Olfess

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Chcete zablokovat přístup na toto fórum uživateli Olfess?

Anketa končí za čtv kvě 20, 2010 7:34

Ano
13
39%
Ne
19
58%
Zdržuji se
1
3%
 
Celkem hlasů: 33

Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Olfess

Příspěvek od hugo »

Na žádost některých uživatelů spouštím hlasování o zablokování účtu Olfess. Hlasování poběží 7 dnů, rozhodnu se podle výsledku.

K zablokování přistoupím i dříve, pokud bude Olfess napadat jiné uživatele.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od hugo »

Pokud máte problém při hlasování, tak by měla pomoct změna skinu fóra na defaultní. To provedete v uživatelském panelu, v kartě Nastavení. Jako styl si zvolte prosilver. Během víkendu se pokusím zprovoznit hlasování i pro ostatní skiny, teď to časově nezvládnu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Olfess

Příspěvek od Marci »

hugo píše:Na žádost některých uživatelů spouštím hlasování o zablokování účtu Olfess. Hlasování poběží 7 dnů, rozhodnu se podle výsledku.

K zablokování přistoupím i dříve, pokud bude Olfess napadat jiné uživatele.
Nestacim se divit :shock:
Fasismus,komunismus,sekty nedovoluji svobodne vyjadrovani.
Tady bych to tedy opravdu necekala. :shock: :roll:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od epony »

1. Nepáči sa mi, že tu prebieha hlasovanie, o tom predsa rozhoduje admin, či niekoho vyluči alebo nie. Teraz sa ten spor presunie tu.. :?
2. Maria- ty si v živote nebola na žiadnom fore? Ak nejaký dotyčný vyvolával trecie plochy a mal dosť nevhodné poznámky, ktoré mali svoje následky, mohol byť z toho fora vylučeny, pokial sa to nepáčilo danej "komunite" fora. Je fakt, že to sa deje tu.
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Olfess

Příspěvek od Yeff »

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

... Ono už to sice v dnešním pseudohumanistické a liberální České Republice moc neplatí, že si člověk může říkat co chce, ale tím že to budeme zakazovat i na internetu toho moc nedosáhneme. Vždycky jsem byl zastánce toho že si každej může svůj názor vyjadřovat, proto jsem hlasoval pro Neblokovat. Chápu že někdo může mít problém přijmout nebo akceptovat jiný názor nebo narážku. Ale tak už to chodí. Toto by mělo být forum kde mezi sebou lidé diskutují a vyměňují si zkušenosti. a ne cenzurovat jiné názory a nechávat si tu jen ty pro nás kladné.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od Panda »

Když si olfess založí svou www stránku tak tam má plné právo říkat si co chce. Když je na fóru které někdo provozuje, tak má provozovatel plné právo určovat si koho tam nechá a co se tam bude probírat, osazenstvo z fóra mu může svým názorem dát nějaká doporučení. Divím se že Ti nevadí server pust.cz, kde jsou kriteria MNOHEM přísnější.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Olfess

Příspěvek od Sitar »

Maria píše:
hugo píše:Na žádost některých uživatelů spouštím hlasování o zablokování účtu Olfess. Hlasování poběží 7 dnů, rozhodnu se podle výsledku.

K zablokování přistoupím i dříve, pokud bude Olfess napadat jiné uživatele.
Nestacim se divit :shock:
Fasismus,komunismus,sekty nedovoluji svobodne vyjadrovani.
Tady bych to tedy opravdu necekala. :shock: :roll:
Marie,
Ty máš dceru, že? Představ si tedy prosím situaci, kdy vy obě jste tu jako dvě identity a k vám oběba se tu budou chovat všichni bez rozdílu, bez ohledu na to, jak jste jedna či druhá zralá či vyspělá. Pak tu nějaký duchovní bouchač začne nastavovat zrcadlo třeba Tvé dceři a ta se z toho bude hroutit. Co uděláš?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od hugo »

epony píše:1. Nepáči sa mi, že tu prebieha hlasovanie, o tom predsa rozhoduje admin, či niekoho vyluči alebo nie. Teraz sa ten spor presunie tu.. :?
Toto je otázka, já se snažím fungovat jako správce, tzn. zabezpečuju chod webu a řeším technické problémy. O tom, kdo je na fóru žádoucí a kdo ne si opravdu netroufám rozhodovat. Stačí se podívat jak rozdílné názory se tu objevují. Sice sleduji veškeré dění na fóru, ale objektivně to posoudit nedokážu (sám jsem se tu s Olfessem párkrát pohádal).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Olfess

Příspěvek od Marci »

1.Pokud vim,tak Olfess neni odtud hnan adminem,ale nekterymi cleny.

2.Nevsimla jsem si,ze by porusil pravidla fora(ale jista si nesu,jelikoz je zpameti neznam).

3.Sitare,to se ale bezne deje. S dcerou jsem byla nucena napr.resit utoky jejich spoluzaku,ze se stravuje jinak nez ti ostatni a bylo to pro ni narocne,frustrujici.Nicmene kdyz jsem vysvetlovala,a ona pochopila,stala se silnejsi.Stejne tak postupuji vy vyuce jeji financni gramotnosti, skutecnem fungovani matrixu ve kterem zijeme,pracujeme apod.
PMN nikdy to totiz neni o tech druhych, ale o cloveku samem.
PMN nekteri zde pisici jedinci vykazuji vysokou psychickou nestabilitu a nevyrovnanost jdouci ruku v ruce s nezralosti. A jeste to vydavaji za prednost,ok beru,je to jejich volba.

No ale uz koncim,sla jsem do sveho denicku :wink:
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Olfess

Příspěvek od awa »

To má být pokus o vyobcování? Jsem zvědavá, komu by se líbilo, kdyby bylo na místě Olfessova jména, bylo to jeho. A že se to nemůže stát? Ale může, a celkem snadno, nikdo není bez chyb. Každý má roviny, kde se může zlepšit. Holt se musíme ovšem smířit, že to nebude podle našeho tempa a představ.
Osobně zlepšení vidím oproti těm prvotním příspěvkům.
Jsem proti takovému hlasování, ani nevíme, co na to Olfess osobně. Je fér hlasovat o někom bez někoho!?
Asi se zapomnělo, co to opravdu svoboda je.
Taky se mi nezdá, že by se vědomě provinil proti kodexu toho fóra. Úlety se tu dají najít u spousty lidí a taky jim to klidně odpustíme.
Naposledy upravil(a) awa dne čtv kvě 13, 2010 15:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od Panda »

Kdyby mě někdo chtěl vyloučit z fóra kvůli mým chybám tak bych se snažil ty chyby odstranit a zlepšit se. Ofless tohle nedělá - těch připomínek k němu bylo už příliš a zlepšení je pramalé.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Olfess

Příspěvek od awa »

Panda píše:Kdyby mě někdo chtěl vyloučit z fóra kvůli mým chybám tak bych se snažil ty chyby odstranit a zlepšit se. Ofless tohle nedělá - těch připomínek k němu bylo už příliš a zlepšení je pramalé.
Cokoliv člověk dělá a mění, tak to má dělat jen kvůli sám sobě, protože on sám chce.
Pro každého není snadné a ten správný čas vykořenit zavedené modely uvažování.
Jak jsem psala, ne vždy je zlepšení v rozsahu a tempu dle našich představ, ale to je ve skutečnosti náš problém, ukázka naší tolerance a chápání svobody v různých rovinách.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od Eva.cz »

Chci se zeptat na technickou stránku hlasování. Mrkla jsem sem teď jako nepřihlášená a mám také možnost hlasovat. Znamená to, že každý si může dát kolik hlasů chce???
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od hugo »

Eva.cz píše:Chci se zeptat na technickou stránku hlasování. Mrkla jsem sem teď jako nepřihlášená a mám také možnost hlasovat. Znamená to, že každý si může dát kolik hlasů chce???
Dík za upozornění, už je to ošetřené.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od Eva.cz »

Škoda, že tak pozdě. Všimla jsem si ráno, ale říkala jsem si, že jsem asi trubka :lol:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Olfess

Příspěvek od Sitar »

Maria píše:3.Sitare,to se ale bezne deje. S dcerou jsem byla nucena napr.resit utoky jejich spoluzaku,ze se stravuje jinak nez ti ostatni a bylo to pro ni narocne,frustrujici.Nicmene kdyz jsem vysvetlovala,a ona pochopila,stala se silnejsi.Stejne tak postupuji vy vyuce jeji financni gramotnosti, skutecnem fungovani matrixu ve kterem zijeme,pracujeme apod.
PMN nikdy to totiz neni o tech druhych, ale o cloveku samem.
PMN nekteri zde pisici jedinci vykazuji vysokou psychickou nestabilitu a nevyrovnanost jdouci ruku v ruce s nezralosti. A jeste to vydavaji za prednost,ok beru,je to jejich volba.
Ano, ale to se děje ve skutečné realitě a za osobní láskyplné přítomnosti rodiče. Sama vidíš, že bylo potřeba duši utišit a vysvětlovat a možná i objímat a hladit, což se tady nedá a proto to zde probíhá úplně jinak.

Zde máme realitu virtuální, značně osekanou od jiných než psaných vjemů, což přímo vybízí k domněnkám a nedorozuměním, což je potřeba si nutně uvědomit a podle toho se taky chovat.

Jestli to tady s tím fórem myslíme vážně, musíme se potkávat osobně, jinak to bude dopadat tak, jak to dopadá.

Olfessovi bych dal ještě šanci, ale zajímalo by mne, zda-li si uvědomuje, co způsobil a jestli je ochoten se upřímně omluvit.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Olfess

Příspěvek od ajla »

To snad nemyslíte vážně :) Olfese ráda čtu. Vyjadřuje pouze svoje názory jako jiní, jsem ráda, že je s námi a chyběl by mi tady. Je slušný, nikoho neuráží, je to pouze o vztahování. A tohle platí taky pro ostatní, myslím, že všichni píšeme jeden velký scénář a všechny role jsou potřebné a užitečné. Zvládneme to se všemi, kteří jsou ochotni se k nám přidat, díky za všechny :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Olfess

Příspěvek od Sitar »

ajla píše:To snad nemyslíte vážně :) Olfese ráda čtu. Vyjadřuje pouze svoje názory jako jiní, jsem ráda, že je s námi a chyběl by mi tady. Je slušný, nikoho neuráží, je to pouze o vztahování. A tohle platí taky pro ostatní, myslím, že všichni píšeme jeden velký scénář a všechny role jsou potřebné a užitečné. Zvládneme to se všemi, kteří jsou ochotni se k nám přidat, díky za všechny :D
To mě dost pobavilo. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Roth
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 28, 2010 10:49

Re: Olfess

Příspěvek od Roth »

Sitar píše:
ajla píše:To snad nemyslíte vážně :) Olfese ráda čtu. Vyjadřuje pouze svoje názory jako jiní, jsem ráda, že je s námi a chyběl by mi tady. Je slušný, nikoho neuráží, je to pouze o vztahování. A tohle platí taky pro ostatní, myslím, že všichni píšeme jeden velký scénář a všechny role jsou potřebné a užitečné. Zvládneme to se všemi, kteří jsou ochotni se k nám přidat, díky za všechny :D
To mě dost pobavilo. ;-)
noco, pozitivní vibrace jsou třeba :)
Vše, co potřebuje tyranie, aby získala pevnou půdu pod nohama, je, když lidé dobré vůle zůstanou zticha.
Thomas Jefferson


Milovat své dokáže každý živočich, ale jen lidskost se dovede nadechnout pro lásku ke společnému.
Gándhí
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Olfess

Příspěvek od Sweetie »

Yeff píše:LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

... Ono už to sice v dnešním pseudohumanistické a liberální České Republice moc neplatí, že si člověk může říkat co chce, ale tím že to budeme zakazovat i na internetu toho moc nedosáhneme. Vždycky jsem byl zastánce toho že si každej může svůj názor vyjadřovat, proto jsem hlasoval pro Neblokovat. Chápu že někdo může mít problém přijmout nebo akceptovat jiný názor nebo narážku. Ale tak už to chodí. Toto by mělo být forum kde mezi sebou lidé diskutují a vyměňují si zkušenosti. a ne cenzurovat jiné názory a nechávat si tu jen ty pro nás kladné.
ale tady jde o utoceni pokud jsem pochopila to nema se svobodou projevu nic. to utocis na druhyho svobodu. a neni to tedy nic legalniho. a navic kazdej kdo se stal clenem fora musi respektovat vseobecny podminky fora, pokud ne, jeho smula. porusil podminky.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od martin_hk »

Prijde mi smutne, ze vubec takove hlasovani musi vzniknout. Pripoustim, ze vse ma sve meze a nikdo nema pravo druhe urazet... Jen je tezke stanovit presne hranice, co jeste urazka neni a co je. Na druhou stranu se nepsane predpoklada, ze tu na sebe budou lidi uz ze sve podstaty prirozene mili, tot muj nazor. Nikoho bych ale nevylucoval, aspon prozatim.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Olfess

Příspěvek od ajla »

Ano, Sitare, je to vlastně jen úhel pohledu, vím, že to dovedeš pochopit. :) Ještě úryvek z knížečky (Marie Mihulová, Milan Svoboda: Na cestu...):
"Z hlediska duchovního vývoje představuje odpuštění nesmírně významnou záležitost pro každou lidskou duši. Neschopnost odpustit mentálně doslova spoutává člověka a brání jeho dalšímu vývoji. V nevyřešených případech se negativní pouto může táhnout i za hranice pozemské existence a vyvolávat nežádoucí důsledky i v dalších inkarnacích.
Schopnost odpouštět v přítomnom čase neznamená naivní neschopnost sebeobrany. Naše případně nutné kroky v tomto směru však nemají být motivovány zlobou a nenávistí. Počínání druhých máme být schopni hodnotit z hlediska jejich celkové vyspělosti (či nevyspělosti) a ne pouze ze zorného úhlu útoku na naši osobu.
Znovu si můžeme připomenout Kristova slova, která nás nabádají: "Nenechte zapadnout slunce nad svým hněvem." Budeme-li je respektovat, vytváříme předpoklad k tomu,aby se odpuštění stalo zcela přirozenou součástí našeho mentálního světa. Největší užitek z toho pocítíme my sami." :)
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Olfess

Příspěvek od olfess »

Tak jsem strávil krásný večer s hokejem (ten se povedl) a s tenisem (taky to šlo)... teď je noc, 4.00 hod. do ankety jsem nezasáhl žádným způsobem a musím říci, i když už je to úplně jedno, že teď na to koukám a mám z toho docela radost, když nic jinýho, asi se svět ještě definitivně nezbláznil :wink:
39 % pro zrušení (13)
58 % proti zrušení (19)
3 % se zdržel (1)

dohromady 33 :wink:
... je to fajn ... !
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Olfess

Příspěvek od hugo »

Takže účet Olfess byl zablokován na žádost majitele. Toto vlákno zamykám, další diskuze a hlasování už nemá smysl.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Zamčeno