Erotika, sex

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Erotika, sex

Příspěvek od Standa K. »

věřím, že toto bohulibé téma si zaslouží své vlákno ... i souvislost se syrovojezením má, alespoň u mne pozoruji díky jemu obrovský posun k lepšímu

tedy jak to mám doma :
Moji lásečku kromě jiného na milování vzrušuje "oplodnění" - tedy i jen teoretická možnost otěhotnění (a to už to má 3x za sebou holka) - což bez výronu nejde

nehci ani já ani ona používat antikoncepci-tabletky, používáme kondom ale na léto plánujem týdenní dovolenou bez dětí a celou ji promilovat, na tuto krátkou dobu by brala nějaký ty pilulky a to jen proto abych ji mohl "naplnit" naostro, ta představa je pro ni naprosto zásadní

ještě bych dodal, že patří k té většině žen (prý 60%) co při normální souloži ani nemá orgasmus (jen při lízání - omlouvám se ale výrazy jako ejakulace či orální sex mi připadají tak studené, neosobní - jako kdybych popisoval operaci :D ) přesto si milování BEZ výronu nedokáže představit ....

tož, teď sa podělte ostatní ...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ty jo tak tohle téma jak jsi to tady rozepsal, je už na mě moc, moc otevřené na PC
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Asi tak, navíc podobné téma už tady bylo, myslím...a nějak neuspělo 8)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ten Standa mě někdy dostává tou svojí naprostou upřímností, až jsem si někdy říkala, jestli to je upřímnost z reality nebo sny :wink: :)


jojo také myslím, že to téma tady někde bylo a utichlo
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

no tak jo, budu si sem psát aspoň já ať to udržím při životě ... :P :P

myslím, že nejsem zdaleka sám kdo si myslí, že za spoustou (většinou ? skoro všemi ?) patáliemi dnešního světa je " ... zanědbaný sex ..." a já dodávám i nekvalitní

jak to myslím ...

porovnejme:

současnost :
uštvaný človíček, z práce do práce, díky nevhodné stravě a stresům doma impotentní, hledající stimuly - milenky, lehký holky, viagru, večer unavený, schopný leda tak "rychlovky" - když vůbec, vystresovaný "ať není v tom" (milenka i manželka),

zemědělský a pastevecký (a což teprv vita-)věk :
celý den v rodinném kruhu při práci, na vzduchu a slunci, konečný počet dětí je neomezen (tedy ŽÁDNÁ antikoncepce-stresy a strachy)
katja
Příspěvky: 21
Registrován: pon bře 26, 2007 9:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od katja »

Ahoj Stando, můžu taky srovnávat:
Ne že by byla na milování větší a častější chut při vita, než na veganské stravě, ale ten prožitek je opravdu rozdílný. Když není ta únava z jídla, pracuje mnohem více psychika. Takto si to užiju nesrovnatelně lépe, než při běžné stravě. Je to velikánský rozdíl. A co teprve, kdyby se stravoval zdravě i partner!
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Stando,Stando...to máš z tý bulharský cesty... :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

katja píše: Je to velikánský rozdíl. A co teprve, kdyby se stravoval zdravě i partner!
to věřím
katja píše:Ahoj Stando, můžu taky srovnávat:
Ne že by byla na milování větší a častější chut při vita, než na veganské stravě, ale ten prožitek je opravdu rozdílný. Když není ta únava z jídla, pracuje mnohem více psychika. Takto si to užiju nesrovnatelně lépe, než při běžné stravě.
To jo, je to velký rozdíl, pamatuji, když jsem změnila stravu, že jsem to hrozně brzy pocítila, bylo to hned o hodně větší vychutnávání a prožívání, nebylo třeba překotných zbytečností v technikách, ale dostalo se to do přirozeného prožívání, prohlubilo se tam láskyplnné vnímání atd.

Když někdy vidím ty všejedlíky, kteří ještě popíjejí a kouří, jak vymýšlí mnoho technik a já nevím čeho....mají malou schopnost vnímání, tak to uspokojení hledají v různorodosti, překotnosti, překombinovanosti....která jim ale naplnění stejně nedá....ale ono to vnitřní naplnění je nakonec stejně jinde než v sexu :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Stando, nejsi daleko ale vidis jen tu stravovaci cast... je to o VNIMANI, CITENI a byti sam v SOBE. Potom vis co se kolem tebe deje a prozivas to.
Jenom jidlo to vse nevyresi, pokud ti zustanou nadale bloky ktere te v pripade nejake neprijemne udalosti bud vyrazi z tela nebo te nuti jednat nejak tak ze potlacis sam sebe ci te honi po hledani neceho co vlastne ani nepotrebujes ale nedokazes si pomoct a ten peoblem vyresit tak jidlo samo nepomuze. Bude te to honit dal. ev. nebudes nikdy citit nic...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

sex je fenomen :) keby ludi nepritahoval vymreli by sme po prvej frigidnej generacii. myslim ze keby sa podarilo zorganizovat celoglobalne orgie, ze by sa Evolucia aj Stvoritel velmi radovali.
katja
Příspěvky: 21
Registrován: pon bře 26, 2007 9:40
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od katja »

Sluníčko, úplně mi mluvíš z duše, je to přesně tak, jak to píšeš.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:) i Ty mně
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

bohužel zde po své duchovní transformaci nemohu ničím přispět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

a já když jsem viděla, že poslední v tomto vlákně do této chvíle byl Buc, jsem si říkala - á čímpak nám přispěl Buc, to jsem zvědavá :) škoda :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:Stando, nejsi daleko ale vidis jen tu stravovaci cast... je to o VNIMANI, CITENI a byti sam v SOBE. Potom vis co se kolem tebe deje a prozivas to.
Jenom jidlo to vse nevyresi, pokud ti zustanou nadale bloky ktere te v pripade nejake neprijemne udalosti bud vyrazi z tela nebo te nuti jednat nejak tak ze potlacis sam sebe ci te honi po hledani neceho co vlastne ani nepotrebujes ale nedokazes si pomoct a ten peoblem vyresit tak jidlo samo nepomuze. Bude te to honit dal. ev. nebudes nikdy citit nic...
ty na sobě nějak hodně pracuješ viď, myslím to všeobecně, ne jen z tohoto příspěvku, už z vícero příspěvků to jde znát :) nebo se mýlím? Já myslím, že ani ne, že nějaký posun v sobě dál máš vi´d :wink: :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Moc na tom prave pracovat nestiham, ono to tak nejak pracuje samo aniz by se me to ptalo... nasledek holistic seminaru :c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tvx: moc pěkně..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Jaj, toz k tomu sexxxu...

Jak uz tu zaznelo, na raw clovek dostane prival energie... a co uz s ni, urcite nepujdu na stara kolena hrat fotbal, ze.

Toz jsem se radsi dala na tantru, protoze kdyby mel clovek kukat jak nam veli pudy, mnozil by se jako mysi a jen to ne. Tedy ja provozuju tantru, muj mily ani nevi co to je, on je spis na hokej, ale pouzitelny je docela dobre :P

Mimochodem, nekde jsem cetla ze poradne prozity tantricky orgasmus je pro telo i dusi asi nejblahodarnejsi balzam co existuje. Celkem tomu i verim, moc dobre znam ten rozdil mezi tim, jaky mam den po uzasnem orgasmu, a jak to vypada po neuspesnem pokusu :roll:

Zkratka jeste nejsem tak sublimovana jako buc...

Stando, tvoji zenu obdivuju. Ja mam takovou panickou hruzu z oplodneni, ze jsem ochotna vyuzit sperma jen jako zdroj B12 :P
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ja by som sa trebars niekedy tiez nechal k nejakemu tantrickemu ucelu pouzit.
od muza sa teda ocakava iba ze udrzi to ekvilibrium?
a kolko tak trva jedna procedura?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Procedure :D

No ja nevim, urcite by se nasli zkusenejsi a povolanejsi tantrici nez ja, ale ja bych rekla ze od muze se opravdu vyzaduje jen to, aby byl pritomen a aby byl trochu hracicka, tj pro kazdou blbost :P

Rekla bych ze cela tantra je spis o praci s energii nez o nejake vydrzi. Pointa celeho zadrzovani je ve vetsi a vetsi akumulaci energie (vzruseni), ktere se neda dosahnout pri obycejnem "rychlem" orgasmu. Prirovnala bych to k takove te hre, jakou provozujou chytre holky s klukama a chytri kluci s holkama - tak dlouho dotycneho stridave nabuzujou a pak zase unikaji, az je v tom dotycny az po usi. Pak je to uplne jiny zazitek.

Jinak muj prakticky zalozeny mily pri vysloveni slov jako samadhi, joga nebo tantra obraci oci v sloup. Kdyby jen tusil ze tantru s uspechem provozuje uz par mesicu a ze ho to naramne bavi, asi by se dost divil :P

K tomu trvani, trva to urcite nekolik hodin, to ale neznamena ze by se muselo tech nekolik hodin aktivne soulozit... :wink:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Fiona píše: K tomu trvani, trva to urcite nekolik hodin, to ale neznamena ze by se muselo tech nekolik hodin aktivne soulozit... :wink:
aha, tak to som pak zazil uz aj tu tantru..
10 minut na telefone
2 hodiny kino
3 hodiny v bare
hodina vecera
10 minut umyt riad
15 minut akcia
...
cela tantra sumarum 6,5 hod. :)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

800914 píše:
Fiona píše: K tomu trvani, trva to urcite nekolik hodin, to ale neznamena ze by se muselo tech nekolik hodin aktivne soulozit... :wink:
aha, tak to som pak zazil uz aj tu tantru..
10 minut na telefone
2 hodiny kino
3 hodiny v bare
hodina vecera
10 minut umyt riad
15 minut akcia
...
cela tantra sumarum 6,5 hod. :)
Čísielko, pochopil si to úplne presne. Takto to vyzerá. Len ešte je dôležité, kde blúdia tvoje myšlienky. Či sú trvalo upreté k milovanej osobe, alebo si v kine rozmýšľal nad novou kolegiňou z práce.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

kdyby jen nad novou kolegyní v práci !! ... aspoň já teda ... ale je to zcela přirozený a normální ... co když např. po živelný katastrofě přežije 10 samic a jeden samec ... to by s monogamií brzo vymřeli :D ... prostě promiskuita je samcům dána "do vínku"a jim pak nezbývá než s tím celej život "bojovat" :D
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

nooo... nepochybuju o tom, ze kdyby prezila jedna samice a 10 samcu, tak se samci navzajem vymlatej :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Stando, bojúúúj :lol:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Jsem zrovna kdesi vycetla, ze idealni stav pro zivocisne druhy podobne cloveku je nasledujici:

Samice ziji v tlupach, kde spolecne pecuji o mladata, chrani se navzajem a mmj si navzajem dopravaji spoustu clitoralnich orgasmu, jez jsou jakozto nenahraditelny zdroj nenahraditelneho oxytocinu pro zensky organismus veledulezite. Az potud samcu netreba, naopak jsou se svou orientaci na pouhou penetraci nepouzitelni jako zdroj orgasmickeho oxytocinu :P

Samec prichazi na radu v obdobi pareni, tj. kdyz jde o poceti neboli riji. Tyka se to ovsem pouze alfa-samce, ktery si sve alfa postaveni musi vybojovat a vsestranne dokazat ze je nejlepsi. Jen ten jeden ma pak pravo soulozit se vsemi samicemi a predavat tak dale sve geny, zbytek ma smulu 8)

Tak nejak mi to pripomina nase fotbalisty a rockove hvezdy, asi na tom neco bude... Monogamii vymyslel az clovek, nejspis ji okoukal od labuti. I kdyz teda muj mily je dost dobre pouzitelny na predani genu i na ten oxytocin :P
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Já myslím, že na poskytování oxitocinu je nás tady spoustu. :P

Zase bych nás tak nepodceňoval. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Fiona píše:Jsem zrovna kdesi vycetla, ze idealni stav pro zivocisne druhy podobne cloveku je nasledujici:

Samice ziji v tlupach, kde spolecne pecuji o mladata, chrani se navzajem a mmj si navzajem dopravaji spoustu clitoralnich orgasmu, jez jsou jakozto nenahraditelny zdroj nenahraditelneho oxytocinu pro zensky organismus veledulezite. Az potud samcu netreba, naopak jsou se svou orientaci na pouhou penetraci nepouzitelni jako zdroj orgasmickeho oxytocinu :P

Samec prichazi na radu v obdobi pareni, tj. kdyz jde o poceti neboli riji. Tyka se to ovsem pouze alfa-samce, ktery si sve alfa postaveni musi vybojovat a vsestranne dokazat ze je nejlepsi. Jen ten jeden ma pak pravo soulozit se vsemi samicemi a predavat tak dale sve geny, zbytek ma smulu 8)

Tak nejak mi to pripomina nase fotbalisty a rockove hvezdy, asi na tom neco bude... Monogamii vymyslel az clovek, nejspis ji okoukal od labuti. I kdyz teda muj mily je dost dobre pouzitelny na predani genu i na ten oxytocin :P
přesně tohle jsem viděl v "dokumentu" BBC snad "Putování za pravěkými lidmi" či tak - takhle to skutečně bejvalo:
tlupa, jen vůdčí samec směl souložit se všemi samicemi (že by proto dodnes tak chlapy mezi sebou rádi soutěžili a poráželi toho druhého ?) :wink:
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

Fiona píše:Jsem zrovna kdesi vycetla, ze idealni stav pro zivocisne druhy podobne cloveku je nasledujici:

Samice ziji v tlupach, kde spolecne pecuji o mladata, chrani se navzajem a mmj si navzajem dopravaji spoustu clitoralnich orgasmu, jez jsou jakozto nenahraditelny zdroj nenahraditelneho oxytocinu pro zensky organismus veledulezite. Az potud samcu netreba, naopak jsou se svou orientaci na pouhou penetraci nepouzitelni jako zdroj orgasmickeho oxytocinu :P

Samec prichazi na radu v obdobi pareni, tj. kdyz jde o poceti neboli riji. Tyka se to ovsem pouze alfa-samce, ktery si sve alfa postaveni musi vybojovat a vsestranne dokazat ze je nejlepsi. Jen ten jeden ma pak pravo soulozit se vsemi samicemi a predavat tak dale sve geny, zbytek ma smulu 8)

Tak nejak mi to pripomina nase fotbalisty a rockove hvezdy, asi na tom neco bude... Monogamii vymyslel az clovek, nejspis ji okoukal od labuti. I kdyz teda muj mily je dost dobre pouzitelny na predani genu i na ten oxytocin :P
no já nevím, já zas nedávno viděla dokument, kde jakési opice srovnávali i z jiného hlediska...a sice kolik samců měla jedna samice během říje...tuším že šimpanzice dokonce osm borců během 15 minut :-)....

Jmenovalo se to válka spermií-jakože když samec je ohrožen, že mu samičku oplodní jinej, tak produkuje kvalitnější (tedy oplození schopné) spermie....takže já bych tak nějak nepřeceňovala tu přirozenou promiskuitu samců..řekla bych, že když chce samička získat nejkvalitnějšího ploditele, tak taky není zrovna monogamní....

plus teda oxytocinovej zážitek od samičky fakt nemusím :D, já ho naštěstí mívám i při penetraci :D

Co se týče tantry, tak ta mě dříve docela lákala, ale není čas, no....ovšem je-li to HLAVNĚ o tom zadržování, tak to pro mě asi nebude...když si představím, co bych za tu dobu mohla všechno stihnout :lol:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

tu svolnost samic lze šimpanzům iba len závidět :D ... bez jediné koruny investice do kytek, kin či večeří !!! ... holky, zamyslete se !!! :D
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

to Standa: no jo no tak to proste je. Nechces vztah, nebude sex. Smir se s tim.
Napr. ja uz po sexu vubec netouzim.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

Stando, závidieť môžeš, ale popravde nie je čo. Dĺžka styku je pár sekund. A potom, pre šimpanzov sú zvyčajne najatraktívnejšie tie staršie samice. Často už taká šimpanzica nemá pár zubov, má vypadané chlpy, ale stojí sa na ňu fronta. Tak hold zaskoč do najbližšieho domova dôchodcov a možno sa dočkáš vrelého privítania.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

hugis píše:Stando, závidieť môžeš, ale popravde nie je čo. Dĺžka styku je pár sekund. A potom, pre šimpanzov sú zvyčajne najatraktívnejšie tie staršie samice. Často už taká šimpanzica nemá pár zubov, má vypadané chlpy, ale stojí sa na ňu fronta. Tak hold zaskoč do najbližšieho domova dôchodcov a možno sa dočkáš vrelého privítania.
:D :D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

hugis píše:Stando, závidieť môžeš, ale popravde nie je čo. Dĺžka styku je pár sekund. A potom, pre šimpanzov sú zvyčajne najatraktívnejšie tie staršie samice. Často už taká šimpanzica nemá pár zubov, má vypadané chlpy, ale stojí sa na ňu fronta. Tak hold zaskoč do najbližšieho domova dôchodcov a možno sa dočkáš vrelého privítania.
ty mně chceš mít na svědomí ?? :D :D :D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

dvdmchl píše:to Standa: no jo no tak to proste je. Nechces vztah, nebude sex. Smir se s tim.
Napr. ja uz po sexu vubec netouzim.
tak to mi hlava (a nejen ona :-) ) nebere ... vždyť jsi tu x-krát psal o přemíře energie ... a že by ausgerecht ta pohlavní se nedostávala ?? ... podle stylu psaní nebudeš ani důchodce tak fakt nevím kde je ošíbka (česky "chyba" - pro ty šťastný co už neměli ve škole ruštinu)
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

ale to ono se asi dostava energie vsude. :) Ale ja mam teorii, ze jedinym komu sex po energeticke strance prospiva jsou zeny. Muzi zastavaji jen ulohu trubce. Zeny jsou vecne prijimajici nadoby bez dna.
Muz ma tedy na vyber, budto prijme tuto roli a svou energii odevzda reprodukci(rozumej bude energeticky vyzivovat zenu) a nebo si energii ponecha a pouzije ji na svoji vlastni evoluci.
Ja si vybral cestu vlastni evoluce, coz v podstate znamena celibat. Sexualni energii tak muzu prevest do jinych oblasti.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

dvdmchl píše:Sexualni energii tak muzu prevest do jinych oblasti.
A není to škoda?
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

dvdmchl píše:... Ale ja mam teorii, ze jedinym komu sex po energeticke strance prospiva jsou zeny...
Pri klasickom sexe možno hej, ale nie tak pri tatrickom spojení, kde by mala energia cirkulovať.
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

Seraf píše: A není to škoda?
Neni to skoda, proste to tak je. Existuje jeste jedna moznost mnohem rychlejsi evoluce v paru. Kdy muz vytycuje cestu a zena je oba svou obrovskou silou tlaci dopredu po te ceste. Pak se oba jakoby spoji v jednu jedinou bytost (nebrat doslova prosim).
Tohle je ostatne koncept ktery se prolina vsemi nabozenskymi texty.
Ale do te doby nez najde vhodny partner je nejlepsi strategii jit po te ceste sam a setrit si energii na potom.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

dvdmchl píše: Kdy muz vytycuje cestu a zena je oba svou obrovskou silou tlaci dopredu po te ceste. Pak se oba jakoby spoji v jednu jedinou bytost (nebrat doslova prosim).
No to by to u nas dopadlo. Muj mily by nejradsi vytycoval cestu smerem k hokejovemu stadionu a putyce, a ja abych ho pak odtad vsi silou tlacila domu :P
Prirozeny nasledek = celibat...

Nic ve zlym, jen uz proste musite mili muzi pochopit, ze vlada patri zenam, a bude nam vsem dobre :)
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

No to by to u nas dopadlo. Muj mily by nejradsi vytycoval cestu smerem k hokejovemu stadionu a putyce, a ja abych ho pak odtad vsi silou tlacila domu :P
:-) Vy zeny proste nedokazete pochopit slozita zakouti vasich muzu.
Nic ve zlym, jen uz proste musite mili muzi pochopit, ze vlada patri zenam, a bude nam vsem dobre :)
Ted zase vazneji. Vlada nepatri nikomu. Osobne jsem uplne alergicky na vsechny vudce, vlady, mesiase a buhvi kdo jeste se kraluje do pozice vedouciho. Vsechno si je rovno, nikdo a nic neni vice dulezitejsi.
Muzi i zeny maji stejny cil. Muzi vidi do dalky, zeny vidi do sirky. Kdyz pujdou spolu je to jednodussi. Ale existuji i cesty pro samotne muze, ci zeny. Cest je spousta.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

dvdmchl píše:Ale ja mam teorii, ze jedinym komu sex po energeticke strance prospiva jsou zeny. Muzi zastavaji jen ulohu trubce.
já to tak nevidím, úbytek energie při běžném sexu může být i na straně ženy, závisí to na tom, kdo "vysává", ono vůbec sex je o výměnách energií

dvdmchl píše:Ja si vybral cestu vlastni evoluce, coz v podstate znamena celibat. Sexualni energii tak muzu prevest do jinych oblasti.
tohle chápu, nemělo by to vyplynout nějak násilně, že si člověk řekne, že třeba nemůže na někoho z jeho poholedu vhodného narazit, tak tedy s tím skončí a bude transformaovat tuto energii výš...
mělo by to k tomu dojít přirozeně pozvolna, člověk by to měl cíti jako pro něj přirozenou cestu (je to jako s tím jídlem)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

ježíši kriste, to už je na můj jednoduchej mozek moc !! :D

takhle udělat "vědu" z obyčejnýho - s dovolením - souložení...

lidi, vždyť život je už dost složitej proč to ještě tak zašmodrchávat ??

já se teda cejtim božsky předtím, v průběhu i potom ... žádný úbytky či příbytky energie neregistruju ... já partnerku ani ona mne nikam netlačím (jen postel nemaje na podlaze koberec spolu "odtlačíme" o pár cenťáků :-) )

milujte se a množte se !!!
:D :D :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to právě není o dělání vědy, ale o zjednodušování
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

No tak jsem mirne zmatena.... ze by jako soucasti vyvoje bylo vysumeni pudu? Ja bych teda rekla spis pravy opak...

Jeste dlouho po dvacitce jsem si myslela ze jsem svobodna (cti: dozivotne frigidni) a vubec mi to nevadilo, vnimala jsem to jako svaty zlaty klid pro dusi. Pak to ze dne na den zmenil jeden nadherny, duchovnem ci vzdelanim netknuty traktorista, a dokonale mi zbortil mou pracne vybudovanou predstavu o tom co je svate.

A co teprv na raw, to jsem teprv zdivocela :P Ovsem uplne v souladu s mym momentalnim stupnem rozvoje ducha, kteremu je svate i telo a ktery je vdecny za kazdou kapku oxytocinu :P
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Standa K. »

http://zdravi.idnes.cz/sexualni-abstine ... ualita_bad" onclick="window.open(this.href);return false;
bezva... :twisted:
Uživatelský avatar
fllowiee
Příspěvky: 167
Registrován: úte kvě 13, 2008 6:57

Re: Erotika, sex

Příspěvek od fllowiee »

Len link pošlem mamine :D ... Aby po mne vkuse nepindala, že aká som kurva :D :D tam má ona svoj celibát..haha...paráda :D
All of us have a place in history. Mine is clouds.
Richard Brautigan
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

celibat je prima, pomaha ke zklidneni mysli. A navic se muzu bavit s zenskejma aniz bych pri tom posuzoval jejich vhodnost ke spareni.
Mam ted v sobe takovej prijemnej klid a mir, doporucuju vsem nezadanym si to na par mesicu vyzkouset. :)
Odpovědět