Fiona

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Fiona

Příspěvek od Janek »

Ssmani jeste ne vymrel? Jo v Buenos dnes budou mit 32oC... Neni spatny napad na zimu odjet na jizni polokouli a naopak...

Driv jsem sledoval par lidi co sli do Br., no zda se, ze se z toho lehce zblaznili...

Tak zas Fiono napis, jak to jde, lip jak v Cesku? Kdyz ma clovek nekoho pomeru znaleho, tak bych se nebal...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Zdravim, a diky za trochu optimismu :) V posledni dobe se mi ho moc nedostava. Uz jsem zpatky v Londyne, vlastne uz dyl jak 2 tydny, ale porad jsem se jeste neobtezovala poradne vybalit kufr. Tak nejak podivne mi vyhovuje jak tu lezi, krasne pripraveny k odletu, jediny to zdroj optimismu v posledni dobe. Ve slabsich chvilkach se s nim identifikuju. Dokonce je v nem relativni poradek, bordel se tvori spis okolo.

Jinak teprve ted zazivam co to je hemisfericky sok, jet lag a klimaticky sok v jednom. Ono to zacalo uz po ceste zpatky, kdyz jsem neplanovane zkysla na prestupnim letisti v Rime o 16 hodin dyl nez bylo v planu, diky podezrele synchronicite generalni stavky v Italii a "nahody" ze zrovna ten den ani Heathrow neprijimalo letadla, kvuli nejakemu pocitacovemu vypadku. Nakonec jsem dorazila do toho sveho doupete, asi ve 3 rano, opalena, zmrzla, rada ze jsem aspon z toho Heathrow jeste chytila posledni metro aspon do centra, kdyz uz ne az domu.

Nejak se mi furt nedari pretocit vnitrni biologicke hodiny na Evropsky cas. Jeste tak s tou zimou se dokazu jakz takz vyrovnat, to se snadno prezije tak ze nevylizam ven pokud nemusim. Znami me podeziraji z deprese, ja bych to nazvala spis apatickou hibernaci. Tak jako stromy na zimu shodi listi a veskerou paradu, za ucelem preziti mrazu, a funguje to, tak i ja jako kdybych zvadla. Ale neni to uplne tak. Jenom jako ty stromy stahnu veskerou zivotni silu z vnejsiho obehu, do bezpeci, do jara.

Z ciste biologickeho hlediska to neni kdovijaky napad, udelat si zacatkem zimy vylet na letni polokouli. Je to podobne jako kdyz se v prosinci na chvilku otepli, stromy z toho zblbnou a nasadi pupeny, ze jako jdeme kvest. Nasledky mrazu jsou pak o to horsi. Kdyz uz, tak fakt asi nejradsi na celou zimu. Ovsem jak jsem rekla, zima by mi vadila asi tak nejmin. Mnohem horsi je rano otevrit oci a byt v Londyne. To je radsi rychle zase zavru.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Ovsem jak jsem rekla, zima by mi vadila asi tak nejmin. Mnohem horsi je rano otevrit oci a byt v Londyne. To je radsi rychle zase zavru.
dovedu si predstavit... "(
A nevybalovani kufru taky znam.
Dala bych si rict s krasnym morem a teplem HNED TED. ")))
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Fiona

Příspěvek od Lenuška »

Letos jsme nebyli na podzim u moře, a chybí nám to moc. Tak aspoň před usnutím zavřu oči a představuju si, že ležím na kameni v moři, teplá voda mi omývá nohy, cítím tu tvrdost kamene, slaný vzduch, horké paprsky slunce na kůži...
To mi pomáhá, když na mě leze zimní depkina. Třeba Fio máš taky nějaké místo, kam chodíš mentálně pookřát. Zajdi tam :D
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ano, je to tak, mentalne si jeste mam kam zalezt. Jenze timto stylem jsem prezila vetsinu detstvi a mladi, a moc hrda na to nejsem. Myslim ze to ma dokonce diagnozu, "disociace" nebo tak nejak. Kdyz se clovek uplne odpoji od pritomne reality a zije jen ve vlastni fantazii. Je to takova nouzovka pro bezbranne, jako jsou treba deti nebo vezni. Memu soucasnemu stupni vyvoje je blizsi pristup typu "Trhej!" :twisted:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Ale tyhle sny jsou preci Bozi Fio, pomahaji nam jit kam chceme, driv nebo pozdej tam diky nim dojdem:).
Me treba cely zivot vycitali (uz od skoly mame rikali "vite, on hloupy neni, ale on je duchem nepritomny"), zkratka ze ziju ve sve bubline svyho Sveta :-).
A meli pravdu, mel jsem plnou hlavu pousteni draku (dodnes miluju letadla maly i velky), pozdej motorkyky, autaky a jiny "dulezitejsi" veci nez dejepis anebo zemepis .. heh, na Zem jsem spadnul vzdycky az ve fyzice, to jediny me bavilo :-).

No jo, ale co uci Tolle o pritomnym okamziku ?:).
Cert vem nejakou blbou "realitu" a "racionalitu" a vsecky tyto uzemnovaci nesmysly .. vyridit (s uradama a tak) nezbytne nutne a uzivat si dal svoji "bublinu", nebo jsem jej spatne pochopil ? :).
Co je lepsi ? Patlat se v zumpe reality jinych lidi ? Pak Te napada "urvat", nedivim se :-) ..
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše: "...on je duchem nepritomny"
:) ja jsem od detstvi stejna... je neuveritelne co vse cloveku umozni, poskytne fantazie.


Jinak na slabsi depky jednoznacne pohyb, zmena, laska... :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Memu soucasnemu stupni vyvoje je blizsi pristup typu "Trhej!" :twisted:
ja momentalne to same, jen si nejsem jista, zda je to to ono... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Cephe, pod slovem "trhej" minim cistou, ryzi agresi. Nikoliv urvani cehokoliv. Na to mam zas jine prostredky.

Pokud jde o vztah k soucasne realite, samozrejme mam taky sklony utikat se do fantazie. Ale je rozdil pouzivat fantazii jako soucast pritomnosti, nebo jako jeji nahrazku. Tim stylem jsem prezila detstvi, ale uz si s tim nevystacim. Jediny duvod proc mam potrebu utikat do fantazie je fakt ze nesnasim to co je. Tudiz je na miste to zmenit. A k tomu taky potrebuju trosku kreativity a fantazie, samozrejme. Takze ji radsi zapojim konstruktivnim zpusobem. A taky vlastne pisu knihu, fiction :)

Ono totiz to stehovani neni sranda. Jeste tak kdyz to bylo o dva bloky, to se dalo. Nebo na druhem konci mesta, i to se dalo. Ted je to pres ocean, na opacnou polokouli. Do letadla muzu vzit 30kg, nebo si priplatit. Nebo poslat baliky. Ted je otazka kolik z mych kramu je opravdu hodno te nehorazne ceny za to postovne. Ale treba takovy odstavnovac k zivotu patri, zejo. Neco pujde na charitu. Ze vseho nejhorsi je plnit popelnice, k tomu mam bytostny odpor. Ach jo.

Dalsi duvod uz se konecne usadit na jednom miste a zustat tam. Pripadne odtamtud jezdit na vylety. S timto prichazi velka zivotni moudrost - fakt je velka blbost trcet na miste kde clovek neni rad. At ma k tomu jakekoli logicke duvody.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

A tak .. kdyz je to jak rikas jen cista agrese nekoho roztrhat tak to zase joooo :D))) ..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak opet na stehovaci notu, at je tu pro zmenu zas trochu veselo :)

Tento rok se minim stehovat 2x, coz nemusi byt konecne cislo, ale i tak je to nadprumer, i na me pomery. Ze ja blbec pred posledni smrti trvala na tom ze se chci narodit jako gadzo. Stejne po gadzovsku zit neumim, prace me nebavi a akorat mi chybi maringotka. Ale co uz.

Toz tedy nejdrive jen o patro nize, zpet do me byvale rakvicky, kde jsem bydlela nez jsem si minuly rok v zachvatu klaustrofobie a hedonismu pronajala cele fungl nove podkrovi. Rakvicka ma sice 3 metry ctverecni, ovsem je levna a na obcasne prespani kdyz zrovna nejsem v praci to uplne staci. Zvlast pro cloveka co za par mesicu miri za ocean se dvema kufry. V prvni fazi bude jiste prinosne se nejdriv smrsknout na ty 3 metry, nez se dopracuju na vysneny dvoukufrovy zenovy level.

Pozoruji zajimavy fenomen. Kdykoli se mi v zivote vynori neco na zpusob nadeje do budoucna a dostanu chut zit, dostavam automaticky chut na syrove. Kvanta syroveho, s trochou vareneho sem tam, ovsem jen tak namekko. Na nic peceneho nebo smazeneho chut nemam. Ted mam zrovna jedno takove obdobi. Naopak kdyz jde vsechno do kelu a propadam beznadeji, tahne me to bud k pustu (v lepsim pripade), nebo k nikotinu a ethanolu (to spis). A to je mi pak fuk co u toho chroupu. Vetsinou prazenou kukurici, obcas se snizim i k arasidovym krupkam. Nastrizlivo mi tyto fujtajbly nevoni. Ach jo. Kde jsou ty casy co jsem prusery resila cokoladou ci zmrzlinou :roll: Aspon ze ted tedy ficim na vybornych tureckych hroznech (s peckama), kaki, granatovych jabkach a salatech s avokadem. Hned clovek vypada lip (hlavne plet), staci tyden nezlobit :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Stejne po gadzovsku zit neumim, prace me nebavi a akorat mi chybi maringotka. Ale co uz.

Pozoruji zajimavy fenomen. Kdykoli se mi v zivote vynori neco na zpusob nadeje do budoucna a dostanu chut zit, dostavam automaticky chut na syrove. Kvanta syroveho, s trochou vareneho sem tam, ovsem jen tak namekko.
haha ") ja bych zas rada (vedome, ale nevim co podvedomi) jedno misto, ale ne a ne ho najit... i kdyz po ceste potkavam zajimave lidi aspon... ")

jo, cca podobne... psychika je s jidlem propojena dost; ono s cim neni...
Jestli neco muze fakt znicit zdravi, tak stres a negativni emoce. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Fiona

Příspěvek od Jindra »

Pavluska píše:Jestli neco muze fakt znicit zdravi, tak stres a negativni emoce
už jsem na to konečně taky přišel
a tak mám poslední rok nebo dva všecko u prd... pardon, u svýho pozadí a jak mi je? blaho, blaho
eště sem se zaučil něco o level vejš, a sice usmívat se na svět a to je teda jííízda
jó, život je krásnej
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Ze je lepsi si ze vsech bubaku (co sami sebe berou strasne vazne, typicky s bibrem az na zem a s tituly pred i po) delat prdel ? :D)))
Dost ze si na to prisel uz taky, zivot je hra (s herci) Jindrichu, kdyz hrajes hru a hledis si svyho, jses nutne vysmatej jako dite Tolle:).
Taky se sklebim na kazdyho s kym mluvim a funguje to, kdyz poprejes ve finale hezkej den (misto stupidniho nashledanou), nechapes co to s lidma dela:))).
Zrovna tak se nemusis nutne ucastnit vsech debilnich (tech negativnich) her co jdou zvenci (trebas z politiky) mas volbu nezabyvat se psychoptama, ze jo:).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:
Taky se sklebim na kazdyho s kym mluvim a funguje to, kdyz poprejes ve finale hezkej den (misto stupidniho nashledanou), nechapes co to s lidma dela:))).
to ja taky delam (teda ne na kazdeho, ale vetsinou opravdu jo), ale myslim, ze tim nektere lidi spis nastvu.... :mrgreen:
Nedavno jsem s usmevem odmitla kolegu, ci spis nadrizeneho, a on to asi bral jako vysmivani a uz se se mnou nebavi.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

A tak to jsou oslove :D .. vyjimky, s tim nic nenadelas, njn, ty permanentne nasrane naseres jeste vic, aspon vidis hned u koho je pes zakopany:).
Ale vetsinou me ti lidicky taky poprejou peknej den, tak nevim:)).
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hehe, tak v tom mam asi vyhodu ze delam tu praci co delam. Sice to neni zadny zlaty hreb kariery, ale lepsi trenink na srazku s blbcem si nedokazu predstavit. Staci rok a clovek je imunni. Vlastne ani nevim jestli jsem ty otravne lidi prestala pritahovat nebo jen vnimat :mrgreen:

Spis si obcas kladu otazku, jak to ze posledni dobou potkavam tolik sympatickych lidi, a kde byli doted zalezli :roll: Pokud uz mam problem, tak spis se sebou, ovsem i tohoto posledniho nepritele se mi aspon vetsinu casu dari brat s rezervou.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Fio, to mas jednoduchy se sympatickyma lidickama - "jak se do lesa vola":) ..
Nebo-li co na sebe do zrcadla zarves to mas, nic vic:).
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Toz to ano, i kdyz mam podezreni ze spis pujde o nejaky druh selektivni slepoty nez realitu.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

I prd, prilis sebekritiky byva nekdy na skodu :D) ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

existuje aj ine vysvetlenie

skutocne vela ludi sa meni a zmenilo ten proces 2012-2015 to nie su len blaboli nejakych prisvietnych carodejnikov

zmeny su naozaj realne

a tak pozitivnych ludi proibuda

doslava pred ocami sa mi niektori ludia menia...

a dalej je skupina ludi kotri boli vzdy pozotovni ale nemohli zapadnut do systemu do solocnosti a byt samym sebou bol vzdy problem a tak jak Fiona pise:

byly nekde zalkezli

a teraz ako sa to meni zacinaju mat odvahu vuliezat na svetlo a ukazat sa tak akymi su a zrazu ich vidime

poznam vela takych takych co vyliezli odniekial v poslednych mesiacoch

a kto neveri v skutocne zmeny:

preco je uz cely tyzden uzamknuta hlavna budova budova CIA v Pensylvanii a organziacie je akoby nefunkcna ???
5 2 8
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Fiona

Příspěvek od cepheus »

Podobny pocit mam z toho taky, jsem myslel ze je to tim, ze se snazim byt na ne vic vrly nez nevrly:))) ..
Ono se vsude rika, ze kdyz zacnes u sebe, vysledek se jiste dostavi:).
Cize bych to mozna neoddeloval, lepe receno deje se jen jedno a to same - co vysilas se nasobi a vraci se Ti znasobene, ne ?:)

Ono je fuk myslim proc se to deje, hlavne ze se to vubec deje a je to fajn, kdyz na Tebe lidi venku nevzhlizi jak bubaci, nebo nestekaji nekde v obchode a tak podobne:) ..
O CIA ani netusim, tak dalece to zase nesleduju:).
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Ono to asi bude dost subjektivni. Jinak to vnimam ja ktere se otaci kolo zivota smerem k lepsimu, jinak treba Lenuska co uz tam je a zabydluje, jinak zajatci Isis cekajici na popravu a zase jinak treba ta CIA, kde netusim proc maj zavrino ale nejak tomu nechci moc verit, jak to tak povrchne sleduju.

Momentalne uzivam vikend v Barcelone, kde se zas na chvilku jako mavnutim kouzelnou hulkou citim jako lidska bytost. To prepinani mezi rezimy je sranda pozorovat. V nedeli uz zase budu pouhy sroubek, asi tak do leta. Ovsem s prestavkami, aby neodumrely ty cloveci nervy, nez vykoupim dusi a navzdy se rozloucim s Londynem.

Zajimavy proces. Dalo by se to nenavidet nebo mozna i urychlit, ale proc. Radsi poradne a navzdy. Je nesmirne zajimave to pozorovat, z pozice ktera jen a pouze pozoruje. Co vse to moje egicko nakoupilo za ty roky, a jak se s tim snazi srovnat. Tak ho necham blbnout a pozoruju. A vidim veci. Ajajaj.

Ma to svoje vyhody, zazit si ten Londyn. Sice je chore cele lidstvo, ale v Londyne to fakt krystalizuje, diky cemuz to ma sanci prokouknout i slepejsi jedinec.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

chapu... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Mam noveho kamarada a ucitele, udelalo se mi na oku zrno :roll: Diky nemu kazdym dnem objevuji nove svety. Nejdriv svet uplne bez sminek. Ono bez mejkapu jsem vetsinou behala i predtim, ale uz samotna moznost pouzit ve spravnou chvili aspon rasenku byla zasadni. Tu ted nemam, jezto opravdu nejsem z tech kdo by si neco matlali na bolave a znetvorene oko. A bude husteji, protoze ono se to vyviji. V tomto stadiu zatim jeste vypadam jenom jako po tahu, ale az se to jeste vic nafoukne a zcervena, to bude :mrgreen: Az blizni zacnou chudinku osklivou litovat a nabizet psychickou podporu. Mozna budu mit vice mista ke stani v hromadnych dopravnich prostredcich 8) Kdyz budu chtit byt za krasavici, nasadim tmave bryle, nejlepe v noci. Treba nekdo dojde k zaveru ze musim byt celebrita. A pokud mi kvuli tomu utece chlap, zachrani me tim pred rizikem budoucnosti s clovekem povrchnim. Vlastne mam to zrno rada, protoze mi diky nemu dochazi na jak vysokem stupni osviceni se nachazim 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše: na jak vysokem stupni osviceni se nachazim 8)
to je len stastie byt v spravnu dobu na spravnom mieste

Chernobyl Fukushima

ale k teme:

ani zrno nazmar !
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Tak zrno uz je pryc. Zmizlo. Ani necekalo na poradny detox. Asi mu stacilo kdyz jsem ho prijala za sve.

Dnes jsem mela prijemny pokec se zubarem, jmenem Mohamed neco. Krasny chlap, a sympaticky. Jde mi trhat zub. Takovy jeden chudak zoubek co kdysi v casech me nevedomosti prodelal root canal, a jen pozdeji jsem se dozvedela co je to za casovou bombu v tele, a ze ho tedy chci radsi ven sakumprdum.

Nejdriv otazky typu co vse mam za problemy a alergie. Zadne. Pote otazky typu "jake berete mediciny". Tak mu rikam po pravde. Tak jednou az dvakrat do roka Ayahuasca nebo San Pedro, jinak nic, vyjimecne joint. Rozchechtal se, cimz ziskal body. Ze pry kdo je muj doktor (zde v Anglii tzv GP). Tak mu rikam ze nikdo. On ze "Ah, jeste nemas GP?" Ja ze nemam ani nebudu. Mam samana co mi perfektne vyhovuje, a to mi staci. Ale muj saman nedela zuby. Vyraz na jeho pekne tvari byl k nezaplaceni.

Pote mi Dr Mohamed prozkoumal ustni dutinu, nacez me pochvalil. Ze pry az na to jedno nadeleni kvuli kteremu jsem prisla mam krasne zuby i dasne. Ze pry je videt ze se nevyzivam v sladkem. Slava.

Vyjde me to na pouhych £130, a pote me ceka detox. Jist pochopitelne nebudu, s bolavou dirou v hube, postit se vzhledem k docasnemu pracovnimu zatizeni tez ne, tudiz to vypada na juice feast. Toz budiz. Alea iacta est. Aspon ze vime co s tim mame delat!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

:br

parada
aj ja si najdem taku mohamedku co mi vytrhne kanal
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Hledej Rudko, hledej. Ja se v tom moc nevyznam a nevim k cemu se priklonit, natoz verit, ovsem toto me zdvihlo ze zidle a hura za zubarem.
http://articles.mercola.com/sites/artic ... lague.aspx

Co ja vim. Treba je to jen plany poplach. Vedecka fakta neresim, na to jsem moc male pivo. Ovsem i se svym omezenym rozhledem jsem schopna pochopit argument typu "mrtvolka v hube" :roll: Uz se docela tesim az se s fesakem doktorem pohadame o antibiotikach.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Fiona

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Hledej Rudko, hledej. Ja se v tom moc nevyznam a nevim k cemu se priklonit, natoz verit, ovsem toto me zdvihlo ze zidle a hura za zubarem.
http://articles.mercola.com/sites/artic ... lague.aspx

Co ja vim. Treba je to jen plany poplach. Vedecka fakta neresim, na to jsem moc male pivo. Ovsem i se svym omezenym rozhledem jsem schopna pochopit argument typu "mrtvolka v hube" :roll: Uz se docela tesim az se s fesakem doktorem pohadame o antibiotikach.
ja to mam teoreticky vyriesene

len hladam zubara co je ochotny to vybrat, tu su vsetci tak mudry, jak vakcinacni pediatri
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Toz to mam za sebou, ani to nebolelo. Ono jak ma britske zdravotnictvi prisernou povest, ze na cloveka kaslou, tak zrovna ja jsem asi jedna z mala vyvolenych kterym to tak vyhovuje nejlip. Prijdu, zaplatim si presne za ten drobny ukon co chci provest, a jezto timto povysim z role statniho pacienta do role platiciho zakaznika, nikdo se nesnazi byt chytrejsi nez ja, at uz z jakychkoli duvodu 8)

Ale vcera na vode, pro jistotu, a dneska, az se vyhrabu z postele kde je mi dobre, opatrim ananas a ginger a bude stava.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

£130 jen za vytržení zubu? To mi teda přijde docela dost.

Blbý je, že když je dlouho díra mezi zubama, začínají se (prý) zuby rozlézat - do tý mezery.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:) To by az tak nevadilo, mista v papule mame dost.

Horsi je ze kvuli hygienickym predpisum mi nebylo dovoleno si ten muj zoubek odnest, rozloucit se s nim a dustojne ho pohrbit. Tudiz mam v srdci prazdne misto, zase. Tak jsem si ho aspon vyfotila.

Rada te tu vidim a ctu, Zdenino. Rudka taky. Pomalu si tu pripadam jak na planete opic. Strasne to tu vychcipalo, za par kratkych let.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Fiona

Příspěvek od Zdeníno »

No já jsem si na tebe vzpomněl Fio, jak jsem se pohoršoval nad tvojí morální pokleslostí, že kouříš jointa a tuhle jsem jednoho dostal, prej prvotřídní, no tak co na tom furt všichni mají? tak jsem si dal 2 prásky, no chrchlal jsem u toho, ale dobrý :shock: protože jsem začal více pociťovat svoje tělo, jak energie špatně proudí v těle, neb se mnohdy přecpávám, což jsem tohle vnímání zastřízliva neměl, a trochu to i přetrvalo, což je supr, chce to asi potrénovat.

A ruda je tu koukám furt, se divim, eště neodletěl do té své 4D oblasti, i když na druhou stranu, ulítlej je už dost.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No vidis, a o tom to prece je :br

Ja ted nahodou docela sekam dobrotu. Nepiju, nekourim, nejim fujtajbly apod. Svou potrebu zavislosti resim docasne fanatickym pristupem ke studiu tanga. Sice to obnasi takove ty ulety jako vecerni seance pred chladnickou, kdy ji vyuzivam coby imitaci partnera a cvicim si pri ni planeos, boleos a adornos, ale na druhou stranu je to jeste relativne zdrava vec. Aspon ta lednicka zustane pri tom zavrena 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Tak zrno uz je pryc. Zmizlo. Ani necekalo na poradny detox. Asi mu stacilo kdyz jsem ho prijala za sve.
hehe, ja nedavno uz taky myslela, ze mam zrno ci co... a do rana bylo pryc. Nejdriv jsem si prosla cca tim co Ty.... nechci se vzdat rasenky, nechci vypadat jako debil a vubec, oci jsou nejkrasnejsi cast meho tela (mimo spoustu jineho :D ).

No ja zas zacala mit docela rada britske veterinare... :mrgreen: ach.... zatim jsem potkala same fesaky. :)

Jinak u obvodaka jsem uz registrovana a pomalu se odhodlavam k prvni navsteve. Ale zatim furt nic. Potrebovala bych odstranit zas jednu pihu, ktera je pry dle ceskeho doktora neskodna a odstranit mi ji nechtel. Jenze moje intuice ci co proste tu pihu na tele nechce. Je rozlezla, vystoupla, nemam z toho dobry pocit... zkousela jsem psychologicky pristup jako u zrna, ale vyslovene zazrak se nekona.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Pomalu si tu pripadam jak na planete opic. Strasne to tu vychcipalo, za par kratkych let.
:)

tak ono co furt o jidle dokola a hodne vyvoju, posunu se blbe rozebira pisemne. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No, Pavli, pokud jde o odstraneni cehokoliv, zvlaste dle tveho prani a nikoliv jejich usudku, doporucuji celym srdcem nelitovat penez za co nejlepsi kapacitu, jako private client. Ono pihu nejak zvladne vyriznout kdekdo, vcetne mozna i me, kdyz by bylo jo nejhur (ha, umelecka skola, presna ruka, radikalni pristup...) :roll: Ale urcite to obnasi spoustu dalsich okolnosti a detailu, o kterych kdyz uz ne ty, je dobre aby vedel aspon ten dotycny. Stalo se mi vic nez jednou ze me coby statniho pojistence odkazali do patricnych mezi a poslali nekam, a vicemene to i chapu. Oni v tomto pripade vicemene nemaj na vyber. Kdyz uz, private, bez diskuzi, a to se pak muzes bavit s doktorem uplne jinak. Pak uz je mozne vsecko, a vyjde to maximalne na par stovek (£). Timto a jen timto stylem jsem se dokonce i ja, kacir, dockala lekarske pece s respektem a na urovni. Vlastne je to cele jen o tom, ujasnit si kdo je tu boss ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

jj, Fio, je to tak.. :)
ja si v CR skoro vse platim a vetsinou co chci, tak mi udelaji, ale nebyl to pripad te pihy. Mozna ze maji i pravdu oni a ne ja. Kdovi. Ted se zas vcelku stahla...
Ted tady jsem nahodou objevila docela dobrou obvodacku, tak cucim. Ale resila jsem s ni neco jineho a na pihu ani nevzpomnela. :D Kdyz se clovek propracuje pres drsnou recepci (ale chapu je, ja bych to delat nemohla... cast z pacientu mi prisla jak fetky), tak pak doktorka fakt ohromne prijemna a vstricna.

Vsemu dobremu zdar!
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

:) Jj, mit nablizku lucidniho doktora je fajn. Ovsem saman je saman, zvlast pokud neni sarlatan a rozumi remeslu 8)

V posledni dobe v praci (jde o rodinu meho fyzicky postizeneho klienta, nikoli firmu) resime opet, jak jinak, enzymy. Maji totiz na zahrade zabicky. Vetsinu jich sice sezerou kocky, ale maji takovy pidi bazenek a v nem na jare a v lete asi milion pulcu, ktere kocky az do dospelosti ignoruji. Otec rodiny na sva bedra vzal odpovednost za jejich zdarny vyvoj. Nejenze si poridil vodni pusku, kterou v prubehu dne z okna obstrikava a tim odhani pulcu chtive kocky, ale tez jim (puleckum) po nocich s baterkou na hlave cisti bazenek od exkrementu a pokousi se je vlastnorucne krmit. Za timto ucelem (krmeni) dlouho googlil, az narazil na jakesi forum zabickovych nadsencu, kde obdrzel recept na instantni krmivo pro pulce. Musi rozvarit kapustu, koprivy, spenat apod, pote vyvalet do tenkeho listu a ususit na slunci, az je z toho neco na zpusob Nori ras. Vypada to jako tmave zeleny papir, vydrzi to veky a kdyz toho potrebne mnozstvi namoci vodou a rozcvanha, vznikne z toho instantni, relativne sympaticky zabinec.

Ma to ovsem problem, jak jinak. Pulecci sice rostou, tloustnou a neubyva jich, ale nerostou jim nozicky. Nejhorsi rana pro dotycneho zabiho tatu prisla ve chvili, kdy navstivil sousedku, ktera tez vlastni pidi bazenek s pulci, ovsem kasle na ne. Ma jich o neco min, jsou mensi nez ti jeho, ale vsichni uz maji nozicky a skoro behaji! Zatimco ti jeho zdarne rostou, ale nozicky nikde. On z toho ma docela intenzivni trauma, vzhledem k tomu ze uz ma doma tezce fyzicky postizeneho syna, a ted i ty pulce. Takze vedo rad.

Nediplomaticky jsem se vyjadrila neco v tom smyslu, ze vareni zabiji enzymy a treba tem puleckum neco zasadniho chybi. To jsem nemela delat :roll: Radsi jsem asi mela zajit k nedalekemu jezeru, posbirat zabinec, doma ho sesusit do folie a jen tak darovat :oops: Ovsem uz se stalo. Dobre ze me nevyhodili z prace. Ale situace se tak vyvinula, ze ted dalsi vyvoj me kariery zavisi na enzymech v zabinci. Radsi se neptam jestli nahodou nekdo nevite jak se susi zabinec, bez vareni :roll: Zitra jdu na to. Uvidime zda se potvrdi moje vitarianska hypoteza.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Eh, to jsi mi mohla hned hodit do mailu. :)
ja pulce zdarne dovedla do dospelosti na susenych drcenych koprivach apod.... Koprivy v podstate staci. :)
Nic neni treba varit

Jinak velmi zajimave k zamysleni s temi enzymy.

Pisu z mobilu cestou do prace, tak jen ktatce :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jo no, mohla, mohla. Ale vis jak to mame s mailama :) Ty mi v tom Pavli aspon rozumis! Cim vic toho je co psat, tim min to jde...

Zabicky uz skacou. Stacil jim tyden na organickem zabinci. Pozitivni dopad teto zabi kampane je dalekosahlejsi nez jsem predpokladala. Dokonce i ten kluk co s nim pracuju (od narozeni tezce fyzicky postizeny, proto s nim pracuju) mi po X letech nasi spoluprace dovolil krmit ho mmj i cerstvym salatem. Sice to musim hodne rozcvanhat a vpasovat mezi varene, ale je to vubec poprve co mi dovolil neco syroveho a zeleneho do jeho osoby vpravit, tedy kdyz nepocitam ranni ovocne smoothie co se mi uspesne podarilo prosadit uz roky dozadu. Zazraky si od toho neslibuju, ale kazdy vitamin dobry. Zvlast u nekoho kdo dokazal prezit cele dekady na "English breakfast" a "fish&chips", coz by me nejspis zabilo do dvou tydnu.

Zrajou tresne :delicacy: Sice je jich tu o neco min nez podel silnic v okoli me rodne visky, ale zato je tu nikdo necese (krome me malickosti). Vsichni tu z nejakeho duvodu maji za to ze jakakoli tresen mensi nez ta co se prodava v Tescu je jedovata :roll: Docela se divim ze ani Polaci se na ne nevrhaj. Ale budiz. Aspon jsou vsechny moje 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Fiona

Příspěvek od minsc »

Vtipný titulek, zdá se že Alan Moore I Sex Pistols to trefili
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... esses.html
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:No jo no, mohla, mohla. Ale vis jak to mame s mailama :) Ty mi v tom Pavli aspon rozumis! Cim vic toho je co psat, tim min to jde...
jj, je to presne tak.... :( :)
Kdyz bych mela ve zkratce popsat me dojmy z poslednich mesicu ci dnu, tak "svoboda nade vse!!!" :)

Zabicky super! a kluk taky, ze se nad tim zamyslel. Taky se divim, ze muzou lidi, kteri se zivi jak jsi popsala, vubec nejak fungovat... ty jejich obedy tady, kdy je to treba chleba s nuttelou, chipsy, "chemicke" sladkosti a podobne veci, ktere v sobe moc enzymu a vitaminu nemaji.... a kdyz si clovek dobe do syrove zeleniny, tak se nekdy citi jako dieatarske ufo. :) Pritom na to je fakt chut, hlavne v lete.

btw uz zas jsou vsude ostruziny pomalu.... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

No jo, ostruziny, londynska klasika :) Ty porostou a budou prubezne zrat jeste do rijna. Coz uz budu davno v Argentine :br :D :mrgreen:
Tesim se jak mala. Od chvile kdy mi do odletu zbyvalo 100 dni, pocitam uz jen dny kolik mi chybi, nikoliv aktualni datum. Momentalne jsem na 26. Vzhledem k tomu ze leto je ted tady a ne tam, ceka me prilet do podobneho pocasi, akorat ze tady to bude babi leto a tam predjari. Uz se tesim az se zas jednou poradne najim :delicacy:

Pokud tedy serie nejnoveji se probouzejicich sopek nezastavi leteckou dopravu.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

jeee :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Fiona

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Zenska co dobrovolne prejde na islam kvuli chlapovi si nic jineho nezaslouzi, kazdy sveho stesti strujcem.
presne :)
Omlouvam se, ze vytahuji stary prispevek, ale dala jsem do vyhledavace tady na vitousovi, zda nekdo resite, vnimate islamizaci Evropy... a vyskocilo tohle :) Jinak nikdo nic moc.... osobne mam velky strach, vzhledem ke krokum politiku apod. A strachem myslim strach o CR, protoze pro nektere zeme je uz stejne pozde. :( :) Brzy bude trestne psat neco proti islamu, tak jsem si mozna napsala neco naposledy.

Fio, hodne stesti v nove zemi! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jj, taky se bojim, a hodne :( Ze vseho nejvic me desi ta bipolarni reakce na zoufalstvi druhych lidi. Na jednu stranu extremni vzrust nacionalismu, ne-li fasismu (svym zpusobem pochopitelne), na druhou stranu nechutne slizke dobrodini, ktere vubec nebere v potaz prosty fakt ze ti uprchlici jsou stredni trida a vys, oklamana mafii ktere zaplatili tisice $$ za prvotridni servis, a tudiz se nerozplyvaji nad hadry a polivkami z rukou neziskovek. Jo, taky mam strach. Ne o sebe, ja jsu v teple, ale o rodinu a vsecky v Evrope. Smrdi to valkou...

Krucinal, to je tak tezke se k tem lidem chovat s respektem, a zaroven vymezit jasne hranice odkud pokud? Neponizovat je nacismem ani charitou, a zaroven jim jasne nastinit ze Evropa funguje tak a tak a kdo chce prijit musi se prizpusobit? Proc to musi byt dva protichudne proudy, bojujici proti sobe navzajem? Jedni by je nejradsi zapalili, druzi by jim dali sezrat vlastni babicku... ach jo. Vasni mame dost, jen normalni sebeuctu a asertivitu aby hledal s lupou... Nejak mi v tom vsem chybi nejaky normalni uhel pohledu, tedy kdyz vynecham nezucastneny strach.

Diky Pavli :) Povazuju za zazrak ze jsem nasla jednu normalni zemi, kde se da zit. Sice tu maji skareda rajcata, ale chutnaji stokrat lip nez ta ukazkove krasna co znam z Londyna. Taky me naprosto dojima jak se tu ke mne chovaji, coby evropanovi. Nikdo se nepovysuje ani neponizuje. Zatim jsem v Argentine natrvalo asi 2 dny, ale mam pocit ze tady lidi neco zasadniho pochopili. A vraci se jim to. Oni sice vitaji imigranty s otevrenou naruci, ale moc se jich sem nehrne. Urcite ne tolik jako do "bohatsich" zemi jako Nemecko ci USA. Tech par imigrantu co sem miri, jako napriklad ja, jsou prevazne lidi co to tu maji nejakym zpusobem radi a chtej tu fungovat, pripadne prispet k pozvednuti cele zeme. Z lasky, dalo by se rict. Tim padem Argentina sotva vi jake prusery se daji s imigranty zazit...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Fiona

Příspěvek od Ozeki »

Ty jsi imigrant - beres davky a hazis darovane jidlo na koleje? Jestli ne, tak proc by se zlobili?

Co se tyka tech servilnich, to jsou bud populisti, blazni anebo lide vydelavajici na imigraci. Podle konspiratoru jde o to vytvorit kulturni mismas, to uz se vi nejmene od 2009, z te doby jsou videa na youtube.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Fiona

Příspěvek od Fiona »

Jo, jsem imigrant. Tady v Argentine to neni sproste slovo. Davky neberu, vybehavam si pracovni povoleni, tak trochu z nouze. Radsi bych se zivila umenim nez praci, a snad se to podari aspon do urcite miry. Jidlo si kupuju za vlastni zdroje a pak ho vsecko snim, s plnym vedomim a vdecnosti ze nikde jinde se tak dobre nenajim jako tady. Maximalne se podelim s hladovym psem na nabrezi, co nema prachy ani papiry. Bordel se snazim nedelat uz z principu a k hostitelske zemi se chovam s respektem, uz proto ze ji miluju celym srdcem. Jenze ja jsem si tu hostitelskou zemi vybrala z lasky, ne ze zoufalstvi. A ona me prijala jako mnohe dalsi, proste proto, ze zvyku. Neda se to vubec prirovnat k te zoufale situaci s uprchliky v Evrope, kde tem lidem doma jde o kejhak a v hostitelske zemi se chovaji jako hovada, protoze jinak to ani neumi.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Odpovědět