VItar

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Vitar
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 04, 2019 11:44

VItar

Příspěvek od Vitar »

Od začátku tohoto roku jsem začal každý týden pravidelně půstovat. Nejprve jednodenní půsty, ze kterých jsem teď přešel na třídenní. Při půstech sice skoro necítím hlad, ale zato zažívám až několikadenní bolesti na různých místech hlavy. Zdá se mi, jakoby ty bolesti souvisely s různými místy na za krkem a na zádech. Také jsem si všiml, že při použití destilované vody jsou ty bolesti intezivnější nežli při použití balené vody z obchodu. Dá se to přežít, ale je to pro mě něco nového a mám trochu obavu, zda to není něco nezdravého.

PS: Je docela zvláštní, že k destilované vodě, kterou si sám destiluji mám docela odpor, zatímco balená voda ze supermarketu mě docela chutná ...
Vitar
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 04, 2019 11:44

Re: VItar

Příspěvek od Vitar »

V pátek 15.3. se mi snad podaří dokončit svou první sedmičku.

Zatím se cítím v pohodě. Zdá se, že se mé tělo po předchozí půstech trochu vyčistilo a dnes, čtvrtý den půstu, necítím žádné "bolesti", jaké jsem zažíval při prvních dvou trojkách a prvních třech dnech tohoto půstu.

Doposud jsem každý den chodil do práce pěšky cca. 3 km tam a 3km zpátky. I při pomalé chůzi např. do kopce se docela dost zadýchávám. Dnes, při zpáteční cestě, jsem navíc dostal pocit, že bych to nedal a tak jsem raději použil MHD.

Měl bych dvě otázky. Je normální, že při mensí fyzické námaze musím velice intezivně dýchat a někdy i dokonce vyhledat nějaké místo pro krátký odpočinek (např. lavičku), než se vše ustálí?

Mohl bych poprosit o nějaké dobré tipy pro návratovou dietu?

Děkuji.
Odpovědět