Sluníčko Sluník

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jan buka píše:Sluníčko,

gratuluji k seskokům... hezké fotečky...
asi bych také neměl k tomu kuráž...
ale všechny podobné aktivní "sluníčka" obdivuji...

Honza Buka :wink:
děkuji moc, nějak jsi se vyčlenil z vlákna :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jenia píše:Jejda, sluníčko nám spadlo z nebe? :-))) Obdivuji. Moc.
kujiii :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no myslím, že jsem určitě nebyla naposledy....
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Sluníčko píše:no myslím, že jsem určitě nebyla naposledy....
Klobúk dole :lol:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

já to nemůžu ani číst, nechtěl bych to zažit ani za nic
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

buc11 píše:já to nemůžu ani číst, nechtěl bych to zažit ani za nic
A to já bych to klidně absolvoval :-).

Pěkné fotky a určitě krásný zážitek.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

sluníčko máš můj obdiv, obzlášť po tomto víkendu, kdy mě manža nutil vylézt na stavbě na stěnu ve výšce dva a půl metru, ale dál než na dva metry mě prostě nedostal :oops:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

kuju :oops: :)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše:dvě fotečky - já při dopadu a po dopadu

http://sweb.cz/janamek/Sn%C3%ADmek%20016.jpg
http://sweb.cz/janamek/Sn%C3%ADmek%20018.jpg
:P
Janičko, přeji ti ten nezapomenutelný zážitek a gratuluji k tak úžasné mamince! :D
Joooo a až našetřím nějaké ty penízky, jdu do toho s tebou... také si tenhle padáčkový sen chci splnit... :P
To budou lidi koukat, až z nebe budou padat šťastní Ráčcci :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:D :D
mamča je super, skákala i z mostu na laně 8)



opravdu je to nezapomenutelné :D určitě do toho jdi :D
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše::D :D
mamča je super, skákala i z mostu na laně 8)



opravdu je to nezapomenutelné :D určitě do toho jdi :D
.... no právě - neboj, jdu do toho pak s tebou, nezapomeň! :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

nezapomenu :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

http://www.blesk.cz/Clanek83669.htm

tak Rosák skákal tam co my :) , tenhle tandem pilot mě vysazoval, když jsem skákala sama (byl hodně hodný), chtěla jsem ho i teď, jenže si mě vybral vedoucí, co nás školil - byla jsem nejlehčí, takže pro něj pohoda výskok... :)

úplně jsem si podle té fotky ze vzduchu představovala sebe jak jsem musela srandovně vypadat :) :lol:
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Jéje, tak to je hezké :)

Jinak jsem se tu na fóru někde dočetla, že pojedeš na Sardinii. Tak jsem si vzpomněla na jednoho člověka, co psal na italské fórum, že tam jezdil na kole a trhal si ze stromů černé olivy, už trochu usušené sluníčkem. Prý je to nesmírná pochoutka. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

fakt? tak to moc děkuji za informaci :lol: hlavně aby mě nikdo neviděl :wink: :)

já doufám, že už tam bude vinná sezóna v plném proudu a vůbec hodně ovozel... uvidím :)
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Hrozna a jiného ovoce tam bude určitě spousta. A zeleniny také. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak už jsem viděla mamky video ze sekoku, tedy to jsem se pobavila....pokud někdy někdo půjdete skákat, nelitujte peněz a video ze seskoku si nechce udělat. Natáčí odlet, uvnitř letadla a potom přímo ten volný pád a dopad. K tomu dají na výběr z hudby, my vybrali U2 a na konci se ještě opakuje výskok a volný pád ve zpomalených záběrech.
Fakt hodně hezké. Ty obličeje jak jsou "zdeformované" od toho vzduchu při volném pádu...opravdu sranda. :)
Jde vidět jak byla šťastná. :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak už jsem dorazila ze Sradinie :) moc se mi tam líbilo. Středozemí je hornaté poseté korkovými duby, vinicemi, pasoucími se ovcemi a přijde mi trošku drsnější. Okraje ostrova jsou olemovány krásnými plážemi. Přesně jak z těch kýčovítých fotek - bleděmodrá vodička.
Měli jsme aprtmán, hezky veliký, s veradou a zahradou s výhledem na moře. No nádhera. Ráno při snídani jsem pojídala hroznové víno a koukala na moře. Chodila jsem ráno při východu slunce meditovat na pláž.
Měla jsem i své běžecké trasy přes kopec okolo korkovníků s nádherným výhledem na záliv.
Jinak ovoce jsem myslela že tam bude víc, ale nebylo. Vévodily hrozny, které ale byly výborné.

No doufám, že mi tady moc neuteklo.... :D vždy čtu vše zpětně, ale tentokrát nevím, jestli mi to vyjde, tak kdybych o něco moc přišla tak mi dejte vědět. :D
Vrátila jsem se z dovolené a šup plno práce v práci, škola začíná a já nemám ani čárku z bakalářské práce.... už aby byl červen :lol: ba ne, vše je zajímavé a ráda budu na toto období vzpomínat jak jsem "vyšilovala" zatím se držím a neustále se snažím být v klidu. :wink: :)

tak zatím papa
Uživatelský avatar
Mitria
Příspěvky: 73
Registrován: sob říj 14, 2006 19:59
Bydliště: NY a Praha

Příspěvek od Mitria »

Sluníčko píše:tak už jsem dorazila ze Sradinie :) moc se mi tam líbilo. Středozemí je hornaté poseté korkovými duby, vinicemi, pasoucími se ovcemi a přijde mi trošku drsnější. Okraje ostrova jsou olemovány krásnými plážemi. Přesně jak z těch kýčovítých fotek - bleděmodrá vodička.
Měli jsme aprtmán, hezky veliký, s veradou a zahradou s výhledem na moře. No nádhera. Ráno při snídani jsem pojídala hroznové víno a koukala na moře. Chodila jsem ráno při východu slunce meditovat na pláž.
Měla jsem i své běžecké trasy přes kopec okolo korkovníků s nádherným výhledem na záliv.
Jinak ovoce jsem myslela že tam bude víc, ale nebylo. Vévodily hrozny, které ale byly výborné.

No doufám, že mi tady moc neuteklo.... :D vždy čtu vše zpětně, ale tentokrát nevím, jestli mi to vyjde, tak kdybych o něco moc přišla tak mi dejte vědět. :D
Vrátila jsem se z dovolené a šup plno práce v práci, škola začíná a já nemám ani čárku z bakalářské práce.... už aby byl červen :lol: ba ne, vše je zajímavé a ráda budu na toto období vzpomínat jak jsem "vyšilovala" zatím se držím a neustále se snažím být v klidu. :wink: :)

tak zatím papa
teda to je krasa, uplne me tam Tvuj popis prenesl, jako kdybych tam byla:) Sardinie je nadherna..
Drzim palce s bakalarkou :wink:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Mitria píše:
Sluníčko píše:tak už jsem dorazila ze Sradinie :) moc se mi tam líbilo. Středozemí je hornaté poseté korkovými duby, vinicemi, pasoucími se ovcemi a přijde mi trošku drsnější. Okraje ostrova jsou olemovány krásnými plážemi. Přesně jak z těch kýčovítých fotek - bleděmodrá vodička.
Měli jsme aprtmán, hezky veliký, s veradou a zahradou s výhledem na moře. No nádhera. Ráno při snídani jsem pojídala hroznové víno a koukala na moře. Chodila jsem ráno při východu slunce meditovat na pláž.
Měla jsem i své běžecké trasy přes kopec okolo korkovníků s nádherným výhledem na záliv.
Jinak ovoce jsem myslela že tam bude víc, ale nebylo. Vévodily hrozny, které ale byly výborné.

No doufám, že mi tady moc neuteklo.... :D vždy čtu vše zpětně, ale tentokrát nevím, jestli mi to vyjde, tak kdybych o něco moc přišla tak mi dejte vědět. :D
Vrátila jsem se z dovolené a šup plno práce v práci, škola začíná a já nemám ani čárku z bakalářské práce.... už aby byl červen :lol: ba ne, vše je zajímavé a ráda budu na toto období vzpomínat jak jsem "vyšilovala" zatím se držím a neustále se snažím být v klidu. :wink: :)

tak zatím papa
teda to je krasa, uplne me tam Tvuj popis prenesl, jako kdybych tam byla:) Sardinie je nadherna..
Drzim palce s bakalarkou :wink:
děkujiiii :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

576 je korkový dub
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

To je nádhera! Díky moc! :-) Sice špatně snáším teplé země, ale tohle navnadilo i mě, sem bych si zajela (někdy v zimě :lol: ). Moc pěkné fotečky! :P
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Vítej zpět, chyběla jsi tady :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

v zimě je to tam prý ideální na kolo


--------------

děkujiii :oops: :)
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Fotky jsou móóóc krásné :) Věřím, že se Ti tam líbilo.

A bakalářku určitě zvládneš. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji :D

ano, už se to rýsuje, já jen že jsem měla mnoho přečtených informací a najednou jsem byla na pochybách jak to zpracovat, ale včera už jsem udělala osnovu, tak teď už to půjde.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak se s vámi na pár dní loučím :) a těším se na viděnou, příští týden bych už měla být. Mám v poslední době méně času, asi to bude až do Vánoc, ale snažím se stále tady nahlížet a sledovat. Jsem ráda, že jste :) Těším se na psanou nebo na viděnou na nějakém srazíku.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no tak jsem se nad sebou zamyslela a řekla si, že bych měla tělíčku dopřát odpočinek a dnes držím půstík, jak už jsem psala v jiném vlákně, spíš v to doufám, protože mysl je neuvěřitelná a může mi začít tvrdit že se mám najíst.....jak překročím 12.00 hodin, tak už jsem v pohodě, tak jen vydžet do té doby
on je už zázrak to, že jsem si to včera večer nebo dnes ráno zase nevymluvila a šla do toho, tak bych to chtěla vydržet, uvidíme....
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

Jani,držím palečky a těším se na setkání zítra.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji moc :)

já se též těším :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak pracovní doba se chýlí ke konci....zatím jsem to přežila úplně v pohodě, žádné pocity slabosti atd. tak te´d ještě abych dobře večer usnula a bude to báječné :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

No super, blahozelam.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

chtěla jsem s tebou zvládnout ndes po dlouhé době zase půst a ted mi zavolala kamarádka, jak dala na mne a vyzkoušela kaki a jak prý to je vážně dobré......a tak mě dostala, dvě jsem zblajzla a zajedla čokosnem :oops: a tak mi to dnes šlo!!! :cry:
mirka
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak jsem to přežila a dokázala...pro někoho je to směšné jeden den, ale pro mě je to po dlouhé době VÝKON :) proběhlo to v pohodě, jen večer se mi torchu motala hlava. Dnes ráno, taková pomalost, hodně dobře mi udělala studená sprcha a otevřené okno s čerstvým vzduchem. Potom jsem se napila a bylo mi ještě lépe, ne že by mi bylo nějak špatně, ale byl to takový divný stav.
V noci se mi zdál sen, že držím půst a je 16.00 hodin a jsem s kamarádkou v restauraci a objednávám si jídlo, sním ho a najednou mi to doje - vždyť já držím půst!!!! byla jsem tak smutná :cry: , potom jsem se vzbudila, to byla úúúúleva, že to byl jen sen :) za chvíli dám hruštičku. Koupila jsem si i pomelo, tak se těším. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Katarína píše:No super, blahozelam.
děkuji :) z mého pohledu je k čemu :wink: :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ml píše:chtěla jsem s tebou zvládnout ndes po dlouhé době zase půst a ted mi zavolala kamarádka, jak dala na mne a vyzkoušela kaki a jak prý to je vážně dobré......a tak mě dostala, dvě jsem zblajzla a zajedla čokosnem :oops: a tak mi to dnes šlo!!! :cry:
nebuď smutná, já se odhodlávala tolikrát a najednou přišel pravý moment a šlo to... :)

chtěla jsem si dnes koupit kaki a neměli ho :? nedá se nic dělat :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Sluníčko jeden den půstu není směšný, já ještě nedokázala ani to...a pokaždé obdivuji každého, kdo půst drží ať je to jeden den nebo jeden měsíc. ..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

děkuji moc :oops: :)
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Gratuluji k půstu, Sluníčko!!! :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

děkujiii :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

Sluníčko píše:
ml píše:chtěla jsem s tebou zvládnout ndes po dlouhé době zase půst a ted mi zavolala kamarádka, jak dala na mne a vyzkoušela kaki a jak prý to je vážně dobré......a tak mě dostala, dvě jsem zblajzla a zajedla čokosnem :oops: a tak mi to dnes šlo!!! :cry:
nebuď smutná, já se odhodlávala tolikrát a najednou přišel pravý moment a šlo to... :)

chtěla jsem si dnes koupit kaki a neměli ho :? nedá se nic dělat :)
taky jsem včera měla pocit, že to příšlo sama, ale pak i to kaki :lol: . dnes jsem taky ještě nejedla, ale mám v tašce 20ks kakíků, tak nevím jak to dopadne. ve špáru jsou za 4,90, to jsem je tam nemohla nechat :D
mirka
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no týýý jo to je cena...tak to bych také neodolala, to by byl nákup....
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

ml píše: mám v tašce 20ks kakíků, tak nevím jak to dopadne. ve špáru jsou za 4,90, to jsem je tam nemohla nechat :D
Tiše závidím. Já měla dnes 2 kousky a bylo to málo. Ale mít jich doma 20, tak bych pořád na ně chodila a asi by jich do druhého dne moc nezbylo.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

taky nevím kolik jich zítra bude. už jsem se do nich s lucinkou pustila, co příjde markétka ze školy, pomůže nám. jsou fakt skvělé :P
mirka
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

včera jsem byla na Floře a obsluhu jsem neznala, to jsem si tedy jen myslela.... :) mě obsluha poznala podle fotek zde..... :) a obsluhou byla.... Pavluška :D tak jsem měla velikou radost, že jsem ji poznala :D


já nevím, čím to je, ale když si někoho představuji, tak má přinejmenším vždy jíiné vlasy než si myslím.... :) přesný opak (v barvě). Pavluška jsem si říkala (představuji si ty lidi, co tady píší tak nějak samovolně, mám najednou před sebou nějaký obraz), tak při tom představování hned v počátku, kdy jsem ji tady poznala, jsem si představovala, že bude hnědovlasá a je to blondýnka :) jak jinak, když si budu vždy představovat opak, tak se budu trefovat. :D

měla jsem velkou radost, že jsem ji poznala :)
Eva

Příspěvek od Eva »

Sluníčko: Je to nejspíš jen náhoda, ale mám to s těmi představami podobně. A ještě k tomu jsem si Pavlušku také představovala jako tmavovlásku :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Aj ja. Pavluska, rob s tym predsa nieco :lol: .
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :D
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já myslela že Pavluška je sklenice vody...není? Hmm... :)
Odpovědět