Senbja - Všechno je jinak

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
senbja
Příspěvky: 18
Registrován: pon dub 25, 2005 11:36
Bydliště: Jeseníky

Senbja - Všechno je jinak

Příspěvek od senbja »

Je to hodně dávno, co jsem tu byla.
V roce 2010 jsem se zjara při pádu na posledním sněhu poněkud polámala, a to mi pěkně převrátilo život naruby.
Dvě zlomeniny, operace, pobyt v nemocnici a později v rehabilitační léčebně a zdravé stravování dostalo pořádně na frak.
Ze dne na den byla z vitariánky pojídačka vařené a navíc nemocniční stravy. V nemocnici ani nevěděli, co pojem vitarián znamená. Totální propad.
Zlomeniny se zahojily, následky bohužel zůstaly. Nejsou sice na první pohled patrné, ale komplikují mi život.
Návrat zpět je mnohem těžší, než byly začátky, ale pracuji na tom.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Všechno je jinak

Příspěvek od buc11 »

senbja píše:Je to hodně dávno, co jsem tu byla.
V roce 2010 jsem se zjara při pádu na posledním sněhu poněkud polámala, a to mi pěkně převrátilo život naruby.
Dvě zlomeniny, operace, pobyt v nemocnici a později v rehabilitační léčebně a zdravé stravování dostalo pořádně na frak.
Ze dne na den byla z vitariánky pojídačka vařené a navíc nemocniční stravy. V nemocnici ani nevěděli, co pojem vitarián znamená. Totální propad.
Zlomeniny se zahojily, následky bohužel zůstaly. Nejsou sice na první pohled patrné, ale komplikují mi život.
Návrat zpět je mnohem těžší, než byly začátky, ale pracuji na tom.
je třeba takové věci vyyužít ve vlastní prospěch, já to měl s LB podobně (akorát sem se nenechal v nemocnici potravně zlomit, musel jsem to vždy před dietní sestrou, kvůli nevyhovujícímu BMI sněst, ale pak to vyblinkl a popíjel svoje ščávy, rodinou nošené) a aspoň začal běhat
Odpovědět