jan buka

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Je opravdu moc a moc příjemné být ve společnosti podobně smýšlejících... to se mi ještě nikdy a nikde jinde nepodařilo... :)
že by bylo tělo a duše až tak úzce propojeny... .)

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Jsem tu opravdu ve velmi vybrané společnosti...
Díky vám všem...


Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jan buka píše:Je opravdu moc a moc příjemné být ve společnosti podobně smýšlejících... to se mi ještě nikdy a nikde jinde nepodařilo... :)
že by bylo tělo a duše až tak úzce propojeny... .)

Honza Buka :wink:
tělo a duše jsou jedno, nejsou od sebe nijak odděleny
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

u mě ještě jo, mysl, duše, vitálno, tělo, srdíčko já ještě ten rozdíl cítím, ikdyž už spolupracují více :wink: :)

ale celkově je fakt vše jedno :) , úplně vše, jen já v tom jednom ještě cítím mnohost
Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Teda, za tu dobu, co jsem měla prázdniny od pc tu přibylo takových nádherných příspěvjů Honzo, ty jsi úplný duchovní guru :) moc krásné čtení, díkydíky, a jsem moc ráda, že je tu tolik úžasných lidiček, nějak mě to posílilo v tom mém optimistickém přesvědčení, že svět přece jen nejde do háje, ale že to dopadne vše dobře a v lásce..
:)
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

zdravím vás dámy,

potvrzujete mi mou myšlenku, že ženy mají k "životu" hlubší a citovější vztah než my muži... :)
My muži máme nějak od přírody větší "práci" se zkrocením svého "ega".
trvá nám kolikrát mnohem déle než příjdeme na tyto krásné myšlenky o jednotě všeho se vším...
Možná je to i tím, že máte jako ženy, možnost hlubšího prožitku lásky skrze schopnost darovat život...
Pro mne jste každá bohyně... :)

s úctu Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Mitria píše:Teda, za tu dobu, co jsem měla prázdniny od pc tu přibylo takových nádherných příspěvjů Honzo, ty jsi úplný duchovní guru :) moc krásné čtení, díkydíky, a jsem moc ráda, že je tu tolik úžasných lidiček, nějak mě to posílilo v tom mém optimistickém přesvědčení, že svět přece jen nejde do háje, ale že to dopadne vše dobře a v lásce..
:)
Vo tom nepochybuj, to zařídíme ... :P
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

:wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Dnes si sem musím dát důležitou událost...

začal jsem si vyrábět koloid stříbra...
s kamarády jsme zakoupili přístroj z netu na elektrolýzu v destilce a výroba se může rozjet... :)
Jde mi hlavně o tu naší mršku candidku, jinak ale to spektrum antibiotických i antiseptických účinků je mnohem širší...
Slibuji si od toho i výrazné posílení imunity...

Jinak pro ty, co o něm ještě nic neslyšeli:

Koloidní stříbro je ryzí metalické stříbro suspenzované (rozložené a rozptýlené) v destilované vodě. Velikost částic je od 1,5 do 5 nm (nanometrů) .Velikost virů je od 15 nm do 150 nm, velikost bakterií je od 350 do 1000 nm. Koloidní stříbro může proto pronikat do k jádru patogenů a ničit je. Stoupenci stříbra vyzdvihují jeho antibiotickou schopnost efektivně čelit prakticky všem bakteriím, houbám a virům. V lékařství se masti a zábaly založené na tomto kovu používají jako standardní léčba např. na popáleniny.
"Je to jedna z alternativ k antibiotikům, protože těžké kovy mají své vlastní mechanismy, jimiž působí na mikroorganismy," říká doktor Ian Alan Holder, profesor mikrobiologie a chirurgie na univerzitě v americkém Cincinnati.
"Je výrazně účinnější v boji proti bakteriím než většina antibiotik, která jsou v lékárnách dostupná..."

Indikace koloidního stříbra jako prostředku podporujícího léčbu:

Chřipka
Rýma
Záněty mandlí - angíny
Vředy
Svědění análního otvoru
Zánět slepého střeva
Kapavka
Úplavice
Hemeroidy
Vydatné bílé výtoky
Zánět močového měchýře
Otrava způsobená působením toxinů v krvi
Záškrt
Zánět nadvarlat
Zarděnky
Artritida
Zánět pohrudnice
Sepse
Rakovina
Revma
Cholera
Cukrovka
Opar
Vyrážka
Zánět stafylokokem
Nákaza streptokokem
Žaludeční záněty
Syfilis
Střevní potíže
Tuberkulóza
AIDS
Malárie
Kvasinková nákaza
Krevní paraziti
Zánět mozkových blan
Nachlazení
Zánět tračníku
Průjem
Hypertrofie prostaty
Těžký kloubový revmatismus
Černý kašel
Zápal plic
Břišní tyf
Stříbro nejenže zabíjí organismy působící nemoci, ale také značnou měrou přispívá k růstu kostí a urychluje hojení kůže a poškození měkkých tkání.

Budu si sem psát i své osobní zkušenosti...

zatím se mi malá bradavička na krku zmenšila už za pár hodin po několikerém nastříkání téměř na polovinu... neuvěřitelné... :)
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Dnes jsem narazil na zajímavý článek o inteligenci a vegetariánství...

http://zdravi.idnes.cz/z-inteligentnich ... zdravi_zra

Taková jedna britská studie s osmi tisíci respondenty po dobu dvaceti let ... :)

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

Obrázek

mily honziku,

preju krasny proziti vanocniho volna, a do roku 2007 jen klid mir pohodu a havne lasku.

diky za vanocni pozdrav jahodovy krali.

durianova vila,
kveta
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Ahoj Květuš,


moooc krásné přáníčko... děkuji... :)

i tobě nádherné svátky a další full ovocný rok 2007

Honzík Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
magprag
Příspěvky: 28
Registrován: čtv lis 25, 2004 20:29

Kol. stříbro

Příspěvek od magprag »

Ahoj,

prosím tě, jak to nakonec dopadlo s tím stříbrem.?
Byl jsi s výsledkem spokojen????

Díky za info
magprag
Příspěvky: 28
Registrován: čtv lis 25, 2004 20:29

Kol. stříbro

Příspěvek od magprag »

Ahoj,

prosím tě, jak to nakonec dopadlo s tím stříbrem.?
Byl jsi s výsledkem spokojen????

Díky za info
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Tak jak to dopadlo s koloidem stříbra... :)

Stále ho používám ... :)
Beru ho jako profylaxi (předcházení) proti infekčním nemocem... (viry, bakterie, plísně...)
Mám neuvěřitelné příběhy, kdy má nová přítelkyně (sama lékařka) se dostala do stejného virivého "pole" a já při počátečních příznacích škrábání v krku jsem aplikoval sprejem přímo do krku tři krátké dávky a bylo po viróze.. má přítelkyně i její dcera s tímto virem bojují už týden... nechtěly použít mnou vyrobený koloid... :) , nikoho nenutím.. :)
Můj jiný kamarád (21 let) už po několika aplikacích se zbavil letitého akné (opět bakteriálního původu...)
Já sám se cítím den ode lépe... mám však stále detoxikační symptomy (lehký průjem, krátce po použití lehkou motolici v hlavě, slabá reakce v jícnu a na průduškách,...)
Ted chci aplikovat na svalový revmatizmus, kdy se mi na obou ramenou objevil lehký zánět vazů (vnější rotátory)... mělo by to také učinkovat... posiluji tímto mj. svou imunitu a tvorbu kostní hmoty... spousta mých blízkých používá koloid ode mne při prvních příznacích virozy, chřipky či anginy a zatím se nám nic nerozjelo... zdá se, že koloid plní vše co slibuje... já osobně se musím docela krotit, abych o něm jen nebásnil... nevím o žádném negativním vedlejším účinku... ani na netu jsem se s ničím negativním o koloidu zatím nesetkal (a docela to sleduji...)
Mám na jeho výrobu přístroj se stříbrnými elektrodami o čistotě 99,99 % (jen pro srovnání šperkařské stříbro má jen 92,50% ... nezkoušet vyrábět z něj koloid, má spoustu příměsí...)
Takže , já i spoustu mých přátel zatím v pohodě a postupně se zbavujeme svých letitých parazitů... osobně se už asi 10 let zabývám kvasinkovou infekcí Candida Albicans se střídavými úspěchy... koloid je zatím bezkonkurenční antibiotikum, vedle kterého žádná kvasinka dlouho nepřežije... :)
Jsem rád, že jsem ho konečně objevil a mohu si jej dokonce levně doma vyrábět... (Přístroj stojí asi 4000 Kč a elektrody vystačí na výrobu asi 500 litrů koloidu, což odpovídá ceně 8 Kč za litr koloidu... v lékárně ho (jeden litr) mají za více než 1000 Kč... podle mne slušný rozdíl... :)

Hezký vitaden nejen všem probuzeným... :)

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

jan buka píše:(předcházení) proti infekčním nemocem... (viry, bakterie, plísně...)

Můj jiný kamarád (21 let) už po několika aplikacích se zbavil letitého akné (opět bakteriálního původu...)
(lehký průjem, krátce po použití lehkou motolici v hlavě, slabá reakce v jícnu a na průduškách,...)
Ted chci aplikovat na svalový revmatizmus, kdy se mi na obou ramenou objevil lehký zánět vazů (vnější rotátory)... ničím negativním o koloidu zatím nesetkal (a docela to sleduji...)


Honza Buka :wink:
no jo, ale proč se to jako objevuje?, odmítám to považovat za normální a přes mou nedisciplinovanost jsem o to stále ochuzen
mně se toho zdá až neuvěřitelný hafo a nenazval bych to detoxifikačními leč výhružnými příznaky, ať se s tím už teda něco preventivně udělá
s údajným virovým aknusem jsem si jako mladý nevědomec užil svoje
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Suhlas s Bucom. Ovela prirodzenejsie mi pripada nechat organizmus precistit postom ci stavami, nez vsuvat do neho nieco, co nie je potravou.

Ale Tvoju metodu ani lieky ci operacie nezaznavam, sme skratka rozni a kazdy uprednostnuje nieco ine. Aj bratova priatelka mi nedavno povedala, ze ona si chce radsej mandle dat vybrat, ako by mala nasadit post. Tiez vela nasich blizkych by bolo bez klasickej mediciny vo velmi zlom stave, pokial by vobec este zili... takze som vdacna aj za tieto moznosti. Ved kazdy z nas sa moze rozhodnut, ci ich chce aj vyuzivat, alebo radsej nie.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

To Buc:

proč to odmítáš považovat za normální..., :) Stříbro je látka jako každá jiná a naše těla jsou složena ze všech 59 minerálů i ostatních prvků co se vyskytují v moři... i stříbro patří mezi prvky, které běžně přijímáme v naší potravě, ale půda je již mnohaletým tržním zemědělstvím ochuzená o tyto látky (mj. i o selen atd...) a tak ho v té nejlepší možné formě doplnuji tam kde má být... v mém těle... vždy tam bylo a vždy pomáhalo imunitnímu systému, bylo jeho přirozenou součástí (nástrojem k ničení parazitů) a ty příznaky...?
Zdá se mi, že prožívat lehkou motolici (asi jako si dáš malého panáka třeba vodky, vím blbé přirovnání, ale jiné mě nenapadá...) a lehký průjem jsou průvodní jevy se kterými se umím na jistou přechodnou dobu (léčba parazitů) srovnat... určitě bych se nepouštěl do žádného experimentu, kdybych nebyl přesvědčen o naprosté přirozenosti tohoto kroku a naprosté absenci vedlejších účinků... Přítelkyně lékařka mi dává na svalový revmatizmus NSA (ne-steroidní antirevmatika) a když jsem se jen začetl do příbalového letáčku udělalo se mi z těch možných vedlejších účinků docela zle.. :) ne díky... jen přirozená forma suplementů a imunita mého těla si udělají na svém "hřišti" pořádek sami... možná svým tempem, ale dokonale (jak to příroda vymyslela...)
To Katarina:
Nemám nic proti půstům ani štávám... naopak... :)
Ale také stříbro máme v těle všichni.. někdo více někdo méně... patří tam jako i všechny ostatní minerály a prvky, které se tělo naučilo vyžívat po miliony let pro svou existenci...
Také bych si nenechal nic ze svého těla dobrovolně operací odstranit...(mandle apod.) jsem rád, že mám vše v normě... snad, tedy až na tu chorou mysl .. :)

Nejsem vůbec zastáncem klasické medicíny, ale pro ty kteří v tom vidí spásu... je to každého věc...

já si jdu prostě svou cestou a sbírám svoje zkušenosti a dělím se o ně otevřeně a veřejně ...
třeba jako tady na úžasném vitariánovi... :)

Všem hezký vitaden

Honza Buka :wink:
Naposledy upravil(a) jan buka dne úte úno 27, 2007 15:06, celkem upraveno 3 x.
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já si u tebe snad to stříbro objednám, pane továrníku, ze zvědavosti "c)
že bych si obohatil třeba salát, když to v něm chybí
jakým způsobem to dodáváte? "c))))
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

je to zajímavé, moc se v tomto koloidním stříbře nevyznám - každopádně alespon se pozná zda nejsi upír(ti stříbro nemusí)

zajímalo by mě jak se s tím vypořádá naše tělo, je připraveno filtrovat stříbro z těla ven? nebo se tam ukládá? Myslím si že všeho moc škodí a zatěžuje organizmus, jako přejídání se.

Když jsem to tak pročítal, připomínalo to ozařování proti nádorům a rakovině..... je to v něčem podobné bo naopak?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

To Tvx:

Ahoj Péto, mohu ti klidně vyrobit vzorek, žádný problém, pošlu ti jej poštou... nebo po někom, kdo jezdí do Prahy, třeba 2 dcl...?
Pokud si ho naliješ do nějaké lahvičky s rozprašovačem (mám také takovou malou stále v kapse...), můžeš si s tím stříkat na cokoli, saláty, ovoce, zeleninu... ale také do pusy, očí, uší... prostě kamkoli... :)

Pokud si chcete někdo (nejen) o koloidu promluvit na Skype, také žádný problém... Mám tam Nick: janbuka a trávím tam v družné debatě každý večer, většinou vždy dlouho do noci.. :(


To Seraf:

máš spoustu zajímavých otázek... :)
Stříbro se v těle samozřejmě neukládá (pokud má správnou velikost částeček (1,5 až 5 nm), mám provozem otestováno a seřízeno, což také určitě neplatí plošně o každém domácím samovýrobci...
Nanočástečky (miliontina milimetru) stříbra opouští tělo do několika dnů a to beze zbytku... je to jen jakýsi katalyzátor procesu... nanočástčky projdou postupně do všech tkání, usmrtí parazity a opouští tělo spolu s parazity ledvinami, střevem,... na netu je spousty informací i zkušeností uživatelů... (dej si do google třeba koloid stříbra, atd...) zdůraznuji, že jde ale primárně o velikost částeček, čím jsou menší tím účinnější a samozřejmě jde také o kvalitu roztoku koloidu (kvalitní destilka)... oboje si myslím zvládám... jsem docela puntíčkář a mám rád vše jak má být... :) zajímám se o problematiku vždy do hloubky...

A zda může uškodit...?
Není znám zatím jediný případ v současnosti...
V minulosti šlo o tzv. Argýrii, kdy se stříbro ukládalo v podkoží a způsobovalo šedomodrý nádech pokožky šlechticů /odtud také výraz o modré krvi/... šlechtici však byli stříbrem tak posedlí, že si ho dokonce strouhali do jídla jako sůl a pepř... samozřejmě to byly obří částice a ty tělo nerozložilo a nevyplavilo ... ale i tak to byl jejich jediný vedlejší účinek, tělo tyto částečky uložilo prostě pod kůži, nic jiného se už nestalo... já si však vyrábím své nanočástečky stříbra, tedy asi miliardkrát menší (to je tedy zase výraz...)
Dokázat to jde mnoha způsoby (např. speciálním elektronovým mikroskopem, ale už i pouhým faktem, že koloid opravdu usmrcuje viry a ty mají svou minivelikost , pouze od 5 do 15 nm... správný koloid má částečky menší a ty pronikají právě i do těchto mini parazitů, kde zneškodní pouze takový enzym, který parazité používají pro svůj kyslíkový metabolizmus...
parazit pak do několika minut umírá (asi 6 min), jaksi zevnitř... proto si také parazité neumí vytvořit na nanostříbro žádnou rezistenci, jako je tomu v případě všech známých antibiotik z lékárny, které mají ještě navíc pro tělo neuvěřitelně drastické vedlejší účinky...

Nejen proto je používání "toho správného koloidu" naprosto bezpečné a pro tělo přirozené... naše krev a různé tělesné tekutiny jsou totiž také jistým koloidem...

Můj přítel petr valenta (alias šaman z Vyvolených) vypil ze zvědavosti celou sklenku (asi 2 dcl) oproti doporučené dávce 5-20ml/den a neměl s tím také žádný zdravotní problém...
Někde v Anglii pili již v minulosti vyznavači z řad lékařů dokonce ještě větší dávky, aby dokázaly veřejně neškodnost koloidu a účinnost dokonce i proti smrtelným infekcím... osobně však toto nedoporučuji napodobovat.. :)
koloid nejde však patentovat (přírodní suspenze) a tak se farmaceutické firmy raději soustředují na antibiotika, která jsou na třetím místě v žebříčku jejich makrozisků... na jednu stranu je i tak trochu chápu... :)

Vidím, že se nějak zase rozepisuji, tak raději končím, nebo to bude zase nějaká rádobystudie... :)
Asi mám z toho pití koloidu nějak moc energie (parazité už přestávají na energii mého těla parazitovat...)

Všem pěkný den

Honza buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

buc11 píše:
jan buka píše:(předcházení) proti infekčním nemocem... (viry, bakterie, plísně...)

Můj jiný kamarád (21 let) už po několika aplikacích se zbavil letitého akné (opět bakteriálního původu...)
(lehký průjem, krátce po použití lehkou motolici v hlavě, slabá reakce v jícnu a na průduškách,...)
Ted chci aplikovat na svalový revmatizmus, kdy se mi na obou ramenou objevil lehký zánět vazů (vnější rotátory)... ničím negativním o koloidu zatím nesetkal (a docela to sleduji...)

Honza Buka :wink:
no jo, ale proč se to jako objevuje?, odmítám to považovat za normální a přes mou nedisciplinovanost jsem o to stále ochuzen
mně se toho zdá až neuvěřitelný hafo a nenazval bych to detoxifikačními leč výhružnými příznaky, ať se s tím už teda něco preventivně udělá
s údajným virovým aknusem jsem si jako mladý nevědomec užil svoje
jene o stříbře, tobož proti (zdá se MI jen zbytečné za to vyhazovat peníze, stejně jak za léky, očkování, pí-vody, colony, homeopatii, astrologii, věštění aj podobné-mám dojem, že si vystačím sám) zde není ani zmínka, nenormálními nazývám ty projevy a plno těch tkzv. nemocí
a domníváím se, že těla stříbro nijak nefavorizují, je to pro ně jen jeden prvek ze stovky, či dvou, a vzhledem k stopové nanopotřebě si s tím hlavu nelámou, většinu času promarní likvidací odpadovin
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

To Buc:
píšeš...
...nenormálními nazývám ty projevy a plno těch tkzv. nemocí
a domníváím se, že těla stříbro nijak nefavorizují, je to pro ně jen jeden prvek ze stovky, či dvou, a vzhledem k stopové nanopotřebě si s tím hlavu nelámou, většinu času promarní likvidací odpadovin

vidím to naprosto podobně, jenže mé tělo dostalo ode mne v minulosti po hříchu těch odpadovin naloženo docela dost (do 38 let jsem se v ničem neomezoval a choval se "normálně" ) a mé tělo se neumělo stím tehdá natolik efektivně vypořádat, abych byl i nadále člověk těšící se (zářivému) zdraví...
proto se snažím mu nyní pomoci přírodními suplementy tak, abych mu nějak pomohl s likvidací poněkud rozšířených parazitů (kvasinek, virů, bakterií). Stopové množství stříbra i jiných snad stovek prvků by mu stačilo, kdybych nebyl tehdá sám svým nepřítelem a nepřetěžoval snad všechny vnitřní orgány... :(
Jedná se tedy z hlediska přirozeného vývoje mého těla (ale věřím, že i mnoha ostatních lidiček kolem...) o extrémní zátěž pro organizmus, který si již se stopovými množstvím těchto "důležitých" prvků prostě nevystačí... imunita nestíhala s likvidací množících se parazitů na příhodné půdě (skládka toxinů v těle se nepozorovaně a nebezpečně zvětšovala). Ted jsem v situaci ve které jsem a snažím se o to nejlepší možné... snažím se zvrátit degeneraci organizmu na postupnou regeneraci... parazité jsou nepřátelé s jistou přírodní inteligencí a nechtějí dobrovolně opustit své pozice... postupná rezistence na snad všechna antibiotika je toho jen důkazem... nanočástečky stříbra je však naprosto jiný kalibr !!! :) Stříbro likviduje parazity jinak než antibiotika.. ne zvenku, ale zevnitř... stříbro proniká do parazitů díky své nanovelikosti jednotlivých iontů a tak se nepozorovaně dostává do jejich buněk a tam zlikviduje enzym parazita, který se staral o přenos kyslíku (kyslíkový metabolizmus)... parazit se prostě během několika minut sám udusí... krutá představa, ale je to prostě parazit a dobrovolně nikdy nepůjde... :)
Mám pro to takové přirovnání...
vidím jistou paralelu mezi naším mikro a makrosvětem... parazité v těle jsou něco jako parazité (třeba zloději a podvodníci) ve společnosti, když se přemnoží díky přechodným příznivým podmínkám, nebude se jím chtít přestat parazitovat dobrovolně ... prostě se podle svých možností přizpůsobí novým podmínkám, protože už tu jednou prostě jsou... pro jejich eventuelní opětovnou likvidaci musíme bud zavolat "posily" nebo změnit životní podmínky tak drasticky, že půjdou nebo zemřou rychle sami... já jsem změnil podmínky pro jejich existenci (strava a jiný životní styl) a ještě tam za nimi posílám efektivní posily (stříbro) pro mou imunitu... i tak je to ale stále ještě proces mého těla... a každý z nás bude mít jistě ještě svůj osobitý průběh...
Mě se ale ještě více na stříbře líbí ta skutečnost, že neposílám do boje další živý organizmus (jako např. antibiotika), který má také svůj energetický metabolizmus (příjem, výdej), ale jen metalické nanočástečky stříbra, které jsou už od přírody pro parazity tím nevhodným a smrtelným prostředím... navíc stříbro mne ani neokrádá o žádnou mou energii (jako třeba v případě paralely např. policejní jednotky... v dobrém)
Zkráceně: zcela zvláštní vzniklou situaci ve svém těle řeším tím neefektivnějším způsobem o jakém jsem kdy zatím slyšel... je ale jistě možné, že existují i jiné a možná i efektivnější cesty... já však o nich v současnosti nevím... :)
Nechce se mi zahánět parazity do jiných orgánů tím, že budu jen dlouhodobě půstovat... nic proti půstům... :)
Dokud se mi však bude objevovat opakovaně např. bílý povlak na jazyku, vím, že jsem boj s parazity ještě zcela nezvládl... zatím jsem zvítězil tak na 30% (podle potahu na jazyku). jde to možná pomalu, ale jistě ... prostě vidím po letech marného boje konečně pozitivní změny...

Je to jen má osobní zkušenost

všem hezký den

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beruška »

jan buka píše:...proto se snažím mu nyní pomoci přírodními suplementy tak, abych mu nějak pomohl s likvidací poněkud rozšířených parazitů (kvasinek, virů, bakterií)....Zkráceně: zcela zvláštní vzniklou situaci ve svém těle řeším tím neefektivnějším způsobem o jakém jsem kdy zatím slyšel... je ale jistě možné, že existují i jiné a možná i efektivnější cesty... já však o nich v současnosti nevím... :)Nechce se mi zahánět parazity do jiných orgánů tím, že budu jen dlouhodobě půstovat... nic proti půstům... :)
...
A není efektivnějším způsobem, jak řešit Tvou situaci, 100% syrová strava? Jak vypadá Tvůj jídelníček? Jíš jenom syrové?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Jím raw ted v zimě asi na 90%...
hodně ovoce (banány, Mango, kaki, avokádo,jablka, hrušky,...), pohankové kaše, ořechy (lískové, mandle), saláty, bodlákový olej Vita (mnam), jinak kořením česnekem v prášku a skořicí (pohankové směsi), někdy je zaleju vařící vodou, jindy studenou destilkou, podle chuti... ale zatoulá se někdy i vařený brambor... :), to jsou asi ty největší úlety...ale já se začínám cítit poslední dobou více nějak přítomný... neumím to popsat jinak... trochu i pracuji na ovládnutí své mysli... jestli to třeba také nějak nesouvisí (Nová země od Eckarda Tolleho)... :)
Někam se to hýbe... jsem spokojen, ale pokud by se našla i jiná cesta... nebráním se novému poznání... :)
Musím to ale někde uvnitř cítit, jako že je to ted to pravé... :)

hezký den

Honza buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Věřím že existuje mnoho cest a stejně jako destilka( všude jsem četl že je životu nebezpečná) se i koloidní stříbro může stát zajímavou alternativou.

Já osobně bych se zatím bál do sebe dávat něco "navíc", nevím jak to funguje a asi bych musel mít hodně podloženo že to funguje opravdu tam kde má. Tělo je složeno převážně z živých buněk(až an ty usazeniny v nás:)) a bojim se že by to mohlo zabít i něco jiného než ty parazity.
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Koloidní stříbro

Příspěvek od jan buka »

Seraf píše:Věřím že existuje mnoho cest a stejně jako destilka( všude jsem četl že je životu nebezpečná) se i koloidní stříbro může stát zajímavou alternativou.

Já osobně bych se zatím bál do sebe dávat něco "navíc", nevím jak to funguje a asi bych musel mít hodně podloženo že to funguje opravdu tam kde má. Tělo je složeno převážně z živých buněk(až an ty usazeniny v nás:)) a bojim se že by to mohlo zabít i něco jiného než ty parazity.
Velmi očekávaný názor... konečně se také objevil...
Proč tedy zabíjí koloid stříbra jen jisté parazity a ne přátelské bakterie...?
Odpovědí je ale námi zatím nepoznaná moudrost stvoření (přírody).... Možná víte, že existují bakterie aerobní i anaerobní (česky závislé na volném kyslíku a nezávislé na volném kyslíku... a tady si příroda už rozdělila různorodost pestré palety prostředí, které je živnou hostitelskou půdou pro své "obyvatele" ...
Koloidní stříbro napadá jen enzym, který se vyskutuje jen v jistém druhu parazitů... jsou to právě všechny ty, které nám prostě škodí... no, nemáme to ale štěstí, že něco takového vůbec existuje...?
Ale nejen to, že to existuje, ale my i můžeme z těchto specifických vlastností koloidu dokonce těžit...
Zní to přímo pohádkově na to , aby to byla pravda...?
Také se mi to nezdálo.. atak jsem se vrhnul do studia mnoha případů, kde koloid používali... jak soukromé osoby, tak samotní lékaři... nikdo o stříbře v té správné formě (ne strouhané do jídla jako ve středověku!) nepodal žádné negativní vedlejší účinky... není to divné...?
Snažím se být stále podezíravý, ale opravdu nemohu nic najít... farmaceuti by koloid rádi sami prodávali (někteří se o to také pokouší), ale nejde tomu dát žádná masivní kampan a sklidit miliardy prodejem stříbra, protože by se na kampani okamžitě přiživili i všichni ostatní, protože koloid stříbra, stejně jako žádná jiná přírodní substance prostě nejde patentovat... jde si dát patent na kyslík...? nebo na destilovanou vodu...? Stejné je to i s koloidem stříbra... kdyby se totiž rozšířilo povědomí o jeho účincích na náš organizmus a ještě bez jakýchkoli vedlejších reakcí, asi by mnoho farmaceutických firem pocítilo veliké obchodní ztráty...
Samozřejmě se budou snažit najít nějaký důvod, jak zvýhodnit účinek svých produktů třeba nějakým výzkumem, který bude "malinko" mlžit... třeba tím, že budou kritizovat např. eventuelní nízkou účinnost koloidu stříbra... to je však velmi účelová a matoucí informace, zvláště pak, pokud použijí koloid s velkými nanočásticemi... já se tu bavím o "správném" koloidu s velmi malými částicemi (1,5 nm až 5 nm)... hustota tzv. PPM (bodů v milionu) je až druhořadá, pakliže máme vyrobený koloid s velmi malými částicemi... To jsem vám jen nastínil, co vše sleduji při výrobě "správného" koloidu a zatím jsem nezačal o proudové hustotě při elektrolýze, kde větší proud než 0,155 mA na qcm na ponořených elektrodáchje právě tím, co vyrábí částečky větších rozměrů... ale to je již příliš odborné a nezáživné téma... :) jsem sice elektrotechnik, ale každého to brát nemusí... :)

Nevím, jestli jsem váše všechny obavy o nezávadnosti koloidu rozptýlil, ale ruku na srdce, víme o všem ostatním, co do sebe denně dáváme, alespon zčásti tolik, jako ted o tomto koloidu... ?

Malé, neviditelné šupinky metalického ryzího stříbra prolétnou našemi tkáněmi a zasáhnou jen enzymy našich nepřátelských mikroorganizmů, aby pak během několika dnů bez zbytečných průtahů opět vyšly z těla ven... a nám se to zdá příliš neuvěřitelné, aby to mohla být alespon z části pravda... :)
přirozeností naší choré mysli je prostě neustále o všem pochybovat...

hezký den všem zvídavým vitariánům

Honza Buka
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Beruška »

jan buka píše:...
přirozeností naší choré mysli je prostě neustále o všem pochybovat...
Pokud se nám něco nezdá být v pořádku, pochybujeme. To je přirozené a správné. Ale mysl při tom nemusí být nutně chorá. Spíše naopak. Mě se zatím užívání roztoku stříbra nezdá být přirozené. Ale naopak o prospěšnosti syrové stravy nepochybuji vůbec.
Naposledy upravil(a) Beruška dne čtv bře 01, 2007 10:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Ahoj Honzo, tesim se na zpravy, zatim mi to spis zni jako herbalifova kampan, je to tak hezky zamichane a protrepane, ale uvidme, vyznam jednotky PPM je spis parts per milion neboli miliontina (treba vzorku), jednotka qcm je co? V tom seznamu uvadis, ze ono stribro zabira na rakovinu, ale tam snad zadni parazite nejsou nebo jak je to?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od jan buka »

Beruška píše:
jan buka píše:...
přirozeností naší choré mysli je prostě neustále o všem pochybovat...
Pokud se nám něco nezdá být v pořádku, pochybujeme. To je přirozené a správné. Ale mysl při tom nemusí být nutně chorá. Spíše naopak. Mě se zatím užívání roztoku stříbra nezdá být přirozené. Ale naopak o prospěšnosti syrové stravy nepochybuji vúbec.
Hmmm zajímavý názor...
proč ale místo pochybností, nevzít názor se kterým i nakrásně nesouhlasíme jen jako pohled toho druhého... prostě bez dalšího hodnocení toho či onoho názoru... pochybnosti znamenají jen naše nepochopení... naše mysl pokud odmítá jiný názor, tak je nutně chorá, má potřebu mít jen tu svou pravdu...to je z našeho momentálního pohledu jakoby v pořádku, ale pak bychom tu svou pravdu neměli zas tak často měnit... protože pak zjistíme, že co jsme kdysi odmítali vlastně už neodmítáme... :)
píšeš o prospěšnosti syrové stravyže nepochybuješ... vedle v deníčku je vlákno od Patenaudeho, kde se píše v pokračování 2, jak na syrové je možné i dost dobře trpět a jak to může být nebezpečné (konzumovat příliš mnoho tuků a semen a ořechů,avokád ...)
je třeba ale dodat trochu více informací... dokázat jde jak to tak i ono... tedy jen záleží jaká slova a argumenty vždy zvolíme... někdo to vidí tak , jiný hold onak... s tím nic už asi nenaděláme... :) Stejně tak já ti mohu dokázat naprostou přirozenost koloidu stříbra, která je formě koloidu v mnoha rostlinách... ne tedy pochybnost, ale tvořivost je známkou zdravé mysli...
v dobrém... .)
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

svit píše:Ahoj Honzo, tesim se na zpravy, zatim mi to spis zni jako herbalifova kampan, je to tak hezky zamichane a protrepane, ale uvidme, vyznam jednotky PPM je spis parts per milion neboli miliontina (treba vzorku), jednotka qcm je co? V tom seznamu uvadis, ze ono stribro zabira na rakovinu, ale tam snad zadni parazite nejsou nebo jak je to?
Ahoj Svite,

PPM je jak píšeš správně " parts per milion" což v překladu znamená částic v(z) milionu... takže koloid stříbra o hustotě 10PPM znamená hustotu 10 částic stříbra na milion částic celkem... v podstatě máš ale také pravdu, deset miliontin z celku.. :)
A "qcm" znamená kvadrátní centimetr tedy cm2...
Apokud jde o tu rakovinu... firma Pharma Aktiv, která v lékárnách sama distribuje svůj výrobek AG 100 koloid stříbra, píše ve svém příbalovém letáku... mj.
Vědeckými výzkumy bylo též zjištěno, že stříbro dokáže zastavit mitózu (dělení) rakovinných buněk...
Lékaři i farmaceuty schválené oficiální prohlášení nemám v tomto případě důvod nějak zpochybnovat... :)
asi vědí o čem mohou psát...

hezký den i tobě

Honza buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svit »

Tak jo, Honzo, diky za vysvetleni, proc jsem do toho tak rypal bylo, ze jsem na prvni pohled videl, ze je zvlastne prelozeno (treba bodu v milionu ) a qcm (spis sqcm - qcm je nemecky) a tak opakovano, cim jsem mel pocit ze to je ten mnohokrat prekladany udaj, ktery se predava v ruznych propagacnich materialech, ktere maji "pusobit" vedecky a presvedcit. Ale taky bych mel asi nechat pocitu. S tou rakovinou bych v dnesni dobe zarucenych zprav chtel videt spis odkaz na ten vyzkum, kazdopadne diky za tip na tema, trochu se na ne taky zamerim.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

já mám rád, když buď něco funguje obecně, nebo ne. 30% se mi zdá málo. A hlavně předpokládám, že jsou i nepoživači Ag, jež nepociťují příznaky podle mne celkem přátelské Albi Gany.
Přesto Jane, pořád tady mám ty elektrody s 50% Ag, myslíš, že nemá smysl, abych si je trochu připilníkoval do jídla, , nebyly by to už moc velký kusy?
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

jan.buka: Zní to opravdu hezky, ALE mám pochybnosti ještě o spoustě věcí......... vyskytuje se něco podobného i v přírodě? Přijde mi spíše logičtější ceta - z přírody jsme přišli a do přírody se vracíme. Je to oklikou přez průmyslovou revoluci, která změnila to jak se stravujeme, co dýcháme a co pijeme.

Nachází se i koloid, btw tyto malé částečky stříbra v rostlinách? Neviděl jsem olizovat zvířata stříbro.

Vzpoměl jsem si co mi připomíná a čeho se asi taděsím při pomyšlení na koloid stříbra - a je to HLINÍK, možná aké stříbřitej a jedovatej.........Možná od tud se bere můj pocit jedovatosti oné "poživatiny" (koloidu stříbra)
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

svit píše:Tak jo, Honzo, diky za vysvetleni, proc jsem do toho tak rypal bylo, ze jsem na prvni pohled videl, ze je zvlastne prelozeno (treba bodu v milionu ) a qcm (spis sqcm - qcm je nemecky) a tak opakovano, cim jsem mel pocit ze to je ten mnohokrat prekladany udaj, ktery se predava v ruznych propagacnich materialech, ktere maji "pusobit" vedecky a presvedcit. Ale taky bych mel asi nechat pocitu. S tou rakovinou bych v dnesni dobe zarucenych zprav chtel videt spis odkaz na ten vyzkum, kazdopadne diky za tip na tema, trochu se na ne taky zamerim.
Ahoj Svite,

odkaz na výzkum o zastavení dělení rakovinných buněk nemám, ale pokud by šlo do tuhého, měla by se sním vytasit již zmíněná firma Pharma Aktiv... :) takže, kdo chce vědět více, jen do nich... PMN (podle mého názoru) je to opravdu dost revoluční zpráva... :idea:
Jinak PPM jsem přeložil jako "bodů v milionu" proto, že má chorá mysl :wink: viděla Points per milion.. asi z angličtiny bod..., nevím.. ale je vidět, že tu jsou pozorní čtenáři a nic jim neuteče... to je skvělé... :)... nakonec bod a částice zase tak moc významově od sebe také nejsou... :)
No a qcm jsem napsal proto, že neumím (zatím) napsat cm2 s dvojkou v indexu...tak jsem použil qcm asi i proto, že jsem to vři svém pobytu v německu viděl používat běžně...prostě jsem toviděl jako účelové řešení...

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

buc11 píše:já mám rád, když buď něco funguje obecně, nebo ne. 30% se mi zdá málo. A hlavně předpokládám, že jsou i nepoživači Ag, jež nepociťují příznaky podle mne celkem přátelské Albi Gany.
Přesto Jane, pořád tady mám ty elektrody s 50% Ag, myslíš, že nemá smysl, abych si je trochu připilníkoval do jídla, , nebyly by to už moc velký kusy?
Ahoj Buci,

mám rád stejné věci jako ty... když něco funguje tak at je to obecně... těch 30% jsi ale asi pochopil jinak než jsem myslel já... Napsal jsem, že mám zatím výsledek (displej na jazyku - potah) asi na 30%, to ale neznamená, že je to již konec... potah na jazyku se neustále zmenšuje a vytváří jakési malé ostrůvky, kde již potah není... je to jakýsi vizuálně trojzubec (můj osobní název), kde již potah candidy není... stejně jako zřejmě v mých útrobách...to jsou právě ty oblasti, kde se již má imunita (posílena mj. koloidem) dokázala již prosadit... je to ale proces a bude jistě ještě nějaký měsíc trvat (odhaduji...)
Těch zmíněných 30% již "odstraněných" parazitů není ale konečné číslo... proces likvidace těchto mršek pokračuje... je třeba trpělivosti, tělo si zvolilo své tempo a já ho respektuji... jen ho při té činnosti posiluji...
Pokud se mi mé "mršky" množily a užívaly si zhruba po 40 let, nemohu očekávat za dva měsíce vyhranou bitvu... :)
Ale je velmi radostné pozorovat, jak tě postupně opouštějí po předchozím marném boji...
Jistě to ale celé souvisí i s celkovým detoxem těla... takže je to na dýl.. :)
Zkusili jste si někdy spočítat, co do sebe člověk ve stravě naloží za tuny jídla...? U mne to byly tuny masa, tuny obilovin... brrrr ani už se mi v tom výčtu nechce pokračovat... děkuji bohu, že se s tím mé tělo ted postupně snaží vypořádat... a je vidno, že to umí...

Jinak tvé stříbrné elektrody samozřejmě nestrouhej do jídla, mohl by to tu někdo číst a zkusit to také... :) ale jako vtip zajímavá myšlenka... :)
Nikdy to prosím nikdo NEZKOUŠEJTE !!!

Koloid se vyrábí ze stříbra nejvyšší možné čistoty (bez příměsí) minimální ryzost alespon 99,99% !!! :)

Honza Buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

jan buka píše:
Jinak tvé stříbrné elektrody samozřejmě nestrouhej do jídla, mohl by to tu někdo číst a zkusit to také... :) ale jako vtip zajímavá myšlenka... :)
Nikdy to prosím nikdo NEZKOUŠEJTE !!!
Ani když chci být šlechtic? :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Seraf píše:jan.buka: Zní to opravdu hezky, ALE mám pochybnosti ještě o spoustě věcí......... vyskytuje se něco podobného i v přírodě? Přijde mi spíše logičtější ceta - z přírody jsme přišli a do přírody se vracíme. Je to oklikou přez průmyslovou revoluci, která změnila to jak se stravujeme, co dýcháme a co pijeme.

Nachází se i koloid, btw tyto malé částečky stříbra v rostlinách? Neviděl jsem olizovat zvířata stříbro.

Vzpoměl jsem si co mi připomíná a čeho se asi taděsím při pomyšlení na koloid stříbra - a je to HLINÍK, možná aké stříbřitej a jedovatej.........Možná od tud se bere můj pocit jedovatosti oné "poživatiny" (koloidu stříbra)
Ahoj Serafe,

také jsem se díval na koloid zpočátku divně, ale pokud se zamyslíš nad tím, že rostliny si z půdy berou vše co v ní je... někdy ovšem v neměřitelných množstvích... v přírodě je zkrátka koloběh všeho a se vším... jde jen o to v jaké formě a v jakých stopových množstvích... není možné být na metafyzické úrovni od čehokoli oddělen... to jen naše chorá mysl si tuto iluzi vytváří... máme ve svých tělech stopy všech prvků co jsou na této planetě... i těch jedovatých... jsou to ale jen opravdu velmi malá tzv. stopová množství a i ty mají v těle svůj význam... máme v těle stopy zlata i stříbra, těžkých kovů i radioaktivních prvků... pijeme vodu, jíme různé potraviny, dýcháme veškerý vzduch.. a všude je něco...
Takže já nemím problém s tím, že příjímám kovové částečky stříbra, pokud vidím, že je mi to ku prospěchu...
samozřejmě vše má své limity, ale to tu snad ani nikdo nezpochybnuje... V koloidu jsou tak malé částečky, že se blíží velikosti jednotlivých iontů, tedy jednotlivých elementárních částic... miliontina milimetru je opravdu malinká... navíc stříbro tělem proletí jako stříbrná střela... to jen jako přirovnání... prochází tkáněmi jaksi napříč... ne tedy jen krví... docela se mi chce až napsat, že snad ani ne krví.. spíš tkáněmi... je to něco jako záření... jistí odborníci na výzkum psali, že když se napiješ koloidu tak se do žaludku žádný nedostane... projde sliznicí již v ústech a nejpozději v jícnu přímo do naší tkáně... také bych to tak viděl, protože okamžitá reakce je nejdříve v hlavě a pak jakoby na průduškách... jsou to prostě nanočástice rozptýlené ve vodě... jakoby zavěšené mezi molekulami vody... vznášejí se tam a odpuzují mezi sebou navzájem... mají totiž stejný náboj (plusový).. jsou to tedy ionty a tak se také i chovají...

je to zajímavé povídání a na dlouho, ale já už ted zase musím do ulic.. :)
tak snad zase příště.. :)

Honza buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

Advid píše:
jan buka píše:
Jinak tvé stříbrné elektrody samozřejmě nestrouhej do jídla, mohl by to tu někdo číst a zkusit to také... :) ale jako vtip zajímavá myšlenka... :)
Nikdy to prosím nikdo NEZKOUŠEJTE !!!
Ani když chci být šlechtic? :P
Ahoj Advide,

mám lepší řešení jak se stát šlechticem...
kup si někde titul... :)

Honza b. :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

jan buka píše:
Koloid se vyrábí ze stříbra nejvyšší možné čistoty (bez příměsí) minimální ryzost alespon 99,99% !!! :)

Honza Buka :wink:
aha prostudoval jsem si tvůj první článeček s odkazem, mé dotazy byly nesmyslné(elektrody vyvařím na nerez), čta, že existují na tuto problematiku i odpůrci, moje stanovisko zůstává neutrální (zatím) s tím, že podobných věcí bývá zmiňováno hodně od aloe, mumia, homeo,léčení na dálku a vůbec dlouhý seznam(bez mého hodnocení účinnosti)
tady se objevil jeden zapálený zájemce(že by já?), jenž hledá "jednodušší" cesty ke zdraví (PMN), je nějaký odkaz na výrobceho? a elektrody?
na kolik, že to vyšlo celé?
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Jan Buka: Děkuji za vysvětlení. Přesně se vidím v pozici mých rodičů, kteří ještě nedávno mě považovali za blázna co si tím ublíží. Je fajn že jsi tu takovej průkopník něčeho nového.

Chtěl bych jen dodat že i destilovaná voda se v přírodě nevyskytuje, a přesto je doporučována právě pro tu svojí čistotu.

Koloid stříbra se zdřejmě takto také nevyskytuje, a přesto by mohl pomáhat.

Funguje to třebas i jako desinfekce? když mám třeba opar, nebo nějaké zranění na kůži?
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

Ještě jsem to vše pozorně nepřečet, ale nějak mě to nepřesvětšilo. Není mi jasný kde Honzo bereš, že půst je zahánění parazitů do jiných orgánů. Trochu sci-fi.
Asi není pochyb o tom, že těžký kovy jako měď a stříbro ničí plísně. Ale jsou nějaký důkazy že nám chybí právě stříbro, aby bylo třeba ho doplňovat?
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

Seraf píše: Chtěl bych jen dodat že i destilovaná voda se v přírodě nevyskytuje, a přesto je doporučována právě pro tu svojí čistotu.
Ale japak. A co je dešťová?
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

Musím vznést ještě jeden hloupý dotaz. Jak to, že koloid projde žaludkem prostředím s HCl a nerozpustí se na pravý roztok?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

buc11 píše:
jan buka píše:
Koloid se vyrábí ze stříbra nejvyšší možné čistoty (bez příměsí) minimální ryzost alespon 99,99% !!! :)

Honza Buka :wink:
aha prostudoval jsem si tvůj první článeček s odkazem, mé dotazy byly nesmyslné(elektrody vyvařím na nerez), čta, že existují na tuto problematiku i odpůrci, moje stanovisko zůstává neutrální (zatím) s tím, že podobných věcí bývá zmiňováno hodně od aloe, mumia, homeo,léčení na dálku a vůbec dlouhý seznam(bez mého hodnocení účinnosti)
tady se objevil jeden zapálený zájemce(že by já?), jenž hledá "jednodušší" cesty ke zdraví (PMN), je nějaký odkaz na výrobceho? a elektrody?
na kolik, že to vyšlo celé?
Ahoj buci,

myslím, že tento odkaz

http://www.ionic-pulser.cz/main/info.htm

je pro tebe jak dělaný... najdeš tam věřím mnoho odpovědí na své ještě nevyřčené otázky... :)
(taková malá vědecko - technická publikace)
Jinak přístroj, kterým vyrábím koloid já je za 4000 kč, používá certifikované stříbrné elektrody o čistotě 99,99%...
Ale pokud ho budeš chtít, dám ti některé informace o výrobě skutečně malých (a tedy velmi účinných) částic... (výrobce pmn nezohlednuje příliš proudovou hustotu při vlastní elektrolýze).
Jinak ti mohu klidně i třeba zaslat vzorek mého koloidu 2 dcl (třeba i na dobírku), abys to vyzkoušel... nejsi jediný, kdo to takto nejdříve vyzkouší... :)

Jinak výrobce je zde

http://www.stribro.com/pr.htm

přeji hezký den Honza buka :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

PetrK píše:Musím vznést ještě jeden hloupý dotaz. Jak to, že koloid projde žaludkem prostředím s HCl a nerozpustí se na pravý roztok?
Ahoj Petře,

máš mnoho otázek... to je dobře... já ted musím už zase do ulic, aůe odpovím ti později... :)
Jen naznačím, že koloidní stříbro má úžasné bioasimilační vlastnosti a proniká přímo do tělesných tkání... psal jsem o tom již výše... představ si, že částečky správného koloidu jsou tak malé, že v porovnání s červenou krvinkou vychází příměr velikosti kočky proti Mount Everestu... :)
Prostě si to žene napříč tkáněmi a do žaludku se ani nedostane... někde jsem ale i četl, že ani toto stejně nemá žádné negativní účinky... musel bych ale zase chvíli goooglovat... :) )tam vždy vše zatím najdu...)
Jinak správně že deštovka je vlastně destilka (no, vlastně téměř..., příměsy ze vzduchu, ale...)

Zatím...
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jan buka »

To Seraf:

Funguje to třebas i jako desinfekce? když mám třeba opar, nebo nějaké zranění na kůži?

Tak právě zde to má přímo téměř zázračné účinky... zranění se zavírají bez jizev a neuvěřitelně rychle... koloid má přesně stejnou kompozici jako naše tělesné orgány... naše tělo se skládá z větší části (70%) také z různých bio koloidů... :)
Desinfekce...? není prý lepší desinfekce než právě koloid stříbra ...
a na Opar je údajně také velmi účinný... :)

Honza Buka :wink:
Naposledy upravil(a) jan buka dne sob bře 03, 2007 3:53, celkem upraveno 1 x.
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beruška »

PetrK píše: Není mi jasný kde Honzo bereš, že půst je zahánění parazitů do jiných orgánů. Trochu sci-fi.

Také tomu moc nerozumím. V tématu CANDIDA jsi napsal:
jan buka píše:
...samotný půst parazita nikdy nelikviduje, parazit se jen přesune jinam za potravou, to naše ostatní bunky musí být na svém místě... naše bunky hladoví ale paraziti se přesouvají jinam (pokud jim to však náš is dovolí)!!!
... navíc kombinace slabé imunity a dlouhého půstu způsobí "zalezení" parazitů hlouběji do hostitelského organizmu...
Myslím si, že po pročištění těla při půstu již v těle nebude živná půda pro přemnožení parazitů a oni v novém prostředí již nebudou moci existovat. Je to jen taková úvaha, co si o tom, Honzo, myslíš?
Uživatelský avatar
jan buka
Příspěvky: 343
Registrován: čtv pro 30, 2004 23:21
Bydliště: Teplice, Mrštíkova 6
Kontaktovat uživatele:

Koloidní stříbro, Candida, půst, imunita

Příspěvek od jan buka »

To Beruška:

píšeš: Myslím si, že po pročištění těla při půstu již v těle nebude živná půda pro přemnožení parazitů a oni v novém prostředí již nebudou moci existovat. Je to jen taková úvaha, co si o tom, Honzo, myslíš?

Beruško, já tu nepatřím zrovna mezi plošné průkopníky půstů... nicméně je také považuji za nástroj k detoxikaci...
Bylo by to skvělé, kdyby to bylo, jak píšeš...
Parazité se vyskytují všude tam, kde mají vhodné prostředí... letitá skladiště toxinů a nestrávených zbytků v našem trávicím systému jsou pro ně přímo rájem...
Např, Candida Albicans je bílá kvasinka, která při své pouti za "potravou" postupně migruje do celého našeho těla... dokonce i do oční čočky... imunit. systém je často jednoduše přetížen a tak se parazitům prostě daří migrovat za svou potravou... půst = žádný nový přísun potravy i pro parazity a tak pokud je imunitní systém oslaben (žádná vyjímečná situace) tak mají parazité volnou cestu... proto se také většina parazitických stavů organizmu obnovuje již zanedlouho po ukončení půstu... stačí se podívat na jazyk, do očí, atd...
S parazity to není až tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo... jejich výhodou je, že dokáži v těle za potravou migrovat (přesouvat se...) Když už není potrava ve střevech, přesunou se do lymfy a posléze do krevního systému a někam si potvůrky prostě zalezou...
už jsem svůj názor tady v minolosti prezentoval, že bych před půstem vždy se snažil posílit nejdříve svůj imunitní systém tak, aby k této pozdější migraci parazitů pokud možno nedocházelo... např. právě koloidní stříbro je zrovna takovým prostředkem, výrazně totiž napomáhá při tvorbě tzv. T- buněk, jedněch z těch nejhlavnějších naší imunity...
Nejsme tu však ted v tématu jen o půstech ... :)
To je můj současný pohled na věc... :)
Ale vím, že spousta lidí to může i vidět jinak...
už jsme se tu o toto téma v minulosti přeli...
nerad bych to ale znovu vyvolával...
Je to jenom můj osobní , žádným výzkumem nepodložený názor... :)

Honza B. :wink:
Přítomný okamžik je vše, co máme ...
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

btw, věřím v určitou inteligenci buněk a lidského těla. Nejsme jenom tělesná schránka ale mnohem více. Ta inteligence tu je a pokud se má něco čistit, vyčistí se to i bez něčeho navíc.
Odpovědět