Očista střeva - co používáte?

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od Lekno »

Masáže Marcela píše:... lze dosáhnout zajímavých výsledků..
Na zaciatok HCT a potom Shankha je aj financne aj casovo vyvazenejsie. Vyrobky na baze roznej vlakniny su na cas celkom zdlhave a netusim nakolko ucinne, ale viem si predstavit, ze aj drahsie.
"s krajní nechutí" asi myslis na "odvahu" ci "neistotu". Mne pomohlo precitat si co najviacej informacii pred vyskusanim.
1) HCT: tu
2) SP1 (eng info): tu
3) SP2 (video cviky): tu (resp: tu1, tu2)
4) SP3 (cz info): tu
Masáže Marcela
Příspěvky: 6
Registrován: sob bře 21, 2015 21:57

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od Masáže Marcela »

Tak jsem zkusila Ostropeřec http://www.arkokapsle.cz/produkt/ostrop ... riansky-29 a teda nevím, jakým způsobem vyhodnotit jeho účinnost. Údajně obsahuje tři podstatné látky: silybin, silychristin, silydianin. No určitě dám vědět za pár dní, jakým způsobem mi ostropeřec funguje.
Arielka
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 15, 2014 13:16

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od Arielka »

Ať si kdo chce co chce tvrdí o škodlivosti klystýru, nejlepší je to vyzkoušet co to s člověkem udělá. Mě se vždycky tak uleví. Dělám si ho už jen jednou týdně a dycky už se na něj těším, kvůli problémům s nadýmáním. Pak mám navíc daleko menší bříško. Takže to praktikuji i při náhlé potřebě menšího břicha a nebýt nadmutá (např. při vystoupení - jsem břišní tanečnice :wink: ).

Zkoušela sem i klystýr vlastní močí, nachytala sem si tu nejlepší - ranní, docela dost sem se toho bála, ale nebyl důvod. Cítila sem jak to hezky zevnitř desinfikuje a vymývá. Občas potom mám nutkání jít ještě na záchod. Po vodním klystýru to nemám. Nepálí to nějak. Pohoda. Jen to dost nepříjemně smrdí. Proto sem přestala. Mám toho plný zuby. Jednou sem moč zkoušela i svářet (jak bylo v knize o Detoxikaci) ale byl to takový smrad, že sem to nemohla vyvětrat a bála se že mě přítel zabije kdyby zjistil co dělám.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od Jindra »

Arielka píše:Zkoušela sem i klystýr vlastní močí, nachytala sem si tu nejlepší - ranní, docela dost sem se toho bála, ale nebyl důvod. Cítila sem jak to hezky zevnitř desinfikuje a vymývá. Občas potom mám nutkání jít ještě na záchod. Po vodním klystýru to nemám. Nepálí to nějak. Pohoda. Jen to dost nepříjemně smrdí.
vlastní urinu považuju zcela jasně za ten "nej" materiál
jestli Ti moč smrdí, nejsi ještě pořád dost překyselená...?

nechci se chlubit, ale svoji moč na raw stravě ohromně rád piju, fakt je to dobrota (a jasně, že bez smradu)
využívám toho na výlety - neberu s sebou pití a je to tak jednodušší
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
hrochatex
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 20, 2015 14:28

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od hrochatex »

A proč si prostě nenecháte od obvodního napsat ten roztok jednou za čas na výplach střev před vyšetřením?? Nesmývá to přirozenou mikrofloru, takže neni potřeba skladnit skyslou několik dní starou moč, je toho většinou 4 litry, takže to střevo vyčistí naprosto důkladně, protože na to je to přímo dělané ( žádný doktor by se vám nedíval hadicí do zadku pokud by jste tam měli naschlé nánosy ) takže možnost, že by ten roztok selhal je při správném použití téměř vyloučený..Nemusí se u toho cvičit žádná sánka, a je to oproti hydrocolonu desetkrát levnější..To balení stojí asi 70,- kč, jak které...
Andromeda
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 31, 2016 17:09

Re: Očista střeva - co používáte?

Příspěvek od Andromeda »

Já používám tento klystýr, protože má kapacitu 4 litry a zadržovací balonek, což se taky hodí:

http://www.optimalhealthnetwork.com/4-Q ... 1-sssk.htm
Přílohy
můj klystýr.jpg
můj klystýr.jpg (166.37 KiB) Zobrazeno 6927 x
Odpovědět