Standa K.

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

fčíra 100%
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Na vědomost se dává, že jsem si jako platformu pro styk s (zejména) nevitariánským světem zvolil www.septegram.blog.cz

Jsa počítačové a internetové nedochůdče díky za každý tip či radu (klidně i kritiku :D ) ohledně hlavně formy ale i obsahu (co je to "septegram" zveřejním v průběhu roku 2010 opět videem (mám ideu obsáhlejší témata zveřejňovat obrazem, drobnosti písmem), teď to není nijak podstatné)
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Standa K.

Příspěvek od Jirka N »

důležitý je, aby si to lidi přečetli. Ja myslim, že blog který ma dvdmchl na idnesu je lepší volba. Nevim jak to tam přesně chodí, ale mam za to, že kdyz něco napíšeš (nebo nekdo jiný) tak se to objevuje na hlavním portálu, který má obrovskou návštevnost čili je šance, ze se to dostane k nejakým těm lidem.

a tak koukam, ze to funguje stejne... taky jak jinak sorry
tak spis na Idnesu te najde kdokoli, zatimco na blogu spis ti co tam maji ucet a sami pisi. Zase u idnesu musis byt (ctenar) registrovany, aby mohl diskutovat.
Naposledy upravil(a) Jirka N dne úte pro 08, 2009 17:27, celkem upraveno 1 x.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Standa K.

Příspěvek od dgm »

A neslo by to treba davat soubezne? I na idnes? Potom bys to mohl podle navstevnosti z jednoho stahnout.

Jinak Stando, pekny, hezky se to cte.

Obdivuju tu snahu, jses dric :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Standa K.

Příspěvek od mira »

No vidiš to :)
Si taky koleduješ o spoustu "chvály" a "osvěžujících dotazů."
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Standa K.

Příspěvek od buc11 »

stando v podstatě souhlas, doufám, že jdeš (stále)(mi) příkladem
jen snad, já dávám králikům už 10 let jen sečený, a to i mokrý, třebas včera, jen v zimě suchý, sem tam něco po pravdě zdechne, ale očkovanců i jen na suchým v okolí řádově víc, když před cca 10ti lety mi můj první vrh ochořel mixomatozou asi 5% přežilo, ale od té doby všichni další potomci už to opět na rozdíl od okolních očkovanců nedostali
ovšem venku taky často najdu zajocha prežratého zeleným, hlavně vojtěškou, též zdochlého(ale to by nám nahrávalo, že nejsou zvyklý na takový obrovský lány monokultur)
a pes krmený masem(krmili sme ho leta kuřatami než nám masosvaz v Pavlovicích zavřeli) PMN smrdí ještě víc, ale já jsem zaujatý
-trochu jsem se tak zamýšlel, kdo by pro nás (vitariány) mohl být antagonistický protivník, jestli židovská loby, nebo usa, vepřohlavojedi, vegetariáni nebo jiné dělené stravy a i z vlastní zkušenosti bych vypíchl tu mokrobiotiku, asi kvuli tomu ovoci..
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

buc11 píše:stando v podstatě souhlas, doufám, že jdeš (stále)(mi) příkladem
jen snad, já dávám králikům už 10 let jen sečený, a to i mokrý, třebas včera, jen v zimě suchý, sem tam něco po pravdě zdechne, ale očkovanců i jen na suchým v okolí řádově víc, když před cca 10ti lety mi můj první vrh ochořel mixomatozou asi 5% přežilo, ale od té doby všichni další potomci už to opět na rozdíl od okolních očkovanců nedostali
ovšem venku taky často najdu zajocha prežratého zeleným, hlavně vojtěškou, též zdochlého(ale to by nám nahrávalo, že nejsou zvyklý na takový obrovský lány monokultur)
a pes krmený masem(krmili sme ho leta kuřatami než nám masosvaz v Pavlovicích zavřeli) PMN smrdí ještě víc, ale já jsem zaujatý
-trochu jsem se tak zamýšlel, kdo by pro nás (vitariány) mohl být antagonistický protivník, jestli židovská loby, nebo usa, vepřohlavojedi, vegetariáni nebo jiné dělené stravy a i z vlastní zkušenosti bych vypíchl tu mokrobiotiku, asi kvuli tomu ovoci..
zajímavý o tý tvý zvířeně :
- králíci i pes byli na 100% syrovojedlíci ?? u našeho psa stačí aby někde našel kus chleba a smrdí a prdí až hrůza...

- to s tou myxematózou by odpovídalo tomu co mi řekl vysokoškolský profesor přednášející v Brně na veterině s kterým jsem měl hodinovou plodnou debatu.
Když jsem se ho ptal např. na úmrtnost lidí a domácího dobytka versus odolnost divokého tak odpověděl v tom smyslu, že někdy v dávnověku na to pár zvířat pokapalo (těžko ověřit kdyžu teho nikdo nebyl ale dejme tomu) a ostatní generace již měli protilátky. Na dotaz, proč za ta tisíciletí se nezvykly i lidé jsem ale kloudnou odpověď nedostal, prý tím jak moc migrujem po světě (? a to i v minulosti - bez letadel, cestovního ruchu ??).

U těch zajáců v přírodě není jisté co všechno pojedli něž bídně zahynuly...

Králíci předpokládám budou v králíkárně, to by mohlo mít nějakou souvislost s tímto :
http://www.szes.chrudim.cz/vyzkumna-cinnost/
článek je o včelím moru, o tom, že divoké včely ho neznají, autoři to přikládají k hygienické situaci u chovaných včel (mně to zapadá tak, že díky namnožení parazitů (tentokrát vně organismu) do množství na které již IS nemá prostředky organismus podléhá)
Naposledy upravil(a) Standa K. dne stř pro 09, 2009 11:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Standa K.

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:Na vědomost se dává, že jsem si jako platformu pro styk s (zejména) nevitariánským světem zvolil http://www.septegram.blog.cz
Stando moc se mi to líbí a využívám tohoto odkazu - posílám pár lidem, které "lámu" na zdravější životní styl. Prosím Tě ale těch pravopisnejch chyb je tam škoda, s tvrdejma měkkejma i/y se zalamuj trochu víc :)
Díky, paráda
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Jindra píše:
Standa K. píše:Na vědomost se dává, že jsem si jako platformu pro styk s (zejména) nevitariánským světem zvolil http://www.septegram.blog.cz
Stando moc se mi to líbí a využívám tohoto odkazu - posílám pár lidem, které "lámu" na zdravější životní styl. Prosím Tě ale těch pravopisnejch chyb je tam škoda, s tvrdejma měkkejma i/y se zalamuj trochu víc :)
Díky, paráda
dík za upozornění, češtin je můj kobylek :-)
Uživatelský avatar
araila
Příspěvky: 224
Registrován: stř led 02, 2008 17:38
Bydliště: Praha / ČR / EU / Země

Re: Standa K.

Příspěvek od araila »

Psi jsou domestikovaní z hyen, ne? Tak to pochybuji, že ty by byly vegetariánkami....:))
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

araila píše:Psi jsou domestikovaní z hyen, ne? Tak to pochybuji, že ty by byly vegetariánkami....:))
syrovojedlík se nerovná vegan :-)
psa krmím masem ale iba len syrovým
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Standa K.

Příspěvek od dgm »

Stando, da se nekde sledovat kolik lidi tvuj prispevek cetlo? a hodnoceni? aniz bych musela hledat v poradi ve statistikach ?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

dgm píše:Stando, da se nekde sledovat kolik lidi tvuj prispevek cetlo? a hodnoceni? aniz bych musela hledat v poradi ve statistikach ?
když to já právě nevím :-)

co se videa týče tak mi fčíra poslal Michal Kreslík, že má 6000 prohlídnutí (jen se nedaj vyselektovat ti, co to za 3 minuty zapíchli ale jestli jich dokoukala aspoň třetina tak i tak dobr)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Standa K.

Příspěvek od Sitar »

Stando, parádní video, konečně jsem to skouknul, na dvakrát. Začátek vynikající, poněvadž v něm bylo spousta pro mě nových informacích (kůrovec, porodnice, četnost vyměšování...), ke konci už jsem to většinou znal, ale je dobrý to mít takhle pohromadě.

Prosim Tebe, to s tou trávicí leukocytózou to máš nějak podložený nebo vycházíš jen z toho, že se o tom mluví? Uvítal bych nějakou studii nebo tak něco.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Standa K.

Příspěvek od Jirka N »

Standa K. píše:
dgm píše:Stando, da se nekde sledovat kolik lidi tvuj prispevek cetlo? a hodnoceni? aniz bych musela hledat v poradi ve statistikach ?
když to já právě nevím :-)

co se videa týče tak mi fčíra poslal Michal Kreslík, že má 6000 prohlídnutí (jen se nedaj vyselektovat ti, co to za 3 minuty zapíchli ale jestli jich dokoukala aspoň třetina tak i tak dobr)
mělo by podle:
http://blog.cz/funkce

po přihlášení by se ta nabídka statistik měla zobrazit
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Stando, asi Michio - teda ten Kushi.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

někam se už musím jít vybrečet, ten tlak je hroznej...

můj milovaný tatínek (73 let), "titán" dosud bez jakékoliv vážnější nemoci, bez léků, léčení apod. ale teď :

podzim 2009
operace oka - šedý zákal v nejranějším stádiu
táta po operaci skoro slepej, později postupné zlepšování, dnes schopen s obtížemi i číst
techniku a medikamenty použité neznám, já se o všem dozvěděl až ex offo, táta s tím dělal tajnosti, není fňukna

8. 1. 2010 14:00
taťka se těší na odpolední "kuželky" s bývalýma kolegama ale protože den předtím se necítil nejlíp, sem tam mírná ztráta vědomí tak zašel za svojí obvoďačkou a tak ho pro jistotu poslal sanitou do Vojenský nemocnice na vyšetření - zjištěn tumor na mozku

od tý doby spousty vyšetření, tumor je na boční straně, přišel včas, není velký, dnes převezen do Bohunické nemocnice k odběru vzorku a následné léčbě (rozhoduje se mezi operací o ozařováním)

já jako v tranzu, nevím proč ale až dnes mně napadlo, že snad můžu aspoň něco udělat
možnost alternativní léčby nemožná, táta tomu nevěří ani za mák, nesnažím se ho ani přesvědčovat ale přečetl jsem hodně ohledně enzymoterapie a ozónové terapie (oboje jako doplňkovou léčbu uznává i věda)

chci kontaktovat jeho ošetřujícího lékaře s nabídkou pomoci (finanční) NEVÍ NÁHODOU NĚKDO jak je to v našem zdravotnictví s podáváním např. WOBE-MUGOS, je velmi drahý a tak nevím jak je možno ovlivnit aby ho dostával, případně po předchozí konzultaci s lékařem zakoupit a předat doktorům ??
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Standa K.

Příspěvek od Samira »

Odpoved na Tvoju otazku sice nepoznam, ale chcem Ti vyjadrit aspon podporu a schvalujem Ti, ako sa snazis pre otca spravit cokolvek. Treba konat, co najrychlejsie.

Nieco mi z Tvojho textu pripomenulo mojho otca - ze nie je fnukna. Moj tatino pat rokov pred nami tajil, ze ma rakovinu. Nerobil celkom nic. Chodil k lekarovi, ten mu daval nejake tabletky... inak nic. NIC!
Keby som to vtedy vedela, keby som bola vtedy rozhladenejsia, ako som mozno teraz, vsetko mohlo dopadnut inak.
Keby...
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Standa K.

Příspěvek od mira »

To budeš muset plně hradit a ještě sám dohlížet na to, aby to užíval.
Lepší by byla vita dieta, třeba Gersonova.
Všeho s mírou.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

mira píše:To budeš muset plně hradit a ještě sám dohlížet na to, aby to užíval.
Lepší by byla vita dieta, třeba Gersonova.
táta je skálopevně a neprůstřelně přesvědčen o schopnostech medicíny (asi proto, že doteď s nimi neměl co do činění a o tuto oblast se nezajímal)

právě jsem mluvil s jeho ošetřujícím doktorem, odebrali mu vzorek, bez komplikací, enzymoterapii nepotvrdil ani nevyvrátil, o všem můžou rozhodnout až ti kam ho po vyšetření vzorku (bude to trvat cca. týden) předají, pak to zkusím znovu se zeptat
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Standa K.

Příspěvek od dgm »

Stando, tak hodne sil a na sebe davej hlavne pozor!!
Vim, jak moc je vycerpavajici, kdyz milovanemu cloveku chces pomoci proti jeho vuli ...
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Standa K.

Příspěvek od macik »

dgm píše:Stando, tak hodne sil a na sebe davej hlavne pozor!!
Vim, jak moc je vycerpavajici, kdyz milovanemu cloveku chces pomoci proti jeho vuli ...

tak tak, on musí chtít, ale třeba ho dostane, jak moc chceš ty....je to těžké a i kdybys znal zázračný lék, stejně je to na něm....držím pěsti, i kdyby to měla být ta konvenční medicína, která pomůže.... je asi dobré otevřít se i této možnosti, jestliže on to tak chce....nejvíc se děje v hlavě..
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Standa K. píše: s podáváním např. WOBE-MUGOS, je velmi drahý a tak nevím jak je možno ovlivnit aby ho dostával, případně po předchozí konzultaci s lékařem zakoupit a předat doktorům ??
Stanko, čo povedať - táto téma ma vždy dostane. :( Chápem tvoje pocity i štádium, v ktorom sa nachádzaš. Sme tu s tebou určite všetci!
WOBE-MUGOS - netuším, ako je to u vás. Poznala som jednu milú dušičku, ktorá ho roky užívala (kupovávala v Rakúsku, veľké balenie tam bolo lacnejšie ako u nás) a veľmi jej to pomáhalo zlepšovať stav pri rakovine. Dlho ju to držalo nad vodou (stravovala sa vegánsky s vysokým podielom surovej stravy a štiav).
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:
Keby som to vtedy vedela, keby som bola vtedy rozhladenejsia, ako som mozno teraz, vsetko mohlo dopadnut inak.
Keby...
Keby, keby, keby... moc dobre poznám. Ale, všetko sa deje tak, ako sa má diať. Nie som dosť dobrý šofér na to, aby som točila volantom osudu. Nič si nevyčítaj!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Standa K.

Příspěvek od Samira »

Dakujem Renatka, si zlaticko.
Snazim sa s tym vyrovnat uz roky.
Vsetko je tak, ako ma byt. Nedopustim, aby som podobne "zavahala" aj v pripade dalsich mojich blizkych, ci seba.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Samira, tieto pocity veľmi dobre poznám, mám to odžité a nikomu neprajem. Ono je to figu pravda, že čas je najlepší lekár. Mne hodne pomohol očistiť na duši pôst a veľmi moc cvičenie tajchi - lepšie ako psychiater. No a vlastne aj hra na džembe bubon a na tibetskej miske. Tomu som sa dosť venovala, keď mi zomrela mamulka. Keď umierala, tak som sa venovala pitiu piva a nejedeniu... - to v dňoch, keď som nebola s ňou a keď ma striedala sestra... Vlastne som takto nejedla asi 3 mesiace.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Standa K.

Příspěvek od Sweetie »

Stando,dneska to vse lezi na smlouvach. zalezi jakou klinika/lekar podepsali smlouvu -tady asi s pojistovnou. asi bych to konzultovala taky s pravnikem-moznosti.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Standa K.

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:...Ono je to figu pravda, že čas je najlepší lekár...
Presne. Vobec nemam pocit, ze 8 rokov nejako zmensilo smutok. Tiez si hladam cesticky, ako to zmaknut, placu uz bolo dost. Tato bol vesely, aj ja budem ;)
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

s taťkem to jde z kopce, už je dost "mimo", mluví z cesty a nelogicky, nádor zřejmě rychle roste

v pátek by měl být výsledek odběru vzorku a rozhodnutí o další léčbě, dle jeho ošetřujícího doktora jsou 3 možnosti :
1/ operace (tu ale z důvodu, že je nádor moc hluboko vyloučil doktor, co mu odebíral ten vzorek)
2/ radioterapie, ozařování
3/ nic, pošlou ho domů umřít

Rád bych v případě č.3 zkusil s ním promluvit (což ale vzhledem k jeho stavu nebude lehké) a přesvědčil k půstu a ozonové terapii - nemáte náhodou někdo nějaké kontakty (či tip) na sanatoria či doktory tohoto zaměření ?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Standa K.

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:s taťkem to jde z kopce, už je dost "mimo", mluví z cesty a nelogicky, nádor zřejmě rychle roste
v pátek by měl být výsledek odběru vzorku a rozhodnutí o další léčbě, dle jeho ošetřujícího doktora jsou 3 možnosti
Je otec schopen nahlédnout do knížky? Nebo mu z toho něco přečteš? Jestliže na alternativy nevěří (mám s vlastním tátou tentýž problém, naštěstí s méně závažným onemocněním, ale taky mu jde o život), ať si přečte knížku "Wilhelm Glenk, Sven Neu: Enzymy - jak působí, pomáhají a léčí." Až se z knihy dozví, jak rakovina funguje, jak se brání, co jí vadí... jsou to úžasné mechanismy! Jen blázen by pak nevěřil, že se s tím nedá bojovat, ale klasickou medicínu bych rozhodně vynechal. Pokud by snad otec "otočil", připustil, že je fakt zle a alternativy vyhledával, hned bych kontaktoval Jardu.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Jindra píše:"Wilhelm Glenk, Sven Neu: Enzymy - jak působí, pomáhají a léčí." Až se z knihy dozví, jak rakovina funguje, jak se brání, co jí vadí... jsou to úžasné mechanismy!... hned bych kontaktoval Jardu.
na tý knížce spávám (skoro :-) ) - dle mne "povinná četba" vitariána

včera návštěva - taťulda tak z 60% ještě chápe a logicky uvažuje, sem tam něco přibásní či vymyslí - jiskřička naděje na rozumný hovor s nad nějakým výsledkem tu je - ale až doma

celou návštěvu mně "krmil" historkou o svém nočním útěku - jaké bylo pro mne překvapením když jsem se po návštěvě zeptal sester - a skutečně ! von jim v noci v pyžamu a pantoflích zdrhnul z oddělení, z budovy, potloukal se po dvoře Vojenské nemocnice až došel na vrátnici a tam byl polapen saniťákem (hrůza pomyslet kdyby se vydal někam jinam v areálu a oni ho začali hledat za hodinu - v tom mrazu...) - a pak čert se v tom vyznej co si vymýšlí a co je pravda, že :-)

jsem z tý včerejší návštěvy celkem optimisticky naladěn, šance mizivá ale furt tu ještě je !!

a díky za odkaz na Jardu, prostuduju...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

RAKOVINO - ty sviňucho sviňská, ty děvko hnusná VÝZÝVÁM TĚ NA SOUBOJ, buď ty nebo já, pro nás oba není na této planetě místa, vyhlašuju ti válku a budu tě ničit vždy a všude, zadupu tě do země, zničím tě, odsunu tě do učebnic dějepisu.
Chytnu tě pod krkem a nemilosrdně tě uškrtím a na tvý zdechlině si zatančím vítězný tanec aby si už nikdy nemohla předčasně brát synům jejich otce a už vůbec ne otcům jejich syny, o dcerách a matkách to platí tak stejně !

Omlouvám se za svoje emoce, budu si do deníčku chodit upouštět ventil. Komu to vadí ať sem prosím nechodí.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Chápem. Šetri sily. Budeš ich potrebovať. Som s tebou, starý brácho.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Standa K.

Příspěvek od culka »

Stando s rakovinou nebojuj. Nemozes bojovat s niecim, co je tvojou sucastou. Starali sme sa o nu roky aby mohla rast.

Otca zober domov, ten jeho nocny utek pouzi proti nim. Napchaj ho C-ckom, nie ze by ho to vyliecilo, ale aspon ziskas cas. A cim ho budes doma krmit, to uz je na tebe.
Podla Davida Servan-Schreibera potraviny, ktore potlacaju rast cancer cell v pripade nadoru na mozgu su: cesnak, por, ruzickovy kel, cervena repa-100%
Kapusta (zeli),zelena cibulka, kuceravy kel, brokolica, karfiol, spenat- 90-skoro 100%
Aj ked mu budes davat varenu stravu, zasypat turmericom 1.5 az 2g denne, musi byt miesany s ciernym korenim alebo zazvorom, tym sa jeho absorpcia zvysuje az o 2000%.
Turmeric je sucastou curry ( u nas ho dostat zvlast, doma mozno v obchodoch s indickym korenim), ma silne protizapalove ucinky a pri mnohych nadoroch (colon, prostate, lung, liver, stomach, breast, ovarian, BRAIN, leukemia) nuti nadorove bunky zahynut (through the process of cell suicide known as apoptosis).
Ked ho davali mysiam co mali metastazovany breast cancer, po metastazach zostali len mikronadory, ktore uz nemali schopnost dalej rast.

Toto je z knihy Anticancer a new way of life a autor bol pred 19 rokmi diagnostikovany s brain cancerom.
Tu je jeho web page http://www.anticancerways.com/.
Inak ti pomoct neviem.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od martin_hk »

Standa K. píše:RAKOVINO - ty sviňucho sviňská, ty děvko hnusná VÝZÝVÁM TĚ NA SOUBOJ, buď ty nebo já, pro nás oba není na této planetě místa, vyhlašuju ti válku a budu tě ničit vždy a všude, zadupu tě do země, zničím tě, odsunu tě do učebnic dějepisu.
Chytnu tě pod krkem a nemilosrdně tě uškrtím a na tvý zdechlině si zatančím vítězný tanec aby si už nikdy nemohla předčasně brát synům jejich otce a už vůbec ne otcům jejich syny, o dcerách a matkách to platí tak stejně !

Omlouvám se za svoje emoce, budu si do deníčku chodit upouštět ventil. Komu to vadí ať sem prosím nechodí.
Moc drzim palce, je to zdatny protivnik, nicmene pust vidim jako efektivni tezky kalibr. Je treba jit az na nejzassi mez, ale rekonvalescence je po tom urcite daleko prijemnejsi nez po chemoterapii, ozarovani a pod. Stalo by za to to konzultovat s osvicenym, empatickym lekarem, Mudr. Partykova treba.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

úterý
návštěva - táta už skoro vůbec nekomunikuje, apatický jinak ale "stabilizovaný" bez agresivity, zmatený

středa
onkologická komise rozhodla o ozařování

pátek
návštěva - táta převezen z JIP na oddělení 10 psychiatrické léčebny - samej těžkej případ, jedna lidská troska vedle druhé
perlička - je na 6-lůžkovém pokoji, nikdo ale zde nemá "svoji" postel, protože nejsou schopni si toto zamapatovat a respektovat takže každej večer padnou do nejbližší postele a ta je pro tuto noc jejich - děs a hrůza

ALE - na návštěvě je taky můj brácha který má úžasnou novinu - od ozařování se USTOUPILO z prostého důvodu - potřebují k tomu aby byl táta schopen hodinu udržet hlavu bez hnutí což už není a už nikdy nebude a proto není ozařování možný provést

Na což jsem okamžitě jel domů, hučel 2 hodiny do mamky a bráchy. A díky tomu, že "není už co ztratit" nebylo ani moc těžké je přesvědčit "že to zkusíme" jen chtěli posvěcení tátovi obvodní lékařky.

sobota
3 hodiny u tátovi doktorky, cca. 40 jar, velmi vstřícná, otevřená, většinu "posvětila" a tak můžem začít jednat
Ve středu promluvíme s lékařkou v nemocnici o propuštění na víkend a půjde-li to dobře tak na prodloužení pobytu doma na neurčito.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Standa K.

Příspěvek od awa »

To je výborná zpráva. Je tatínek ochoten spolupracovat? Není podstatné co chcete vy, ale aby to i chtěl on, jinak se veškeré snahy a léčba mohou minout účinkem. A za každé zlepšení a ochotu chválit, chválit, chválit a pokud to má rád i pohladit, to dělá zázraky! Pokud se neco nezadaří, tak co půjde překrýt láskoua negativitu nebo nespokojenost nešířit. Podvědomě by to z vás cítil. Není to tak snadné jak píšu, ale vím o čem mluvím.
Každá věc má zápornou i kladnou stránku, včetně nemoci. Přeji jen to nej...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od martin_hk »

Standa K. píše:úterý
návštěva - táta už skoro vůbec nekomunikuje, apatický jinak ale "stabilizovaný" bez agresivity, zmatený

středa
onkologická komise rozhodla o ozařování

pátek
návštěva - táta převezen z JIP na oddělení 10 psychiatrické léčebny - samej těžkej případ, jedna lidská troska vedle druhé
perlička - je na 6-lůžkovém pokoji, nikdo ale zde nemá "svoji" postel, protože nejsou schopni si toto zamapatovat a respektovat takže každej večer padnou do nejbližší postele a ta je pro tuto noc jejich - děs a hrůza

ALE - na návštěvě je taky můj brácha který má úžasnou novinu - od ozařování se USTOUPILO z prostého důvodu - potřebují k tomu aby byl táta schopen hodinu udržet hlavu bez hnutí což už není a už nikdy nebude a proto není ozařování možný provést

Na což jsem okamžitě jel domů, hučel 2 hodiny do mamky a bráchy. A díky tomu, že "není už co ztratit" nebylo ani moc těžké je přesvědčit "že to zkusíme" jen chtěli posvěcení tátovi obvodní lékařky.

sobota
3 hodiny u tátovi doktorky, cca. 40 jar, velmi vstřícná, otevřená, většinu "posvětila" a tak můžem začít jednat
Ve středu promluvíme s lékařkou v nemocnici o propuštění na víkend a půjde-li to dobře tak na prodloužení pobytu doma na neurčito.

Moc Vam drzim palce. Napadlo me v teto souvislosti, zda-li by slo spojit inhalovani Una de Gato s pustem. Davky by se urcite postupne snizovaly, ale toto by mohlo byt vyborne v tom, ze ty lecive "vypary" by sly plicemi rovnou do krevniho obehu, bez zatezovani traviciho traktu, coz by jinak mohlo limitovat ucinek pustu. Una de Gato je opravdu dar tradicni peruanske mediciny se spoustou atestu, psal o nem i cesky selesiansky (snad se to tak pise) mnich. Dokonce jsem na toto tema slysel kdysi i porad v rozhlasu. Odvary z lyka tohoto stromu pomohly zachranit i lidi, nad nimiz konvencni medicina lamala hul. Urcite se na to poptejte v lekarne, kazda lepsi to bude mit, ale chtejte jen certifikovany od OROVERDE ( http://www.orovede.cz ), s atestem limske univerzity v Peru. Stoji to do 100 Kc / 100 g. uz jsem to tu zminoval. Ta davka vystaci bezne na tyden a nebo aspon 5 dni, coz je prakticky zadarmo. Na tech strankach je mozna bezplatna konzultace s lekarem, ktery ovlada vse kolem jihoamericke mediciny.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Standa K.

Příspěvek od Renáta »

Stanko, držím palce, aby sa podarilo zobrať otca domov. Nebudete to mať jednoduché. Azda mama nebýva sama s otcom. Určite bude potrebovať niekoho, kto sa s ňou bude striedať "v službách". Toto naše zdravotníctvo nerieši. A je to sakramentsky ťažké zvládnuť, keď človek musí do práce... My sme chodili so sestrou na striedačku každá druhú noc (vždy hneď z práce) a otec sa staral cez deň. Podal doslova hrdinský výkon, keď musel vydržať s herniou, ktorá vyžadovala operáciu, ale musel počkať...
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Standa K.

Příspěvek od Standa K. »

Sitar píše:Prosim Tebe, to s tou trávicí leukocytózou to máš nějak podložený nebo vycházíš jen z toho, že se o tom mluví? Uvítal bych nějakou studii nebo tak něco.
našel jsem zajímavé info od této paní MUDr. Mária Fulová
Pôvodným povolaním detská lekárka, v súčasnosti pracuje ako lekár - diagnostik.
Školu verejného zdravia vedie už druhé desaťročie od jej vzniku. Je nadšeným propagátorom zdravej výživy a biologickej medicíny. Vedie bezplatnú poradňu Školy verejného zdravia. V elektronických a prin-tových masmédiách propaguje prevenciu a liečbu civilizačných ochorení. Publikuje a organizuje odborné prednášky a kurzy.
:
http://www.svz.szm.sk/svz9b.htm

Na záver ešte spomeniem zaujímavý jav, ktorému už desiatky rokov venujú pozornosť vedecké kapacity. Nazýva sa potravinová leukocytóza - po konzumácii vareného jedla sa zvyšuje počet bielych krviniek v zažívacích orgánoch. Tento známy fakt sa doteraz považoval za normálnu reakciu organizmu na prítomnosť pokrmu. Výskumom sa zaoberal aj Paul Konchakof v Inštitúte klinickej chémie v Lausaunne. Zistil, že pri konzumácii surovej stravy k leukocytóze nedochádza.

Aké sú dôsledky leukocytózy? Zakaždým, keď sa najeme, zhromaždia sa biele krvinky v oblasti zažívacích orgánov – varená strava má odlišné biologické vlastnosti a telo, respektíve imunitný systém ju vníma ako cudzorodú látku a začína sa proti nej brániť. Podobne ako keď sa nám do prsta zapichne trieska – leukocyty ju obkolesia v snahe izolovať ju od okolitého živého prostredia aby zabránili možnému poškodeniu okolitých tkanív – napríklad bakteriálnym zápalom. Keď sa po výdatnom varenom jedle biele krvinky zhromaždia v bruchu, ostatok tela ostáva bez potrebnej ochrany. Takáto zbytočná drezúra niekoľkokrát za deň, trvajúca celé desaťročia, neprimerane zaťažuje a vyčerpáva imunitný systém a zni-žuje odolnosť tela proti chorobám. Zaujímavosťou pokusu bolo, že ak účastníci zjedli najprv surové jedlo a až potom varené, leukocytóza sa neobjavila. Tento výsledok dosiahli vtedy, keď surové jedlo tvorilo približne 75% skonzumovaného jedla. Aj v liečebných ústavoch kde sa ako základ liečby využíva účinok surovej stravy je jedálny lístok zostavený tak, že surové zložky tvoria 75 a viac percent denného jedla.
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: Standa K.

Příspěvek od Yeff »

Zde je take info o vyzkumu Paula Kouchakoffa (v AJ)

http://www.beyondveg.com/tu-j-l/raw-coo ... d-1i.shtml
Odpovědět