OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Heh Janku blazniva znudena do morku kosti .. premyslejme ted spolu, ok ? - vzhledem k tomu kdo se ma primarne (financne) z ockovani svych obeti VICE NEZ DOBRE bych spis mluvil o demonizaci NEOCKOVANI nez ockovani, co Ty na to ?:)
Jestli je to fake ci nikoliv je tu uz jaksi nepodstatne:).
Nebo-li Janku "Use only common sense", teda jestli to dokazes:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

Even though the CDC has admitted this year's flu vaccine doesn't work, they "still recommend people go for the vaccine." Why? Because when it comes to flu shots, no scientific evidence is required:
http://www.naturalnews.com/048063_flu_v ... lotry.html

http://www.naturalnews.com/048063_flu_v ... lotry.html
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od rudo »

http://www.jimstonefreelance.com/

je tam clanok na temu:

hamish ludia sa nikdy nedavaju ockovat a nikdy netrpia autismom

ak je tu nejaky agent WHO, tak si nezasluzi vianocnu odmenu kedze ludia sa stale dozvedaju pravdu ao ockovacom podvode
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Očkování jako záminka pro další omezování svobody občanů

Vláda ČR připravila návrh zákona, který zpřísňuje povinnosti dětských zařízení včetně dětských skupin vzhledem k očkování dětí. Organizace nebudou moci poskytovat své služby dětem, které nebudou očkovány dle požadavků ministerstva zdravotnictví.

1.leden 2015 - 21:02
Organizátorům škol v přírodě, táborů a dalších zotavovacích akcí hrozí pokuta 100.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte, mateřským školám, provozovatelům dětských skupin hrozí pokuta 500.000,- Kč za přijetí neočkovaného dítěte. Dále jsou zpřísňovány podmínky pro práci lékařů, kterým hrozí pokuta až 3.000.000,- Kč za neočkování dítěte a až 2.000.000,-Kč za nesdělení informací o očkování svých pacientů.

Návrh zákona bude 8.1.2015 projednáván na 1. schůzi výboru pro zdravotnictví v Senátu ČR (Vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony). Každý občan má výlučné právo o sobě svobodně a informovaně rozhodovat, ale je také za své jednání odpovědný. Navrhované změny prakticky ruší právo rodičů své dítě neočkovat. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy ... dy-obcanu/
Lidé chodící po téhle zemi pořád nechápou?...co jsou tihle "řiditelé životů druhých" zač? NENÍ JEDINÉHO DNE ANI OBLASTI A ODVĚTVÍ KDY BY OD JEJICH UMANUTÝCH "NÁPADŮ" NEBYL POKOJ! Otravují tak dlouho a zkoušejí to jakkoliv hlavně aby dosáhli MANIPULACÍ A NÁSILÍM "SVÉHO" pochybného zájmu ovládat a vydělávat na tom (EKONOMIKA JE ZACHVÁCENÁ POLITIKOU). Stačí že zvednou ty svý špinavý pracky a naklikaj "zákon". Myslej si, že "mají právo" (jakési výlučné výsady, privilegia - viz. http://dolezite.sk/Politicke-strany-jbu ... z3Na2DHtXS ) to činit - fatální omyl.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Neočkujeme! linka
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Jen vzteklina nebo jsou statistiky z minulosti pochybené, protože např.?:
"Aujezskyho choroba v ČR.
(Převzato od SVS ČR - Josef Duben, tisk. mluvčí SVS)

Státní veterinární správa již několikrát upozorňovala myslivce, aby počítali s rizikem, že se jejich pes může od černé zvěře nakazit Aujezskyho chorobou.
A právě tento týden 26.4.2013 diagnostikoval Státní veterinární ústav Olomouc případ Aujezskyho choroby u psa ze Severní Moravy. Jednalo se o sedmiletého amerického stafordšírského teriéra, který počátkem prosince na naháňce divokých prasat přišel do styku s divočáky. Po provedené pitvě zvířete byl virus následně potvrzen molekulárně genetickými metodami.
Aujeszkyho choroba je celosvětově rozšířené virové onemocnění prasat, ale i dalších zvířat. V Evropě i přes výraznou snahu dosud nedošlo v celé řadě států k eliminaci této nákazy. V ČR byl ozdravovací program na Aujeszkyho chorobu ukončen v roce 1987 a od roku 2004 má ČR statut země prosté Auzjeszkyho choroby u domácích prasat. Prase divoké je však i v ČR dále hostitelem a zároveň rezervoár viru. Tato virová infekce postihuje nervový aparát a respirační trakt, má vysokou mortalitu, zejména u selat.

Aujeszkyho chorobou se mohou od prasat nakazit i další druhy zvířat, u kterých onemocnění končí vždy úhynem, léčba NENÍ možná.

U PSŮ ONEMOCNĚNÍ IMITUJE INFEKCI VZTEKLINOU !!!

Vakcinace v současné době neexistuje. Člověk není k infekci vnímavý.

V červenci 2011 vydala Státní veterinární správa pokyn k zahájení sledování Aujeszkyho choroby u prasete divokého v ČR. Do pololetí letošního roku bylo sérologicky na průkaz protilátek vyšetřeno zhruba 4,5 tisíce vzorků divočáků a z toho bylo 34 % pozitivních. Referenční laboratoří pro Aujezskyho chorobu je pro Českou republiku Státní veterinární ústav Olomouc.
V současné době představují pozitivní divočáci riziko především pro lovecké psy, kteří při lovu přicházejí s černou zvěří do přímého kontaktu. Velmi ostražití musejí být také zemědělci chovající prasata, aby nedošlo k zavlečení nákazy do chovu domácích prasat. Státní veterinární správa i soukromí veterinární lékaři nákazovou situaci sledují a jsou v kontaktu s myslivci, kynology a zemědělci, které o rizicích informují." http://www.vyletsepsem.cz/stare-upozorneni
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

léčba NENÍ možná
mms to spravi :wink:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Lhari...ja se tak snazim si myslet, ze jednaji dle sveho svedomi ku prospechu populace, jen maji zkratka jinou viru, ale fakta nesedi, tak jsou to hlupaci, nebo lhari?
http://llp.cz/2014/06/reakce-na-tvrzeni ... e-skupine/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Strieľanie naslepo – Ticho o očkovaní : linka

Je otrasne, v dnesnej dobe, stretavat sa s tazkopadnymi nazormi floridovanych ludi ohladom vakcinacie. Zrejme prave pre nich vznikaju taketo menej invazivne vakcinacne dokumenty. Nadokazali by celit realite :( .

Zaujimalo by ma, co povie rodic svojemu poskodenemu dietatu, ked sa ho po rokoch spyta: Mama, preco ste ma dali zaockovat, ked ste uz vo vasej dobe mali dostatok informacii .... ?
Přílohy
Fluoride 2725524_1420353780.785_funddescription.jpg
(68.02 KiB) Staženo 7 x
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Lekno píše:Strieľanie naslepo – Ticho o očkovaní : linka

Je otrasne, v dnesnej dobe, stretavat sa s tazkopadnymi nazormi floridovanych ludi ohladom vakcinacie. Zrejme prave pre nich vznikaju taketo menej invazivne vakcinacne dokumenty. Nadokazali by celit realite :( .

Zaujimalo by ma, co povie rodic svojemu poskodenemu dietatu, ked sa ho po rokoch spyta: Mama, preco ste ma dali zaockovat, ked ste uz vo vasej dobe mali dostatok informacii .... ?

No, mě zas trochu mrazí z toho, co tady v poslední době jedete. Nikdo z vás nemá v oboru vzdělání, nikdo v tom nemá ani základní znalosti, ale baštíte vlivy z internetu. Já nebudu nikoho přemlouvat, ale proboha, lidi, studujte! Naprostá většina z těch antivax argumentů jsou stručně řečeno hovadiny, stačí mít základní znalosti v biochemii a vidíte to. Ale to bohužel většina lidí nemá. No nic, zase se asi ozvu za pár let, jen jsem se přišel podívat na starý známý a koukám, že tady se snad jede v mms a podobnejch příšernostech.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od mira »

Takže sloučeniny rtuti a hliníku jsou součástí zdravého životního stylu a ty šťastnější děti;
jejichž rodičové efektivně studovali a tak jim neodepřeli právo na intoxikaci, stimulující jejich nezralý imunitní systém;
se spolu, budou-li mít ještě více štěstí a přežijí vše ve zdraví, sejdou třeba na zralých Mlejnkovic hruškách. :br
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

Pepík Ševců píše:No, mě zas trochu mrazí z toho, co tady v poslední době jedete. Nikdo z vás nemá v oboru vzdělání, nikdo v tom nemá ani základní znalosti, ale baštíte vlivy z internetu. Já nebudu nikoho přemlouvat, ale proboha, lidi, studujte! Naprostá většina z těch antivax argumentů jsou stručně řečeno hovadiny, stačí mít základní znalosti v biochemii a vidíte to. Ale to bohužel většina lidí nemá. No nic, zase se asi ozvu za pár let, jen jsem se přišel podívat na starý známý a koukám, že tady se snad jede v mms a podobnejch příšernostech.
jej Pepík, týýý jo, ještě žije. Čáááu kluku!

Hmm, ale to je zajímavé, co píšeš. Třeba já se rovnou přiznám, že patřím mezi ty, o nichž píšeš, prostě vím o tom prd, a přitom to taky odsuzuju - to jistě není správné
jenže když čtu knížky nebo sleduju videa od MUDrů, kteří "vystoupili z řady" a tudíž mohou mluvit na rovinu (typicky MUDr. Eleková, Partyková, Hnízdil a další - vzácní to lidé!), tak snad taky mají pravdu, ne?
Nehledě na postižení řady dětí - postižení, která nastala bezprostředně po očkování jako reakce... a není jich přece málo...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Nemoc ruka,noha,usta, bezna, mirna detska choroba. Take jsme ji zazili. Trochu horecky, trochu pupinky, svedi to, ale prezije kazdy. Jako plane nestovice nebo spis jeste mirnejsi nemoc. Umrti jsou mozna, ale jen po komplikacich a vzacna, jinymi slovy, takove slabe deti by umrely kdyz ne na r,n,u, tak na kdejakou chripku.

Prachy se ale musi tocit, proto vymyslime vakcinu a otestujeme jeji ucinek /behem 12 mesicu/ a bezpecnost /28 dni/ na cinskych kojencich.
Aby nam nahodou kontrolni skupina nevykazovala mene nezadoucich ucinku nez ockovani, nepouzijeme jako placebo fyziologicky roztok, nybrz adjuvans hliniku bez viru...ten totiz s telem NIC nedela, vite? Nebo urcite nic zleho. Pro blbejsi, tohle byla ironie.
Vysledek? Placebo-skupina ma vice NU nez ockovani, vakcina je bezpecna!
NU sledujeme max 28 dni a jeste rodicum podstrcime seznamek na dotaznicku /melo dite horecku? otok?/, aby coz vyvolava dojem, ze pokud se vam u miminka rozjel treba exem, ne a naprosto ne, s vakcinkou to nesouvisi...
http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NE ... cleResults
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Pepiku, mas samoze (svoji) pravdu, ale zel taky nenachazim na rtuti a solich hliniku nic zdravyho, byt bych studoval biochemii od rana do vecera a porad dokola, studiem to asi moc nenarovnam:).
Jako nevim .. ale domnivam se ze na toto mi staci jednoducha logika - rtutove vybojky jsou ouvej - nebezpecny odpad, zarivky jakbysmet (uz pri pouhym vdechnuti a hlinik ?

Ted me zrovna nic nenapada (krom toho ze se nedavno odstehoval do Humpolce), ale rachotu pred lety kolem nadobi z hliniku a jeho (mozne?) toxicite bylo celkem dost.
Jen jsem zvedav, kdo za par let zacne rvat zev nerezu je kadmium (krasne vyplave a udela vicebarevny zavoj kdyz vyvre voda a muzes to jen odlestit pastou .. jo, a na SAVU /MMS/ zcela urcite nejedu) :D
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Elekova:
Pro porovnání ještě jedna zajímavost. Někteří z vás si ještě budou pamatovat na problém s vietnamskými „nůdlemi“. Na podzim 2011 se v jednom druhu vietnamských nudlí našlo poněkud víc hliníku. Konkrétně šlo o množství 442 mg na kg suchých nudlí, norma je max. 40 mg. Když si opět vezmeme kalkulačku a trochu si započítáme, vyjde nám: nudle obsahovaly 442 mg Al/kg, to je 44,2 mg Al na 100 g porci. Z toho člověk průměrně vstřebá 0,3%, tj. 130 μg. Na tělesnou váhu 70 kg jde o dávku 1,8 μg/kg tělesné váhy. Bývalý hlavní hygienik ČR MUDr. Michael Vít se tehdy nechal slyšet v televizi, že hliník způsobuje neurologické problémy a vědci dokonce zjistili likvidaci mozkových a nervových buněk. Když si opět započítáme a porovnáme dávku hliníku, vstřebanou z jedné porce nudlí, s dávkou, obsaženou ve vakcínách, zjistíme, že člověk by musel sníst najednou přes 14 kg těchto nudlí (hmotnost v suchém stavu), aby se do jeho těla dostalo stejné množství Al na kg váhy, které dostane kojenec při očkování. Nebo by musel tyto nudle konzumovat 3x denně po dobu téměř dvou měsíců, aby se dostal na dávku, kterou inkasuje kojenec při jediném očkování. Nudle byly tehdy staženy z trhu.

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/ock ... ky-2-cast/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

A k nemoci r,n,u musim dodat, ze tuto chorobu, nebo rekneme jine, projevy velmi podobne a rovnez bezne, nezpusobuje pouze virus EV71, ale take A16 a rada jinych enteroviru.

Takze je to jako z pneumokoky nebo rakem delozniho cipku, vakcina chrani proti jednomu /trem, trinacti/ z moznych nekolika desitek puvodcu onemocneni. Nenabiram dojmu, ze vice vakcin, zaruka ne-nemoci... I kdyby, tak jen po urcitou dobu.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Yeff »

Tak jak je to s tím očkováním, právě jsem byl na periodické prohlídce kam nás posílá každý rok zaměstnavatel a doktorka na mě vyjela že už nejsem 15 let registrovany u žádného praktického lékaře, a že je čas na tetanovku, tak jsem se tam s ní hádal že se očkovat nenechám ani kdybych měl o tu práci přijít (což by na zaměstnání mít vliv nemělo protože tetanus se nešíří jako infekce a nikoho tím pádem neohrožuji) a říkal jsem jí že pravděpodobnost umrtí na tetanus u neočkovanýho člověka je dneska cca 1 / 1 000 000 a že to riziko vemu klidně na sebe...
Začala vyprávět že stačí spadnout z kola, odřít se, poškrábat o ostnatý drát...atd.... a ať si to nechám do konce roku projít hlavou a přeočkovat se.... No a očkovat jedince při pravděpodobnosti umrtí jedna ku milionu je lekařský šílenství, ještě horší je očkovat milion lidí pro záchranu 1 života (jelikož samotné očkování nadělá samozřejmě v organismu větší bordel).... proto se ptám jestli jste to někdo poslední dobou řešil, jestli mám vypracovat nějakou úmluvu, že všechna rizika beru na sebe. Nebo se nechat naočkovat a chtít od doktorky že veškeré nežádoucé učinky vezme na sebe ona?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Uz ji vidim jak na to bere na sebe, hehehe :D ..
--------------------------------------
Jinak nazdar mrtvolo (posledne si tu mlel cosi o smrti a to dost tucnym pismem), tak jak se dnes dari mrtvolam ? :D)))))
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Yeff »

ahoj cephe, byl jsem na odpocinku, skoncil jsem v praci, a byl jsem 2 roky na relaxaci a bylo to paradni .)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jeje, tak to Ti preju, at to bylo co to bylo, relax je dulezity, lidi jej dost podcenuji a pak se divi ze (treba) omarodi :-).
Tak se mej fajn chlape, kdyz jsem to tehda cet jsem myslel ze si se snad vrhnul z Nuselaku, tak to je prima ze ne :D.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Yeff »

už sice nejedu uplně raw, ale hodněkrát jsem si vzpomněl na důležité body které se zde probíraly, a zrovna očkování k nim patří, držel jsem 5 dní suchý pust a pak jsem se vratil do prace k šefovi se kterým jsem se totalně pohádal a když jsem se tam vracel tak jsme spolu hovořili jak kamarádi co se 50 let neviděli no paráda :)... v listopadu jsem byl na 4 dohodach s Duškem a Pjérem, ale o tom se možná časem reozepíšu at tu nespamuju, šlo mi hlavně o to dát mat tý doktorce, takže zbytek příště v deníčku ;)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

.
čáááu Jeff,
já mám poslední tetanovku před 12 roky (životnost má bejt 15), takže asi jsem ještě "chráněnej"; až to dojde, tak budu vymejšlet, ale očkovat se nedám
loni jsem šlápl na hezkej rezivej hřebík a hned na místě se rozhodl tento fakt ignorovat a nejen že žiju, ale jsem stále zdráv
ne ne, už se žádným očkováním opíchat nedám a štěstí, že děcka jsou velký, jinak bych s nima chodil k doktorovi se samopalem, aby mi je nenavočkoval
musím uznat, že Strunecká a Eleková (a dalšííí) na mne hodně zapůsobily a cpat do sebe rtuť a hliník vidím jako blbost
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Jindra »

.
éééhh, tak nevím, jestli mám prosit o rady, co s tím, nebo se loučit, protože lezu na půdu pro samopal a pak navštívím naši paní doktorku

dostali jsme psaníčko s fotkou šťastně se usmívajícího miminka, které už se jistě nemůže dočkat vpichu jehlou
máme jít s mladým (10 let) na přeočko boostrix-polio
foto přikládám

nepochybně zkusím s doktorkou hodit řeč
když to nepůjde po dobrým, cože se to dělá - požádám doktorku o papír, kde svým podpisem stvrzuje, že očko nemá negativní účinky, tak nějak jsem to někde četl... Šárko??
pomóóóc. nechci dítě krmit rtutí a hliníkem

tady supr čtení: složení vakcíny boostrix. blééé
Přílohy
ockov.JPG
(159.39 KiB) Staženo 6 x
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Ten vycet vedlejsich ucinku je dost brutalni (na to ze to je hlavne proti-tetanka) nejsem si jisty, jestli nekdejsi nase tetanky byvaly s hlinikem a rtuti jako dneska, to fakt netusim :| .
No nezavidim Ti, nedavno jsem podepisoval jeden negativni reverz, ale jak je to za dite, nevim.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Jindro, takove ty reci, aby ti doktorka pisemne stvrdila, ze nebudou NU nebo bude za ne nest zodpovednost vcetne financni, to je podle mne z rise fantazie.

Pokud mas chut, debatuj s ni o pricinach tveho rozhodnuti /o tvych pochybnostech ohledne prospesnosti, ucinnosti a bezpecnosti vakciny/. Ale taky vubec nemusis, stejne ji nepresvedcis. Jako zakonny zastupce podekuj za nabidku ockovani a odmitni k nemu dat souhlas. Lekarka bude vyzadovat, aby si podepsal reverz, je to jeden podpis na jednu stranku s jednoduchou formulaci.

Vetsina odsouvacu nebo odmitacu /kompletniho povinneho/ ockovani dale doktorce vnuti do karty ditete zalozit sve vyjadreni zduvodnujici odmitnuti ockovani. Melo by to rodice chranit pred pokutou z hygieny nebo dokonce pred policii ci socialkou, kteri prirozene vysetruji nahlasene zavazne pripady zanedbani pece o dite. Svym pisemnym vyjadrenim muzes od zacatku deklarovat, ze neockujes, protoze ti jde o dobro ditete, ne naopak :)

Lekar nema pravo te nabonzovat nikam, ale ma povinnost predlozit zdravotni dokumentaci neockovanych pri kazde kontrole z hygieny... Pokuty se posledni dobou moc nedavaji a nejsou nejak likvidacni.

Zkus si to u doktorky nerozhazet, az bude mlady pan chtit na lyzak nebo letni tabor, potrebuje razitko na prihlasku mj. o probehlych vakcinach, pokud tam lekarka tucne dopise "chybi preockovani v deseti letech", muze vas organizator tabora odmitnout...kdyz mudra vypise minule pichance bez zdurazneni posledniho chybejiciho, nebudete mit asi problem.

Neco ke cteni
http://m.vitalia.cz/clanky/jak-odmitnou ... ckovani-1/
http://m.vitalia.cz/clanky/jak-odmitnou ... ani-2-dil/
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

To je chytry, no vida :-) .. jako faktem je ze po zlym jsem nic neporidil, mudr sam od sebe hned zacne mavat ruznyma reversama a diskuse se hnedle zvrhne:).

Ono taky zalezi jak kdo, ted mam naprosto masakrozniho praktika, super chlap, mel jsem po odstehovani celkem stastnou ruku na vyber noveho mudra:).
Prima chlap, pokecame na urovni o vsem i o vedlejsich ucinkach, svy remeslo ovlada naprosto dokonale (na obvodaka), jeste jesm nezazil, jen dve vyjimky ale to byli specialisti:).
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od s.arik »

Studie dokladajici petkrat vyssi nemocnost ockovanych vakcinou proti chripce ve srovnani s neockovanymi, kteri dostali jen placebo.
http://cid.oxfordjournals.org/content/5 ... l.pdf+html
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Syrovozrout »

Můj názor (ale nemám nástroje to za Vás vyřešit v reálné situaci): Nic nepodepisovat (Nenechat se dotlačit ani zmanipulovat k úkonům včetně podepisování čehokoli proto, aby "drahý Dr" a podobně - byl z obliga? Štěstí jedněch ne/má být neštěstím druhých !..? A jestli myslíte, že se to nehlásí, tak hlásí, rovnou sociálním pracovnicím (i ty se prý přece musejí přiživovat na problémech druhých zrovna takto a ne jinak a tak "dělají jen svou práci" ,) a spol a šikana popotahováním může začít:D Lékařské "tajemství" v tomto nikoho nezajímá. S tím se vytasí kdyby šlo o blízké nebo jiné lidi, ne ty lidi dělající ze sebe "důležité a pro řízení společnosti nepostradatelné". Ono---žádné tajemství vůči těm kteří se vydávají za stát - není jimi povoleno. Ti státní kriminálníci chtějí mít o všech přehled.)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

s.arik píše:Elekova:
Pro porovnání ještě jedna zajímavost. Někteří z vás si ještě budou pamatovat na problém s vietnamskými „nůdlemi“. Na podzim 2011 se v jednom druhu vietnamských nudlí našlo poněkud víc hliníku. Konkrétně šlo o množství 442 mg na kg suchých nudlí, norma je max. 40 mg. Když si opět vezmeme kalkulačku a trochu si započítáme, vyjde nám: nudle obsahovaly 442 mg Al/kg, to je 44,2 mg Al na 100 g porci. Z toho člověk průměrně vstřebá 0,3%, tj. 130 μg. Na tělesnou váhu 70 kg jde o dávku 1,8 μg/kg tělesné váhy. Bývalý hlavní hygienik ČR MUDr. Michael Vít se tehdy nechal slyšet v televizi, že hliník způsobuje neurologické problémy a vědci dokonce zjistili likvidaci mozkových a nervových buněk. Když si opět započítáme a porovnáme dávku hliníku, vstřebanou z jedné porce nudlí, s dávkou, obsaženou ve vakcínách, zjistíme, že člověk by musel sníst najednou přes 14 kg těchto nudlí (hmotnost v suchém stavu), aby se do jeho těla dostalo stejné množství Al na kg váhy, které dostane kojenec při očkování. Nebo by musel tyto nudle konzumovat 3x denně po dobu téměř dvou měsíců, aby se dostal na dávku, kterou inkasuje kojenec při jediném očkování. Nudle byly tehdy staženy z trhu.

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/ock ... ky-2-cast/
http://personal.tucna.net/mudr-ludmila- ... d-science/
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2011_31.htm
http://olomouc.casd.cz/2014/02/o-ockova ... -1-hlinik/
http://mudrbelorova.euweb.cz/mytyomyly.html
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

To je jen pár odkazů k nastudování. Jou to lidi studovaný v oboru, dost o tom vědí, neplkají jako Eleková a Slimáková a podobný. Jistě, vyskytnou se výkřiky, že jsou podplacený odpornejma farmalobby, ale na konspirační teorie víteco.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Lekno »

Pepík Ševců píše: Jou to lidi studovaný v oboru, dost o tom vědí, ...
Od kedy je vysoka skola (priloha) zaruka pravdy a inteligencie ? Je to skor zaruka, ze vies zopakovat obsah knihy. Ktora rodina ovlada medicinu a farmaciu ? Kolko utrpeni musi clovek zazit, aby sa vyslobodil, zacal pochybovat a pytat sa ?

Toto vypada na chazarske zdroje:
http://personal.tucna.net
http://www.vakciny.net

Toto dalsie, prilis seriozne nevypada
http://olomouc.casd.cz
http://mudrbelorova.euweb.cz
Verim, ze ku chazarom nepatris: chazar
Přílohy
childddd.jpg
Skola
(159.7 KiB) Staženo 5 x
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Ne, kchazrům nepatřím, jsem žid. A jinak k těm zdrojům. Těžko se diskutuje, když někdo všechny relevantní zdroje (pod članky jsou uvedené studie) označí za chazarské a tím je hotovo. Ano, ok, všichni jsou uplacení, všichni nás chtějí zabít, jen paní Slimáková, Eleková (ani jedna není přímo z oboru) a pan Wakefield (usvědčený podvodník) maj pravdu, PROTOŽE. Že si jedna paní motá mikro a mili a pak to blbě spočte, že je moderní strašit hliníkem, ale málokdo si uvědomí, že hliník je na Zemi prakticky ve všem, jen jde o to v jaké formě, to samé v menší míře platí i o rtuti. Když dám odkaz na vědeckej článek srovnávající příjem hliníku z vakcí a odjinud, je to jakási chazařina?
Já bych potřeboval relevantní zdroj, za kterej považuju slepou dvojnásobně krytou studii, kterej potvrdí, že vakcíny mají negativní vliv na zdraví obyvatel.
Zatím žádná taková studie není, je jen jedna paní povídala. Naopak jsou relevantní studie, který potvrzujou nárůst výskytu smrtelnejch onemocnění v souvislosti s antivax náboženským tažením.
Proč se tím vůbec zabejvám? Nemělo by mi to bejt jedno, když jsem sám naočkovanej a děti jsem dal taky? Nemůže mi to bejt jedno. V případě naočkování celý populace se velmi sníží pravděpodobnost výskytu nemoci a tudíž toho, že s ní přijdu do styku. Vakcína většinou nechrání stoprocentně, ale silně snižuje šanci onemocnění. Tudíž, pokud se na to ostatní pod vlivem náboženství (nic jinýho to neni) vykašlou, může můj potenciální vnuk (nebo já po šedesátce) zemřít s přehledem na černej kašel. A o to vůbec nestojim.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Lekno píše:Od kedy je vysoka skola (priloha) zaruka pravdy a inteligencie ? Je to skor zaruka, ze vies zopakovat obsah knihy. Ktora rodina ovlada medicinu a farmaciu ? Kolko utrpeni musi clovek zazit, aby sa vyslobodil, zacal pochybovat a pytat sa ?
Neni to záruka inteligence. Je to záruka, že má člověk alespoň základní instrumentárium pro další studium. Zedníkovi prostě těžko uvěřim jeho názorům v medicíně. Která rodina jí ovládá? Moje celkem ano. Poslední části otázky moc nerozumim. Ptát se můžeš pořád. Ale proč se tolik lidí ptá jen tam, kde jsou nejlíbivější, nejzajímavější odpovědi (Slimáková) a ne tam, kde tomu někdo opravdu rozumí, protože se tomu věnuje intenzivně celej život? Pokud ovšem nebereš v úvahu teorii, že všichni lékaři jsou parchanti podplacený farmalobby. I to už jsem slyšel mnohokrát.
melikana
Příspěvky: 41
Registrován: čtv kvě 06, 2004 20:27
Kontaktovat uživatele:

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od melikana »

Nemá instrumentárium pro další studium, ale pouze další omezení pro neovlivněný rozvoj. Až se IS tvého děcka po vakcíně zhroutí jako domeček z papírových karet, možná zmobilizuješ svůj intelekt a získáš i jiný pohled. Co se týká studií, nemá smysl je zpochybňovat, plivat na ně a házet do jednoho pytle, jen ve své podstatě samotného provedení, kde není zohledněno (nebo spíš odejmuto tisíc dalších faktorů) nemají žádnou vypovídací hodnotu. Vezmi třeba kouření. Jeď do And, najdi si čtyř-pěti generační rodinu (abys mohl odhadnout věk) a udělej vědecký výzkum na nejstarším členovi (80-95let), který od dvanácti kouří cashimbo (dýmku). Nebudeš schopen vysledovat jediný negativní vliv kouření na jeho organizmus a to dávky nikotinu jsou dost velké, po třech potáhnutích nevstaneš ze země. Nekouří pro zábavu, ale pouze tehdy, když je potřeba někoho léčit, nebo při rituálu. Takže o jakékoliv závislosti nemůže být ani řeč. Pak se běž s nejstarším členem projít po horách, abys věděl jak je na tom s dechem. Udělej tam tu nejchytřejší, nejvědečtější studii a obeznam nás s výsledky. Já ti věřit budu, že kouření čistého tabáku škodlivé ani návykové není, ale tvému vědeckému světu asi budeš pro smích. Tím neříkám, že je kouření cigaret zdravé, nebo že není návykové, jen v žádné studii není odejmuta samotná chemická úprava tabáku, papírku, filtru, není odejmuto nevhodné jídlo, prostředí, psychický stav atd... Taková studie ale ve své podstatě je k ničemu. Takovou studii mohu udělat na cokoliv a výsledek bude takový, jaký se mi zrovna hodí do krámu.
Další příklad: Z hor sjeď do nížinné jungle a najdi si vesnici čajovitů. Celý život v podstatě na mono stravě. Yuca ve všech podobách, především masato. Pobuď s nimi, pozoruj jejich těla, vitalitu psychiku a pak se pokus obhájit jedinou studii o nutnosti suplementů stravy, o jejich nezbytnosti a důležitosti. Samotnému ti to přijde směšné.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

OK, beru, vědecký studie jsou k ničemu, nemůžou mít vpodstatě nikdy vypovídací hodnotu. Takže pak je lepší věřit někomu, kdo nikdy žádný studie nedělal, ale cucá si to z prstu. Fajn. A rád bych viděl toho 95letýho indoše v Andách. On vypadá na 100 let, ale kolik mu je reálně? Ale to už je fuk.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

A pardon, ještě podotek. Děti mám tři, nikomu se IS nezhroutil. Nikomu z poměrně velkýho množství dětí, který znám. Pokud vezmu v úvahu tvou logiku, pokud by mi nějaká maminka dokázala, že její dítě má trable z vakcín, není to vůbec relevantní, protože nevzala v úvahu genetiku, stravu, prostředí, přítomnost parazitů v domácích zvířatech, nadmořskou výšku a nedostatek kontaktů se stoletým indiánem. Ale problém je, že tu souvislost opravdu nikdy nikdo neprokázal a přesto se tomu věří raději, než jinejm vysvětlením, třeba mizerná strava a kouření maminky, nebo právě ta genetika. Howgh
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Pepík Ševců píše:Která rodina jí ovládá? Moje celkem ano. Poslední části otázky moc nerozumim.
Pepiku Sevcu z Hrusic, Lekno mel nejspise na mysli tuhletu rodinku dobraku, ktery nemaji samoze na starosti nic jinyho nez TVY blaho v symbioze s hlinikem a rtuti :D : https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... 20pharmacy
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Pepík Ševců píše:Pokud ovšem nebereš v úvahu teorii, že všichni lékaři jsou parchanti podplacený farmalobby. I to už jsem slyšel mnohokrát.
Jo, a zdi olepeny plakatama v cekarne maji z ciryho altruismu a nemaji za predepsani leku te ci one firmy ani floka, ani vyjezd na to ci ono symposium ani jiny pozornosti:))) ..
Pepiku probud se, zadarmo ani kure nehrabe se rikalo uz za komouse (a kdyz hrabe tak vis co vyhrabe jsme jeste dodavali) :).
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Obávám se, že neměl. Ale je to fuk. Farmacie není můj obor, dělám grafiku. Ale i pro farmaceutický firmy a taky publikace pro léklaře. Představa zloduchů, který uplácej doktory a mlžej ve studiích a snažej se podloudně do lidí dostat hliník a rtuť je hovadná.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

cepheus píše:
Pepík Ševců píše:Pokud ovšem nebereš v úvahu teorii, že všichni lékaři jsou parchanti podplacený farmalobby. I to už jsem slyšel mnohokrát.
Jo, a zdi olepeny plakatama v cekarne maji z ciryho altruismu a nemaji za predepsani leku te ci one firmy ani floka, ani vyjezd na to ci ono symposium ani jiny pozornosti:))) ..
Pepiku probud se, zadarmo ani kure nehrabe se rikalo uz za komouse (a kdyz hrabe tak vis co vyhrabe jsme jeste dodavali) :).
Jistě, každej se nechá ovlivnit. Neříkám, že je každej doktor neúplatnej. Pokud ho ovšem někdo uplácí. Je uplácení to, že jede na 4 sympozia a pak si vybere to, čemu věří? Díky tomu získá povinný body do systému, získá informace od profíků v oboru, farmafirma většinou jen přispívá a to mnohdy několik přímejch konkurentů. Ty sympozia nejsou pro doktory zadarmo. A „slyšel mnohokrát“ neberu jako argument, sorry. Já už v životě slyšel věcí. Jako třeba že vitarián do roka umře a podobně. Já mám osobní zkušenosti s farmafirmama a ty jsou prostě jiný.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

A tak samoze radovy zamestnanec farmafirmy, nebo jeji zastupce na Tebe hned nevybali jak to u nich chodi, to je prece jasny :-).
Heled, zkus napred slaby odvar - potravinovy prumysl, kde si majitele a reditele domu standart sunku urcite v aktovce nenosi, kdyz uz neveris tomu cim nas potom jini dobrakove "leci" tak koukej napred cim nas krmi, nez se zhroutime nadobro a zaplnime dalsi pristaveny kridla spitalu :D ..

O penize jde az na prvnim miste, mej vzdy na pameti:). https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10002 ... tle-s-ecky
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

No, pokud si někdo kupuje šunku ve vakuovym balení z Polska, jeho problém. Já jen odmítám všude vidět konspiraci. To je pak svět naprd a s tim prostě nesouhlasim :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

A to ja taky ne, to si jen nerozumime, jen rikam, ze je treba byt ve strehu a maso ve vlastni stave s E621 (glutamat, vytazek z kvasnic, a pod. kamuflaze pro tutez drogu) proste nekupuju, vratim zpatky:).
A proc se asi objevujou koreni s polepkou "Bez pridatnych latek a glutamatu" - protoze nekterym vyrobcum uz svita:).
Heled, o h..o jde, ale cpat se odpadem, kde mymu mozku nejakej hnusnej prasek nakeca jaka je to dobrota (latka zvyraznujici chut a vuni) mi prijde minimalne divny a za SEBE to sabotuju a nekupuju.

Minimalne si pripadam jako obalamucenej osel, prakticky nenajes chipsy bez tohoto oblbovaku chutovyho centra v mozku:).
Ale proc kurna ? Staci sul, koreni ..
Mimochodem - v tom videjku byla rec o ceskym vyrobci sunky, ne PL.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Jistě. Jen zrovna glutaman bych tak neodsuzoval, jíš ho v mnohý zdravý stravě (rajčata, sejry) a tělo ho máš celkem plný i když bys byl 100% raw. Jen se ho nikam nemá cpát moc, to platí i o soli a ostatně skoro o všem.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Vis Ty co, kde je asparam je i glutaman najdes i dobraky z monsanta, no nejni to divny ?:)))
Neni Ti divny proc aspartam puvodne vyvijeli jako jed na mravence ? Nalakat je na sladky a zabit ?

Podle me co Te zabiji pomalu je dneska nepostizitelny a opatrnost je matkou moudrosti, ne videt hned spiknuti, ale byt opatrny ve strehu neuskodi:).
Byt si vedom ze u nas specielne "Za kybl hoven bracha brachu proda", viz bezpaterni zrudy co oslepili metanolem (pro zisk) jiny lidi (byt nasosky):).
Nechci se spalit, tak nepokousim ani malej ohynek, jednoducha logika ..

Vis co Pepiku, bych to uzavrel zase prislovim - "na kazdym sprochu pravdy trochu", nebo-li "neni koure bez ohne", asi tak je to s moji duverou k vyrobcum cehokoli co davam do tela a muze me uskodit:).
To co jej ihned dostane do kriminalu Ti samoze neproda, by byl blazen, ale co Te slozi az za rekneme 15-20 let uz mu tezko prokazes, zbyvaji Ti pak uz jen oci pro plac, tak to je s potravinama i farmakama, zel:) .. staci ze v tom JEN jedou, nemusi byt od pohledu gangsteri jako z detektivek:).
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od Pepík Ševců »

Samozřejmě, když si nejseš jistej, nejez to, rozhodně se ti nic nestane, když budeš jíst jídlo bez přidanýho glutamanu. Jen je to podle mě takovej moderní strašák. Lidi ho jedí, co je lidstvo lidstvem, přidávaj ho do potravin při úpravě už taky nejakej ten tisíc roků a nic po něm nikomu nebylo. To se dá poměrně snadno ověřit tím, že dáš člověku, co tvrdí, že má syndrom čínský restaurace, do jídla lžičku glutamanu, aby o tom nevěděl :D To bych taky asi neudělal, ale viděl jsem ten pokus zdokumentovanej. Docela velká parta lidí se „syndromem“ v čínský restauraci ostentativně dávila, i když tam dělal tajně jídlo specialista úplně odjinud a žádnej glutaman tam nedal. Naopak, strašně si mlaskali v italský restauraci, i když jim do toho glutaman přidali a ani po delší době neměli žádný příznaky. Věděli, že jsou předmětem výzkumu, jen nevěděli, že na ně ušili tuhle boudu. No, všechno s rozumem a každou konspirační teorii brát dost s rezervou, a už dám pokoj, měj se. Zase se sem za pár let mrknu ;)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: OČKOVÁNÍ + kočkování a vzteklina

Příspěvek od cepheus »

Jj, blafovani je skvela vec, vyuziva se treba i u "falesnych pustaru" (exhibu), hehehe .. opisujou zazitky jinych a na primou otazku pak kvakaji naprosty blbosti, sranda :D ..
I prd, jakypak pokoj, bavte se v pohode:). Ty jses tu vzacny host, muzu klidne trousit svy "moudra" kdykoli jindy :D))) ..
Odpovědět