jan buka

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Seraf píše:btw, věřím v určitou inteligenci buněk a lidského těla. Nejsme jenom tělesná schránka ale mnohem více. Ta inteligence tu je a pokud se má něco čistit, vyčistí se to i bez něčeho navíc.
jinak bychom ji snad měli rozlezlou nadnormál přeci všichni
Ag ještě dostuduji
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Seraf píše:btw, věřím v určitou inteligenci buněk a lidského těla. Nejsme jenom tělesná schránka ale mnohem více. Ta inteligence tu je a pokud se má něco čistit, vyčistí se to i bez něčeho navíc.
Tiez si myslim.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

I já věřím v neskonalou moudrost a inteligenci našeho těla, nicméně si připouštím individualitu každého z nás a tudíž netrvám na jediné možné zaručeně správné cestě pro všechny ...
Nejsou podle mne na světě dva lidé ve stejném zdravotním stavu a tak i připouštím, že ke stejnému cíli se dá dojít několika různými cestami...
Já jsem se rozhodl svému tělu dodat chybějící prvek a jiný to může celé nechat na možnostech svého těla...
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

jan buka píše:I já věřím v neskonalou moudrost a inteligenci našeho těla, nicméně si připouštím individualitu každého z nás a tudíž netrvám na jediné možné zaručeně správné cestě pro všechny ...
Nejsou podle mne na světě dva lidé ve stejném zdravotním stavu a tak i připouštím, že ke stejnému cíli se dá dojít několika různými cestami...
Já jsem se rozhodl svému tělu dodat chybějící prvek a jiný to může celé nechat na možnostech svého těla...
A myslím že to je super:), Je fajn když se najde nějakej odvážlivec co vyzkouší něco nového sám na sobě. Držím palce a každopádně přeju úspěch.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

malý půst na ovoc. štávách

Příspěvek od jan buka »

Ahoj deníčku i vy ostatní,

malinko jsem si ted vybral Time out ... ale jsem opět zpět... :)
Koloidní stříbro užívám nadále, sice již více sporadicky (nárazově a spíše tedy preventivně) Candidka je sice na ústupu, nicméně "boj" není ještě zcela vyhrán... škoda, že jsem se rozhodl bojovat, ale co s tím ted nadělám... :) , musím bojovat ... (jsme tím, čím se rozhodneme být...)

Již pár měsíců ale poznávám mně blízkou spřízněnou dušičku Emču z Chomutova ( můj miláček), která je nejen moc milá a úžasná, ale i nakloněna mým trochu neobvyklým pohledům na svět... (vita, klystýrek, urinoterapie, duchovní i osobní růst)
A tak jsme si i minulý týden zkusili spolu takový malý dvoudenní půstík jen na ovoc. štávách... (začínáme)
Bylo to velmi zajímavé a zde je něco málo informací:

Sobota:

odpoledne: jen ovoce (jablka, banány)
večer: mrkvová štáva, klystýrek (2l) s urínou (2 dcl)

Neděle:

ráno: pití uriny (3 loky)
později klystýrek s urinou (viz jako výše)
po hodině štáva mrkev - jablko

V průběhu dne pití zeleného čaje (asi 2l) a vody

večer: pití štávy mrkev - jablko - červ. řepa, heřm. čaj

Subjektivní pocity:
Emča- mírmá nervozita, lítostivost, lehká ztráta optimismu, občasná nevolnost
Honza- žádné výrazné negativní pocity, fyz. i psych. OK! Večer silný pocit únavy a ospalosti (spánek o 3 hod. dříve než obvykle)

Pondělí:

ráno: oba skvěle vyspalí, pití uriny každý cca 1 dcl

V průběhu dne pití zeleného a bylinných čajů...

večer: postupně jsme se vrhli na ovoce a já i na lísk. oříšky (nevydržel jsem na ně prostě jen koukat... přiznávám se...)

Subjektivní pocity:
Emča- pocity hladu jen první den, však snesitelný
Honza- žádné výrazné pocity hladu (jen prázdný žaludek), zato žízen

Měl jsem tentokrát v Chomutově s sebou el. měřič tlaku krve a naměřil tyto hodnoty:

Neděle: Emča 130/93 puls 73 Honza 102/74 puls 82
Pondělí: Emča 122/75 puls 66 Honza 101/66 puls 70


Vím, že měření bylo málo časté, ale i přesto je možné vysledovat jistý trend poklesu tlaku u Emči a pulsu u mě...

Závěr:

Oba se cítíme po tomto malém půstíku skvěle a posíleni...

Všem hezké vitadny Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

:)
samá pozitiva.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Honzo, super! :D
Nevědomost je tak lehká!
jirka_x1
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 29, 2007 9:07
Bydliště: Praha

Malý dotaz

Příspěvek od jirka_x1 »

Dobrý den všem,
rád bych se na něco zeptal. Můj bratr trpí od narození kronovou nemocí střev, což jak asi všichni ví, je to nevyléčitelné a dost to občas zlobí. Bohužel to jde léky pouze jakoby "uklidnit" na nějaký čas.
Proto jsem se chtěl zeptat, zda by mu mohl tento stříbrný roztok pomoci, rád bych mu ho koupil, ale nevím, zda by mu mohl nějak pomoci.
Pokud někdo něco víte,
prosím, napište mi.
Děkuji.
Jiřík
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

C. stříbro mívali na www.biosfera.cz
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý dotaz

Příspěvek od doubravka »

jirka_x1 píše:Dobrý den všem,
rád bych se na něco zeptal. Můj bratr trpí od narození kronovou nemocí střev, což jak asi všichni ví, je to nevyléčitelné a dost to občas zlobí. Bohužel to jde léky pouze jakoby "uklidnit" na nějaký čas.
Proto jsem se chtěl zeptat, zda by mu mohl tento stříbrný roztok pomoci, rád bych mu ho koupil, ale nevím, zda by mu mohl nějak pomoci.
Pokud někdo něco víte,
prosím, napište mi.
Děkuji.
Já jenom aby si toho Jirka všiml, že čísélko založil téma s tímto dotazem: viewtopic.php?t=877 :wink:
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Malý dotaz

Příspěvek od jan buka »

jirka_x1 píše:Dobrý den všem,
rád bych se na něco zeptal. Můj bratr trpí od narození kronovou nemocí střev, což jak asi všichni ví, je to nevyléčitelné a dost to občas zlobí. Bohužel to jde léky pouze jakoby "uklidnit" na nějaký čas.
Proto jsem se chtěl zeptat, zda by mu mohl tento stříbrný roztok pomoci, rád bych mu ho koupil, ale nevím, zda by mu mohl nějak pomoci.
Pokud někdo něco víte,
prosím, napište mi.
Děkuji.
Ahoj jirko_x1,

juknul jsem na "čísélkem" nově založené téma o Crohnově nemoci atd. a myslím, že tam najdeš pro svého bratra spoustu užitečných informací ...
Já bych jen za sebe doporučil určitě to koloidní stříbro a klidně i ve formě přísady do klystýru (nálevu střeva) ... (4 pol. lžičky na litr nálevu), zánět ve střevě je projevem reakce organismu na infekci a nanočástice stříbra by tu mohly výrazně napomoci imunitnímu systému při "likvidaci" patogenu (infekce).
Jen bych hledal opravdu kvalitní (čerstvé a s malými částicemi) koloidní stříbro, jeho výroba má totiž svá úskalí a nejsem zrovna moc jistý účinky toho z lékárny (Ag 100), ale vyzkoušet se to může...
Ted jsem zrovna i trochu studoval o Pí vodě a myslím, že by nebyla její větší konzumace asi taky na závadu, ale pokud bude bratr konzumovat dostatečné množství zralého a na vodu bohatého ovoce, mělo by to být také v pohodě... :-)

At se nám tvůj bráška brzy uzdraví...

To čísélko:
Skvělý příspěvek a vhodně založené téma o nemocech zažívacího aparátu ... máš mou pochvalu :-)

Všem pohodový vitaden Honza Buka
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ahojky Honzo zdrávím, dlouho jsi nebyl vidět :P

k "čísélku" také mám jeho příspěvky ráda :) , jsou plné velmi zajímavých informací, hodně mi kdysi dalo téma EPA...jak je zde samostatně jako jedno vlákno a vůbec většina :)


Měj se krásně :)
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Děkuji všem tady v deníčku za projevené pozitivní ohlasy...
Sluníčko, Pavluška, Honza, ...

Chvilku jsem tu nebyl, protože jsem si řešil své osobní věci...
nová partnerka a tak...
zdá se, že se život opět vyvíjí pozitivním směrem...
S Emilkou z Chomutova je mi božsky dobře... :-)
Začínám také více žít v přítomném okamžiku (podle Eckharta Tolleho, kniha Nová Země) a cítím se mnohem lépe než kdykoli předtím... :-)
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

mily ovocny krali jane,

mam velkou radost ze se ti na svete vic libi diky tvoji pritelkyni emilce a vita.

jinak ja na vsechny nemoci predepisuju syrove ovoce, kdyz se tam objevi syrova zeleninka tot ok, ale pro chronicky nemocny spis thedy jen to ovoce a sem tam i nejakej ten pustik...no a trpelivost a jeste se pripravit na mozny stavy nevolnosti, bolesti hlavy, a ruzny dalsi neprijemnosti ale da se to prezit a stoji to za to.

uzivej si letniho slunicka a vseho co milujes,

s laskou,
ovocna kveta
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Ahoj durianová vílo Květuš,

děkuji ti za milý příspěvek...
vím, že ovoce má asi největší léčivou moc ze všech potravin...
Díky tvému entusiasmu z ovoce , měním i já svůj pohled na jeho účinky...
Měli jsme ted s Emčou čistě melounový den a bylo nám při tom božsky vita ... myslíme si oba, že je to velmi ale opravdu velmi účinný detox celého těla... :wink:
Jen stále ještě nevíme jak na podobnou detox kůru přivézt "našeho" 13 letého kluka, který miluje sladké a podobné nezdravé pochutiny...
Doktorka mu naměřila při EEG jakési epileptické "hroty" , má také zvýšený cholesterol, triglyceridy, akné, skoliozu ...
ovoce ani zeleninu sice neodmítá, ale pozře jen malé porce...
Hledáme cestu, jak na něj... :)

Hezké vita léto nejen do Austrálie
přejí Honza s Emčou
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

kluk si ani neuvědomuje, co má doma. :wink: mě kdyby v jeho věku někdo nabádal ke zdravým věcem ... :)
Tak hlavně trpělivost.
Zkouší taky stříbro?
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

mily jeniku,

mam velkou radost ze menis pohled na ovoce a uz jsi asi na vlastni kuzi zazil jeho velke moci na ceste za zrdavim. vidim ze uz ovoce neopustis a verim ze ti casem jeste vic priroste k srdci.

je to bezva ze mas lasku emcu a davate si melounovy dny, a ze vam delaj dobre je dobry znameni, ano zvlast wodni melon je bezvadnej na detox = jedy opousti rychle telo rozum i ducha...ve spolecnosti mile osoby je to vse jeste silnejsi zazitek.

ja se taky tesim z toho ze mam ted ovocnyho pritele, je to bezva. oba ovoce milujeme. jime porad spolu. kdyz se pul dne nevidime tak nejime. oba to tak citime. je to zajimavy. taky chceme jist v ten samej cas a ty samy veci. neuveritelny. jsme spolu uz skoro rok a od prvniho dne do dneska je to tak.

no vidim ze to ten vas kluk nema lehky, souhlasim s pavluskou hlavne trpelivost. a taky vynalezavost. ovoce je krasne a daji se s nej pripravit krasne misy na pohled kterym nikdo neodola. zazatecnikum je dobre ovoce nenapadne servirovat. taky urcite pomuze ovocna misa nebo dve na mistech kde se ji...stolek u tv, jidelna...etc..ta by se mela stale doplnovat melo by tam byt co nejvic druhu ovoce. taky to doda malebnost a utulnost domovu.

taky ovoce pred nim jist a uprimne si libovat...

mel bys videt me a manga kdyz si davame durian. skoro denne se zavrenyma ocima slasti. ted teda jsme skoro 3 dny nejedli nepili a ted uz treti den jen na stave z pomerancu. a je nam moc dobre.

preju hodne stesti pohody a ovoce, tobe emilce a synackovi...jak se jmenuje?

durianova vila,
kveta
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Aj ja to tak robím s mojimi synmi. Odmalička im podstrkujem ovocie tam, kde práve sú - keď boli malí, tak hoci na koberec k rozloženým kockám, teraz napr. nenápadne ku počítaču. Ovocie bolo vždy prvé, čo som im nachystala, keď sme sa doma stretli po škole a po práci. Nevyžadujem nutne, že si musia pekne sadnúť s umytými rukami ku stolu a 3,4- ide sa jesť. Ani som, keď boli menší, nečakala, kým pôjdu a sami si vezmú - vždy som im ho pekne na tácke podstrčila tam, kde sa hrali (za chvíľu bolo fuč!) :lol: Ovocné šťavy si vychutnávame, decká majú srandu, keď sa šťavu pokúšajú "žuť" a premieľajú ju na jazyku. Majú prísne zakázané :P pustiť ju dole gágorom v sekunde. Učím ich, aby si tú chuť a blaho uvedomovali a užívali :wink: Popritom klábosíme - sú to milé chvíle.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

opravdu nádherné příspěvky... děkuji za rady a postřehy... :-)
určitě s Emčou budeme Romčovi ovoce více podstrkávat a vychutnávat si ho spolu co možná nejvíce...

Hezké letní vitadny všem až po Austrálii ... :-)

Honza Buka a Emča :wink: :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Tak jsme dnes s Emčou Romčovi tyto poslední příspěvky přečetli a souhlasí se změnou stravy směrem k více ovoce a dokonce zítra podstoupí i svůj první klystýrek... dnes jsem mu ho příkladně ukázal na sobě , abych rozptýlil jeho obavy... :-)
Zdá se, že ho ten zájem okolí pozitivně směruje...

V neděli jedeme do Chorvatska na dovču, tak i ta strava ted bude na ovoce ještě více zaměřena...

samé pěkné dny přejí Honza a Emča :wink: :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Ahoj deníčku i ostatní,

dnes jen ve zkratce...
dovolená v Chorvatsku byla naprosto úžasná... lepší jsem snad ani nezažil... bylo vše, slunce, skvělé koupání dokonce i v "písečné" zátoce (ostrov Krk), hromady ovoce, melouny, výlety, poznávání nových lidiček... prostě pohádka...

S Romčou (13 let) jsme nakonec také byli ted u Mudr. Prachatického v UL na té Colonhydroterapii (CHT) ... :-), nakonec to kluk zvládl dobře a samozřejmě jsme zaznamenali odchod shluků plísní ve střevě, snažíme se ještě více upravit stravování a podsouvat více ovoce, omezovat sladkosti a čokoládu a celkově více vita stravu... chce to ale rozhodně trpělivost...

Jinak Ag koloidek střídavě používáme v rodině všichni (trochu nepravidelně)... já mám vždy projevy slabé motolice po vnitřním požití a to třeba i jen malé lžičky (2ml) (umělohmotné!) roztoku Ag koloidu... jsem asi už více pročištěný a reakce na "umírání" parazitů je téměř okamžitá... zjistil jsem však, že je velmi důležité, aby byl Ag koloid vždy čerstvý. Po zhruba dvou týdnech je již téměř bez účinků (dochází různých magnetických polí všude kolem nás ke shluku Ag nanočástic)

Také jsem okusil konečně Durián...
Mám z něj docela smíšené pocity... ani tak ani tak... zápach se (imho) dá unést... většině kolem mne ale příliš nevoní... Nelinka (pejsek čivava) ho ale evidentně miluje, že se v něm i ráda vyválí... :wink:

Všem hezké pozdní vitaléto

přeje Honza Buka :wink: [/img]
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

dobře, že jsi dal o sobě vědět :) krásné počtení... od šťastného člověka :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

ano tak
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Děkuji za vaše milé reakce...

:oops:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

koloidní stříbro

Příspěvek od jan buka »

Ahoj deníčku,

měl bych tu jeden zajímavý odkaz na stránky, kde se výrobou koloidu stříbra zabývají opravdu zeširoka:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=285

Také info pro ty, kteří chtějí vědět jak na to po technické stránce...

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: koloidní stříbro

Příspěvek od buc11 »

jan buka píše:Ahoj deníčku,

měl bych tu jeden zajímavý odkaz na stránky, kde se výrobou koloidu stříbra zabývají opravdu zeširoka:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=285

Také info pro ty, kteří chtějí vědět jak na to po technické stránce...

Honza Buka :wink:
aha, díky, už to vidím
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Spuštěny moje nové webovky Na pohodu

Příspěvek od jan buka »

Spustil jsem své nové stránky "Pohodový život"
Jsou to stránky o jasné mysli a tělesném zdraví
spojené atributem přítomného okamžiku...

Odkaz: http://janbuka.webgarden.cz

Všem zářící zdraví a jasnou mysl

přeje Honza Buka
Naposledy upravil(a) jan buka dne sob dub 19, 2008 14:35, celkem upraveno 1 x.
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Eva

Příspěvek od Eva »

Dík za odkaz - jen jsem tam mrkla, těším se, že se na to podívám pořádně, až budu mít volnou chvilku :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Koloidní stříbro

Příspěvek od Jista »

Chtel bych jen udelat malou reklamu na koloidni stribro,urcite mnozi znate,uzasna vec pro vsechny kteri nechteji uzivat zadna antibiotika ani nechteji ockovat sebe nebo deti.Ucinne likviduje veskere bakterie,plisne a viry,a to i behem nekolika minut.
Bylo k dostani i v lekarnach,ale u nas uz je to ted zakazane,protoze levne a ucinne leky nejsou v zajmu farmaceutickeho prumyslu.
Cena litru byla 1000 kc,a pokud nekdo chcete,muze se koupit pristroj za 4000 kc,nebo vam zaslu stribro postou za krestanskou cenu.

Jak funguje?Mel jsem zanet v zubu skoro rok nez zmizel diky pustum.
Potom co jsem koupil pristroj se mi "nahodou"udelal mnohem vetsi zanet,a za tyden byl pryc.

Vice info zde.

http://www.stribro.com/1.htm

pokus s tim mate nekdo zkusenost,budu rad za podeleni se.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jan buka ma vlastni pristroj na vyrobu a dlouze se tim zabyval v Candide a ve svem denicku
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

chtel bych se zeptat jak silne stribro jste pouzival na tu bradavici?Staci 10 PPM,nebo silnejsi?Diky za odpoved.
Uživatelský avatar
Vodnar9
Příspěvky: 74
Registrován: úte led 23, 2007 9:24
Bydliště: Praha

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Vodnar9 »

Jista píše:Chtel bych jen udelat malou reklamu na koloidni stribro,urcite mnozi znate,uzasna vec pro vsechny kteri nechteji uzivat zadna antibiotika ani nechteji ockovat sebe nebo deti.Ucinne likviduje veskere bakterie,plisne a viry,a to i behem nekolika minut.
Bylo k dostani i v lekarnach,ale u nas uz je to ted zakazane,protoze levne a ucinne leky nejsou v zajmu farmaceutickeho prumyslu.
Cena litru byla 1000 kc,a pokud nekdo chcete,muze se koupit pristroj za 4000 kc,nebo vam zaslu stribro postou za krestanskou cenu.

Jak funguje?Mel jsem zanet v zubu skoro rok nez zmizel diky pustum.
Potom co jsem koupil pristroj se mi "nahodou"udelal mnohem vetsi zanet,a za tyden byl pryc.

Vice info zde.

http://www.stribro.com/1.htm

pokus s tim mate nekdo zkusenost,budu rad za podeleni se.
Někde jsem četl, že chtějí z koloidního stříbra udělat léčivo, takže už nebude volně v prodeji jako doplněk stravy.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

dovolil jsem si to prilepit, jinak jsem evedel kam s tim...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

http://www.deniksip.cz/extra_styl/muz_m ... 71231.html

já měl Šmouly vždycky rád ... :-)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

:lol: :lol: :lol:

dneska to tu na vita teda žije. Radši se půjdu protáhnout, protože na diplomku jsem stejně zase nic moc neudělala. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Příspěvek od Jista »

Jane,chtel bych se zeptat jak to dopadlo s tou kandidou?neco jsem o ni ted cetl,a mozna ze ty me potize co mam leta muzou byt tohle.
Jak se to leci tim stribrem?je to lepsi?dik za odpoved
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Jista píše:Jane,chtel bych se zeptat jak to dopadlo s tou kandidou?neco jsem o ni ted cetl,a mozna ze ty me potize co mam leta muzou byt tohle.
Jak se to leci tim stribrem?je to lepsi?dik za odpoved
Ahojky deníčku a všichni...
:wink:

To Jista:

Milý Jisto, s tou Candidou je to běh na velmi, velmi dlouhou trať ...
Také se musím přiznat, že to i s tím koloidem teď trochu flákám... není to z mé strany žádné pravidelné užívání v přesně daných dávkách...
Ted jsem zrovna na netu četl informaci, že někdo pil koloid stříbra v průběhu jednoho týdne v objemu až jeden litr denně!!! a poté po dobu několika následujících měsíců v dávce 2 dcl denně ... to já jsem proti němu úplný břídil... jednou za čas si udělám čerstvý koloidek a loknu si (asi tak jednu až dvě plastové polévkové lžičky...)
Přesto jsem zaznamenal na sobě pozitivní projevy ničení (nejen těchto kvasinek) parazitů ...
Jinak "přebujelá" Candida je opravdu za mnoha symptomy různých dalších nemocí o jejichž příčinách se zatím mnoho neví...
Je tedy docela možné, že i tvé zdravotní "problémy" s Candidou souvisí...

Shrnutí: určitě bych ti léčbu (všech patologických) parazitů ve svém těle pomocí (širokospektrálního) koloidu stříbra jenom doporučil...

Ten odkaz (výše) od Standy K. je z deníku šíp.cz , to také vypovídá samo za sebe... :)
Senzace chtivému bulvárnímu čtenáři nabídnout jisté zkreslené, ba matoucí a neúplné nformace...
Já opravdu na mou duši neslyšel a neznám nikoho, kdo by se zmínil, že by , řekněme po konzumaci "toho správného" koloidu stříbra, někdo měl nějaké negativní vedlejší účinky... Jen pro úplnost dodávám, že koloid stříbra z lékárny (Ag 100) je vyroben pouze ze stříbrného prachu a jeho částice jsou příliš "veliké" na to, aby pronikaly do virů a bakterií a účinně je tak hubily... "Správný" koloid Ag se musí vyrábět jen řízenou elektrolýzou, přesně daným "velmi nízkým" proudem (tokem elektronů), který uvolňuje do roztoku (velmi kvalitní destilky) jen ty opravdu nejmenší částice (doslova jde o jednotlivé atomy nebo nejvýše shluky atomů čistého Ag).

Příjemné jarní vitadny nejen Jistovi

přeje Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: jan buka

Příspěvek od 800914 »

cooze je to 50tka.. tralala.. :)

honzobuko vsetko naj.
dam si dnes na teba melon, drz sa a pis obcas kak zijes.

btw. ako oslavujes?
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od epony »

ja sa pripájam k číselku- krásne narodeniny! :mrgreen: :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od jan buka »

Ahojky všichni ...
Mooooc děkuji za to, že jste si vzpoměli na mé dnešní kulatiny ... první mé - sátiny mě opravdu zaskočili trochu nepřipraveného ... co k tomu hrůzostrašně vyhlížejícímu číslu dodat... snad jen to, že si to i přesto moc a moc užívám...
Přiznávám, že se cítím stále ještě skvěle a to určitě i díky mému jinému stravovacímu stylu ... ikdyž se musím kajícně doznat, že jsem opět přes zimu hřešil a hřešil ... (ošklivý, nepěkná věc, jak by řekl cimrmanolog Svěrák ...), už se ale těším na nějaký letní vitasraz s vámi, živými vitariány a tentokrát i s Emilkou se určitě a moc rádi dostavíme... vzájemné setkávání stejně laděných lidiček nabíjí nejvíce ... Děkuji Radušce z Prahy i zde za jejího milého mailíka k narozkám ... jste všichni moc prima a bezva parta ... a ani po delší odmlce na člověka nezapomenete ...
Jen samé hezké a pohodové vitadny vám všem po sluníčku posílá už padesátník, Honzík Buka
Přílohy
zelenina.jpg
zelenina.jpg (25.23 KiB) Zobrazeno 21424 x
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: jan buka

Příspěvek od buc11 »

téš zdravim
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: jan buka

Příspěvek od Renáta »

Janík, pripájam sa ku gratulantom. Nech ti svieti slniečko aj ďalších 50 rokov :wink:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od Standa K. »

jan buka píše: co k tomu hrůzostrašně vyhlížejícímu číslu dodat...
snad jen.... je to 2x 25 ne ?? a to jde... :D :D :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: jan buka

Příspěvek od kveta »

mily honziku,

preji mlade prozivani padesatky, a na veky dlouhe, laskyplne ziti!

a krasny jarni den.

ps: doufam ze se nejaky ten letni vitasrazik uskutecni. je hezky ze jsi se tu ukazal. :D
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: jan buka

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky se přidávám do dlouhé řady gratulantů, přeju minimálně dvakrát tolik prožitých let a připíjím džusíkem z hlávkového salátu a řapíkatého celeru >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Moje hladovění - 1. den

Příspěvek od jan buka »

Milý deníčku i návštěvníci,
po delší odmlce jsem se rozhodl, spolu s mým kamarádem Harrym, dopřát svému tělu malý asi 5 - 7 denní půstík.
Poslední dobou jsem měl i nějaké stravovací "úlety" a tak je o důvod více ...
Dnes mám tedy za sebou první den, váha je 84 kg, cítím se skvěle, ráno jsem začal očistou střeva (klystýrek). Zatím celý den žádný hlad, piji čistou vodu a zelený čajík (teplota vody je kolem 50 - 60 st C) s dvěma malými skrojky zázvoru.
Abych dopřál svému detoxikačnímu procesu čistou vodu, zakoupil jsem včera ve výprodeji v Datartu značkovou filtrovací konvici Brita i s novým filtrem. (Stála po slevě jen 338,- Kč) Voda je velmi chutná a v kombinaci se zázvorem bych řekl až euforicky osvěžující.
Poslední dobou se mi objevilo jakési slabé pískání v uších,(Odborně Tinnitus) které mě sice nijak moc neotravuje, ale večer před usnutím ho vnímám ... Věřím, že by se mi mohly cévy a tenké vlásečnice kolem ústrojí ucha snad i trochu půstem pročistit. Uvidíme ... :-)
A protože je den skoro u konce, jednička je za mnou, hurá ... :D
Večer jsem si dopřál další klystýrek s vlastním účkem ...( účko = urina) skvělá záležitost ...
Přílohy
Z lásky k sobě ...
Z lásky k sobě ...
půst.jpg (16.02 KiB) Zobrazeno 18937 x
Naposledy upravil(a) jan buka dne stř led 26, 2011 22:36, celkem upraveno 6 x.
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od Panda »

jan buka píše:...Poslední dobou se mi objevilo jakési slabé pískání v uších,(Odborně Tinnitus) které mě sice nijak moc neotravuje, ale večer před usnutím ho vnímám ...
Mně někdy píská monitor. ... Nemají sousedi kluky? :-)
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od jan buka »

Zdravím, ne myslím, že příčina pískání je v mojí hlavě ... doslovně :-)
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: jan buka

Příspěvek od buc11 »

jene zdravim
Ks jsi asi s diky odlozil, nebo nejake posuny s albigans?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Re: jan buka

Příspěvek od jan buka »

buc11 píše:jene zdravim
Ks jsi asi s diky odlozil, nebo nejake posuny s albigans?
Ahoj Láďo, zdravím na Moravu,
KS (koloidní stříbro) jsem neodložil, občas si ho trochu vyrobím na mém přístroji. Pokud se týká Candidy Albicans, mám pocit, že mi daří její kolonie držet poměrně slušně na uzdě. Vymýtit ji zcela zřejmě nikdy nelze, postará se totiž spolu s dalšími kmeny plísní o posmrtné rozložení našeho těla ... :-)
(Tedy pokud nejsme v klubu přátel žehu ...)
Ale pojďme od tohoto morbidního tématu. Měl jsem ted malé období, kdy jsem ve zdravém papání malinko povolil a to je mou současnou motivací k dalšímu kroku na cestě za očištěním organizmu. Trochu jsem si nastudoval něco o půstu na půstu.cz od Pavla. Včera jsem chvilku hovořil s Květou z Austrálie a jsem druhý den na půstu. Cítím se i nadále naprosto úžasně, jak už dlouho ne ... Věřím, že i Candida si mého půstíku "užívá" ... :-)
Ale jednu zkušenost ti chci dát i dnes. Candida žije z cukru. Tím je vše dáno. Omezil bych přeslazené potraviny, včetně přezrálého ovoce. Možná je to téma k zamyšlení i pro tebe ... Asi bych udělal nějaký rozumný restart organizmu řízeným půstem a pak upravil stravu (omezení potravin s vysokým obsahem cukru). Jiná věc jsou naše stravovací návyky - všichni jsme tak trochu otroky svých chutí ...
Skvělý vitaden ...
Honza Buka :-)
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Odpovědět