Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Kniha přání a stížností, nabídky spolupráce a uživatelská podpora.

Moderátor: hugo

Odpovědět
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od olfess »

macik píše:
olfess píše:Jinak mi to ještě nedá a trochu si rejpnu, za prvé normálnímu člověku by to buď došlo a nebo se zeptal ..., ne tak u vás, fascinuje mne, že když je u vás někdo v nemilosti, tak to zcela automaticky musí bejt šmejd, podvodník, hulvát atd. Prostě černobílý vidění světa, my jsme světlo, on je tma, takže v ten MOMET UŽ VIDÍTE VŠUDE DŮKAZY, to je na tom to zajímavý! :) Já jsem to třeba vyřešil tim, že jsem si pozval toho výše uvedeného člověka, napsal jsem mu, co mě vedlo k takovejm a takovejm reakcím, co se mi na vašich nezdálo, co mě na vašich šokovalo a tak. Ne bezhlavý lynčování .. ;)
proč se pořád stavíš do pozice, že bojuješ se skupinou lidí, kteří tě nenávidí? co tě vede k tomu, že mezi takové lidi chodíš? buď to tak opravdu vnímáš a pak opravdu nechápu proč si/nám to děláš anebo máš konfklikty jen s některými a v zásadě tě to tady baví a pak bys asi měl trošku zpomalit s tím svým shrnováním celého fóra do jednoho pytle.....já jsem taky vznětlivý typ, ale to není žádná omluva pro to, co tady děláš za cirkus.......

v situaci, kdy opravdu agresivně kopneš třeba do šarika, která ti nic špatného neudělala, jen prostě měla jiný názor a sdělila ti ho mírným způsobem, je opravdu hodně zbabělé, schovávat se za temperament předků...

no a že na renku vytahuješ psychologa, to je už úplně směšné...co tatínka nebo maminku, nechceš si zavolat? :D kdybys o té holce něco věděl, tak tě za prvé nemůže naštvat a za druhé by jsi možná cítil i respekt, protože ona svým bytím dokazuje, že je na světě i pro druhé, nejen pro sebe...

tvoje výkřiky "BUDU mít lepší výsledky než Partyková" o Tobě asi vypovídají nejvíc. Co mít budeš, to ještě nemáš, ale už jsi panečku frajer :wink: ..zkus dát kamarádovi pročíst všechny své výpříspěvky (jsou snadno vyhledatelné v profilu, před chvíli jsmem si je projela), třeba ti to pomůže...

ti, kteří píší, že olfess je víceméně korektní, pravděpodobně nečetli vše....je verbálně velmi agresivní a je škoda, že si své frustrace vybíjí zrovna tady, ale takoví tu nikdy dlouho nevydrželi, takže tuším, že už se blýská na lepší časy (:-)
Jo jo Macíku asi budu provokatér ;),
a koukám, že ti nedám spát.... jinak o psychouše se neboj, je to kámoš a zná mě velmi dobře :D a když jsem ho kontaktoval s touhle věcí, tak mi řekl - a jéje "šťoural sebevědomý nejapný" .... :lol: :lol: :lol: , takže myslim, že to bude v dobrých rukou.
S Partykovou jsem napsal, že Jednou budu mít lepší výsledky, to je pravda a pevně v to doufám, na povzbuzování není nic špatnýho. Jo jo a dokonce i pamatuju, co mě tam tak zarazilo, to byla ta pani po operaci a poměrně brzo půstovala, že jo? Jakpak se jí asi daří? Snad dobře.
Ale trochu mě zamrzelo, že jsem do Arika "agresivně kopal" ....Macku :roll: ? To snad ne... Mimochodem, dle mého skromného názoru, ta je z vás místních "bab" asi nejlepší, i když hodná možná až moc.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Dano »

Panda píše:V asertivitě vyjadřování je mi vzorem Dano, ten píše jen fakta, jen to co je podstatné, bez emotivních vložek.
Nejdem pisat akym "Hledat" som sa dostal do tohto vlakna a k tomuto prispevku. K jadru veci. Co to tu citam? Vzor? :o Som paf. Len fakty, bez emotivnych vsuviek...? A to mam inac velmi bohatu "citovu" vybavu :) .

Skusim sebareflexiu. Viatarian.cz som za tie roky pokladal hlavne za velku inspiraciu (velmi vela som sa od vas vsetkych, a nasledne aj inde, stale vdaka nemu, dozvedel) a po par mesiacoch az rokoch len brania som sa rozhodol co-to splatit a tak som obcas napisal, a snazil som sa co najviac k veci. Zial v poslednej dobe pisem stale viac, tak to asi uz ide na ukor kvality, zacnem sa obmedzovat. Bez tych vsuviek mozno aj preto, lebo zial nemam tolko volneho casu, a tiez si nahovaram, ze cim menej "slov navyse" napisem, tym viac z toho usetreneho mala casu mi zostane na citanie dalsich prispevkov :) .

A emotivne vsuvky su samozrejme inac fajn, sam sa tak bezne (aj pisomne) vyjadrujem, teda ked mam cas. A obdivujem ich hlavne na zenach, ci uz verbalne alebo neverbalne.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Nevím, jestli už se to neřešilo, ale připadá mi hrozně nepohodlné, že se všechny linky z diskuze otevírají v tomto panelu a ne v novém, nešlo by to nějak automaticky změnit? Že si chci rozkliknout nějaký link přece neznamená, že chci i opustit vitariána :mrgreen:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Stačí kliknout středním tlačítkem a link se otevře v novém tabu, to funguje ve většině prohlížečů.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

hugo píše:Stačí kliknout středním tlačítkem a link se otevře v novém tabu, to funguje ve většině prohlížečů.
aha, děkuji. jsem léta zvyklá odjinud používat jenom levé (a zde pravé - menu - otevřít v novém panelu), tak aspoň jsem si rozšířila obzory.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Ahoj Hugo, prosím ťa o info k dennikom - písala som o tom do Radkinho denníka, keď uviedla, že chce zrušiť svoj denník. Myslíš, že by šlo to vyriešiť tak, že by denníky tých, čo by mali o to záujem, bolo možné prezerať, až keď ich majiteľ dovolí prístup do denníčka človeku, ktorý o to bude mať záujem. Samozrejme, pre tých, čo nechcú využiť takúto možnosť, by mohli denníčky zostať verejné. Myslím, že na tom by nebolo nič zlé. Vďaka za odpoveď.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

To už se tu jednou řešilo, já osobně jsem proti, ale záleží samozřejmě na vás. Největší obavu mám z toho, že se vitarián uzavře pro neregistrované. Protože jakmile tu bude oddělená část, tak většinu věcí budete asi řešit tam a nový uživatel tu nic nenajde.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Ja viem Hugo. Ale toto by sa týkalo predsa len osobných denníčkov. Tam by mohla byť povolená určitá miera súkromia. Domov si tiež nevolám všetkých ľudí z ulice. Ale jasne, že rešpektujem názor väčšiny. Ale Radka mi zasa dala chrobáka do hlavy - tiež by som mala záujem o zrušenie denníčka. Nie som rada, že doň má prístup každý.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Nojo, ale i v deníčcích je spousta informací o stravování, půstech, atd. Já osobně si myslím, že na řešení soukromých věcí jsou maily, icq, atd. Toto fórum bych nechal rád otevřené. Samozřejmě, jakmile se vysloví většina pro, tak se podřídím.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Áno, to je pravda, čo píšeš. Ale akonáhle niekto vlieza do denníka s tým, že chce "sledovať" kohosi prípad a má sprosté poznámky, tak ver, že človeka prestáva baviť dávať svoje "srdce" i "dušu" takto všetkým na dlaň a rád by si vybral osadenstvo v denníku. Nuž, ani ja nič nemám proti rozhodnutiu verejnosti a podriadim sa. Len by som potom tiež prosila o odstránenie toho môjho denníka. Ako si písal, to je možné.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Renáto ale to by byla strašná škoda Tvůj nebo Radčin deníček odstranit (nebo znepřístupnit veřejnosti), vždyť jste pro tolik lidí velkou inspirací a vzorem. :-( Také od vás hodně čerpám. Nešlo by to přece jen vyřešit nějak jinak - například že byste si deníčky prošly a dodatečně upravily nějaké choulostivější příspěvky?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Panda píše:Nešlo by to přece jen vyřešit nějak jinak - například že byste si deníčky prošly a dodatečně upravily nějaké choulostivější příspěvky?
Pandi, predsa nebudem cenzurovať sama seba? Vieš, do denníka som otvorene a úprimne písala o svojich pocitoch, radostiach i ťažkostiach. Žiaľ, neuvedomila som si, že po čase môžem mať takú skúsenosť, akú som získala a ako vidím, nie som s ňou sama. Je mi ľúto, ak niekoho sklamem, ale v prvom rade sa musím riadiť svojím pocitom a potrebou - inak by som šla sama proti sebe.
A ani tak nejde o úplné zneprístupnenie verejnosti - len by som skrátka mala možnosť rozhodnúť, komu povolím čítať moje "intímnosti" - to sa mi nezdá vôbec byť nejaká nesplniteľná či dokonca nepochopiteľná požiadavka. Denníčky chápem ako predsa len akúsi intímnejšiu oblasť - takto by človek mal šancu sa brániť i do budúcnosti útokom, ktoré sú vďaka anonymite internetu reálne a nepríjemné.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

A není to spíš k dobru, odhalovat své nitro, pro posilování vlastní osobnosti? Směřovat k tomu umět být otevřený ale přitom odolný vůči útokům od jiných? Vedl k tomu dvdmchl a byl v tom dost pokročilý.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Panda píše:A není to spíš k dobru, odhalovat své nitro, pro posilování vlastní osobnosti? Směřovat k tomu umět být otevřený ale přitom odolný vůči útokům od jiných? Vedl k tomu dvdmchl a byl v tom dost pokročilý.
Chápem, ako to myslíš. Ale akosi nemám potrebu posilňovať sa takýmto spôsobom. Dalo by sa o tom debatovať, ale nechce sa mi. Jednoducho, myslím, že človek má mať právo rozhodnúť, koho si pustí k telu. Lebo nie každý prichádza s dobrým úmyslom a to ja nezmením, ani sa o to nechcem usilovať.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

Hugo, kolik potřebuješ "hlasů", abys umožnil zpřístupnění deníku pouze pro určitou skupinu uživatelů?

Do nedávna jsem v tom neměl jasno, ale nyní s tím souhlasím.

Renáto, zhluboka se nadýchni a podívej se na věc z pořádné výšky. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Ve vláknu "Skryté fórum" je anketa, zatím je většina pro otevřený server. Mám obavu, že jakmile tady část fóra uzavřem, tak to tu půjde do kytek, resp. stane se z toho fórum pro pár vyvolených. Ale dělejte, jak myslíte.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Sitar »

hugo píše:Ve vláknu "Skryté fórum" je anketa, zatím je většina pro otevřený server. Mám obavu, že jakmile tady část fóra uzavřem, tak to tu půjde do kytek, resp. stane se z toho fórum pro pár vyvolených. Ale dělejte, jak myslíte.
No, je to dilema, ale neviděl bych to tak černě.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Sitar píše: Renáto, zhluboka se nadýchni a podívej se na věc z pořádné výšky. ;-)
Dala som tomu časový odstup, to mi ver. A dospela som k tomuto rozhodnutiu. Viem prečo a som hrdá na to, že konečne viem veci pomenovať tak, ako sú - z môjho pohľadu. Ver, že práve toto je v liečbe autoimunitných ochorení to najdôležitejšie. Konať tak, aby som vo svojom vnútri bola spokojná ja , konať tak, aby som vedela nahlas priznať, čo ma zraňuje a zabrániť tomu. Možno, keď zruším ten denník, opäť budem rada chodiť na vitariána.

Hugo, nechcem byť samozrejme človek, vďaka ktorému ide vitarian do kytek. Len tu už nechcem mať denník pre verejnosť, to je celé. Tak počkáme na uzavretie ankety a potom by som ťa poprosila o odstránenie denníka. Samozrejme, len môjho denníka - ostatných príspevkov do iných vlákien sa to jasne že netýka. Prepáč, že ťa zaťažujem takouto robotou navyše.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Nejsem pro uzavřené deníky...a nevšimla jsem si, že by někdo někoho sledoval a nadměrně obtěžoval, a že teda dočítám všechno :)

Chápu, že tady byla kdysi emočně hustější aférka kolem MMS, ale od té doby se nic podobného ani náznakem neopakovalo.....a pokud mám být konkrétní, Renáto, velmi mne mrzí, že sis blokla olfesse a nečetla jeho perly za poslední dva týdny. Třeba bys zjistila, že mívá i podnětné a povzbudivé a konstruktivní příspěvky, škoda někoho takhle šmahem odsoudit a pak se čertit, kdykoliv se kdekoliv zjeví i s nevinnou poznámkou (tohle už je teda spíše na Radku, kterou jsem rovněž vůbec nepochopila - jak napsal Sitar, nepochopení na netu jsou běžná, tak proč ty scény?)!

Jo, zastávám se ho a nemusím, ale prostě tohle fakt nechápu a valím oči, že tady pár lidí cítí antipatie (což cítí občas každý a není to nic špatného), ale oni na základě svých pocitů interpretují i docela obyčejné příspěvky dotyčného jako pronásledování nebo urážky. Tohle podle mne už vypovídá více o generátorech antipatií než o objektu antipatií :)

Prostě podle mne se tady "nic neděje" a nestačím se divit, že se někdo cítí ohrožený (byť jenom nějak emocionálně).

Anketu jsem nějak nenašla, ale jdu ji hledat znovu a budu ráda, když deníky zůstanou veřejné, jsou opravdu plné cenné inspirace - příklady jídelníčků, průběh půstů a tak.

A naše zaznamenané pocity a niternosti......budu drsná, ale upřímná: koho to zajímá?! Podle mne je to cizím "někde" jak jsem se já nebo XY nebo YZ cítili před měsícem nebo rokem. Jestli někdo dočítá deníky zpětně, tak mnohem pravděpodobněji proto, že je mu daný vitouš sympatický, než že by někdo chodil vyhrabávat špínu :roll: to leda tak nějaké vařácké "kolegyně a tchýně", ale těžko olfess nebo jiný zapálenec do "zdraví" :lol: :wink:

(Máte samo na vlastní pocity právo, nechtěla jsem vám je vymlouvat, jen osvětlit zase ty své. Mír!)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

S.arik, nejde o čertenie. Nemám v poslednom čase čas čítať ani tých, ktorých by som rada. Na nikoho sa nečertím, uzavrela som pre seba debatu s O. po jeho útoku na mňa ohľadom št. žľazy. Je to PMN jednoducho sprosté, takto na niekoho útočiť.
Radšej nebudem mať žiadny denník, kde by som písala z hlbín svojej duše - to je všetko. Veď sa svet nezrúti, keď nebude jeden denník. Nie som pupok sveta :wink:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Marci »

Osobne souhlasim s Hugem,forum by melo zustat otevrene. Jestlize pisi nekam neco na net,pak povazuji za jednoznacne,ze si to lide prectou a mohou se k tomujakymkoliv zpusobem vyjadrovat,takze si za to nesu i svou odpovednost a i schopnost unest nazor jineho. Nechat se nasledne zamykat povazuji bud za neschopnost dostat sve zodpovednosti nebo jistou nevyzralost,kdy si dotycny na pocatku neuvedomil rizika komunikace vedene timto zpusobem.
Je preci jasne,ze pokud jsou nektere soukroma veci tabu,tak je nepisi nikam a nesdeluji nikomu.
Jsem toho nazoru,ze pokud se forum zacne uzavirat,bude to pro nove neznale ctenare zrejme pusobit tak,ze dulezite informace se sdeluji za oponou. A myslim si ,ze dusledkem toho muze byt i upadek serveru a to by byla velka skoda.
Pokud vsak nekteri chteji svuj denik zamknout,tak bych jim vyhovela s tim,ze by bylo sikovne,kdyby takto odstaveny denik nebyl vubec videt a v podstate by se tvaril,ze neexistuje,pripadne bych jej prelozila do jine sekce napr.pod nazvem zrusene deniky.Myslim si,ze toto opatreni by pak pusobilo pro navstevniky tak,ze jsou to nejake stare ,vyrazene veci a nemel by dojem ,ze o neco prisel.
Tot muj nazor.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Marci »

Renáta píše:S.arik, nejde o čertenie. Nemám v poslednom čase čas čítať ani tých, ktorých by som rada. Na nikoho sa nečertím, uzavrela som pre seba debatu s O. po jeho útoku na mňa ohľadom št. žľazy. Je to PMN jednoducho sprosté, takto na niekoho útočiť.
Radšej nebudem mať žiadny denník, kde by som písala z hlbín svojej duše - to je všetko. Veď sa svet nezrúti, keď nebude jeden denník. Nie som pupok sveta :wink:
Renato,neznam tvoje peripetie se stitnou zlazou,jen naznakem.
Mohla bys tedy ve strucnosti popsat, jak jsi uspesna v samoleceni v tomto punktu? Osobne me zajimaji fakta, ne emocni jitreni. Diky za odpoved.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Maria píše:
Renato,neznam tvoje peripetie se stitnou zlazou,jen naznakem.
Mohla bys tedy ve strucnosti popsat, jak jsi uspesna v samoleceni v tomto punktu? Osobne me zajimaji fakta, ne emocni jitreni. Diky za odpoved.
Odpoviem ti vo svojom dennicku (ešte kým ho mám)- ale az večer, lebo frčím na jedno stretko.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Maria píše:Osobne souhlasim s Hugem,forum by melo zustat otevrene. Jestlize pisi nekam neco na net,pak povazuji za jednoznacne,ze si to lide prectou a mohou se k tomujakymkoliv zpusobem vyjadrovat,takze si za to nesu i svou odpovednost a i schopnost unest nazor jineho.
Jednou chci umět psát tak věcně, neosobně, všeobecně a přitom trefně jako Marie.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od culka »

Sarka, toto nie je len medzi renatou a Olfessom. On tu na dost ludi posobi ako cervena handra na byka. Naposledy urobil sprostu z Oriany, ktora spravne napisala, ze veci, ktore cloveka drazdili v 20 mu po 50 pripadaju smiesne. A sposob akym sa tu vymienaju nazory so Sitarom ma tiez nenadchyna.
Buc uz davno napisal, ze bude prispievat len do kecaren a dennickov.
Renatino rozhodnutie chapem a plne respektujem, ale je mi to luto. Mozno si uz konecne vycisti sz, aby sa jej dalo aj tam obcas nieco poslat.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

culka píše:Naposledy urobil sprostu z Oriany, ktora spravne napisala, ze veci, ktore cloveka drazdili v 20 mu po 50 pripadaju smiesne.
:o :o :o
tak tohle jsem pochopila naprosto jinak, ale zřejmě je zbytečné o tom polemizovat...
fičím na návštěvu a vůbec už jsem toho dneska napsala trestuhodně moc :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od culka »

Tak sa s tym netrap moja. :)

Po vcerajsom dazdi/snehu a strasnom vetre je vsade vonku taka smyklavka, ze az. Potacala som sa domov po dialnici krokom. Zopar ludi reagovalo prehnane, obiehali nas po krajnici, ale mne to uz bolo jedno. Este pred par rokmi by nadvihovalo aj mna. Neviem, ci ma to naucila moja diagnoza alebo je to dosledok inej skladby stravy. Najskor to bude iny pohlad na svet.

Obcas pomaha aj neschopnost pripojit sa a reagovat na niektore vypady. Ked hlava vychladne, potreba reakcie odpada. Ten 8 hodinovy posun je obcas aj vyhoda. :wink:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

culka píše: Mozno si uz konecne vycisti sz, aby sa jej dalo aj tam obcas nieco poslat.
No, tak dobre - ked bude na to chvíľka času. Ale je tam tak málo miesta, keď si človek chce nejaké správy aj ponechať...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

culka píše: Obcas pomaha aj neschopnost pripojit sa a reagovat na niektore vypady. Ked hlava vychladne, potreba reakcie odpada. Ten 8 hodinovy posun je obcas aj vyhoda. :wink:
Vraj každé čudo trvá 3 dni. Niektoré aj mesiac.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

s.arik píše:...tak tohle jsem pochopila naprosto jinak...
Predsa len nebudeme pribuzne... Lebo mnohe veci evidentne beries a vnimas inak (co je fajn, aspon sme kazdy iny, je to tu pestre).
Ale zial, tu konverzaciu v chemtrails som citila rovnako ako culka. Despekt a zhodenie druheho. Je mi luto, vnimam to tak. Ak je niekto LEN inteligentny, rozhladeny a vzdelany, je to malo. Okrem IQ treba mat aj EQ a to podaktori postradaju. Nesuhlas a nazorova rozdielnost sa daju vyjadrit diplomaticky, co rozvinie debatu pre obohatenie vsetkych, a kazdy rad zotrva v rozhovore. Da sa vsak vyjadrit aj tak, ze sa mnohi z debaty radsej stiahnu a opustia konverzaciu, lebo to nema vyznam. Miesto dialogu je vedeny monolog, miesto odpovedi dostanu len kriticke vylevy, miesto argumentov utoky.

Co je lepsie? Dialog, ktory zaujme vela zucastnenych, rozsiri mnohym obzory, alebo zvada, ktora konci jednym (vzdy tym istym) "vitazom"?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Samira »

Este mi zislo na um, preco neobmedzovat pristup do dennickov.
Na vitarianovi je povedzme 1000 registrovanych clenov, nech 100 z toho je aktivnych. Ja si povolim 15 ludi, ktorych poznam a oblubila som si ich, aby mi mohli vstupit do dennicku. LENZE - uz velakrat sa mi stalo, ze mi do dennicka prispel clovek, ktoreho "nepoznam" a bola som potesena, ze trefne zareagoval, poradil, pomohol. Clovek, co mozno napise 5 prispevkov za mesiac a asi tazko by bol medzi mojimi "vybranymi" priatelmi. Keby som mala obmedzeny pristup do dennicka, o tieto pomocne ruky by som prisla.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:No, tak dobre - ked bude na to chvíľka času. Ale je tam tak málo miesta, keď si človek chce nejaké správy aj ponechať...
V soukromých zprávách si můžeš vytvářet vlastní adresáře (např. Archiv) a tam přesouvat zprávy které si chceš ponechat, takže volné místo je prakticky neomezené.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Uznávam všetky vaše argumenty.
Dik, Pandi - to som ešte neskúmala. Tak na to mrknem.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Renáta »

Ďakujem Hugovi za odsunutie môjho denníka. Prajem všetkým vlastníkom denníčkov, aby im tie ich denníky boli na radosť a úžitok.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od epony »

Hugo, dali by sa pridať nejakí milí smajlíci, nejaká zelenina, slniečka, srdiečka? :) :P 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

epony píše:Hugo, dali by sa pridať nejakí milí smajlíci, nejaká zelenina, slniečka, srdiečka? :) :P 8)
Jé, tohle se tu už tak řešilo a nevyřešilo, kvůli rozdílnosti názorů lidí. :-) Dávej smajlíky externí - klikneš na tlačítko Img a mezi tagy vložíš link na obrázek (najítý např. přes Google), např.: Obrázek nebo Obrázek nebo Obrázek.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Huš s tím kýčem (:-) mi se zdejší smajli celkem líbí a chybí mi tady pouze pusinkující :oops: :P
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od hugo »

Myslím, že smajlíků je tady dost. Ale pokud bude moc chtít, tak můžu pár přidat.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dgm »

No, to je ale nahoda :roll: :lol: :lol:
Sari, jses zlato, fakt. :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Panda »

Obrázek
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

Panda píše:Obrázek
ale nééé, myslím jiného, zkusím se doklikat, decentní, malý a neevokující lásku mezilidskou, nýbrž hodící se i na ocenění potravin, nápadů a podobně :wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

dgm, myslíš taky na toho "toho"? :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

pokus...

je taky příšerný, ale byla jsem nucena si na něj zvyknout jinde a teď mi občas chybí, nejen mně.
Přílohy
kiss.gif
kiss.gif (536 bajtů) Zobrazeno 23432 x
Naposledy upravil(a) s.arik dne pon dub 12, 2010 20:54, celkem upraveno 2 x.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dgm »

Myslim jedine na neho. :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

dgm píše:Myslim jedine na neho. :)
Doufám, že ne na Míru :!:
:wink:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od s.arik »

ale tady by se, dgm, nehodil...má jiný styl než ostatní :(
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od dgm »

s.arik píše:ale tady by se, dgm, nehodil...má jiný styl než ostatní :(
Jj, preziju to :lol:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Návštěvník

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od Návštěvník »

som rada, že som rozprudila debatu :wink:
s.arik, ani ja nechcem prehnane gyčové, ale chýba mi tu slniečko, srdiečko, možno nejaká rastlinka..na osvieženie písmenok :wink:
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od epony »

fíha, nebola som prihlasena.. :shock:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady a pøipomínky - Co zmìnit a jak?

Příspěvek od epony »

Panda píše:
epony píše:Hugo, dali by sa pridať nejakí milí smajlíci, nejaká zelenina, slniečka, srdiečka? :) :P 8)
Jé, tohle se tu už tak řešilo a nevyřešilo, kvůli rozdílnosti názorů lidí. :-) Dávej smajlíky externí - klikneš na tlačítko Img a mezi tagy vložíš link na obrázek (najítý např. přes Google), např.: Obrázek nebo Obrázek nebo Obrázek.
dakujem za tip!
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět