Standa K.

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

Se chyt diety 80-10-10, avokado staci jen jedno pres den. Idealne k veceri s nejakou zeleninou.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

ráno - hodinová procházka, 3 min slnko

8,00 - 1/4 melouna
10,00 - 6 banánů
12,30 - 1/4 melouna
15,00 - 4pomeranče
17,00 - 2 avokáda + salát

hurá druhej 99,9 %ní den (ztroška soli no...)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

dnes ráno totálně zamračeno, tak jsem se vrátil z vycházky "vyhládlej" :-)

1/4 melounu
4 pomeranče
cejtil jsem, že to není ono (že by chybělo to slnko ?), naštěstí jsem šel na obchodní schůzku, venku už pažák tak jsem kukal 3 minuty do nebe se zavřenýma očima a i během chůze když to šlo tak s hódně přihmouřenýma... tak do hoďky se pocity naprosto normalizovali...
6 broskví
1/4 melounu
a teď se těším na zel. salát s avo doma...
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Standa K.

Příspěvek od awa »

Já sním denně tak max. jen jedno avokádo a to ještě po půlkách. Nebývá mi moc dobře do ořechách a semínkách, pokud nejsou namočené a mírně naklíčené, to pak radši to avokádo. Dvě ava za den jsem ještě nikdy nesnědla, tak mi těžko po nich nikdy nebylo. Tedy vlastně jednou, ale to jsem je měla s česnekem, který mi sice chutná, ale nesedí. :oops:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Standa K.

Příspěvek od buc11 »

stando ty nějak válíš
dnes se mi stalo (už po druhý v životě) sem si rozmixoval (ETA) avoša i s peckou, docela hnusný, ale bylo mi líto to vyhodit, aha musím přelézt k sobě
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Standa K.

Příspěvek od Sluníčko »

:lol:
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Standa K.

Příspěvek od awa »

Jéje, já dostala výprasků za vzdorovitost....Dobré slovo na mě do 10 let neplatilo. Újmu z toho nemám žádnou a (:-) tu vlastnost jít si vlastní cestou ze mně stejně nevytloukli. Díky tomu jsem schopna bez jakýchkoli traumat vést odlišný životní styl než moji předkové...přeci jenom doba se změnila...
Já většinou koukám, co lidi dělají a jací ve skutečnosti jsou, než co říkají....
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

tak dne od 5,03 jsem dal slnko

bo jsu děsnej inteligent, dal jsem si do mobilu do "odpočítávání" 4 hodiny místo 4 minuty a čekal na pípání - po 9,5 minutách mi to už bylo divný - subjektivně vše v pořádku, jen se mi na pravým oku udělal červený-krvavý bod velikosti cca.3-4 mm v průměru - nebolí nic - nechám to samo vyhojit
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Standa K.

Příspěvek od Pavluška »

:)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

jo pohoda, mobil si radči 2x kontroluju, červenej flek sa zmenšuje, nic nebolí, neslzí či tak ...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

ták a máme to...

TV a PC+video už smrdí doma ve skříni !!!!

Pravda, bylo z počátku trochu boje ale :
- kluci "objevili" a vytáhli stavebnice a karty
- princezna oprášila panenky a na pohádky si už ani nevzpomene
- místo večerních Simpsnů jdem na pragulku

uvidíme co udělá začátek školy ale snad se ty krámy pohnou ze skříně tak leda do frcu... a proto hip, hip hurá !!!
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Standa K.

Příspěvek od hugis »

Super.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Schoval si aj počítač? Ja by som ho určite minimálne tomu mladšiemu synovi nechala (pravda je, že ten starší chatuje celé hodiny - ale myslím, že časom to prejde, badám, že ho to už znechucuje a radšej ide hrať squash alebo posilňovať). Pre mladšieho je internet spojenie s jeho vodáckym svetom. Pozerá si vodácke stránky a aj jeho výsledky, ako sa umiestnil na pretekoch. Študuje trate a pozerá videá z jázd a foto. Myslím, že keď má decko dostatok iných záľub, tak mu nehrozí vysedávanie pred počítačom či pred telkou, lebo to nenahradí osobný zážitok, ktorý má pri športe či pri inej zmysluplnej činnosti. No, to vlastne platí nielen pre deti :wink:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Standa K.

Příspěvek od Fiona »

Taky to s tim internetem vidim podobne. I kdyz je super zbavit se televize (pasivnejsi a vic ducha ubijejici zabavu si snad uz ani nelze predstavit, zlata hospoda proti tomu).
Ale pozoruju na sobe, jak lehce clovek i pri silne averzi k televizi spadne do jeste horsi zavislosti na internetu. Je fakt ze tim jak je to interaktivni to nevede az k takove apatii jako TV, ale zase je to o to navykovejsi. Clovek nejenze pri tom prosedi 8 hodin v praci, pracuje s internetem, krati si pracovni dobu blbinami zase s pomoci internetu, ale pak jeste prijde domu, zkontroluje mejly, zpravy, vyridi agendu... a asi uz by mel jit ven, ze, jenze zabava teprve zacina. Vse co me zajima vyhledavam v prvni rade na internetu, tu a tam koupim knizku. Kdyz si chci o tom pokecat, zas jen na internetu s podobne ladenymi lidickami, neb s lidmi ve fyzickem okoli to moc nehrozi. A spolecensky, intelektualni a zel obcas i duchovni zivot se pomalu presouva do virtualniho sveta... to u te televize se da aspon vyzehlit :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

net doma vůbec nemáme zavedený...

kdyby chtěli na PC dělat COKOLIV smysluplného tak jim ho samo ze skříně vytáhnu...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

dneskom mně žena poprvé kývla (asi to nemyslela ještě moc vážně) na to pastevčení tak uvidím...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

všichni okolo jsou blázni jen já jsem letadlo....

nějak mi dělá každý ráno větší a větší potíže předsvědčit svý tělo a vstát do teho kolotoča tady... moderní svět je ještě jakež takež pro svobodný či alespoň bezdětný, jsou pány svýho času, můžou ho využít na sportování, procházkování a spol.

jenže s dítětem a rodinou se všechno mění... neustálý kolotoč nakupování jídla a oblečení,obutí, shánění všelijakých kravin (jsou furt nějaký narozeniny, dovybavuje se byt apod.), třídní schůzky,a nejen to, moji maličkou skoro 5 letou slečnu vychovávají školka a babičky (kam s malou o prázdninách, že ?) = škoda mluvit, co jsme do 4 let do ní dostali to je v troskách (stravovací návyky, chování...)

to nemluvě o sexu, já ho potřebuju aspoň 2x denně, moja je večer unavená, ráno nemá čas, udělali jsme si teďkom dlouho slibovaný "romantický víkend" - chatička na Vysočině, jen my dva... tož krááásné to bylo, i na můj tolik oblíbený sex v přírodě došlo... jenže vypláznout 2,500 Kč za víkend nemůžem často, doma díky tomu kopa nevypranýho a nevyžehlenýho prádla takže teď o to větší stres....

chtěl bych mít ještě děti, ale chcu si je vychovávat sám (sami), nedávat je cizím, žít v kruhu své rodiny, společně pracovat a žít, život si užít ne toto živoření....

a nyní jsem u jádra pudla...

podle mne je řešením nechodit do práce, žít nejen nízkorozpočtově ale přímo nularozpočtově, tak trochu jako pastevec, samozásobitelsky jak co do jídla tak ošacení (kožešiny) a všeho ostatního (no možná nějaký to ruční nářadí výměnným obchodem :wink: ), v dřevěným domku bez inženýrských sítí, se stádem ovcí a koz (jogurty, sýry samo bio a vita), ovocným sadem (víno na zimu), ořechy... s haldou dětí okolo sebe, s milující ženou po boku či pod sebou :wink: v rodové osadě podobně "postižených"

moja je dost nekonformní ale ještě stále "maloměšťák" - hlavní argument proti výše zmíněnému je "co by tomu řekli lidi (rodina, úřady...)"

co vy (a hlavně ženské) na to ??
jsem blázen, snílek ??
a co na to Jan Tleskač ??
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Standa K.

Příspěvek od Fiona »

Stando, vydrz, je blba mesicni faze, vecer bude o neco lip.
Jo, je nas vic co uz nam to vsecko leze na mozek a chystame se do dzungle :)
Napred by ale mozna pomohlo dusledne prehodnotit, co clovek opravdu potrebuje a co jsou kraviny 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Fiona píše:Stando, vydrz, je blba mesicni faze, vecer bude o neco lip.
Jo, je nas vic co uz nam to vsecko leze na mozek a chystame se do dzungle :)
Napred by ale mozna pomohlo dusledne prehodnotit, co clovek opravdu potrebuje a co jsou kraviny 8)
ne, to je v pohodě, nemám depku jako takovou jen pocit asi jako člověk-optimista v koncentráku "jo, vydržet se to dá, i sranda je ale..."

často teď filosofuju s naším zakrslákem králíkem v kleci "jsme na tom dost stejně co ??"
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

Tak mi tak neco rika, ze dokud se clovek nenauci bejt spokojenej tam kde je, nebude spokojenej ani nikde jinde.

Tak trosku to beru podle sebe. Kamkoliv jsem se prestehoval tam jsem nasel zase jenom sam sebe.

Takze dzungle ano, ale az bude clovek dost silnej na to aby si ji umel spokojene uzit .
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Standa K.

Příspěvek od Fiona »

Ono mozna do ty dzungle nepotrebuje byt clovek ani tak moc silnej, jako spis lehkej 8) Treba by mel mit jen tolik, aby se mu to lehko nosilo, aby se moc nezpotil, aby pak nemusel moc casto prat, jezto nevi kdy zas priste potka vodu apod. Take by mel byt v pohode schopen nejist az do doby nez najde dalsi chutny strom :) A ty stromy by mel stridat, nejist furt jen z jednoho. I kdyz u stromu to mozna nevadi, nevim. Kazdopadne z jedne pampelisky neradno krast vickrat za sebou, hned po prvnim ohlodani je nastvana a horka jak zluc. Chudinka :|
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Standa K.

Příspěvek od buc11 »

dvdmchl píše:Tak mi tak neco rika, ze dokud se clovek nenauci bejt spokojenej tam kde je, nebude spokojenej ani nikde jinde.

Tak trosku to beru podle sebe. Kamkoliv jsem se prestehoval tam jsem nasel zase jenom sam sebe.

Takze dzungle ano, ale az bude clovek dost silnej na to aby si ji umel spokojene uzit .
Tos řek pěkně, taky ma zkusenost, nízkorozpočtově může člověk žít hned okamžitě a když se začne vymlouvat kvůli dětem, svátky atd, a navíc je to hodně nepohodlný a dětem stačí dát lásku a spousta nebo ojedinělé rodiny to dokáží, osobně jsem rád že už to nemusím a taky sem to ani nedokázal i když jsem zkoušel iminiteror, ale nelituji, stejně mě mají rádi a ani jim nic jiného nezbývá a třeba až budou potřebovat tak si to použijou
A furt říkám, vyzkoušet na nečisto jako nízkorozpočtově
nakonec pěknej slint, žánop
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Standa K.

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:
dvdmchl píše:Tak mi tak neco rika, ze dokud se clovek nenauci bejt spokojenej tam kde je, nebude spokojenej ani nikde jinde.

Tak trosku to beru podle sebe. Kamkoliv jsem se prestehoval tam jsem nasel zase jenom sam sebe.

Takze dzungle ano, ale az bude clovek dost silnej na to aby si ji umel spokojene uzit .
Tos řek pěkně, taky ma zkusenost, nízkorozpočtově může člověk žít hned okamžitě a když se začne vymlouvat kvůli dětem, svátky atd, a navíc je to hodně nepohodlný a dětem stačí dát lásku a spousta nebo ojedinělé rodiny to dokáží, osobně jsem rád že už to nemusím a taky sem to ani nedokázal i když jsem zkoušel iminiteror, ale nelituji, stejně mě mají rádi a ani jim nic jiného nezbývá a třeba až budou potřebovat tak si to použijou
A furt říkám, vyzkoušet na nečisto jako nízkorozpočtově
nakonec pěknej slint, žánop
To je presne vystizeno. Je to o nas samotnych. Kamarad mi rek, ze clovek vidi svet tak, jak ho sam vnima. A ten vjem se kazdou chvili meni, podle nalad a tak. Ja treba po navsteve nemocnice si taky uvedomim jaky mam stesti ze jsem zdrava a ze je mi dobre na tom svete.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Standa K.

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:
dvdmchl píše:Tak mi tak neco rika, ze dokud se clovek nenauci bejt spokojenej tam kde je, nebude spokojenej ani nikde jinde.

Tak trosku to beru podle sebe. Kamkoliv jsem se prestehoval tam jsem nasel zase jenom sam sebe.

Takze dzungle ano, ale az bude clovek dost silnej na to aby si ji umel spokojene uzit .
Tos řek pěkně, taky ma zkusenost, nízkorozpočtově může člověk žít hned okamžitě a když se začne vymlouvat kvůli dětem, svátky atd, a navíc je to hodně nepohodlný a dětem stačí dát lásku a spousta nebo ojedinělé rodiny to dokáží, osobně jsem rád že už to nemusím a taky sem to ani nedokázal i když jsem zkoušel iminiteror, ale nelituji, stejně mě mají rádi a ani jim nic jiného nezbývá a třeba až budou potřebovat tak si to použijou
A furt říkám, vyzkoušet na nečisto jako nízkorozpočtově
nakonec pěknej slint, žánop
To je presne vystizeno. Je to o nas samotnych. Kamarad mi rek, ze clovek vidi svet tak, jak ho sam vnima. A ten vjem se kazdou chvili meni, podle nalad a tak. Ja treba po navsteve nemocnice si taky uvedomim jaky mam stesti ze jsem zdrava a ze je mi dobre na tom svete.
já to mám i po pohřbech
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Standa K.

Příspěvek od Sweetie »

:D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

teda ten buc mně ale dal - já a nevitarián :twisted:

tak jsem šel do sebe a včíra jsem dal 100% day a to bez chutí, jen k večeru to trocha přišlo ale to jsem doslova "rozprocházkoval"

esli to nebode tím, že už týden používám plastový struhadlo a příbor (zirkonůž je teprv na cestě)

ne, není to (hlavně) tím, myslím si, že vím v čem to je, když dodržuju určitý zásady tak to vychází, pak přijde fáze "jo, už jsem za vodou", ze zásad slevím a zas lítám ve vařeným, tak tady sám sobě veřejně slibuju, že tentokrát nepovolím... :evil: :evil: :evil:
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Standa K.

Příspěvek od ajla »

Stando, ber to s úsměvem, svět je krásný :) :D :lol: (:-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Standa K.

Příspěvek od buc11 »

stando to není pravda, křivdíš mi, pochyboval jsem možná o stopro a i když se ti dařilo, jak jsem tě chválil a to nemám ve zvyku, podívej se tady vejš, ale sáms psal 99,9 a když si projedeš své příspěvky, tak je tam plno zajímavých teorií až nevita a některý pastevecký jsem i zkoušel, bylo to šmakové, dobře to plnilo ale nebylo to lepší než frutafut,
Závěrem já tomu kdo se snaží o něco v této oblasti (v souladu s mým zasměřováním) a je na cestě a nebo cizeluje vůli, velice fandím.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

ajla píše:Stando, ber to s úsměvem, svět je krásný :) :D :lol: (:-)
ale dyť já vím a tak to beru, já jen nestíhám dělat smajlíky a tak to z toho psanýho vypadá, že se snad dokonce zlobím ale to já neumím a na Bucíka už tuplem ne :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (teď jsem to s nima trochu dohnal.. :D )
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

včíra 100% day (až na ty Wobenzýmy, že áno), navíc čistě fruta...
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Katarína »

Fiona píše: to u te televize se da aspon vyzehlit :roll:
Take nieco ako zehlenie ani nepraktizujem.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Katarína »

Fiona píše:Stando, vydrz, je blba mesicni faze, vecer bude o neco lip.
To argumentovanie s mesacnymi fazami poznam. Bud prave nejaka je, alebo sa prave nejaka blizi alebo uz bola... len konca to nema nikdy. :wink:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Katarína »

buc11 píše:já to mám i po pohřbech
:D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Katarína »

Ahoj, Stando, tiez samozrejme drzim palce v Tvojej kampani. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

9,00 - 5 pomerančů
11,00 - 4 pomeranče
12,50 - 5 pomerančů
15,20 - 4 pom.
18,20 - 6 banánů + 3 rajčata
Naposledy upravil(a) Standa K. dne úte úno 17, 2009 8:00, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Honza »

jakože je to v troskách (ty děti a jídlo vod 5.-6. roku)
s tím se musí počítat, ale důležité je podle mě úplně nepovolit (jako těm babičkám, dědům a jídelnám) a držet non-stop (použiji bucovo) "miniteror". Nemusí to vycházet, ale určitě je třeba dávat permanentně najevo názor. Honzík třeba stále jí ve školce max 2x týdně - zbytek doma (chodí před obědem). Chápu, že nevždy to jde, hlavně když člověk je furt v práci a nemá kdo by ho vodil domů, ale já bydlím tak, že po jedné straně baráku mám kancl a po druhé školku, ale i tak je to pro mě náročné časově.
Jinak koukám, že pastevectví tě ještě neopustilo.. :D
Co takhle někam na magadaskar a sad tam.. 3x za rok sklizeň... teplo, světlo, moře..
Nevědomost je tak lehká!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Honza píše: dávat permanentně najevo názor. Honzík třeba stále jí ve školce max 2x týdně - zbytek doma (chodí před obědem). Chápu, že nevždy to jde, hlavně když člověk je furt v práci a nemá kdo by ho vodil domů, ale já bydlím tak, že po jedné straně baráku mám kancl a po druhé školku, ale i tak je to pro mě náročné časově.
Jinak koukám, že pastevectví tě ještě neopustilo.. :D
Co takhle někam na magadaskar a sad tam.. 3x za rok sklizeň... teplo, světlo, moře..
ad 1 - dávám, dávám - mám novinu - dal jsem tátovi přečíst ty maily co jsem poslal do TV a získal ho k další spolupráci - potřebuju vyhledat spousty informací k knihách, statistikách apod. - on je čiperný důchodce, skvěle mu to myslí a kývl mi na spolupráci, mám z toho velkou radost

ad 2 - školka blízko bydliště i pracoviště - to se někdo má...

ad 3 - uvidíme :D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

6,00 - 1 grep (čistě na žízeň)
9,30 - 1 grep + 7 mandarinek
11,30 - 3 velký banány
14,15 - 9 mandarinek
15,30 - 3 velký banány
18,00 - 1/2 pomela + 6 mandarinek
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

8,40 - 1 grep + 6 mandar.
10,50 - 4 velký banány
13,00 - 1 grep + 7 mandarinek
15,20 - 10 mandarinek
18,00 - 2 tmavý rohlíky+máslo+zelenina, pečený brambory + zelenina
Naposledy upravil(a) Standa K. dne pát úno 20, 2009 8:01, celkem upraveno 7 x.
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

Přecházíš na 100%, nebo neřešíš?
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

dvdmchl píše:Přecházíš na 100%, nebo neřešíš?
nehrotím, neřeším, dneska už ale tak nějak cejtim, že dám večer vařený... ale to jsem si včera taky myslel a najednou byla chuť na vařený ta tam tak uvidím
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

Jj to je imho nejlepší postup. Nic neplánovat, rozhodnout podle situace. Pak je člověk víc spokojenej, nic si nevyčítá a tak.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

08,45 - 4 pomeranče
10,30 - 2 velký banány
12,30 - 4 pomer.
15,10 - 2 pom + 10 mandar
17,30 - zelen. salát + 3 banány + 3x pečivo s máslem
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

váha - 87 kg
8,30 - 1 pomer
10,25 - 4 pomer
12,35 - 5 banánů
14,25 - 11 mandarinek
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

tak jsem byl zasejc v médiích, tentokrát bohužel...

http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region ... 90318.html

co zbývá, že by protestní hladovka (že by ta mnou zde slíbená veřejná propagace půstu tento rok ?? :D :D :D )
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Standa K.

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:tak jsem byl zasejc v médiích, tentokrát bohužel...
Řeknu Ti na rovinu, že by mne to štvalo taky. Nemám rád, když se buduje cokoli na úkor dětí, které si pak nemají kde hrát a vysedávají doma u televizí a PC her. Děti ze sídlišť maj smůlu. Já vím, radí se to snadno, ale "vypadni" s rodinou na kraj města nebo do vesnice. Tvý děti to ocení. No... vaše situace mne mrzí a přeju hodně zdaru, pokud to ještě jde zvrátit.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

Neboj, díky krizi parkoviště zase zaroste i s autama a zase bude dobře. :)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

nejhorší je, že to parkoviště není pro náš panelák, ten má parkovacích míst dost ale pro o kousek vzdálenější, kterýmá klidovou zónu ze všech 4 stran (my zepředu parkoviště, zboku frekventovanou silnici) a tak nemaj kde parkovat, místo na parkoviště by se tam taky našlo ale bydlí tam tajemnice.... grrr
dvdmchl

Re: Standa K.

Příspěvek od dvdmchl »

JJ jestli na to nemáte se ženou hypotéku, tak bych asi přemýšlel o jiném bydlení. Panelák je zlo i bez parkoviště.
asarm
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2009 22:06

Re: Standa K.

Příspěvek od asarm »

Dobry den,

rada by som sa podelila o propravovane projekty v raci surpvej stravy
web je www.freshfood.sk

rada by som spropagovala vitariansvo ako tak, tiez dala do podobyknihy, kedze v sucastnosti je tento druh takmer nerealne zohnat, tiez DVD s receptami, cvicenia a vsetko okolo toho. Tiez s a zamerat na deti, pretoze ma az razi ked vidim ako dnesne deti spu hamburgerami, cokoladou a coca colou - a potom sa cuduju ze su hyperaktivne

Chcem dat jasne najavo ako strava posobi na kazdeho zna a co je dobre a co su len myty ktorymi nas klamali cele roky. Urcite nie vedome, pretoze napr nasi rodicia nepoznli nic ine.
Preto som presvedcene ze je velmi dolezite zvyraznit aka je dolezitost Surovej stravy

Vyborna stranka

za www.freshfood.sk Anna Krutekova
Odpovědět