Kurz živé stravy

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kurz živé stravy

Příspěvek od Eva Kočí »

Kurz živé stravy ve Střílkách u Kroměříže v termínu 31.3.-2.4.2006, proběhne pouze při min. účasti 20 lidiček. Prosím hlaste se!
info: www.joga.cz
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Kurz živé stravy

Příspěvek od buc11 »

Eva Kočí píše:Kurz živé stravy ve Střílkách u Kroměříže v termínu 31.3.-2.4.2006, proběhne pouze při min. účasti 20 lidiček. Prosím hlaste se!
info: www.joga.cz
tak cvičitel Jarek Jurečka už to provozuje několik let, škoda že se nám někdy nesvěřil se skušenostmi, aby sme zbytečně netápali, ale chápu ho, je to moje životní touha živit se vitoušstvím (jestli se o to jedná).
chtělo by to otestovat a není zatím uvedeno vstupné
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

Jo, vstupné... no přesně nevím, bývá to na víkend kolem 500-600,-Kč.
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

:D ještě jsem zapomněla: příjezd v pátek odpoledne, konec neděle po obědě...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Všechno vím. :P :P :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Eva Kočí píše::D ještě jsem zapomněla: příjezd v pátek odpoledne, konec neděle po obědě...
ty víš o něm něco blíž, nenavštívila jsi třeba přednášku, jako kterým směrem se vydal, ...?
Eva Kočí
Příspěvky: 101
Registrován: sob úno 11, 2006 16:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eva Kočí »

Nic blíž asi nevím, jen to že se věnuje józe....
Verka
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 26, 2006 20:19
Bydliště: Praha

ahooj

Příspěvek od Verka »

Bohužel jsem objevila Váš web až dneska.. právě jsem se vrátila ze semináře živé stravy od Jarka ve Slovenském Ráji.. Bylo to moc fajn a zajímavé. Až se zase o něčem dozvím, dám Vám sem nějakou hlášku. :wink: Ahoj
Uživatelský avatar
Laurinka
Příspěvky: 91
Registrován: pát dub 15, 2005 11:27
Bydliště: Praha

Re: Kurz živé stravy

Příspěvek od Laurinka »

buc11 píše:
Eva Kočí píše:Kurz živé stravy ve Střílkách u Kroměříže
tak cvičitel Jarek Jurečka už to provozuje několik let, škoda že se nám někdy nesvěřil se skušenostmi, aby sme zbytečně netápali, ale chápu ho, je to moje životní touha živit se vitoušstvím (jestli se o to jedná).
chtělo by to otestovat a není zatím uvedeno vstupné

ty víš o něm něco blíž, nenavštívila jsi třeba přednášku, jako kterým směrem se vydal, ...?
... http://www.regenerace.cz/Archiv/2003/02/ziva.htm :roll:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Kurz živé stravy

Příspěvek od buc11 »

Laurinka píše:
buc11 píše:
Eva Kočí píše:Kurz živé stravy ve Střílkách u Kroměříže
tak cvičitel Jarek Jurečka už to provozuje několik let, škoda že se nám někdy nesvěřil se skušenostmi, aby sme zbytečně netápali, ale chápu ho, je to moje životní touha živit se vitoušstvím (jestli se o to jedná).
chtělo by to otestovat a není zatím uvedeno vstupné

ty víš o něm něco blíž, nenavštívila jsi třeba přednášku, jako kterým směrem se vydal, ...?
... http://www.regenerace.cz/Archiv/2003/02/ziva.htm :roll:
dobré,
já jen doufal, že jurečka bude nějaký skalní dlouholetý a mohl bych něco získat, v tom 2003 jsem byl mám dojem již rawem
Mám již z praxe rezervovanost s knižních sdělení jako mak a vápník (já například už mak zvýšit ze dvou pytlú ročně na 3 zvýšit nemůžu), ovoce, že je kyselé aj. jsou hodně individuální a závisí spíš na dlouhodobém konzumovaném složení, než jednotlivostech. PMN předávkování a chybné skladby mlíka, či maku mohou zdánlivě paradoxně vstřebávání Ca snižovat.
Verka
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 26, 2006 20:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Verka »

Stretnutie priaznivcov rastlinnej stravy v Raji s cvičením jogy

Slovenský Ráj 8.05 – 11.05.2008
, chata Hradisko
http://www.slovenskyraj.sk/hradisko.html

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa pobytového stretnutia.

Prví účastníci: Jaroslav Jurečka, Ján Eliáš, Miroslav Kamenický.

Živou stravou môžete priaznivo ovplyvniť svoj zdravotný stav a tento prirodzený spôsob stravovania Vám umožní rozšíriť svoj jedálny lístok. Veľmi vhodné pre zdravotný stav cukrovkárov a alergikov.

Súčasťou kurzu je aj prax jogy: Cvičenia vedú certifikovaní cvičitelia. Cvičenia sú volené tak aby ich zvládol každý účastník.

Upozorňujeme, že stretnutie nie je vhodné pre psychicky labilné osoby užívajúce lieky a inak ťažko chorých.

Nakoľko je počet miest obmedzený prihlášku posielajte po osobnej konzultácii na tel. 0908 262877 – Eliáš, alebo 0903 605696 – Kamenický, email: satvapuri zavinac zoznam tecka sk

Slovenský Ráj je naozaj rajom, veríme, že aj počasie bude priaznivé a bude možné spoznávať jeho krásu. Preto si pribaľte vhodnú turistickú obuv a oblečenie.

Cena za pobyt Slováci 1150,- Sk /donesú si potraviny/, Český účastníci 1100 Kč /nenoste sebou potraviny!/.

Informácie: Ján Eliáš, tel. 0908 262877 alebo 0903 605 696 - Miroslav Kamenický, e-mail: satvapuri zavinac zoznam.sk

Ako ju nájdete: Chata Hradisko, je za hotelom Čingov a nad hotelom Flóra. Ak sa ide na Čingov, ide sa do strmého kopca 12% stúpanie / viď mapka/, potom je cca 1 km rovinka, a potom strmé 12% klesanie /pod klesaním sa odbočuje v ľavo na hotel Flóra/, ALE pred tým klesaním je odbočka v ľavo k hotelu Čingov. Po odbočení bude hotel Čingov na pravo, ide sa ďalej cca 50-100 m bude odbočka v pravo, a bude už vidno chatu s nápisom Hradisko.

A jak to vypadalo v roce 2006 ? http://danaman1.wz.cz/ Už se nemůžu dočkat :)
Naposledy upravil(a) Verka dne ned bře 30, 2008 21:30, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

Ja som bol minulý rok (2007) a bolo výborne. Dúfam, že sa dostanem aj tento rok. Bude zaujmavé sledovať rozdiel. Minulý rok som cvičil jógu intenzívne a nebolo som raw, teraz necvičím skoro vôbec a som raw.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Kurz živé stravy

Příspěvek od Jindra »

Ať nedělám nové vlákno, tak napíšu třeba sem, vždyť je to info o minikurzu živé stravy.

Ve čtvrtek 8. března 2012 pořádá místní Klub zdraví Nové Město na Moravě krátkou přednášku o vysokém krevním tlaku (VKT) a na ni naváže moje manželka kurzem o výrobě lněných krekrů. Již u tří přátel se mi totiž podařilo problém VKT řešit lněnými plackami - zmínění přátelé snížili dávku léků na VKT buď na polovinu nebo přestali brát úplně, což je samozřejmě mnohem lepší, než roky a roky brát medikamenty.
Myslím, že manželka pojala kurz velmi pěkně - výrobu lněnek není možné na kurzu ukázat až do samotného konce, protože se cca dva dny suší, takže již několik týdnů předem vyrábí a suší hromadu těchto RAW krekrů v pěti, šesti druzích a na nich si účastníci kurzu formou švédského stolu pochutnají (současně s marinovaným zeleninovým salátem). Kdož bydlíte poblíž, stavte se :) Krekry jsou podle mne skvělá dobrota.
Začátek 8. 3. 2012 v 17 hodin, konec cca 19.30, koná se v jídelně Domu s pečovatelskou službou (je to kousek pod novoměstskou nemocnicí) a příspěvek na uvedenou "předvýrobu" krekrů na švédský stůl je cca 150 Kč.
Díky, Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět