Hledám vegan-vitarian rodinu s malými dětmi

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Hledám vegan-vitarian rodinu s malými dětmi

Příspěvek od Žanika »

Ahoj. Moc ráda bych si s někým takovým aspoˇ psala přes e-maily, protože většinou znám jen rodiny rozdělené, kde děti stejně jedí co chtějí anebo to jsou pudingoví vegetariáni. najde se nějaká rodina, která tíhne i vitariánství nebo aspoň veganství a má taky malé děti? Třeba budem užitečná i my pro vás. |dík
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Co já vím, tak si ji asi budeš muset založit. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Nepochopeno

Příspěvek od Žanika »

Já už tu rodinu založenou mám, ale právě kde najít spřízněné duše, víš???
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Aha, tak to gratuluju. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Re: Nepochopeno

Příspěvek od Selma »

Žanika píše:Já už tu rodinu založenou mám...
Fakt? A jak se ti to povedlo?
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Příspěvek od Žanika »

Nevím, zda jsi to myslela ironicky, ale prostě se dva stejně smýšlející věřící lidé dali dohromady a zrodili dětičky. Ono asi hodně záleží na tom, když si člověk vybírá partnera, zda už má jasno, jakým směrem v životě půjde a zda tak půjdou společně jako celá rodina. :D
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to skoro zní jako by se, až na to přijde, dalo někam zajít a tam si někoho vybrat, podle toho jak si ho vybájim...:-))))

na kterým stromě prosím rostou nějací single vitariáni podle mých představ zrovna k dispozici až se rozhodnu vybírat si???, 8)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Terezka,

tak sa mi zdá, že ten strom sa môže pokojne volať www.vitarian.cz. Čo to tu tak pozorujem, je tu dosť zrelého ovocia pre nezadané dievčatá. Načo hľadať iný strom v inej záhrade? :wink:
No, moji chlapci majú len 12 a 14 a už dnes sa hrozím toho, ako sa vyrovnám s nevestami, ktoré budú moje vnúčatá kŕmiť grilovanou klobásou. Snažím sa síce žiť podľa hesla "Žuj a nechaj žuť", ale také čosi asi (určite) nezvládnem. Asi budem strašná svokra! No, budem sa snažiť voľbu ovplyvniť ešte skôr ako bude ruka v ruke.
Uživatelský avatar
Selma
Příspěvky: 738
Registrován: stř bře 31, 2004 23:12
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od Selma »

Žanika píše:Nevím, zda jsi to myslela ironicky, ale prostě se dva stejně smýšlející věřící lidé dali dohromady a zrodili dětičky. Ono asi hodně záleží na tom, když si člověk vybírá partnera, zda už má jasno, jakým směrem v životě půjde a zda tak půjdou společně jako celá rodina. :D
Ne, nemyslela jsem to ironicky, jen mně právě zajímalo, jestli jste byli zajedno už před tím, nebo jsi nějak rodinu přesvědčila o svém pohledu na věc.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

aha, tak to je ten strom asi tak vysokej že na něj nedošáhnu a to ovoce ještě nedozrálo aby z toho stromu samo spadlo...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Třeba to je olivovník (=dozraje až po utržení). :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

...teda poznamka trochu bokem.... ale jestli si dobre vzpominam z Recka, tak olivy po utrzeni nedozravaji. Trhaji se olivy v ruznych fazich zralosti (a nezralosti), ale po utrzeni uz nedozravaji.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Aha, já myslel, že tady někdo psal, že jo.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

avokada uzravaj po utrzeni.. nebo ne?!
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Příspěvek od Žanika »

Naštěstí u nás to bylo díky Bohu před utržením. nevím, zda bych to riskovala, utrhnout, zahodit, utrhnout, zahodit ..... Ale dneska je to celkem poopulární, že ano.
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

právě proto už radši nic netrhám... třeba někdy spadne.. (newton taky netrhal...:-)))

pokud je mi známo (z doslechu), tvrdí se, že avokáda i olivy jsou typem ovoce které prý dozrává až po utržení, na zemi ve stínu... vlastní zkušenost není...
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Avokada dochazi po utrzeni.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Hledám vegan-vitarian rodinu s malými dětmi

Příspěvek od buc11 »

bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Hledám vegan-vitarian rodinu s malými dětmi

Příspěvek od bukaj »

Docela mě překvapil první článek, na který jsem narazil. Celá Sundanceova rodina začíná s malým podílem vařené stravy potom, co si o to před několika lety řekl jeden ze synů. Moc se mi líbí jeho upřímnost, je to moc příjemný člověk.
Jane
Příspěvky: 109
Registrován: pát úno 26, 2010 15:32

Re: Hledám vegan-vitarian rodinu s malými dětmi

Příspěvek od Jane »

Taky hledám rodinu, popř. aspoň jednotlivce :-), kteří jsou trochu líznutí vitariánstvím nebo půstama, popř. se o to alespoň zajímají, nepodporují v dětech konzumní způsob života apod. a jsou ze Středních Čech. Budu ráda za každý kontakt, začínám být docela zoufalá z lidí kolem mě.
Odpovědět