Terez

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše:asi se s manželkou zúčastním Miluj svůj život in Prague 22-24.2-yš bellova351, www.ezotera.cz. Vemu jen sobotu a už jsem si mezi tou spoustou čímčarárčovin jako tachyony apod vybral Holického mantry, africké rytmy-koncert, chrášťanské lídy (dělá holotropní dýchání) zpěvy a tance dávných tradic a soulwork-práce s našimi vnitřními částmi (to bude na hraně), Meditaci miloše tomáše jen pro vážné zájemce tak nevim, a paedr procházkové práce s podvědomím.
musel jsem pohrdnout např. transplanetami, vesmírným tancem a astroakustikou.
jinak více v Kurzy přednášky zajímavé akce :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

buc11 píše:sdělení:
závěrečný koncert na festivalu 24.2. končí ve 22:00, pak se dopravím smerem k autobusům a když by byl čas, bych ti hodil láhev ke dveřím, nebo zazvonil, nebo se mobilem (774186868) ještě ozval.
v žádném případě se na to nevaž, jdu stejně kolem a nevím jestli vůbec, páč prvotně budu shánět odvoz neboť nemám lístky
odpovídat nemusíš jelikož, jak to tady zavřu, du a otevřu to zas až v pondělí,
možná
lahev sem našla doma přede dveřmi, náko mi nebylo jasný kde se vzala v předsíni a že ses ani neozval sms....děkuji. já přijela až asi ve dvě v noci...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Už jsme se o Tebe báli. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no drze jsem si dovolila po x týdnech práce nonstop odjet do francie zbrousit pár černých sjezdovek a pracovat pouze po večerech ve wifi kavárnách...bohužel se to spoustě lidí zdálo příliš drzé...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

máš recht, moct, vypařím se odsud taky :wink:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak jsem se dnes zúčastnila zajímavé akce - narozeninový konopný raut pro osoby z uměleckých hereckých kruhů kolem Jaroslava Duška, Hřebejka, Jarkovského aspol. Prý jakože Dušek aspol jsou těmto alternativním stravovacím stylům nakloněni či co.
Liveon a Lifefood zasponzorovali částečně surovinovou část akce.. Hostům byly předloženy stoly obložené pochoutkami z konopného semínka na 100 způsobů, bohužel vše ve stylu různých patlanin a pečenin, čerstvá sekce byla omezena na naklíčené konopné semínko. Pár syrových pomazánek bylo, ale jinak samé vařené pochoutky.
Nicméně i tak docela zajímavý počin, představit takovýmle lidem konopnou kuchyni.
Ode mně měli specialitku čokosenmixshempproteinem jako kuličky obalené v konopí loupanym
Muj poznatek z akce byl, že budto nejsou tito lidé nějak moje krevní skupina anebo nebyl žádný prostor anebo možnost k nějakému kontaktu - jinými slovy měli si co říct sami mezi sebou.
Usoudila jsem že tam hlavně přišli kvuli sobě se vidět a popovídat si (celkem tak 30-40 osob) a ne kuli jídlu, tak jsem nějaké prezentace vitastylu a raw dobrůtek zhodnotila jako zbytečné..
Každopádně bylo vidět že všem všechno docela dost chutnalo, ale asi tam nepřišli pátrat po tom, co to je z čeho co a jak...
Celkově z akce nijak extra nadšená ani nadchnutá nejsem, ale tak určitě zajímavý nakouknout zas za nějakej další závěs :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:nějak moje krevní skupina anebo :-)
jsme odsouzeni k sladké výjimečností
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to je trefné :lol:
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beruška »

buc11 píše:
Tereza píše:nějak moje krevní skupina anebo :-)
jsme odsouzeni k sladké výjimečností
... a je velmi potěšitelné :P , že těchto výjimek, lidí které zaujal přirozený životní styl, stále přibývá. Alespoň zde v diskusi.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Terez, tyhle lidi asi spíš zajímá duch a ne hmota. Pchá, nějaký kus žvance?
Myslím, že je jim to dost jedno co jedí. Vůbec je neodsuzuji, každej je ňákej. :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tak gratuluju k biostylu, vic viz kecaarny. jinak celou dobu mam zkreslenou predstavu o kajtu... mel jsem to jen za hybrid mezi windsurfingem a rogalem, kdysi jsem to nekde videl v tv... pak jsem vidal u nas na letisti hracicky s takovejma padackama, no rikal jsem si, ze to jsou vymakanejsi draci, neb to jenom honili po obloze...
a az dneska kdyz se nam tu na letisti jali prohanet superrychlosti manici na skejtech a jakychsi vozitkach vse pohaneno padakama mi po precteni nazvu na padaku doslo,ze je to ten kajt... no, musim uznat ze mi to hned zvdlo adrenalin a az to bude mozny nekde testnout tak jdu do toho... ted uz te fakt chapu :c]

kolik takova sranda stoji?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

moc. zalezi na tom. jak moc a v jakym stylu to chces zkusit, kde a jak moc bezpecne...

check this out..http://airush.cz/?page=gallery/foto
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

dost me to zaujalo... nekdy pokecame...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
bystrinka
Příspěvky: 70
Registrován: ned srp 27, 2006 17:44
Bydliště: Groningen

Příspěvek od bystrinka »

tvx píše:Tak gratuluju k biostylu, vic viz kecaarny. jinak celou dobu mam zkreslenou predstavu o kajtu... mel jsem to jen za hybrid mezi windsurfingem a rogalem, kdysi jsem to nekde videl v tv... pak jsem vidal u nas na letisti hracicky s takovejma padackama, no rikal jsem si, ze to jsou vymakanejsi draci, neb to jenom honili po obloze...
a az dneska kdyz se nam tu na letisti jali prohanet superrychlosti manici na skejtech a jakychsi vozitkach vse pohaneno padakama mi po precteni nazvu na padaku doslo,ze je to ten kajt... no, musim uznat ze mi to hned zvdlo adrenalin a az to bude mozny nekde testnout tak jdu do toho... ted uz te fakt chapu :c]

kolik takova sranda stoji?

neni nad vitr nad morem ... pred par lety jsem si delala kurs na kite'a, dodnes nedokoncila ... tenkrat prestalo vat, a pak mi dosly mi penizky i moznosti dostat se k mori. pamatuju si, jak jsem jako zacatecnik sedela u Baltickeho more (Polaci windsurfing a kitesurfing miluji) a pozorovala pri zapadu slunce sestnactilete i padesatilete nadsence, surfujici ke brehu a zpet. Obcas nejaky skok (vzlet) a akrobaticky kousek. Tise jsem zavidela ... jakoby zapomneli na zivot na brehu a uzivali si to nadherny litani. Jen se nedostat moc vysoko, pak je maler ... sama bych se k tomu rada vratila. uz abych dokoncila tu skolu a mohla si na to vydelat. ta sranda neco stoji. kurs si pamatuju, ze byl celkem drahy, plus pronajem vybaveni, plus se nekam dostat, kde to dobre veje. plus koupe nebo pronajem neoprenu....
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojo... ta sranda něco stojí....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

ale na druhou stranu, vzdát na dobro se toho nedá..



Obrázek
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

byla jsi k nepoznání :cry:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to já každou chvíli :-)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ale do této podoby se opět nechystáš :lol:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ml píše:ale do této podoby se opět nechystáš :lol:
raději bych to příště zmeškala
Naposledy upravil(a) Tereza dne stř bře 21, 2007 1:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ano, tady ti to zase až tolik nesluší :wink:
Naposledy upravil(a) ml dne stř bře 21, 2007 1:31, celkem upraveno 1 x.
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ale prostě je to neskutečnej sport.... už se zas nemužu dočkat až zas někam na chvilku vypadnu..

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

fotky jsou úžasné, zážitky jistě taky. ale my sportovní antitalenti bychom tak "lehce" z pádu nevyvázli. :wink: někdy mi stačí kolo, když ujede na trávníku :cry:

ještě že tohle nemají děti po mně a pohyb je jim blízký
mirka
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

:lol: Pekné!
Tak vidím, že tiež ešte strašíte hore a naháňate myšky. :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

já ne. já straším dole.. :-)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no tý jo, to je mazec :?

ale sport je to hezký :)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Ten šroub v kosti teda vypadá drasticky. Právě pracujeme na lepších materiálech pro opravy kostí, ale to už asi neužiješ.

Cítíš ten šroub i teď?
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojo...snad se nekdy dostaneš na nějakej sraz a mužeč ho cejtit taky...ale podle všeho ho ještě letos dam pryč..jakože roztříštěnina se hojí...
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Terez, v Slnecnici mali od Teba nejake susene ovocie, ktore by vraj mali zaradit do svojho sortimentu cca. o mesiac. Aj som ho videla (ochutnavat verejnosti nedavali), ale nepoznam ho. Hodis nejake info?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

http://www.lifefood.eu/produkty/incan-g ... salis.html

avizovala jsem to v oznamenich a představovali jsme to na veletrhu. jen se po tom zaprašilo a všechno jsme totalne vyprodali. dneska balej spoustu kuliček v balirně, takže od příštího tejdne to bude skladem.
pro ty co neochutnali, tak je to neco jako pomerančová rozinka, občas jsem našla kousky připomínající lehce sladkokyselou sušenou jahodu....prostě velká lahůdka...celnicí to prošlo jako sušený angrešt :-)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

jeee Terez, tohle pěstovala maje babička na zahradě, chutnalo to naprosto výborně a plodilo to neuvěřitelně. Zkusím to opět vypěstovat:)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Jaaaaaaaaaj, physalis poznam, ale cerstvy. V tom susenom stave som ho vobec nerozpoznala.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

a česky je to mochyně peruánská. sušené to múže být zajímavé a doooobré.

taky to v létě na zahrádkách ožírám. lidé to však místo snězení suší na ozdobu :wink:
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojojo, neboli peruánská třešen velká dobrůtka. vim že se to pěstuje na zahrádkách, ale nikdo to nenapěstuje na nějaká větší množství samozřejmě. a to jižní sluníčko tomu taky dodává trochem víc šmrnc :-)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Tereza píše:jojojo, neboli peruánská třešen velká dobrůtka. vim že se to pěstuje na zahrádkách, ale nikdo to nenapěstuje na nějaká větší množství samozřejmě. a to jižní sluníčko tomu taky dodává trochem víc šmrnc :-)
No jasný, já si to pamatuji od babičky jako lahůtku. Plánuji si tím osázet letos celé políčko:)))
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tereza píše:jojojo, neboli peruánská třešen velká dobrůtka. vim že se to pěstuje na zahrádkách, ale nikdo to nenapěstuje na nějaká větší množství samozřejmě.
Prave, ze sa to predava aj v obchodoch cerstve.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

bohužel/naštěstí vyjdou čerstvé poměrně draho..

navíc je mezi nimi chuťově dost rozdíl
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak jedu dnes první den půstíku, doufam dalšího delšího, tak jsem se to rozhodla tady ventilovat, což bude snad trochu větší motivace u toho vydržať. Svou váhu radši budu zkoumat až tak po tejdnu, neb ted bych se mohla zhrozit, ostatní prametry měnit nehodlám.
Zkusím jet nasucho jak nejdýl to půjde, uvidíme co to udělá. Asi ale semtam nějakou sprchu zařadím, takže stopro sucháč to nebude, ale asi některé dny ano...

Už se zas moooooc těším na ty stavy...toho v čem jsem se plácala v poslední době už mam nějak po krk..

Takže jsem si stanovila hara záměr a idem upratovať..:-) !
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Tak nech ti to beží v pohodičke a bez tých trápení ako minulé razy :wink:
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Aj! :) Držím všechny palce a pokud budeš mít jen trochu náladu, poděl se o pocity, ať z toho taky něco máme :wink: Přeju hlavně pohodu, jak to půjde :P
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no jedu si druhej den a zatim žádný zásadní změny, akorát že mi byla fčera porádná kosa a že už dneska cejtim závany z pusy, jakože to jindy bejvá později, tak si začnu dávat pozor na vzdálenosti při rozhovoru. žízen zatim neni. takže zatal vcelku pohodička. akorát pro psychické vyladění k půstům bych měla změnit povolání a nepracovat porád s nějakým jídlem...:-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Tereza píše: akorát pro psychické vyladění k půstům bych měla změnit povolání a nepracovat porád s nějakým jídlem...:-)
:lol: Čo tak agent s teplou vodou? No, pri suchom pôste ani ten nie... :roll: :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Mám žízeň!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak sem se napila.

Jinak tedy konstatuji 5 dní na sucho, s tím že krom středeční vany (po které následovala ve čtvrtek niagára), to bylo skoro stopro na sucho. Ted se cítím jak nakopnutá a znovuzrozená. Opadla ze mě dost tíživá slabost, která mě od středy dost značně brzdila.Jinak ještě dnes přes den jsem se cítila skoro na umření, zvlášt v tom teple...co udělá pár sklenic vody, že.... Pokračuju o destilce. Příjemný je vědět, že v pondělí je nov a pak už to bude zas jen nabíjet...!

Půstu zdar!
(po těch měsících jsem fakt ráda že to zas můžu říct...)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Niagára. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

drž se :wink:
Nevědomost je tak lehká!
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Terezko, držím palce !!! :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Aj ja!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Ako sa ti darí, Terezka? Uzlina je ticho? Držím palce, nech to potiahneš, kam až chceš!!!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ale jo, ujde to. jedu dneska desatej den a žadný zvlaštní problemy se nevyskytujou. stavy sou jak na houpačce, občas se cejtim rozmnělněná v kosmíru a občas zase hodně nízko, zvlášt když se plazim domu vyštavěná po celodenním vyřizování a hlavně řešení problémů který se nějak furt nechtěj přestat rojit, nevim vo co jim de. ale učim se se potom hezky srovnávat. dycky si pak připomínám, že je to všechno jen škola a lekcičky. každé ráno hara rozhodně pomáhá.
nejvíc mě ale drží ta představa té odměny co mě pak čeká :-)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

:lol: Inšpiratívne. Ja som sa dohrabala akurát k modelu 3+3. A dnes som si užívala pomaranče... Prepáč... zajtra voda :wink:
Odpovědět