HOnza

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

jo jsou to obdivuhodní lidé, rád bych věděl jak si vedou teď. Pred dvema roky Jarda na kurzu říkal, že vita uznává, že možná k tomu dospěje, ale netlačili na pilu - měli a mají důležitější poslání. Taky jim moc fandím.

Fiona: souhlasím (komunita, děti,..) a musí na to být DVA! Sama pokud jsi do toho šla, musela být dost naivní akce ne?
Nevědomost je tak lehká!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

No, ja si puvodne myslela ze mam chlapa :D
Ale budu ti odporovat, dva jsou sice vic nez jeden, ale nestaci. Snad jedine nekde na uplne samote, a i tam je to lepsi ve vice lidech. Rekla bych minimalne 4, a 7 je hezci cislo :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:jo jsou to obdivuhodní lidé, rád bych věděl jak si vedou teď. Pred dvema roky Jarda na kurzu říkal, že vita uznává, že možná k tomu dospěje, ale netlačili na pilu - měli a mají důležitější poslání. Taky jim moc fandím.
Prisli mi naprosto vyrovnani, v pohode. Vyborna atmosfera, myslim, ze vi, co delaji a je to z nich citit. S Kvetou jsem moc do styku neprisla, ale i z toho mala mi prislo ze je suprova. Vyborne reagovala a byla schopna vsechno s prehledem resit. Jarda taky, vyborna komunikace, ochota, zajem... Oba stale prijemni a dobre naladeni.

To, ze jedi makrobioticky jsem vzala jako hotovou vec, takze jsem s nima jidlo nijak nerozebirala. Jen za zacatku, kdyz jsme meli rict, proc se zucastnujeme kurzu jsem se mimo jine zminila, ze jsem vitarianka, takze to zaregistroval, no a potom nez jsme odjeli, tak o vitarianstvi zacal mluvit on sam od sebe. Ze je videt, ze na vita dobre prospivam. Ale ze bychom nejak extra resili jidlo, to ne.

Me zaujalo, ze jsem na jejich talirkach videla i syrovou zeleninu, ja mela vzdycky dojem, ze makrobiotika moc syrove plody neuznava. Jejich makrobiotika mi prisla dost pestra, alespon z toho, co jsem mela moznost videt, kdyz jedl nekdo na zahrade.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

jak jsme se předběžně domlouvali tenkrát v Mostě, že bych vás navštívil, tak by to asi možná šlo v sobotu... Jak jste na tom s Jirkou?
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honza píše:jak jsme se předběžně domlouvali tenkrát v Mostě, že bych vás navštívil, tak by to asi možná šlo v sobotu... Jak jste na tom s Jirkou?

No, to by bylo super :P . Udajne ma byt hezky, tak bychom chteli jit lezt nebo vylet, les, kolo nebo tak neco, pak zahrada a na vecer jeste program nemame. V kolik by jsi se chtel zastavit? Mozna se presunme do SZ, at Ti tu nezahltime denicek :P
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

V pátek jdu na státnici z trestního a správního práva. Je mi z toho zle. V lednu mě vyhodili. Jsem naučen sice více, ale je otázka jestli kvalitněji. Na trest si budu věřit. Na správu ne. Mám tam spoustu nepochopení, nesrovnalostí.
Denně od soboty opakuji 18 otázek. Původně jich mělo být méně, ale jsem ve skluzu ostatně jako vždy na každou zkoušku. Ve čtvrtek o půlnoci s tím seknu a v pátek děj se vůle boží.
Chtěl bych to už dodělat. Táhnu to už 7 let. S dětmi je to těžké, ale vymlouvat se nemůžu.
Měl jsem možnost přes léto poskytnout pár právních služeb a celkem mě to i bavilo.
Děti: celé léto zdravé. Jen Aničce občas bolely dásně jak ji rostly zoubky.
Na "dovolené" jsme byli v Itálii v červnu 14 dní a pak týden pod stanem v Rumburku. Oddíl tam měl soustředění, tak jsem se s celou rodinou ubytoval v areálu ve stanu a 1x denně zašel s nimi pinkat. To se mi moc líbilo. Víc než Itálie. Rodina nestrádala nepřítomností tatínka a já se denně těšil jak se proběhnu. No nic jdu šrotit. :?
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Honza píše:V pátek jdu na státnici z trestního a správního práva. Je mi z toho zle. V lednu mě vyhodili. Jsem naučen sice více, ale je otázka jestli kvalitněji. Na trest si budu věřit. Na správu ne. Mám tam spoustu nepochopení, nesrovnalostí.
Denně od soboty opakuji 18 otázek. Původně jich mělo být méně, ale jsem ve skluzu ostatně jako vždy na každou zkoušku. Ve čtvrtek o půlnoci s tím seknu a v pátek děj se vůle boží.
Chtěl bych to už dodělat. Táhnu to už 7 let. S dětmi je to těžké, ale vymlouvat se nemůžu.
Měl jsem možnost přes léto poskytnout pár právních služeb a celkem mě to i bavilo.
Děti: celé léto zdravé. Jen Aničce občas bolely dásně jak ji rostly zoubky.
Na "dovolené" jsme byli v Itálii v červnu 14 dní a pak týden pod stanem v Rumburku. Oddíl tam měl soustředění, tak jsem se s celou rodinou ubytoval v areálu ve stanu a 1x denně zašel s nimi pinkat. To se mi moc líbilo. Víc než Itálie. Rodina nestrádala nepřítomností tatínka a já se denně těšil jak se proběhnu. No nic jdu šrotit. :?
ty to sfoukneš a dyš ne tak 7 let ještě nic není
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

To jsem mohla do té Itálie jet za tebe. 8) :lol: :lol:

Držím pěsti, dáš to.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: HOnza

Příspěvek od Sluníčko »

také držím moc palce :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Katarína »

Aj ja.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Dík všem za povzbuzení. Dám vědět.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Honza píše:Dík všem za povzbuzení. Dám vědět.
Tak to mám, sice s vodřenejma ušima, ale je to tam. Historie se neptá. Trest šel snadno. Správu jsem rval přes závit, kazil, snažil se , říkal blbosti, ale hlavně bojoval. Drželi mě tam dlouho, no nakonec se asi smilovali. To byla poslední zkouška (státnice) na škole. Ještě diplomku. Mám radost hlavně proto, že 2 měsíce nepřišly v niveč. :D :D
Nevědomost je tak lehká!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

Ale no tak, proste si priznej ze jses zkratka dobrej :D Gratulace!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Katarína »

Super, tesime sa spolu s Tebou!
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honziku, gratulace :P Super!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Skvělé, taky gratuluju! :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od epony »

aj ja sa pridavam ku gratulacii ! :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, super! Tiež gratulujem.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od epony »

Honzik, všetko najlepšie k narodeninám :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Taky preju vsechno nej. :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: HOnza

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky gratulace >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: HOnza

Příspěvek od Sluníčko »

týýýýjo Honzo, mooooc také gatuluji, to je kámen ze srdce :D
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

je, narozeniny. Tak gratuluji podruhé. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

díky všem :oops:

Mocně oslavuji sportem, co jsem byl nucen zanedbávat. Hodku po státnici už jsme hrál pingpong, 7 hodin po pak badminton. Další den pak 2 hodinky fotbal. Večer šachy. Padlo i pár piv. Zítra tenis a badminton. Jsem nevybitej jak zvíře v kleci.
Na badminton už sebou beru Honzíka - hodně ho baví rozcvička, úvodní rozběhání a pak i trénink kondice. Vůbec ho nenutím, prostě běhá a skáče (motá se) s námi. Do tělocvičny si bere večeři, aby když se vracíme domů, tak se jen vysprchujeme a šup do postele.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od ml »

připojujise opožděně ke gratulantům :P
mirka
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od mirunnka »

I ja :D
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

minulý týden: po delší době zdravotní komplikace: Honzík měl zvětšené uzliny pod uchem - ale byl v pohodě, bez teplot. No raději jsme ho nechali týden doma a drželi v klidu. Léčba proběhla heřmánkovými obklady. Za dva dny byl ok. Áňa bez problémů pořád - stále žena kojí.
včera jsem dotáhl své racketlonové snažení ke zdárnému konci: Vyhrál jsem titul mistra republiky v deblu! :D Zítra mě čeká ješte dvouhra a za měsíc se zúčastním mistrovství světa. Kdo tvrdí, že vegoši nemohou podávat kvalitní sportovní výkony je zcela mimo. Sám to dokazuji stále a pořád. Titul už mi nikdo nesebere a je provázen spoustami jablek, hrušek, jedním pomelem, banány, jedu i na obilniny ve formě vloček s ovocem k snídani a musli tyčinky ke svačině, ale hlavní je stále ovoce.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HOnza

Příspěvek od awa »

To gratuluju, ale musím jít googlit, poněvadž já nevím, co je to racketlon.... :D

Tak to tady doplňuji i pro ostatní ( asi to taky všichni nebudou vědět...):¨
Racketlon je čtyřboj ve sportech s raketou - tenisu, stolního tenisu, badmintonu a squashe. V každém z těchto sportů hráči hrají jeden set do 21 bodů, zvítězí ten, kdo uhraje celkem nejvíce bodů. Racketlon vznikl ve Skandinávii, od roku 2005 funguje i česká asociace tohoto sportu...
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Ahoj Honziku
Prvne gratuluju
a za druhe, vim ze nejsi extra velky priznivec pustu, pokud si pamatuju z drivejska, ale presto ti dam odkaz na tuto novou diskuzi na pust.cz, pokud jsi to jeste necetl...
http://pust.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=54

A co Honzik? stacis jeste dohlizet na jeho stravovani?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

Velky obdiv :)
Ac se sama podobnym druhum sportu dusledne a zdaleka vyhybam (vim proc), citim hluboky respekt ke kazdemu kdo to umi. Tedy ke kazdemu kdo umi uz jen odpalit micek :) Coz automaticky odsouva mistry republiky a cehokoliv do sfery nadlidi 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Zasadil jsem strom -třešeň, pak mě vyhnala tma, takže další zakoupené musejí počkat (švestka, hruška, jiná třešeň, černý jeřáb).
Děti stále zdrávy. Anička akorát 4 dni rýmuje, ale už je dobrá. Taky ji rostou zoubky -co měsíc to jeden = 2 denní horečka a nevyspání. Honzík se pomalu učí vstávat do školky. Dnes se poprvé vzbudil včas sám (po roce a půl!), jinak ho budím vždy já (s těžkým srdcem). Strava dětí - k vita daleko, můj vliv ochabuje, ale vypadá to, že Áňa bude mít k ovoci blíže. Je celkově živější a upovídanější. Maso děti 1 x týdně. Pokud jsem doma tak vsunuji ovozel, chlorellu obě děti stále zbožňují. Pijí vodu max lehce oslazenu ovocným sirupem, čaj,.. z mléčných výrobků sejr, bílej jogurt (neprosadím že ne), ale nepřeháníme to. Strava v zásadě vegetariánská.
Já: práce přibylo, držím si ale čas na sport a na děti. Posl. víkend jedu na Mistr, světa někam k Norimberku. Měl bych zintenzivnit přípravu ale nejde to. Večer moc nemohu - 5 - 6x týdně stále uspávám Honzíka (vyprávíme, čteme pohádky, opakujeme co se naučil - engliš, počty, a tak), takže večerní tréniky jsou pro mě problematické. Tedy vlastně moc nejsou. Ve středu stíhám od půl devátý. Jeden den v pracovní době, dva dny od šesti. Chodím na hodinu a půl, to stačí, občas o víkendu nějaké klání. Stravu mám ač nevita, tak jsem nyní spokojen - nezahlenuji se, běhá mi to, energie hafo - nemoci fuč, ovozel ve velkém procentu a pořád, k tomu vege jídla. Záda drží i když občas se ozvou. Kašlu ted na vyrovnávací cviky (lenost) ale zase začnu. Na Mistr. republiky v singlu 2. místo. Což je větší sportovní výkon, než vítězství v deblu, ale z debla mám větší radost. :)
K vita se určitě vrátím, ale ted v tom kolotoči - děti, děti, práce, nová práce, škola, sport, 2. sport, 3. sport,... :) manželství, se moc nedá. Vím, jsou to vejmluvy a jak říká buc - je to jen pro vyvolené, ale stále věřím že to jednou dopadne a chci to. Taky si nechci moc zabývat jídlem v mozku - nechci to prostě řešit - taky to neřeším a dost mě odpadli chutě večer co jsme míval.
Zahrádka funguje, stále trháme hrozny - konečně dozrávají venkovní.
Rajčata jsou nějaké zmrzlé, měkké. Okurka byla poslední tenhle tejden. Ještě jsou ve skleníku 4 papriky a šmitec. Letos to byla ale celkově slabota. Kvůli státnicím jsem dost na zahradu zanedbával.
Honzík chodí na 1x týdně na flétnu, 2x týdně má engliš, 1x engliš půl dne v angl. školce, 1x týdně předškolní přípravu. 1x týdně se mnou na badminton + k tomu každý den chodí ven se mnou nebo se ženou - kolo, brusle, zahrada, bruslení, budou lyže, program má bohatej, ale je to zápřeah i pro nás. No snad to má nějaký smysl.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

dgm píše:Ahoj Honziku
Prvne gratuluju
a za druhe, vim ze nejsi extra velky priznivec pustu, pokud si pamatuju z drivejska, ale presto ti dam odkaz na tuto novou diskuzi na pust.cz, pokud jsi to jeste necetl...
http://pust.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=54

A co Honzik? stacis jeste dohlizet na jeho stravovani?
díky za odkaz, diskuzi tuto znám ač tam nechodím, ale neznamená to, že jsem odpurcem půstu, sám jsem ještě dřív držel jedničky, dnes ne, ale co není bude, dlouhého půstu (více jak 2 dni) zatím nejsem schopen, páč nemám motivejšn tedy mám - láka mě ta duchovní stránka jak jsem zažíval při 36 hodinovkách, ale ted je moje ego nastaveno moc na vysoké obrátky - (sport a práce), takže nič také nepovolí. Ale to přejde :) .
Nevědomost je tak lehká!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

Honza píše: Taky si nechci moc zabývat jídlem v mozku - nechci to prostě řešit - taky to neřeším a dost mě odpadli chutě večer co jsme míval.
:)

a děcka víc ocení pohodu než DOKONALÉ stravování. Věnuješ se jim úplně úžasně, na tátu.
Gratulace ke sport. výkonům.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Díky Pavluško,
dělám jen to co myslím, že se dělat má. Mimo jídla jsem také veliký kritik otců, kteří se svým dětem nevěnují. Tipuji to tak na 95%. :|
Nevědomost je tak lehká!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

to já procentuálně netuším, ale když jsem se z vyprávění doslechla, že manžel známé synovi v podstatě celých osm let nevěnoval moc chvil kromě zapnutí počítače atd (žádné výlety, vyprávění pohádek...), tak mě běhal mráz po zádech. Podle toho to potom vypadá (tzv problémové děti). Ale asi nemá smysl nikoho soudit, každý jedná jak umí nebo je naučený z rodiny.
Stejně respekt všem rodičům, já bych to zatím nedala.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, gratulujem k obom titulom. Viem si predstaviť, aký musíš byť šťastný, že sa ti aj v športe darí. Tiež mám doma jednu takú šťastnú blchu! :wink:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honziku, kdyz budes mit chvilku, mohl by jsi sem poslat nejaka aktualni fota Tvych ditek? Minule byl malej tak kouzelnej a mala uz je urcite taky velika. Predem diky :P
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Fotky budou. Slibuji. Děti jsou obrovská radost. Čím více s nimi jsem, tím větší pouto mezi námi je. Malá je úžasná! Je živější, je nesmírně pracovitá. Všechno chce dělat. Dnes mi třeba nosila kýbl (ten kýbl je větší než ona), když jsem doléval vodu do akvária (máme bio-eko! tzn. zarostlé, nepřidávám chemii, nepoužívám CO2, atd.. :D ) Začíná mluvit. Plete slova, je to sranda.
Minulý týden zasazeno celkem 5 ovocných stromků.
Honzík od pondělí večer v teplotách, v úterý a ve středu horečky - 39 - 40. Aplikovány zábaly (lýtkové i celotělové) - dost spal, ale dnes (čtv) už je bez teplot a v pořádku. Horečka je zázračný a skutečný lék. Jednalo se pravděpodobně o nějakou virózu, možná chřipku (dle doktorky - konzultováno po telefonu).
Anička je v pohodě - pořád se směje a krásně zlobí. Třeba tahá věci co máme pod telvizí (DVD a VHS) a přenáší na hromadu přes celou místnost. Ví že nás jakoby zlobí, ale to se jí na tom právě líbí. Narozdíl od Honzíka si to ale po sobě skoro vždy uklidí. Teď má rok a 4 měsíce. Nebo nechce z Vany - ráda si hraje ve vodě a když ji chci vzít, tak jakoby schovává pod vodu. Tak jdu pryč, stoupne si a volá mě, otočí se a volá mě a vše se opakuje. Prostě sranda... :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: HOnza

Příspěvek od awa »

:D Krása.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Je, Honzi, pekny popis tech zazracnych okamziku s detmi, uplne me to dojalo. Vzpomninam si, jak to s detma nylo fajn, kdyz byly male, takovy zdanlive obycejny den a ma to svuj puvab, chtela bych to vratit... diky za pripomenuti.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

jé díky, když si to někdy po sobě čtu, tak si říkám, že je tam někdy až moc sentimentu, ale píšu si to hlavně pro sebe, protože třeba na některé situace co jsem prožívali s Honzíkem před 2- 3 roky tak už dost zapomínám. Není jednoduchý se tu plně a otevřeně otevřít a popsat vše co člověk cítí co prožívá. Taky dost zamlčuji, hlavně problémový věci. Přeci jen je tenhle server už dost navštěvovaný a člověk se trochu za své pocity "stydí", ale zase na druhou stranu, chodím sem pořád, jsou tu lidi stejně mozkově naladění a je to tedy ideální možnost si tu do deníčku tyhle věci psát.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Krasny :P ! Tak uz sem hod nejaka ta fota :P a nenapinej :P . Ja uz se taky tak tesim na ty nase budouci ratolesti. Jen se porad bojim toho boje kolem. Zrovna dneska jsem procitala clanek od Milly na wwwteckarodinateckacz, jak ji diky ockovani umrela holcicka. Je to takova bezmoc...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

RadkaS píše:Krasny :P ! Tak uz sem hod nejaka ta fota :P a nenapinej :P . Ja uz se taky tak tesim na ty nase budouci ratolesti. Jen se porad bojim toho boje kolem. Zrovna dneska jsem procitala clanek od Milly na wwwteckarodinateckacz, jak ji diky ockovani umrela holcicka. Je to takova bezmoc...
na Tvé přání pár 3 fotky :)
Přílohy
Já a Áňa.jpg
(173.6 KiB) Staženo 3232 x
Honzík fotbalista.jpg
(115.1 KiB) Staženo 3231 x
a s Jablůňkou.jpg
(98.09 KiB) Staženo 3229 x
Nevědomost je tak lehká!
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: HOnza

Příspěvek od listy »

Jé krása, zvlášť ta s jablůňkou. Zdravím severočecha! Nechtěl bys přispět nějakými svými zkušenostmi s ratolestmi do tématu "děti, kojenci atd."? My začátečníci bychom měli moooc velkou radost! :D
Uživatelský avatar
Monciina
Příspěvky: 238
Registrován: čtv bře 01, 2007 12:28
Bydliště: Dvůr Králové/Budějce

Re: HOnza

Příspěvek od Monciina »

Honzí krásný fotky, mě se zas nejvíc líbí vodičková (bodejť když jsem rybka :D ) Moc se mi líbí Tvůj vztah k dětem, je z Tebe cítit Láska až sem :)
Listy pročti si celou diskusi Děti, kojenci.... myslím že Honza tam toho už napsal hodně přínosného... U mě v deníčku je taky plno názorů na výživu malých dětiček, ale tam už jsi kukala, viď :wink:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: HOnza

Příspěvek od Sluníčko »

krása číst, :) krása koukat :D
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Teda Honzo!!!
Uz jsem se Ti chystala vycinit, ze jsi slibil, a porad nic.... . Ale cekani stalo za to :P ! Moc vam to tam moc slusi :P .
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluška »

krásný :) je tam radost.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

:)
Kdyz vidim takhle krasny a stastny deticky, dostavam chut udelat si vlastni. Nastesti jen na chvilku :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od epony »

roztomilé detičky, zvlasť to malé s tým jablčkom :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět