ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Ona "cilovka" je otazka .. mam ted zrovna na vyber - udelat u MB Smarta (pro zenu) motor za 10-15 tisic sadu pro repasi origos a janevimco, nebo oprasit svy stary vedomosti a urob si sam, vychazi mi to radove nekde do 3 tisicovek.
Tipni si co udelam ?:)

Temer nepouzity 45° frezy na ventily pres bazos uz jsou na ceste, krouzky ze skodarny UPLNE stejny za 300,- cela(!) sada ("origo" cca 2.000,-).
Hlavu zabrousim na tabuli skla, to mas i s ventilema dalsich nekolik tisicovek doma .. etc. nebudu Te tim nudsit.
Halt neni nad vedeni a nasledny tim padem nizkorozpocet, to me pak i bavi :-).

K tomu mixovani - tak co resis kdyz mas pocit ze si zdravej jako repa a hepy ? :wink:
Pak mam pravdu, ze se zbytecne seres do ceho nemas (nudis se) tak si kup medvidka myvala :) :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

Nalistuj zpet a precti si posledni cca 2 vety predchoziho postu. A Prostudoval jsi, co je to diskuse?

Ale kdyz uz: jasne, vlastnima rukama muzes usetrit "velke" penize, pokud ale (1) nezapocitas opportunity costs, tedy naklady na poshaneni vsech kramu a pak na vlastni praci a (2) neco se nepo..re a pak to neni komu hodin na hlavu. V pripade, kdy mas stesti (2) nebo to je trivialita a soucasne (1) nemas lepsi vyuziti pro cas, pak je jiste VYHODNE vyuzit DoDo aneb "Udelej/Urob si sam" - ty magaziny jeste nekde mam :-).
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:(1) nezapocitas opportunity costs, tedy naklady na poshaneni vsech kramu a pak na vlastni praci a (2) neco se nepo..re a pak to neni komu hodin na hlavu.
1. Janku, ta Tva "oportunity costs" je hypoteticko-statisticka hovadina a pusty nesmysl, pac STEJNE jezdis okolo vsemoznych prodejcu (jen o tom nevis), nehlede na to ze dneska pomalu vsecko chodi az do domu a leckdy za 0,- korun postovneho (mam jich ve favorites uz hafo, pricemz cenu zohlednuju, je stejna jako u tech co lopi na postovnym, neboj):)

2. Investice do vlastniho vzdelani, remeslneho umu apod. to je to JEDINE co si krom hole prdele odsud vemes ssebou (do dalsiho zivota, jak by rekli buddhiste apod "vychodnari") :wink:
Neposere se pokud vis a znas, cimz se zase vracime na zacatek - ze investice do vlastniho umu neni NIKDY marna :-) ..
.
A davam jim za pravdu cim dal vic, chci neco jeste porad umet a neopousti me to chteni a nelituju casu na to, rad se ucim novy lepsi remesla a postupy, nez byt sprostym linym konzumentem a tocit se na to nekde v krysim kolecku jako opet tupy nastroj vychcancu otacejicich na Tobe svy mnohdy nakradeny zlatacky:).
Dik to opravdu nemusim, vylezu ven, na Slunicku si delam a jsem happy, nez nekde v zasmradle zpocene fabrice, byt za 3x tolik :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

1) ja vim dobre, kolik casu stoji takova reserse pozjistovat a porovnat ceny, vsak si obcas zapni stopky, na tohle jsem byl expert :-) a je to zhouba nasi spolecnosti, levna doprava zeleniny ze Spanel, bananu z Ameriky atp...

2) ty si vzdelani vezmes do dalsiho zivota? Huh tak to nevim proc 99,9% decek neumi bez skoly ani cist a psat... Nehlede k tomu, ze se podle techto teorii muzes narodit nekde v Africe a tve "vzdelani" ti bude k ... :-) ale to jsem si jen tak rypl...

Ano takze kdyz jsem schopen vydelat rekneme 1000,- na hodinu (jasne ze neumis fakturovat 180 takovych hodin za mesic, ale treba 30-50 ano), tak budu ztracet casu nepocitane na to, abych usetril 10000,- ?

No hele byt tvym wifi poskytovatelem tak bych ti presne rekl, kolik casu te to shaneni stalo, clovek si to zkratka nespocita :-) kdo to umi, tak vetsinou nesetri, ale vydelava. Setri duchodci a studenti.

3. Jenze to uz prechazime na tema : zabava, konicek. Delani pro srandu a pro zabavu. Pokud to nekoho bavi, tak je to proste konzum stejny jako sedet u bedny hrat nebo koukat fotbal. Proste: vim co delat chci a co delat nechci. Kdyz to delat chci (treba vykopat studnu, bazen, postavit barak), tak nemerim navratnost...

Chces byt potravinove 100% sobestacny? Nechces, tak to nedelas. Kdybys chtel, nemel bys tolik casu na net, a na jine veci, to vim na beton, viz prumyslova revoluce :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Jses preci jen mmalas, jen se umis hadat, nic vic neumis, se Ti ani nedivim ze jsi sprosty konzument a "trzni" loupeznikove z Tebe maji radost :-) :br ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

Neshazuj se zase. Tak k tematu.

Copak jsi dnes odstavnoval a mixoval? Ja nic ;)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Neshazuj se zase.
Az po Tobe Jendo, az po Tobe (:-) .. v nedeli nestavim, odpocivam.
Proto mam i cas na takove samostatne nemyslici, wiki-kopirujici a wiki-papouskujici osly jako jses Ty :lol: ..
Lenuscina Barca v tomto ohledu pobrala vic rozumu, umi si samostatne rict co chce jist, nevyzvida na forech :lol: :| ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

Odpocivas z ceho, ty neco delas za praci? Nebo unava z modleni? Pises tu v kteroukoliv denni a tydenni dobu ze sveho notebooku pres sveho wifi poskytovatele ze sve Opery :)

Na zaklade ceho dovozujes, ze "jezdim okolo vsemoznych prodejcu" a podobne teorie? A ze "pomalu vsecko" chodi az do domu za 0,- korun postovneho, tak to je taky VYROK MESICE :-) Vsechno platis ty, jen levne zradlo a leky mas dotovane od systemu.

Tak co jsi odstavnoval tento tyden? Ja nic. Zvladnes se drzet tematu?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Ty jses kluku ale kus kretena, to Svet nevidel, bych Te nechtel za souseda ani na opacnym konci nekonecne dlouhe ulice :-) :| .
Takovyho blba aby jeden (se 1000W halogenou v ruce za preslunenyho dne pohledal) (no spis se mu vahnul obloukem, nic opruzuj tu zase chvilku jiny, uz me osle zase nebavis :| ..
Je cas udelat detem paaa paaa :br https://www.youtube.com/watch?v=nv9kwKJ0mU0
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

A proc si myslis, ze by nekdo chtel za souseda TEBE ty skalo :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

:arrow: :br :idea:
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

Ps: však ty take nic nešťavíš - anebo se jen bojíš anebo nám nechceš říci - co a jak často šťaví cepheus?

V půstu jsi radami hýřil o 106...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
mixerek
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 18, 2014 14:40

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od mixerek »

ahoj,ako som písala,mám dcérku so sondou do žalúdka a budem jej na štedrý večer musieť umixovať rybu aj so zemiakovým šalátom najemno.kedže ona neprijíma jedlo ústami a okrem toho chcela by som v mixéri namlieť mak.no neviem či to môj mixér ETA 0010 zvládne.
mixerek
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 18, 2014 14:40

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od mixerek »

a na dnes večer mojej dcérke budem mixovať zeleninové pyré,už dávam do mixéra paradajky,mrkvu,a zemiaky a trochu zeleninovej polievky a zmixujem to úplne najemno.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Janek »

To ma docasny nebo trvaly stav?
----
Obrázek

@all, tip na mixer. Da se koupit neco mezi 390-690 korunami ... Jak kde :-)
Tesco Mixer - sklenena nadoba 1.5L, stitkovych 700W, namereny prikon ...

Srovnani s Domo DO 419 600W (1.5L sklenena nadoba, 890,-)

Motor je asi 2x tezsi (tedy mozna robustnejsi, mozna je v nem zavazi, nevim)
Motor ma kanalek pro odvod pripadne tekutiny pod mixer (Domo nema)
Sklenena nadoba je trochu jinaci, objem shodny 1500ml, viko stejne
nehrozi zde problem s uvolnenou gumou a vytecenim nadoby (jako u domo), zde pojistny sroub
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
mixerek
Příspěvky: 14
Registrován: sob říj 18, 2014 14:40

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od mixerek »

Janek,to má trvalý stav, tú sondu v žalúdku.
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Ahojte idem akurát reklamovať g21 - ložisko na nadobe odišlo.. Som zvedavý čo mi na to povedia
Salome
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 25, 2014 11:04

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Salome »

Sharky píše:Ahojte idem akurát reklamovať g21 - ložisko na nadobe odišlo.. Som zvedavý čo mi na to povedia
A doslaka... :-( ako casto ho pouzivas? Denno-denne? A od kedy ho mas?
To myslis tu kovovu vec na spodku nadoby? :-)Co presne sa stalo?
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Tak viac-menej každý deň. Na fóre zdraví az sa vyjadroval z Penty, ohľadom ložísk , že mali len jedno pokazené ložisko - dostala sa doňho voda. (neviem ale ako dlho bol v predaji mixer). A to ložisko je zospodu schované pod tým "kruhom". Ja mám našťastie náhradnú G21-tku (rodine som odporučil a nedávno si kúpili magic bullet z teleshopingu :shock: - ale tak dobre pre mňa ). Ja aj tak rátam s tým, že nádoba večne nevydrží - nová od nich stojí 30 €, a možno sa podarí zohnať iba ložisko čo by sedelo...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cepheus »

Lozisko oboustarnne kryte (vestavenymi silikonovymi simerinky s dozivotni naplni tuku) stoji v rozmeru co byva v mixerech par supu (predpokladam ze metricka rada):).
Rendy113
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 21, 2015 7:30

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Rendy113 »

Tak jsem uvažoval o G21, nakonec sem si pořídil Vitamix. A koukám, že sem udělal dobře.
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Mixer uz mam davno doma, trvalo im to len 12 dni :). Vymena unasaca a jezka...
Salome
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 25, 2014 11:04

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Salome »

Sharky píše:Mixer uz mam davno doma, trvalo im to len 12 dni :). Vymena unasaca a jezka...
Kolko si za to platil?
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Salome píše: Kolko si za to platil?
Nic, bol este v zaruke :)
cecko123

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cecko123 »

Tak já mám vitamix rok a jsem maximálně spokojená - žádný problém jsem neměla.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Jindra »

jako snad rozumná alternativa pro ty, kdož mixér nemají a shánějí, aniž by stál celou vejplatu,
asi bych k pozornosti navrhnul tenhle strojek Mixér Proficook PC-UM 1006
silnější motor (1,2 kW), solidnější otáčky (13k), nevražedná cena (2k)
pro začátek bych jistě bral
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 34
Registrován: sob zář 19, 2015 15:43
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Pepe »

Zdravim vsetkych. Poniektori tu uz asi niesu.
Som tu novy. Kedze som sa rozhodol kupit si odstavovac, tak som si povedal ze si precitam toto vlakno od zaciatku, brrr, trvalo mi to tyzden. Celkom zaujimavy pohlad na tak dlhy horizont pouzivatelov odstavovacov. Vlakno od 2004 roku. Celkom som bol zvedavy co bude v 2015 xa xa. Diskusia na zaciatku mala naboj a rokmi to ustalo. Ale mnoho som sa dozvedel. A co z toho vyplyva? Ze aj tak sa neviem rozhodnut ci az Angel. Mam teraz pozicany od kamosa Omegu 8224 a je naozaj super. Pouzival som centrifugu na odstavovanie a mozem povedat, ze stava z pomalobezneho odstavovaca me nekonecne lepsiu chut, to sa neda porovnat.
Mozno budem mat moznost poziciat si vertikalny odstavovac a uvidi sa ktory si zadovazim. A dakujem vsetkym co sa podelili o svoje skusenosti v tomto vlakne.
,,Kedykolvek sa ocitnete na strane vetsiny, je na case sa zastavit a premyšlat. Mark Twain
borazon
Příspěvky: 24
Registrován: ned zář 27, 2015 14:25

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od borazon »

Tak já naposled včera odšťavňovala namočený meruňkový jádra a vyráběla mlíko vonící po amarettu :) - mňam! Do toho pomixovat, nebo jen nakrájet banán, skořici a med, přidat pohankový vločky a je snídaně. Odšťavňuju na Kuvingsovi a nemůžu si fufíka vynachválit. Taky za ty prachy... ;)
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 34
Registrován: sob zář 19, 2015 15:43
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Pepe »

Tak som sa rozhodol a kupil si nakoniec vertikalny odstavovac Omega VSJ843RS. Kedze som s pozicanym horizontalnym Omega 8224 bol velmi spokojny, vahal som ci kupou vertikalneho urobim dobre, cely stroj mi vyhovoval, odstavoval som mesiac, kedze som teraz na zeleninovych stavach.
No, ale s tym novym som este spokojnejsi, je o triedu lepsi, myslim ze inovaciou, zmenou stylu odstavovania team pre Omegu pokrocil o hodne. Ako som uvazoval ci si zadovazit 2 hriadelkovy, po precitani celeho fora, aj inych recenzii, youtube, som urobil asi dobre. Nepoznam 2 hriadelkove a rad by som urobil porovnanie ak sa mi dostane pod ruku.
Takze popisem podrobne porovnanie Omega horizontalneho 8224 a vertikalneho VSJ843RS.
Na zacatok mozem povedat, ze vertikalny ma jediny minus a to je, ze sa cisti o 1 minutu dlhsie, cize 30%. Ostatne ak dam plus pre horizontalny, tak u vertikalneho niesu nevyhodou skor zvykom pri pouzivani.
Mozno citajuci bude mat lepsi prehlad co si vybrat.

Horizontalny
1- na vysku je nizssi, ale zase aj dlhsi, zaberie viac miesta na plochu po dlzke ale aj uzssi
2- hlucnejsi
3- podavanie potravin do stroja je nizssie, viac vidno do otvoru, co moze byt vyhoda nizkych ludi, ja mam 192 vysku
4- ma priesvitnu nadobku lisovania ucelenu s podavanim, co je niekedy vyhodou co tam robi-pracuje material, ci tam este, kolko tekutiny tam je
5- podavacia nadobka je uzssia, napr. tretinu mrkiev som musel krajat pozdlzne na stvrtky, alebo orezavat z dvoch stran aby mrkva bola uzssia. Inac boli tu dotazy a praktiky, osobne mrkvu ak vosla do otvoru som daval celu pozdlz, oprel som svoju labu a chrumalo to samo, ziadne krajanie na kusocky ako poniektori unavne krajali a boli odradeni, vlastne kazdu ovo-zelo som daval take kusky ake zobral otvor aj repikaty zeler som pchal taky dlhy aky bol, ziadne krajanie ( len v pripade ze som to chcel este mixnut pre chlebik do susicky tak som krajal aby sa mi netvorili nite)
6- ustie sneku hned po otvoreni sa mierne prehrieva, asi je to tym ze je tam mensi otvor a sitko
7- cistenie mi trva 2-3 minut aj s oplachnutim drezu (to nemam rad cakat a hybat so zachytavacim sitkom), ten sa niekedy naplnil vodou pokial som oplachol diely. Maju rovnaky pocet dielov pre cistenie
8- diely su mensie, zaberu menej miesta po umyti
9- miesto pri usti motora sa horsie cisti, je tam velky plastovy bajonet, dokonca sa neda poriadne vycistit, musel som to so savou hubkou odsavat a krutit bajonetom a usadza sa tam spina. Pri paradajkach sa mi pretlacala trochu stava medzi nadobru a komoru (ale nevchadza do stroja).
10- pomalsie odstavuje a nie tak dobre. Pri paradajkach ostava viac semienok a pri inych sa dostane aj nejaky kusok. Paradajky som odstavoval a stava ostavala v usti podavania, pechovacia tycinka sa da pouzit obojstranne, jedna je uzssia a druha sirsia s gumyckou okolo, ta gumicka je ako piestik, cize ked som s nou pohyboval hore a dole tak sa stava pretlacila rychlejsie inac by som bez tohto ukonu nepomohol pre dalsie pridavanie paradajok
11- odpad je vlhkejsi
12- nadobka na stavu je mensia 500ml, ani sa neda dat ina vacsia, jedine ze by pola dlhsia lebo tato nadobka sa dava medzi stroj a nadobku na odpad. S prilozenym sitkom sa da tazssie manevrovat. Pri paradajkach musim po 200ml stavy stroj vypnut, posunut odpadovu nadobku, vybrat nadobku na stavu, podsunut nejaku inu aby nekvapkalo a pohrat sa so sitkom. Da sa to urobit aj tak, ze stava natecie bez sitka a potom ju precedim, ale to som nikdy nerobil. Sitko do nadobky sa da pouzit len to prilozene vyskou 1,5cm lebo je nadobka nizka
13- nadobka na odpad je mensia. Da sa dat aj ina vacsia, ale uz treba o jednu nadobu naviac.

Vertikalny
1- na vysku vyssi, ale skladovatelnejsi, ked ho postavim vedla Vitamixu, je to podobna velkost, na plochu zabera skor kruh do sirky ale nezaberie tolko miesta na linke.
2- menej hlucny
3- podavanie potravin do stroja je vyssie
4- nema priesvitnu nadobku podavania, ale stroj tak uzasne pracuje, ze nieje potrebne kontrolovat co sa tam deje
5- podavacia nadobka je je sirsia, toto by som bral ako 1. pri tomto stroji. Mrkvu tak cca 2% som orezal. Stroj si to takou rychlostou chrume, ze netreba tlacit (jedine uhorke som pomahal), aj ostatne ovo-zelo minimalne pouzivam pechovaciu tycinku, jedite ked nahadzem viac kuskov (napr. paradajok) a vzpriecia sa v hrdle tak tomu pomozem. Mrkva ide takou rychlostou, co moze byt este jedna nevyhoda, ze ju treba pridrziavat, stroj sa zastavi a treba vypnut a zapnut, pretoci to, alebo dat 1ces. spatny chod, cize mrkvu v tretine pridrzat pocuvat ako to chrume a znovu pustit, alebo na konci mrkvy ju stroj zoberie na lezato (vacsi otvor sneku) a moze zastat
6- ustie sneku hned po otvoreni sa skoro vobec neprehrieva
7- cistenie mi trva o 1 min dlhsie, len koli vecsiemu sitku, ale je tam zase lepsi pristup. Ma to viac zahybov a vycnelkov, gumiciek. Je to prepracovanejsi system pre lepsie a rychlejsie odstavovanie
8- diely su vacsie, zaberu viac miesta po umyti
9- miesto pri usti motora sa lepsie cisti, niesu tam ziadne vycnelky, zahyby
10- rychlejsie a lepsie odstavuje. Paradajkova stava vobec neostava v usti pre podavanie, nemusim pechovat tycinkou ani pridavat tvrdsie ingrediencie.
11- odpad je suchsi. Pri paradajkach je o polovicu menej odpadu. Ma to taky zvlastny system pri usti odpadoveho otvoru, nejaky pretlakovy ventil z gumicky asi ten dokonalejsie sposobuje lepsie odstavenie.
12- nadobka na stavu je vacsia 1000ml a da sa dat aj ina mozno aj 3L. Vyhodou je ze ustie otvoru ma uzaver, co je velka vyhoda, stava ktora sa odstavi sa zbera v v nadobke hned za sitkom a premiesava sa gumenymi stierkami ma 450ml. Ustia odpadu a na stavu su od seba mimo (cize daju sa dat aj vacsie nadoby). Aj preto vyssie popisane, ze odstavovac zaberie viac miesta do kruhu. Sitko nieje vo vybave (aha tak Omega 8224 ma o tento diel viac), ale tym ze je nadobka vyssia, da sa pouzit hociake hlboke sitko. Nadobka ma aj priklopku.
13- nadoba na odpad je vacsia + da sa dat este vacsia.
,,Kedykolvek sa ocitnete na strane vetsiny, je na case sa zastavit a premyšlat. Mark Twain
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Mam horizontalny odstavovac Sana 707 a pridal by som k nej jeden detail - na rozdiel od spomínanej omegy 8004 zatlacatka zatka sa neda pouzit ako "piest" aj ked je s tesnenim. Je tam este stale dost miesta okolo...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Jindra »

Sharky píše:Mam horizontalny odstavovac Sana 707 a pridal by som k nej jeden detail - na rozdiel od spomínanej omegy 8004 zatlacatka zatka sa neda pouzit ako "piest" aj ked je s tesnenim. Je tam este stale dost miesta okolo...
aha - a to tak má být? je to OK? Tedy - nepřiložili k odščavovači omylem jinou pěchovací zátku? protože jestli má těsnicí kroužek, pak ta mezera už by tam neměla být, přijde mi to divné
možná je to OK, ale váhám.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
ovekyska
Příspěvky: 219
Registrován: ned kvě 22, 2011 23:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od ovekyska »

mate niekto skusenost s odstavovacom OPTIMUM 500?
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Ozeki »

mala uvaha, kdyz se zde mnozi prispevky o loupeznicich a nenazrancich... Cezu a dalsich ...

Znate Angel Juicer?

https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-angel-juicer-8500s 38.915 Kc
- uvadi se, ze je z luxusniho materialu...

Standardni austeniticka ocel, lidove zvana NEREZ, konkretne Su304/A2/DIN 1.4301 stoji cca 106,- Kc/kg a NEDOPORUCUJE se do agresivniho (kyseleho) prostredi, neb muze korodovat. Tento material v cene 106 Kc za kilogram je primo uveden u levnejsiho modelu Angelu, s upozornenim, ze koroduje:
Jaký je rozdíl mezi modely 7500 a 8500S?
Angel Juicer 8500S se liší od modelu 7500 tím, že jeho soukolí a síto jsou vyrobeny z kvalitnější nerezové oceli SUS316. Tento typ oceli se běžně používá při výrobě chirurgických nástrojů a je odolný vůči kyselinám a solím obsaženým v lisovaných surovinách. Pro výrobu síta a soukolí modelu 7500 (i 5500) byl použit jiný typ oceli (SUS304), který je vůči působení zmíněných látek méně odolný – časem se na jeho povrchu vytvoří šedé skvrnky, stejně jako je tomu u nerezových kuchyňských spotřebičů a nádobí. Tyto skvrnky nemají žádný vliv na životnost a funkci přístroje. Model 8500S se dá považovat za materiálově luxusnější než je model 7500 – vzhled dílů se působením kyselin nemění. Veškeré parametry, funkčnost a použití přístroje zůstává shodné jako u modelu 7500.

Lepsi odolnost Nerezi typu 316/A4/DIN 1.4401 - do kyselejsiho prostredi - stoji okolo 175,- Kc/kg.

Kolik asi vazi ty sitka a soukoli, ze navyseni ceny 5000 Kc? :-))

Je to nejspise jen pekny designoby doplnek, nez ucelne vynalozene penize a presto, nikdo o loupeznikach nekrici :-)

K napsani uvedeneho nahlas me privedly i opakujici se linky na weby, ktere se tvari (pseudo)vedecky, schovavaji se za nimi inzenyri vseho druhu a ve vysledku jsou kompilaci bludu a blabolu a viry, s hlavnim cilem: kupte si "kapky nadeje" a jine >:-) .

clovek nemocny kupuje cokoliv, tim myslim i syndrom neustaleho hledani zdravi...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Jindra »

levnější alternativu Vitamixu neznám. cena nižší než u G21
Herakles 3G, stolní mixér, 2 l

dávám jen info. nevlastním, takže nemohu posoudit
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Ozeki »

Bpa free? A proc ne sklenena nadoba?

Jak dobre se plast bpa free myje v mycce na nadobi anebo vypada po mrkvi, boruvkach a jinych agresivnich tekutinach Jindro?
cooltura

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cooltura »

Zdravím,
chtěl bych koupit mixér už mám skoro vybráno, jenom jestli volím dobře - OMNIBLEND I LIFEMIX .

Dost mě udivuje záruka která se udává až 5-let, teď mají dokonce akci, až 6-let. Podle všeho to bude reklamní trik a záruka se bude vztahovat nejspíše jen na motor. Byl bych zvědav na případnou reklamaci, jak by se to řešilo.
A ještě taková zvláštnost není moc kde k sehnání, co se mi vygoooglilo, tak našel jenom dva odběratele a ten jeden má asi výsostné právo na distribuci http://lifemix.cz/domaci-mixery

Ale i tak mě zaujal celkový výkon kontra počet otáček.
Děkuju za každý postřeh nebo radu.



Odkaz na něj: http://www.rawclub.cz/home/10-omniblend-i-milk-15l.html
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 34
Registrován: sob zář 19, 2015 15:43
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Pepe »

Ahoj cooltura
Chystam sa napisat moje postrehy o mixeroch, chce to viac casu. Ale v kratkosti, klikol som si na ten link 1 a 2 a zistil som ze presne od tohto vyrobcu mam moj starsi 2 rocny mixer, dal som ho do firmy a kupil si Vitamix. Bol som s nim (JTC) spokojny, ale ked som zacal robit na Vitamixe, tak az vtedy som zistil ze je to trabant Vs Mercedes . Ta vymixovana zmes sa neda porovnat. Do Vitamixu hodim chia, maliny, mak a urobi z toho naozaj krem. Ta imitacia Vitamixu JTC, ostavaju vzdy seminka, mozno rozsekane ale su tam znacne kusky. Dalsia skusenost. Robievam si doma hraskovu polievku s avokadom, citronom, cesnakom a black salt, posypana tekvicovymi semienkami, je uzasna. Davam mrazeny hrasok a Vitamix to zahreja cca do 30 sec. na 40, keby som nechal dlhsie tak ju uvari. A, ten JTC mixuje a mixuje, huci (vresti) a po chvili polievka ladova, tak skusal som dlhsie 1,2,3,4 min a polievka ladova, proste jedol som studenu polievku, ladovu, takze z toho mi vychadza ze nema ziadnych 30 000 otacok. To iste bude aj u inych imitacii ako G21 a pod.
Vtedy som usetril, ale v skutocnosti, v konecnom som vyhodil 250 eur.
Rad by som vyzval touto odpovedou uzivatelov hlavne nie Vitamixu (mozno aj tych, budu mat urcite skusenisti aj ine) pre stretnutie a urobenie testov a porovnani, aby to bolo od uzivatelov, nie firiem co predavaju, aby neboli pochybnosti o manipulacii koli predaju. Nejake stretnutie. Som z Kosic. Dali by sme dokopy + a - tychto mixerov.
A nasledne napisat aj recenziu.
Niesme tak bohaty aby sme si kupovali lacne a smejdove veci, v konecnom nas to ovela viac financne vyjde a nehovoriac nas cas.
,,Kedykolvek sa ocitnete na strane vetsiny, je na case sa zastavit a premyšlat. Mark Twain
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Jindra »

do Košic posílám díky za report :-)
týýýjo Košice, tam jsem byl tehdá za Československa na vojně

k věci - mám Vitamix a nedovedu si představit, co by nerozšmelcoval
výtečnej strojek
obecně - mixér klidně může naprázdno točit třeba 35 000, ale podstatný je, aby otáčky neklesly (významně neklesly) při zátěži - při mixování směsi
a na to je potřeba silnej motor
výkonnej motor ty otáčky udrží aj pod zátěží
no a když otáčky neklesnou, tak je směs perfektně rozšlehaná, semínka na kaši a vlivem třetí se směs zahřívá (hustější směs rychleji)
nemohu srovnávat, protože jsem měl jen běžnej kuchyňskej mixér 500 W a ten je jen na pár lehčích věcí (to se s Vitamixem rovnat nedá)
Vitamix je skvěle výkonnej
dělal jsem v něm dříve i arašídové máslo (koupil půlkilo slaných arašídů a chvílu se to mixuje - při výkonu Vitamixu je to na půlminutku)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
cooltura

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od cooltura »

Takže dle usouzených odpovědí je značka OMNIBLEND taková náhražka VITAMIXU a asi dobré vsadit na prověřenou značku. Rád bych pořídil VITAMIX, ale 17tisic se mi za mixér nechce moc dávat maté nějakou alternativu, už to tady bylo nejspíše zmíněno. Přemýšlím nad G21 nebo ETA Vital Blend 1011. S tím mi asi moc neporadite?
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 34
Registrován: sob zář 19, 2015 15:43
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Pepe »

To bude to iste. Nahrady Vitamixu. Kupis Vitamix a 2 rocnym uzivanim das denne zanho 23KČ.

Inac co som pisal o tej polievke, tak to nema ani taku hustotu zeby na tom JTC spomalilo otacky, bude to tym ze to nema ani tie otacky. Vlastne ani sa to neda tym imitaciam dokazat ze nemaju tie otacky ale ja mam skusenost vlastnu a to je pre mna najcennejsie.
Novy Vitamix ta najvyssia rada ma aj programy Smoothie, polievka, mrazene a co je najlepsie je cistenie, nalejem 1/5 vody zapnem a vycisti nadobku. Tie programy su super, nemusim pri mixeri stat a kontrolovat, vyuzivam ich cca 70-80% nez nastavitelne otacky.
,,Kedykolvek sa ocitnete na strane vetsiny, je na case sa zastavit a premyšlat. Mark Twain
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Ozeki »

Za 23,- to muzes chodit denne na polivku a nemusis myt nadobi a kupovat suroviny :-)

38000 otacek? To bude leda tak na hrideli a na prazdno. I v prazdne nadobe to bude treba -20% a s cistou vodou treba -40% a s realnou naplni jeste daleko mene - ale - zmeril to uz nekdy nekdo za spotrebitele? :-))

Ad smoothie: k tomu se pan vyjadril (potreti dnes uz sem stejne video davat radsi nebudu, kdo chce si najde:), ze smoothies nazyva "zabinec" :-)
Leoš

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Leoš »

Ahoj, dobrý den.
Kdyby někdo uvažoval o šnekovém odšťavňovači Hurom HG 2.generace, tak prodávám... Původní cena 14.037 Kč a nyní domluvou. Je koupený v březnu 2015 a téměř nepoužívaný. Záruka 10 let na funkčnost a 3 roky na díly. Kontakt klidně dalším příspěvkem...
Info o odšťavňovači: http://www.goo.gl/2EHgy2
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Jindra píše:aha - a to tak má být? je to OK? Tedy - nepřiložili k odščavovači omylem jinou pěchovací zátku? protože jestli má těsnicí kroužek, pak ta mezera už by tam neměla být, přijde mi to divné
možná je to OK, ale váhám.
Malo by to tak byť. Aj keď som pozrel propagačné videá bola taká.

Ako som už pýsal mám G21 už asi 4 roky vraj 1500W a našiel som video na youtube, kde jeden rus meral otáčky naprázdno - bez nádoby. Výsledok bol tuším okolo 26000. Ďalšia vec je, že nádoba má o čosi menej ako 2,5L (neviem ako to je na novších).
Inak majú už aj nový model vraj 1650W, chcelo by to otestovať...
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

btw v Lidli som včera zahliadol 2000W mixér. Neviem ako dlho ho už predávajú, v letáku som nenašiel. Inak stojí necelých 100€

http://www.bricovideo.ovh/video/produit ... video.html

EDIT: hore na stránke píšu, že na vysokých otáčkach mixovať max. minútu... takže tak
Sharky
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 01, 2013 12:03

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Sharky »

Teraz mi priiel mail od EUJUICERS, reklama na nový model lisu na olej.
Má ho niekto? Zaujímala by ma hlavne výťažnosť... Thx
Tuštička
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 11, 2016 21:45

Stranka Odstavnovac24.cz

Příspěvek od Tuštička »

Dobry den.rozhodl jsem se poridit si Angel Juicer 5500.Minuly tyden meli eujuicers.com akci a dal se sehnat za 25000 ale ted uz je za 28000.ale na Heurece jsem sehnal na strance Odstavnovac24.cz za 23999.proto bych se chtel zeptat jestli mate nekfo zkusenost abych neudelal chybu.rozdil v cenw je znacny a nechci vyhazovat jen tak penize.dekuji za odpovedi.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Jindra »

Sharky píše:Teraz mi priiel mail od EUJUICERS, reklama na nový model lisu na olej.
Má ho niekto? Zaujímala by ma hlavne výťažnosť... Thx
Výtěžnost je určitě důležutý údaj. Požádal jsem kluky z EUJ, aby tuto specifikaci na web připsali. Prý na tom dělají, tak snad se tam tedy objeví.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Stranka Odstavnovac24.cz

Příspěvek od Jindra »

Tuštička píše:Dobry den.rozhodl jsem se poridit si Angel Juicer 5500.Minuly tyden meli eujuicers.com akci a dal se sehnat za 25000 ale ted uz je za 28000.ale na Heurece jsem sehnal na strance Odstavnovac24.cz za 23999.proto bych se chtel zeptat jestli mate nekfo zkusenost abych neudelal chybu.rozdil v cenw je znacny a nechci vyhazovat jen tak penize.dekuji za odpovedi.
Na EUJ měli akci? Hrome že jsem to nevěděl.
Záruka je u obou webů stejná... tam asi není co riskovat... Stejně je to výrobek z jednoho zdroje, takže by mělo být jedno, kde bude zakoupen.
Škoda té vysoké ceny u EUJ, protože ji dokážu snížit o několik stokorun, ale to pořád nedosáhneme na tu cenu 23999.
Ovšem to jen porovnáváme prodejní cenu. Firmu z Jeseníka neznám, zato kluci z EUJ mají skvělý poprodejní servis a v případě problémů zásadně upřednostňují spokojenost zákazníka, proto jsem třeba já rád, že Angela 7500 jsem koupil u nich (jako již několikátý lis). Mohu potvrdit, že případné závady či náhraďáky řešili ukázkově (to u předchozích lisů; s Angelem jsem za ty čtyři roky ještě nic neřešil, vše v pohodě).
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Stranka Odstavnovac24.cz

Příspěvek od Jindra »

Tuštička píše:Dobry den.rozhodl jsem se poridit si Angel Juicer 5500.Minuly tyden meli eujuicers.com akci a dal se sehnat za 25000 ale ted uz je za 28000.ale na Heurece jsem sehnal na strance Odstavnovac24.cz za 23999.proto bych se chtel zeptat jestli mate nekfo zkusenost abych neudelal chybu.rozdil v cenw je znacny a nechci vyhazovat jen tak penize.dekuji za odpovedi.
Popovídal jsem s EUJ a jen mi zopakovali, co už celkem znám a co podporuji:
Záruční a pozáruční servis pro naše zákazníky
Společnost Eujuicers.cz je jediný oficiální distributor odšťavňovačů Angel (ANGELIA) v České republice. Pokud koupíte přístroj u nás, garantujeme vám záruční i pozáruční servis, dostupnost náhradních dílů a příslušenství.
V případě všech modelů odšťavňovače Angel nedorovnáváme konkurenční nabídky ostatních distributorů. V současné době je na trhu více prodejců, kteří mají přístroje z neoficiálních zdrojů. Odšťavňovače Angel zakoupené jinde než u oficiálních prodejců pro Českou republiku budou nyní i v budoucnu z našeho servisu odmítnuty.
Poznámka: V rámci České republiky máme pouze 2 oficiální partnery odšťavňovačů Angel –Traminal, s.r.o., Zdravá spižírna s.r.o. Při nákupu odšťavňovače Angel u těchto distributorů neztrácíte nárok na servis u nás.


EUJ je dražší jednak proto, že jde o zcela oficiální cestu (jsou dokonce v osobním kontaktu přímo s rodinnou firmou, která lisy ručně, kus za kusem vyrábí), také proto, že nabízí komplet servis (záruční, poprodejní) se zaměřením na naprostou spokojenost zákazníka (což mohu potvrdit). Já osobně kupuju raději jistotu než nejnižší cenu, ale to už je na každém. :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Tuštička
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 11, 2016 21:45

Re: ODŠŤAVŇOVAČE, mixéry, drtiče...

Příspěvek od Tuštička »

Jindra píše:
Tuštička píše:Dobry den.rozhodl jsem se poridit si Angel Juicer 5500.Minuly tyden meli eujuicers.com akci a dal se sehnat za 25000 ale ted uz je za 28000.ale na Heurece jsem sehnal na strance Odstavnovac24.cz za 23999.proto bych se chtel zeptat jestli mate nekfo zkusenost abych neudelal chybu.rozdil v cenw je znacny a nechci vyhazovat jen tak penize.dekuji za odpovedi.
Popovídal jsem s EUJ a jen mi zopakovali, co už celkem znám a co podporuji:
Záruční a pozáruční servis pro naše zákazníky
Společnost Eujuicers.cz je jediný oficiální distributor odšťavňovačů Angel (ANGELIA) v České republice. Pokud koupíte přístroj u nás, garantujeme vám záruční i pozáruční servis, dostupnost náhradních dílů a příslušenství.
V případě všech modelů odšťavňovače Angel nedorovnáváme konkurenční nabídky ostatních distributorů. V současné době je na trhu více prodejců, kteří mají přístroje z neoficiálních zdrojů. Odšťavňovače Angel zakoupené jinde než u oficiálních prodejců pro Českou republiku budou nyní i v budoucnu z našeho servisu odmítnuty.
Poznámka: V rámci České republiky máme pouze 2 oficiální partnery odšťavňovačů Angel –Traminal, s.r.o., Zdravá spižírna s.r.o. Při nákupu odšťavňovače Angel u těchto distributorů neztrácíte nárok na servis u nás.


EUJ je dražší jednak proto, že jde o zcela oficiální cestu (jsou dokonce v osobním kontaktu přímo s rodinnou firmou, která lisy ručně, kus za kusem vyrábí), také proto, že nabízí komplet servis (záruční, poprodejní) se zaměřením na naprostou spokojenost zákazníka (což mohu potvrdit). Já osobně kupuju raději jistotu než nejnižší cenu, ale to už je na každém. :-)
Jindro dekuju...nakonec jsem dostal od eujuicers tu slevu na 25000 ale je tam jen 2leta zaruka.ale beru to.zitra prijde,uz se tesim jak budu štavit.
Odpovědět