Lifefood

Místo pro tipy na nákupy a pro soukromou inzerci.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ještě jedna zpráva - bohužel se v čokoládách s datem od 17.9.2011 do 12.10.2010 mohla vyskytnout surovina (kakaové máslo), které dodalo
čokoládě zvláštní příchuť. Zdaleka to nemají všechny, ale i přesto je stahujeme z obchodů. Zákazníkům, kteří si zakoupili čokoládu zrovna se špatnou příchuťí se omlouváme. Případně se nám mohou ozvat na email obchod@lifefood.eu. Děkujeme
Pepando

Re: Lifefood

Příspěvek od Pepando »

prosím, kdo zná odpověď na otázku, kdy budou v Lifefoodu výrobky firmy Bragg. Psal jsem tam, ale bohužel mně napsali úpně něco jiného. Tak nevím zdali jim mám ještě důvěřovat.
Pepando
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Pepando píše:prosím, kdo zná odpověď na otázku, kdy budou v Lifefoodu výrobky firmy Bragg. Psal jsem tam, ale bohužel mně napsali úpně něco jiného. Tak nevím zdali jim mám ještě důvěřovat. Pepando
Psal o tom pavel life teď nedávno, čti předchozí stránku v tomhle vlákně.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj...dneska nám psali z moravy, že jsou v první fázi procesu výroby octa. Čekali na sladší jablka. Pokud dopadne dobře, tak ho ihned uvedeme na eshop a do obchodů. Dáme info newsletterem, na stránky a i sem.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

Ahoj, mam otazku na vase nove raw kolačiky:
kolko maju zarucnu dobu? chcela by som ich objednat s inym tovarom uz teraz, ale rada by som aby vydrzali do vianoc..objednat radsej neskor?
vdaka za odpoved :)

ps: som teraz par mesiacov v Helsinkach, v tunajsich bioshopoch maju aj vase dobroty, co ma tesi, len tak dalej :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Kometa »

Jak mají chutnat kakaové boby? Párkrát jsem od vás měla kakaový prášek a byl ok, chutnal skoro stejně jako běžný kakaový prášek. Dnes jsem si koupila boby a jsem nepříjemně překvapená. Nemají kakaové aroma a chutnají nekakaově a hlavně nakysle. Je to v pořádku ??
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

ano, tak chutnaju kakaove boby :) neobsahuju ziaden cukor tak nechutnaju sladko ako čokolada .. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Lifefood

Příspěvek od jans »

chutnají asi jako acylpyrin :) aspoň tak mi to při mém prvním ochutnání přišlo
pak o rok později jsem se zase odvážil a k svému údivu mi to zachutnalo, asi se mi nějak změnily chutě :)
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Kometa »

Nečekala jsem, že by chutnaly jako čokoláda. Ale čekala jsem, že tak budou vonět a ne že budou nakyslé.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

jó kakaový boby od Terky, taky pochoutka, jj
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

ahoj...koláčky mají trvanlivost 6 měsíců. Nevyrábíme žádné moc do zásoby, takže odeslané by měli být vždy čerstvé.

Ano teď máme Raw kakaové boby z Ugandy a chutnají kyseleji a mají trochu jiné aroma než z Bali. Zajímavé je, že dřívější dodávky z Bali měli také nakyslou chuť. Je to zdá se délkou fermentace při postupu sklizně - utržení kakaového bobu - několikadení přirozená fermentace semínek v kakaovém bobu - ruční vyloupání - sušení. Kvalitou bychom řekli, že jsou na tom velice slušně.

mějte se fajn
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Lifefood

Příspěvek od Oriana »

Objednávala jsem u Vás zboží o víkendu 21. listopadu a termín dodání se stále posunuje, nyní má být 4.12. Jindy jsem dostala zboží hned za 2 až 3 dny. Co se děje ?
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Zdravím....to bohužel netuším. Většinou se snažíme objednávky vyřizovat co nejdříve, ale občas čekáme na suroviny nebo než se objednávka zkompletuje pokud je v ní produkt, který je zrovna ve výrobě....(např placky nebo koláčky děláme várku cca 4 dny).
Pokud třeba něco v objednávce není skladem a víme, že bude až za 14 dní, děvčata se snaží dát vědět mailem nebo volají. Samozřejmě vždy to není 100%. Například dnes se dost lidí nedostalo do práce a tedy i expedice se zdrží. Omlouváme se za komplikace.
Jelikož nevím číslo tvojí objednávky nebo jméno na které je vedena, nemůžu jí ani teď prověřit. Doporučuju napsat na obchod@lifefood.eu a zejtra by měli být děvčata v plné síle. (teda pokud nepřisněží) :wink:
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Lifefood

Příspěvek od Oriana »

Děkuji za odpověď. Prostě počkám, nic se neděje.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Lifefood

Příspěvek od Curcuma »

Zdravím Pavla life,

budou zase peruánské olivy? Ty řecké, co teď máte mi absolutně nechutnají, dokonce je mi až zle...

Úžasné byly červené, vzala bych si zase 6 kg.

Děkuji za odpověď. :-)
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj :) ano peruánské se jíž balí a připravují. Budou i nesolené neolejované sušené na slunci m:-)

Ty řecké mají hodně oleje, proto asi dělají těžko. Lidé si je ale docela pochvalovali. Teď je nahradíme peruánskými a uvidíme jak vyrdžíme do další sklizně.

O novinkách pošleme mailík a dáme je na úvod eshopu.

Měj se fajn...
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Lifefood

Příspěvek od Curcuma »

Děkuji, již se na ně těším :delicacy: .
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

tesim sa na novinky, zvlast na kokosovu lifebar (ak sa chutovo podoba na rawbar z danska, mame sa na co tesit..a taktiez na tie susene jahody a banany, mnaam.. :delicacy: :delicacy: a kedyze budu na pultoch?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Lifefood

Příspěvek od Oriana »

Moc ráda bych si od Vás objednala zboží, jako už několikrát , ale vždy při odeslání objednávky se objeví - Vaši objednávku se nepodařilo uložit, opakujte později. Zkouším to později i na jiných počítačích, ale bez úspěchu. Prosím poraďte mi co s tím.
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj...novinky již máme na eshopu :wink:

K objednávce: nenapadá mě čím přesně by to mohlo být, ale zkusil bych vyprázdnit košík a naklikat zboží znovu. Pokud by ani to nepomohlo, tak mi napiš na paja@lifefood.eu a zkusím se podívat do administrace kde je chybka..
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Lifefood

Příspěvek od Oriana »

Děkuji, vyzkouším a případně se ozvu.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

otazka skor bola, kedy budu na slovenskom trhu.v bratislave nejdu zohnat ani tie predosle lifebars..nieto este novinky :roll: :cry:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Na slovensku bych zkusil eshop Happylife

http://www.happylife.eu/index.php/dieta ... gory_id=10

Bohužel nebudou mít asi naše všechny novinky (khaki, melouny atd..) protože některé specialitky nabízíme jen na našem eshopu (důvod je že už takhle jsou některé poměrně drahé a nedovážíme jich velké množství)

Teď momentálně nejsou Raw Kešu a na to navázané koláčky a další dobroty. V tropech byla neúroda Kešu jablek. Máme přislíbeno menší množství jen na výrobu, ale není to jisté.

Pokud bys Epony chtěla vybírat ze všech novinek a specialit, tak asi mě napadá pouze náš eshop. Na Slovensko zasíláme občas balíček :wink:
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od epony »

dakujem, uz sa problem vyriesil, mam znameho v brne v bio shope, akurat tento vikend mi priniesol na slovensko cerstvu zasielku lifefood, ajked susene banany na ktore som sa tesila, este nemali..snad nabuduce 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Kometa »

Zdravím, chtěla bych se zeptat na obalové materiály, které používáte. Jsou všechny recyklovatelné a označené symboly?
Návštěvník

Re: Lifefood

Příspěvek od Návštěvník »

Kometa píše:Zdravím, chtěla bych se zeptat na obalové materiály, které používáte. Jsou všechny recyklovatelné a označené symboly?
To vis ze jo, ve spalovne se zrecykluje vsecko ;)
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

....ano jsou. Krabičky, sáčky, obaly od tyčinek, sáčky na gastra. Jediné co je do směsného jsou klipsny od sáčků ze sušeného ovoce a oříšků. Ostatní je buď papír nebo plast...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Mluvil jsem teď v sobotu na raw srazu v Praze s Terkou a potvrdila mi, že jejich kešu jsou skutečně raw; přislíbila se sem k diskusi o kešu oříšcích vyjádřit, tak snad nezapomene a napíše.

A teď bych se Pavle rád zeptal, proč LF nabízí jen loupaný sezam? Copak je na neloupaném špatného??
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Lifefood

Příspěvek od jans »

Jindro, už se stalo :)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Áááá, výborně, Terezka to napsala ještě v sobotu večer. Přehlédl jsem - nesprávně jsem čekal, že to bude zde ve vlákně LF. Tak bezva.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: Lifefood

Příspěvek od Kometa »

pavel life píše:....ano jsou. Krabičky, sáčky, obaly od tyčinek, sáčky na gastra. Jediné co je do směsného jsou klipsny od sáčků ze sušeného ovoce a oříšků. Ostatní je buď papír nebo plast...
Aha, protože já jsem při vyhazování nějakého obalu od vás nevěděla. Myslím, že to bylo mleté kakao. Opravdu je označené?
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Katarína »

Z Lifebar tyciniek je vyborna Brazil. >:-)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

Tak už mám dvě otázky:
- proč má LF v nabídce jen loupané sezamové semínko? Neloupané nikoliv...
- v nabídce teď není raw kakao (ani boby); na jak je to dlouho = kdy zas budou?
Dík předem za info, Pavle
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Lifefood

Příspěvek od Sitar »

Jak je to prosím s raw kakaovým práškem? Při jaké teplotě je mletý?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
pavel life
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 14, 2009 10:58

Re: Lifefood

Příspěvek od pavel life »

Ahoj....

obaly: je pravda že jsem zapoměl na obal na kakao - je to sáček co používají čajovny na čaje. Nepropouští ven aroma a je nepřístupný světlu. Bohužel není recyklovatelný do plastu - ale zjistím ještě pro jistotu přesnou specifikaci a napíšu sem co s ním.

sezam: myslím, že loupaný doprodáváme a teď by se měla měnit položka na neloupaný. Sehnali jsme kvalitní zdroj, tak do budoucna budeme mít v nabídce pouze neloupaný.

kakao: mleté je do 42 C . Poprosím Terez jestli by nenapsala i něco k výrobě kakaa + je z jeho výroby i video na youtube. Kakaa je velký nedostatek a všechno padne na výrobu čokolády, lifebárů atd...je to
podobná situace jako z kešu, kterých je ještě méně. Na volný prodej nezbývá. Boby dorazí cca na konci července.

Obecně je to dané tím, že pokud najdeme a ověříme dobrou farmu nebo zpracovatele, není přísun některých surovin stabilní. Je to závislé na tom jakou mají sezónu a kolik jseou schopni nám dodat. Neustále se tím zabývají Terka s Markétou a dělají opravdu co mohou.

kešu: videa o zpracování kešu našeho dodavatele (mr Keimling
mají kešu také od nich a osobně se jel na výrobu podívat)

http://www.keimling.de/.cms/Rohkost-Cashewmus/426-1-372

lifebar: čoko je stále muj favorit :D (ale brazil je hned v závěsu)
Naposledy upravil(a) pavel life dne pát čer 17, 2011 12:06, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

jé Pavle, supr žes sem nakoukl, díky za Tvoje informace :)

u vašeho raw kakaa by mne docela zajímalo, jak se dělá to odtučňování, tak snad Terezka dohodí nějaký textík
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Sasha
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 13, 2010 15:08

Re: Lifefood

Příspěvek od Sasha »

Po kratší prodlevě jsme konečně na eshop nahodili luxusní kosmetiku, všechny 3 druhy splňují maximální nároky na zdraví člověka i Země :-)
http://eshop.lifefood.cz/index.php?main ... &cPath=307
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

pavel life píše:Boby dorazí cca na konci července
Pavle jen chci poptat - vypadá to s bobama nadějně? Budou už brzo na vašem e-shopu? Dííík za info.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Sasha
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 13, 2010 15:08

Re: Lifefood

Příspěvek od Sasha »

jj právě jsme je dobalili a naskladnili :-) ale vypadá to že dlouho nevydrží, máme boby z Ugandy- budou teď 2 druhy z Indonézie a Ugandy, na web bych to hodil snad do konce týdne ;-)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

a musím říct že ty ugandské jsou naprosto vynikající, jsou lehce nakyslé neb jsou víc fermentované, ale IMHO jsou významně lepší než ty hořké indonézské ... (ale tohle je rozhodně hodně individualní zaležitost)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

mala vsuvka:

>>>

Společnost Lifefood CZ, výrobce biopotravin, hledá do svého týmu nadšené pracovníky na následující volné pozice:

1) Účetní – fakturantka
Podmínkou je vzdělání a zkušenosti v oblasti podvojného účetnictví a dále anglický jazyk na komunikativní úrovni. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, svědomitost, duchaplnost, přesnost a soustředěnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme stabilní pracovní místo s přiměřeným finančním ohodnocením a odpovídajícím růstem, práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě a možnost nákupu biopotravin za zvýhodněné ceny. Dotazy a životopisy prosím zasílejte na info@lifefood.cz

2) Obsluha strojů ve výrobě potravin
Hledáme šikovné pracovníky s technickým vzděláním/vyučením do výroby potravin. Pracovní náplní je obsluha potravinářských strojů a výpomoc ve výrobě v rámci vícesměnného provozu. Zkušenost s danými stroji není nutná, střední úroveň obecné technické zdatnosti je však podmínkou. Požadujeme pečlivost a svědomitost, cit pro technické detaily a chuť učit se novým věcem. Nabízíme stabilní pracovní místo s přiměřeným finančním ohodnocením a odpovídajícím růstem, práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě a možnost nákupu biopotravin za zvýhodněné ceny. Dotazy a životopisy prosím zasílejte na info@lifefood.eu

U obou pracovních pozic je vegetariánství, vitariánství, nekuřáctví a vztah k biopotravinám či zdravému životnímu stylu výhodou, ale ne podmínkou.

Těšíme se na Vaše emaily.

Tým Lifefood
Naposledy upravil(a) Tereza dne čtv srp 18, 2011 23:00, celkem upraveno 1 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Ahoj Terezka. Prosím ťa, kto vás teraz zastupuje na Slovensku? G8 tuším skončila... Zdravím ťa, nech sa darí :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

Ahoj Renatka, zdravím ta tež...

G8 skončila už asi před rokem, nyní nás zastupuje firma Happylife jakožto distributor. Mají vlastní eshop anebo se případně všetky produkty dají zakoupit v Bio-Slnečnici

Měj se pěkně
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Dík, Terezka. A Happylife sú tí istí ľudia ako G8? Slnečnicu poznám. Čauko.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

v happylife su ti istí ludia iba na telefone v kancelari..
maj sa
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Lifefood

Příspěvek od Renáta »

Dík Terezka. Mrkla som na internete. Čauko.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Lifefood

Příspěvek od Tereza »

kdybyste věděli o někom, kdo by měl zájem .... >>>>

Společnost Lifefood CZ, výrobce biopotravin, hledá do svého týmu nadšené pracovníky na pozici

Mzdová účetní

Podmínkou je vzdělání a zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví, v organizacích nad 25 zaměstnanců, a dále v podvojném účetnictví. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, svědomitost, duchaplnost, přesnost a soustředěnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme stabilní pracovní místo s přiměřeným finančním ohodnocením a odpovídajícím růstem, práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě a možnost nákupu biopotravin za zvýhodněné ceny. Práce je na plný pracovní úvazek, od pondělí do pátku. Dotazy a životopisy prosím zasílejte na info@lifefood.cz
Vegetariánství, vitariánství, nekuřáctví a vztah k biopotravinám či zdravému životnímu stylu výhodou, ale ne podmínkou.

Těšíme se na Vaše emaily.

Tým Lifefood
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Lifefood

Příspěvek od Jindra »

.
Lískooříškový sen... pro mne novinka, všiml jsem si až teď

ochutnal už jste někdo? lískový oříšky Jindra rád, asi bude testovat :delicacy:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Lifefood

Příspěvek od smajliss »

dej potom vědět, protože čokoládový sen mám rád :delicacy:
Odpovědět