HOnza

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

trochu jsem se v posledním týdnu zase zlepšil v jídle a je mi dobře - prázdno a přitom silno, i když k dokonalosti stále dost daleko. Přinutila mě k tomu choroba - nějaká viroza (možná ta prasečí - alespon žena to tvrdí), ale už je dobře. Pravděpodobně neudržím dlouho tento top stav, ale třeba klesnu jen na schod vejš, než co byl předtím. Uvidím. :roll:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

je potreba bejt na sebe pes. jen vydrz :) a jak jde pravnicina?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, všetko najlepšie k narodeninám. A keď sem nakukneš, napíš pár slov, ako sa darí deťom a vám. Dcérka je už iste väčšia ako cukinka a synátor je už mládenec :wink: Maj sa pekne.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Ahoj Renčo, moc díky
přání mě potešilo, na vitariana sice moc nechodím, ale často si na vás vzpomenu :)

(původně jsem tu napsal sáhodlouhý takový deník-text, ale smáznul jsme ho - přeci jen je tu už dost nových lidí, co mě neznají a mohlo by se jim to zdát až příliš osobní :))
Nevědomost je tak lehká!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Honza píše:(původně jsem tu napsal sáhodlouhý takový deník-text, ale smáznul jsme ho - přeci jen je tu už dost nových lidí, co mě neznají a mohlo by se jim to zdát až příliš osobní :))
aha... Tak hlavně že se snad máte dobře... Také dodatečně přeji vše nejlepší. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: HOnza

Příspěvek od Samira »

Honza píše:(původně jsem tu napsal sáhodlouhý takový deník-text, ale smáznul jsme ho - přeci jen je tu už dost nových lidí, co mě neznají a mohlo by se jim to zdát až příliš osobní :))
Som rada, ze som si ho stihla precitat, napriek tomu, ze bol dlhsi, bol zaujimavy. Skoda ho... ;)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, tak to ani nie je možné, už je to rok, čo som ti priala k narodeninám - a tuším môžem tú správu pokojne skopírovať. (Vďaka za odpoveď vtedy, stihla som si ju prečítať.) Tak ti prajem veľa zdravia, šťastia - s deťmi, v rodine, v práci aj v športe. Nech každý deň stretneš dobrého človeka.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

veru tak, nutno připomenout, že honza je průkopník, zakladatel, stvořitel prvních vitastránek, už jsem zapomněl, jak se to původní jmenovalo, sláva jim
je rovněž pravda, že z původní skalní šestice či osmice, nezůstal jediný
(radkus řadím, možná chybně, až do druhé vlny)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: HOnza

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:(radkus řadím, možná chybně, až do druhé vlny)
ze zvědavosti jsem koukl a oba se registrovali na jaře 2004, on mezi nimi nebude velký (míním chronologický :) ) rozdíl

Jo jo, Honzo, rád se přidávám, vše nejlepší a ať se Ti daří
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše:veru tak, nutno připomenout, že honza je průkopník, zakladatel, stvořitel prvních vitastránek, už jsem zapomněl, jak se to původní jmenovalo, sláva jim
je rovněž pravda, že z původní skalní šestice či osmice, nezůstal jediný
(radkus řadím, možná chybně, až do druhé vlny)
Buc, pamätám na ne. Tu sú: http://zapisnik.vitarian.cz/index.htm
Hm, škoda, že nezostali, ale už sú asi ďalej - čím nechcem povedať, že ty si "blízko", ale rozhodne je fajn, že si blízko :D No a možno niektorí nezostali aj preto, že sú nevita. Čo by tu neboli výnimkou.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Ježíši lidi,
moc děkuji že jste si vzpomněli. Moc mě to potěšilo. FAkt. Nevím co napsat. Cokoliv tu o sobě totiž napíšu by bylo zbytečné a unavovalo by asi ostatní. Dle mého názoru by totiž tahle diskuze měla býti místem k "setkávání" vita lidiček, nebo alespoň těch, co se snaží své vita procento zvyšovat. Což já nyní v tomhle období života nečiním, vita u mě sice není malé, ale nedávám si ambice na zvyšování, natož 100%.
Ač sem nechodím z compu, čtu si tuhle diskuzi nárazově a náhodně v mobilu. Všem Vám fandím. Podrobný elaborát psát nebudu, ale jen pár stručných-obecných poznámek jako důkaz že žiju:

vita: viz výše
sport a zdraví: vše klape jak má, jsem ve výborné kondici a formě,
práce a money: maličko trápení jak časově, tak finančně
děti: hrozně je miluji a dělají mi radost ač jsou ve víru školní jídelny Honzík (8) má menší zdravotní problémy (zaléhá mu pravidelně ucho, zvětšené krční mandle, streptokok,..), které (snad) řešíme. Anička (4) je úplně zdravá. Obě sportují, ve škole jim to jde super, klasicky nemocní jen minimálně.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od hugo »

Ahoj Honzo, super, že ses tu ukázal.

Taky přeju vše nejlepší!
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: HOnza

Příspěvek od dgm »

Ahoj Honzi :)

Taky vsechno nej a at se vse dari.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Honza píše:Ježíši lidi,
.... Dle mého názoru by totiž tahle diskuze měla býti místem k "setkávání" vita lidiček, nebo alespoň těch, co se snaží své vita procento zvyšovat. Což já nyní v tomhle období života nečiním, vita u mě sice není malé, ale nedávám si ambice na zvyšování, natož 100%.
.
to cos napsal se tu už pomalu bojím nahlas napsat, ale mělo by to být přesně tak, my ostatní tu jsme těmi opravdovými, jsme -li aspoň jakštakš slušní, s láskou trpěni
a myslím, že by ses v současném vitažebříčku umístil hodně vysoko
ale neměl bys to tu moc ventilovat :D , mohl bys být pojímán jakože optimálně-výkonnostní vita bude někde k 80-20, což se zde tvrdí už při 70-30
jinak zápisník spuštěn 11.9.2002 a já se překlopil v 5.2003 takže v přípravce už jsem přes 8 let
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: HOnza

Příspěvek od 800914 »

vsetko naj!
pozeral si vcera djoko vs. nadal? super tenis.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Opožděně přeji také všechno nejlepší! Na všech polích. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Honzo, taky všechno nejlepší. Ať se daří a pokud to někde momentálně drhne, tak ať je brzy lépe :)!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:veru tak, nutno připomenout, že honza je průkopník, zakladatel, stvořitel prvních vitastránek, už jsem zapomněl, jak se to původní jmenovalo, sláva jim
je rovněž pravda, že z původní skalní šestice či osmice, nezůstal jediný
(radkus řadím, možná chybně, až do druhé vlny)
Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem se k vám připojila v srpnu 2003
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: HOnza

Příspěvek od Sweetie »

preji vse nej honzo,
ubehlo zase kus casu, pevne doufam ze jsi plne kvalifikovany pravni profesional? at to jde jenom lip.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

RadkaS píše:
buc11 píše:veru tak, nutno připomenout, že honza je průkopník, zakladatel, stvořitel prvních vitastránek, už jsem zapomněl, jak se to původní jmenovalo, sláva jim
je rovněž pravda, že z původní skalní šestice či osmice, nezůstal jediný
(radkus řadím, možná chybně, až do druhé vlny)
Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem se k vám připojila v srpnu 2003
ale já se připojil ještě před výletem na pálavu (tu odhaduji na červenec) a mám dojem že až po tobě, tak něco nesedí
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Buci - dík umíš potěšit, musím pročíst tvé zápisky z cest (doufám že i letos byla) - realizuješ to, co je zde každého snem (i mým - tedy cesta do durianova)

Radko - doufám že je u Tebe vše ok, zavolám ti o víkendu, dlouho jsem tě neslyšel..

Sweetie - jo jo právničím, snažím se, a pomalu se snad lepším,.. nicméně stále nevím zda-li je to pro mě ta správná cesta..

800914 - pozeral, to bolo povinné :) oba hráli skvěle na hraně lidských možností, v reálu to vidět musel být zážitek

všem ostatním ještě jednou díky

musím to tu trochu pročíst, vaše deníčky a tak, třeba se opět zapojím
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, myslím, že by sme sa potešili viacerí, keby si sa zapojil. Teraz mám desný frmol, lebo máme uzávierku, ale napíšem ti sem aj o synovi a jeho skoncovaní s vegetariánstvom. Ale vlastne. s tým so tu už sťažovala dávnejšie. Tak si len povzdychnem, že nie všetko je "ružové". Ale asi sa všetko deje tak ako má a ako ty píšeš, že si v skvelej forme, tak to je aj ten môj športovec. I keď konzumuje aj mäso...
Teším sa, ak si sem tam nájdeš čas na vitariána.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Renáta píše:Honzík, myslím, že by sme sa potešili viacerí, keby si sa zapojil. Teraz mám desný frmol, lebo máme uzávierku, ale napíšem ti sem aj o synovi a jeho skoncovaní s vegetariánstvom. Ale vlastne. s tým so tu už sťažovala dávnejšie. Tak si len povzdychnem, že nie všetko je "ružové". Ale asi sa všetko deje tak ako má a ako ty píšeš, že si v skvelej forme, tak to je aj ten môj športovec. I keď konzumuje aj mäso...
Teším sa, ak si sem tam nájdeš čas na vitariána.
zapojím Renčo, slibuji :)
mrknu na tvuj deníček - ty záležitosti s dětmi mě oslovují nejvíc

stárnu, takže mám k vita novou motivaci - chci totiž co nejdéle vydžet ve skvělé sportovní formě a nemusím tu vysvětlovat, že je len jediná cesta jak předejít stárnutí.. :)

právě piju jablečnou šťávu, a večer se chystám na mnoho a mnoho burčáku :)
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honzík, nebudeš mať moc čo čítať, ja som si denník založila znova len pred pár dňami po tom, čo som ho dávnejšie zrušila kvôli útokom jedného človeka. Bolo v ňom príliš osobného, tak som ho radšej zmazala. Neviem moc bojovať s napádaním druhých. Teraz som si denník založila opäť, aby som so svojimi vylievárňami nezapratávala chlieviky druhých. Ale už nebudem nikdy taká "otvorená" ako v starom denníku.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

jsem to tu trochu pročetl.. Normálně se stydím a to jako ten co opustil před 2-3 roky rodinu, nechal ji tu o minus jednoho člena a ted když tu opatrně opět nahlíží (zatím), zjištuje, že se tu žije dál, že tu jsou skvělí lidé, které venku nepotkáte a že ho (jak doufám) přijmou zpátky bez mrknutí oka - to je prostě úžasné. Nebudu se vnucovat, jen zpočátku koukat a číst, seznámím se s novými a pomalu se začnu zapojovat. Motivace k lepšímu jídlu je sport a první šedivý vlas. Zdraví a silný se sice cítím, ale vím, že může být mnohem lépe.
Už třetí den piji po večerech burčák, ten dnešní zbytek je už mírně unavený, ale dám ho - ještě cca půl litru. K tomu horu salátu. Život je krásný. Nemám ted absolutně žádné problémy zdravotní, 39 let mi je a v tělocvičně se cítím skvěle a stále lépe. Na jaře jsem zařadil po mnoha letech i běhání, které mi hodně pomáhá s kondicí i s vyčištováním mozku. Z toho mám fakt radost. Neběhám moc, ale přeci jen.
Dám si pozor a nebudu tu už rozebírat děti, jen sobecky sebe, bohužel, ale cítím, že to bude bezpečnější. Navíc nemám od dětí souhlas, už jsou přeci jen větší.
Rád bych se zúčastnil i nějakého srazu..
Taky nějaký půst.
Jeden kamarád začal se živými enzymy, dělá mi radost. Už 3 měsíce nejí maso, hodně % raw, je skvělý!
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

honzo, když budeš na naší straně , musíš se stavit, nejlíp, teď v burčaksízn, nebo aprikotsízn,
rodina není překážkou
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honza píše: Dám si pozor a nebudu tu už rozebírat děti, jen sobecky sebe, bohužel, ale cítím, že to bude bezpečnější. Navíc nemám od dětí souhlas, už jsou přeci jen větší.
Fúha, to sa musím aj ja zamyslieť, keď vypisujem o tých svojich. Máš pravdu.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

buc11 píše:honzo, když budeš na naší straně , musíš se stavit, nejlíp, teď v burčaksízn, nebo aprikotsízn,
rodina není překážkou
díky za pozvání, zastavil bych se rád (už 8 let myslím na to, že bych tě přišel pozdravit :)), ideální až bude nějaký tournament na Moravě, tak bych to spojil, třeba i s přespáním u Tebe bude-li to možné
Renáta píše:
Honza píše: Dám si pozor a nebudu tu už rozebírat děti, jen sobecky sebe, bohužel, ale cítím, že to bude bezpečnější. Navíc nemám od dětí souhlas, už jsou přeci jen větší.
Fúha, to sa musím aj ja zamyslieť, keď vypisujem o tých svojich. Máš pravdu.
cítím to tak a pozor i na fotky
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Honza píše:
cítím to tak a pozor i na fotky
To ako právnik, či po prečítaní fóra...
Ja som dávala len synove z pretekov na vode, kde ho mohol vidieť každý. Osobné nie.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: HOnza

Příspěvek od Samira »

Honza píše:...seznámím se s novými...
...první šedivý vlas..., 39 let mi je...
Tesi ma, som Samira. ;)
Svoj prvy sedivy vlas som si nasla kratko po oslave tridsiatin. Vela ich odvtedy nepribudlo (mam 35), no aj tak si na tom asi lepsie :)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

ahoj Samiro, doufám že ty šediny nějak zastavím.. :), protože je jich čím dál více..

jinak dnes ve skleníku utrženy 2 velké okurky - hadovky a naprosto skvělé chuti, asi jsem nikdy lepší než dnes nejedl (fakt). Ještě jich tam je tak 8, tedy tak na 4 dny. Co bude pak? :shock:

Na zahradě dozrává poslední odrůda vína, ještě je rybíz - bílý, taky dozrává kiwi a pak už nic moc, opbčas nějaká jahoda a je ještě dost ostružin (mám tu hodně plodící beztrnou) a trochu rajčat (ty mě letos ale bohužel sežrala z 85% nějaká plíseň - měl jsem 50 zpočátku nadějných a zdravých rostlin, věčná škoda)

těším se na jablka, na ořechy, hrušky až dozrajou pořádně

leze na mě nějaké bolení kostí (po dost dlouhé době) - zařadil jsem cibuli, uvidím ráno
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Renáta píše:
Honza píše:
cítím to tak a pozor i na fotky
To ako právnik, či po prečítaní fóra...
Ja som dávala len synove z pretekov na vode, kde ho mohol vidieť každý. Osobné nie.
tak i tak, bacha na to i když tu na vitarianu je dle mého relativně bezpečno, nebot nikdo z venčí sem podle mě neleze. Internetu dominuje imho FB a tam je třeba si dávat setsakra pozor
Nevím Renata co se dělo že tu pár lidí muselo smáznout deník, ale pro mě to je důkaz, že skončilo jedno období vitariana, kde jsme si povídali hodně moc do hloubky a odkrývali před sebou co dnes bych nedal ani náhodou, pamětníci především staré diskuze potvrdí, to bylo neuvěřitelně syrové a nabíjející
:wink:
Nevědomost je tak lehká!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

Veru, máš pravdu, Honzík. "Búrkové obdobia" tu kedysi vôbec neboli. Dozadu hľadieť nepomôže, vpred sa musí :wink: I tak je tu mnoho ľudí, s ktorými je človek rád. A prichádzajú noví. Možno i preto som si denník založila znovu. (FB nemusím a som rada, že som mu neprepadla...) Vitariánovi vďačím za krásne priateľstvá, ktoré ma veľmi obohacujú.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: HOnza

Příspěvek od Fiona »

No vidis co vsecko mas na zahradce. Pozehnany to clovek. Vsechno co dostanes cerstve primo ze stromu je zazrak zivota. Blazni a neurotici zkrizivsi nasi cestu jsou nejlepsi ucitele. Budes se zlobit na osla ze hyka, nebo vztekleho psa ze kouse kolem sebe? O co vlastne clovek muze prijit? :D
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: O co vlastne clovek muze prijit? :D
o iluze. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Honza píše: tak i tak, bacha na to i když tu na vitarianu je dle mého relativně bezpečno, nebot nikdo z venčí sem podle mě neleze. Internetu dominuje imho FB a tam je třeba si dávat setsakra pozor
Nevím Renata co se dělo že tu pár lidí muselo smáznout deník, ale pro mě to je důkaz, že skončilo jedno období vitariana, kde jsme si povídali hodně moc do hloubky a odkrývali před sebou co dnes bych nedal ani náhodou, pamětníci především staré diskuze potvrdí, to bylo neuvěřitelně syrové a nabíjející
:wink:
ano, doba pokročila a člověk hodně věcí probere radši osobně než dá všanc veřejně na internet. :)

Mňam, máte kiwi na zahrádce. :P
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Honza píše:
Renáta píše:
Honza píše:
cítím to tak a pozor i na fotky
To ako právnik, či po prečítaní fóra...
Ja som dávala len synove z pretekov na vode, kde ho mohol vidieť každý. Osobné nie.
tak i tak, bacha na to i když tu na vitarianu je dle mého relativně bezpečno, nebot nikdo z venčí sem podle mě neleze. Internetu dominuje imho FB a tam je třeba si dávat setsakra pozor
Nevím Renata co se dělo že tu pár lidí muselo smáznout deník, ale pro mě to je důkaz, že skončilo jedno období vitariana, kde jsme si povídali hodně moc do hloubky a odkrývali před sebou co dnes bych nedal ani náhodou, pamětníci především staré diskuze potvrdí, to bylo neuvěřitelně syrové a nabíjející
:wink:
přestat možné
náhodou vzpomínám budhistických a sodíkových rozepří johnyho, tesina a spol
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

buc11 píše: přestat možné
náhodou vzpomínám budhistických a sodíkových rozepří johnyho, tesina a spol
jo vlastně máš pravdu - to bylo ale myslím neagresivní, oproti tomu - podle toho co naznačila Renata, že musela smáznout deník, tak to bylo asi dost vážné..

btw: nevíš co je se Sluníčkem, Johnym?
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Honza píše:
buc11 píše: přestat možné
náhodou vzpomínám budhistických a sodíkových rozepří johnyho, tesina a spol
jo vlastně máš pravdu - to bylo ale myslím neagresivní, oproti tomu - podle toho co naznačila Renata, že musela smáznout deník, tak to bylo asi dost vážné..

btw: nevíš co je se Sluníčkem, Johnym?
ono to není tak hrozné tedy z mého pohledu, já se v tom docela z dávných dob poznávám,
a platí moto jenabuky, "jinonázorovce jedině zabít"
a v podstatě jiná obrana ve virtuálním prostoru neexistuje než ztrestat pozůstalé zničením vlastních hodnotných sdělení
jasně to bylo jiné, neagresivní, ale dané dosti úzkou skupinou lidí
-sluníčko se tu semotam objeví, ta určitě drží prapor (až na tu b12ku)
-bylo by pěkné kdyby byli ještě spolu, tedy s radkou
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše: neexistuje než ztrestat pozůstalé zničením vlastních hodnotných sdělení
Len či hodnotných :roll: (myslené sebakriticky).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:
buc11 píše: neexistuje než ztrestat pozůstalé zničením vlastních hodnotných sdělení
Len či hodnotných :roll: (myslené sebakriticky).
:D
aha, to jsem si vlastně ani neuvědomil, že i ty, takže lechkou ironii ruším
já se v těch rozepřích moc neorientuju, neschopen také příspěvky číst
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: HOnza

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše: já se v těch rozepřích moc neorientuju, neschopen také příspěvky číst
Tak je to fajn :wink:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: bylo by pěkné kdyby byli ještě spolu, tedy s radkou
pěkné je, jestli jsou šťastní. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: HOnza

Příspěvek od RadkaS »

Pavluska píše:
buc11 píše: bylo by pěkné kdyby byli ještě spolu, tedy s radkou
pěkné je, jestli jsou šťastní. :)
No, šťastní doufám jsou, ale co vím, tak spolu nikoliv...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

mám stejné info. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: HOnza

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:mám stejné info. 8)
no a to se chcou zakládat komunity cizejch, když ani takoví milí spolu být nedokážou
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

dnes lehčí běh 40 minut, achilovka drží, do změny času to ještě úpůjde, pak je s během asi útrum
v sobotu vítězný turnaj v badminotnu
v neděli na výletě po Českém Středohoří nasbírány s dětmi hrušky a vlašáky
Ty hrušky mě ale dnes proháněli - to jede jak po klouzačce :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Pavluska píše:mám stejné info. 8)
hezký obrázek !
Nevědomost je tak lehká!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: HOnza

Příspěvek od Pavluska »

Honza píše:
Pavluska píše:mám stejné info. 8)
hezký obrázek !
který?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HOnza

Příspěvek od Honza »

Pavluska píše:
Honza píše:
Pavluska píše:mám stejné info. 8)
hezký obrázek !
který?
ten tvůj avatar :)
Nevědomost je tak lehká!
Odpovědět