky kde lide zurive protestuji proti vojenskym akcim. Aktivni protest je nejprirozenejsi spolupachatel valky, ac jsou naivni privrzenci presvedceni o opaku. Mezi ciny, ktere valku tlumi, patri mirumilovne navrhy...

Takze tomuto problemu nedavej vetsi pozornost nez tu, kterou si zaslouzi, tj. zadnou :wink: jenom bys tem diktatorum pridavala energii, to je jedno, ze s dobrym umyslem jim nepridavat nic.
Takze v tvem pripade veci nejlip prospejes tim, ze na takoveto veci nebudes myslet a budes aktivne delat neco bohulibeho, napr. vychovavat dite, pracovat na dalsim, planovat si zahradku ...

No a co budou delat diktatori az se idealne lidi o ne prestanou zajimat vsichni ? No nic, nebudou mit energii na zivot, natoz na nejake nasilnosti. Idealne...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Standa K. »

viděl jsem kousíček tohoto a celý o 11. září na oslovi

filmy jsou velmi profesionálně udělané, z hlediska psychologického působení na diváka naprosto špičkové - ta celá sranda musela hodně stát, jak času tak peněz - ty by se měli někde vrátit, zadarmo ani kuře nehrabe - ale jsou volně šířeny po internetu - nevidím žádný způsob jak na tom filmu vydělat - napadá mně jediné, že by zpravodajská hra ??

pak by to znamenalo, že právě tyto filmy maj svoje temné sponzory v pozadí s cílem např. destabilizovat situaci s bůhví jakými záměry...

nejlepší hodit na ně bobek....
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dgm »

Ovoce zdarma do škol, žádají europoslanci
BRUSEL Evropský parlament schválil rozdávání ovoce a zeleniny zdarma ve školách. Vzrostla tak již... více
http://www.lidovky.cz/ovoce-zdarma-do-s ... s=081119_0

Ovoce a zeleninu do škol zdarma
Od příštího školního roku budou moci děti ve školách v Evropské unii dostávat zdarma ovoce a zeleninu.... více
http://www.lidovky.cz/eu-ovoce-a-zeleni ... _ln_eu_ter

Ovoce dětem zdarma. Téměř zdarma
PRAHA České děti budou od příštího školního roku dostávat ve školních jídelnách k obědům navíc ovoce,... více
http://www.lidovky.cz/ovoce-detem-zdarm ... s=081120_0
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dgm »

Takze planem EU bylo cerstve ovoce a zelenina, treba ve forme salatu a cerstve stavy, u nas to asi skonci na automatech a krabickach ...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Michal S.
Příspěvky: 229
Registrován: stř čer 06, 2007 19:37
Bydliště: Svitavsko

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Michal S. »

To su zvědavej jak se tenhle nápad v ČR zdeformuje. Ty komentáře už to naznačují. Ale je to furt lepší než mlíko do škol. Naše děti mlíko nepily, ale ve škole se to naučily, protože byly najednou autsajdři.
Ale vidím to tak, že děti dostanou ve škole jabko a v bufáči za rohem si koupí brambůrky nebo něco takovýho a výsledek stejně nedopadne tak jak by bylo vhodný.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od hugis »

Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od neon »

Takhle jsem to nasel na netu, tak to preposilam:

This guy is either nuts or a genius. Either way it is hillarious.
For those of you who don't know who David Wolfe is, he is the leader of the world wide raw foods movement.

http://www.viddler.com/explore/longevitynow/videos/4/

NOTE: This video will be removed in 3 days.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od neon »

Dalsi z prorockych filmu na Youtube na shlednuti (zabiti casu?).

http://www.youtube.com/watch?v=q4rv_Ri8Sfs

Nevim o cem presne je, neznam kvalitu, jeste jsem to nesledoval.
Jen co ctu v komentarich, ze film pusobi celkove zbytecne depresivne a jde z nej hodne atmosfera strachu (za coz se omlouvam pokud to je opravdu jediny smysl toho filmu).
Tak kdo chce, at se podiva a posoudi sam.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Ten film určitě strach navozuje, pokud si to připustíš, stejně jako všechny filmy a texty tohohle typu (a že jich je). Ráda bych věděla, nakolik je všechen ten humbuk věrohodný..Věřím, že něco jako konec nás brzo čeká (asi i díky bohu za to, protože mě nenapadá, co jiného než konec se může stát), jen nevím, jestli to bude fakt takhle brzo, i když kdo ví.
Konkrétně v tomhle filmu se mluví i o tom, že konci v r.2012 má v předcházejících letech figurovat i menší jaderný konflikt, jako začátek podobných konfliktů zmiňují r.2009.

Tohle je tuším třetí film, který jsem na tohle téma viděla (ostatně proto čtu i knížku o mayském kalendáři, abych se dočetla, jestli to ti Mayové skutečně mysleli tak, jak to prezentují v podobných filmech, až dočtu, dám vědět :D ) a je určitě nejvíce konkrétní a působí důvěryhodněji, než ty další dva, protože odkazuje na více zdrojů...ale jak říkám, je na každém, jak si to vezme a jestli tomu uvěří. Já sama ani nevím.

Spíš mě překvapil ten počítačový program, který je tam ukázaný a který víceméně předpovídá budoucnost. To mě opravdu šoklo, kdo ví, co má ještě amerika v kapse, když přišli s věcmi, jako jsou tyhle :lol: :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Seraf »

Věřím že si svojí budoucnost tvoříme, tím že tolik lidí začíná věřit v konec si ho nakonec utvoří. A nakonec, každý konec se mění v zrod něčeho nového. Takže se můžeme bát, nebo se můžeme těšit. Každopádně budeme součástí toho všeho, tak jako vždy, po celý náš život:)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

neon píše:Takhle jsem to nasel na netu, tak to preposilam:

This guy is either nuts or a genius. Either way it is hillarious.
For those of you who don't know who David Wolfe is, he is the leader of the world wide raw foods movement.

http://www.viddler.com/explore/longevitynow/videos/4/

NOTE: This video will be removed in 3 days.
David mluví s nádhernou dikcí, pěkně vyslovuje, nicméně přeci jenom všemu nerozumím dostatečně...Můj partner z toho byl moc nadšený, ale moje otázka typu, jestli by to byl schopen zkonstruovat, zněla bohužel ne...s dodatkem, že nerozumí některým slovním spojením v přesném slova významu a detailům, a že sám by ocenil, kdyby to dokázal někdo přeložit přesně...Uznávám, je to půl hodiny kecání, ale myšlenka a realizace o využití vody je tak famózní, že stojí za to šířit dál...určitě to neocením jen já, ale i jiní, kteří sice neumí tak bravurně anglicky, ale zase mohou být technicko-realizačně schopní a dokázali by něco takového vyrobit v našich podmínkách, pokud by to měli v českém jazyce.
Možná bych tímto požádala třeba Fio, ale i někoho jiného, kdo s tím nemá potíž a slyší anglinu denně...Děkuji předem...moc.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

No zajimavej dokument(reklama) dokoukal jsem to presne do pulky az do mist kde po vsech tech teoriich, a obhajovani 25 dolaru ceny za lahev vody, zacal typek zapojovat hadicky do toho udelatka.
Zrovna v tom okamziku jsem si kousnul do jablka. Predstavil si jak si jablon svymi dlouhymi koreny natahuje vodu do kmene, jak pak cestuje celym stromem, rozleva se do vetvi a je postupne pridavana do jablka s tim jak se pomalu zvetsuje jeho objem.
No a v tom okamziku jsem se usmal a dokument jsem zase vypnul.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Fiona »

No mne se libi jak ho to bavi :) Ovsem muj cas je prilis vzacny na venovani pozornosti vynalezum jako destilovana voda, pí voda, diamantova voda nebo levitovana voda. Znam par praminku kterym verim :) A pokud jde o upravu vody cloveku dosazitelnymi prostredky, libi se mi spis tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=rZDOPQRd ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=lkbpXRSI ... re=related
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

Pro někoho to může být zajímavé. Pro mě jen po teoretické stránce, neb už dopředu vím, že nemám na to, něco takového vyrobit ani nijak zrealizovat. Byly mi dány do vínku jiné talenty a navíc nejsem hračička. Bez mučení to klidně nazývám leností. Co se týká ženského pohledu na věc, tak to soustrojí moc krásy nepobralo, je to dobrý strašidlo na zahradu, ale to neubírá nic na dobrém nápadu. Já si osobně myslela, že pokud se mám stěhovat do domku, tak stačí nějaký obstojný zdroj vody ( studna ?) a doma mi to projede přes E-spring a nemusím nějaké ty fekály a potvory, viry čico zas tolik řešit, ale je možné, že si jsem naivně pozitivní a praxe je někde jinde. Ale mého partnera to nadchlo...budu ho víc zpovídat, co konkrétně a jestli má i jiné ( třeba lepší ) nápady...Ale musím napsat, že i partner nazval Wolfa dobrým byznysákem...a to je co říct, když on sám je profík.
Děkuji DMCHL i Fionce, dám to doma zkouknout...já sama nebudu nic vyrábět, ja su v tomto směru celkem línááá...a na vita tím nevařením tento můj nešvar ještě posílil.... (:-)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

Tyhle obrázky jsem už viděla, ale nezapadlo mi to do souvislostí, až dneska. Několik nocí teď přemýšlím a studuju ty zajímavé části fyziky ( ne ty přiblblé definice, co jsem z duše nenáviděla a nikdy neuměla využít ) - tj. uplatnění zákonů v praxi zejména ve věci kapalin a plynů a pohybu, ale hlavně, co mě zcela pohlcuje a prolíná se ve všech oblastech člověka je zákon energie a jejích nábojů, pohybu, přesunu, zhmotnění - koncetrace, vnímání lidskými smysly...tohle video mi to připomělo ještě víc .
Někdy si říkám, proč se takové věci doučuju až ve třiceti a ze školy jsem si toho moc neodnesla, i když jsem dávala pozor. Že by to chtělo určitou formu zralosti???
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od ajla »

A já zrovna dnes četla tohle
http://www.duchovnisetkani.cz/phoenix/v ... -silu.aspx
Tak jse si k tomu prohlédla video. Díky Fio.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od neon »

dvdmchl píše:Zrovna v tom okamziku jsem si kousnul do jablka. Predstavil si jak si jablon svymi dlouhymi koreny natahuje vodu do kmene, jak pak cestuje celym stromem, rozleva se do vetvi a je postupne pridavana do jablka s tim jak se pomalu zvetsuje jeho objem.
No a v tom okamziku jsem se usmal a dokument jsem zase vypnul.
Ja se teda dodival, ale v zapeti jsem si vzpomel, jak jsem cetl z ruznych smeru vysvetlovanou dulezitost zvykani a spojil jsem si to navic s touhle spiralovitou teorii. V makrobiotice jsem totiz cetl od Kushiho, ze clovek by mel zvykat nejenom pohybem celisti nahoru a dolu, ale spiralovite (pokud mozno). Tim si mozna vytvorim v puse tu energii te zazracne vody. Tak jsem se hned po dosledovani dal do zvykani pramenite vody a opravdu chyta v puse takovou kremovitejsi chut :) po 200tem zvyknuti ovsem :D
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od ajla »

To jsem ráda, že máme tak kvalitní vodu, nebo někdy na ní dostanu chuť a čistá voda se nedá ničím nahradit a jsem jí moc vděčná taky za to, že tak krásně myje a očisťuje. :)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

ajla píše:To jsem ráda, že máme tak kvalitní vodu, nebo někdy na ní dostanu chuť a čistá voda se nedá ničím nahradit a jsem jí moc vděčná taky za to, že tak krásně myje a očisťuje. :)
Moc vody nenapiju, ale nechutná mi ani ta z kohoutku ani ta plastová. Když si na jednání objednám ten Rajec neperlivý apod., tak se musim přemáhat, abych něco vypila. Ty vody mají v puse divnou chuť, jako by je tělo nechtělo. No, nic já jsem zmlsaná z filtru a šumavské vodičky tekoucí mezi skalami....O chlorované z vodovodu si nedělam iluze, za barákem mám Chevak a bylo mi nalito čisté víno... (:-)
PMN autorka článku řekla jen A, ale ne B....o dávkách chloru a následcích tam nic nebylo a to není samozřejmě všechno. Kvalitní a živou vodu si představuju jinak.
Uživatelský avatar
lakyluk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 29, 2008 9:37
Bydliště: Praha, Dubravica (Banska Bystrica)
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od lakyluk »

Mne najviac chudí voda z horských studničiek rastie tam aj žerucha a tá je tiež dobrá.

Ináč pozeral som britský dokument Ultimate survival (Boj o přežití) a tam hl. hrdina jedol ihličie z borovice a lišajníky. Zaujímave bolo to že jedol aj mäso (surove) tam vždy povedal že je to hnusne ale na rastlinnu stravu povedal že je dobra a chutná.
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od neon »

Tohle je uzasne video! Trva 16 minut, je anglicky, ale stoji to opravdu za to.

http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao

Smile, smile, smile :D
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od neon »

A tady mate raw food inspiraci v par obrazcich.

http://www.detoxyourworld.com/acatalog/ ... tchen.html
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

neon píše:A tady mate raw food inspiraci v par obrazcich.

http://www.detoxyourworld.com/acatalog/ ... tchen.html
Pohled na tvůrčí pokrmy je hezký. Je to zvláštní, ale ani na jedno bych neměla chuť. Radší jabko.... :D
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od minsc »

Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
dvdmchl

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od dvdmchl »

Typek koupil malej pozemek na ostruvku a stavi si tam s typkou chatku kde pak chteji zit. Zatim ho to vyslo na cca $500.

http://www.geocities.com/RainForest/Can ... t_cob.html
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Sweetie »

service temporarily anavailable :(
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Job snů a luxusní dezert

Příspěvek od Jirka N »

možná jste o tom už slyšeli ve zprávách nebo to bylo včera v pořadu koření (na nově)http://www.islandreefjob.com/

že jsem se nezačal tu angličtinu učit dřív :(
zkusíte to někdo?

a ještě http://www.beonliving.com/ takových stránek by se našlo asi víc, ale ten dortík mi nedá spát
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od veri »

Mít na to věk..ale možná, že brzo budou zájemce odmítat :D opravdu nádhera
p.s. koukám, že se jim tam přihlásilo hoodně lidí, ale ti, na které jsem koukala, mi přišli zajímaví
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od awa »

Tak Tonya, jako by mi mluvila z duše...mám totožný skoro ve všech oblastech a i můj život se ubírá podobně....
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Pavluška »

Tonya tu už jednou jako odkaz byla; je to pěkný. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Snažme sa žiť nielen dlhšie, ale najmä zdravšie

Příspěvek od hugo »

„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Odpovědět