Sluníčko Sluník

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Panda píše:
Sluníčko píše:hmmm tak mi to už přes sweb nejde, nevíte jak jinak bych to dokázala?
Nesmíš do názvu souboru dávat mezery a písmena s diakritikou, takto:

http://panda38.sweb.cz/Snimek005.jpg
http://panda38.sweb.cz/Snimek006.jpg
jééé moc děkuji :-)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

epony píše:slniečko, z tvojej zahrádky sála pozitívna energia :) :)
děkuji :) je to záběr jen kousku (na předcházejících stránkách jsou fotky z minulého roku), kde je tento rododendron, letos byl opravdu krásný. Ano, je mi tam dobře, o zahrádku se stará babička a já, je tam opravdu moc hezká energie. Vždy mě to tam dovede přirozeně beze snahy do nitra :)

Příroda je krásná.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše:
Panda píše:
Sluníčko píše:hmmm tak mi to už přes sweb nejde, nevíte jak jinak bych to dokázala?
Nesmíš do názvu souboru dávat mezery a písmena s diakritikou, takto:

http://panda38.sweb.cz/Snimek005.jpg
http://panda38.sweb.cz/Snimek006.jpg
jééé moc děkuji :-)
stále něco dělám špatně, už jsem to upravila a stále se tam nedostanu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Panda »

Sluníčko píše:stále něco dělám špatně, už jsem to upravila a stále se tam nedostanu
To musíš nejet přepsat ten link, ale také přejmenovat ty soubory na serveru. :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji :wink: :) už to je :D
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

juuu! :D
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

jen hlásím, že žiju :P :P :P moc vás všechny zdravím a doufám, že se máte hezky.
Já ano :) vrátila jsem se od moříčka od fíků, hroznového vína, mandlí.... :)

Trochu hůře jsem nesla zase ten přechod do vnitrozemí, moříčko, teplo, kytičky....to byla krása. Takové přirozené uvolnění. Člověk mohl i míň hodin spát a stejně se cítil plný energie....jojo moře dělá své.
Když jsem se vrátila, tak jsem si stále představovala rostliny co jsem viděla...ale najednou jsem cítila, jak vlastně v Čechách jsou tak hezké rostliny, které u moře nerostou, a babí léto tam takové vlhké krásné sluníčkové také nemají. Není nad podzimní procházku v lese. Tak už jsem tady zase ráda. Je skvělé, že člověk za tím moříčkem může dojíždět. :)

Na čas přijel z ciziny můj brácha a dal mi ještě dárek k narozeninám....durian, celý :D to bylo radosti, byl v karabici a ta měla dva obaly, po odstranění prvního obalu, už jsem věděla, co bude v karbici :lol: te´d mám jen "problém" kde ho sníst, doma to nejde, to by sousedi padli (malinký byt a ještě v posledním patře, kde by se to nakumulovalo, protože nejde uděla průvan), tak se pokusím ho nějak zabalit a převést na chatu. No on stačil převoz od našich autem, tak nevím..., byl ve 4 igelitkách a stejně jsme o něm věděli.... :D ale moc se těším.

Mějte se moc krásně. Časově nemám moc možnost bohužel číst ani psát, ale mám vás tu ráda a vitariána beru jako domovský server :) a těším se někdy zase s někým na viděnou. :wink: :P
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od kveta »

jeee, to je hezky, diky slunicko, ze jsi nam prisla posvitit. jsem rada ze se ti tak krasne dari, bodejt by ne, takova milovnice prirody..

pokracuj v krasojizde, preju vse nej, a taky doufam, ze jednou na opravdou shedanou. durianek. mnam. preju dobrou chut.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

Je, ahoj Sluníčko. :)
jj, moře... :P
Dobrou chuť k durianu.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji holky :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od kveta »

rado se stalo, durianova princezno :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tak durian byl úžasný :D
trochu jsem se bála, jak bude vevnitř vypadat, když byl z Globusu a člověk nevěděl, jak tam byl dlouho, ale byl akorát zralý a na to, jak nebyl ani moc velký, tak byl "plný", dvě velké komory a několik malých. Jedla jsem to na chatě, byla z toho rodinná událost a moc jsem si pochutnala. A bylo zajímavé, že všem z rodiny chutnal :) to bylo pro mne opravdu zajímavé zjištění :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Přeji všem krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce :P :P :P

od dovolené nesolím, solila jsem nerafinovanou mořskou solí, řekla jsem si, že to vyzkouším bez soli.... počátek hrůza, ale po chvíli jsem si zvykla a teď si to nemůžu vynachválit, určitým způsobem mě to i zklidnilo, sůl dělá určitý výkyv
ale to neznamaná, že si to úplně zakazuji to ne, řekla jsem si jen, že to vyzkouším a zatím jsem nezasolila (:-) , až budu mít chuť na salát s medo-slano-kyselou zálivkou, tak si to dám, ale ještě nepřišla :P ale ten podklad stravy už je bez solení, mám radost a jak to tak vidím, tak to tak zůstane :P chodím na sebe mírně - jako bez zákazů - a ono to funguje ještě lépe :lol:

mějte se :P :P
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od martin_hk »

Sluníčko píše:Přeji všem krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce :P :P :P

od dovolené nesolím, solila jsem nerafinovanou mořskou solí, řekla jsem si, že to vyzkouším bez soli.... počátek hrůza, ale po chvíli jsem si zvykla a teď si to nemůžu vynachválit, určitým způsobem mě to i zklidnilo, sůl dělá určitý výkyv
ale to neznamaná, že si to úplně zakazuji to ne, řekla jsem si jen, že to vyzkouším a zatím jsem nezasolila (:-) , až budu mít chuť na salát s medo-slano-kyselou zálivkou, tak si to dám, ale ještě nepřišla :P ale ten podklad stravy už je bez solení, mám radost a jak to tak vidím, tak to tak zůstane :P chodím na sebe mírně - jako bez zákazů - a ono to funguje ještě lépe :lol:

mějte se :P :P
Krasne Vanocni svatky i Tobe... Pokud behas, pak neni uplne nutne, nekdy dokonce vhodne vzdavat se soli, velke mnozstvi ji totiz odchazi potem, ale umirnenost je urcite bezva, predchazet krecim se da jiste i bez slanky na stole. :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

jojo běhám stále, už jsem přihlášená na PIM, tak jsem zvědavá, jaká bude účast odsud :) . To jo, to máš pravdu. Naštěstí ještě do nedavna jsem měla zeleninu ze zahrádky, ve které cítím, že té dobré soli je více, te´d už najíždím bohužel na kupovanou zeleninu, zatím to jde
je fakt, že jsem měla období, kdy jsem jedla po půlmaratonech a dál kysané zelí, kde té soli bylo dost, bylo to takové období, uvidím, jak to bude teď, zatím mě ta sůl nechybí, spíš naopak, cítím se psychicky lépe, jakoby stabilněji, není tam ten výkyv na tu hodně slanou stranu
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od martin_hk »

Sluníčko píše:jojo běhám stále, už jsem přihlášená na PIM, tak jsem zvědavá, jaká bude účast odsud :) . To jo, to máš pravdu. Naštěstí ještě do nedavna jsem měla zeleninu ze zahrádky, ve které cítím, že té dobré soli je více, te´d už najíždím bohužel na kupovanou zeleninu, zatím to jde
je fakt, že jsem měla období, kdy jsem jedla po půlmaratonech a dál kysané zelí, kde té soli bylo dost, bylo to takové období, uvidím, jak to bude teď, zatím mě ta sůl nechybí, spíš naopak, cítím se psychicky lépe, jakoby stabilněji, není tam ten výkyv na tu hodně slanou stranu
Pokud jde o potraviny obecne, pred nekolika tydny davali na CT2 sokujici dokument: http://www.csfd.cz/film/228358-nasytime ... ext=139535 Myslim si, ze dostat se k opravdu nezavadnym potravinam je stejne raritni, kuriozni, jako v rece najit ci ze zeme vydobyt diamant. Dnesni potraviny jsou kontaminovane vsim tim spadem, ktery cirkuluje v atmosfere, stopy tech jedu lze najit snad uz i v pevninskych ledovcich Antarktidy. Ale jiste je dobre se snazit konzumovat co nejvice biopotraviny .
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

to jo, těžké to je, ale prostě rozdíl - ze zahrady vs. kupované je obrovský, to prostě cítí každý
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od martin_hk »

Sluníčko píše:to jo, těžké to je, ale prostě rozdíl - ze zahrady vs. kupované je obrovský, to prostě cítí každý
To urcite ano, chtel jsem tim jen rict, ze uz prakticky neni sance jist cokoliv puvodniho, co konzumovali treba lide 18. & 19. stoleti....

Maraton je take muj sen, zatim bohuzel jen sen, ale treba se jeste do ctyricitky ze vsech problemu vykresu a sen si splnim, mam na to jeste vic jak 8 let. :) Dnes asi bude ve Hvezde brecka, premyslim, kam jit behat, mozna to vyresi asfaltova Stromovka.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Hvězda je krásná, moc ráda tam chodím, tak vyzkoušej nejdřív 1/2 maraton, běhávám ho jako nakopnutí na maraton

Stromajda je také bezva na běh, já chodím na Dívčí hrady (bydlím tam, tak proto)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od martin_hk »

Sluníčko píše:Hvězda je krásná, moc ráda tam chodím, tak vyzkoušej nejdřív 1/2 maraton, běhávám ho jako nakopnutí na maraton

Stromajda je také bezva na běh, já chodím na Dívčí hrady (bydlím tam, tak proto)
Uvidim, jak to pujde, vykonostni sport, respektive behani je uz za mnou, pravdou vsak je, ze maraton bych stejne mohl jen odklusat, to uz je poradna streka. :) Ale tady je vitezem kazdy, kdo to nevzda a dostane se po svych do cile. Preji Ti hodne stastnych kilometru po zbytek roku 09', taktez i v roce 2010, at se Ti vyhybaji zraneni tela i duse...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

moc Ti děkuji :P nápodobně :P
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

Sluníčko, také krásné svátky a celý nový rok!!! :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od 800914 »

aj ja aj ja ta zdravim sluño :)
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od dgm »

Sluni, to je fakt slunicko, kdyz ty se zde objevis :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluška píše:Sluníčko, také krásné svátky a celý nový rok!!! :)
děkujiiii :P i Tobě krásný celý nový rok :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

800914 píše:aj ja aj ja ta zdravim sluño :)
díky, i já Tebe :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

dgm píše:Sluni, to je fakt slunicko, kdyz ty se zde objevis :)
děkuji (:-)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Honza »

Také přeji hezký další rok Sluníčko! :)

..a s tou solí si myslím, že běháním a pohybem vůbec, člověk vylučuje jen tu sůl, kterou nepotřebuje - nevidím důvod, proč by se člověk zbavoval něčeho potřebného
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Honza »

Také přeji hezký další rok Sluníčko! :)

..a s tou solí si myslím, že běháním a pohybem vůbec, člověk vylučuje jen tu sůl, kterou nepotřebuje - nevidím důvod, proč by se člověk zbavoval něčeho potřebného
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji děkuji :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Sluníčko píše::lol: to mi nedá nezareagovat, ale už se tedy přesunu do svého deníčku, protože už to začíná být OOT
buc11 píše:sluníčko je holt ta správná guru
Buci, ty jsi milý :) , ani nevíš, jak jsi mě rozesmál, ještě, že vedle není šéf.....víš ale kolik já mám chyb 8) , to by nešlo :D

Je fakt, že já jsem takový poctivý neustálý zkoušeč, objevovatel... Mám tu svojí lainu, ve které jedu a k tomu stále v životě něco objevuji zkouším, ten pohyb vpřed a dál je mi nějak vlastní, bez toho bych v životě nedokázala být.

Vnitřně tak nějak jdeme všichni v tom životě stále vpřed, ať si to uvědomujeme nebo ne, ale já vždy koukám :shock: , když lidé jsou rádi, když se nic neděje a jsou v takovém jen svém malém světě....hlavně žádnou změnu...to si neumím představit, je to jako by byl člověk v malinké ohraničené zahrádce a přitom okolo byla obrovská zahrada, kde je to o hodně krásnější, protože to není udupané, tím, že je málo prostoru, ve velké zahradě je hnádherně, ale člověk z malé zahrady se bojí asi té rozlehlosit, nebo co by tam dál asi mohlo být....ale to je prostě asi vývoj každého. Také jsem nakonec si myslím takové nějaké období kdysi měla. Ale jsem ráda, že už dávno nemám, tehdy jsem najednou začala cítit v životě smysl a trvá to do dnes a myslím, že to bude celý život :) už to nelze jinak, a to mě vede dál a činé mě spokojenou a tak nějak naplněnou. Ale to neříkám, že nepřichází těžší stavy a pod. přichází, ale stejně ten pocit tam je, a to je důležité :D

Jo jinak hlásím, konečně po státnicích, hurááááá, tak už to mám za sebou, 5 hezkých let a jsem titulem ta, co si mnoho lidí myslí, že jsou jen v lékárnách :lol:
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Oriana »

Gratuluji k ukončení studia. Mohu se zeptat na obor ?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od s.arik »

Taky gratulace.

Jinak přirovnání se zahradou se dá vykládat různě, ale myslím, že pro některé lidi je podnětnější hledět do nitra než poznávat každý měsíc nové lidi, státy a povolání. Napsal to Čapek nebo kdo? Že člověk více objeví, když si sedne na bobek na zahradě, než kdyby šel pěšky proti proudu Vltavy až k prameni.
Tím nechci znevažovat druhou cestu, jen prostě že i ta první není špatná :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

já to myslela trošku jinak, ne o cestování a objevování krás Země, lidí...toho vnějšího, což je také krásné, ale právě o tom rozpětí vědomí o té kráse zevnitř. Kdosi, kdo je v sobě v malém prostoru, má obavu kouknou v nitru dál, bojí se změny, bojí se že by to nezvládl, bojí se co je dál prostě raději klídek, hlavně žádné změny, právě hledí v tom nitru na maličký kousek, kdo se niterně "rozběhne" dál tak se mu ukáží krásy, které před tím neviděl. Bylo to obrazné, ale jde o to vnitřní. :wink: :)


Jinak moc moc děkuji za gratulaci :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Oriana píše:Gratuluji k ukončení studia. Mohu se zeptat na obor ?

Děkuji :)

Pedagogický směr: andragogika - vzdělávání dospělých.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od s.arik »

jj, tak šlo-li o vnitřní, pak souhlas :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

šlo :) mně to jde všechno přes to vnitřní, někdy až moc 8) :lol: , ještě jsem "rak", to už samo je dost.....žíjí cítěním :)

:P
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Ahoj Sluni, jen jsem nakoukla a hele, gratuluji moc moc,
vykricnik najit nemuzu.. :)

U me jde taky vse citenim... a mozna pouzivam vic emoce nez rozum. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Oriana »

Hezky jste to objevování a posuny vpřed popsaly, myslím, že to mám obdobné.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od cepheus »

Sluníčko píše:šlo :) mně to jde všechno přes to vnitřní, někdy až moc 8) :lol: , ještě jsem "rak", to už samo je dost.....žíjí cítěním :)
:P
To znám, mám "račici" doma, někdy je to na zbláznění, ale neměnil bych za nic. :D :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluska píše:Ahoj Sluni, jen jsem nakoukla a hele, gratuluji moc moc,
vykricnik najit nemuzu.. :)

U me jde taky vse citenim... a mozna pouzivam vic emoce nez rozum. 8)
děkuji :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Oriana píše:Hezky jste to objevování a posuny vpřed popsaly, myslím, že to mám obdobné.
tak to je fajn :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

cepheus píše:
Sluníčko píše:šlo :) mně to jde všechno přes to vnitřní, někdy až moc 8) :lol: , ještě jsem "rak", to už samo je dost.....žíjí cítěním :)
:P
To znám, mám "račici" doma, někdy je to na zbláznění, ale neměnil bych za nic. :D :)

:D :P
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sweetie »

taky to mam spis citenim, emoce me ovladaj. mam to dost propojeny vnitrno a vnejsno, coz byva na obtiz-naladovost. a mam vyzkouseny, ze kdyz na to jdu rozumem, tak to bud je omyl nebo to nevyjde. jednam-li podle vnitrniho citeni, nebo kdyz to moc rozumove neresim, jde to samo nejak. proto nektery lidi, nejblizsi uvadim do polosilenstvi, ale jde jen o pristup k veci.
a Sluni, jsi moc sikovna, dotahla jsi to do konce, tak preju at ti titul prinese ovoce :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

napsala jsi to přesně, také to tak vidím a mám, mysl to jen zkomplikuje a někdy mi přijde dá na jinou kolej než to má být, to nitro koresponduje a navazuje na harmonii a celkový řád světa :-) věci jdou jak mají, když ho poslouchám :-)

Děkuji za přání, mám radost, že už to mám :-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sweetie »

lip bych to nenapsala, hezky jsi to douhladila. je v nas takovej zasitej alchymista:)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

zas jsem jen nakoukla a vazne, holky, rozum je v podstate naprd...
Az se naucime duverovat intuici, bude nam mnohonasobne lip. :]
Ja se ted dostala zas do pruseru a pritom mi ohledne jednoho cloveka [zenska] intuice rvala o sto sest [rozum brblal at neblbnu a neodsuzuju nekoho dopredu]. Tak ted si zeru co jsem si zas navarila. Chjo. Ale bez chyb a natluceni cumaku to asi obcas nejde. Ted jsem se zaposlouchala do srdce a impulzivne jednam. Dej se vule bozi a andelicku straznicku drz nade mnou rucicku. :lol: bye bye. nekdy napisu vic, neni cas...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluska píše: Az se naucime duverovat intuici, bude nam mnohonasobne lip. :]
.
jojo :D



držím palce :!:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Sluníčko píše:
Pavluska píše: Az se naucime duverovat intuici, bude nam mnohonasobne lip. :]
.
jojo :D

držím palce :!:
aha, tak nevim, emoce asi nebudou to nejlepsi. Utekla jsem z dalsi prace [ale ono to fakt neslo a uteklo nas vic], vratila jsem se k priteli, ktereho jsem pred vice nez pul rokem opustila a on resi detaily svatby. To ne, to Pavluska nezvlada, i pres vsechnu lasku, usazeni. :D
A co rika rozum? More pet minut od bytu. :D
Ok, neber me, Jani, vazne, jsem prehrata.

Mela jsem vybornou zmrzlinu, kterou jsem si umixovala z merunek a bananu s kouskama maty. Njn, asi jsem nemela rusit denicek, ale co vic psat.

m:-)

At se Ti splni vse co chces a co je pro Tebe prinosne!!! :P
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět