ninive

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
ninive
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 30, 2013 2:14

ninive

Příspěvek od ninive »

Ahojte, už dlllllho predlho sa odhodlávam napísať :) Sú to dva mesiace čo som sa konečne odhodlala preskočiť na živú stravu. Posledné roky ničím staré závislosti. Pred 4 rokmi sa zo mňa stal abstinent, minulý rok som prestala fajčiť a teraz sa snažím zbaviť tej najhoršej závislosti - závislosti na jedle :D Mám 120 kg pri výške 183 cm, takže myslím, že najvyšší čas, ak už včera nebolo neskoro. Živá strava ma už dlhšie láka, mám nejaké vnútorné nutkanie, že je to to správne, začala som zo dňa na deň, 2- dňový pôst, prvý týždeň len šťavy, teraz doobeda ovocné štavy, na obed zeleninové, olovrant zelenina/šaláty, oriešky, navečer nejaké smoothie... Tak mi držte palce, dúfam že to dám :), hlavne teraz vianoce budú ťažké :D
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ninive

Příspěvek od rudo »

palce drzim

vianoce su podvod, oslavuj sviatky zimneho slnovratu
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

ninive

Příspěvek od Janek »

Co je to ziva strava? Banany zelene utrhnute pred 3 mesici splnuji tuto podminku?

Kdyz to nesklidis primo " ze zahonu do pusy", je to jeste zive? Nevim, proto se ptam...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: ninive

Příspěvek od Jindra »

ninive píše:začala som zo dňa na deň, 2- dňový pôst, prvý týždeň len šťavy, teraz doobeda ovocné štavy, na obed zeleninové, olovrant zelenina/šaláty, oriešky, navečer nejaké smoothie... Tak mi držte palce, dúfam že to dám
Ahoj,
vypadáš odhodlaně, to je při tak nepříznivém BMI skvělé,
bereš to docela hrrr, počítáš doufám s detoxikačníma potížema, který asi přijdou, ale vydržet je (eventuálně s detoxem trochu polevit, jet ho pomaleji) a bude pohoda
určitě uvažuj o sérii klystýrů, střevo je základ
skvělý je, že přírodní zákony platěj, takže tělo se Ti odmění :-)
ať se daří a dej vědět
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
ninive
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 30, 2013 2:14

Re: ninive

Příspěvek od ninive »

Takže vianoce prezite bez ujmy a s hrdostou hlasim ze mam za sebou, treti mesiac detoxu :) Obcas ujdem, velmi mi chybaju polievky :) Ale 15 kg dole ani neviem ako, velmi sa tesim a citim sa uz lepsie. A najlepsie je, ze sa ku mne postupne pridava zbytok rodinky aj ked nie tak striktne :)- lepsie ako steaky 6x týždenne:) Aj 4-ročný syn sa už naučil piť zeleninove stavy, s cim mal veelky problem :) Tak drzte mi palce, najhorsie je uz hadam za mnou :)
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: ninive

Příspěvek od smajliss »

Právě se učím do školy na jednu zkoušku a jeden král se jmenoval Aššurbanipala z Ninive a on vlastnil asi jednu z nejstarších knihoven na světe z které se dochovaly nějaké zbytky ... jinak Ahoj :br
ninive
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 30, 2013 2:14

Re: ninive

Příspěvek od ninive »

:) to ano Ninive je stare :D prastare..
ninive
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 30, 2013 2:14

Re: ninive

Příspěvek od ninive »

Jindra: a díky moc za podporu :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: ninive

Příspěvek od rudo »

drzim palce.
5 2 8
Odpovědět