Sumicka - pochopení!?

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Sumicka píše:...Vím, že si umím vůlí "vypnout" bolest hlavy (např. když dlouho sedím u počítače a přepínám se přes moc), dneska jsem to zkusila stejně i s tou slinivkou a světe div, ono to zabralo taky....
Otec si vyháněl bolest zubu uchem. Jenže - tyhle metody jenom vyřadí vnímání problému, ale problém neodstraní, naopak odvedou pozornost od hledání a řešení skutečné příčiny. Je to jen potlačení signálu který má sloužit v náš prospěch.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

To si nemyslím, kdyby ten problém byl skutečný, tak by jenom potlačení bolesti nepomohlo dlouhodobě a bolest by se zase vrátila. Já si představuju, že tělo vyhledá příčinu a odstraní ji a tím mě zbaví nepříjemného pocitu. Tím, že se na to soustředím ten proces urychlím, takže mi není blbě celý den, ale jen třeba hodinu.
Tož tak. :)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Jů, další odvážná co se zviditelnila, vítej! :-D
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Hi hi, díky :-), já už se tady jednou zviditelnila, ale ne pomocí avíka.
>:-)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od 2olfess »

Sweetie píše: jen poznamka k rizotu a olfesovi, vidis, sice bolavej krk a malem nemoc, nez se z toho telo zcisti, ale pani s lakmusovym papirkem by byla asi spokojena ze zapadas do kyselyho prumeru a olfes jakbysmet, hlavne ze nejsi zasadita. pro statistiku.
Tak za "jakbysmeta",
Sweetie, ty si někde viděla, že bych někoho nabádal k tomu, aby zapadal do kyselého průměru populace? Aby jedl vařené? Opravdu působím dojmem, že je moje rozlišovací schopnost tak nízká, že vytvářím dojem, že zásadité je špatné a kyselé správné? Přiznám se, že jsem nic podobného nezaznamenal, jsem si jist, že mezi extrémní a nebezpečnou zásaditostí(alkalózou) a blahodárnou zásaditostí organismu (v normě) je velký prostor a o ten se snažíme. Naopak se přiznám, že nechápu, o co si se v této reakci snažila ty :?: .
Sweetie píše:tedy, bucovo 'ponoukani' je naopak moc mirny, ale, podotykam PMN, nejvic spravny.
No tvé (bucovo s otazníkem, koukal jsem, že se snaží problému přijít na kloub v jiném vlákně) ponoukání k ignorování nebezpečně vysoké zásaditosti být "moc mírné" nemůže, protože tam chybí možnosti dalších stupňů, v tomto případě jsou totiž dalšími stupni -
- nedostatečná možnost regenerace organizmu :arrow: předčasné stárnutí (viz. ta paní žijící v zahraničí jejíž jméno se nesmí vyslovit...)
- nemoc a smrt

Chtěl jsem se tě zeptat Sweetie, ty jseš hodně zásaditá a cítíš se ok nebo nejsi zásaditá? Nebo proč takový reakce? Nebo je to jen z toho důvodu, že si myslíš, že si objevila ideální stravování pro všechny lidi na planetě a já ti to tady těma řečma kazim :D ? Působíš hodně nekompromisně až militantně i v jiných vláknech a to se na kladech vitariánství shodnem...
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sweetie »

k olfessovi, nevidela jsem te psat ze nabadas ke kyselosti naopak, ale pisu a reaguju na jakysi extremnosti, ktery ani nemuzou bejt v realu uskutecnitelny viz moje poznamky. to je vse. alkaloza by se mohla prihodit v naprostym prostredi, ve kterym ale my nezijem.tak je potreba abychom se co nejvic alkalizovali pac jsme zakyseleny. a stejne se nedokazem poradne alkalizovat.
militantne? to me mrzi:) osobne nedokazu popsat co je se citit zasadite nebo kysele:) ale jsem asi kysela protoze nejsem ideal, prejidani, ne moc pohybu, stres, vino, atd. no vidis, to je faktoru a jeste to zamerne kazit:)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od 2olfess »

Sweetie píše: ale pisu a reaguju na jakysi extremnosti, ktery ani nemuzou bejt v realu uskutecnitelny viz moje poznamky. to je vse. alkaloza by se mohla prihodit v naprostym prostredi, ve kterym ale my nezijem...no vidis, to je faktoru a jeste to zamerne kazit:)
Nj, jenomže ony ty extrémnosti jsou skutečný, faktory nefaktory... dokonce jsou doložitelný.... viz. ty zatracené lakmusuvé papírky a jejich důsledky...
nebo ty máš nějakou jinou definici alkalózy, která je nad měřitelnou stupnicí Ph? Přiznám se, že nic takovýho neznám, co by ještě mohlo být "nad rámec"..Hm?
Mám obavu, že tohle je skutečný a hlavně velmi reálný problém. Rozumím tomu správně, že si se zatím o své Ph nezajímala, když si na moji poznámku v tomto směru nereagovala?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Samira »

Panda píše:Jů, další odvážná co se zviditelnila, vítej! :-D
Sumicka píše:Hi hi, díky :-), já už se tady jednou zviditelnila, ale ne pomocí avíka.
>:-)
Veru zviditelnila, krasnymi svadobnymi fotkami. viewtopic.php?f=9&t=1690&start=50#p96658
Sumi, na avatare vyzeras asi na 16 rokov :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Veru zviditelnila, krasnymi svadobnymi fotkami....
Zviditelnila, ale stejně je lepší mluvit s hezkou holkou než s veverkou ( :-P ).
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Samira »

Povedz rovno, ze sa Ti nepaaaciiiim :cry:
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

... nebo s bubákem ( :-P ).
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

Jeee, Sumicka ma copiky :o :D :D :D A jak ji to slusi (komu ne) :)
K alkaloze gratuluji a tise zavidim. Vubec mi pripadas tak trochu znovuzrozena :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Jeee, Sumicka ma copiky :o :D :D :D A jak ji to slusi (komu ne) :)
K alkaloze gratuluji a tise zavidim. Vubec mi pripadas tak trochu znovuzrozena :)
ty zlá, alkaloza je choroba
já myslím i ještě teď, že jde o absolventské foto ze škol(k)y, mám doma podobné
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Já vím co, holky schválně mládnou aby nás štvaly.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

ty zlá, alkaloza je choroba
Aha :oops: A to taky jde, v dnesnim svete?
Lecila bych to kafem :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:
ty zlá, alkaloza je choroba
Aha :oops: A to taky jde, v dnesnim svete?
Lecila bych to kafem :)
přesně to jest to jádro pudla, nedovedu si představit jak lze toho dosáhnout, nechce se mi uvěřit, že bych to dokázal holou konzumací hlávkáče,
čet sem o tibetským jogínovi, možná padlo i milarepa a von jednou uvíz cez zimu negde nahoře v jeskyni, neuměl /možná ještě/ brífink, a jedl jen kopřivy, nic jinýho tam nebylo, pár měsíců, přiznával, že to bylo málo, ale vcelku v pohodě/nebo v alkalóze?/ přežil, páč se musel, aby se stal velkým, dostat zpět /novodobí lezci by k tomu potřebovali šerpí tým/
otázka je , jestli je to vůbec pravda, jako ostatní saintpoudačky
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

Ono by celkove nebylo od veci zmerit ph nejakehu breatharianovi, nejlepe nejakemu fit fesakovi co viditelne nestrada, jako treba Jericho :) Akorat nevim jestli chodej na zachod, mozna by bylo potreba je nariznout :|

Jinak mam ale zkusenost ze cim dal od civilizace, tim mensi chut se cpat, cimkoliv. Zrovna tak kdyz jsem nekde venku a z nouze se napasu bylin co nahodne potkam, jeste hodne dlouho potom nemam na jidlo ani pomysleni. Coz bude tezko verit nekdo kdo me zna a vi co jsem normalne za zrouta :roll: Jako pokus to zni zajimave a mozna by nebylo od veci to vyzkouset, treba na mesic nekde v prirode a cilene jit jen po bylinach :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sweetie »

tak nejak podle boutenkovic rodiny, ty presli pry kus usa sbirajice lisejniky. a pak o tom napsali knihu a stali se slavnymi. a za dalsi ja bych nesla az do dalnyho vychodu viz nedavna historie. shrnu-li si to, jsme a dokazem se behem chvilky tak zakyselit, uz jen tim ze dejchame, ze ja budu cilit ten modrej papirek at uz vypovida o cemkoliv.
olfi tolik veci souvisi, telo je tak slozity, jen co do castic, jako ostatne celej zivot na zemi, ze my muzem asi tak jen badat nad svym vlastnim praktikovanim, a to mi zatim prospiva at uz mam ph podle tabulek jakykoliv.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od kveta »

já si třeba ph měřila jen jednou, a to na popud debaty o tom tu na foru před asi víc než půl rokem RadkaS si naměřila silně alkalickou hodnotu, a už byly kvůli tomu rozpory a to hlavně negativní komentáře, a že jako prej že rejže má bejt balanc... no tak já taky si naměřila jen ten nejvyšší možnej stupeň alkalicky a to samý Mango, a i přesto, že se nám dobře daří a žádný prášky včetně suplementů nejíme, je tento fakt ingorován nebo se nám nevěří etc.. no hrozná pr..del

jinak nemám potřebu se měrit, vážit, nechávat si dělat rozbory krve a pod. Mě je dobře na těle i na duši a to mě zajímá jak mi je. Je pravda, že na netu mě vyjímečně nějaký ten závistivec napadne, že jsem až moc hubená nebo i tlustá, nebo stará a strhaná... ale jsou to lidi, kteří mě osobně neznají, a sami podle informací které o sobě píšou, dělají podle mě spoustu chyb, co se týče zdravé životosprávy. Přesto ve většině případů dostávám milé komplimenty a to jak na netu tak mimo něj. Mnoho lidí, v průběhu debaty o zdraví na živo tj. mimo net, mi říká že vypadám zdravě. Včetně mojí doktorky, ke které musím ročně chodit díky tomu, že řídím auto rukama, a musím na to mít od ní potvrzení. Navíc když se kouknu na sebe do zrcadla, jsem spokojená. Nestěžuji si, nemám na co... :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od kveta »

Pando chceš li někoho staršího, jako příklad zda raw funguje nebo ne, je mi skoro 54 let, a mám 25let na čerstvém syrovém ovoci k mojí plné spokojenosti, a zdravíčko mi slouží.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Hi Hi, příznám se ke hříchu, ta fotka je celý jeden rok stará. Copánky už nemám, mám místo nich vlnky.
Subjektivně mám pocit, že když zobnu něco nevita, tak se mi právě zhorší nálada a mám pocit únavy. Není to ono.
Koukám, že budu muset sehnat lakmusáky a udělat pokus s pravidelným testování, jestli se to hýbe nebo ne.
:-D
Jo a Pando, to nebyla veverka, ale surikata :P

No takže aktuálně vypadám takto:
159
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Fiona píše:Ono by celkove nebylo od veci zmerit ph nejakehu breatharianovi, nejlepe nejakemu fit fesakovi co viditelne nestrada, jako treba Jericho :) Akorat nevim jestli chodej na zachod, mozna by bylo potreba je nariznout :|

Jinak mam ale zkusenost ze cim dal od civilizace, tim mensi chut se cpat, cimkoliv. Zrovna tak kdyz jsem nekde venku a z nouze se napasu bylin co nahodne potkam, jeste hodne dlouho potom nemam na jidlo ani pomysleni. Coz bude tezko verit nekdo kdo me zna a vi co jsem normalne za zrouta :roll: Jako pokus to zni zajimave a mozna by nebylo od veci to vyzkouset, treba na mesic nekde v prirode a cilene jit jen po bylinach :)
Naříznout breathariana to je dobrý, už to vidím :-)), jak mu měříme PH.

Mimo civilizaci to je krásná myšlenka, já bych akorát bála, které bylinky jsou poživatelné. Tak moc se v nich zase nevyznám.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Sumicka píše: Jo a Pando, to nebyla veverka, ale surikata :P
No takže aktuálně vypadám takto:
159
Jůůů, proč sis nedala místo veverek raději tuhle hezkou fotku? :o
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sweetie »

2olfess píše:
Sweetie píše: ale pisu a reaguju na jakysi extremnosti, ktery ani nemuzou bejt v realu uskutecnitelny viz moje poznamky. to je vse. alkaloza by se mohla prihodit v naprostym prostredi, ve kterym ale my nezijem...no vidis, to je faktoru a jeste to zamerne kazit:)
Nj, jenomže ony ty extrémnosti jsou skutečný, faktory nefaktory... dokonce jsou doložitelný.... viz. ty zatracené lakmusuvé papírky a jejich důsledky...
nebo ty máš nějakou jinou definici alkalózy, která je nad měřitelnou stupnicí Ph? Přiznám se, že nic takovýho neznám, co by ještě mohlo být "nad rámec"..Hm?
Mám obavu, že tohle je skutečný a hlavně velmi reálný problém. Rozumím tomu správně, že si se zatím o své Ph nezajímala, když si na moji poznámku v tomto směru nereagovala?
jak skutecny, realny? lakmusovy papirek vypovida o cem? tady je realita, vitariani behajici maratony, ultramaratony; neo, arnstein, kveta, mango, buc,radkaS, yeff, ti vsichni se vsadim maj ph nad ramec a prospivaj. neresim lakmus protoze to asi o nicem vyznamnym nevypovida, aspon u me, nic se mi nedeje,teda nestagnuju naopak se mi zlepsuje zdravotni stav, to je realita. a asi mas pravdu, nezajimala jsem se o ph, nezajimam se o b12, kolagen,atd tak jak je dano v tabulkach, ale zajimam se o to, aby moje telo bylo natolik nezatizeny aby mohlo samo co do rozsahu nerusene pracovat. do svyho idealu mam hoooodne daleko ale zas nejsem takovej bridil jako vetsina (bohuzel) populace. asi tak nejak :) pardon sumi do deniku
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Renáta »

Sumi, paráda. Z tej fotky, teda z teba na mňa dýcha atmosféra vznešenosti. Ako šľachtičná zo starého dobového obrazu. Že ty máš modrú krv :wink: Si kočka! Ako spieva Elán - perfektne urobenáááá :D
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od 2olfess »

Sumicka píše:
No takže aktuálně vypadám takto:
159
Tož ..pěkná dcérka .. :shock: :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Samira »

Sumi, to Ti od svadby narastlo take haro?
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Jo jo, takto prospívá vitarián :-D háro roste seč může :-D.
Ne trochu jsem tomu pomohla, ale je to bezva. Tak jako copánky, taky byly částečně napletené :wink: .
Jinak k té fotce: kamarád se baví tím, že vyrábí fotky jako obrazy starých mistrů, proto i tahle fotka vypadá trochu historicky, ale fotil mě před 14 dny. Podobnou fotku máme i jako svatební, mám ji v nějakém předchozím příspěvku.
Myslím, že poznámka o Fénixovi je tak trochu namístě :wink: já se tak cítím.
Děkuji za pochvalu. :oops:
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Renáta »

Sumicka píše: Jinak k té fotce: kamarád se baví tím, že vyrábí fotky jako obrazy starých mistrů, proto i tahle fotka vypadá trochu historicky,
A že sa mu to darí!!! :wink:
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

JO v reálu ty fotky tiskne na plátna a dělá jim úpravy jako že je to staré, takže výsledek je od malby téměř k nerozeznání.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Panda »

Je sice dobrý ... ale stejně - kdyby neměl dostatečně vhodné "objekty" tak s tím nic nesvede.
Knezna_Sumicka.jpg
Knezna_Sumicka.jpg (39.95 KiB) Zobrazeno 20423 x
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

taky miluju afro :) akorat me stve ze na tech jejich vlasech 1) drzi dredy a 2) vsecko ostatni. zarlim, jim jeden napleteny uces (drahy) vydrzi i 2 mesice, a ja sotva 3 tydny a uz to vypada vselijak :| tak jsem to vyresila tak ze kanekalonove kreace si nechavam udelat jen na karnevaly a vetsi akce, a zbytek casu nosim to co mi na hlave zbylo :) ach jo, je to krasa...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od culka »

Tak Pandik a do muzea s nou
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:taky miluju afro :) akorat me stve ze na tech jejich vlasech 1) drzi dredy a 2) vsecko ostatni. zarlim, jim jeden napleteny uces (drahy) vydrzi i 2 mesice, a ja sotva 3 tydny a uz to vypada vselijak :| tak jsem to vyresila tak ze kanekalonove kreace si nechavam udelat jen na karnevaly a vetsi akce, a zbytek casu nosim to co mi na hlave zbylo :) ach jo, je to krasa...
hihi, tak tak, i kdyz afro kamoska to servala po tydnu, ze nemuze v noci spat. :lol:
Sumi, paradni fotka! :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od kveta »

mám jinej vkus, mě ta fotka ani afro moc nebere.. i když ok, hezký simpatický děvče a i zajímavej koncept. Docela bych si ráda nechala takový obraz udělat, Sumičko, ten tvůj kamarád to dělá jen pro známý, nebo? A dělá to z fotek co si lidi sami nafotí, nebo to fotí on?
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

kveta píše:mám jinej vkus, mě ta fotka ani afro moc nebere.. i když ok, hezký simpatický děvče a i zajímavej koncept. Docela bych si ráda nechala takový obraz udělat, Sumičko, ten tvůj kamarád to dělá jen pro známý, nebo? A dělá to z fotek co si lidi sami nafotí, nebo to fotí on?
Fotí to on a dělá pro každého kdo má zájem. Umí se přizpůsobit i jinému požadavku, ale v rámci možností, které má v ateliéru :-)).
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Ty brďo Pando vidím, že hrát si umíš dobře :D cha cháá. Mě ty vlasy vydrží několik měsíců. Když to moc odroste tak si nechám upravit jen část nad čelem a spánky a zase to vypadá nějakou dobu fajn. Tak cca 3 měsíce v pohodě, někdy i déle. No a pokud potřebuju, aby to vypadalo super i když už je to odrostlé, tak pomůžou síťky a šátečky. Nemůžu si to vynachválit, je to pohoda na nošení a i vzhledově, je to pořád takové upravené a hlavně to mu nevadí vlhkost :-)). Moje vlasy se totiž při vlhku kroutí skoro do afra :-))), ale rozhodně to tak dobře nevypadá. >:-)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sweetie »

vypada to supr, a to si nemejes hlavu?
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Sweetie píše:vypada to supr, a to si nemejes hlavu?
CHa cha (:-) samozřejmě, že si myju hlavu, by mě to asi sežralo :-). Normálně se to dá mýt, jen to delší dobu schne, ale to většinou dlouhé vlasy dlouho schnou.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od kveta »

[/quote]Fotí to on a dělá pro každého kdo má zájem. Umí se přizpůsobit i jinému požadavku, ale v rámci možností, které má v ateliéru :-)).[/quote]

díky moc za info Sumičko, když mi to časově vyjde, tak se v létě ozvu.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Tak koukám po roce jsem se dostala zase na stránky a vidím, že to tady žije a je to super. Ten rok byl docela nabitý změnama a ne všechny jsou fajn, ale tak už to chodí. Mezi ty pozitivní patří fakt, že už jsem prakticky 100% vita. (a mlsná jak koza :D ) Tahle změna je pozitivní i když je za ní jedna negace - díky tomu se rozcházím s mužem. Nějak nám to přestalo fungovat - vita s masožravcem je asi větší problém, než jsme si připouštěli. No ještě uvidím co bude následovat.
Získala jsem další práci a začala jsem jezdit po republice. Hodně mě to baví, cestování je fajn a školení taky, tak si to užívám se vším všudy - obzvláště když dojde na obědy na školách :lol: a já vysvětluju, že opravdu ty moje banány a jablíčka jsou to jediné správné co chci.
Cestování mě nadchlo natolik, že jsem začala cestovat i za hranice a tak jsem se dopracovala k novému příteli :). Díky němu jsem se naučila angličtinu (jinak se nedomluvíme :mrgreen: ) a pozvolna si hledám práci mimo ČR. Když to vyjde bude to super.
To byl ve zkratce uplynulý rok. Musím si najít čas na pročtení deníčků, abych se dostala aspoň trochu do obrazu, co je tady nového.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od buc11 »

Sumicka píše:Tak koukám po roce jsem se dostala zase na stránky a vidím, že to tady žije a je to super. Ten rok byl docela nabitý změnama a ne všechny jsou fajn, ale tak už to chodí. Mezi ty pozitivní patří fakt, že už jsem prakticky 100% vita. (a mlsná jak koza :D ) Tahle změna je pozitivní i když je za ní jedna negace - díky tomu se rozcházím s mužem. Nějak nám to přestalo fungovat - vita s masožravcem je asi větší problém, než jsme si připouštěli. No ještě uvidím co bude následovat.
Získala jsem další práci a začala jsem jezdit po republice. Hodně mě to baví, cestování je fajn a školení taky, tak si to užívám se vším všudy - obzvláště když dojde na obědy na školách :lol: a já vysvětluju, že opravdu ty moje banány a jablíčka jsou to jediné správné co chci.
Cestování mě nadchlo natolik, že jsem začala cestovat i za hranice a tak jsem se dopracovala k novému příteli :). Díky němu jsem se naučila angličtinu (jinak se nedomluvíme :mrgreen: ) a pozvolna si hledám práci mimo ČR. Když to vyjde bude to super.
To byl ve zkratce uplynulý rok. Musím si najít čas na pročtení deníčků, abych se dostala aspoň trochu do obrazu, co je tady nového.
ty brďo
zítřky jsou vždy světlé, jedná-li se o přítomnost
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

No tak zase trochu dám o sobě vědět, protože toto fórum je pro mne stále velkou inspirací a hromadou informací a super lidičkama :).
Tak už jsem definitivně přestěhovaná v Bruselu, mám tady práci i bydlení a co hlavně - svojí životní lásku. Mimochodem drahoušek se začíná měnit na vitariána - to je divný ;). Udělala jsem hodně velkou změnu v životě a jsem za ni strašně moc ráda. Posunula jsem se dál o několik levelů, vita samozřejmě trvá i když párkrát s malými úlety (nové prostředí, aklimatizace a zvědavost - Belgie a čokoláda, to je no comment :D ), změna vnímání života a priorit, mnohem lepší duševní rovnováha apod. I po stránce duchovní se začaly dít zajímavé věci, uvidím jak to půjde dál.
Aktuálně se začínám snažit rozjet tady menší vita podnik. S trochou osvěty, ochutnávkama, informacemi atd. Je to zvláštní, ale i když je v belgii vitariánská komunita, těch možností zatím mnoho není, myslím tím, třeba restaurace, sešlosti, diksuze apod. Takže si říkám, proč to nezkusit :D. Kdybyste se chtěl někdo přidat, budu jen ráda :).
Potvrdilo se mi, že některé mé předchozí zdravotní potíže již opravdu zmizely, jako např. alergie. Minulý týden jsem očichávala asi 40 vzorků různých "vůní", mix všeho možného (šišky, růže, mýdlo, ananas ...) a na rozdíl od kolegyně jsem to ustála bez jediného kýchnutí. Kolegyně si užila následující 1,5 dne s rudýma očima a tekoucím nosem. Jo pracovní úrazy ... Hehe
Další věcí je, že se něco nastartovalo s mým hormonálním systémem. Jsou 2 možnosti, buď jsem jako hodně jiných zde přestala krvácet při menstruaci, nebo čekám mimko (to se dovím později). Tak jako tak, se cítím výborně :)
Pak jsem také zaregistrovala velkou změnu v kvalitě místního ovozelu oproti ČR. Cítím na sobě, že tělo konečně dostalo co potřebuje, i když jím prakticky totéž co v čechách. Nově spuštěný detox na počátku byl celkem výmluvný. Také je to hodně poznat na chuti, je to nějaké výraznější a plnější. No prostě si to užívám.
Konečně žiju a nemá to chybu. m:-)
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Pavluska »

krásné zprávy!

m:-)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

Jaky pozdeji? Prece tehu testy za 1 euro fungujou uz prvni den vynechani...

Jinak potesi cist ze se ti dari, kez to vyrzi :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od buc11 »

Sumicka píše:..., vita samozřejmě trvá ..
nevím jak si to vysvětlit, když se někomu na vita daří , ale velmi to mou duši potěší
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Sumicka »

Fiona píše:Jaky pozdeji? Prece tehu testy za 1 euro fungujou uz prvni den vynechani...

Jinak potesi cist ze se ti dari, kez to vyrzi :)
No s tím 1 eurem to není tak jednoduchý, tady je to za 16, levnější jsem zatím neviděla. Zkusím se kouknout jestli najdu. Ale jinak není kam spěchat, jestli je to pravda, tak budu mamča, jestli ne, taky dobře. Nedělám si s tím vrásky :).
Všechno je tak jak má. :P .

Koukla jsem na tvůj deníček Fi a vidím, že u tebe to zdaleka tak růžové není, tak ti aspoň na dálku držím palečky, ať se to v dobré obrátí.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Fiona »

Tak nemam ti poslat? Stejne mi to tu jen zabira misto v supliku, a pokud by to snad jednou melo byt opet aktualni, koupim si v £1 shopu novy :)

Jo, mozna to ted nemam ruzove, ale stejne radsi duhu nez ruzovou ;) Sip taky nevystrelis bez toho ze nejriv tahnes smerem dozadu a miris, tak to ted holt mam spis o tom mireni, ono kolo casu se tim nezastavi. Ruzova opojeni jsou sice krasna vec, ale to kolo taky nezastavi :) A ono je vlastne krasne cele to kolo :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Tak nemam ti poslat? Stejne mi to tu jen zabira misto v supliku, a pokud by to snad jednou melo byt opet aktualni, koupim si v £1 shopu novy :)
v libráči mají i těhotenské testy? No vida! já mám nakoupené levné z ČR a myslela si, jak jsem vyzrála na drahé britské a ony se tu dají sehnat i levné.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Sumicka - pochopení!?

Příspěvek od rudo »

keby ste sa drzali Trnavsko-Zahorackeho prveho pirkazania, nemuseli by ste sa stale testovat

neondzit !
5 2 8
Odpovědět