Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od awa »

Nevím, čím začít. Asi to souvisí s vděčností, jak fantastičtí a inspirativní lidé mě v mém reálném životě obklopují a jsou schopni dávat nezištně i druhým bez ohledu na to, co je v životě potkalo.
Dokument o jednom z mých přátel...v 15:25 dnes na ČT2 Curriculum vitae-Vesmírný poutník :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Samira »

hura. spomenula som si na spravne heslo.
pre istotu aj tak zalohujem hdd.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Renatka povedala ze chce vediet aky som nocnik. Ja uz davno pisam pod stromceky
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Renáta »

Tak to už si veľký chlapček, Rudko. Alebo používaš bezplienkovú metódu :P
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Samira »

Co mi dnes urobilo radost?
Ze som bola na dentalnej hygiene - mam zase krasne ciste zubky, a ze na preventivnej prehliadke mi zubnicka nenasla (uz neviem kolky rok v poradi) ziaden novy kaz. Ani plombu netreba menit, tak si nechavam moje prastare amalgamy nadalej.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Renáta píše:Tak to už si veľký chlapček, Rudko. Alebo používaš bezplienkovú metódu :P
hej bezlepkovu metodu
5 2 8
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Renáta »

Teším sa, že sa chirurgom z Detskej fakultnej nemocnice na Kramároch podarila unikátna torakoskopická operácia vrodenej nepriechodnosti pažeráka u jeden a poldňového novorodenca.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše: hej bezlepkovu metodu
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

mali sme na dome kolaudacku a jeden dovtedy neznamy chlapik nadranom uletel a zo samej radosti ako nas ma vsetkych rad skocil na mna v livingroome nejakym zapasnickym chvatom a ja ako som spadol na podlahu a on na mna az vtedy som si uvedomil ze ma fakt tych 110 kil co spominal ze po olympijonickej sportovej minulosti aktualne nadvaha. pocul som pod tou vahou chrupnut kosti a chrupavky a
v prvom momente som myslel ze mam zlomenu minimalne klucnu ale asi nie. cely den dnes lazar, z lahu do sedu mi to po prebudeni trvalo zopar minut kym som sa poskladal. pravy klb ramena je nejak zaseknuty a boli kazdy pohyb.
ma to ale vela vyhod. na vsetko mam vyhovorku a nechavam si nosit jedlo a pitie na gauc z ktoreho som cely den sledoval filmiky a serialky.
a tiez mam pocit ze mi fajne premasirovalo chrbticu bez srandy. na dovolenke jedna masaz co som skusil bolo len take jemne rozotieranie toho ich argan oleja az som mal pocit ci to nebude pokracovat sexualne. teraz to ale bolo ako celorocna terapia v jednej milisekunde. usetril som kopu casu.
preco na mna skocil a borisa len vymackal v stoji to neviem ale nasledovalo to po konstatovani ako dobre je mu s nami a potom si uz pamatam len ako ma nadvihol ako voskovu figurinu a z kuchyne do obyvaku uz len matne a potom ten chvat a pukajuce kosti. odpustil som mu paradoxne uz hned pri uvodnom nastupe ukrutnej bolesti, ved to bolo z lasky. ved co je na tom ked si dvaja inak heterosexuali prejavia trochu ludskej naklonnosti. dolamal ma tak dobrosrdecne ze mi vlastne ani nedal ziadnu sancu na zlost. chcel na znak ze som v poriadku potriast ruky, podal som mu ale lavu lebo prava uz bola v tom momente nefunkcna.
zajtra planujem stravit zase na gauci a s filmami. radost zit.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

a tiez sa tesim z netu. bol cernosko z virginu zaviest kabel tak som zas onlin.
package som upgradoval z 50 na 100mbit. optickym kablom to slape ako lokomotiva vuaaa tutuuu.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od macik »

au, au...vzhledem k mé nadváze se nažím obímat lidi šetrně :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Samira »

Cisielko, Ty si cislo! :lol:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

pomaly sa to zlepsuje. idem ale zavolat do prace aspon jeden den marodku. malo by to stacit.
ako experienc ale velmi hodnotne. ked do mna nahodou narazi rozbehnuty muflon alebo rugby player budem uz vediet co cakat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

sleduju teď to ragby, pěkné,
většina legálních nárazů-skladů pro smrtelníka jako já smrtelná a to i kdybych je čekal
dnes zatím nic a jelikož su na suchu, tak snad až zítra
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

nainstaloval som dnes vodníka na graficku kartu a som z toho vychechtany sam v izbe. 34C pocas 3dmarku 11 :) a absolutne ticho.
zajtra este prepojim trubky aj cez procesor, sice je uz aj teraz chladeny pasivne ale voda mu spravi dobre.
uz len zmenit zdroj za fanless a som 0db. juch.
dvdmchl

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od dvdmchl »

:) Nezapomeň na disky, taky dělaj dost bordel. Chce to SSD.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

ssd mam 120gb corsair vertex3 na system a softver. filmy,muziku,iso, a vsetko dalsie mam na externom hdd.
casom chcem prikupit este jeden identicky ssd a dat to do raid 0.
celu zostavu som teraz za posledny mesiac vystaval nanovo lebo starsi desktop som poslal segre lebo jej starous uz kolaboval. a predavam laptop aby sa mi investicie do noveho desktopu vratili.
ak by nahodou niekto chcel kupit decentne nadupany notbuk s vybornym pomerom cena:vykon, ozvite sa poslem detaily hardweru. v skratke i7, 8gb ram, 120gb ssd vertex2, geforce 540M s hdmi, 1920x1080 led screen, BD writer, THX sound card, usb 3.0
vcera som ho dal na ebay drazbu ale este mi overuju paypal ucet tak keby sa predal inde mozem drazbu zrusit.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

zatiahlo sa bude pršať

a ešte mám superprázdne brucho
5 2 8
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od mira »

U nás celý den jasno a byl jsem dnes už 3x na velmi velké. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

dal som laptop do drazby a uz ma hned kontaktuju podvodnici z nigerie co odrbali kolegu. mal som s nimi cez maily konverzaciu. najprv vraj Jame Smith :) a adresu co som od neho pytal (vpodstate len pre zaujimavost) Ola Adebayo, Nigeria.
bacha na nich ludia.
..a on stale ze Paypal Paypal a ja stale ze kym neposle direct na ucet cez IBAN nech sa bodne.. haha. uz je ticho.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

perla z mailu:
Thanks for the mail and that will be fine if you sell me the item, i will add £200 to the cost of the phone due to the shipping fees cause am sending it abroad..so if you don't mind i will like you to end it on ebay now and get back to me with your paypal email address so that i can do the payment asap..
:D
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od mun »

Pěkné počasí. Můj syn vzal do ruky hračku.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

mun píše:syn vzal do ruky hračku.
jo jo. ty největší radosti a okamžiky štěstí jsou obvykle spojeny s našimi dětmi. taky to miluju
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

800914 píše:perla z mailu:
Thanks for the mail and that will be fine if you sell me the item, i will add £200 to the cost of the phone due to the shipping fees cause am sending it abroad..so if you don't mind i will like you to end it on ebay now and get back to me with your paypal email address so that i can do the payment asap..
:D
:D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

mira píše:U nás celý den jasno a byl jsem dnes už 3x na velmi velké. :)
Míro, to už je fakt úchylka. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

taky hodím perlu z netu určenou mne:
"how you spend your free time?
you like cook?"
jo, jasně, odprejskni, arabe. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Fiona »

(:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od tristazmista »

800914 píše:perla z mailu:
Thanks for the mail and that will be fine if you sell me the item, i will add £200 to the cost of the phone due to the shipping fees cause am sending it abroad..so if you don't mind i will like you to end it on ebay now and get back to me with your paypal email address so that i can do the payment asap..
:D
a voni pak chcou naky penize predem na prevod nebo co , ze ?? :)
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

nechcu peniaze. chcu aby im clovek poslal vec este predtym ako oni poslu slubovane peniaze.
cez fiktivne naoko anglicky znejuce maily hladaju ludi co sa chytia na to ze slubia vyssiu cenu za medzinarodne dorucenie.
mne prislo asi zo 7 roznych mail adries, vsetky typu john.smith@gmajl.com alebo podobne.
v kazdom z nich sa ale vyskytovali podobne alebo rovnake gramaticke chyby a rovnake slovne spojenia, typu : i will be paying with including international shipping :)
je proste uz pri prvom kuknuti jasne ze to pise jedna a ta ista gramaticky dezorientovana osoba.
a tam co som citoval perlu z mailu vyssie, ani si nedal tu namahu aby zmenil v ulozenej predlohe co rozposiela ze nepredavam phone ale laptop :)
tam uz som sa nezdrzal a vyfuckoval ho nech si to dement nezabuda menit ked chce odrbat ludi predavajucich laptopy.
a tiez bludy typu ze zaplatit prevodom cez IBAN nemoze lebo je dostojnikom sluziacim na vojenskej lodi a nema preto moznost internet bankingu, iba paypal :) atd. proste myslim ze kto im na to skoci sam si za to moze :))) prehladnejsi odrb by bol asi uz len keby pouzival emajl daft.thieves@nigeria123.biz
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od jans »

Jak podvod funguje je popsané třeba tady, bohužel důvěřivější lidé to neodhalí a skočí na to.
Problém je ten, že potom spousta lidí na ebay radši prodává jenom do uk, a nechtějí posílat ani po Evropě. Mně osobně taky vyhovuje paypal, nemusím platit bance za převod do ciziny, což nejsou zrovna malé poplatky. Přitom i přes paypal to je bezpečné, jen člověk musí počkat, až mu dojdou prachy na účet a pak teprve poslat zboží.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

precital som par reakcii z toho linku, odrbanych bolo urcite kvantum ludi.
viem si predstavit ze na nigerijskom ciernom trhu s elektronikou sa musia ponukat aj celkom exkluzivne vecicky. to nie ako na standardnom vietnamskom markete Iphong4, Samsumg Galaktic S, a laptopy Hwulet Packhard a Sany Vajo :lol:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

cez vikend ma vydatne potesilo toto:
http://www.koko.uk.com/listings/paul-ka ... 13-11-2011
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

Spolubyvajuca mi dala pred dvere cokoladovy dezert. Ja jej prave banan a uhorku.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:Spolubyvajuca mi dala pred dvere cokoladovy dezert. Ja jej prave banan a uhorku.
vy máte mezi sebou ještě dvere?
snad tvé dary použije na jídlo
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

Polku uhorky viem ze zjedla lebo druhu polku som jej ukradol z chladnicky ked na mna prisla kriza. Kam zmizol banan netusim.
A su medzi nami dvoje dvere a dobre tak. Vlastne sa dost tesim ze onedlho sa nase spolubyvanie ukonci. Idem do vacsieho mesta tu mi uz sibe.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od mun »

NWO -1. To mi dnes udělalo radost.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Sitar »

mun píše:NWO -1. To mi dnes udělalo radost.
Co tím myslíš?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:Polku uhorky viem ze zjedla lebo druhu polku som jej ukradol z chladnicky ked na mna prisla kriza. Kam zmizol banan netusim.
A su medzi nami dvoje dvere a dobre tak. Vlastne sa dost tesim ze onedlho sa nase spolubyvanie ukonci. Idem do vacsieho mesta tu mi uz sibe.
len či si si istý, že to je tým městem
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

V Rugby kde som momentalne nie je nic co by ma tu drzalo. Nie je to len o velkosti mesta ale celkovy pocit z neho. Nema to ani vyhody zitia na dedine ani vyhody zitia v meste. Je to tak presne medzi, a len s nevyhodami :).
Nemaju tu ani trh kde by sa dalo kupovat lacne ovo. Vsetky (2 ci 3?) night cluby hraju priprdenu pop music, ked sa ideme zabavit do mesta musim sa najprv opit aby som tu Rihanu a JLS pocul len ako spokojna rybka z akvaria. Mohol by som pokracovat ale nikoho by to zrejme nezaujimalo. Podstata je ze sa ponuka prilezitost zmenit mesto, jedna kamoska chce kupit dom v Northampton a chce ma za podnajomnika tak to skusim ake to tam bude. Mozno horsie mozno lepsie, citim ale v kosti ze je cas na zmenu. To asi o 3 mesiace. Dovtedy som rugbista.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od 800914 »

Sitar píše:
mun píše:NWO -1. To mi dnes udělalo radost.
Co tím myslíš?
Tipujem New World Order.
A to -1 neviem. Zeby reakcia na Kim Jonk Ilov kaput?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Sitar »

800914 píše:
Sitar píše:
mun píše:NWO -1. To mi dnes udělalo radost.
Co tím myslíš?
Tipujem New World Order.
A to -1 neviem. Zeby reakcia na Kim Jonk Ilov kaput?
Já se spíš obávám, že myslel V. Havla, popleta jeden.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
mun
Příspěvky: 236
Registrován: pát říj 16, 2009 9:48
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od mun »

Sitar píše:Já se spíš obávám, že myslel V. Havla, popleta jeden.
Jsi chytrý. O mrtvých jen v dobrém, ale cítím zadostiučinění v tom, že na každého dojde a NWO mu nepomůže. Jsou věci, které by mu pomohly, ale NWO mu je neukáže. Takže je jedno jestli je člověk pěšák nebo kápo.
Není totiž nic skrytého, co nebude zjeveno, ani nic tajného, co nebude poznáno.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Sitar »

mun píše:
Sitar píše:Já se spíš obávám, že myslel V. Havla, popleta jeden.
Jsi chytrý. O mrtvých jen v dobrém, ale cítím zadostiučinění v tom, že na každého dojde a NWO mu nepomůže. Jsou věci, které by mu pomohly, ale NWO mu je neukáže. Takže je jedno jestli je člověk pěšák nebo kápo.
Tak alespoň že ctíš to "o mrtvých jen dobře". Sice mi i tak Tvé tvrzení přijde neuctivé, ale co.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

dostal som peknu e-pohladnicu
a dostal som niekolko peknych mailikov
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Panda »

Nevím ani jestli mám z toho mít důvod k radosti nebo smutku. Další člověk, šéf, se chytnul příkladu, když mě často viděl s nějakým zeleninovým salátem. Začal se zajímat (vyptávat) na syrovou stravu a před 2 týdny na ni najel naplno. Zpočátku údajně 100% a prý mu nedělá potíže. Jenže, je to člověk velmi spotřebně založený a při studiu povrchní, takže moc nevěřím, že zrovna jemu by to vydrželo. Jak jsem zjistil, už začal docela sklouzávat. No a včera mě pobavil, když nechápal co dělá špatně - prý si dává fazole z plechovky. Prý "přece je to v pořádku, když si je neohřeju a tím to není tepelně upravené?" :-D No a jinak ho vidím stále s nějakou sklenicí podivných nápojů často s alkoholem. Tak snad to v něm i tak trochu něco zanechá a někam ho to posune.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Pandiku, jses moc hodny, (reknes povrchni), ale jak vidno sefove muzou byt trochu, no .. rekneme pomalejsi:).
Celkem jsem se zasmal, tudiz udelal jsi mi dnes radost a zaradil jsi to sem spravne:))).
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Dano »

Nepochopil som. Toto tvrdenie este ano:
Nejhůře z tohoto pohledu dopadla rajská omáčka, a to kvůli hovězímu masu. "V těle skotu se totiž při trávení uvolňuje skleníkový plyn metan," vysvětlil Moudrý.
ale toto nie:
"Na druhou stranu kvůli tomu nelze skot zatracovat. Spásá totiž trávu, která při fotosyntéze spotřebovává ze vzduchu další skleníkový plyn oxid uhličitý, čímž se to přibližně kompenzuje," řekl Moudrý.
Dalej som teda necital. Co chcel tou vetou ten Mudry povedat?
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Sitar »

Narodila se dvě jehňátka, beránek a ovečka. Žel praxe je taková, že berani se kolem půl roku věku podříznou a určití jedinci si je pak nacpou do hlavy. Byla by možnost tohohle beránka odkoupit, ale chtělo by to někoho, kdo by si ho vzal někam, kde se bude mít dobře, bude mu spásat trávu, hnojit a tak, však víte. Asi by se dalo hovořit i o nějakém příspěvku na krmení v zimě a tak. Nemáte někdo nějakou možnost nebo neznáte někoho soucitného a ochotného?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Odpovědět