HOnza

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

aha, já myslela, že je to na to info. Dík... taková snová krajina. :)

Buď rád, že Tě hrušky projedou. Mě i jedna jediná nafoukne. To už víc projede např. ryba. :oops: :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Pavluska píše:aha, já myslela, že je to na to info. Dík... taková snová krajina. :)

Buď rád, že Tě hrušky projedou. Mě i jedna jediná nafoukne. To už víc projede např. ryba. :oops: :)
občas mě taky nafoukne, ale minimálně. Ted hrušky jedu - 5- 7 denně jich padne. Mě chutnají více jak jablka, jsou přeci jen sladší.

Jo ryba, děti to jí, ale mě dost smrdí - dokonce více jak maso, to mi většinou nesmrdí.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: HOnza

Příspěvek od macik »

Honza píše:
Pavluska píše:aha, já myslela, že je to na to info. Dík... taková snová krajina. :)

Buď rád, že Tě hrušky projedou. Mě i jedna jediná nafoukne. To už víc projede např. ryba. :oops: :)
občas mě taky nafoukne, ale minimálně. Ted hrušky jedu - 5- 7 denně jich padne. Mě chutnají více jak jablka, jsou přeci jen sladší.

Jo ryba, děti to jí, ale mě dost smrdí - dokonce více jak maso, to mi většinou nesmrdí.

nojo, vona ryba tak nějak už z definice smrdí :D ..mně maso smrdí hrozně..chystám ho psům se zelovocem, to ještě jde, ale včera jsem pekla kuře pro manžu a jeho rodiče a z toho smradu syrovýho masa mi bylo fakt šoufl...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Některá ryba více, některá méně. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

no jo, na trznici ze z toho muzu zblit kdyz to citim syrovy a mrtvy. ovsem grilovany... :roll: no jo, ne bez duvodu drasal orel Prometheovi jatra zaziva kazdy den. taky to nekdy mam kdyz poklesnu. a to mne staci troska vinkanebo i syra. ach jo, jsem smrtelnikum previtum zadny ohen nedonesla :?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Na tržnici jsem se z toho taky dusila, a ještě horší jsou sušárny ryb (s mouchama) v rozvojových zemích - to je teprv terapie na odvyknutí od ryb. :)
jj, ovšem grilovaný atd, to je trochu jiná vůně... :oops: :roll: :)

Tak jsme Ti to tu, Honzo, zarybovaly.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

V neděli jsem se stal mistrem České republiky v racketlonu ve dvouhře mužů :D Je to můj první titul ve dvouhře (před 3 lety jsem vyhrál čtyřhru, ale vyhrát dvouhru je o hodně těžší a tuitul je tak hodnotnější). V závěru v semifinále a ve finále už jednoznačně rozhodla moje velmi dobrá kondice, tedy to že jsem byl i po několika hodinách sportování stále při síle. Jsem přesvědčen, že moje fyzička je zapříčiněná i tím že se relativně dobře již dlouhá léta stravuji.
Na turnaji jsem byl téměř nejstarší - 39 let, jsem tedy již vlastně sportovní stařec ale přesto nejlepší v republice. :) A to i díky tomuto serveru ze kterého jsem vždy bral inspiraci. Ve čvrtek na české televizi v pořadu sport v regionech bude několikaminutový záznam z mistrovství. Budu tam mít asi i rozhovor.
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Hurá, huráááá, gratulujéééém. Telku kuknem. Nebol si aj nedávno v Szegede v Maďarsku, kamarát hrá už za veteránov a je dobrý.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

je to možný že jsem to už viděl v TV?, nějakej jan to skutečně vyhrál
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Renáta píše:Hurá, huráááá, gratulujéééém. Telku kuknem. Nebol si aj nedávno v Szegede v Maďarsku, kamarát hrá už za veteránov a je dobrý.
a jak se jmenuje kamarád? Většinu jich znám..
buc11 píše:je to možný že jsem to už viděl v TV?, nějakej jan to skutečně vyhrál
jo bylo to v Brankách bodách, krátký šot, ve čtvrtek od cca 15:45 bude delší report z mistrovství na ČT 4, ve čtvrtek večer pak jedu na mistrovství světa do Vídně.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: HOnza

Příspěvek od macik »

gratuluju :-)...já si od zdravé stravy slibuju, že ve stáří budu víc fit než v mládí >:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, je to Ľubo Budinský z Bratislavy. Ale je starší od Teba. Teraz sa chystá na MS v racketlone do Viedne.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

macik píše:gratuluju :-)...já si od zdravé stravy slibuju, že ve stáří budu víc fit než v mládí >:-)
to je pekny
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Renáta píše:Honzík, je to Ľubo Budinský z Bratislavy. Ale je starší od Teba. Teraz sa chystá na MS v racketlone do Viedne.
Jo Luba znám a do Vídně jedu také :) (Ako je ten svět mličký viď Renáta!? :) )

Abych se přiznal, tak jsem maličko unaven z toho všeho trénování teď. Původně jsem chtěl s intezivnějším racketlonovým treninkem přestat už před 14 dny, ale díky tomu, že nakonec na MS jedu jsem musel ještě 14 dní bouchat do míčků. Doma už jsou z toho nervózní že jsem po večerech po trénicích, ale dnes byl poslední, ted dva dny nic - potřebuji naakumulovat energii a v pátek už se hraje..

Prosinec pak plánuji jen lehce badminton a hlavně být co nejvíc doma a "robiť" dětem vánoce ;)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

macik píše:gratuluju :-)...já si od zdravé stravy slibuju, že ve stáří budu víc fit než v mládí >:-)
mě už to jídlo prokazuje dobrou službu teď - hraju běžně s o 20 let mladšími a není to poznat, moji vrstevníci už to dávno zabalili.
Cítím se zdráv, nic mě nebolí, zranění mimimum, výdrž skvělá, počítám, že to tak do 50 udržím tohle vše.

Nejsem sice 100pro vita, ale s panickým strachem si hlídám, aby té syrovosti tam bylo mnogo, pak taky čím méně tím lépe a co nejmíň hutností.. Nic nepočítám nikdy, nekalkuluji, když se nenajím neřeším, ted třeba aktuálně zcela neplánovaně hubnu, ale to bude spíš tím treninkem. du si dát banána jdu chrnět.
Něco podobnýho jsme mohl říct do televize, ale oni mě odchytili-překvapili, že jsem pak koktal jen nepodstatnosti.

K 99-100vita se ale jednou určitě vrátím.
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, áno, myslela som, že sa poznáte. Tak budem držať palce teraz dvom :wink:
Hm, malý svet - ako sa to vezme, ale zdá sa, že hej.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

tak to už jsem tě viděl na živo
Odpovědět