Terez

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Terez

Příspěvek od Tereza »

tak jsem chvíli váhala ale usoudila jsem že si tu svoji vylejvárnu taky založim...

takže hned zkraje hned něco pro pobavení: věříte že může bejt někdo tak blbej, že si vybere peníze z bankomatu, vezme si kartu a ty peníze tam nechá??? ano ano sem to já, asi toho ted v tý palici nosim moc...

a to jsem zrovna včera nedávno někomu tvrdila, že nikam neodjíždim neb nepotřebuji dovolenou, protože mám život takovej že si od něj nepotřebuju odpočívat....

jo a pak jsem při obcházení potenciálních odběratelů narazila na majitelku obchodu - makrobiotičku a užila si zajímavou diskusi....

jinak dneska 3 ananasy, 2 grepy, trocha čokolády, pár oliv a hlavně žádný třešně a melouny...!

a ráno jsem darovala krev, vše ok a tlak 100/60... pak jsem si odpoledne šla k doktorce pro zdravotní průkaz, otevřela sestra a zeptala se mě, jestli jako u nich mám kartu (mám) že mě jako vubec nezná.. tlak 120/80 (o pul litra krve lehčí..)

a páč mě dneska naštvali skladníci tak jdu běhat ještě ve vedru, at si dám co proto...

doufám že si někdo bude užívat číst si tady ty naše tlachy...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Terez

Příspěvek od buc11 »

[quote="Tereza"]
takže hned zkraje hned něco pro pobavení: věříte že může bejt někdo tak blbej, že si vybere peníze z bankomatu, vezme si kartu a ty peníze tam nechá??? ano ano sem to já, asi toho ted v tý palici nosim moc...
quote]

rozhodně nikoliv, myslím si , že nosíme v hlavě hodnotnější myšlenky než si všímat takových kravin a to já bych tam nechal spíš i tu kartu.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

děkuji. to pomohlo
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

já to raději moc neventiluji, ale zrovna včera jsem zjistil po npročítání starého účtu z makra, že jezdím s cyklističnou helmou za 400 a žil jsem s dobrým pocitem bargainu, páč bylo s velkými písmeny reklamováno za 80 a to si na ty vypečence snažím dávat pozor
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

vypeceny slevy nebrat.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak dnešní program škoda mluvit, jen že asi od zítřka budu v rámci pročištění mozkovny na lipně pár dní bezmyšlenkovitě točit pivo a prodávat zmrzlinu růžovým otylým holandským a německým zanesencům..

jinak jsem dnes zbodla pytel mořskýho salátu - ještě stále se soustavně sebeobětuji a testuji vzorky různých produktů od některých dodavatelů, poslední sesame&kelp tyčinka dopadla se třema hvězdičkama - sea lettuce jsem zhodnotila velmi pozitivně: zažene to chut na sul po celodenním ovoci (přes den bych to nejedla), člověka to nutí upěnlivě žvejkat, trvá dlouho to spořádat, zobe se to pruběžně jako nějaký čipsy nebo snack a váží to 00,nic. Zkrátka taková prima verze nesladkého jídla na cesty

jinak jsem si vzala sebou sestru na lipno s jejim pánem, a oni někam zmizeli kamsi do lesa, jakože prej aby nebyli moc u lidí, ale táhli sebou krámů a jídla až běda - dokonce bombu a nějakej ešus a keramický kalíšky, prej že jako aby si ráno mohli udělat čaj, tak to je podle mě fakt úlet, a podložku na jogu (kromě 4 karimatek)...

mimo to na sobě pozoruji zvláštní letní úkaz - už leta sem zvyklá jíst nejpozději tak kolem 7 hodiny večer, a ted bych furt jedla ještě v noci, i klidně hafo ovoce, ač sem byla dřív zastáncem toho že večer už jen zeleninový jídla, sem před chvílí poslala ještě dva grepy. o to mín samo jím přes den, jen že je mi tohle ukaz podezřelý a neznámý...
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Tak to já to mám spíš naopak. Snídaně kolem šesté ráno, oběd kolem poledne a tím končím. V tom vedru mi to celkem vyhovuje.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

hugo píše:Tak to já to mám spíš naopak. Snídaně kolem šesté ráno, oběd kolem poledne a tím končím. V tom vedru mi to celkem vyhovuje.
co máte furt s tím vedrem, včera jsem vyrazil na kole v 35, ale jak to pofukuje tak jsem se moc nezahřál a doma mizernejch 31
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Tyto teploty jsou dobre na dovolenou, ale pracovat se v tom moc neda. Ted travim tak 18 h denne u pocitace, vc. vikendu a to vedro me dost nici. Navic jsem uz 4 mesice vic jak 1000 km od sve lasky a zacinam mit z toho depku, protoze se k ni dostanu az za vic jak mesic. Takze bych radsi preferoval zimu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tu je tiez okolo 35 stupnov, ale stale mam taky divny pocit, ze tie spravne letne teploty este neprisli. Asi som uz zhyckana tou Argentinou.

V noci som spala uz len prikryta hrubou dekou, co je pokrok. Inac som do nej zabalena aj zospodu, pripadne mam na nej este ten spacak do -20.

Pocitac tu mam tiez, v kancli ale sedim sama, takze ventilator nehrozi.

Momentalne tu nic take nie je zapnute ani u kolegov, lebo uplne vsetci su prec.

Neprijemne je to iba v tych narvanych spojoch MHD.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

hugo píše:Tyto teploty jsou dobre na dovolenou, ale pracovat se v tom moc neda. Ted travim tak 18 h denne u pocitace, vc. vikendu a to vedro me dost nici. Navic jsem uz 4 mesice vic jak 1000 km od sve lasky a zacinam mit z toho depku, protoze se k ni dostanu az za vic jak mesic. Takze bych radsi preferoval zimu.
to není možný , to je přece šílenost, to už budeš jako klauz
já tam nesedím ani 7 hodin a jsem totálně na dně-2 hodiny mne trvá než se spamatuju a na teplotě to vůbec nezávisí
kdoví jestli s tou láskou to není tak lepší,
sory chabý pokus o joke
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Taky hlasim 9-14 hodin u kompu.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Mne tiez komp vysava energiu a spamatavam sa z toho dost dlho. Ale teraz, ked je teplejsie, je to predsa len lepsie.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

buc11 píše:to není možný , to je přece šílenost, to už budeš jako klauz
já tam nesedím ani 7 hodin a jsem totálně na dně-2 hodiny mne trvá než se spamatuju a na teplotě to vůbec nezávisí
kdoví jestli s tou láskou to není tak lepší,
sory chabý pokus o joke
Ten pocitac mi ani tak nevadi, na to jsem zvykly (byly doby kdy jsem sedel v podstate bez preruseni i 30 hodin a pak jsem si dal 5h spanku a znova.

Horsi je to s pritelkyni, ale zase jsem mel dost casu premyslet o nasem vztahu, takze jsem se konecne dostal k tomu, ze jsem ji (skoro po sedmi letech) pozadal o ruku. Prekvapive souhlasila :D.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak to blahopřeju! BTW Nezměnil jsi náhodou trochu design?
Asi bych s tim svym xichtem taky měla něco udělat. Ale připadně mi že ted si je zas podobnější než třeba poslední rok a půl...

Se mi tu ten muj blog hezky rozjel...

Jinak trávim u kompu v podstatě veškerý čas kdy bud nesportuju, nespim anebo nejezdim v autě na nějaký vyřizování a jednání, už u něj i jim a podle toho vypadá obrazovka a klávesnice, což ve finále klidně těch 10h denně dá, občas se k tomu připojí vyjímečná pracovní noční..
zásadní problém s tim nemám, páč denně taky třeba 2-3 hodiny strávim sportovní aktivitou a další třeba 4-5 pobíháním a vyřizováním (co vzdálenostně jde se snažim oběhat pěšky..). Teplo mi u kompu rozhodně nevadí. (pořád mi slovo vedro připadá přehnané, nevím jak by se potom nazvaly teploty které se vyskytují na jiných částech planety, třeba takový Údolí smrti 47°C ve stínu - pec??)))

Teplo se na mě projevuje akorát tak, že nejdu běhat ve 3 odpoledne - bud vyražim nejpozději v pul 9 ráno nebo nejdřiv v 7 večer, na kole se přes den dá.., a vkhkým oblečení (ale páč to nesmrdí, tak to uschne a je to v klidu), jen ta sedačka v autě moc nasává...

Jinak všem teplomilům vřele doporučuji černé auto bez klimy. Běžně přes den tam musí podle mě bejt kolem 70 stupnů, včera jsem si spálila prsty od nějaký kličky, hlava mi visí z vokýnka ven.. Prima věc
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:Tak to blahopřeju! BTW Nezměnil jsi náhodou trochu design?
Asi bych s tim svym xichtem taky měla něco udělat. Ale připadně mi že ted si je zas podobnější než třeba poslední rok a půl...

Se mi tu ten muj blog hezky rozjel...

Jinak trávim u kompu v podstatě veškerý čas kdy bud nesportuju, nespim anebo nejezdim v autě na nějaký vyřizování a jednání, už u něj i jim a podle toho vypadá obrazovka a klávesnice, což ve finále klidně těch 10h denně dá, občas se k tomu připojí vyjímečná pracovní noční..
zásadní problém s tim nemám, páč denně taky třeba 2-3 hodiny strávim sportovní aktivitou a další třeba 4-5 pobíháním a vyřizováním (co vzdálenostně jde se snažim oběhat pěšky..). Teplo mi u kompu rozhodně nevadí. (pořád mi slovo vedro připadá přehnané, nevím jak by se potom nazvaly teploty které se vyskytují na jiných částech planety, třeba takový Údolí smrti 47°C ve stínu - pec??)))

Teplo se na mě projevuje akorát tak, že nejdu běhat ve 3 odpoledne - bud vyražim nejpozději v pul 9 ráno nebo nejdřiv v 7 večer, na kole se přes den dá.., a vkhkým oblečení (ale páč to nesmrdí, tak to uschne a je to v klidu), jen ta sedačka v autě moc nasává...

Jinak všem teplomilům vřele doporučuji černé auto bez klimy. Běžně přes den tam musí podle mě bejt kolem 70 stupnů, včera jsem si spálila prsty od nějaký kličky, hlava mi visí z vokýnka ven.. Prima věc
noukoment už k času u PC,
ad vzhled-skusil bych ještě rymra
moje klávesnice je fakt síla
já teď autem nejezdím, ale když je jen 30, taxi tam někdy sednu (nebo lehnu do skleníku) na chvílu a v tej 70ce si trochu zalebedím
a nejtěžší práci s oblibou kolem poledne o víkendu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Nojo, asi jsem tu jediny, komu vyhovuje 25 st.C.

Vzhled jsem mirne zmenil, ted je to podobnejsi realite, prece jen uz nemam Listerovy stravovaci navyky :lol: .

Auto ani ridicak nemam, radsi se posunuji peskobusem (v nejhorsim busem). A behat chodim az tak kolem pul devate vecer nebo o vikendu v sest rano, to je jeste lepsi.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

hugo píše:Nojo, asi jsem tu jediny, komu vyhovuje 25 st.C.

Vzhled jsem mirne zmenil, ted je to podobnejsi realite, prece jen uz nemam Listerovy stravovaci navyky :lol: .

Auto ani ridicak nemam, radsi se posunuji peskobusem (v nejhorsim busem). A behat chodim az tak kolem pul devate vecer nebo o vikendu v sest rano, to je jeste lepsi.
díky, nemoh jsem si spomenout na listra, což mne vždy trochu konsternuje
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ja sa to snazim cistit pravidelne, len ma furt udivuje aky ma ta stava dostrek aj ked som opatrny. cerveny melon strieka kludne pol metra aj viac. a tie kvapky sa dehydrantuju tiez impozantne - po polminute na obrazovke pomoze uz iba chemia.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

poněkud sa mi nepáčí, když v mym vlastim blogu nerozumim / nechápu souvislosti: co je rymr? kdo je lister? a jeho stravovací návyky a co má společnýho se zanesením klávesnice...?

jinak největší rozptyl má grep.. a taky výdrž..
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Asi neznáš seriál Červený trpaslík? O hodně přicházíš.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

hádal bych se u výdrže s jahodama...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Aha!!! Proto jsem u tý tvojí předchozí fotky furt měla pocit jako bych tě už někdy předtim viděla. Tak proto.. ten seriál jsem naposled viděla někdy před 5-10 lety...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tvx píše:hádal bych se u výdrže s jahodama...
jenže jahody nemaj takovej dostřel a rozptyl..
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

jinak největší rozptyl má grep.. a taky výdrž..
asi to tak bude, citrusy ale momentalne nepraktikujem takze nemozem porovnavat. inak napriklad taky pan avokado je aspon u mna doma vzorovo introvertny. okok uz som ticho.
tak a teraz ty terez. co dnes varis? /..noo, asi mas pravdu - do tvojho chlieviku to ludi - hlavne teda samcekov - nejak taha - zuzi je zatial na tajne info skupa/
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Nooo s potěšením zjišťuju že mám nejnavštěvovanější výplachárnu...

Ovšem s politováím konstatuji že začínám mít nějaký trápení se zubíkama - konečně jsem se dostala k zubovce, aby mi zaplácla už tři měsíce vypadlou plombu, a ona že prej už j to tak hluboký že tam nemůže dát bílou, že musí dát amalgám, ale že prej neni toxickej, že už je to hodně pokrokový, že kupuje drahý a se stříbrem. vlákninatá strava se mi tam zasekává dál. Krom toho už mě tak tejden bolí něco, co je zřejmě první prořezávající se osmička, už sem si skoro myslela že sem byla těchto záležitostí ušetřena. No a ode dneška pozoruju bolení ještě jinde na zubíku, nevim čim způsobený, ale každopádně kousací strava jde bokem, preferuju cokoli co se rozplývá na jazyku...
Tak nevim jesti nemam přehodnotit highfruit diet, moc se mi nechce..

Jinak tady na lipně žádný extrémní vedra a sucha nejsou, v noci pršelo a mě byla venku fakt kosa (nejen mě). Moc nerozumim tomu co lidi uplně šílej že se to nedá zvládat, tak proč nejedou sem, tady jsou pláže poloprázdný, nevim kde lidi jsou, asi se jeli ohřát do chorvatska, ted se třeba zatáhlo na nákou bouřku, jinak přes den teplo, ale mn než v praze. jinak jsem si dneska vyslechla v rádiu rozhovor, jaké používat opalovací přípravky s faktorem až 50 a potom jaké používat prášky na spaní pro ty kdo se v tomhle počasí v noci odkopávaj. prima věc.

mimo to žasnu nad tim, čim se ty lidi živěj - nejvíc žádaný a vyprodaný zmrzliny jsou takový který bych ani v nejhoršim snu nevzala do pusy, stačí už jen názvy Jojo, Sliz, Kaktus atd, všechno barvený nesmyslama, obsahující náky gumový medvídky, želatinu, lentilky a já nevim co ještě dalšího za sajrajty. dál obdivuju odvahu těch co si tady kupujou bagety s ruznejma dresingama..

v rámci nedostatku vhodných surovin a zázemí jsem včera podlehla místním svodům, a poslala pár nevhodných záležitostí typu mandlovo kokosová zmrzlina, tyčinky, buráčky, vařená kukuřice aspol., a zhodnotila jsem že na těhle věcech je hezký, že to člověka hned v zápětí vytrestá a připomene mu že tudy cesta opravdu nevede - ráno oteklá hlava a ucpanej nos, nevim jak to můžou jíst dlouhodobě, ale ono jim to asi přijde normální, celou noc chrchlaj a funěj a smrkaj, tak už jsem ráno ten hlen vyběhávala a od rána detoxifikuju jen grepama a ananasem, jen melouny tady všude v okolí došly, tak mě to trošičku štve...na pust tady ale neni morál...čili závěr je že dlouhodobě bych tady asi nepřežila

mimo to na stánku všechno v pohodě až ne dvě strašně zesraný toitoibudky, asi bych s tim měla prej něco dělat ale na cizí smrdutý odpad
nemám morál...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dvojitej sliz prosim 8)
pocuj, neskusala si tu haluz co sa o nej basni na abroad-servroch? uz neviem jak to volaju, ma sa to zvejkat a tonizuje a dezinfikuje to ustnu dutinu? /+vyvolava lokalne intensiv-feelingy/ ze len ako doplnkova liecba.. a hlavne bys potom mohla zreferovat ci je ten hajp opodstatneny. mas styky - vybav dobru cenu. mozno by stalo za to distribuovat to v ramci tvojich dalsich aktivit, hem? buc zoberie kilo, po par deka zoberu aj ostatni.. a mne mozes poslat skladacku gratis za snahu..
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Terezko,
držím palečky Tobě a Tvý sestře, Tobě aby se Ti ji povedlo přesvědčit a jí aby se uzdravila !
Standa
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

na zuby saláty, i několik denně. Zuby si potom zpívaj
a divil bych se, kdybys měla nějakej zub horší jak já. a to mam všude bílo.[/list]
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

měla jsem asi od března 100% white a už tam mam zas jednu zeleň...ale prej už jsou ted super moderní a mín toxický než ten polymer epoxid nebo co to je..

jdu to tu trochu oživit neb mě Standa předběhl v návštěvnosti blogu :-)

7.30 probuzení po půstu - chlorellovoječmennýMSM nápoj (Stando bez komentáře)

mezi 10 a 12 3 grepy, půlka mega melouna, 3 banáni, později trocha raw cacaa, vlastně jen abych zjistila jestli je pořád ještě dobrý a můžu to prodávat
pak jsem zjistila že jsem v 1 objednaná na rehabilitaci, Vinohrady-Dejvice 14min, pochvala že se mi zlepšil rozsah a aj síla, nevim jestli to je jogou nebo tou gyroskopickou kouli s kterou furt točim, při cvičení s oštěpem stojíce na místě pouze hebaje rukou ze mě lilo jako nikdy v životě, asi že už vubec nesolim?

cesta do skladu, pochvala od skladníků, že vypadam pořád ještě docela dobře na to co jím

cesta na finančák s daňovým přiznáním, pak do Albia s vanilkou..

kolem 17h zjištění, že je pořád ještě dost teplo abych mohla jít běhat - 70minut běhu, překvapivě dobrej pocit bez slabosti na to, že po půstu a po víkendových nevhodných nutričních poklescích, už se mi daří minimálně polovinu běhat po špičkách...

20h večeře s kamarádem, nový objev: Restaurace Mozaika, Nitranská 33, špenátový salát s rukolou, česnekem, sušenými rajčaty a možno dodat bazalkový čerstvý ovčí sýr, s olivovým olejem, úplná fantazie, vřele doporučuju...

21.30 Potrefená husa - můj objev, jak nepít v baru pouze neperlivou vodu: Mojito bez rumu a bez cukru (barman sice trochu překvapenej ale zvládnul to...)

pořád ještě je venku dost příjemně aby šel člověk domu (pochopte v týhle zemi se to opravdu neděje tak často), bonaqua s citronem na zahrádce na starym městě (takový vody jsem nevypila ani nepamatuju..)

kolem půlnoci příchod domu - asi se mi ještě nechce spát tak jdu ještě vytvářet nějaký hodnoty...

a takhle já žiju....
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak koukám že tady už si se mnou nikdo nepokecá tak jdu asi spát no ...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak se momentálně nacházím v Sivananda Yoga Ashram centru v rakouských alpách a musim říct že je to tu docela zajímavý. Rozhodla jsem se že yogu trošičku poladim, že by mi to třebas mohlo pomoct mému ramenu, nicméně po třech yoga classes už mě dneska ruka bolí jak čert. Asi to chce hodně moc času, ale jednou se na tu hlavu postavim. Pořád ještě ale nejsem uplně ready vstávat v 5 ráno kvuli meditaci a zpívání, tak to zatim jenom pozoruju, nevim jestli k tomu někdy dospěju...

Jedinej problém co tu mám je trošku ta strava - je to ayurvéda a je to vcelku i chutný (furt lepší než MB), vše BIO, jenže ty těžký vařeniny nejsem schopna zkonzumovat bez následků v 10 dopoledne. Tak jsem včera měla po ranních vařenejch zelenejch fazolkách docela náročnej den. Myslim že by se tady nad tim měli zamyslet, když sem tam zaslechla několik lidí prdět při yóze.... Tak jsem včera zajela do kitzbühelu nakoupit si grepy a melouny, jedu dneska zas jen o ovoci. Jen nevim jestli nemam založit opoziční forum Vysokorozpočtové žití - platit 30€ za den i s jídlem (bez jogy) a ještě si jezdit kupovat grepy za 0,80€ za kus... Jenže zkrátka na půst není morál ted...

Nu jinak každopádně super místo, až na to že dneska prší a je kosa, prima lidi, už umim část názvosloví dojčlandsky, a tolik sánskrtu jsem neslyšela za celej život...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak hlasim návrat zpět z ashramu, yoga 2x denne super věc, jen si ted připadam jako stará babka, bolí mě všechno od pasu nahoru včetně svalů o kterých jsem ani netušila že je mám, výborná záležitost...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak jsem se ted vrátila ze stromovky a zvláštní věc se mi to tam stala, asi po 50min běhu na mě přišlo něco jako speedball, prostě jsem byla najednou jak nakopnutá a běžela jsem jak vo život, prostě Forrest Gump hadr, no a ještě ted si z toho připadam úplně high, tak jen že takovej zajímavej zážitek, sem se chtěla svěřit......

BTW: začíná mi připadat, že se mi tělo dostalo do takovýho levlu, že už na sobě cejtim opravdu každý poklesek od vhodné stravy - pár dní jsem ted občas zaslala nějaký kousek kozýho sýra, ač z větší části raw, tak jednak ráno plný nos a jednak jsem opět začla cíti cosi jako pot a že bych měla používat deodorant, věc kterou jsem už skoro neznala, a to že už se nám značně ochladilo (až skoro přemejšlim jestli si mám vlastně oholit poněkud zanedbané nohy, aby mi nebyla moc kosa...:-))). Výborný že se takhle dá všechno líp pozorovat a vyhodnocovat. Sejra nebrat.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jojo, sejra nebrat, leda fakt minimalne v salatu,
uprimne receno, i proto jsem vam ho velice rad venoval a venuju vam i dalsi kdyz bude :roll:

Taky mivam nekdy ty eufostavy kdyz se rozbehnu, hlavne, kdyz o nic nejde a naladim se na telo, dovnitr a obcas i rehtam a hykam pro zabavu, chapu jak se cejti nakopnutej kuuun... a am to casto i na kole. pak dam treba kratekj usek naplno a pak zas odpocinek a radostz dychani a vubec ze zivota "c)
snad ted zas konecne skonci moje blba era workoholicnosti a sportovni lenivosti. :shock:
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jojo prosimtě segra se na něj furt vyptává, myslim že to s pánem zpucujou...
potkali jsme v rakousku kozy a u nich stolek a paní a moc mě zaujal, ale nechal na mě následky, tak už se tomu radši vyhnu..

jinak zajímavý že u mě jde pracovní nasazení ruku v ruce se sportovními výkony, jen jde ale stranou jakákoli jiná výplň volnýho času, stejně vlastně mě už kromě sportu nic jinýho moc nebaví..vo jakým volnym čase že to mluvim...?
jen porát nevim kdy se naučim na ty státnice za 2 měsíce :roll:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak už mě to ale opravdu rozčiluje porát tahat ty šíleně těžký tašky s ovocem a zeleninou - váží to moc!! a nejvíc ty melouny. (to nemluvim o tom že mi dneska stihli na trhu vyprodat špenát před nosem). I když mam auto, tak to jen dotahnout do auta a z auta domu, je to hruza a bolí mě z toho ruka!!! Nějaký služebnictvo by to chtělo...

Jinak tam měli ze slovenska nepasterovanou ovčí brynzu, tak jsem to zkusila a vypadá to, že v malým množství to nezatěžuje/neškodí...(a chutná to) ale častěji to aplikovat nehodlám...
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše:Tak už mě to ale opravdu rozčiluje porát tahat ty šíleně těžký tašky s ovocem a zeleninou - váží to moc!! a nejvíc ty melouny. (to nemluvim o tom že mi dneska stihli na trhu vyprodat špenát před nosem). I když mam auto, tak to jen dotahnout do auta a z auta domu, je to hruza a bolí mě z toho ruka!!! Nějaký služebnictvo by to chtělo...

Jinak tam měli ze slovenska nepasterovanou ovčí brynzu, tak jsem to zkusila a vypadá to, že v malým množství to nezatěžuje/neškodí...(a chutná to) ale častěji to aplikovat nehodlám...
tu Brynzu jsem zkusil na slovensku a byla tak strašně slaná...že se nadala :shock:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tahle se dala...

jinak právě raw čoko-sezam-blueberry-banán-vanilla hemp ice shake, a už v tom zase lítám...
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Tereza píše:Tak jsem se ted vrátila ze stromovky a zvláštní věc se mi to tam stala, asi po 50min běhu na mě přišlo něco jako speedball, prostě jsem byla najednou jak nakopnutá a běžela jsem jak vo život, prostě Forrest Gump hadr, no a ještě ted si z toho připadam úplně high, tak jen že takovej zajímavej zážitek, sem se chtěla svěřit......
To se mi taky stalo na kole. Chtěl sem jet na kratší odpolední vyjížďku, a asi po hodině sem dostal podobnej záchvat, musel sem se smát a snažil jsem se jet co nejrychlejc. Teda já jsem se nesnažil nohy za mě jely jakoby samy..
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše:tahle se dala...

jinak právě raw čoko-sezam-blueberry-banán-vanilla hemp ice shake, a už v tom zase lítám...
Co je v té čokoládě ? Carob či co a nějaký tuk čo co ?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

člověk píše:
Tereza píše:tahle se dala...

jinak právě raw čoko-sezam-blueberry-banán-vanilla hemp ice shake, a už v tom zase lítám...
Co je v té čokoládě ? Carob či co a nějaký tuk čo co ?

Fenylalanin a theobromin
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

je toho tam ještě o něco víc - arginin, anandamin, serotonin, tryptofan, dopamin.... článek už mám skoro hotovej, jen nevim za jak dlouho se dostane na web
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Dnešní den je PMN poněkud ospalý - vstala jsem horko těžko v půl 9, no a asi v 11 pod záminkou ztuhlejch zad jsem se šla napnout (šivásana) + vzala do ruky skripta s obchodním právem, a ted jsem se vzbudila...

A nemůžu říct že bych se tam klidně nevrátila.. :oops:

Myslim že za to může kombinace pondělí/půst/počasí...

Tak jsem manažersky rozhodla že dneska už nikam nic vyřídit asi nepůjdu.. 8)
Mě se prostě vůbec nic nechce!!!

Čili počasí mi ovlivňuje svět vnitřní i vnější! Já kulivá tomu lijáku na svoje včerejší běhání rezignovala...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Závidím, aj ja by som si veru pospala. Tiež v pondelok pôstujem. Ale som v práci a podávam výkony. :wink:
Leje ako z krhly a ja mám celkom zmrznuté prsty na rukách aj nohách a nos ako cencúľ. No, doma sa zahrejem upratovaním a žehlením. :roll:
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Tereza píše:Dnešní den je PMN poněkud ospalý - vstala jsem horko těžko v půl 9, no a asi v 11 pod záminkou ztuhlejch zad jsem se šla napnout (šivásana) + vzala do ruky skripta s obchodním právem, a ted jsem se vzbudila...

A nemůžu říct že bych se tam klidně nevrátila.. :oops:

Myslim že za to může kombinace pondělí/půst/počasí...

Tak jsem manažersky rozhodla že dneska už nikam nic vyřídit asi nepůjdu.. 8)
Mě se prostě vůbec nic nechce!!!

Čili počasí mi ovlivňuje svět vnitřní i vnější! Já kulivá tomu lijáku na svoje včerejší běhání rezignovala...
A proč děláš půstovací pondělky? Ke mně se dostaly informace takový, že hardcore půst začíná až po třetím dni, do tý doby jen putuje zbylý jídlo trávicím traktem a že to co je ve střevech se ještě vsakuje.
Tak je to trénink na delší? Nebo zvyk? Nebo tě to jenom baví? 8) :?:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

C píše: A proč děláš půstovací pondělky? Ke mně se dostaly informace takový, že hardcore půst začíná až po třetím dni, do tý doby jen putuje zbylý jídlo trávicím traktem a že to co je ve střevech se ještě vsakuje.
Tak je to trénink na delší? Nebo zvyk? Nebo tě to jenom baví? 8) :?:
Hardcore může být i jednodenní, když jdeš při něm běhat. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

nebaví a na delší trénovat nepotřebuju

prostě si myslim, že je dobrý jednou za tejden dát žaloudku odpočinout a nechat vyprázdnit obsah - zkrátka lačnění

a krom toho mě to přinutí jeden den v týdnu nesportovat což prej taky neuškodí
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Tereza píše:přinutí nesportovat
:)
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše:nebaví a na delší trénovat nepotřebuju

prostě si myslim, že je dobrý jednou za tejden dát žaloudku odpočinout a nechat vyprázdnit obsah - zkrátka lačnění

a krom toho mě to přinutí jeden den v týdnu nesportovat což prej taky neuškodí
ideální je stálá kombinace 1 x týdně jednička,1 x za měsíc trojka.Výsledek je pěkné vysvědčení po všechny ročníky :)
Odpovědět