Sluníčko Sluník

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

a piškotovníkovi také. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

jééé holky, vy jste zlaté :D :D :D moc vám děkuji :D :D :D

vždyť mě se tady po vás všech také moc stýská, vždy když sem nakouknu, tak mi to udělá takový sladký veselý pocit v srdíčku :)

vnitřně jsem s vámi a vy všichni se mnou stále :) těším se na nějaký srazík

lidé tady jsou pro mne nenahraditelní :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluška píše:a piškotovníkovi také. :)
:lol: já mu napíši a vyřídím :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

jinak té raw čoko říkám "trip" čoko :D
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od dgm »

Sluni, taky gratuluju a Advidovi taky!!! Kdyz ja na ty dlouhe behy moc nejsem, max. 8KM a uz nadavam, ze se budu muset z takove dalky vracet...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:D


díky moc :) :P
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od awa »

Tak, tak jste oba šikulové... :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

díky :D


když si vzpomenu, že myslím v roce 2006 se David byl na nás podívat na 1/2 m. a o běhu moc nechtěl slyšet a za chvíli běhal maratony a běhá fakt dobře, tak se nestačím divit :D je to super

a věřím, že kdo má inspiraci, možnost, chu´t a je to v jeho životě na řadě :wink: :) tak se v pohodě přidá
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fiona »

jj, kdyz jsem o tom poprve cetla, docela jsem se bavila :)

A hlavne nechapala proc lidi behaj, kdyz k cili dojdou i chuzi :lol:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Advid »

dvdmchl: Ne, ty jsem jedl. :-) Ale zase jsem běžel celý závod jen na banány, vodu a ionty. Jo a čokoládu. Měl jsem totiž problémy s okosticemi a byl jsem rád, že to vůbec můžu běžet.

Jinak po závodě bylo kromě piškot na výběr ještě guláš a pivo. :-))

Sluník: Díky za zastání. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od awa »

Já mám doma taky pytlíky s piškotama...za piškotek mi náš pejsek i zatancuje...tak jsem byla přesvědčená, že jsi taky všechny pejsky krmil...
Ale furt lepší piškot než trojboj ( knedlo-zelo, guláš, svíčková ). (:-)
I pro nás je to poučení, že ne vždy je po ruce odpovídající strava.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

ano ano, i já jsem poučena, je lépe se informovat a donésti si svoji :)

kdo jde na PIM, tak tam ovoce je, jde spíš o ty menší závody
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fiona »

No, uz by se ten team na PIM mohl zacit davat pomalu dohromady :)
Plati jeste porad, ze je to levnejsi, kdyz se novi prihlasime pres nekoho?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Zatím jsem to tam nenašla. Buď to nebude vůbec nebo s tím vyrukují až v novém roce. Teď je akce, že do Vánoc je to za 800,- Kč.
dvdmchl

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od dvdmchl »

Jo a budou se teda vitousi na PIM k sobe nejak hlasit v podobe nejakeho common tricka? Ja bych byl pro. Teda nevim jestli advid prechodne opusti rady Traged tymu, ale ostatni snad nejsou v zadnem tymu zatim ne? Neni tam pak nejaka sleva, kdyz se prihlasi tym?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

alespoň jedna výhoda toho, že jsem ještě nebyla nikde v Asii a neochutnala, jak některé ovoce má chutnat je v tom, že dnes jsem si moooc pochutnala na kaki a je možné, že Buc by řekl, že tohle by v Thajsku nikdo nejedl :lol: (jako když jsem v New Yorku v indické čtvrti ochutnala mango, tady ho nejím, protože po několika pokusech si už nechci kazit chu´t)

ale fakt jsem si pošmákla :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

dvdmchl píše:Jo a budou se teda vitousi na PIM k sobe nejak hlasit v podobe nejakeho common tricka? Ja bych byl pro. Teda nevim jestli advid prechodne opusti rady Traged tymu, ale ostatni snad nejsou v zadnem tymu zatim ne? Neni tam pak nejaka sleva, kdyz se prihlasi tym?
hlásit se tam k sobě určitě bude tak, že se sejdeme před, na nějakém dohodnutém místě, co se týká triček, tak to nevím, já třeba v bavlně určitě nepoběžím a z nějakého funkčního materiálu pochybuji, že to tady někdo z nás dá dohromady
Advid Traged tým podle mne opravdu neopustí :wink: :D , zda se s námi vůbec sejde :D , já ho na těchto akcích také vždy jen zahlédnu, víc ho potom vidím na fotkách, než v reálu
No ale já myslím, že mu to nedá a určitě se na nás zajde podívat :D On se hlavně hodně nastrkává dopředu, takže v té frontě bude stát hodně brzy :lol: což já tedy jsem většinou až ke konci, protože mě to nebaví tam moc dlouho čekat. Jo a běží vůbec PIM? Vloni ho neběžel.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fiona »

Tricka by nemel byt az takovy problem. Teda pokud by nas bylo vic, proste by se nakoupily v jednom obchode (treba i velkoobchode) tricka jedne barvy podle velikosti, a pak se daly vsecky najednou potisknout. Zas o tolik drazsi nez jakykoliv jiny tricko by to nebylo :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tak to jo, to nevypadá náročně
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tak je to týden, co jsem byla na té iris. a při tom mi byla udělána částečně i ta Bowenova masáž.....a pozoruji, že se mi nějak lépe dýchá, jako by mi někdo rozšněroval šněrovačku na hrudníku, tak si říkám, jestli to tedy patří k tomu
mně ta masáž přišla taková jako, že nic nemůže udělat, protože to je jen pár doteků na určitých místech, ale do dnes když si na to vzpomenu, tak mám takový světlý dobrý pocit. Líbilo se mi, když mi dělal hlavu. No jestli to je ono, tak tuto masáž ještě někdy dám. Stále to mám nějak v hlavně, nejdříve ta nedůvěra, že to nic moc nemůže udělat a potom ty hezké pocity den za dnem...mám z toho fajn pocit.

tady je o tom povídání
http://iridologie.cz/zdravi/bowen/what.shtml
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Advid »

Sluníčko píše: Advid Traged tým podle mne opravdu neopustí :wink: :D
To ne, to je srdcovka. :) Řekl jsem si, že až budu běhat maraton běžně pod tři hodiny, tak budu o změně týmu uvažovat. :)
Sluníčko píše:já ho na těchto akcích také vždy jen zahlédnu, víc ho potom vidím na fotkách, než v reálu
Musíš zrychlit. :-)
Sluníčko píše:No ale já myslím, že mu to nedá a určitě se na nás zajde podívat :D On se hlavně hodně nastrkává dopředu, takže v té frontě bude stát hodně brzy :lol: což já tedy jsem většinou až ke konci, protože mě to nebaví tam moc dlouho čekat. Jo a běží vůbec PIM? Vloni ho neběžel.
Možná podívat, ale nepoběžím to. Letos už osobák mám a to mi stačí. :) On se divákovi špatně v tom davu hledá jedna dvě tváře. Ty budeš asi růžovo fialová, tak to by ještě šlo, ale co ostatní? Leda, že by tyhle dvě barvy byly oficiální vita barvy pro tento závod. :-) kdo nemá takové oblečení, dá si na hlavu ředkvičky. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tak se po delší době hlásím :D

od ledna nemám možnost sem pravidelně chodit, ale sem tam nahlédnu :D nedá se bez těchto stránek žít :) no nedá, tedy dá, ale člověk o dost příchází, přichází o kontakt s milými lidmi, kteří jsou otevření novému, hodní, prostě "žijí" a snaží se i vše prožívat, podle toho, jak to vnitřně cítí :-)

Tuto zimu jsem zažila pro mě novou zkušenost. Léta běžkuji, ale letos jsem se rozhodla, že začnu sjezdovat :-) byla jsem v Alpách v Itálii, dalo mi to nový rozměr do života, jednak sportovního, první den mi to moc nešlo, ale následně jsem se rozjezdila a nakonec sjela i čenou :D a i tak nějak jinak nový rozměr, prostě, že jsem zažila ten horský zimní život, zasněžené Alpy, samí nadšení lyžaři, sněžné skůtry, sněžní psi :) všude čistý sníh apod. Bylo to dokonalé, líbilo se mi, že tam bylo tolik dlouhých sjezdovek, vše propojované i do vedlejšího města se dalo sjet a následně se vytáhnout lanovkou a vše na jeden skipas, a toho sluníčka. Pro lyžaře toto vše nic nového, ale pro nedoktnutého Alpami a sněhem, úžasný zážitek :D Na vrcholcích byla vždy tak krásně klidná, jemná atmosféra.
Než jsem jela, tak jsem trochu měla strach, jak tam budu jíst, říkala jsem si, že určitě tak vysoko ty obchody nebudou moc zásobené. No vezla jsem si trochu ovoce, zelený salát, rajčata, okurku a vitačoko a čoko pohánky a světlou pohanku, olivový olej (ale to bylo dříví do lesa :-) ) Nakonec nastěší ovoce v obchodě měli. Takže jsem se stravovala jak jsem byla zvyklá - dopoledne ovoce, zeleninu měli také, ale až tak pěknou ne, ale to mi nevadilo, protože ta moje mi vystačila. Nakonec jsem jedla dopoledne ovoce, v poledne mladý ječmen a 2 řádky vitačoko a 1,5 sušenky čoko pohánky (hodně to zasytilo a dávala jsem jen takto málo, abych mohla spát :) )a jako večeři namočenou pohanku s čerstvou zeleninou. Přes den ještě bylinkový čaj s medem.
Musím říci, že to bylo dokonalé. Hodně jsem docenila výrobky Lifefoodu, protože na takovéto přiležitosti se hodně hodí, nezaberou moc místa, nasytí a jsou vita. A ta namočená pohanka, byla něco podobného. Měnila jsem jen různé koření - zázvor, kari....tolik pohanky jsem nesnědla hodně dlouho :) to budou zdravé cévy :D

V sobotu jsem běžela 1/2 maraton, bylo to skvělé jako vždy, běželo přes 6000 běžců z více jak 70 zemí. Tentokrát jsem tam byla dříve, 40 minut před startem, tak jsem si užívala atmosféru. Nakonec i počasí vyšlo. Vždy však když běžím, tak si říkám, jak je to těžké....ty vnitřní stavy jsou někdy hodně náročné, je to fuška....ale stejně nakonec běžím znova :) zase ty pocity při doběhu a i při tom běhu se dostavují krásné (střídá se to) a vůbec i několik dní po, zato stojí :D a ta atmosféra je úžasná.
Už podruhé se mi stalo, že po dlouhém běhu, jsem měla chuť na kyselé zelí, tak jsem si ho v Albertu koupila, přírodní bez konzevantů, smíchala s mungo klíčky, které jsem si naklíčila, čínským zelím, avokádem a 4 stroužky česneku a smíchala na super salát, po tom běhu mi to hrozně sedlo, on asi jak člověk vyplaví hodně soli a minerálů, tak má takové nečekané chutě :D jo ještě mořské řasy jsem si dala s douškem lněného oleje, to je úžasná chuť, ještě lepší je to, když člověk k tomu sní chlorellu, ale tu jsem neměla.
V časopise Marathon Magazina 2009 je seznam PIM Kings (běžci, co uběhli PIM 6x) a Silver PIM Kings (běžci, co uběhli 10x). Golden PIM Kings budou až za dva roky. V seznamu Silver PIM Kings, jsem uvedana :-)
a i na stránkách PIM http://www.praguemarathon.com/pro-bezce ... -pim-kings
tak mám radost jsme tam jen 3 ženy :-)
mám to za výdrž, což v maratonu sedí, za výsledky bych se tam nedostala :-)
Včera jsem si byla vyklusat a v sauně a zaplavat, tak snad je tělíčko spokojené.

Začíná nám jaro :) to je nádhera, koupila jsem si kytici narcisek, to je krása a i narcisky v květníku. Před domem jsem na podzim zasázela cibulky krokusů a tulipánů a sněženek. A krokusy a sněženky už kvetou. Minulý týden jsem viděla sousedku, jak stojí u toho obrovského květníků před domeme a kouká nevěříce, já ji došla a ona - to jsem si nikdy nevšimla, že tady máme kdytičky..... :lol:

Musím mrknou do vlákna maratonu, počítám s běžci od tud a že se před výběhem sejdeme na nějakém místě :-)

Jinak jsem nastoupila na Mgr. program, takže za rok a kousek budu končit a potom mám plán, že bych chtěla jít na seminář, na kterém už jste tady někteří byli, o permakultuře a vůbec se tím více zabývat a buhví, jestli ještě nepůjdu na nějakou školu zahradničení :-)

Mějte se tady moc hezky, já vás tady občas budu pozorovat :D a těšit se z vašich vět :D a atmosféry zde.
Občas vidím někoho na stánku LF, teď tam docela i přijdu, ochutnávám různé novinky, nejvíce mi te´d tedy chutná jeden salát, já nevím jak se přesně jmenuje, ale má to myslím v názvu něco červeného, no je to prostě salát z červené řepy, celeru ...opravdu výborný, lehký mňam. Doporučuji :-)

papa Sluník
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sweetie »

ahojky slunicko,
moc me tesi ze jsi stale vitarian. Rada lyzuju v alpach, kdo je jednou zkusi, uz se tezko smiruje s ceskymi horami, i kdyz je to tam taky prima. Nejradeji mam francii, kvuli bydleni, hotely jsou hned pod sjezdovkama, takze clovek muze rovnou obout prezkace a sup na lanovku. a taky ve francii jsou nejlip udrzovany sjezdovky, ale ono uz to ted vyjde na stejno. v italii se mi lbi mirnejsi svahy, jsou to trochu jiny alpy, ve francii jsou to spis hory, strmejsi. jako vitous jsem v alpach nebyla, ale vim, ze ve francii nebyl problem si dat v restauraci na svahu vynikajici zeleninovej salat. ten jsem tam ve finale jedla misto panini, nebyla jsem po nem unavena, ze :)
takze sportu zdar a gratuluju k titulu Pim King, to se povede v cechach jen trem zenam :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od k.winky »

Ahoj Sluníčko, už jsem tu od tebe hodně četla, taky jsem četla tvojí seminárku, která se mi moc líbila a hodně mě oslovila ! Gratuluji k PIMkings ... Na půl maratonu jsem v sobotu taky byla (viz. můj deníček), souhlasím, že je to neuvěřitelný zážitek a už se nemůžu dočkat na 10.května :-) určitě se tam uvidíme ... S Alpami souhlasím, byla jsem sice jen dvakrát v Rakousku, ale byla to jedna z nejkrásnějších dovolených ! Kam se hrabě Šumava :lol: Měj se krásně a zase napiš, budu se těšit :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

Sweetie píše:ahojky slunicko,
moc me tesi ze jsi stale vitarian. Rada lyzuju v alpach, kdo je jednou zkusi, uz se tezko smiruje s ceskymi horami, i kdyz je to tam taky prima. Nejradeji mam francii, kvuli bydleni, hotely jsou hned pod sjezdovkama, takze clovek muze rovnou obout prezkace a sup na lanovku. a taky ve francii jsou nejlip udrzovany sjezdovky, ale ono uz to ted vyjde na stejno. v italii se mi lbi mirnejsi svahy, jsou to trochu jiny alpy, ve francii jsou to spis hory, strmejsi. jako vitous jsem v alpach nebyla, ale vim, ze ve francii nebyl problem si dat v restauraci na svahu vynikajici zeleninovej salat. ten jsem tam ve finale jedla misto panini, nebyla jsem po nem unavena, ze :)
takze sportu zdar a gratuluju k titulu Pim King, to se povede v cechach jen trem zenam :)
:D

děkuji za popis hor :-) Francii určitě také vyzkouším. Naštěstí my jsme v Itálii bydleli také hned u sjezdovky. Vím, že v Itálii se někdy musí dojíždět skibusem. Jojo to je přesné, jak jednou člověk vyzkouší Alply....minulou neděli jsem byla na Klínovci, bylo tam moc pěkně i upravené sjezdovky, dobré vleky, já jsem hrozný patriot Čech, ale v tomto je to opravdu jen odvárek Alp :D

Jojo vita to je můj styl už léta léta, já si občas něco vyzkouším, jako vloni ajurvedu, vezmu si z toho co se mi hodí :) a obohatím si můj podklad, který tvoří vita :-)

Moc děkuji za dopísek :) už jsem toho od Tebe také hodně četla :-)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

k.winky píše:Ahoj Sluníčko, už jsem tu od tebe hodně četla, taky jsem četla tvojí seminárku, která se mi moc líbila a hodně mě oslovila ! Gratuluji k PIMkings ... Na půl maratonu jsem v sobotu taky byla (viz. můj deníček), souhlasím, že je to neuvěřitelný zážitek a už se nemůžu dočkat na 10.května :-) určitě se tam uvidíme ... S Alpami souhlasím, byla jsem sice jen dvakrát v Rakousku, ale byla to jedna z nejkrásnějších dovolených ! Kam se hrabě Šumava :lol: Měj se krásně a zase napiš, budu se těšit :-)
jeje to je pěkné, tak to jsme se mohly i vidět :-) no ony budou fotky tak do 3 dní, tak sem můžeme dát odkaz, i když já letos nevím nevím, bylo hrozné horko, byla jsem celá rudá :lol: nebo do soukromé zprávy :wink: :D
Těším se na maraton, to mám radost, že poběžíš!!!!!!!!

U Tebe platí to stejné, co jsem napsala výše :D také už jsem toho od Tebe dost četla :D a těším se moc na viděnou.

A jdu k tobě do deníčku se podívat na popis .... :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od k.winky »

Něco jsem v tom svém deníčku blekotala, že maraton nepoběžím, že je to na mě moc, toho si nevšímej, to bylo pomatení smyslů :D Já se ani vidět nechci :D To budou hodnotné fotky, jestli mě tam někdo zdokumentoval :lol:
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Pavli
Příspěvky: 17
Registrován: sob dub 05, 2008 20:29

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavli »

Můžu vědět za kolik jsi pul maraton uběhla? Musí to být úžasný doběhnout do konce :wink: . Já bych to asi nedala. (:-)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od k.winky »

No jo, to jsem se zapomněla zeptat !! Povídej :-) Určitě minimálně o hodinu dřív než já :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

to bych musela být černoška :lol:

za 1.56 :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od k.winky »

ty jo ! Klobouk dolů :D
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

Je, Sluníčko. :)
Gratuluju!!!
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

děkujiiiii :D :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

tady jsou fotky, mám tam i o minutu lepší čas, to je ten odečtený (odečtený čas od výstřelu a než člověk proběhne startem)

jsou sice hrozné, ale stejně dávám :-)

http://www2.marathon-photos.com/scripts ... 20Marathon

F 381 do políčka vpravo nahoře
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Pavluška »

:))) juuu. Ty jsi, Jani, opravdu sluníčko. A ještě o minutu lepší.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:) děkuji, si ani tak nepřijdu :)
byla to pro mne fuška

budu muset více trénovat, aby ten maraton byl v pohodě :) pozvala jsem rodinu, aby se na mě přišli podívat, to jsem na to zvědavá :D
dvdmchl

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od dvdmchl »

Sakryš to je dobrej čas. :) Gratuluju. To vypadá že nám Sluníčko v cíli připraví občerstvení, než doběhne zbytek fóra. Času na to bude mít habaděj. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

:lol:

no tak to určitě ne, to se nedá načítat, jako že celý budu mít za 4 hodiny, to ani náhodou, to se mi povedlo 1x v životě, mimořáně....
Mívám okolo 4.30, někdy míň, někdy víc, znáš to ....posledních 10 km, to je časový průměr lepšího šneka


Mně se moc nelíbí, že je letos stejná trasa jako vloni a asi i předloni, což znamená, že se poběží ke konci už do středu Prahy a ještě se bude dělat jedno kolečko přes Holešovice, Libeň a Karlín...je lepší, že když už se člověk blíží k Pařížské ulici, která vede k cíli (a je sama cílem, ta je prostě úžasná), tak když už do ní vbíhá hned a ne že ještě jednou krouží, je lepší když natahnou ty ramena (Nusle -Vršovice, Podolí nebo Smíchov) než zase toto kolečko. Ono je i na začátku a já ho nemám moc ráda, jsou to místa, která nic nedávají, není tam dobrá energie, sucho, sluníčko (výjimečně tady z něj radost nemám :oops: ) divno.

No jsem na nás zvědavá :D

Viděla bych to na 8.30 na Malém náměstí u kašny, ale to si ještě napíšeme ve vláknu PIM :)
http://www.mapy.cz/#x=133074528@y=13594 ... _145524609
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od kveta »

ahoj slunicko, je to moc prima to tvoje behani. dik, za pekny a zajimavy fotky, slusi ti to. :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji :)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fuujin »

Ahoj sluníčko,
Sem onehdá četl starší diskuzi o B12 a dočetl sem se že si zkoušela injekčně B12 a měla pozitivní výsledky.. Suplementuješ B12 ještě nějak ? uvažuju o ní osobně
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

injekčně už ne, beru toto http://www.foryourhealth.co.uk/store.asp?pid=66
je to na jiném, prý učinnějším základě, než co prodávají tady v Čechách, zajistil mi to "Čísélko" tady ze stránek.
u nás základ kyanokobalamin výše uvedené základ methylcobalamin

beru 1 na 7-10 dní, rozpouští se pod jazykem, tam se již vstřebává
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Fuujin »

O tom že methylcobalamin se vstřebává lépe sem věděl, v lékárně sem se ještě ptát nebyl.. Díky za info, konečně vím že někdo nějak B12 řešil a ne to jen bagatelizoval s tim že "se nám to vytvoří ve střevě samo" nebo něco
Dík
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

nemáš zač, kdybys nesehnal v ČR, tak se zkus domluvit přes SZ s "Čísélkem"
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

u mě dobrý, doufám, že u vás také :D

teď jsem zamilovaná do jahod, úžasné, že nám začíná ve všem sezona :D

letos jsem zasázela dle návodu v Anastasii, tak jsem na to zvědavá :) (je tam popsaný takový způsob, co udělat, než člověk zasadí semínko do země; hladní myšlenka je v tom, aby semínko přebralo informaci o našem tělu a potom ze země vybíralo ty látky, které nejvíce naše tělo potřebuje; než se zasadí, tak se určitou dobu drží v puse apod. je to tam jednoduše a pěkně popsané). Udělala jsme pokus a vzala si k tomu ještě dalšího, každý má půl záhonu, tak jsem zvědavá, jestli se rostlinky budou lišit i svým vzezřením.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

občas sem dávám fotky od nás ze zahrádky, z chalupy, tak teď přikládám jak letos kvetou rododendrony :-) jaro na zahrádce je úzasná věc :D
http://janamek.sweb.cz//Snimek005.jpg
http://janamek.sweb.cz//Snimek006.jpg



ta příroda mne stále dostává, svojí jemností, čistotou, krásou....člověk úplně cítí i ten jemný vílý svět, který s přírodou harmonizuje a pomáhá ji
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne úte čer 02, 2009 14:22, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Sluníčko »

hmmm tak mi to už přes sweb nejde, nevíte jak jinak bych to dokázala?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od Panda »

Sluníčko píše:hmmm tak mi to už přes sweb nejde, nevíte jak jinak bych to dokázala?
Nesmíš do názvu souboru dávat mezery a písmena s diakritikou, takto:

http://panda38.sweb.cz/Snimek005.jpg
http://panda38.sweb.cz/Snimek006.jpg
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluníčko Sluník

Příspěvek od epony »

slniečko, z tvojej zahrádky sála pozitívna energia :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět