Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Janek »

No vzdyt jste neprespali, oni jdou v noci po vonavem jidle -)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Koukal jsem taky na fotky na linku (hezky pohori) a ta bouda na me pusobila dojmem, ze si vylezes na prycnu a jednoduse prespis.
A napis varujici pred medvedama, ale mozna jsem neco prehlidnul a je to jen nejaky odpocivadlo na vlastni riziko.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od hugo »

Tam to jde i bez rezervace, pokud je volno, pár metrů níž jsou ještě chatky, které jsou ale permanentně plné.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Aha, jo tak to me zmatlo, jasny, kazdy se radeji zavre do chajdy.
Ono ted jel (jede? nevim) na Zoom-ce serial o nejakym tamnim medvedarovi co objizdi mistni a odhani jim medvedy od obydli.
Ze jsou pry dost vlezli, celkem to bylo zajimavy.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Janek »

Nestaci vycesat chlupy ze psa a dat za plot? To plati na mensi selmicky...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Janek »

800914 píše:jeej tu je ale legracia.. :lol:
pepku namorniku, ty mas doma mikroskop ktorym dovidis az na DNA šroubovicu? hehehe
alebo myslis tym "udelat si rozbor" nejake fundovane vypocty?
Doma možná ne, avšak Gerd Binnig a Heinrich Rohrer mají nobelovku za atomarni elektronový mikroskop http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/ ... ates/1986/

Obrázek
Historie: Prastary Abbeho opticky mikroskop z konce 19. stoleti


Obrázek
Historie: Elektronovy mikroskop z 80 let 20. stoleti


A novinka, tento měsíc dostali další tři vědci nobelovku za chemii za " nanoskop " (lze pozorovat život nedestrukčně) http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/ ... ates/2014/
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Kuciii, rudo, Lekno, kaslete na nej, je to porad stejny provokater Janek, hugo na to prdi aby mu denodenne koukal na IP-cko:).
Nakonec on je chytrej akorat na to, aby sem sel treba pres proxynu nebo anonymizer a utahoval si tu z Vas jednou jako Lekar pak jako nejaka zenska fanaticka ockovani .. je to normalni magor :) .. sklapi prkynko, aby se mu jeho bacily (zrejme velikosti slona) nevznasely po byte, hehehe ("pres chlupy zkratka neprelezou, to je pro ne neprekonatelna klada a smytec") D)))))))))) ..
Kaslete na nej, nebo to tu hugo pozamyka vsecko az si vsimne ze je to zase to pako Janek:).

Janku, ze uz se na to nevy..res, jses normalni osel. Teckovat nic nebudu pac by Ti to pridalo nedej Boze nedopatrenim o chlup pozitivnejsi vlastnosti:))).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

jasne jeho cielom je znicit forum, pretoze su tu zakazane nazory a informacie
5 2 8
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od hugo »

rudo píše:jasne jeho cielom je znicit forum, pretoze su tu zakazane nazory a informacie
Toto fórum se snažíš zničit ty, podobně jako jsi dřív ničil fórum na behej.com.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Rudi nemyslim si totez a nemyslim si ani ze se mu to podari, jen blbe reje a Ty se pokazdy na nej chytis :D .. vsjo:).
-------------------------------
Nic, odlehcim to - jakou vahu ma umeni v Cine :D : http://www.novinky.cz/koktejl/374314-po ... izeli.html
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

hugo píše:
rudo píše:jasne jeho cielom je znicit forum, pretoze su tu zakazane nazory a informacie
Toto fórum se snažíš zničit ty, podobně jako jsi dřív ničil fórum na behej.com.
kulim voci vod rana

ale tu som si vsimol ze si pluskoval zastancov vakcinacie

Hugo ty by som bola najradsej keby ludia nemali nazory na zivot a na spolocnesky system a na vsetko co sa deje v spolocnosti

a iba si vymienali co kto jedol ako pomixovane
5 2 8
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od hugo »

Rudo, jediný kdo tu neustále napadá cizí názory jsi ty. Na všechno máš odpověď a v naprosté většině případů nejsi schopen dodat jediný relevantní zdroj, který by podpořil tvůj názor. Mimoto je tvoje gramatika a pravopis na horší úrovni než u prváků na základce, což dost ztěžuje čtení.

A co mi vadí nejvíc, tak každého, kdo se ti pokusí oponovat hned napadáš a nadáváš mu do blbců, vakcinačních agentů, apod.

Pokud plánuješ v tomto pokračovat i zde, tak už příště zablokuju přímo tvůj účet. Pokud se budeš držet tématu fóra a nebudeš zbytečně urážet ostatní, tak diskutuj.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Tak to vypada, ze se nam ten slavny bankovni kapitalismus zhrouti smerem od recka, ne ze by mi to delalo radost, ale uz aby to bylo, hezky se ukazuje jak je to na h...o v zemi ktera prakticky nic nevyrabi, nevyvazi atd.
Pestovat ale umi uplne vsecko, tak je mi zahadou, ze by se "neuzivili", nemeli co jist a pdo. katastrofy co jim prorokujou "veritele":).
http://www.novinky.cz/ekonomika/374360- ... -leky.html

Je to vsecko nejake umele a na ne naraficene bankami (apod. loupezniky), nemuzu si pomoct, ono tak sikovny ostrovy s rozvinutym cestovnim ruchem, samy more, uzasny plaze kam se jeden podiva apod. to uz by bodlo vlastnit, cert vem nejaky blby lidicky, nadame jim do nefachcenek, ze jo :? ..
Presne jako v te pohadce Hratky s certem velicenstvo Lucifer : "Cely Svet schlamstnu do sve tlamy", akorat tehdy mel cervenou barvu a byl kvuli tomu na indexu kvuli cccp, dnes Recko zerou modrobili pruhovani + hvezdickovany a nikdo si te promeny ani nevsimnul:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

hugo píše:Rudo, jediný kdo tu neustále napadá cizí názory jsi ty. Na všechno máš odpověď a v naprosté většině případů nejsi schopen dodat jediný relevantní zdroj, který by podpořil tvůj názor. Mimoto je tvoje gramatika a pravopis na horší úrovni než u prváků na základce, což dost ztěžuje čtení.

A co mi vadí nejvíc, tak každého, kdo se ti pokusí oponovat hned napadáš a nadáváš mu do blbců, vakcinačních agentů, apod.

Pokud plánuješ v tomto pokračovat i zde, tak už příště zablokuju přímo tvůj účet. Pokud se budeš držet tématu fóra a nebudeš zbytečně urážet ostatní, tak diskutuj.
mas zaujimavy nazor

vl;akno o vaklcinacii si pisala ludia ktopri sa vakcinacii brania a vzajomne si davaju informacie o skodlivosti a ako sa tomu vyhnut

provoletareri ktori tam neustale chodili a kazili nase vymeny inofrmacii ti zjavne nevadili

zamysly sa

a ti provokateri najpv vynadalki nam, tak potom dostali odpoved na ich urovni

a ked mam na nieco nazor nemusim davat na moj nazor nejaky dokaz

vsetky valcinacne dokazy boli velakrat dane aj s odkazmi od zaciatlu celej debaty

len zato ze pride vzdy nejaky novy priovokoter alebo ten isty pod novym menom

nem,zoe nikoho donuitit aby znovu dokola vysbetloval to iste a daval linky znovu na tie iste clanky co baoli dane pred rokmi

nuikdy si nedzri katalog linklov na clanky, len preto ze nejaky provokater zas pride a zacne vsetko odznoviu'


ano gramatika je to na co je lahke poukazovat

Hugo tvoj pristup osobny ku vakcinacii je dany cim ?

a preco sa ti nepaci ked mame odvahu pisat co vieme a co si myslyme

preco ked bolo v;lakno o tom ako sa vyhnut valcinacii a ako je skodliva si neblokoval tych co tam neustale provokovali zdrzovali urazali ?

koli ich prisvemkom a nesuta;ym zbytocnym diskusiam sa stalo vlakno absilutne necitatlene neprehladne a ak niekto novy priode a chce najst inormacie tak je v tom nemozne

prisl;i tam to vl;akno spravit nefunkcnym a odradit kazdeho od citania alebo od uprimnej diskusie

s tvojim neustalym suhlasom
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

rudo, úplně na začátku toho vlákna o očkování byl dotaz a prosba o radu, zda se nechat očkovat. Čili není určeno pouze pro lidi, kteří se vakcinaci brání a jak se jí vyhnout, jako spíš pro lidi, kteří se o tom teprve rozmýšlejí, ale i pro ty, co mají opačný názor a chtějí vědět, proč si ti druzí myslí to svoje a třeba se něčím inspirovat nebo o tom přemýšlet. Asi to není jen o tom, posílat si odkazy na články a přizvukovat si, jakou my to máme pravdu a jak to těm blbcům pořád nedochází, což se ty z té diskuze nejspíš snažíš udělat?? Přijde mi to tak.

Řekněme, že většina společnosti je pro očkování. Ty jsi proti, a jakmile se zapojíš do diskuze s ostatními, oni tě označí za provokatéra, co narušuje diskuzi. Tady je situace opačná, většina lidí je proti očkování. A co se nestane, když přijde někdo, kdo je pro? Ty ho označíš za provokatéra. Děláš úplně to samý, jako to tvoje nenáviděný tupý stádo "ovčanů" a oháníš se tím, že jsi výjimečný a speciální. No nepochybně jsi - zdá se mi, že hodně lidí sem začalo psát, ale tebe se tak lekli, že už sem psát přestali. Protože opravdu, tohle není milé fórum, kde by si člověk s někým přátelsky vyměňoval názory, nebo ho někdo třeba podpořil v jeho snaze se něco dozvědět, ale spíš diskuze, kde se na tebe "někdo" nenávistně vrhne, jakmile se odvážíš cokoliv napsat. A bohužel pro tebe, administrátor hugo za to nemůže, a ani příspěvky toho, co si furt mění jméno, mi nepřijdou nepřátelské, možná občas trochu přitažené za vlasy, ale to už je každého věc, jak na to bude reagovat. Ale zas nebudu říkat, že tu nejsou milí lidé, já myslím, že i jsou, ale nejvíce sem píšeš ty.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Hane, mas sice castecne pravdu, ten o koho se jedna s multi-nickem je takovej zakernej skret (Janek) ze mu neni rovno, a to byl ten moment kdy i me doslo ze muze byt i hur nez rudo a zacal jsem jej tolerovat a vic premyslet o tom co rika, pac "na kazdym sprochu" .. ze jo :wink: .
On Janek neni nenavistnej, on tu nenavist jen rozdmychava, ti jsou jeste horsi, ti "nenapadni" jako dvoumetrove h...o za kerem, jenze kdyz uz mas svoje zkueśenosti vidis do nich jako do pruhlednych rybicek v pruhlednym akvarku, uz proste neprekvapi, ani nemuzou, jejich jedovata slina (styl) je vzdycky zradi a nasledne prozradi, pac NEODOLAJI a vzdy se proflaknou svym starym osvedcenym stylem:).

Nedavno tu pobihali jakysi boti, ci nejaky zaplaceny provokacky, ktery se tvarili jako jmenoprijmeni, vychrlilo to behem cca 3 minut cca 4-5 reakci na ruzny nesouvisejici mista na foru a zmizelo to zase nekam do kopru .. a duverivy lidicky reagovali a diskutovali a ono - NIC, reakce zadna, nejaky debilni uchyl se nekde blbe v koute telmil, nez to hugo umaznul:).
Bylo to i u Pandy na serveru, na AZ-ku u Jardy jakbysmet, na vsemoznych zdravi/diskusich po celym googlu, pak to zmizelo jako kdyz utne:).
Moh byt i nejaky novy hokus pokus AI (umele inteligence) od google, cert vi:).

Cize chce to trochu koukat a hned nenaletet, urcire je mi milejsi rudo na kteryho tu vidim (i kdyz prska a nadava, muzes mu i oplatit) nez falesnej zakerak za rohem co rozdmychava hadky a pak utece a smeje se ted zrovna nekde za rohem m.j. i Tobe:).
Domnivam se ze i citi jakoby tichou podporu od huga, kdyz mu to schvali (kdo mlci souhlasi se rika, ze jo:)), mohl by jej kdyz vidi k cemu se vesmes vyjadruje (ve 100% konfliktni nazor) tlacit trosku i k registraci, pak by bylo hned jasno kdo to je, vsadim se ze by uz ani neceknul:).
jednoduchy sitko jako facka, vpustenim sem kazdyho grazla bez registrace tu uz nic neozivi.

M.j. i proto ze uz lidi tak snadno neveri tomu ze vita je pro 99% lidi spasenim, spis je ten pomer naopak, lidi totiz nemaji obecny problem s jidlem,
pac "Neni nezrdravyh jidel, je jen nezdraveho mnozstvi":) ..
Sveho casu tu pobyvala 100% fruitarianka, tu zase vykousal "slusnak" Olfess, daval sem ruzny provokativni linky na oplacany kucharky apod, Kveta byla (pry) prilis hubena a nemocna podle nej, naznal tak z fotek a videjka, pricemz on zadny (pochopitelne, jak jinak) o sobe nedodal:).

Cize nehazel bych to az zase tak vsecko na rudu se slaninou, to tu jeste hadam ani nebyl, proste to je vyvoj, vice serveru uz takto podobne "umrelo", se neda svitit:))).
Vsecko podleha zmene, vsecko jednou hezky zacne a hezky ci smutne skonci, na to si v zivote zvykej, ze neco co umre uz neozivis, umre to proto abys udelal(a) zmenu:).
Uf, uz plytvam pismenkama, cize na premejsleni o cernobilym iluzornim svete zatim dost:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

Je možný, že je to nějaký Janek, kterýho znáš a nemáš ho rád, ale jak si tím můžeš být jistý? Možná je to někdo úplně jiný, já fakt nevím, a je mi to upřímně jedno, není mi nijak nepříjemný. Možná proto, že na mě asi nemá důvod reagovat, jelikož nepíšu žádná "všeobecná fakta", která by se mi mohl snažit vyvrátit. Nicméně, i kdyby to byl ten Janek, jak říkáš, tak si nebudu říkat, že "rudo není ten nejhorší" a nebudu se proto ruda zastávat, když se mi nelíbí, co píše. Podle mě nemá smysl to takhle srovnávat, ani si nemyslím, že rudo je hrozný. Nelíbí se mi, co píše a jakým stylem to píše, je mi to hodně nepříjemný, jinak o něm nic nevím (kromě pár věcí, co se dá vyšpiónovat přes google :lol: )a nemůžu tedy porovnávat, kdo je horší osobnost... a co to vůbec znamená, když je někdo horší? A jestli se mi ten změnojménouš směje, tak ať se dobře zasměje, když ho to baví, pro mě na tom není nic zákeřnýho a grázlovskýho, jen zvláštní styl zábavy. Já moc nechápu, proč tě tolik štve.



Já vím, mě to ani nějak moc netrápí, prostě holt si píšu s lidma jinde, když už mám potřebu psát. Lidi ale mají takovou tendenci si snadno udělat závěr o lidech jen z malýho kousku skládanky, ikdyž to není úplně dobrý postup, trochu to děláme všichni ... a právě proto mě to trochu mrzí tady. Ale ne moc, co jsem se tu měla dozvědět jsem se už dozvěděla, a teď dělám zase něco jinýho :wink: a co se týče jídla, tak už taky trochu víc vím, co je pro mě dobrý, takže vlastně všechno dopadlo dobře, zazvonil zvonec a pohádky je konec (:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Jasne, uz jen takova drobnost k tem provokacim, smirovani, ono ta rudova paranoia s agentiky neni az tak neopodstatnena:).
Ona pravda umi byt kouzelna vec, umi i prekvapit, koukej : http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bez ... licie.html
Tak tihle uchylove mi vadi vic, nez rudo co prska nahlas, vzdy se najde duvod porc Ti lezt do soukormi, maximalne pak reknou o la pardone, my se jen spletli:).
Cize mluviti stribro, mlceti zlato plati o 1000% dneska vic jak za hloupych arogantnich komousu, Ti aspon sedeli pred barakem a tupe smirovali NENAPADNE z nejakyho velkyho autaku:) .. hehe, ty paralely jsou nekdy kouzelny:).
Potiz je ze tihle smirujou jen za mesicni vyplatu par tisicovek, z toho si odvod kolik asi z toho maji ti co tu a i jinde "nenapadne" haji celoplosne vakcinace:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

Já si nemyslím, že když někdo hájí očkování, tak je hned agent, a o tomto člověku, co sem píše, si to nemyslím už vůbec. V dnešní době se dějou divný věci (asi jako v každé době), to je pravda, ale já asi těžko něco zmůžu proti tomu, že existují nějaká špionážní zařízení, a tak se kvůli tomu nehodlám stresovat. Proti špionům a vůbec všem zlým věcem pomůže spíš, když se lidí spojí a budou se mít rádi, než aby hned každý ostatní osočoval, že je agent, nebo jim jinak nadával. Agent je taky člověk a může se z agenta proměnit na hodnýho člověka. Uvnitř jsme všichni stejní. Takže pro mě je paranoia neopodstatněná.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Ja jej taky hlava/nehlava nehajim, jasne, jen ze to ma realny zaklad, PS sem chodival, tezko bude agent, jen tezce pomylenej a vymytej mainstreamem :D .
Jasne, Šavel byl agentem (farizejem) co pronasledoval prvni krestany (Jezisovy ucedniky) hlava nehlava a obratil se pri ceste do Damasku na Pavla a siril toto uceni zanicene dal, to mas 100% pravdu devce, chytra:)))) .
Vlastním počátkem Pavlova misijního života ve službách Ježíše Krista se však stala právě jeho cesta do Damašku, kde měl v úmyslu rozbít tamější křesťanskou komunitu, zatknout hlavní iniciátory šíření křesťanské víry a přivést je do Jeruzaléma (Sk 9,2). Tato událost, která se často nazývá obrácení, má na jeho život velký, doslova fatální vliv, neboť radikálně změnila jeho postoj k Ježíši Kristu a křesťanské víře, jejímuž rozšiřování věnoval zbytek svého života.
http://sv.pavel.sweb.cz/prezentace/kapitola2.html

Tak treba se nam nektery vakcinatori taky obrati, az se v nich takto podobne brutalne pohne svedomi :D))) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

kdo je za ockovanie a chce sa ockovat a chce vediet preco je to pre neho dobre

tak ide k lekariovi sa poradit alebo si rovno precita rozkaz ministerstva zdravotnictva

kdo ale ma pochybnosti ide na forum h;adat ine nazory a ine informacie a hladat sposoby ako sa vyhnut]
kewd sa ale foirum ma stat predlzenou rukou ministerstva zdravotnictva

tak zaciona byt zbytocne

a takztika je neuzatle zaplavivat forum prispevklami nezmyselneymi odkazmi dotazmi a linkami na oficialne zdravotnicke weby a zpravy

a ta taktika vacsinou vyuchdaza kedze zaplkavene forum sa stane neprehladne a necitatelne

a ak takeho provokatera ignorujes tak zaplavi diskusia tak ze to vyzera ze vsetci s tym suhalsia

a potom vakcinacny proivokater v podstte forum prevzal

idela jak Gandhi

ze sadenm si na zem a nebojujem s britskou armadou

fungoval len preto ze briske okupacne vojska sedeli na konich a boli to tie kone co nechceli spalat po ludoch

kone uz nepouzivaju a Gandiho pasivny odpor teda iz davno nefunguje aj ked sa prezentuje falosne ako ta spravna forma

takze mame volmu nechart vakcinacnym agentom zaplienit forum ich priopagandou a nereagivat

a teda to vzdat

ale sa snazit o obrany l;udstva ?

a ano ked niekto sustavne propaguje vakcinaciu, tak je naozaj vakcinacny agent

ci je plateny alebo dobrovolny zadarmo na tom nezalezi

kazde forum vznikne preto ze ludia chu doskutovat s inymi nazormi ako su tie oficialne povolene systemom

ak niekto chce citat len systemom nakazne myslienky

tak si otvopri hlavne media a tam si precita co prave potrebuje

formu a v podstate cely internet je hlavne preto aby sa sirilo to co syste,u nevyhovuje a co by system v hlavnych mediach nepovolil
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

a ked uz Hugo tu pouzil taktiku argumenatciu z inych fro naprikald bezeckeho

tak ako vyborny priok;ad existuje v anglictine bezecke forum

runningahead

kde sa clovek musi registrivat ale to je len zaciatok

forum je rozdelen na mnoho sekci

a aked sa ukaze potreba tak vznikne nova sekcia

clovek moze citat vsetky sekcie ale len pasivne citat

a ked chce aj pisat musi sa specialne zaregistrivat do kazdej sekcie zvlast a ta sekcia ma svojich moderatoprov

a eskci je specificky a striktne a definovana podla naprikald sposobu treninku

a prispeivat mozu len ti co tu metodu poznaju a robia ju a pripadne ti co by ju chceli spoznat a davaju otazky

a je na moderatorovi aby posudil ktore otazky su uprimne a ktore su provokacne a kazdy kto je proti metode bude mat pristup na tu sekciu zablokovany
'
takze na tom fore neexistuju hadky pretoze kto je za nieco je tam a kdo je za nieco ine je zas inde

citat si to mozeme vzajomne ale bnemozme do toho kibicovat a provokovat''to forum je nesmierne plodne a mmoho metod som mohol citat dlhe dni kedze kazdy prispevok bol k veci niecim to obohatil a bola to skutocne jak najpepsia ucenbica


takze naprikald tu mohli byt vakcniacie rodlene na dve temy

jedna by boli pre tych co su proti a druha pre tych co su za

a pisat by sa mohlo len v duchu tej temy a n3evznikli by hadkyu ani porovokacie

a dokoca moderator nepris[usti ani kriuzovu diskusiu

ze v opacnej teme si precitam nieco a v mojej teme na tom odpoviem

a ani sa o to nik nesnazi

preco taleto rozdelenie neexostuje ?

ja som nieco taketo navrhoval pred rokmi aj tu

lenze to je nepodohdlne pretoze urcite myslienky a nazorove smery by nebolo mozbe rusit provokatermi
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

Tak teď se přiznám, že na Pavla jsem fakt nemyslela (ikdyž na jinýho zrovna náhodou jo)...ty bys snad nevěřil, že se člověk může změnit, pokud by takový příklad nebyl v Bibli? Myslím, že ten, kdo se chce nechat očkovat, pomýlený není a není potřeba ho nijak obracet. Ten, kdo nutí očkování ostatním z důvodu vlastního zisku, potřebuje vidět Boha víc než ostatní...a potřebuje lásku od lidí, a ne nadávky.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

rudo, vždyť ten vícejmenný člověk nedával ani moc odkazy na oficiální lékařské weby, jako spíš na stránky typu zena.centrum.cz ... to teda nevím, kdo by tomu mohl uvěřit a nechat se zmást. Pokud je někdo agent a chce někoho o něčem zákeřně a lišácky přesvědčit, tak mi toto nepřijde jako nejlepší způsob :lol:
Mně naopak přijde smysluplný a užitečný, když se ty dva protipóly setkají a navzájem se ovlivňují, diskutují spolu...když si každý jen mele tu svojí, tak je to přece k ničemu, ne? Ale jestli chceš mít dvě témata o očkování, tak nemůžeš ještě jedno prostě založit? (nebo to jen tak nejde? )
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:Tak teď se přiznám, že na Pavla jsem fakt nemyslela (ikdyž na jinýho zrovna náhodou jo)...ty bys snad nevěřil, že se člověk může změnit, pokud by takový příklad nebyl v Bibli? Myslím, že ten, kdo se chce nechat očkovat, pomýlený není a není potřeba ho nijak obracet. Ten, kdo nutí očkování ostatním z důvodu vlastního zisku, potřebuje vidět Boha víc než ostatní...a potřebuje lásku od lidí, a ne nadávky.
Ale jo, muze, jen jsem si na to tak nejak vzpomnel jako na uplne kriklavy priklad jak si z nas nekdy Buh dost dobre vastreli, jako ze uz to tu bylo (ne jednou), nic vic:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

Háně píše:rudo, vždyť ten vícejmenný člověk nedával ani moc odkazy na oficiální lékařské weby, jako spíš na stránky typu zena.centrum.cz ... to teda nevím, kdo by tomu mohl uvěřit a nechat se zmást. Pokud je někdo agent a chce někoho o něčem zákeřně a lišácky přesvědčit, tak mi toto nepřijde jako nejlepší způsob :lol:
Mně naopak přijde smysluplný a užitečný, když se ty dva protipóly setkají a navzájem se ovlivňují, diskutují spolu...když si každý jen mele tu svojí, tak je to přece k ničemu, ne? Ale jestli chceš mít dvě témata o očkování, tak nemůžeš ještě jedno prostě založit? (nebo to jen tak nejde? )
ano ak potrebujes konflikt potrebujes spolocne tema

zalozit mozes kolko chces ale agent ti tam furt vleze

to je prave pointa

ze pristup ma kazdy povoleny lken do jeho sekcie

ludia alebo potrebuju konflikty alebo nepotrebuju

ale ustuopit agentom nie je riesenie

a co by logicky agent robil alebo nerobil?

v tom sa tiez velmi mylis agenti pouizvaju vsetky taktiky aj tie podla ktorych ich naivne nerozoznas

vzdy ide o to co dosiahnu, podla vysledku poznas nie podla sposobu
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

Dobře, ale kdyby to byl agent, co se snaží přesvědčit lidi o očkování, a dává odkazy na podobné ženské stránky, tak mu to nikdo neuvěří, takže jako agent je dost na nic , výsledek není úspěšný. Proč si vlastně myslíš, že to nemůže nebýt agent, ty ho osobně znáš, nebo?
Konflikt nemusí být nic špatnýho, tím se lidi posouvají dál, pokud spolu umí mluvit bez negativních emocí...my jsme ve škole často dělali, že bylo zadáno nějaké téma (např. potrat, sebevražda, pornografie, nebo prostě nějaké kontroverzní), vybraná dvojice a ti si vylosovali, kdo bude pro a kdo bude proti. A museli obhájit svůj názor a přesvědčit zbytek třídy. Přitom se vůbec nemuselo jednat o jejich osobní názor, museli najít argumenty i k tomu opačnému a být přesvědčiví, ikdyž si to sami nemysleli. Bylo to pro mě fakt těžký, protože jsem měla často ten opačný, než většina třídy (u nás měli všichni takové podobné názory), ale nejčastěji jsem si myslela něco mezi, nebo spíš jsem to nedokázala rozhodnout tak jednoznačně, vždyť kdo jsem já, abych mohla takhle soudit lidi?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

Háně píše:Dobře, ale kdyby to byl agent, co se snaží přesvědčit lidi o očkování, a dává odkazy na podobné ženské stránky, tak mu to nikdo neuvěří, takže jako agent je dost na nic , výsledek není úspěšný. Proč si vlastně myslíš, že to nemůže nebýt agent, ty ho osobně znáš, nebo?
Konflikt nemusí být nic špatnýho, tím se lidi posouvají dál, pokud spolu umí mluvit bez negativních emocí...my jsme ve škole často dělali, že bylo zadáno nějaké téma (např. potrat, sebevražda, pornografie, nebo prostě nějaké kontroverzní), vybraná dvojice a ti si vylosovali, kdo bude pro a kdo bude proti. A museli obhájit svůj názor a přesvědčit zbytek třídy. Přitom se vůbec nemuselo jednat o jejich osobní názor, museli najít argumenty i k tomu opačnému a být přesvědčiví, ikdyž si to sami nemysleli. Bylo to pro mě fakt těžký, protože jsem měla často ten opačný, než většina třídy (u nás měli všichni takové podobné názory), ale nejčastěji jsem si myslela něco mezi, nebo spíš jsem to nedokázala rozhodnout tak jednoznačně, vždyť kdo jsem já, abych mohla takhle soudit lidi?
aloze nedosiahol

ved tema je zamknuta a vl;akno bolo koli nemu takmer necitatelne a informacie proti vakcinaciam sa najst v tom zmatku ani nedali a nik z tych co o tom vela vedia a dlho sa s tym zaoberali uz ani nemalo nalado cas a silu donekonecna o tom debatit

a este aj Ceph ktory neni systemom uplne zblbnuty nejak sedui na plote a nazyva nazory paranojou

v skole sa mozes ucit debatovat kolko chces. tam ta ucia ze ked mas nazor mas vediet preco ho mas

ale ked s niecim pracujes 20 rokov tak nebudes predsa dokazovat kazdemu dalsiemu zakladne veci

ked ste debatuli pravny system hadali ste sa medzi sebou spoluziaci a ucitel debatu kontroloval a nesli ste s kazdym nazorom hned otravovat nejaky sud alebo do parlamenty zmenit zakon

odobvrone forum by ale nemala byt skola debatovania na nieco sluzi

vies ze su formy ktore stavaju domy a formy ktore buraju domy ?

ale kazdy pracuyje niekde inde

predstav si ze na stavbu moveho domu by kazdy den po skonceni sichty nastupila butracia forma a vsetko p[ostavene by zvalila

ved by to bola debata a suboj ze ktora forma je lepsia a ktopra je pre ludstvo uziteocmejia

a akedzy by zioaden novy dom nikdy nestal tak ta stavacia firma by vyzerala ako neschopna a nakoniec by buracia forma ziskala ten stavebny pozemaok lacno alebo zadarmo

tak nejak to tu vyzera

tie firmy nikdy nemozu pracovat naraz na tom istom projekte

ale ked ta buracia zvali stary barak a vycisti to

tak ta stavacia forma tam pride postavit noivy dom

ale ta buracia uz ma vstup na pozemok zakazany

a tak ked niekde niekto na fdore kde sa jedna o zdravie (ako byt zdravy napriek systemu a napriek medicine, naprikald cez stravu a ocistne metody)

tak ak na takom fore niekdo zacne propagovat nieco skodlive ako vakcinaciu

tak sa jeho vlakno necha pre jemu podobnych ale debata proti vakcinacii je uz bez pristupu tyc co kopu za valcinacny program
5 2 8
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od Háně »

No ...to je jedno. To by byla nekonečná diskuze a možná pujdu radši spát. Dobrou noc (jako fakt dobrou, ne jedovatě dobrou)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od rudo »

velmi pozorne odporucam preciatat kazdu vetu az do konca

http://lucasperny.blog.pravda.sk/2015/0 ... o-reakcna/

ano je to dlhe ale je tam vsetko pekne vysvetlene, dokonca aj ten slavny argument o gramatike
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Serial o smirovani na pokracovani, kupujte si lidicky chytry mobily, smirovat jen na PC uz psychopatum nestaci :D : http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bez ... hesla.html
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: WEBOVÉ (i jiné) ZAJÍMAVOSTI - struènì a pøehlednì

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:a este aj Ceph ktory neni systemom uplne zblbnuty nejak sedui na plote a nazyva nazory paranojou
Rudo, nenazyvam Tvoje nazory paranoiou, ale jini neregistrovany provokateri ano, mel jsem napsat rudova "paranoia" neni neopodstatnena (v uvozovkach):).
A za tim si stojim porad, ze nas ruzny placeny psychopati smiruji a snazi se nama manipulovat, uz jenom kvuli stupidnimu konzumu a jinym dnesnim super "hodnotam":).
Sry teda za preklep, koukam na to, vyznelo to blbe, mas pravdu:).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

tak jo, neslo mi to do hlavy

zaujimave ze zrovna teraz amici priznali ze smirovali EU politikov uz davno a aj odpocuvali vsetkych germanskych papalasov uz davno
pred odpocuvanim Dolfikovej dcerenky
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Jj, leze to z nich jak z chlupate deky, "kamaradi do deste", hehehe:) ..
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Syrovozrout »

"Policie si objednávala vývoj virů na míru pro špehování ve velkém

Česká policie spolupracovala se společností Hacking Team několik let. Ochránci zákona si od italských bezpečnostních expertů nechali doslova šít počítačové viry na míru, aby je mohli využít k šmírování lidí. Vyplývá to z vzájemné e-mailové komunikace, která se v pátek objevila na portálu WikiLeaks.

Dnes 17:41

Mezi několika tisícovkami e-mailů, které si vyměňovala technická podpora Hacking Teamu s klienty z celého světa, budí největší pozornost ty, ve kterých se objevuje jméno Bull. Tato firma, která nyní vystupuje pod jménem Atos IT Solutions and Services, podle všeho nakupovala šmírovací programy pro českou policii.

Po e-mailech radili zaměstnanci Hacking Teamu, jak konkrétně jednotlivé viry používat, jak je ideálně šířit mezi lidmi či jak je zamaskovat tak, aby se minimalizovalo riziko odhalení. Zkrátka vše, co by měl správný hacker umět.

„Nevkládejte infikované odkazy na veřejné internetové stránky nebo sociální sítě. Je to pro vás nebezpečné, mohly by být na internetu odhaleny automatickými roboty a automaticky smazány a váš účet zablokován,“ radí technická podpora v jednom z uniklých e-mailů.
Exploity pro dokumenty i weby

Příjemce této zprávy se dále dozvěděl, že „lepší je odesílat infikované odkazy přes nejrůznější chaty, jako je například Skype“. Navíc by měli používat nejrůznější webové nástroje, které pomohou odkaz zamaskovat. Například hojně využívané zkracovače internetových adres, které z dlouhého odkazu udělají jen heslo o pár znacích. Ve chvíli, kdy uživatel na takto upravenou adresu klikne, vůbec nemůže vědět, že kliká na podvodnou stránku.

Jak komunikace dále ukazuje, policie během letošního a loňského roku poptávala u italských vývojářů možnosti tvorby počítačových virů na míru. Chtěla vytvořit tzv. exploity, tedy speciální programy umožňující získat přístup na nejrůznější weby, služby, ale také pro nejrůznější dokumenty.

V praxi by tak díky zmiňovaným exploitům mohl útok vypadat následovně. Prostřednictvím jednoho škodlivého kódu by se útočníci – v tomto případě policie – dostali do administračního rozhraní nějakého sportovního areálu, který nabízí stažení rozpisu tréninků v textovém dokumentu formátu Word. Ten by pomocí dalšího exploitu infikovali tak, že by mohli sledovat v podstatě každého uživatele, který by tento soubor stáhnul z daného webu.

O tom, že je počítač infikován, by samozřejmě uživatel neměl ani ponětí. Dokument by se mu normálně otevřel, avšak spolu s ním by zároveň na pevný disk stáhnul i nezvaného návštěvníka – právě prostřednictvím něho by pak útočník získal přístup ke všem datům.
Na seznamu jsou velké banky i e-shopy

Ze zveřejněných e-mailů vyplývá, že jen během letošního a minulého roku policisté poptávali u italských vývojářů možnost infikovat zařízení potencionálního návštěvníka mnoha dalších internetových stránek včetně velkých bank.

Na seznamu totiž figurují webové prezentace ČSOB, Unicredit Bank, Seznamu, Komerční banky nebo Raiffeisenbank. Detektivové měli zájem i o stránky energetické společnosti RWE nebo politické strany NS LEV 21, kterou dříve vedl někdejší premiér Jiří Paroubek.

Do hledáčku policistů z Útvaru zvláštních činností se dostaly i weby prodejců zahradních tújí, oblečení, ojetých automobilů, anabolik nebo dětských hraček, stejně jako dobročinná organizace na pomoc dětem z dětských domovů. Ve výčtu najdeme i média, konkrétně stránky internetového deníku Parlamentní listy a spotřebitelského časopisu dTest, nebo pořadatele seminářů na téma daňové optimalizace a daňových úniků.

Kromě e-mailové komunikace koluje stále internetem i databáze společnosti Hacking Team. Z ní je možné snadno získat informace o řadě nástrojů, které byly používány ke šmírování a sledování lidí snad ve všech koutech světa. Mezi klienty italské společnosti Hacking Team totiž patří především státní orgány. Na seznamu klientů jsou kromě České republiky také Saúdská Arábie, Kazachstán, Omán, Jižní Korea, Libanon či Mongolsko." http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bez ... elkem.html
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Syrovozrout »

Narovinu... jsem zklamaný
... ze "světa" (státních) lidí... z jejich primitivnosti charakteru...jakéhosi "predátorství" (zvláště u mužů, zatímco ženy to zase umožňují a tento hnus udržují) nebo co to je (kradou, chtějí ovládat, berou si aniž se jim to samo dává, manipulují bez ostychu, falešnou vírou ve vymyšleninu stát, skrytě i otevřeně násilní zneužívači, VLEZOST - ta moc se vyznačuje právě tím, že pomocí ní se vlamují...vesr_li...už do všeho, dokonce mezi komunikaci, zatímco opačně to omezují (odstiňují se proti vlivu "zdola", zatímco sami těm "dole" zakazují se bránit...státní vrchnosti...), poroučejí...tím co nazvou že je zákon, odměňují drobky z lupu ty co jim k něčemu poslouží, trestají a vyhánějí na pokraj "kacíře", tyranizují a trápí podmínkami které nastavují a znemožňují štěstí bezpočtu bytostí! A nakonec kradou a zase kradou...čas, zdroje, možnosti, chuť, data, nápady, atd., lhostejno zda si to "legalizují" - dávají "posvětit od svých" (protože jejich "lex-zákon" znamená jen toliko, že se to hodí jim aby to tak pro ostatní bylo, otěže - ZBYTEČNÉ ALE NESMÍRNĚ VÝHODNÉ PRO TY KTERÝM NEVADÍ MOC NA ÚKOR SVOBODY DRUHÝCH - umělé "funkce nadvlády" předávají zase jen sobě podobným "typům"...takže to nemá konce...dokud ty "umělé funkce" - monopolně integrované do institutu nazvaném "stát" budou existovat.).

Když jsem byl malý...byl jsem veselý a hravý a měl radost ze života, protože jsem ještě nerozpoznal, že jsem se narodil do "prostředí" (obsahem naplněné lidmi a jejich "dílem"), které mi to všechno bude odčerpávat, opotřebovávat a nakonec zkazí.
To státní Systém sloužící státním vrchnostem je přímou příčinou většiny zla, teď už jsem to bezpečně identifikoval. Na tom leží vina! Požaduju nápravu, avšak není po kom (Oni mě poslouchat nemusejí...)...nemám pozici držitele... Jinak bych to udělal sám - Oni se o svět nejen pro sebe nestarají s láskou (sobě vlastní).
Naposledy upravil(a) Syrovozrout dne sob črc 11, 2015 1:59, celkem upraveno 3 x.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

UFA

mesto na Sibiri kde sa uzatvaraju zmluvy pre nadchadzajucu novu zivilizaciu

BRICS a vela dalsich pozvanych hosti-krajin

bruselactvo to ma uz za malo, uz len trepe paprckami
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Syrovozrout »

"Pomáhali firmám se zabezpečením, pak se do nich nabourávali
Kauza okolo uniklé databáze Hacking Teamu ukazuje, jak tenká je hranice mezi počítačovými bezpečnostními experty a plnokrevnými hackery. I když by se mohlo na první pohled zdát, že zmiňovaná italská společnost má blíže k tomu druhému, ve skutečnosti zaměstnanci Hacking Teamu pracovali na obou stranách barikády.

Detailní plány zabezpečení dostali bezpečnostní experti Hacking Teamu díky auditorské činnosti naservírované doslova na dlani.

Dnes 16:33

Z uniklé databáze, která obsahuje stovky gigabajtů dat a která koluje od minulého týdne internetem, totiž vyplývá, že nezanedbatelnou část příjmů společnosti Hacking Team tvoří ty z auditorské činnosti. Kromě vývoje šmírovacích programů totiž italský podnik hodnotil a prověřoval zabezpečení webových stránek i interních systémů firem prakticky ze všech koutů světa.

Detailní plány zabezpečení tak dostali tito bezpečnostní experti naservírované doslova na dlani. Se všemi těmito znalostmi pak pro ně bylo velmi snadné vytvářet tzv. exploity, tedy speciální programy umožňující získat přístup na nejrůznější weby či služby, pro napadení zmiňovaných subjektů.

Na seznamu klientů, kteří si nechali audit zabezpečení od Hacking Teamu dělat, se objevily mimo jiné velké finanční instituce – například Barclays, Deutche Bank, ING Direct, Allianz RAS či UBI Banca.
Kromě Česka i Jižní Korea, Libanon či Mongolsko

Naopak na seznamu klientů požadujících tvorbu virů budí v našich končinách největší pozornost česká společnost Bull, která nyní vystupuje pod jménem Atos IT Solutions and Services. Ta podle všeho nakupovala šmírovací programy pro českou policii, konkrétně pro Útvar zvláštních činností.

Ze zveřejněných e-mailů vyplývá, že jen během letošního a minulého roku policisté poptávali u italských vývojářů možnost infikovat zařízení potencionálního návštěvníka mnoha dalších internetových stránek včetně velkých bank.

Na seznamu klientů jsou kromě České republiky také Saúdská Arábie, Kazachstán, Omán, Jižní Korea, Libanon či Mongolsko. [celá zpráva]
ČTĚTE TAKÉ:
Společnost prodávající šmírovací software byla napadena. Na seznamu klientů je i česká policie
Za špionážní software si nechali platit milióny. Peníze měly plynout i z Česka
Šmírovací programy v Česku používáme, přiznala policie
Byli světoví bezpečnostní experti, vlastní bezpečnost ale podcenili
Díky červovi v mobilu má policie všechno – hovory, chaty i hesla
Hrozba je vážná, přiznal Hacking Team, který neuhlídal šmírovací software
Hacking Team využíval kritickou zranitelnost Flash Playeru. Nikdo o ní nevěděl
Policie si objednávala vývoj virů na míru pro špehování ve velkém
" http://www.novinky.cz/internet-a-pc/374 ... avali.html
Jinými slovy jako každá státní mafie spolupracující s obdobnými státními mafiány jinde... jen nakrade a zmanipuluje a zneužije to, co jim lidi sami nanosí...(a co "vymůžou" povinně!) na tom pak "vydělají moc (moc je jejich zisk - a jejich moc závisí , kdežto státních peněz si nadeklarují kolik chtějí-o ty nejde.) sami toho ani moc vymyslet nemusí, natož aby se nadřeli...lidé jim to ve falešné víře ve falešnou =státní= "autoritu" odevzdají na zlatém podnose...Což nevědí, že nejvíc jsou organizované kriminální živly právě tam - tvoříc státní moloch??? Že ta násilná moc která je právě v tom...přitahuje i drobnější zlořády tak magicky? Co by si počali bez nejlepší pračky, kterou je stát - krvavých špinavých nejen "peněz"-ale všeho co ukradli celým generacím-v tak neuvěřitelném bohatství, že mají pak problém-i desítky let-to nějak nechat někudy protéct...tak aby to na konci "vypadalo" jako jejich a bylo akceptováno a přitom mohli zůstat v ústraní (za státní vrchnosti dělají např. bílí koně - jako jsou politici, kteří vyměnili své soukromí za možnost si zcela bezvýznamně líznout, ale když selžou v utajení že tu existuje obří stínový státní Systém s vlastními pravidly přerozdělování...jsou exemplárně hozeni přes palubu - ne proto, co udělali - od toho ten stát přece je - ale proto, že prozradili některé metody a cesty...proto, že nebylo dost opatrní.)?
Základem modus operandi státních vrchností je komplexní převrácení názvosloví...
Jen namátkou pár příkladů:
"Morálka" u státních vojáků...znamená, že bez okolků jdou a zabijou kohokoli jim shora přikážou.
"Poctivost" v placení státní vrchnosti...
Zloději nepříčetně ječící "chyťte" ty, co nám upírají právo na loupení (daně)!-nazývající ty, kteří nechtějí na jejich moloch poskytovat "svou krev" za "zloděje".
Atd. mohl bych pokračovat.
Je to těžké vysvětlit, když populace je tak skrz naskrz prosáklá-od kolébky po hrob státně indoktrinovaná a obklopená-tím jedem, že "stát" je něco dobrého. (Opět - je to překroucené v opak!)
Nestátní kultura byla prakticky vyhlazena.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Vzdycky jsem Syrovko tak nejak vnitrne veril tomu, ze antivirovy firmy predne siri (a vyviji) viry a az potom antiviry (resp. soucasne - cerv jde ven az kdyz je anticerv v supliku daaaaaaaaaaaaaaavno pripraveny):).
Jak ? Zpusobu je asi milion a jsou naramne jednoduchy, neprokazatelny, to ze ted neco podobnyho prasklo jako velky balon mi jen dava za pravdu, spiklenci/nespiklenci, pro me jakozto proof staci uplne bohate:))).

Pak jsou jednickami na trhu, neni divu, 99,9 % blizniku nema ani poneti o fungovani PC ci obecne IT:).
No a pic kozu do vozu, to je aspon paradni ostuda zase na Svete (anebo zase jen obetovali jednoho neopatrnyho beranka k odvedeni pozornosti od zbytku ledovce ??):).
Cert vi kde je pravda ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

stat nie je chyba

problem je ked sukromne banky vlastnia stat a ten len sluzi na plnenie ich prikazov

ta antistatna propaganda to je havlizmus najnizsej urovne
5 2 8
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Syrovozrout »

Rudo, tahle pomýlená báchorka o "bankách ovládajících stát" je státomarxistická clona...pro skutečnost, že banky (v dnešním pojetí čistě podle nařízení státní byrokracie) jsou jen jedním kolečkem z mnoha "silových pilířů"-např. monopolu na falšování "pěnez" státními.
A jestli ti to nestačí, tak v bankách mají zájmy státní vrchnosti a těmi jsou ovládány a využívány.
Státní vrchnosti též mají samozřejmě korporace a další záležitosti k udržování moci a HLAVNĚ UDRŽOVÁNÍ TOHO, ABY DRUZÍ (jimi neprivilegovaní) MĚLI TĚCH ZBYLÝCH MOŽNOSTÍ CO NEJMÉNĚ. Takže každou ukradnou jakmile se objeví, ne proto, že by sami neměli nepřekonatelnou převahu nakradených a zmanipulovaných sil na své straně, ale proto aby náhodou čímkoli nedisponoval byť jen "obyčejný člověk". Jejich moc je totiž mocí na úkor...a je jen relativní.

PS.: Jo ti největší kriminálníci se radši ujímají "kontroly" (menších kriminálníků a těch v pozicích "podřízených" a všech ve funkci "poddaných"), aby nebyli oni kontrolováni. Takže sebezáchovně radši určují, co je správné a co ne a to si taky jen sami kontrolují (Tak proto je "pod svícnem největší tma" viz. principiálně např. "Úředníci současně řídili operace, uzavírali smlouvy a prováděli kontrolu a vypořádání obchodů." http://www.investujeme.cz/nevyhodne-pod ... -miliardy/). A jedinec má kvůli nim narušenou vazbu na zdroje.
Tady na světě není nikdo jiný kdo by tak natrápil jedny lidi než jsou zase jen jiní lidi - nikdo jiný tu není. Jen jak si to vyřešíme mezi sebou.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

to je tvoj pomyleny nazor

riadiace banky su nadnarodne su nadstatne a vyberaju si politikov ktoprym budu davat denne rozkazy


ceskym politikom davaju rozkazy zahranicne banky, nie ceske, pokial to tebe treba takto zdoraznovat
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Syrovko, myslim ze ma pravdu rudo, se rovnez klonim k tomuto nazoru, se rozhlidni, ktera banka je ciste ceska a spocitej mi je na prstech ani ne jedne ruky :wink: .
A prestante se minuskovat jako nejaky priblbli ulicnici, si stejne prectu co budu chtit:) .. se da diskutovat i bez minusku, at si kazdy vybere:) .
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Syrovozrout »

"Ale já, jsa nuzák, mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj měkce, neboť šlapeš po mých snech." (film Equilibrium)

Kluci, je to pro mě bolestivé a po všech stránkách vyčerpávající téma...a dá se říct i nešťastné...muset žít (jakoby bylo na výběr-výběr jedince však záměrně omezili jiní jedinci přes "mocné" nástroje...) v nechápajícím a manipulujícím "prostředí"(lidí) a navíc (s tím, co vím...) přihlížet bezmocně (v podstatě forma mučení) tomu jak vše ZNÁSILŇUJÍ, jak se musím podvolovat největšímu zlu, které kdy tahle planeta nosila - vládnoucímu zlu, ano, je to už nutné explicitně projevit - 'stát je nástroj zla' (o to lstivější, že se tak ne vždy tváří...a dává vidět...), UMĚLÉ - VŮBEC NE K NIČEMU NUTNÉHO ZLA - zla obecně zcela zbytečného - není pravda, že "to tak MUSÍ BÝT" jak se oni snaží do myslí podsouvat - viz. např. (chápu i proč a že třeba Vy si to tak brát nebudete...ale pro mě a některé další je to osobní tragédie-ožebračení i o důstojnost), považte, co státní vrchnosti chtějí jinak (usnadnit si) a co pro to budou muset jiní lidé obětovat na oltář (ostatně takový malý oltáříček má většina doma v podobě takové hranaté zářící věci z níž se line propaganda) jejich ohavných plánů (klidně jestli ti to vylepší pozici si můžeš na to Rudko navymýšlet kolik chceš teorií o tom která že to "banka" - KDO JE BANKA, ŽE SAMA MYSLÍ A ZVRHLE TYJE A PO ČEM"? má nasvědomí...Budeš tím jen připomínat praktiky zde známé z doby ne moc minulé...a to "Můžeš kritizovat třeba současné politické (s)vedení, ale nesmíš narušit status quo." Jinými slovy...můžeš se beztrestně opřít do jednotlivin, do podružností, do třeba i zrovna "součástek", které beztak chtějí vyměnit, ale ne do Systému a jeho ďábelské víry. Já se pohybuju na tenkém ledě a hodně tím riskuju nepřízeň (vrchnosti) a jejich zmanipulovaných poddaných (ale nemůžu nevnímat, že "svět dospělých lidí" je v tomto Systému státních zřízení a všech důsledků, které si ani neumíte představit že právě to je jejich příčina_ _z toho plynoucích _ _ _ nešťastný, doslova přetéká zneužíváním...) až po "nejposlednějšího bezdomovce" nakaženého tou jejich vírou ve stát ("Každý koho jsme neodpojili, je potenciální agent." Matrix), vím že nemůžu žádat něco takového po nikom než po sobě):
Úřady bude možné „oběhat“ z tepla domova

Pracujete v zahraničí a potřebujete vyřídit úřední záležitosti v České republice? Máte v úmyslu založit firmu ve Francii, ale nechcete kvůli tomu jezdit přes půlku Evropy? Nebo si jen potřebujete zařídit stavební povolení, přehlásit auto či vyřídit důchod a nechce se vám stát frontu?

Dnes 2:16

Už za pět let by mělo být možné komunikovat s úřady v Česku i v dalších zemích Evropské unie odkudkoliv a kdykoliv on-line, bez nutnosti dostavit se osobně k přepážce.

Revoluci v přístupu ke státní správě má umožnit jednotná evropská digitální identita, která má po celé Unii a pro všechny její občany začít fungovat v plné šíři nejpozději v roce 2020.

Klíčem občanka s čipem

Právě do té doby musí podle příslušného unijního nařízení všechny české, ale i evropské úřady zdigitalizovat svoje agendy a umožnit k nim přístup přes internetová rozhraní.

Cílem je, aby si lidé mohli v té době vyřídit elektronicky až 85 procent nejrůznějších agend. Výjimkou budou snad jen ty záležitosti, kdy je osobní návštěva úřadu opravdu nutná.

Bez toho si ani v budoucnu např. nový biometrický pas nepořídíte, protože příslušný pracovník si vás musí vyfotit a také odebrat vaše otisky prstů, aby je pak mohl nahrát na čip do pasu. Stejně tak nepůjde na dálku vyřídit například technická kontrola auta.

V České republice bude s největší pravděpodobností klíčem k webovému přístupu k úřadům občanský průkaz s čipem, tedy tzv. elektronická občanka.

Tu si může každý za poplatek pořídit už dnes. Zatím ale na našem území umožňuje pouze nahrání elektronického podpisu.

V budoucnu má nicméně nést právě certifikát platný po celé Evropské unii prokazující totožnost držitele. Ten by po vložení takového průkazu do speciální čtečky zadal ještě unikátní kód a pak už by přes počítač mohl vyřizovat s úřady všechny agendy tak, jako by stál osobně u přepážky.
Bez digitálních bariér

„Vyřídit cokoli s naší veřejnou správou ze zahraničí bez zřízené datové schránky je v tuto chvíli v podstatě nemožné. Díky elektronické identitě a možnosti elektronického podání si ale lidé, kteří pracují v zahraničí, budou moci vyřídit úřední záležitosti bez rizika, že po návratu zpět do země budou následně několik let řešit různé nedoplatky na pojištění a podobné nepříjemnosti,“ vysvětlil Právu ředitel odboru hlavního architekta e-governmentu ministerstva vnitra Petr Kuchař.

Podle něj by se tím měla realizovat myšlenka Evropy bez bariér nejen fyzických, ale i těch digitálních. „Smyslem zavedení celoevropsky platné elektronické identity je tyto bariéry zrušit a umožnit vstupovat do smluvních vztahů kdekoli na území Evropy prostřednictvím digitálního zařízení,“ poznamenal k tomu Kuchař.

Nový systém by tak měl pomáhat např. i majitelům obchodních společností nebo nemovitostí, studentům hlásícím se na zahraniční vysoké školy, stejně jako lidem, kteří potřebují v jiné zemi vyřídit třeba důchodové záležitosti nebo sociální a zdravotní pojištění, ale nemají možnost kvůli tomu do příslušných zemí cestovat.

Vnitro počítá s tím, že v rámci postupného naplňování této vize bude resort rozšiřovat systémy, které už u nás fungují, tedy především základní registry a datové schránky.

Přesné náklady na plné zdigitalizování a on-line zpřístupnění všech agend státní správy nejsou k dispozici, budou se ale podle všeho pohybovat nejméně v řádu stamiliónů korun. Ministerstvo nicméně pracuje s tím, že většina nákladů bude hrazena z evropských fondů.
Detaily se teprve ladí

Evropská unie má pro systém digitální identity ještě letos v září definovat základní právní rámec a konkrétní technické řešení pak bude na každém z členských států. Podle Kuchaře se například řeší přesný způsob, jakým bude člověk prokazovat, že např. občanský průkaz nikomu neukradl, a nevydává se tak za někoho jiného.

„S největší pravděpodobností to bude řešeno speciálním a unikátním kódem,“ poznamenal k tomu Kuchař.

Už nyní je podle něj jasné, že každý zájemce o on-line komunikaci s úřady z domova si bude muset zakoupit čtečku čipů, které budou obsahovat klíčový certifikát nahraný na občanský průkaz.

Unikátní kód si přitom každý žadatel o jakýkoliv tuzemský občanský průkaz musí definovat už nyní, tzv. BOK, tedy bezpečnostní osobní kód, má ale sloužit pouze k ověření totožnosti u přepážky úřadů.

Ty by podle Kuchaře měly být v blízké budoucnosti vybaveny klávesnicemi, na které občan kód zadá, a úředník tak bude mít jistotu, že jde o skutečného držitele průkazu. Pokud ho zapomene, bude muset předložit druhý průkaz totožnosti.
V digitalizaci 17. místo

V oblasti digitalizace státní správy je Česká republika v současné době podle mezinárodního srovnání v rámci Evropské unie na průměrném 17. místě. Na špici je naopak např. Estonsko, jehož tzv. e-government patří mezi nejrozvinutější.

Podstatnou změnu by občané celé Evropské unie měli zaznamenat už od července příštího roku, kdy vstoupí v platnost výše zmíněné unijní nařízení. V první fázi totiž stanoví, že žádný úřad v rámci celé EU už nebude moci odmítnout přijetí dokumentu v digitální formě, pokud bude opatřen všemi náležitostmi, jako např. digitálním podpisem." http://zvest.cz/urady-bude-mozne-obehat-z-tepla-domova/
Pochopitelně jak už jsem v příspěvcích k poznání modus operandi státní vrchnosti poznamenal jinde...své zrůdné experimenty "prodají" veřejnosti pomocí překroucených významů...Např. zde dojem vyvolávající "pohodlí-až komfort", "bezpečí", "pokrok-až revoluci", "nevyhnutelnost" a samozřejmě...jak jinak...ONI "POMÁHAJÍ" - (to vše jen jejich "zájmům") - ač v realitě škodí.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Syrovozrout píše:Kluci, je to pro mě bolestivé a po všech stránkách vyčerpávající téma...a dá se říct i nešťastné...
Tak si oraz a udelej si obcas nejakou tu radost, no:) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

len maly prikald ako banky riadia vlady a staty - kazdy rozumie ze to boli ktore znicili Grecko a donutili krajiny hlasovat za eurovalov

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-1 ... k-collapse

Grecko by malo sudit Goldman
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

http://www.novinky.cz/ekonomika/374958- ... mecku.html
-------------------------
+ serial o virech, antivirech a spiclovani blizniku (nama) placenyma psychopatama:) ..
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/374 ... koliv.html
Útok mohl začít ve chvíli, kdy se laptop připojil do bezdrátové sítě. Pak byl schopen monitorovat veškerý provoz. Přihlašování k e-mailu, práci s internetovým bankovnictvím, historii prohlížených stránek – policie byla schopná sledovat cokoliv a kohokoliv.

Na první pohled obyčejného notebooku si navíc jen těžko mohl někdo všimnout, stačilo ho nechat ležet v kavárně a připojit se například na zdarma přístupnou bezdrátovou síť obchodního centra.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od rudo »

povinne citanie o tom kto riadi svet a ako daleko sme v oslobodzovani

http://geopolitics.co/vital-issues/ben- ... ian-mafia/
5 2 8
Odpovědět