Juradotcom

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
juradotcom
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 22, 2013 20:19

Juradotcom

Příspěvek od juradotcom »

Ahoj,
rozhodl jsem si taky založit deníček. Asi před rokem mi byla diagnostikována Ulcerózní kolitida. Pokud by někoho zajímaly moje začátky, tak jsem si založil blog, kam bych chtěl častěji přispívat: http://juradotcom.blog.cz/

Po čase jsem zjistil, že prášky jsou naprosto k ničemu, asi 2 měsíce jsem naprosto bez léků. Zkoušel jsem i půst, mým cílem bylo zvládnout 7 dní hned napoprvé. Vydržel jsem 5 dní, ale i přesto mi to moc pomohlo. Měsíc po půstu jsem mohl jíst cokoliv a bylo mi skvěle, ale jedl jsem nezdravé jídlo, takže se mi UC zase vrátila. Další půst, tentokrát jednodenní mám v plánu až přiberu zpět na svoji původní váhu, ale stále se mi to nedaří.

Snažím se přejít na raw stravu. Zatím snídám a svačím ovoce a zeleninu. U raw stravy se bojim, že bych ještě více zhubl, již teď mám 70 kg při 190 cm. Potřeboval bych poradit s tím, co bych měl jíst. Jestli by byl někdo tak hodný a napsal mi třeba svůj jídelníček, případně sdělil svoje zkušenosti s raw. Jinak jsem si pořídil Tibetskou houbu, takže začínám s domácími kefíry.

Děkuji
Juradotcom
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Juradotcom

Příspěvek od rudo »

pradoxne 1 dnovky mozu pomoct v naberani vahy ked sa precisti vstrebavaci system a posilni travenie, tiez je to podnet re hormony zbierat ziviny a uchovavat ich

ovsem nabrat tuk je jedna vec nabrat uzitocnu hnotu je nieco ine a to sa robi v cinkarni nie v kuchyni
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Juradotcom

Příspěvek od Janek »

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět