borelioza, lyme borreliosis

Tady se snažte dodržovat témata a nevybavovat se, od toho jsou tu kecárny.
Počítejte s tím, že to po vás bude někdo další číst a hledat tady informace.

Moderátor: hugo

Odpovědět
yosef
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 31, 2011 10:18

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od yosef »

No taky jsem o tom uvažoval, po pravdě - uvažuju teď úplně o všem, aby to bylo stopro. A ne jen na 99,99 :D
Nemám s MMS zkušenosti, stačilo by to vzít jednou ? A mluví se o různých kvalitách a čistotách, jak moc je to pravda ?
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Marci »

No je dobre ho koupit z provereneho zdroje. Na webu upramene.cz urcite nekoho najdes,anonyme z netu bych to nebrala.Kdyz uz tak z emms.cz ,i kdyz je drazsi.
Ja mam s borelkou x MMS docela zkusenosti. Chronickou jsem polecila a 2x akutni z toho 1x jsem kombinovala se zapperem a to bylo hoodne silny kafe. Nikdy nejni nic 100%,rekla bych ze MMS na borelku funguje mnohem lepe nez ATB,ja aspon zadneproblemy po vyleceni MMS nemam.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

yosef píše:Ahoj, myslíte, že 200 mg Doxyc. denně stačí ? Mám strach aby to nebylo málo, nechtěl bych to první stadium propásnout , kdy je to nejjednodušší. A prej to stačí 14 dní !? Nějak se mi názor paní doktorky nepozdává. Díky předem za názory.
chceš-li se dozvědět co eventuelně hrozí, mrkni na borelioza.cz, jsou tam materiály ke stažení i dávky kolik brat v akutním, co si pamatuju, chce to víc(400?) a dýl (aspoň měsíc, aby se překlenul její množící cyklus a lepší je mino, má lepší proniky)
jsou tam i sdělení o léčbách alternativami a jejich úspěšnosti
kockamnau

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od kockamnau »

Nahlížím na diskusi,je tu ještě někdo,kdo diskutuje o boreliose ?Já ji měla přeléčenou v roce 1994,doposavad mám potíže,lékaři je nazývají psychosomatickými.Je možné zjistit a jak,čím jsou působeny,kam se obrátit ?Děkuji za každou radu. :br
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od rudo »

kockamnau píše:Nahlížím na diskusi,je tu ještě někdo,kdo diskutuje o boreliose ?Já ji měla přeléčenou v roce 1994,doposavad mám potíže,lékaři je nazývají psychosomatickými.Je možné zjistit a jak,čím jsou působeny,kam se obrátit ?Děkuji za každou radu. :br
s takymito vecami pracujem, v podstate to znamena ze je to v hlave, v podvedomi a z hladiska lekarov to nema fyziologicky zaklad a teda na to nemozu nasadit lieky, rezat nozom alebo ozarovat (co este lekari dokazu ?)

ovsem to ze lekari tvrdia ze je to psychosomaticke este vibec neznamena ze to naozaj aj je psychosomatocke, znamena to len ze oni na testoch ktore poznaju nevedia nic interpretovat a tak sa vzdali.
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

kockamnau píše:Nahlížím na diskusi,je tu ještě někdo,kdo diskutuje o boreliose ?Já ji měla přeléčenou v roce 1994,doposavad mám potíže,lékaři je nazývají psychosomatickými.Je možné zjistit a jak,čím jsou působeny,kam se obrátit ?Děkuji za každou radu. :br
zkus borelioza.cz
to že jsou potíže jednoduše znamená že přežila
kockamnau

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od kockamnau »

Děkuji,na Borelioza.cz se registruji.Přežila jsem,to je fakt :D .Čím si člověk prošel,když si to poskládám,tak se nestačím divit.Před zhruba 4 lety jsem (díky náhodě ) byla přeléčena antivirotiky a přešly mně bolesti svalů,kostí,kloubů,z 90 %.V hlavě to je,není divu,když jsem se dlouhá léta nemohla spolehnout na své zdraví :?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od rudo »

kockamnau píše:Děkuji,na Borelioza.cz se registruji.Přežila jsem,to je fakt :D .Čím si člověk prošel,když si to poskládám,tak se nestačím divit.Před zhruba 4 lety jsem (díky náhodě ) byla přeléčena antivirotiky a přešly mně bolesti svalů,kostí,kloubů,z 90 %.V hlavě to je,není divu,když jsem se dlouhá léta nemohla spolehnout na své zdraví :?
znami je pripad sloevsnkeho atleta, hadzal disk, v repre, ucast na MS OH ME a medajle a ako troel kazdyu sezonu boreliozou a preliecovali ho experti nasi a tusim aj americki a vracalo sa mu to stale a mal obdobia ked trenovat nemohol.
Raz napisal ze to lekari uz vyriesili ze ho preliecili a uz bude len dobre, velke makove, dalsia sezona a znova to iste
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od buc11 »

kockamnau píše:Děkuji,na Borelioza.cz se registruji.Přežila jsem,to je fakt :D .Čím si člověk prošel,když si to poskládám,tak se nestačím divit.Před zhruba 4 lety jsem (díky náhodě ) byla přeléčena antivirotiky a přešly mně bolesti svalů,kostí,kloubů,z 90 %.V hlavě to je,není divu,když jsem se dlouhá léta nemohla spolehnout na své zdraví :?
tím jak v nás zmutuje, přizpůsobí se našemu ISu, tím ho oslabí, následně mohou přijít koinfekce, virové, či albigans, či chlamydie apod. Nejpodstatnější je zapracovat na ISu, půsty, nezatěžující potrava, aerobní věci a zkusit nějaký ten ATB protokol, včetně MMS či CDS, já dělal 2x sobě si upravenýho Sieverse (Minocyclin-ten je nejmíň pro tělo škodlivý, proto se tu neprodává, Plaqenil a Nystatin), nevím přesně co z toho zabralo, ale po 5ti nebo kolika letech po , chci věřit, že jsem čistej
Vše je ve věcech ke stažení na borelioza.cz, je dobrý si to tam trochu pročíst, abychom věděli s čím máme tu čest
Mám tam též 2 svoje vlákna
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od 800914 »

zdravim. neviem ci sa s tym niekto stretol, kamosovi dnes pri vykrucani kliestov zo psa vystriekol obsah priamo do oka. vymyl ho hned vodou. oko je vo vnutornom kutiku trochu cervene co je dufam len podrazdenie z chlorovanej vody. co by ste odporucali ako dalsie preventivne opatrenia? stalo sa to len dnes. vdaka za rychle odpovede.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Lekno »

Je mozne, ze ste nasledujuce informacie uz spominali, tak za pripadne opakovanie alebo narusanie priebehu tejto temy sa ospravedlnujem.
Boreliozu ma velke mnzostvo netusiacej populacie a samozrejme, nachadza sa na roznych miestach v nasom tele. Boj s nim je najlepsie kombinaciou frekvencnej rezonancie, mms, informatik a da sa uplne znicit.
Co sa tyka frekvencnej rezonancie, tu je skvela prednaska doktorky, ktora spomina rozne sebeobranne stadia v pripade liecby borely (aj) alopatickym pristupom:
- Dr. Clara Eszto - rezonancna liecba boreliozy (tlmocenie z madarciny)
http://www.youtube.com/watch?v=EaC-u4of1Hs
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

Ty me taky Lekno .. ty me taky:) .. psal jsem mu tam at kontaktuje mudry, ze i prenos pres (ocni) sliznice je od infikovane krve klistete nebezpecny.
Ani se nenamahal si to precist a napsat "polib mi p...l" .. tak jsem to editoval jako nezadouci informaci, nechapu co se do toho az dnes montujes s paleckem dolu, kdyz netusis o co slo:).
I Ty mej pekny den :wink: .
Uživatelský avatar
Iwa
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 08, 2009 10:30
Bydliště: Praha 6

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Iwa »

Omlouvám se, vlákno jsem nečetla, protože mě to háže zpět do mého nejtěžšího životního období... období s boreliózou. :-(
Chytla jsem ji v červnu 2003, ale diagnóza byla stanovena až v dubnu příštího roku. Takže počátek 3. stupně. Postiženy klouby, CNS i srdce.... Borelióza mě přeprogramovala jak virus v PC... nic nefungovalo a nebo úplně jinak, než jsem byla zvyklá. X pobytů v nemocnici na ATB kapačkách, několikrát půl roku na Doxybene... totál neschopa...
Zachránil mě ale měsíční/ celolunární půst před cca 5 lety... od té doby ho držím preventivně každoročně na jaře... z léků jen Céčko z DM-ka v megadávkách. Ani z toho nedělám teď vědu, když mám nějaký klíště. Vytáhnu, rozmíchám céčko s vodou, napustím jím vatový kosmetický tampôn, přiložím na místo, přelepím a nechám až do vyschnutí. A myslím, že mám pokoj. A hlavně jsem si musela přeprogramovat hlavu na to, že nějaká borelióza už nemá se mnou nic společného. K doktorům nechodím, invalidní jsem odmítla... jsem v pohodě :-) Držím pěsti všem!!!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

Ha ! dalsi co si nechodi k mudrum pro "nevylecitelny" ortel:).
Jsem uz myslel, ze jsem nejaky ojedinely samorost odmitajici stresujici kontroly po chemo a delat jim dozivotne jehelnicek a panaka k nycviku prace se sklapelem dle libovule:).
A to vse za par kacek (castecnyho - dnes 1. stupne) duchodu mesicne :D.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Janek »

800914 píše:zdravim. neviem ci sa s tym niekto stretol, kamosovi dnes pri vykrucani kliestov zo psa vystriekol obsah priamo do oka. vymyl ho hned vodou. oko je vo vnutornom kutiku trochu cervene co je dufam len podrazdenie z chlorovanej vody. co by ste odporucali ako dalsie preventivne opatrenia? stalo sa to len dnes. vdaka za rychle odpovede.
Priste pouzivat pokud mozno bryle, nejlpsi prevence. Mam jich plny suplik, streleckych, slunecnich, ...
Jednomu takto vystriklo vterinove lepidlo a ma skoro po oku :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
kartika
Příspěvky: 33
Registrován: úte kvě 18, 2010 18:15
Bydliště: Praha

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od kartika »

Ahoj, zhruba před půl rokem jsem tu zakládala téma tinnitus - hučení v uších. No - můj stav se spíš zhoršil, přidalo se i zvonění v obou uších, syčení v celé hlavě a jakési záblesky před očima při usínání a různé jiné drobnosti. Vyžádala jsem si testy na borelie, i když klíště jsem měla přesně před rokem, a vyšly hraniční. Nevíte, co to jako znamená? Doktorky říkala, ža by to prý neřešila. Byly to ELISA testy - hodnoty nemám v ruce - prý mi v pondělí nechá udělat nějaké podrobnější.... :?
kartika
Příspěvky: 33
Registrován: úte kvě 18, 2010 18:15
Bydliště: Praha

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od kartika »

tak Blot testy vyšly pozitivní - vypadá to prý jako borelka v počátku nebo rezistentní (spací) stádium. No - B je správně. Což znamená, že ji mám už pěkně dlouho - min. rok. Mudra mě chce klasicky přeléčit antibiotikama. Do čehož samozřejmě jdu - už kvůli doporučení Buce. Plus koloidní stříbro. Největší ouvej je to, že mám 10 měsíční mimino který kojim, uspávám u kojení atd atd. Nevím, jak jí to vysvětlím, protože samozřejmě musím přestat kojit. :roll:
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od gabrielik »

Je dost mozne, ze mimino bude tiez potrebovat preliečit. Neprestavaj kojit.
Uživatelský avatar
Lekno
Příspěvky: 174
Registrován: sob lis 16, 2013 13:57

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Lekno »

Pracuji jako detox.poradce devátý rok. K diagnostice používáme počítačový program EAM, s metodou VRT (vegetativní rezonanční test-modernější EAV). Byli jsme první uživatelé Ravo Zapper, posílali a posíláme klienty na Plazmový generátor a používáme již přes rok Craftgen PCL - malou plazmu. Neobejde se to bez informačních preparátů. Bohužel se nedá vyvarovat zátěžím, které nám předají klienti během jejich měření. Neobejde se to tedy bez kontroly předaných zátěží od klientů, které musíme likvidovat i malou plazmou. Porovnáváme svoje výsledky s výstupy přístrojů typu Oberon, Senzitiv imago,atd. V podstatě jsme ve shodě, až na některé nedostatky v mikrobiologii SW daných zařízení, které doplňujeme vlastními testovacími ampulemi.
Problém pitné(studené)vody: setkáváme se zátěžemi na klientech, které se shodují s testy jejich pitné vody a to se řeší i filtračními zařízeními pro pitnou vodu.
Tento problém bohužel zasahuje i moravskou metropoli,bydlíme ve staré zástavbě se slepými rameny vody (neobydlené byty), nejen menší města, nebo venkov s vlastními studnami. Bývají zde leptospiry, drobní parazité, bohužel často s viry rakoviny(to není šíření poplašné zprávy,to je běžná situace trvající několik let),nebo běžnými streptokoky,či borreliemi a podobně. Zde bude medicínská,hygienická a vodárenská populace oponovat a klepat si na čelo. Ať rozporují,nebo ne, situace se spíš zhoršuje,je zde i problém dusičnanů,je sice pod normou ale v rozmezí 15-30mg/litr,podle sezóny.
Problém potravin: Zde bych se zastavil u starší zkušenosti s medem. Stává se, že lesní med mívá Toxoplasma gondii. Někdy i Spirochety(Borrelie) to tam zanáší hmyz.
Stává se že tento parazit objevujeme i na ovoci nakupované ve velkých obch.řetězcích.

Mléčné výrobky: Obsahují většinou tytéž drobný "potěr" jako voda, Xenopsylla cheopis+BX/BY viry, nebo např. Streptococus pneumoniae.
Pokud je to máslo, pomůže mražák. Někdy jsou sýry "přefiltrované" přes kravičku ochucené dalšími zátěžemi jako Influenzavirus C, Hepatitis B,D, Mycobacterium chelonae, Nocardia caviae atd. Zde pomáhá sterilizace pomocí Craftgen PCL, to znamená obložit nakoupené potraviny kolem malé plazmy, pustit příslušné likvidační frekvence a po konzumaci se Vám ztratí Migrény a trávicí potíže. Je zajímavé, porovnávat výrobky naše a zahraniční. Polský hermelín CLEVER naprosto košér.Ale náš "Báječný český smetanový sýr" má vše co je zde uvedeno, včetně antibiotik(proč asi?).
Proto bych chtěl varovat při výběru potravin,asi nejhorší situace je u mléčných produktů,týká se to i tvarohu. Mléko se dá sterilizovat s Craftgen PCL i když je trvanlivé.
Zde bych položil akademickou otázku, myslíte, že chránit své zdraví také "plazmováním" potravin je řešení?
zdroj: tu

Kauza Borelie: kauza paní D.J. - borelie.docx
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Janek »

Plasmovanim myslis treba i ten cinsky plasmator za 4 usd (plasma ball, plasmova koule) napajen pres usb a co mi ho jeden prodejce ezo nabizel za tisice kc? Ten uplne stejny akorat se zdrojem 230V... Jsem cumel...

Ono to vydava takovy pach, jakoby ionizovany vzduch...

... marie curie take zemrela na pokusy a ozareni, tak jsem v podobnych vecech konzervativni... Nejak mi neni jasne, proc by patogenni bunky mely podlehat a ty druhe bunky nikoliv...

Nazory?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Janek »

"zadna orelioza neexistuje"
Zdroj: http://vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2013120101
Stopaz videa: 15 minuta
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od cepheus »

Ve stopazi 23:35 je cennejsi rada :).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Janek »

Ta tada. No ja jsem vnku porad, spim pod sirakem nyni za tech Tropickych noci :-) i chodim 99% bos leta jak propaguje jine vcerejsi video z History Channel ...

Ta rada... Coz je v trochu v rozporu s radou o radek vyse... Podobnym vykrikum a nepodlozenym nazorum jednotlivce nelze moc prikladat vahu, kdyby to byl biolog genetik apod. tak nereknu... Jisteze strach ma velkou silu, ale presto, pokud se budu ridit druhou radou, uverim ze chodec ma na prechodu asolutni prednost, jak dlouho preziju? Je to sazka do loterie, a neni univerzalni rady. .
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od ajla »

To se máš, že spáváš pod širákem. Taky jsem chtěla vyrazit na vandr, ale zatím jsem se s nikým nedomlouvala.
LeopoldMarek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 21, 2016 9:53

Re:

Příspěvek od LeopoldMarek »

Ing. Blahova, Mgr. Kutnoradova (Setkani lecitelu v hotelu Olsanka) a pojem zapper jsou zajimave zdroje v cestine (a to i na YouTube.com).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Panda »

Klíšťata nesnáší pepermintový olej (možná by šel použít i mátový čaj), po nakapání oleje na zakousnuté klíště utíká pryč: https://www.youtube.com/watch?v=HbNtwluBYCY
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Ozeki »

A cetl sis komentare!? Nedoporucuje se to cimkoliv polevat, alkoholem ci olejem, jak vis ze to nevypusti zpatky do tela obsah sveho tela?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: borelioza, lyme borreliosis

Příspěvek od Jindra »

osobně klíště vůbec neřeším. aj tuhle jsem ho měl. jen jsem ho jakkoliv (naprosto jakkoliv) odtrhl nebo odřízl nožem, žádný zakapávání, aby se udusilo a pustilo samo. totiž pokud je infikovaný, je to v těle hned, jak se zakousne. je úúúplně jedno, jak se s ním kdo při vytahování mazlí. takže se nemazlím a i třeba jen nehtem ho seškrábnu, ať se přitom přetrhne nebo posere :-)
je-li infikovaný, už to máš v těle, dělej co dělej.
ano, teď jsem ho měl, tak jsem to po seškrábnutí máznul jodovou tinkturou, to jo, ale spíš jen ze slušnosti. případnou infekci bych tím asi nevyřešil. prostě na to dlabu
věřím v sílu myšlenky a v sílu energie z Univerza. jo a taky jsem přece vitarián, nemám tělo zašvihaný toxinama jak vařáci. Mysl jsem si naprogramoval tak, že klíšně neklíště, já prostě neonemocním. Takže aj dyby bylo infikovaný, mne se to přece netýká.
A takhle je to se vším - jak se naprogramujem, tak to bude. Je to o energiích, rezonancích.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět