MITRIA

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Pavluška píše:Vítej zpátky :-*
A do ničeho se nenuť, a kdo určuje co je cíl a co chyba.... Všechno patří k životu a každý žije ten svůj jak to v dané situaci jde a jak se cítí.

A to sluníčko ať nám opravdu ještě vydrží.
8)
dekuju, moc rada od Pavlusky zase slysim! :D
presne. a je to tak spravne a prirozene a v harmonii se vsim..
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ahoj, Mitria, super, ze si sa zasa ozvala!
Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Katarína píše:Ahoj, Mitria, super, ze si sa zasa ozvala!
dekuju :D ja jsem taky rada :D
Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Huraaa!!! Prvni kastany na obzoru!!! Dneska me zrovna jeden frnkl primo do nosu (pardon, ja jsem jen posledni dva dny koukala v jednom kuse na Popelku :lol: ) ja je mam tak rada, ta tepla barva a ta jejich kulatost a hladkost...
studuju v new yorku v hudson valley, kde je podzim primo vyhlaseny a ja jsem na nej natesena jak malej jarda :) ale uz ted je tu krasne, babi leto, dlouhe slunicko a spousta rozkosnych veverek a srandovnich hlodavcu, skunku a brucounu myvalu. to se neda ani popsat jak je ten zivot krasny, kdyz jdu, koukam na nebe, kolem me zpivaji ptaci, pres cestu prebihaji veverky, fouka jemny vanek a vsude je takovy mir a harmonie, tak si rikam ze zadny problemy a spatnosti ve skutecnosti, v tom pritomnem okamziku kdy sumi listy a slunicko hreje, nejsou, ty existujou jenom v nasem vymyslenem case v mysli..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

naprosto Tě chápu, přesně vím o čem píšeš, závidím :wink: :) ráda bych tam teď též byla
podzim v NY je krásný
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Mitria píše:Huraaa!!! Prvni kastany na obzoru!!! Dneska me zrovna jeden frnkl primo do nosu (pardon, ja jsem jen posledni dva dny koukala v jednom kuse na Popelku :lol: ) ja je mam tak rada, ta tepla barva a ta jejich kulatost a hladkost...
studuju v new yorku v hudson valley, kde je podzim primo vyhlaseny a ja jsem na nej natesena jak malej jarda :) ale uz ted je tu krasne, babi leto, dlouhe slunicko a spousta rozkosnych veverek a srandovnich hlodavcu, skunku a brucounu myvalu. to se neda ani popsat jak je ten zivot krasny, kdyz jdu, koukam na nebe, kolem me zpivaji ptaci, pres cestu prebihaji veverky, fouka jemny vanek a vsude je takovy mir a harmonie, tak si rikam ze zadny problemy a spatnosti ve skutecnosti, v tom pritomnem okamziku kdy sumi listy a slunicko hreje, nejsou, ty existujou jenom v nasem vymyslenem case v mysli..
ani jsem se nenadála a také jsem ho tam chvilku zažila..., ale v ČR je to už více podzimní co se týká listí a i teplot, v NY je to teprve v začátku a to teplíčko jaké tam bylo...to závidím, sluníčko má ještě sílu, tady už je zimina. Myslela jsem na Tebe, že jsme se tam mohly potkat, ale odjížděla jsem narychlo a vzpomněla si na Tebe až když jsem tam byla....
Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Sluníčko píše:
Mitria píše:Huraaa!!! Prvni kastany na obzoru!!! Dneska me zrovna jeden frnkl primo do nosu (pardon, ja jsem jen posledni dva dny koukala v jednom kuse na Popelku :lol: ) ja je mam tak rada, ta tepla barva a ta jejich kulatost a hladkost...
studuju v new yorku v hudson valley, kde je podzim primo vyhlaseny a ja jsem na nej natesena jak malej jarda :) ale uz ted je tu krasne, babi leto, dlouhe slunicko a spousta rozkosnych veverek a srandovnich hlodavcu, skunku a brucounu myvalu. to se neda ani popsat jak je ten zivot krasny, kdyz jdu, koukam na nebe, kolem me zpivaji ptaci, pres cestu prebihaji veverky, fouka jemny vanek a vsude je takovy mir a harmonie, tak si rikam ze zadny problemy a spatnosti ve skutecnosti, v tom pritomnem okamziku kdy sumi listy a slunicko hreje, nejsou, ty existujou jenom v nasem vymyslenem case v mysli..
ani jsem se nenadála a také jsem ho tam chvilku zažila..., ale v ČR je to už více podzimní co se týká listí a i teplot, v NY je to teprve v začátku a to teplíčko jaké tam bylo...to závidím, sluníčko má ještě sílu, tady už je zimina. Myslela jsem na Tebe, že jsme se tam mohly potkat, ale odjížděla jsem narychlo a vzpomněla si na Tebe až když jsem tam byla....
Jee, to je skoda.. :( takhle se potkat se Slunickem v slunickem zaplavenem NY, to by byla parada :) priste dej urcite vedet!

jinak ted uz je tu taky pekne chladno, ale obcas jsou tu dny jak na jare, a nebe je bozske, okno do vecnosti..

Ja vam jsem na svete tak stastna :) ziju v takovem klidu a jistote, je to jako objeveni nove dimenze, noveho vesmiru..
a jen tak laskave pozorovat svou mysl, nebyt v ni ponorena se zabednenym vyhledem, uvedomovat si, ze to neni ona cim jsme
a za vsim citit zivot, radost a nadhernou silu, ktera je tu ted, vsude a v kazdem momentu

mejte se krasne, moc zdravim vsechna slunicka :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)

já bych do NY jela hned
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

jee, nech ti ten pocit vydrzi mitri.
ja mam dnes pocit zo zivota minimalny, vcera vecer som sa zobudil do bujarej zabavy co u nas na dome prebiehala v ramci rozlucky s jednym spolubyvajucim, nacoz som sa pripojil a na prazdny zaludok mixoval piva a hruskovicu :roll: , nasledovalo spievanie karaoke ceskoslovenskych hitov z 80-90-tych rokov a tancovanie v druznom kolektivnom objati v miestnosti preplnenej dvadsiatimi chlapmi :oops: .
dnes som zacal alkalizacne jacmenom, uz budem dobry :(
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

:lol: 8) :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: MITRIA

Příspěvek od Pavluška »

MITRIA, vše nejlepší k narozeninám. :)
Tak snad si to přečteš...už jsi tu dlouho nebyla.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Odpovědět