Sluníčko Sluník

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:P


tady nic nerušíš, ale obohacuješ :D

Ať vše dopadne, jak má a jak cítíš, že by mělo být.... :wink: :)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Chtela bych mit takovy klidny nadhled jako Ty, Jani. :P 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:oops: :wink: :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tak se zase po nějaké době hlásím :D vše dobré. Léto pěkné, byla jsem hodně na chatě, tak to jsem si užívala. Zítra odjíždím do Egypta, na tu část, co je na Sinajském poloostrově, jedeme do Dahabu. Moc se těším. Mělo by to být původní městečko, ale kde je uvolněněnjší nálada, baťůžkáři, potapěči, Beduíni....pobřeží je hned od začátku korálové, takže to bude šnorchlováníčko. Když jsem na netu koukala na potapěčské školy, tak jsem narazila na dvě, co jsou české. Při tom prohlížení mě zaujal freediving, úplně mě to fascinovalo, je to potápění bez přístrojů jen na nádech (asi to znáte :) ). Prý každý máme schopnost vydržet dlouho se zadrženým dechem, je to lidská přirozenost ještě z dob, kdy jsme lovili i pod mořem. Pořádají se FD kurzy, kde člověka naučí uvolňovací techniky na uvolnění těla a speciální dýchání tak, aby se nespotřebovával kyslík tak rychle. Koukala jsem na jedno video, kde člověk vydržel 4 minuty, jsem ani nemohla dýchat, když jsem se na to dívala. Je to i sportovní disciplína, to se potápějí třeba dolů podél lana, mistr je v tom jeden Čech, snad je i mistem světa.
přikládám nakonec to video, mi to nedalo http://www.adrex.cz/videogalerie-potape ... -hole.html
Musí to být potom parádička se takto umět potápět, si to člověk vychutná, tu svobodu pohybu.
Jedeme kousek od Dahabu do hotelu, který je na samotě pod horami, tak to by měla být pohoda. Rozhodně vyrazíme na Svatou horu, kde dal Bůh Mojžíšovi Desatero. Určitě tam bude zajímavá atmosféra.

Jinak v Běhej.com mi vyšel článek o tom, jak jsem se dostala k běhání. Ale vy to tady víte :)
Kdyby byl ale zájem, tak ho sem připojím.

Mějte se tady všichni moc hezky :D a třeba někdy na viděnou :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Renáta »

Jééj, Slniečko sa ukázalo! A už zase prchá. Veď nech sa v Egypte z neho potešia :D Pekne im tam svieť :wink: Krásnu dovolenku prajem :wink: !
Na článok hoď link, radi si prečítame.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Sluníčko píše: Při tom prohlížení mě zaujal freediving, úplně mě to fascinovalo, je to potápění bez přístrojů jen na nádech (asi to znáte :) ). Prý každý máme schopnost vydržet dlouho se zadrženým dechem, je to lidská přirozenost ještě z dob, kdy jsme lovili i pod mořem. Pořádají se FD kurzy, kde člověka naučí uvolňovací techniky na uvolnění těla a speciální dýchání tak, aby se nespotřebovával kyslík tak rychle.
to je styl, ke kterému tíhnu i já. :) Na kurz jsem nakonec nikam nešla, lituju...

Jani, krásnou dovolenou! 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fiona »

Jen v rychlosti zdravim, sotva stiham sem tam neco precist, natoz se rozepisovat. Ale tohle mi neda to sem nepostnout ;)
http://aquaviews.net/amazing-videosworl ... blue-hole/
(video)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Renáta píše:Jééj, Slniečko sa ukázalo! A už zase prchá. Veď nech sa v Egypte z neho potešia :D Pekne im tam svieť :wink: Krásnu dovolenku prajem :wink: !
Na článok hoď link, radi si prečítame.

Renát moc děkuji :) kdybyste věděli, jak často si tady na vás vzpomenu, jste taková má sluníčka :) pomyslím na vás a vím, že někde jsou lidičky, se kterými mám hodně společného, kteří jsou milí a záleží jim na světě, radosti na Zemi, vývoji a pod. prostě sluníčka :D a to mě vždy zahřeje u srdíčka.
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne úte zář 21, 2010 7:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluska píše:
Sluníčko píše: Při tom prohlížení mě zaujal freediving, úplně mě to fascinovalo, je to potápění bez přístrojů jen na nádech (asi to znáte :) ). Prý každý máme schopnost vydržet dlouho se zadrženým dechem, je to lidská přirozenost ještě z dob, kdy jsme lovili i pod mořem. Pořádají se FD kurzy, kde člověka naučí uvolňovací techniky na uvolnění těla a speciální dýchání tak, aby se nespotřebovával kyslík tak rychle.
to je styl, ke kterému tíhnu i já. :) Na kurz jsem nakonec nikam nešla, lituju...

Jani, krásnou dovolenou! 8)
Pavluško moc Ti děkuji :D to co jsem napsala Renče jako bych napsala i k Tobě :D doufám, že se máš fajn.
Jinak s tím kurzem....co není může být :D Z Prahy pořádá jedna potapěčská škola výjezdy vyloženě za freedivingem, učí to v Dahabu, kam jedem, zajistí ubytování, letenku a kurz, vypadají solidně. Tak jsem si to dala do mého vnitřního kalendáře jako akci, kterou bych jednou ráda.... :D
přijde mi to opravdu přirozené :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Fiona píše:Jen v rychlosti zdravim, sotva stiham sem tam neco precist, natoz se rozepisovat. Ale tohle mi neda to sem nepostnout ;)
http://aquaviews.net/amazing-videosworl ... blue-hole/
(video)
děkuji také zdravím a přeji hezké dny :D , ano, to je to, co jsem viděla :D a při prohlížení jsem zatajovala dech, jsem jakoby nemohla dýchat, jen jsem se na to dívala :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Samira »

Sluníčko píše:děkuji také zdravím a přeji hezké dny :D , ano, to je to, co jsem viděla :D a při prohlížení jsem zatajovala dech, jsem jakoby nemohla dýchat, jen jsem se na to dívala :D
Ja som normalne na konci nemala dych a ulavilo sa mi, ked sa konecne vynoril a nadychol sa :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Samira »

Sluníčko píše:tady je článek z Běhej.com
http://janamek.sweb.cz/Behej.com%2010-2010.pdf
Este stale mam hubu dokoran.
Nie nad Tvojimi uspechmi, o tych viem, ale nad Tvojim vekom. Sme v podstate rovesnicky a ostava mi len dufat, ze vyzeram aspon trosku tak skvele, ako Ty.
Dik za pekne rano ;)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Samira píše:
Sluníčko píše:děkuji také zdravím a přeji hezké dny :D , ano, to je to, co jsem viděla :D a při prohlížení jsem zatajovala dech, jsem jakoby nemohla dýchat, jen jsem se na to dívala :D
Ja som normalne na konci nemala dych a ulavilo sa mi, ked sa konecne vynoril a nadychol sa :)
:lol: viď

ale je to super, to si potom člověk to potápění užije, pozoruje rybičky a může jít i hloubš. Co to tělo všechno neumí.... :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Samira píše:
Sluníčko píše:tady je článek z Běhej.com
http://janamek.sweb.cz/Behej.com%2010-2010.pdf
Este stale mam hubu dokoran.
Nie nad Tvojimi uspechmi, o tych viem, ale nad Tvojim vekom. Sme v podstate rovesnicky a ostava mi len dufat, ze vyzeram aspon trosku tak skvele, ako Ty.
Dik za pekne rano ;)
jé to je hezká zpráva, moc děkuji :oops: :) fotka je rok stará, třeba teď už by to bylo jiné :wink: :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Samira »

Sluníčko píše: jé to je hezká zpráva, moc děkuji :oops: :) fotka je rok stará, třeba teď už by to bylo jiné :wink: :)
Jine? Lepsi! ;)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

8)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Počkejte jak bude svítit po dovolené. :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od epony »

Slniečko, si inšpiracia..a som šokovana kolko mas rokov (ajked, je to len cislo)
ja beham tiez, sice ziadne maratony, ale takmer kazdy den 5 km.. je to uzasny pocit, suhlasim s tebou..
len tak dalej :wink: :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od epony »

Fiona píše:Jen v rychlosti zdravim, sotva stiham sem tam neco precist, natoz se rozepisovat. Ale tohle mi neda to sem nepostnout ;)
http://aquaviews.net/amazing-videosworl ... blue-hole/
(video)
SKLANAM SA PRED NIM..
to nie je človek, to je ryba :mrgreen:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluska píše:Počkejte jak bude svítit po dovolené. :D
:D no to jsi měla pravdu, já ti přijela úplně nadšená, trvalo mi tentokrát hodně dní, než jsem se trochu srovnala :) v práci ze mě nemohli, mi říkali, že jsem stále ještě v Egyptě
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

epony píše:Slniečko, si inšpiracia..a som šokovana kolko mas rokov (ajked, je to len cislo)
ja beham tiez, sice ziadne maratony, ale takmer kazdy den 5 km.. je to uzasny pocit, suhlasim s tebou..
len tak dalej :wink: :wink:
moc ti děkuji :) a ať běháníčko jde :) :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Tak jsem byla poprvé v Egyptě, léta jsem se tomu trochu bránila, všichni jezdí do Egypta....to budou jen umělé hotely....no ale letos jsem vyrazila a musím říci, že se to moooooc povedlo. Vybrali jsme si tedy ten Sinajský poloostrov kousek od města Dahab.
Po příletu a nasednutí do autobusu jsem si říkala - hmm takové suché hory, žádná rostlina, vojáci, nic moc uklizeno.... :lol: no a zá pár hodin den, jsem se do těch míst zamilovala. Hory mají specifickou atmosféru, a to moře.....to je tedy věc. Pobřeží nebylo takové to známé - písek a lebedění si, ale molo a hup do hloubky a podél celého pobřeží jen korál a rybičky a rybičky....jsem třeba 2 hodiny v kuse šnorchlovala. Opravdu nádhera. Vybrali jsme si hotel, který je kousek od města, je na samotě, není to žádné hogo fogo, prostě takový čistý fajn hotel, jsou to jen malé bungalovy jednopatrové a pláž se slunečníky z přírodních materiálů, vše takové fajn. Jídlo bylo dobré i já si vybrala, i když mohlo být více ovoce k snídani. Nesmírně milý personál.
Vlevo od hotelů bydleli Beduíni a vpravo byly malé jakoby restaurace v beduínském stylu, tam jezdili potapěči, protože toto místo bylo vyhlášené. Nikde nebylo moc lidí, takže fakt pohodička.
Na výletě jsme byli na Mojžíšově hoře a asi tady jsem se do těch hor zamilovala úplně. Byl to výstup v noci. Možná, kdyby člověk tu horu viděl za světla, tak by do toho nešel....1000 m převýšení, 8 km. Lidé po cestě odpadávali. Po cestě byli Beduíni, kteří nabízeli za peníze cestu nahoru pod vrchol na velbloudovi. My jsme vytvořili skupinku, dostali jsme průvodce jednoho vpředu druhého vzadu. Ten zadní si mě vybral na povídání...chvíli mě to bavilo, potom už ne, tak jsem se držela co nejvíce vpředu. Ale stihl mi říci, ať si velblouda neberu, že bych mohla spadnout, já mu uvěřila a až nahoře mi došlo, že si chtěl jen povídat, protože ti velbloudi jsou na to zvyklí. Jsem si alespoň prověřila svoji fyzičku, a je to dobrý :lol: Východ slunce byl nádherný, i když hodně lidí. Mělo to kouzlo, je znát že se tam prostě něco dělo, že tam ten nějaký spirituální dotek je, jsem si představovala, jak asi dal Bůh Mojžíšovi na tomto místě Desatero, jak to jako probíhalo :)
Když jsme šli dolů, tak jsme byli v Klášteře Sv. Kateřiny, kde u hořícího keře řekl Bůh Mojžíšovi, a´t vyvede Izraelity z egyptského otroctví. Také moc zajímavé místo, mezi kopci. Hodně to na mne zapůsobilo. Všichni byli unavení, sluníčko svítilo na kopce a byl cítit hodně mír a klid.
Druhý výlet byl pro mne také přelomový. Izrael a Jeruzalém....no říkala jsem si, hmm to bude asi hodně lidí, šrumec. Lidí bylo dost, i když ne až tak moc, byli jsme tam hodně brzy ráno, ale prostě i tam...."něco" tam je, něco hodně zvláštního, jsem byla až dojatá. Když jsme byli v kostele, který je na místě, kde byl Ježíš ukřižován, tak mě to dost dostalo, nikdy jsem necítila takové vůně, neslyšela takové zvuky a hudbu..... Asi jsem prožila hodně inkarnací jako Křesťan, protože se mě to hodně niterně bez nějakého rozmyslu dotýkalo. Potom jsem šli Křížovou cestou a až ke Zdi nářků, což je zase něco úplně jiného, jiný svět, a také až neuvěřitelného. Židé měli svátek, tak jich tam bylo plno, ortodoxní a člověk pozoroval celé rodiny, děti ženy, jak tím žijí. Bylo to velice zajímavé.
Následně jsme se dostali do palestinské části a byli jsme v Betlehémě, což je kostel a v něm je ta jeskyně, kde se narodil Ježíš, opět hodně prožívací, na to místo si lidé dávají požehnat věci, je to malý prostor, ale silný. O Vánocích už na některé věci budu koukat jinak.
Takže dovča opravdu super. Hodně jsem se tam dávala do řeči i s místními, tak jsem se dostala do beduínské resaturace, k beduínům domů a pod.

Ten freediving mě ale chytil, tak uvažuji, že na jaře pojedu do Dahabu a dám kurz. Má 4 stupně. Jsou tam dvě české školy potápění a jedna freediving dělá, psala jsem si s nimi a psali, že dají na stránky termíny, kdy budou kurzy s českými instruktory. Tak bych dala 1. stupeň (1 den) a 2. stupeň (3 dny). 3. a 4. to se uvidí, možná někdy příště je to i dost peněz, zatím mě to nebere jako sport, spíše jen že se chci naučit dlouho pod vodou vydržet, působí to na mě hodně přirozeně, jako že opravdu tu schopnost má každý, jen zapomněl "jak". I když pán co mi psal psal, že když to jednou vyzkouším, tak nebudu chtít přestat a stále se budu chtít vracet do moře. To jsem mu psala ohledně vybavení, zda je hned od počátku nutné. (brýle na f., šnorchl, ploutve, zátěžový opasek a neopren).
No tak to jsou mé plány :-)

Mějte se moc hezky papapa

Jo a v prosinci běžím Koloběh, z Řípu do Prahy 50 km. Běží se to ve dvou s tím, že část se běží a část je na kole. Ti dva musí být na oční kontakt a střídají se jak potřebují. To jsem na sebe zvědavá :D
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne stř říj 20, 2010 7:39, celkem upraveno 1 x.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

aaach. :D

Ty návraty do všední reality... fuj. Ale život jde dál. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

mi povídej :roll: :lol: poprvé se mi stala věc, kterou bych před časem vůbec neočekávala, a to......že bych dokázala být někde déle. Jsem Čech jak poleno, někam vycestuji a potom se těším domů, nedokázala bych být někde třeba 3 měsíce, jenže změna 8) člověk míní Bůh mění a člověk se prostě mění ..... po této dovolené si najednou dokážu představit, že bych tam třeba 3 měsíce i půl roku byla, přes zimu, jako i pracovala. Možnosti jsou, v Dahabu jsou potápěčské školy, které přijímají třeba do recepcí a podobně. Tak buhví, jak to jednou bude, třeba to vyzkouším. Zatím jsem ještě rok vázaná v práci, ale potom....já si stále říkala, že se sice učím angličtinu, ale je to takové pasivní, že bych to potřebovala rozmluvit, tak možná toto bude příležitost.

Papapa a a´t tu zimu ve zdraví přežijeme :D
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne stř říj 20, 2010 7:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od buc11 »

to je náhoda, na rynku sem potkal známou bývalou volejbalistku a vona po karieře si udělala kurs a zrovna tam dělá tu instruktorku
ale co trhoviska, aké ovoce, jaké ceny?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

jee, já Tě obdivovala, Jani, jak jsi vázaná na ČR a že se sem ráda vracíš (strašně moc to chci taky cítit) a ono ejhle, Egypt co udělá. :)
Hele, a co ten půl rok v Čechách, to bys pracovala nebo odpočívala?

ad zima: dejžtopánbů!!! :? :D
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluska píše:jee, já Tě obdivovala, Jani, jak jsi vázaná na ČR a že se sem ráda vracíš (strašně moc to chci taky cítit) a ono ejhle, Egypt co udělá. :)
Hele, a co ten půl rok v Čechách, to bys pracovala nebo odpočívala?

ad zima: dejžtopánbů!!! :? :D
:) to já jsem niterně stejně stále Čech jak poleno :lol: , jen s tím, že nyní bych dokáza místo 2 či 3 týdnů v cizině být tam déle, což jsem si dřív neuměla moc představit. Jinde bych žít nedokázala, jako mít novou domovinu :) Srdíčkem jsem doma tady, ale jakoby se mi rozšířilo, že se cítím dobře i jinde bez velkého stesku, ale to jádro je České, ten podklad je Český a doma budu vždy tady.
Ono to není tak že bych chtěla žít třeba 10 let tak, že bych byla půl roku zde a půl roku tam, to bych viděla tak na 1x nebo 2x :D No a vůbec napoprvé by to bylo spíš těch čtvrt roku 8)

Jojo to bych pracovala :) , nejlepší by bylo, kdyby člověk byl u české školy s tím, že by půl roku pracoval tam a u stejné firmy potom tady, ale to už bych možná chtěla moc :wink: :D
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne stř říj 20, 2010 7:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše:to je náhoda, na rynku sem potkal známou bývalou volejbalistku a vona po karieře si udělala kurs a zrovna tam dělá tu instruktorku
ale co trhoviska, aké ovoce, jaké ceny?
Ahojky Buci, zdravím a ráda Tě vidím :D

Fakt jo? To je pěkné :D . A vyloženě freediving a nebo potápění?

Já trhoviska ani nestihla, byli jsme kousek od města, párkrát jsme tam zajeli ale jen tak večer, takže nevím. A představa, že by se tam třeba muselo smlouvat..... :lol: Na to jsem si zvykla až tak ke konci pobytu :) . Nějak jsem byla v pohodě s tím jídlem tam. Docela mě zaujalo jedno ovoce, ty budeš vědět, co to je. Je to jak hruška, má to jadýrka a voní to po jahodách. Když jsem to jedla porvé, tak jako nic moc mi to nechutnalo, ale podruhé, to už jsem to jedla i s tím vnitřkem pecičkami a moc mi to zachutnalo.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluska »

Tak uvidíš. A nebo delegátka užívající si dosyta i Čechy. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:D 8)

ono se to zase vše nějak vyvrbí, jako vždy v mém životě, přijde nějaký jistý pocit a okolonosti to už jen doplní, naplní :D uvidíme :wink: :)
Odpovědět