Sweetie

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jojo, vlhko je letos dosti a taky větrno. Já vánoce taky vcelku přežil, kapra neměl, ale plátky z divokého raw lososa jo, udělal jsem si ho na způsob plněné rolky, jako náplň posloužila směs rozhňácaného avokáda a nastrouhaného křenu, trošky citronu a pár kapek tamari omáčky místo soli. :wink:
Potom taky raw sushi, klasické zeleninové salátky. Na pití kvasnicové ořechové pivo, víno Kadarka a sekt Rossijskoe igristoe sladkoe. Raw cukroví: perníčky, úlky, makové kulky.

Máti jde někdy v březnu na operaci kyčelního kloubu, samozřejmě o alternativě jsem se jí zmínil už dávných 5 let zpátky, nechtěla o tom ani slyšet a pořád do sebe tlačí flákoty, kafe a podobné vymoženosti :?

Med mám taky od včelaře z chalupy, dobrej květovej pastovanej i nepastovanej. V sobotu jsme se strýkem, jako každoročně pálili slivovičku, je toho necelých 50 litrů. Tradičně z čistě vědeckých důvodů ochutnány vzorky (1x 78% koncentrát a 1x 53% výsledný produkt).
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:ted jsem nahodou nejak ani nevim jak zapla ct zive a shlidla objektiv o cysticky fibrose, chudaci ti deti! maj to zrejme z ockovani, neverim ze je to ciste geneticka selhani, a mamy jim cpou prasky od rana do vecera, pak uz jako s chromyma inhalace, drzeni v temer karantene. nadeje dle mudru 35 let zivota? kdyz budou dodrzovat brani drog? ach jo. pritom je to onemocneni jehoz zarodkem je rozsireni fungus v tele, dusledkem zahlenovani, spatne dychani, oslabovani imunity. uz jsou prece na svete vyleceni lide ktery na to sli alternativou (ci normalnosti) to je vyvarovat se drog a veprovych hlav a jsou zdravi a maj vlastni deti. je mi je nlito tech nevinnych ditek.
vanoce a novej rok prezity, muzu spocitat na prstech ktery dny jsem byla jen na syrovce, nejak se tomu nedalo uniknout letos, ale byli to drobty, sem tam cokolada, vino, pivo, ochutnani co bracha uvaril za gluten free, no a pak ten stejk, kapr, rybi polivka a kachna, i kdyz v pidi mnozstvi a hlavne zcela bez soli. to me bracha prekvapil ze uz s tim sam pocita a sul nezarazuje. jako vyrovnavac byl pobyt hojne na cerstvym vzduchu a hodne pohybu pri stehovani, prace na zahrade, a cely dny na nohou. jeste na novej rok si pritel vyzadal bramborovej salat (pac jsem ho na vanoce opustila) ale mela jsem tak dve lzice za dva dny. jeste ze uz to je pryc. ted uz mi zbyl jen ten supr domaci med od kamarada vcelare, chutna a voni dost divoce lesne, a to vino, ale snizuju a vyvaruju.
bohuzel teta po osmi chemo. kdyz jsem na strejdu uderila s alternativou, pochopila jsem, ze nechce(-ji) pomoct, pochopit. teta nemuze ztratit na vaze. (je mirne v nadvaze). to je nebezpecny, telo by to nevydrzelo. a tak se ji snazi naopak vykrmit. jako my kdysi nasi mamku.
dokoupeny zasoby, nejak jsem si zase zvykla na avokado. uz tu zimu nemuzu prezit, i kdyz je tak teplo. tady je hlavne vlhko, sychravo, radsi mi vyhovovalo cesky sussi klima.
jak opustila?
to jsem nečekal, že bych mohl být z nás 3 rozhodně nejvzornější
vinařství u kapličky ze zaječí 70% vody, tak to už je skoro zdravý, měli jsme ho v práci a laik ani já to nepoznáme, teda já až po té pomocí hlavobubnování
nicméně přes tyto informace, jak dopiju těch cca 60 kadarek ze sklepa, dám vínu definitivně vale, takže kdo by mne chtěl pomoct je vítán
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: tady je hlavne vlhko, sychravo, radsi mi vyhovovalo cesky sussi klima.
vlhka už mám taky plný zuby... Ale ta radost, když je pak výjimečně slunečný den, to se nedá popsat. :)
Držím se vším pěsti.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Sweetie

Příspěvek od Hugo z Hor »

buc11 píše:nicméně přes tyto informace, jak dopiju těch cca 60 kadarek ze sklepa, dám vínu definitivně vale, takže kdo by mne chtěl pomoct je vítán
Já už poslední kadarku včetně rok starého sektu dorazil o těch vánocích a další již nebudu taky doplňovat. Asi to vidím jen na občasný kvasničák (než nastane burčákové období), ve srovnání se sentickým je ten ořechový adventní pro mne tak o dvě úrovně výš. Bohužel už bude končit, je to adventní speciálek, takže zase až za rok. Jinak již jsem v zaběhlých fruta kolejích. Mezi své novoroční úspěchy řadím zrušení čokolád (všeho druhu), vidím v tom jen samá pozitiva (už dlouho před vánocemi jsem čoko vyrušil, takže vlastně teď v tom jen pokračuju. O vánocích tam něco z raw kakaa bylo v perníčkách). Jsem se tu zase rozepsal, nechce se mi kdesi dole hledat ten svůj deníček.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:
buc11 píše:nicméně přes tyto informace, jak dopiju těch cca 60 kadarek ze sklepa, dám vínu definitivně vale, takže kdo by mne chtěl pomoct je vítán
Já už poslední kadarku včetně rok starého sektu dorazil o těch vánocích a další již nebudu taky doplňovat. Asi to vidím jen na občasný kvasničák (než nastane burčákové období), ve srovnání se sentickým je ten ořechový adventní pro mne tak o dvě úrovně výš. Bohužel už bude končit, je to adventní speciálek, takže zase až za rok. Jinak již jsem v zaběhlých fruta kolejích. Mezi své novoroční úspěchy řadím zrušení čokolád (všeho druhu), vidím v tom jen samá pozitiva (už dlouho před vánocemi jsem čoko vyrušil, takže vlastně teď v tom jen pokračuju. O vánocích tam něco z raw kakaa bylo v perníčkách). Jsem se tu zase rozepsal, nechce se mi kdesi dole hledat ten svůj deníček.
to zní dobře, já zas trochu ujíždím na tom kakavu s banánem, a je mne z toho vždycky pravidelně zle, ale jsem silný a du do toho pořád znova a znova kdo z koho, ale myslím, že kakao vyhraje a tak věřím po návratu že už ho za trest nedokoupím
V starobrnu měli též adventní a těm dvěma úrovním ze svého pohledu nevěřím, teď jsem měl párkrát ty 15kový medový richardy a ty byly sentickýmu srovnatelný, ale všechny další i ty co byly dobrý, jsou stále pozadu v závěsu. Ale je to tak v pořádku, každý máme své chutě.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:jak dopiju těch cca 60 kadarek ze sklepa, dám vínu definitivně vale, takže kdo by mne chtěl pomoct je vítán
nechápu - myšleno vážně? :) vínu vale nedáš, to se mi nezdá...
kdyby tohle četla žena, ještě dnes sedá do auta a pro kadarku si jede, kupujem ji v lídlu ve velkým, žena kadarku miluje, ta by Ti odvezla všech 60, he he
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:jak dopiju těch cca 60 kadarek ze sklepa, dám vínu definitivně vale, takže kdo by mne chtěl pomoct je vítán
nechápu - myšleno vážně? :) vínu vale nedáš, to se mi nezdá...
kdyby tohle četla žena, ještě dnes sedá do auta a pro kadarku si jede, kupujem ji v lídlu ve velkým, žena kadarku miluje, ta by Ti odvezla všech 60, he he
to jsou mé optimistické výhledy,
a je pravda, že všechny lambruska, tokaje a další kysloše jsem daroval rodině, kadarku nikomu nedám, ta na mne působí hladivě až zásadově, takže akorát kdyby chtěl někdo se mnou, ve dvou se to líp testuje
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Sweetie

Příspěvek od zaklinac.dan »

buc11 píše: to zní dobře, já zas trochu ujíždím na tom kakavu s banánem, a je mne z toho vždycky pravidelně zle, ale jsem silný a du do toho pořád znova a znova kdo z koho
jo, tak tohle taky někdy praktikuju v rámci otužování těla proti škodlivinám. ale rozdávám si to s těžšíma soupeřema :) kromě těla to zakalí i charakter, pro mě to je jako chodit po žhavých uhlíkách. někdy se až člověk diví, po čem se dá přejít :D
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

zaklinac.dan píše:
buc11 píše: to zní dobře, já zas trochu ujíždím na tom kakavu s banánem, a je mne z toho vždycky pravidelně zle, ale jsem silný a du do toho pořád znova a znova kdo z koho
jo, tak tohle taky někdy praktikuju v rámci otužování těla proti škodlivinám. ale rozdávám si to s těžšíma soupeřema :) kromě těla to zakalí i charakter, pro mě to je jako chodit po žhavých uhlíkách. někdy se až člověk diví, po čem se dá přejít :D
eh... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

ja jsem se az nemohla najit, pekna pauza a to si myslim, ze se vitousovi pravidelne venuju. vlastne nic novyho, ale uz by melo aspon pul roku byt, myslim tu praxi v oboru. bohuzel v posledni dobe jsem zaneprazdnena nynejsi praci tak ze nemam cas a chut delat na cv a psat dopisy. treba se to nekdy nejak rozlouskne.
k zivotnimu stylu, taktez beze zmen, ted tu byla pekna zima posledni mesic, tak aspon joga doma, a kdyz vykouklo slunicko nebo tak neprselo, nesnezilo, sla jsem behat. a jednou za mesic jdu s pritelem lezt, mela bych castejc ale ten cas.
jidlo stale stejny,vlastne uz to budou ctyri roky co jsem si oficialne rekla ze jsem na raw:). pres den nic nebo ovoce, prevazuji banany, nebo dle ssezony, vecer salat. ted se nemuzu obejit bez avokada, letos poprvy. obcas pritel udela pesto z orechu, oleje a bazalky a divokyho cesneku jako dip. taky castejc stavim, zatim jen vetsinou okurku, rapik, hlavkac, hrusky, jabka. pac jsem to uz nevydrzela a koupila si odstredivku, je super. dlouho jsem vybirala, az jsem nasla tenhle, ma silnejsi motor, snad nezklame. vyzdima to skoro do sucha, umytej je za dve minuty.
http://www.dualit.com/products/juice-extractor
stale caj, ze zvyku, vlastne mi vubec nechutna, ale vodu nepozru, vecer bily vino. o velikonocich zaleteli rodinny znamy, on ma rad vino a ochutnavky, tak jsem dostala peknou sardonku pozdni sber a oblast jsem zapomnela, za poskytnuti noclehu. tak asi dnes padne. nekdy stout nebo porter, to jediny tady muzu pit, vsecko jiny mi prijde kysely nebo jeste hur.
realizujeme se na pritelovo zahradce, zatim nic moc uspech, je zima. aspon salat a spenat roste doma, v parniku nebo pod flaskama s plastu, ten co jsem dala volne ven umrel. mlada tresen pekne nakvetla, i jablon. plody ale vidim tak za tri roky, aspon ze tam je plno malin a ostruzin. taky mame rybnik s pulcema, zaby sou prej dobry na slimouse.
dala jsem si zavazek ze letos si musim koupit inliny a zacit zkouset, tak snad to dodrzim! jaka znacka je dobra? uz jsem je zapomnela.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:treba se to nekdy nejak rozlouskne.

...stale caj, ze zvyku, vlastne mi vubec nechutna, ale vodu nepozru, vecer bily vino. o velikonocich zaleteli rodinny znamy, on ma rad vino a ochutnavky, tak jsem dostala peknou sardonku pozdni sber a oblast jsem zapomnela, za poskytnuti noclehu. tak asi dnes padne. nekdy stout nebo porter, to jediny tady muzu pit, vsecko jiny mi prijde kysely nebo jeste hur.
realizujeme se na pritelovo zahradce, zatim nic moc uspech, je zima. aspon salat a spenat roste doma, v parniku nebo pod flaskama s plastu, ten co jsem dala volne ven umrel. mlada tresen pekne nakvetla, i jablon. plody ale vidim tak za tri roky, aspon ze tam je plno malin a ostruzin. taky mame rybnik s pulcema, zaby sou prej dobry na slimouse.
dala jsem si zavazek ze letos si musim koupit inliny a zacit zkouset, tak snad to dodrzim! jaka znacka je dobra? uz jsem je zapomnela.
Rozlouskne. :)

Já klasický čaj nesnesu, ale začala jsem zas s heřmánkovým (ode dneška) a jen velmi lehce, rychle vyluhovaným. Mňam.

Jj, žabky jsou super hlavně na malé slimouše.

Mne v ČR leží inliny nadarmo. Pokud bych se tam na otočku ještě do léta dostala a Ty jsi měla stejnou velikost nohy jako já (6), nabízím (pokud mi je teda nezabavila mamka). ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:ja jsem se az nemohla najit, pekna pauza a to si myslim, ze se vitousovi pravidelne venuju. vlastne nic novyho, ale uz by melo aspon pul roku byt, myslim tu praxi v oboru. bohuzel v posledni dobe jsem zaneprazdnena nynejsi praci tak ze nemam cas a chut delat na cv a psat dopisy. treba se to nekdy nejak rozlouskne.
k zivotnimu stylu, taktez beze zmen, ted tu byla pekna zima posledni mesic, tak aspon joga doma, a kdyz vykouklo slunicko nebo tak neprselo, nesnezilo, sla jsem behat. a jednou za mesic jdu s pritelem lezt, mela bych castejc ale ten cas.
jidlo stale stejny,vlastne uz to budou ctyri roky co jsem si oficialne rekla ze jsem na raw:). pres den nic nebo ovoce, prevazuji banany, nebo dle ssezony, vecer salat. ted se nemuzu obejit bez avokada, letos poprvy. obcas pritel udela pesto z orechu, oleje a bazalky a divokyho cesneku jako dip. taky castejc stavim, zatim jen vetsinou okurku, rapik, hlavkac, hrusky, jabka. pac jsem to uz nevydrzela a koupila si odstredivku, je super. dlouho jsem vybirala, az jsem nasla tenhle, ma silnejsi motor, snad nezklame. vyzdima to skoro do sucha, umytej je za dve minuty.
http://www.dualit.com/products/juice-extractor
stale caj, ze zvyku, vlastne mi vubec nechutna, ale vodu nepozru, vecer bily vino. o velikonocich zaleteli rodinny znamy, on ma rad vino a ochutnavky, tak jsem dostala peknou sardonku pozdni sber a oblast jsem zapomnela, za poskytnuti noclehu. tak asi dnes padne. nekdy stout nebo porter, to jediny tady muzu pit, vsecko jiny mi prijde kysely nebo jeste hur.
realizujeme se na pritelovo zahradce, zatim nic moc uspech, je zima. aspon salat a spenat roste doma, v parniku nebo pod flaskama s plastu, ten co jsem dala volne ven umrel. mlada tresen pekne nakvetla, i jablon. plody ale vidim tak za tri roky, aspon ze tam je plno malin a ostruzin. taky mame rybnik s pulcema, zaby sou prej dobry na slimouse.
dala jsem si zavazek ze letos si musim koupit inliny a zacit zkouset, tak snad to dodrzim! jaka znacka je dobra? uz jsem je zapomnela.
musíš psat častěji, vždycky si uvědomím, jak si musím vážit svého relativně spousty času, mezi řádky tam vidím přesto spokojenost
porter je pivo?, včera sem měl navečer old porter-andaluský červený v sudu ležící, polosladký až medověčerveného zabarvení, naprosto bez tříslovin a kyselin, kyselým vínům se naprosto vyhýbám
Inlines pro začátek jakékoliv, jak se člověk rozjezdí, tak co nejlepší, třeba rolerblade, mají furt akce
o víkendu uvažuju o výletě, jedna z možností Trebon a na bruslách s CB na hlubokou se stycnymi body v třeboňským pivovaru a na kvasnicaku v masných krámech
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

mnam. to musela bejt kvalitka.to by mi zaludek asi bral. mne uz prijde taky dost vin kyselych, jediny moje oblibeny zustava v cesku, a to je palava. tady se tezko neco dobryho z vina dostane. a portsky stoji od dvaceti liber:) jeste jsem ho vlastne neochutnala. porter je druh anglickyho piva, je tmavy, hutny, pripomina mi cernyho kozla, ma riz, je z tmavyho sladu, obcas se dochucuje na cokoladovou prichut, to je docela fajn kombinace. vlastne jsem zvedava jak bude chutnat pritelovo domaci pivo, vyrabeli i portra pred dost drahnym casem, stale fermentuje:) koupili na to ten cokoladovej slad.
jj, musim si psat castejc. neco na tom je, jinak si pripadam jak cizinec.
opravdu vylet na jih? jizni cechy, tam je krasne... letim kolem dvacatyho tak snad taky bude krasne
vcera jsem si dala skoro nohu za krk, vadil culik. zkusim v tom pokracovat. obdivuju lidi co to udelaj bez treninku.
dnes jsem zaskocila do sportu na inliny, ale nic moc vyber, snad jen fila ale vubec nesedely. jak lyzaky. ani boty na lezeni nesedly.
banani (uz trochu dozravaj, ale bylo to utrpeni, navsteva mi je vsecky vyjedla, to jsem nemela nabizet), stava manadarinko-grepova, stava z hlavkace, okurky, hrusek. salad s avosem. caj, pozdejc vino.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

pajo, moc dik :D no, ja mam max petky a to jeste s tlustou ponozkou. jen at ti je mamka zabavi, aspon ma pohyb.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše:pajo, moc dik :D no, ja mam max petky a to jeste s tlustou ponozkou. jen at ti je mamka zabavi, aspon ma pohyb.
tak jo, už jí je s konečnou platností daruji. Bude mít radost, měla na ně zálusk. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

Sweetie už asi víš, 2. a 3. června, ona je tahle akce vlastně každý rok asi pravidelně první červnový víkend, mám dojem,
pa pa
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Jindra píše:Sweetie už asi víš, 2. a 3. června, ona je tahle akce vlastně každý rok asi pravidelně první červnový víkend, mám dojem,
pa pa
no jo no, uz jsem zas zpatky v albionu, bylo to kratky ale zazivny. krome tedy toho ze se mi na stary kolena udelal asi zanet stredniho ucha, dostala se mi voda do usi a asi jak jsem vic delala v prasnym prostredi atd tak se to smichalo v binec a od ty doby trpim jak zvire. dostala jsem v lekarne nejaky glycerinovy kapky, tim jedinym se cistim, k doktorovi nejdu i kdyz vim ze dneska uz to nepichaj. ale mam to otekly a ztvrdly az hruza, samozrejme neslysim a nemuzu moc artikulovat a zvejkat. jsem pod paracetamolem v prubehu dne. jeste zadny zlepseni, spis zhorseni od patku. ten let byl asi nejhorsi utrpeni. taky musim ridit pomalu. musim s tim chodit do prace. uz je i horecka. ze ja si vzdycky na denicek vzpomenu kdyz mi je hur. nebo o dost lip.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

uff, a mas nejaky limit, nejake kriterium podla ktoreho sa rozhodnes ist si pre ATB ale nie ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

rudo píše:uff, a mas nejaky limit, nejake kriterium podla ktoreho sa rozhodnes ist si pre ATB ale nie ?
asi tyhle dva dny po priletu, dal uz to nejde, budu se muset uvolnit z prace a naklusat k doktorovi. tenhle rok je trochu smula na zanety.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

Sweetie píše:
rudo píše:uff, a mas nejaky limit, nejake kriterium podla ktoreho sa rozhodnes ist si pre ATB ale nie ?
asi tyhle dva dny po priletu, dal uz to nejde, budu se muset uvolnit z prace a naklusat k doktorovi. tenhle rok je trochu smula na zanety.
drzim palce, skoda ze si si ATB nevybrala este doma, co som pocul o UK obvodakoch... aj brat vzdy siel rychlo domov ak potreboval lieky
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: drzim palce, skoda ze si si ATB nevybrala este doma, co som pocul o UK obvodakoch... aj brat vzdy siel rychlo domov ak potreboval lieky
také jsem slyšela kdeco (a u rádoby specialisty i zažila), ale v tomhle případě musí vyjít vstříc!

Sweetuš a čím si tu letošní náchylnost na záněty vysvětluješ? moc práce, stres?...

Mne na zánět stř. ucha zabíral netřesk naložený do lihu (nakapat na vatu a strčit do ucha) nebo česnek do ucha (stroužek "zapíchnout" dovnitř) nebo i za ucho. Ale v nejhorších případech (či spíš zanedbaných a neléčených včas) jsem skončila vždy u doktora (myslím 2x).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Sweetie

Příspěvek od culka »

Nikdy nezabudnem, ked moja, vtedy asi 6-rocna dcera prisla v noci v horucke za mnou a chcela zomriet, lebo ju tak velmi usko bolelo. Su chvile, kedy je clovek bezmocny.
Uz sa to nikdy nezopakovalo a dufam, ze aj tebe to skoro prejde.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

culko, jj, tak jsem to citila. a jeste jak je clovek dospelej, musi s tim makat a kdyz se chce uvolnit pro antibiotika, nema sanci. nicmene antibiotika jsem dostala po tajnym uprku z prace, nastesti v ordinaci po uzaviracce jedna doktorka prisla otevrit, tak napsala pilulky. takova uleva! jsem nahluchla a mam to stale zalehly, blokly, ale ve svetlych chvilich se to odblokne na par sekund. snad uz jen lepe:)
jako maly mi do ucha pri zanetu mamka strkala syrovej brambor a to to vytahlo. jako diteti mi pichali obe usi. ted se to prej uz nedela.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: takova uleva!
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

trochu zahradkareni pres vikend, salaty kupodivu rostou, cerveny repe se dari, fazolim, cuketam, kale, i fenel zacal rust, spenat se drzi, jen hrasek je sezranej od buhvi ceho. pritel uz prestal lit plzen do slimaci pasti. rek ze musi koupit levny pivo. (asi videl jak se o me pokousi infarkt). asi si koupim ty fily brusle, prej maj dobrou valivost, pro me zacatecnika to asi staci.
usni problem ustupuje, antibiotika pracujou, ale stale ucpany, cisti se to pomalu. jojo, tak 36tka..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

Sweetie píše: asi si koupim ty fily brusle, prej maj dobrou valivost, pro me zacatecnika to asi staci.
..
neviem ake su to ale pre zaciatoicnika je niekedy lepsia zla valivost == lepsia brzdivost

velakrat sa mi stalo ze sa mi to dolukopcom rozbehlo nekontrolovatelne a predtym ako som sa stihol od strachu po.., tak som skocil v plnej jazde do travy, vacsinou som to ustal ale beh v inline sprintom v trave kym spomalim je velmi riskantny sport
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:trochu zahradkareni pres vikend, salaty kupodivu rostou, cerveny repe se dari, fazolim, cuketam, kale, i fenel zacal rust, spenat se drzi, jen hrasek je sezranej od buhvi ceho. pritel uz prestal lit plzen do slimaci pasti. rek ze musi koupit levny pivo. (asi videl jak se o me pokousi infarkt). asi si koupim ty fily brusle, prej maj dobrou valivost, pro me zacatecnika to asi staci.
usni problem ustupuje, antibiotika pracujou, ale stale ucpany, cisti se to pomalu. jojo, tak 36tka..
tak já neměl ještě ani jednoho, takže pivo můžu lít do sebe, zrovna dnes v práci organizuju ochutnávku(jen 5 vzorků, 3 postřižinský z nymburka, klášter a porter 19ka, vše akce z lídlu. Na závěr to nejlepší: odščavený kopr se špenátem.
Prodávají i roztoča, po kterým zdechnou, navíc jak kanibalují mezi ssebou, tak si to pěkně rozšíří, ale je to dost drahý, může převýšit i hodnotu vypěstovaných zelenin.
Já mám hrášek žranej jen od sebe, kromě řídkého extempore rodiny v sobotu.
Vypadá, že to je na dobré cestě, a to dáváš první 36ku během té krise? To mně na takéto nejezení pomáhalo 100procentně, i když je to tak dávno, že si to vlastně nepamatuju.
Jestli jsi hodně začínající, tak bych nebral průměr kolečka větší než 80 mm. To už nebude nic bránit z čb na hlubokou, i když na Lipně je taky pěkná.
V současné době se věnuji dobrovolnictví, chtěl jsem si vylepšit karmu, ale myslím, že mne nejvyšší stejně prokoukne, ale pocitově je to skvělé, navíc mohl bych i legálně chlastat.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

buci, ty bys byl partner se vsim vsudy.i s kulturou. nakonec na tech filach jezdim, jezdila pred zimou, kde se dalo, je to tezky tady v okoli najit rovnou hladkou cestu. nevim ty kolecka, asi tech 80, docela vyssi. trochu leva skripe.
fakt se sportem se muzu jit klouzat. jednou tejdne obehnu blok a to je vse. vidim to na postave. semtam joga sestava, vlastne kazdej vecer, ale to je na protazeni. pudem s pritelem na delsi prochazku/turu asi tenhle nebo pristi vikend, to jediny muze. ceka na operaci, ma pretrzenej acl vaz v koleni.
ekzemek na prstech se mi pekne vratil dneska, pac vcera jsem opet mela bramburky. a jak pekne sel pryc kdyz jsem tri dny vynechala. jojo, jasna pricina a nasledek. (pac koupila jsem si na zkousku kdysi pytel bramburek nesolenych, jestli reakce atd. a od ty doby uz se toho zlozvyku nemuzu zbavit,, proste denne 24g bramburek. na prstech se daj spocitat, ale nasledky jsou, ekzem se vraci.) jinak krom tech bramburek a vanoc jsem na raw (takze nejsem, ale vynechavam od 23/1). (jo a krom toho piti vina)
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Sweetie

Příspěvek od zaklinac.dan »

zkus něco na tento způsob:

http://www.youtube.com/watch?v=--cdLfZC9kQ na stránkách má snažší varianty a spoustu odcvičených věcí, stačí si vybrat a jet klidně pořád to samé. na čas to není náročné. jedině porazit tu lenoru :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ohz1vD2HcKs
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sweetie

Příspěvek od Fiona »

Sweetie, to chce tanec ;) Nutit se do pohybu za ucelem byt fit je dlouhodobe tezko udrzitelne, kdyz to clovek musi absolvovat furt znovu, vi ze by mel, ale tim min se chce... To chce takovy druh pohybu co skyta dostatecne slastne zazitky aby to obet chtela zas a znova 8) Navic tanec rozviji vsestranne, teda aspon pokud se dela poradne... a nemusi byt partnersky, spis naopak, lip se vyblbne pri solovkach typu samba, flamenco, rumba cubana nebo i brisni :) Partnerske muzou pockat az se chlapovi zahoji slacha :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

haha, moc dik, no moc jsem se od ty doby nehla, snad jen ten rutinni jogging po vecerech a prace na stavbe a zahrade doma a tady o vikendech na zahradce, na dome. pritel ma po operaci, (jaka ja byla sestricka), uz i trochu beha, trenuje na kole. jde to pomalu, ale hladce, zatim. v dobe kdy nemoh nic, chudak pil dzusy, jed ovocny salaty, sem tam namocenou pohanku a vyjimecne naparenou rybu ci brambor. ale to jen par tejdnu. jak mu otrnulo, udelal si pizzu, ale jen jednou, drzi se.
nedavno jsem se vratila z ceska, chytla jsem dve klistata, jedno jsem pretrhla, nedalo se vyndat ani po pul hodine. flek az tak nebyl, jen kousancovy nateknuti, a zcervenani, to opadava, blbe mi bylo jen zahy, asi dva dny. nicmene jsem sla k praktickymu, ten predepsal AB a nechtel me poslat na testy. po trvani na svym, jsem obednana na krev, ale jen na toto, dal musim vyjednat, kam to budou chtit poslat, jsou v tom uplne neznali. zatim zkousim kyselinu ascorbovou (musim na Sarik stranky), co jsem si objednala. antibiotika nevim, jestli zacnu brat, kdyz tedy na to vubec nezaberou. MMS se tu nedostane, musim z Cech.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:haha, moc dik, no moc jsem se od ty doby nehla, snad jen ten rutinni jogging po vecerech a prace na stavbe a zahrade doma a tady o vikendech na zahradce, na dome. pritel ma po operaci, (jaka ja byla sestricka), uz i trochu beha, trenuje na kole. jde to pomalu, ale hladce, zatim. v dobe kdy nemoh nic, chudak pil dzusy, jed ovocny salaty, sem tam namocenou pohanku a vyjimecne naparenou rybu ci brambor. ale to jen par tejdnu. jak mu otrnulo, udelal si pizzu, ale jen jednou, drzi se.
nedavno jsem se vratila z ceska, chytla jsem dve klistata, jedno jsem pretrhla, nedalo se vyndat ani po pul hodine. flek az tak nebyl, jen kousancovy nateknuti, a zcervenani, to opadava, blbe mi bylo jen zahy, asi dva dny. nicmene jsem sla k praktickymu, ten predepsal AB a nechtel me poslat na testy. po trvani na svym, jsem obednana na krev, ale jen na toto, dal musim vyjednat, kam to budou chtit poslat, jsou v tom uplne neznali. zatim zkousim kyselinu ascorbovou (musim na Sarik stranky), co jsem si objednala. antibiotika nevim, jestli zacnu brat, kdyz tedy na to vubec nezaberou. MMS se tu nedostane, musim z Cech.
dcera měla též přítele půl roku na starost po operaci kolena
já jsem chytl v posledních dnech 3, po jednom mám též flíček, páč oni jsou plní různých patogenů, ale není to eritrea migrans, či tak nějak, která stvrzuje borelii a přetržení zas až tak nevadí
Pozor, v první fázi jsou ATBéčka skoro stoprocentně účinná, je třeba si jen vzít ten vhodný, a tu správnou délku, a to správné nadnormativní množství. NEjlepší a nejmíň škodlivý je Minocyklin, dobře snesitelný trávení, přijatelný játrům s 6x lepším pronikem než třeba Doxycyclin, a chce to minimálně měsíc, ale rači 2, neb její množící cyklus jsou 4 týdny, a i krevní test je PMN zbytečný(Elisa je levný, ale dost nespolehlivý, na něj jsem vždy negativní, takže zbývá Western Blot, ten je drahej a nechcou ho předepisovat, je ovšem nutný když už tak na všechny 3 hlavně se vyskytující borelky) a má smysl jej eventuelně robit až po tom měsíci, takže jestlis ještě nezačala brat počkej si na příznaky (a ty nemohou být z LB v prvních 2 dnech) a pak zasáhni těma ATBéčkama, budeš-li mít zájem, napíšu ti doporučující seznam,
Pozn: RadkaS měla LB zaručeně a i s příznaky a nyní je ve formě a bez příznaků i bez ATB, čemuž jsem dosud nechtěl uvěřit
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: nedavno jsem se vratila z ceska, chytla jsem dve klistata, jedno jsem pretrhla, nedalo se vyndat ani po pul hodine. flek az tak nebyl, jen kousancovy nateknuti, a zcervenani, to opadava, blbe mi bylo jen zahy, asi dva dny. nicmene jsem sla k praktickymu, ten predepsal AB a nechtel me poslat na testy. po trvani na svym, jsem obednana na krev, ale jen na toto, dal musim vyjednat, kam to budou chtit poslat, jsou v tom uplne neznali. zatim zkousim kyselinu ascorbovou (musim na Sarik stranky), co jsem si objednala. antibiotika nevim, jestli zacnu brat, kdyz tedy na to vubec nezaberou. MMS se tu nedostane, musim z Cech.
o tom obvoďákovi píšeš jako o anglickým? Já z nich tady v UK mám trochu hrůzu a až se ještě jednou přestěhuju, zkusím najít nějakou zářnou výjimku...
Přeju ať je to s klíšťákem jen planý poplach.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:
Sweetie píše:haha, moc dik, no moc jsem se od ty doby nehla, snad jen ten rutinni jogging po vecerech a prace na stavbe a zahrade doma a tady o vikendech na zahradce, na dome. pritel ma po operaci, (jaka ja byla sestricka), uz i trochu beha, trenuje na kole. jde to pomalu, ale hladce, zatim. v dobe kdy nemoh nic, chudak pil dzusy, jed ovocny salaty, sem tam namocenou pohanku a vyjimecne naparenou rybu ci brambor. ale to jen par tejdnu. jak mu otrnulo, udelal si pizzu, ale jen jednou, drzi se.
nedavno jsem se vratila z ceska, chytla jsem dve klistata, jedno jsem pretrhla, nedalo se vyndat ani po pul hodine. flek az tak nebyl, jen kousancovy nateknuti, a zcervenani, to opadava, blbe mi bylo jen zahy, asi dva dny. nicmene jsem sla k praktickymu, ten predepsal AB a nechtel me poslat na testy. po trvani na svym, jsem obednana na krev, ale jen na toto, dal musim vyjednat, kam to budou chtit poslat, jsou v tom uplne neznali. zatim zkousim kyselinu ascorbovou (musim na Sarik stranky), co jsem si objednala. antibiotika nevim, jestli zacnu brat, kdyz tedy na to vubec nezaberou. MMS se tu nedostane, musim z Cech.
dcera měla též přítele půl roku na starost po operaci kolena
já jsem chytl v posledních dnech 3, po jednom mám též flíček, páč oni jsou plní různých patogenů, ale není to eritrea migrans, či tak nějak, která stvrzuje borelii a přetržení zas až tak nevadí
Pozor, v první fázi jsou ATBéčka skoro stoprocentně účinná, je třeba si jen vzít ten vhodný, a tu správnou délku, a to správné nadnormativní množství. NEjlepší a nejmíň škodlivý je Minocyklin, dobře snesitelný trávení, přijatelný játrům s 6x lepším pronikem než třeba Doxycyclin, a chce to minimálně měsíc, ale rači 2, neb její množící cyklus jsou 4 týdny, a i krevní test je PMN zbytečný(Elisa je levný, ale dost nespolehlivý, na něj jsem vždy negativní, takže zbývá Western Blot, ten je drahej a nechcou ho předepisovat, je ovšem nutný když už tak na všechny 3 hlavně se vyskytující borelky) a má smysl jej eventuelně robit až po tom měsíci, takže jestlis ještě nezačala brat počkej si na příznaky (a ty nemohou být z LB v prvních 2 dnech) a pak zasáhni těma ATBéčkama, budeš-li mít zájem, napíšu ti doporučující seznam,
Pozn: RadkaS měla LB zaručeně a i s příznaky a nyní je ve formě a bez příznaků i bez ATB, čemuž jsem dosud nechtěl uvěřit
moc diky. cc, predepsal jasne doxycyclin, a jen 8 tablet! tady stoji predpis 8 liber. jsem nastvana, pac oni Lordi to s nami ani nekonzultujou. nicmene, zacnu to brat od zejtra, priznaky nijak nejsou, flek pod bodnutim zmizel, je tam jen zcervenani po kousanci, ale to bledne. ted se citim normalne. beru to cecko, v rannich pomerancovych dzusech a po praci. pritel se mi smeje po kazdym kejchnuti ci zakaslani (coz je nezvykly) ze to je Lyme desease. clovek by to nemel podcenovat. jj, jedine western blot, to se s nima jeste budu handrkovat. maj to i na oficialnich national health strankach, meli by to poskytnout v ramci pojisteni. tak radka je zazrak, vim ze s tim bojovala, ale uz se tu neobjevuje. je porad vitarian ze jo? a jakou metodou na to sla?
a co dcerine priteli bylo presne?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:
Sweetie píše: nedavno jsem se vratila z ceska, chytla jsem dve klistata, jedno jsem pretrhla, nedalo se vyndat ani po pul hodine. flek az tak nebyl, jen kousancovy nateknuti, a zcervenani, to opadava, blbe mi bylo jen zahy, asi dva dny. nicmene jsem sla k praktickymu, ten predepsal AB a nechtel me poslat na testy. po trvani na svym, jsem obednana na krev, ale jen na toto, dal musim vyjednat, kam to budou chtit poslat, jsou v tom uplne neznali. zatim zkousim kyselinu ascorbovou (musim na Sarik stranky), co jsem si objednala. antibiotika nevim, jestli zacnu brat, kdyz tedy na to vubec nezaberou. MMS se tu nedostane, musim z Cech.
o tom obvoďákovi píšeš jako o anglickým? Já z nich tady v UK mám trochu hrůzu a až se ještě jednou přestěhuju, zkusím najít nějakou zářnou výjimku...
Přeju ať je to s klíšťákem jen planý poplach.
jasne, nevi nic, jak u nas:) a kam se chces stehovat?
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

zaklinac.dan píše:zkus něco na tento způsob:

http://www.youtube.com/watch?v=--cdLfZC9kQ na stránkách má snažší varianty a spoustu odcvičených věcí, stačí si vybrat a jet klidně pořád to samé. na čas to není náročné. jedině porazit tu lenoru :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ohz1vD2HcKs
ty zuzky videa jsou abnormalne inspirativni, ja jsem sla vic do detailu skrz par videi, zkusila cviceni a myslim, ze se toho budu drzet, pac ona ma cviceni bez dalsich pomucek, kreativni a ucinny. je to desne namahavy, ona je supr fit:) dik.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sweetie

Příspěvek od Sweetie »

a jeste jsem se divala na videa Freelee nebo jak se ta slecna 30 bananas jmenuje, a ta tedy zapracovala, ma postavu vic nez zavidenihodnou. takze cviceni a ovoce a ovoce a ovoce. mam to tak porad, pres den nic nebo ovoce a vecer salat. jenze, z jakychkoliv vymluv, stres v praci, nevyspani, atd obcas coko, ci bramburky, a o vikendech nejaky lehky duseny vareniny, duseny ryby, paella, ci vareny brambory. neni to nic dobryho, vibracni energie po 85% coko, ci crisps mi jde okamzite dolu, zacnu bejt depresivni. po vareny veceri druhej den rano az nevolno a deprese celej den, ci spis spatne, no celkove energie na bode mrazu. takze ted zas jedu jen ovoce, hlavne zraly banany ty me uspokoji, nez zacne sezona, a energie i psycho se drzi na urcity urovni.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Sweetie

Příspěvek od smajliss »

mě se na holkách svaly nelíbí, ale ta Zuzka vypadá moc dobře .. ale Freelee už moc ne a stejně má prý implantáty
zítra ráno si zacičím břicho s ještě větší chutí :- )
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Sweetie

Příspěvek od Jindra »

smajliss píše:mě se na holkách svaly nelíbí
a to mně jo, ale pouze od pasu dolu, tedy sportem trošku vypracované nohy a pozadí, to je pak pro chlapa pokoukáníčko
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

FreeLea ma implantaty ? mam chut jej znovu napisat a spytat sa jej.
Pred rokmi sa rozhodla byt bezkynou, mala velke plany a chcela aby som ju na dialku trenoval
ale som nakoniec odmietol, nemzoem si zobrat na zodpovednost ze niekomu pisem treninkove plany a pritom viem ze jedava len cukor, jednak som mal strach ze jej tak polamem nohy a jednak to neslo skombinovat s treninkom na tukovy metabolizmus co je podstata pripravy na maraton

svaly su to co robia zenske telo, ako asi vyzera kostnacka co nema svaly ?
a ma alebo nema tuk ?
vychudnuta kostra alebo obezna kostra - ani jedno z toho nie je moj typ

hamstring+gluteus maximus :delicacy:
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:a jeste jsem se divala na videa Freelee nebo jak se ta slecna 30 bananas jmenuje, a ta tedy zapracovala, ma postavu vic nez zavidenihodnou. takze cviceni a ovoce a ovoce a ovoce. mam to tak porad, pres den nic nebo ovoce a vecer salat. jenze, z jakychkoliv vymluv, stres v praci, nevyspani, atd obcas coko, ci bramburky, a o vikendech nejaky lehky duseny vareniny, duseny ryby, paella, ci vareny brambory. neni to nic dobryho, vibracni energie po 85% coko, ci crisps mi jde okamzite dolu, zacnu bejt depresivni. po vareny veceri druhej den rano az nevolno a deprese celej den, ci spis spatne, no celkove energie na bode mrazu. takze ted zas jedu jen ovoce, hlavne zraly banany ty me uspokoji, nez zacne sezona, a energie i psycho se drzi na urcity urovni.
doxy lze také, ale bývá po něm špatně, ale chce to ten měsíc a 2x tolik kolik předepíšou(mohu to zjistit doma, bude-li zájem, ale myslím tak 500mg denně, u nás ho předepisují, je levnej), nejhorší je když se toho bere málo a krátce, tak se borelka zacystuje a po snížení ATB v krvi opět rozcystuje, ovšem po dalším vtělení již s rozhodující odolností vůči tomuto ATB, stejně jak s celou řadou cyklínů.
V anglii je to s lékaři na LB stejné jak u nás.
Zachoval bych klid a počkal na eventuální příznak, když není flek je dost velká naděje že není.
Freely byla tučná škaredka (sorry) než se dala na fruit a uběhla to na něm i bez specialisty, co vím.
PMN je akorát a plochý břicho po 30 banánech jsme už řešili. Po zamíchání se na FB do dívčí diskuse o prsou a cvičení se k implantátu nevyjádřím, považuji to stejně za info ze stejného soudku jak tu nedávné plnění vodou.
Přítel holky měl asi meniskus z fotbalu, je to brankář, ale táhne ssebou těžkou hmotnost.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

Lea nemala plany maraton len odbehnut, na to si nikto nebude hladat trenera ona mala ine plany vysoke vykonnostne a co sledujem dianie tak som ju nikde medzi vykonmi nenasiel
5 2 8
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Sweetie

Příspěvek od lumoska »

Rudy, ale dufam, ze mna si este do kosa nezahodil. :D Buduci rok bezime :!: Bude mi vsak stacit minulorocny vykon. :D
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Sweetie

Příspěvek od lumoska »

Sweetie, dufam, ze LB nemas. :!: Mamka to ma a teda fakt sa toho tazko zbavuje....
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sweetie

Příspěvek od buc11 »

lumoska píše: Mamka to ma a ...
já taky, heč(máte to ve slovenštině taky?)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:Rudy, ale dufam, ze mna si este do kosa nezahodil. :D Buduci rok bezime :!: Bude mi vsak stacit minulorocny vykon. :D
a aky mas plan, co chces ist ? CSOB ?
5 2 8
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Sweetie

Příspěvek od lumoska »

rudo píše:
a aky mas plan, co chces ist ? CSOB ?
Bud CSOB na jar, alebo Kosice na jesen. A plan sa bude odvijat od toho ako porodim a celkovej rekonvalenscencie. V optimistickych viziach ratam s tym, ze od takeho septembra by sa mohlo dat nieco robit uz aj aktivnejsie. Casu dost. :)
Celý život žiadne hranice.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sweetie

Příspěvek od rudo »

lumoska píše:
rudo píše:
a aky mas plan, co chces ist ? CSOB ?
Bud CSOB na jar, alebo Kosice na jesen. A plan sa bude odvijat od toho ako porodim a celkovej rekonvalenscencie. V optimistickych viziach ratam s tym, ze od takeho septembra by sa mohlo dat nieco robit uz aj aktivnejsie. Casu dost. :)
OK drzim palce potom sa ozvi ked budes nachystana

:P
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: jasne, nevi nic, jak u nas:) a kam se chces stehovat?
to budu vědět až podle práce a hned to nebude... ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sweetie

Příspěvek od Pavluska »

já už letos tahala taky klíšťáky, ale jen psovi a koni. U koně to skoro vůbec nešlo jak ta sviňa klíšťácká byla malá - příště to musím nechat víc napít asi. Na mne nějak nejdou (ťuk ťuk), protože nosím dlouhé kalhoty a gumáky... svlékám se jen na pláži a tam nejsou.
Sweetuš, třeba to je fakt jen planý poplach. Držím pěsti.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět