HOnza

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

dlouho jsem tu nic nenapsal..
Děti zdravé obě a pořád, když nepočítám semtam rýmu, až jsme si říkali, že už dlouho nic nebylo.. až 31. ledna se Honzík probudil v nic moc náladě, to jsme byli zrovna na horách - ještě byl dopoledne venku, zúčastnil se úspěšně bobařských závodů (1), ale stěžoval si, že je mu zima - horečka 39 st. + zvětšená uzlinka na pravé straně. Čekal jsem klasický průběh - tedy 2-4 dni horečka, pak dobrý, no nakonec z toho byl jen jeden a půl dne, pak se stav velmi zlepšil a 3. den byl již téměř zcela zdráv. (Horečku jsme samozřejmě nesnižovali.) To nikdy nebylo takhle rychle. Nu už je mu 5,5 a jeho IS už asi leccos zvládne. Udělal mi fakt radost. Anička je ok pořád, až si říkám, že to není normální, ale mám z toho samozřejmě taky velikou radost. Áňa je oproti Honzíkovi větší čertík, větší energie, je živější, ale zase není takový mazel jako Honzík.
Taky jsme se dnes honili kolem stolu a když ji dobíhám, tak spustí takový ten úžasný miminkovský zajíkavý smích/výkřik. To je super. Začíná už mluvit a říká spoustu slov, mnohem více rozumí, podezírám ji že všechno... :D
Dnes nám taky před spaní dávala svoje pití (nesl. bylink. čaj) do pusy a nedala se odbít, dokud se nenapijeme.. taky.. sranda. :D
Denně teď děláme macerát ze šípků už asi měsíc - do litrové nádoby rozdrtíme v hmoždíři 21 (co kdyby měl Pavel s tou numerologií pravdu?..:)) šípků, přes noc to je ve vodě a druhý den celý den rozléváme a pijeme. Chce to jen na to myslet a v listopadu si nadělat a nasušit dostatečné množství.
Jinak já teď píšu diplomku (ale jsem šíleně pomalej), takže to mě naprosto spolehlivě stresuje - ta práce a ta moje pomalost. V tomhle se budu patlat ještě tak měsíc a půl, když to pude dobře...
Honzik+Anicka_vanoce_2008_web.jpg
(247.88 KiB) Staženo 44 x
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honzo,
krasny! To snad ani neni mozne, jak rychle rostete :P
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Honza píše:Jinak já teď píšu diplomku (ale jsem šíleně pomalej), takže to mě naprosto spolehlivě stresuje - ta práce a ta moje pomalost. V tomhle se budu patlat ještě tak měsíc a půl, když to pude dobře...
To je normální snad u všech studentů. Navíc ty máš rodinu a určitě bys rád ve volném čase upřednostnil ji. Hezká fotka. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

RadkaS píše:Honzo,
krasny! To snad ani neni mozne, jak rychle rostete :P
Radko, taky ti tohle přeji. Už se těším na Tvé přírustky! :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:
RadkaS píše:Honzo,
krasny! To snad ani neni mozne, jak rychle rostete :P
Radko, taky ti tohle přeji. Už se těším na Tvé přírustky! :)
Ti jsi milej, chybis tu, koukej napsat casteji a na fotkach muzes taky pridat :P
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

RadkaS píše:
Honza píše:
RadkaS píše:Honzo,
krasny! To snad ani neni mozne, jak rychle rostete :P
Radko, taky ti tohle přeji. Už se těším na Tvé přírustky! :)
Ti jsi milej, chybis tu, koukej napsat casteji a na fotkach muzes taky pridat :P
Radko! netroufám si a neslušelo by se to! Tohle je přece web vitariánů - ne nějakých 50,60, či 80%-tních. Já tu v současné situaci nejsem přínos a mluvit prázdný řeči... Jediný co je u mně 100% vita je způsob myšlení, ostatní teď bohužel ne..
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Pavluška píše:
Honza píše:Jinak já teď píšu diplomku (ale jsem šíleně pomalej), takže to mě naprosto spolehlivě stresuje - ta práce a ta moje pomalost. V tomhle se budu patlat ještě tak měsíc a půl, když to pude dobře...
To je normální snad u všech studentů. Navíc ty máš rodinu a určitě bys rád ve volném čase upřednostnil ji. Hezká fotka. :)
Pavluško díky za povzbuzení.. :wink:
koukám, že jsi zase změnila obrázek :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše: Radko! netroufám si a neslušelo by se to! Tohle je přece web vitariánů - ne nějakých 50,60, či 80%-tních. Já tu v současné situaci nejsem přínos a mluvit prázdný řeči... Jediný co je u mně 100% vita je způsob myšlení, ostatní teď bohužel ne..
No teda, to snad nemyslis vazne :P . Prave naopak, toto je web pro lidi, kteri maji to vita mysleni! To je podstatny. Horsi by bylo, kdyby jsi byl 100% vitarian bez vitarianskyho mysleni :P ! Vzdyt Ty jsi muj hlavni spoustec :P . Buh vi, jak bych dopadla, nenarazit na Tvoje vitastranky m:-) .
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Honza píše:Pavluško díky za povzbuzení.. :wink:
koukám, že jsi zase změnila obrázek :D
Měním podle nálady, takže často. :)
A koukej psát, kdykoli budeš mít chuť!!! Také jsem si kdysi načetla tvé stránky. Navíc tady můžeš psát jiným rodičům své postřehy z výchovy (však nemusí být o jídle). A nikdo nebude řešit, nakolik jsi raw právě teď.
V životě není vždy vše ideální, a i to nás učí trpělivosti a pokoře.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

dopadla by jsi určitě dobře. :!: Nastartovala by jsi se možná o trochu později, ale určitě ano. Už tenkrát jsi přeci jela podle FpŽ a to byl už jen krůček od vita.
s tím spouštěčem - no ty mi dáváš, ale jo asi jo, určitě to zápisník rozhýbal a i jiné tu asi nastartoval, ale to se právě lehko řekne a těžko žije - prostě pořád i po těch letech cítím určitou odpovědnost, jako abych "nezklamal", když už jsem s tím začal jako první veřejně... Což je samozřejmě nesmyslná obava, ale nemůžu se toho zbavit a tak abych něco nekazil, tak raději mlčím.
Nevědomost je tak lehká!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Honza píše: Což je samozřejmě nesmyslná obava.
:wink: Nemusíš nám vypisovat jídelníček jako buc, když smaží ananas. :)
Holky tady určitě zajímají ty děti.
m:-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Panda »

Potvrzuji, že mne Zápisník také hodně nastartoval, pročetl jsem ho ještě před stránkami Vitariánu (přestože jsem o nich tehdy už věděl). Takže - díky za něj.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

Preju hodne sil a trpelivosti do diplomky. Mas krasny deti. zajimalo by me, jak se to tak stane, ze nadseny prukopnik vitastranek a vita stravy najednou udela krok zpet? :) mej se hezky
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:ale to se právě lehko řekne a těžko žije - prostě pořád i po těch letech cítím určitou odpovědnost, jako abych "nezklamal", když už jsem s tím začal jako první veřejně... Což je samozřejmě nesmyslná obava, ale nemůžu se toho zbavit a tak abych něco nekazil, tak raději mlčím.
Honzo, preci vis, ze nejsme tak povrchni, abychom se tu brali podle procent >:-)

Ja Te obdivuju za moc veci. Mozna za vic, nez si uvedomujes. At uz je to Tvoje studium, konicky, zpusob stravovani a v neposledni rade, jak vedes sve deti a jak se jim venujes. A to vsechno zvladas dohromady a jeste k tomu vsemu stacis jit proti proudu Tve zeny a dalsich pribuznych, predevsim tchyne. To vsechno dohromady neni jednoduche zvladat.... a to jsem jen nacrtla, zivot jako takovy je o daleko vetsi hloubce, nez si tu nacmaram do par radek.
A dalsi vec je, ze jsi mi vzdycky pomohl. Vzdycky jsem piskla a Ty jsi tu pro mne byl.... . Pro Tebe malickost, pro me velka pomoc... .

Pro me si opravdovy chlap. Chlap, ktery se dokaze postarat o rodinu, a jeste jit dalsim prikladem. A ze Ty sam si neprijdes dokonaly? Nikdy si tak neprijdes, nezapomen, ze jsi ve znameni Panna, takze je jasny, ze Tvoje hranice jsou vzdycky ve vsem postaveny nekde dost vysoko v dokonalosti, jenze dokonaly nejsme nikdo, jeden jde lip v te oblasti, druhy v one. A Ty zvladas vsechno. A nejaky procenta?? Na ty se vykasli. Ty jsou stejne promenlivy...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

RadkaS píše: A to vsechno zvladas dohromady a jeste k tomu vsemu stacis jit proti proudu Tve zeny a dalsich pribuznych, predevsim tchyne. To vsechno dohromady neni jednoduche zvladat....
Žena mi náhodou ted dělá radost, že začala půstovat - každý týden jeden den. Jinak jídla dělá bezlepková, oproti normální populaci fakt zdravá a nápaditá. Doufám, že to bude mít ještě vývoj :). S tchýní se snažím raději moc o jídle nebavit, protože pak je oheň na střeše. Nevadí mi názory druhých, ale jakmile někdo krmí moje děti podle "svého" tak to těžce snáším a má se mnou problém. Ale na druhou stranu je pravda, že díky tchánovi s tchýní máme dost veliký přísun vlastnoručně vypěstovaných skuteně bio potravin. To je super.
A Radko please - dost chvály tady veřejně :oops:
Sweetie píše:Preju hodne sil a trpelivosti do diplomky. Mas krasny deti. zajimalo by me, jak se to tak stane, ze nadseny prukopnik vitastranek a vita stravy najednou udela krok zpet? :) mej se hezky
díky, ale nevím jestli by odpověď snesl veřejný web.. Důvodů je více,.. nicméně já pořád mám vysoké procento syrového, akorát prostě jak má člověk rodinu, tak se nechce moc jako táta odlišovat od dětí, protože to nedělá doma vůbec dobře. Navíc kdybych si jel fakt plně podle svého, tak si myslím, že by to mohlo skončit i rozvodem a rozbitou rodinou a to určitě nechci. Teď je prostě období, kdy je žena doma, dělá rodinný krb a já ji to nemůžu moc narušovat. Až budou děti starší bude to zase jiná situace.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Katarína »

Cau, Honza, ja viem, ze RadkeS. pises, ze dost chvaly verejne, tak len taka kratka poznamocka, ze tiez ten zdielam ten prajny uprimny obdiv :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

Honzo dekuju. Rozumim, souziti je o vzajemny toleranci.
Radka to moc hezky napsala. Ja jsem taky Panna :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

[quote="Honza"]
A Radko please - dost chvály tady veřejně :oops:

Jo, jo, taky jsem si rikala, abych Te nahodou neprechvalila :P
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Dnes jsem na právech odevzdal svázanou diplomku. Snad nebudou při obhajobě příliš přísní, ale myslím, že je celkem zdařilá..

Dnes mi také vypadla korunka na jedničce nahoře vlevo, takže vypadám jak hokejista po rvačce. :?

A dnes jsme neuspěl na turnaji (kvalifikace na republiku) v badmintonu -nějakej 21 letej klučina mě ve finále dostal. :) Mrzí mě to, protože jsem si myslel, že s těma mladejma klukama mohu ještě vyhrávat, ale asi ne. Fyzicky jsem díky stravě naprosto v pohodě a vydržím s nimi běhat dlouho po hříšti, nic mě nebolí, ale oni ted hrajou jinak, jinej styl - a já stará škola na to neumím moc zahrát. Chybí ale hlavně trénink - 1x týdně zřejmě nestačí a víc nemohu, protože dělám spoustu jinejch věcí..

Děti jsou ok a dělají jen radost. Musím sem hodit jednu povedenou fotku.

Zítra doma, vstávání a bytí s dětmi, zahrádka, pak nějaká dětská party - to zase budu trnout co tam bude pro děti připravené za pohoštění..
pozítří od 12:00 místní turnaj ve squashi - tam si snad spravím chuť..
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

ahojky,
blahopreju k odevzdani, to je za tebou ale poradnej kusanec prace vid. obdiv, pri detech. ale chlapi to maj jednodussi :) jaky bylo tema? zrovna mam tyden pred zkouskama. taky pravo.
jak muze vypadnout korunka?
preju hodne uspechu pri sportu, a snad budes psat ted casteji.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Takže diplomku jsem právě obhájil a to za 1! (téma: Daňové, poplatkové a obdobné nástroje k ochraně životního prostředí) :) Otázka je, co s tím "vzděláním" teď že jo.. :shock:
Ale radost mám - i když mi to kazí, že jsem asi ztratil index a kde ho mám jako hledat když jsem še už prohledal.... :( ale ono to je stejně jedno, neboť už ho vlastně nikdy potřebovat nebudu :D

jinak: stále vyplachuji podle Šímy, děti ok, včera jsem vyhrál turnaj v racketlonu v Průhonicích a pojedu reprezentovat do Curychu.

A těším se na třešně a na děti co jsou od pátku se ženou pryč.
Nevědomost je tak lehká!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Honzo, gratuluju k
diplomce
ok detem
a vcerejsi vyhre
:D
a preju tresne, my si tady jeste nejaky cas pockame, ale jsou tak dobre, ze to stoji za to si pockat.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od epony »

Honzík, gratulujem k štátniciam aj racketlonu!!! :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HOnza

Příspěvek od awa »

epony píše:Honzík, gratulujem k štátniciam aj racketlonu!!! :D
Nemám co dodat....taky, taky....
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

takže jelikož jsem ofišl právník, tak to je možná ještě větší problém, než předtím, protože co s tím .. no nic, ..živnost neopustím, ale trochu právničit se mi i chce - proto teď hledám právní praxi na částečný úvazek. Dnes mě došel dopis, jako že mě berou do jedné organizace - jakože na zkoušku a to jsem se v půlce výběrového řízení schválně a vědomě zhoršil, aby když mě vezmou, tak abych mohl ještě něco přidat. Pak jsem byl ještě jinde, tak tam zase chtěli, abych dělal pár měsíců zadara, než mě něco naučí a než budu platný - což se jim nedivím, ale to nejde, jedině že by děti drželi častějc půst.
Takže co teď - v úterý si odbudu Promoci v Praze a celkem se těším, přeci jen to dalo strašně let práce to vystudovat. no nic..
děti ok, stále jsou fit, horečky už několik měsíců žádné, doma se smějou, hrajou si, jsou štastné,
sport: stále pravidelně, dopřeji si zase po delším čase i výlet za hranice na turnaj (Swiss) - trochu mě zlobí ruka po zranění, takže výkony jsou ted na 80%, ale lepší se to.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HOnza

Příspěvek od Sitar »

Ani si nechci představovat, kolik dalo práce, všechno to nasoukat do hlavy. Tak ať je to k užitku. JUDr. už seš nebo až po nějaký praxi?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Sitar píše:Ani si nechci představovat, kolik dalo práce, všechno to nasoukat do hlavy. Tak ať je to k užitku. JUDr. už seš nebo až po nějaký praxi?
nee JUDr. ne - právníci to mají tak, že po škole jsou hned Mgr. a pak když chtějí tak po nějaké praxi a "Práci" tak až pak JUDr..

ad čištění dle Šímy: předevčírem jsem přerušil - rozjel se u mě dopravník hlenů z plic ve formě kašle a bojím se, že by mi to vadilo na hřišti, takže na 10 dní přerušuji, ale jinak to fakt funguje a to ještě nedělám takovou intenzitu jak bych měl.

mám jet ve čtvrtek do Curychu na racketlon, ale jak čtu to Vaše těšení na sraz v Radhošti, tak (upřímně) bych to nejraději odhlásil a dostavil se taky, ale to nejde, nebo tedy jde, ale neudělám to a to i přesto, že jsem na dvou místech zraněnej, takže tam asi stejně nic světoborného nepředvedu, jenže zase to je pro mě svátek si někam takhle jet zahrát - naposledy jsem byl v loni v Německu sem se už dlouho těším, to je typický dilema, zda-li se rozhodovat podle intuice (srdce), anebo podle rozumu a mě už dlouho něco říká, že jet nemám, nebo lépe řečeno vlastně nevím, člověk se sám v sobě nevyzná..
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

jen se jed vyluftovat a reprezentovat. :) to je skvela inspirace, zes skolu krasne dodelal. na jaky obor se chces zamerit? na ten o cem diplomka? studuju obdobne v manchesteru ale mam jeste pred sebou minimalne dva roky. pravo je zajimavy ale zabere az moc casu :)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Sweetie píše:jen se jed vyluftovat a reprezentovat. :) to je skvela inspirace, zes skolu krasne dodelal. na jaky obor se chces zamerit? na ten o cem diplomka? studuju obdobne v manchesteru ale mam jeste pred sebou minimalne dva roky. pravo je zajimavy ale zabere az moc casu :)
díky :) ,
téma bylo "Daňové, poplatkové a obdobné nástroje k ochraně životního prostředí" - snažil jsem se to udělat pořádně ale ne proto že jsem kdovíjak poctivej student, nýbrž proto, že jsem měl jen jeden pokus na obhajobu (z důvodů svého zvyku vše odkládat) - pokud by se to totiž nepodařilo, letěl bych ze školy
jj právo může být zajímavý, ale zabere mega času :roll:
jinak Honzík dnes přestal chodit do školky a čeká ho od září škola.. :)
Naposledy upravil(a) Honza dne pon čer 22, 2009 23:21, celkem upraveno 1 x.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:
Sitar píše:Ani si nechci představovat, kolik dalo práce, všechno to nasoukat do hlavy. Tak ať je to k užitku. JUDr. už seš nebo až po nějaký praxi?
nee JUDr. ne - právníci to mají tak, že po škole jsou hned Mgr. a pak když chtějí tak po nějaké praxi a "Práci" tak až pak JUDr..
Jee, Honzii, tak to vysvetluje, proc ta moje pravnicka je Mgr. .... to jsem nevedela :P
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše: jinak Honzík dnes přestal chodit do školky a čeká ho od září škola.. :)
Tak to si snad delas srandu... jak to delate, ze tak rychle rostete >:-) , tak to uz je skoro dospelak :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: HOnza

Příspěvek od Sluníčko »

Honzíku moc gratuluji k ukončení školy :-)
yardes
Příspěvky: 76
Registrován: sob kvě 09, 2009 18:48

Re: HOnza

Příspěvek od yardes »

Ahoj Honzo,vzhledem k tomu že jsem poslední dobou moc nebyl na webu vitarian,tak jsem si zn ovu připomenul tvůj odkaz v mém deníku,táááákže tě taky zdravím a děkuju za kompliment.Po tvém čau Liberečáku mám dojem že si z okolí.Mílim se či né??
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, všetko najlepšie k narodeninám. Veľa zdravia, šťastia a radosti z detí, rodinného života i športových úspechov. :D
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: HOnza

Příspěvek od mira »

Také je přána rychlost smršti na kurtu. :mrgreen:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

jéé díky moc za přání. Moc potěšilo. (neboj smršť na kurtě stále zdokonaluji :)

Teď mám švestkové období, taky jede víno, hrušky. Podzim je kvuli tomuhle pro mě jasně nejlepší období!

yardes: jsem z Teplic, což je 120 km daleko od Libe, nicméně tam občas jezdím a to město se mi líbí - je takové horské, sportovní a moc pěkné.

Děti zdravé. Honzík už chodí od září do školy! Zatím se mu líbí. Anička je stále večer kojená a je fakt zdravá, Honmzíka ve vše dohání. Naposled měla problém s větší rýmou v červnu 2008!! Jinak fakt nic mimo jednodenních teplot při růstu zoubků.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Panda »

To jsi víc Mostečák než Liberečák. :mrgreen:
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: HOnza

Příspěvek od kveta »

honzo, taky gratuluju, ke vsem zivotnim uspechum. dik, ze se tu obcas ukazes.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Hlásím dvakrát druhé místo (singl a debl) z 5. mistrovství ČR v racketlonu konaném o víkendu v Prostějově. Krátký report ČT (pro ty co by se náhodou nudili :)) najdete tady: http://www.ceskatelevize.cz/program/102 ... l?online=1 (posledních asi 7 minut záznamu) a fotky k nahlédnutí zde: http://fotoblog.krudenc.cz/fotoalbum/sp ... -racketlon. Oproti loňsku to byla hustá dřina, ale bavilo mě to. :) Za měsíc jedu na Mistrovství světa do Němec.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od hugo »

Gratuluju! Super výkon.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: HOnza

Příspěvek od Sitar »

Pekny. Sem si furt rikal, co je racketlon za sport a on je to nakonec takovyhle gulas.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HOnza

Příspěvek od awa »

Sitar píše:Pekny. Sem si furt rikal, co je racketlon za sport a on je to nakonec takovyhle gulas.
Já to taky hledala na netu, co to je vlastně za sport. Racketlon, badminton, charleston...nějak se mi to pletlo. Dole jsem dávala link na to, co to je, pač jsem si říkala, že nebudu jediná, která to neví.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Ju, Honzi, pekny!!!
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: HOnza

Příspěvek od mira »

Jsi hbitý a setrvej,
soupeřům na prdeldej.
Všeho s mírou.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

ty zas jedeš. :) Také gratuluju a držím pěsti za měsíc.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

dík všem :)
Moje dvouapůlletá Anička si vypadá to, velmi oblíbila brouky od Terezky. Honzíkovi nějak nejedou. Nu alespoň na mě něco zbyde. Protože co chutná dětem, tak to obvykle přestávám jíst ve větším, aby měly dost.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Na MS v racketlonu co skončilo minulý týden, jsem byl členem Českého týmu a získali jsme skvělé 4. místo! Překvapivě se nám zadařilo ve čtvrtfinále, kde jsme vyřadili v bouřlivé atmosféře domácí favorizované Německo.. Dlouho jsem nezažil takovou euforii umocněnou kolektivní radostí.
S jídlem stále stejné - raw odloženo na neurčito - dodržuji takové fit pro život, tedy dopoledne jen ovoce všeho druhu a ve zbytku dne se snažím o poměr 50:50.
Děti jsou zdravé, HOnzík má sice 1 za 2 měsíce dvoudenní teplotku, ale bez žádných doprovodných příznaků. Anička stále zatím nic, až si říkám, že to není normální jak je zdravá. Je jí 2,5, ještě ji žena 1xdenně trochu nakojí, ale už s tím pomalu končíme.
Dnes jsme dopoledne pálili na zahradě oheň.
Já mám teď dvě zaměstnání - držím stále svoji živnost a na 40% úvazek jsem zaměstnán jako právník v jedné organizaci pomáhající týraným lidem. Ubyl mně volný čas, ale i tak jsem doma dost. Podstatné je pro mě mít hodně času na rodinu a na sport i za cenu menšího výdělku.
moc sem teď nechodím a nečtu toho moc a tak všechny zdravím alespoň touto cestou :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: HOnza

Příspěvek od 800914 »

cislo zdravi honzu + velka gratulacia. MS to ako M ajstrovstva S veta? :) uf.. klobuk dole. chodim obcas na sqash, ale s tebou nechcem. radsej si ta kuknem v telke.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Honzo, gratulace!!! :)
A z čeho má myslíš Honzík tu teplotu? A jak ji poznáte když nemá doprovodné příznaky? To si stěžuje na horkost? Promiň, já jsem v tomto tatar, protože na teplotu netrpívám, a když už, tak to má dost důvod.
Skvělé jak jsi využil studia práv. Smysluplně.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

800914 píše:cislo zdravi honzu + velka gratulacia. MS to ako M ajstrovstva S veta? :) uf.. klobuk dole. chodim obcas na sqash, ale s tebou nechcem. radsej si ta kuknem v telke.
jj tak, nicméně je to čtyřboj, tedy výkony v jednotlivých sportech se nedají ani náhodou srovnat se specialistama na jednu disciplínu
Pavluška píše:Honzo, gratulace!!! :)
A z čeho má myslíš Honzík tu teplotu? A jak ji poznáte když nemá doprovodné příznaky? To si stěžuje na horkost? Promiň, já jsem v tomto tatar, protože na teplotu netrpívám, a když už, tak to má dost důvod.
Skvělé jak jsi využil studia práv. Smysluplně.
Je to podle mě správná a normální reakce na infekt. Děti v jeho věku se imunizují. Reagují i na to, na co dospělí už mají vybudovanou imunitu.
A jak to poznáme? Samozřejmě pokud chytne horečku, je dítě rychle unavené, mnohem dříve usíná, změní se mu chování, atd.. a pokud jsi s ním v kontaktu, tak si toho všimneš okamžitě.
Nevědomost je tak lehká!
Odpovědět