Terez

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Jupííí, tak predsa pôst :wink: Na plány sa nepýtam. Držím palce. :lol:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

radši nic neplánovat. už jsem zase před chvílí přemýšlela o jabku...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Čo je to jablko? (už som sa tak nedávno pýtala :oops: )
Momentálne nemám chuť ani na vodu. A je mi dobre. :lol:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

nevim, už jsem na něj zapoměla :-)

naštěstí dnešek je ve znamení tahinové noční můry, a na to opravdu chut nemám...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak jsem si vyrobila úžasnou pokoupelovou záležitost k natírání na mou osobu (lze použít i na jinou osobu):

Rozpustila jsem kokosový olej a raw cacao máslo, přidala raw brazil nut olej, pár kapek levandulového esenciálního, diamantové esence, a trocha dmso a msm.
Je to mooooc příjemný.

(rozhodla jsem se že je na čase se po delší době zase trocha sama sobě věnovat)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

zajímavé a pěkné :wink:

jen se měj ráda, hýčkej se :P
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

já se mám ráda porát, jen sem se ted zapomínala hýčkat... :-)

ale tvrdě pracuju na opaku. jakože: je teprv půl dvanáctý a já už jdu spát. ted hned! (nevídané!!!) brou :-)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

rovněž si říkám každým dnem že musím začít chodit dříve spát. a taky se začít mít ráda, ale nějak mi to nejde. :cry: ničím se jídlem, špatné přepínání v hlavě :oops:

ale když chci dát ještě toho máru vyčůrat. a výsledek? včera ho dala ve 2hod a ráno mokro. navíc mi v 6.30 říkal, proč má vstávat, vždyt spal teprve dvě hodiny :wink:

došel ti ten mail? nevěděla jsem na jakou adresu to poslat
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

došel, četla , budu se zabývat, odpovím...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

to se přesvědčuji pouze že píši příspěvek. spíš mě zajímá jaký máš názor jako vita a co stresy?? jsou pěkné svinstvo, co :cry:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

hmhmhm, moje zkušenost z poslední doby je taková, že 100%raw je mi naprosto k ničemu když jsem vnitřně rozebraná na atomy a jen se rozkládám a degraduju. Ne až tak často sem byla tak čistě raw jako v poslední době bez potravních úletů co se týče složení stravy, převážně fruta,a přitom mam asi o 15 kg víc než 2 měsíce zpátky...jojo, těžký je život hvězdy...
čímž nechci tvrdit, že bych na tom nebyla hůř kdybych ještě do toho dávala vařeniny...
prostě psychika je neoddiskutovatelná.

díky tomu že už jsem se naučila na věci dívat jakžtakž holisticky,je pro mě primární podklad - esence a záměr. na ně se nabalují myšlenky a emoce. a to co se děje na fyzické úrovni - at už to co do úst vkládám, nevkládám, nebo co ve mě zůstává/nezůstává a co z toho vzejde atd, už je jen důsledek. čili dokud se nesrovnam psychicky, ani to jinak nepujde.
pust tedy v současnosti chápu jako cestu jak se vybalancovat na emociální úrovni. zbytek už pak pujde sám.

naštěstí už ted mám pocit že už je to o něco lepší, zdá se že už nejsem pár dní tak strašně vyčerpaná, a snažím se se naučit o sebe pečovat a věnovat denně chvíle sama sobě a neobětovat se práci - čili svému záměru :-)

jinými slovy: tento týden už jsem zvládla nasbírat 4 trestné body a to je teprve středa. nicméně nemám z toho stres a už sem na to v podstatě zapoměla. nebudu se v tom babrat. to mi to jde ha!
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

jsi holka šikovná :P

myslím, že to vše funguje jak jsi to popsala. nebo aspon u mne to tak sleduji. hold ještě jednou, stres a tím i vyčerpanost je potvorstvo!!
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak mi ještě dneska zvládli odtáhnout auto, další dvojka fprdeli. překvapivě mě to nijak nezasáhlo a furt se cejtim ok, akorát si o to víc uvědomuju jak čím dál tí víc přestávám vyhovovat systému....jdu se odkarmovat do vany..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Terez: kakaové máslo je při natírání prostě jedinečný. Taky ho před použitím nahříváš?

Máme tady holt málo sluníčka, proto na nás občas padne...
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

jasně už jsem se to zpětně dočetla, :roll: :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

stojí mi u topení...

řešila sem se sestrou jestli to raw cacao máslo co ted dovážim k výrobě budoucí čokošky, jestli to prodávat jako jen tak samotný, třeba i jako kosmetický, a shodli sme se na tom, že málokomu se to bude chtít před použitím rozpoštět...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

to se nerozpustí v dlaních jako kokosový olej?
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ne. taje při 32°C
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Já ho kupovala od Hádka, tam tvrdí 33°C bod tání. Už mi došel. Vždycky jsem kousek (stačí malinkej) hodila na talířek na topení v zimě, ale v létě jsem se tím vlastně ani nemazala, asi nebyl čas. Koupila jsem to tenkrát po přečtení nějaké knihy, kde shrnovali doporučení Cayceho, toho americkýho jasnovidce a léčitele. Doporučoval to na péči o prsa. :oops:

Taky si myslím, že se mnoha lidem nebude chtít surovinu rozpouštět, radši sáhnou do regálu pro něco s výtažky..jakože :-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

Pavluška píše:Já ho kupovala od Hádka, tam tvrdí 33°C bod tání. Už mi došel. Vždycky jsem kousek (stačí malinkej) hodila na talířek na topení v zimě, ale v létě jsem se tím vlastně ani nemazala, asi nebyl čas. Koupila jsem to tenkrát po přečtení nějaké knihy, kde shrnovali doporučení Cayceho, toho americkýho jasnovidce a léčitele. Doporučoval to na péči o prsa. :oops:

Taky si myslím, že se mnoha lidem nebude chtít surovinu rozpouštět, radši sáhnou do regálu pro něco s výtažky..jakože :-)
CKHI ho taky prodává samotný, i když ho dováží hlavně jako přísadu do těch svých mixů. Já teda nejsem líná ho rozpouštět, ale co jsem propadla kokosovému oleji, tak už na kakaové máslo kašlu :) A od Hadka už beru akorát olej na mytí rukou - to mi s kokoolejem ani s vločkama zatím nejde :(
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Pavluška píše: Doporučoval to na péči o prsa. :oops:
Jedna kamoska sa mi minule povedala, aby som sa Vas opytala, ci viete poradit nieco na rast prs. Jej sa vobec nevyvinuli.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Katarína: právě na to ten Cayce masáže kakaovým máslem doporučoval. Ale jen masírovat od pasu pod prsa prý, kvůli lymfě. Já si to máslo koupila před lety majíc něco kolem 50 kg, takže k tomu odpovídající křivky. Ano, po dobu masáží účinek byl, po vysazení asi návrat.
Dneska žádné křivky navíc nechci. :D
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

To mi tusim spominala. Jej nejde o krivky, len aby nebola uplne ako lata.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:hmhmhm, moje zkušenost z poslední doby je taková, že 100%raw je mi naprosto k ničemu když jsem vnitřně rozebraná na atomy a jen se rozkládám a degraduju. Ne až tak často sem byla tak čistě raw jako v poslední době bez potravních úletů co se týče složení stravy, převážně fruta,a přitom mam asi o 15 kg víc než 2 měsíce zpátky...jojo, těžký je život hvězdy...
čímž nechci tvrdit, že bych na tom nebyla hůř kdybych ještě do toho dávala vařeniny...
prostě psychika je neoddiskutovatelná.
také k tomuto tématu cosi mám ze zkušenosti
já jsem tady někde odsouhlasila, že pokud jsem na vita, tak jsem i psychicky v pohodě, to je pravda, ale jen určitý čas, vše je o pokroku...
v první fázi, se člověk učí zvládat výpadky na vařené a když už mu vita přejde do přirozeného žití, je to pro něj vším přirozené fyzicky, psychicky prostě splyne to s ním a s tím, že by ho to ovládalo, problém nemá, tak po čase nastává další úroveň, druhá fáze, prostě tělo fyzické a ani ta úroveň duševní (hlavně) nedokáží být na jednom místě....(vita není ještě vrchol, je to stupínek, prostředek...) chtějí jít dál a dál, když je člověk nechá, tak spadávají níž a níž, takže se vlastně člověk stále musí vědomě snažit :) ....jít výš a výš, v této druhé fázi člověk ikdyž je na vita, je mu fajn, je rozhodně dál než byl, fyzicky i vnitřně(což je super :) ), tak již nemusí cítit už takovou spokojenost, již je to pro něj všední, splyne to s ním, je to zvyklý standard, tak prostě ta psychika už chce někdy více, jít někam dál a potom najednou cítí nespokojenost, je to o nějakém kroku dál...a to, jak hodně dělá, když není člověk vnitřně OK, jak to vše ta psychika zhatí a ovlivní, ať jí sebelépe, to je fakt, je to zase o tom neustálém se vybalancovávání do stavu harmonie přes tu psychiku - duševno, jídlo, sport atd....(a kdyby jedl pro něj špatně, tak by bylo ještě hůř....ještě, že byl Wolker a další šířitelé, že jsme se o čerstvém dozvěděli :P díky)
hlavně, že člověk není v té fázi před první :wink: :) (ta první je moc důležitá a ta druhá je lepšejší :) ) a co bude ta třetí a dál.... 8) :) já cítím, že to jde nahoru 8)

---------------------------------
ale nakonec je mnohé jen v té hlavě, jak se zde píše a já si na to často vzpomenu.....jdu po ulici, jsem ve shonu, vzpomenu si na tu "hlavu" a říkám si, že si to dělám sama ten stres a najednou se uklidním a jsem v klidu.... :) (v pracovním procesu bych potřebovala nějakého připomínače tohoto :wink: )
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

a pak budeme všichni osvícení............................:-)

ano, neustále si opakuju, že si veškerou realitu vytvářím sama, ale i přesto všechno s tím ne vždycky umím pracovat. ale je to vývoj. a sinusoida má pořád svoje místo....
pořád vidím jako nejpodstatnější část všeho akceptaci - sebe a všeho co se děje.

prsa nerůst, masírovat ano. at žijou lentilky..


jůůů a já už mám desetitisícovku a ani žádný ovace , gratulace nebo cena, medajle či něco?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:pořád vidím jako nejpodstatnější část všeho akceptaci - sebe a všeho co se děje.
to ano, to je důležité a myslím, že "problém" většiny, mám s tím neustálé bohaté zkušenosti :wink: :lol:
Tereza píše: a sinusoida má pořád svoje místo....
to je velká pravda, hlavní je, že si to člověk uvědomuje
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:

jůůů a já už mám desetitisícovku a ani žádný ovace , gratulace nebo cena, medajle či něco?
?, já nevím jakou? :?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Taky nevím. Napadlo mě, že to je počet příspěvků, ale není. Tak nevím.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

přeci návštěvnost ne?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Aha, gratuluji. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

aha, to mě teda taky nenapadlo. Gratulace. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

:-)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Pelotonu jsi utekla, vrchařské prémie vyhrála, čeká Tě sláva a medaile v cíli. (anebo polní tráva?) :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:přeci návštěvnost ne?
aha - krásné číslo :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojo, nějak si přeci musim udržovat pocit důležitosti ne, když se všechno ted s...e... ? :-)

asi spíš ta polní tráva...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak sem byla dneska běhat, po dvou měsících konečně sem se k tomu dostala...ztuhlé je tělo mé, ale půjde to...
zítra bych chtěla udělat nějaký cyklovýlet kdyby se xhtělo někdo připojit...
(ale žádní machři, já jsem porát looser..)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

uvidim jak na to budou koukat doma ale taky bych potreboval nejaky to protazeni, tak ze kdyztak ozvu, spis by ale asi sedela nedele a na pul dne, cca...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tereza píše: jůůů a já už mám desetitisícovku a ani žádný ovace , gratulace nebo cena, medajle či něco?
Moc gratuluju. Jen tak dále. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Katarína píše:Jedna kamoska sa mi minule povedala, aby som sa Vas opytala, ci viete poradit nieco na rast prs. Jej sa vobec nevyvinuli.
Jsem narazila na tohle: http://www.osel.cz/index.php?clanek=2426. Nechce zkusit levanduli? ;-)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Preposlem jej to, dik. Ved oleje pouziva tak ci tak, takze aj keby to nefungovalo, aspon to vyuzije.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

můžu se zeptat proč je to u mě v deníčku??? někde jsem řikala že chci aby rostly?
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Tereza píše:můžu se zeptat proč je to u mě v deníčku??? někde jsem řikala že chci aby rostly?
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Terez, vcera som v Slnecnici videla Tvoj Cokoladovy sen este z povodnej varky. Neviem, ako to mas naplanovane po novom, ale odporucam Ti urcite aj samolepky v slovencine, aby si si zbytocne nezlizla nejaku pokutu od nasich slovenskych kontrolorov na ochranu spotrebitelov. Viem, ze to je byrokracia, ale radsej asi hodit tam ten slovensky preklad nez potom kvoli takemu niecomu cvakat.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Kati, myslím, že to Terezka už rieši. Je fajn, že už je čosi z jej produkcie aj na Slovensku. Tiež som tam už kúpila dulse, bôby aj sen. Ale naďalej budem asi objednávať cez biosferu, lebo je to na Slovensku veru predražené. A keď sa toho nahromadí viac, čo chceš kúpiť, tak je škoda nevyužiť zásielku z Biosféry. Vždy sa ku mne pridajú aj z práce a objednáme viac. Pokiaľ ide o bôby, musím objednať kilové balenie, lebo decká sa obzerajú, že už zasa nemáme - jedia to ako cukríky.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Nechcem nic, dik, nemam tento styl jedalnicka. Len tak pre radost na vitazrazoch.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

No, môj jedálny lístok tiež vyzerá trošku inak momentálne... Ale deckám nedaj sem-tam maškrtu, keď nechcem, aby jedli junk food. Beztak sa na ne kukajú ako na marťanov, že sú pre ne bôby pochúťka... :lol:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ja mam najradsej klasicke stavnatosti, co najjednoduchsie bez mixikov.
Jasne, Terezin zaber je fajn pre decka aj dospelych.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

sdělení:
závěrečný koncert na festivalu 24.2. končí ve 22:00, pak se dopravím smerem k autobusům a když by byl čas, bych ti hodil láhev ke dveřím, nebo zazvonil, nebo se mobilem (774186868) ještě ozval.
v žádném případě se na to nevaž, jdu stejně kolem a nevím jestli vůbec, páč prvotně budu shánět odvoz neboť nemám lístky
odpovídat nemusíš jelikož, jak to tady zavřu, du a otevřu to zas až v pondělí,
možná
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

co je kde za jakej festival ze Buc na nej jede az do Prague...?
to snad duriany tam jsou zdarma nebo se to kona v saune ? "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět