800914 aneb 900418

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

prvy den v robote zbehol fpohode, skoro ma to bavilo.
zajtra doobedu musim spravit nakup, nemam co jest, vyzral som dnes krizovo neaku potravu spolubydlom, chleb s maslom atp. :)

ked vyjde cas chcem pozriet prvykrat po okoli nazbierat divu zeleninu, predpokladam uspech.. na mape som nasiel uplne blizko neake jazierko alebo rybnik, tam by malo nieco rast. a par dni bolo pekne, a teraz dnes poprsalo, tak to bude 100pro fresh.

musim si tiez zariadit izbu, zatial mam vacsinu veci len tak na zemi, musim kupit skrinky a stolik na comp, zisla by sa aj neaka sofa na sedenie na pozeranie filmof atp.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

cisli ty se zarizujes jako bys mel v anglicku zustat natrvalo :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

:)
to nye! ale nieco zohnat musim, minimalne na komp mi treba neaky stolik. nemam notbook ale normalnu velku desktop machinu, s velkym eLCeDeckom, a repro 5+1. to sa neda polozit len tak niekam na stolicku ako noutbook. a mam tam iba hole steny a postel zatial, ( a elektricku imitaciu krbu v kachlovci, svietiacu v tme ako zivy ohnik - celkom efektnu :) ).

ale ved to nebude velka investicia, kupim akciovy stolik za dvacku od svedov v ikea, a neaku sofu si zozeniem starsiu od znamych, alebo najdem na ulici :) a vypucujem/vytepujem.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od epony »

čiselko, prehliadla som to, alebo si tu este nedal link na fotky z Aruby? :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

800914 píše::)
to nye! ale nieco zohnat musim, minimalne na komp mi treba neaky stolik. nemam notbook ale normalnu velku desktop machinu, s velkym eLCeDeckom, a repro 5+1. to sa neda polozit len tak niekam na stolicku ako noutbook. a mam tam iba hole steny a postel zatial, ( a elektricku imitaciu krbu v kachlovci, svietiacu v tme ako zivy ohnik - celkom efektnu :) ).

ale ved to nebude velka investicia, kupim akciovy stolik za dvacku od svedov v ikea, a neaku sofu si zozeniem starsiu od znamych, alebo najdem na ulici :) a vypucujem/vytepujem.
takze stale termin plati s australii v rijnu?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

epony píše:čiselko, prehliadla som to, alebo si tu este nedal link na fotky z Aruby? :) :)
z aruby som par fotiek dal do albumu na picase. a odkaz som dal uz davnejsie tu do deniku..
http://www.picasaweb.google.com/mls21pics
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od epony »

nadhera. si ma navnadil 8) 8)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:takze stale termin plati s australii v rijnu?
joj sweety tazke otazky davas :)
neviem, na dom som teraz podpisal zmluvu na pol roka, a netusim co bude v rijnu.
na juznu polgulu sa chystam uz dlhsie a este stale tam niesa. hlavna brzda je u mna to ze mam celkom dobru robotu tu v uk, a nezijem si zle, a asi som zatial nemal ten spravny impulz aby som to hodil za hlavu a spravil krok do neznama, ale raz myslim ze nastane situacia kedy sa to stane, mozno v rijnu 09, mozno v srpnu 17. uvidime.
taha ma pozriet sa tam a neaky cas tam ostat, ale asi vyckavam na spravnu chvilu.

teda zatial riesim ze nemam stolik pod komp a 6 mesiacov na zemi ho mat nexem :) bolel by ma hrbt.

biflis uz na tie skusky?!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

nechavas tomu volny spad? ono se to vzdycky nejak vyvine..
jo jo dru se, ale nestiham, je toho moc najednou a casu malo. ja stul mam a stejne me boli chrbat.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Pavluška »

Sweetie píše:nechavas tomu volny spad? ono se to vzdycky nejak vyvine...
určitě. :)

Krásné fotky! :P
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

kedy uz bude teplo? 5-15C v maji to je trapas. teda urcite lepsie ako minusy, ale dufam ze 25 bude este tento mesiac.
robim tento tyzden ranne smeny, nemam to rad. vstavam o 4:45 blee.
bol som teraz par dni majovo zalubeny hh, vcera ma to uz preslo :) kupil som si novu graf kartu, po praci idem dom strielat potvory.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sitar »

Strileni potvor je dobra vec, s laskou na to vzpominam. Krasne stravenych nekolik mesicu cisteho casu. Doufam, ze moje deti to vydrzi dele nez ja.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 9j00418

Příspěvek od 800914 »

jojo. je to dobry relax, par vydarenych headshotov cez kukar snajperky mi vzdy dvihne naladu.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sitar »

Ale jo, tohle by me taky obcas bavilo, jenom to ovladani mysi a klavesnici je na prd. Nebo mas nejake pokrocilejsi ovladaci prvky?

Ja minule leto koupil pro celou rodinu Nintendo Wii i s podlozkou, ale zatim to moc nepouzivame. Tam uz je to ovladani na prijatelnejsi urovni (tenis, golf, NFS...). Jednu dobu v zime sem po vecerech hraval simulator potapeni (Endless Ocean) a to byl paradni relax, kdyz uz sem tri roky nevlez do vody.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

potvory cistim na klavesnici + mysi.
na auta, sporty atp mam jednoduchy usb gamepad.
postavil som si tu postupne celkom dobru zostavicku, duál procáčik, 4gb ram, tu grafarnu som kupil teraz novu geforcku 275 gtx, zvuk creative xfi + 5+1 repro, monitor 24 palčiak 1920x1200.
fici to ako lokomotiva :)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Panda »

Ještě duální monitory po stranách, ať můžeš pořádně rozjet nějaký fly simulator. ;-)
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Fuujin »

To je docela dělo.. Pořiď si Stalkery oba dva (Shadow of Chernobyl a Clear Sky) tam sou dobrý "potvory".. Některý dokonce uměj rusky.. Podle mě jednaz nejlepších stříleček co tEď jsou
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Pavluška »

800914 píše:kedy uz bude teplo? 5-15C v maji to je trapas. teda urcite lepsie ako minusy, ale dufam ze 25 bude este tento mesiac.
robim tento tyzden ranne smeny, nemam to rad. vstavam o 4:45 blee.
bol som teraz par dni majovo zalubeny hh, vcera ma to uz preslo :) kupil som si novu graf kartu, po praci idem dom strielat potvory.
my máme v cr teplo. :mrgreen:
Spánkový deficit je hnus; chodíš o to dřív spát o co dřív vstáváš?
Já z tvých hlášek "už mě to přešlo" padám. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

stalkera mam ale neviem si zvyknut na to ako sa pri chodeni hybe zorne pole z lava doprava. to je sice aj v inych shootroch a nevadi to do urciteho stupna, ale v stalkrovi je to ekstrem.
pred par dnami som kupil crysis za 7,90 secondhand, dobra cena za original.

pavlush) vcera som spal asi 3,5. predvcerom 1,75h :)
casom by som si mozno zvykol, a asi aj budem musiet, budem mat rannu teraz kazdy druhy week.
este ze na zajtra sa xel vymenit kolega lebo ide na letisko, tak zajtra poobedna 14 - 22. to je pre mna nocneho ptaka ovela lepsi cas.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Pavluška »

800914 píše:pavlush) vcera som spal asi 3,5. predvcerom 1,75h :)
casom by som si mozno zvykol, a asi aj budem musiet, budem mat rannu teraz kazdy druhy week.
este ze na zajtra sa xel vymenit kolega lebo ide na letisko, tak zajtra poobedna 14 - 22. to je pre mna nocneho ptaka ovela lepsi cas.
Tak to jsme na tom podobně. Podřídila jsem tomu i brigádu, kam si nakráčím až se vyspím.
I když ty přetahy přes půlnoc necítím v těle jako ok.... Jenže já večer ožiju a dělám si co se mi přes den nechce. V budoucnu budu možná brát práci co je přes noc, tak uvidím, jak se pak budu cítit. Spánek je asi také na alkalizaci, co? :mrgreen:
Nemůžeš vybrat jen odpolední směnu?
Co stůl pod pc? - asi už je. :)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

cisto odpoledni by som bral ale neda sa.
nojo u mna je to tiez tak ze ozivam v noci. teda aj cez den sa niekedy dari byt fresh, ale noc je noc. je klud a vtedy tiez riesim veci co vacsinou cez bezny denny chaos nye.
proste vecerna pohodicka(obcas pretiahnuta do svitania), cez den sa fici na inej frekvencii.

stolik pod komp nemam, mozno v piatok.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

co dodat :) kzdy den je krasny ale uz idem racej spat.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

zacalo nam tu pekne pocasicko konecne. dnes sme lezali s chlopakmi na zahrade a opalovali sa. a vecer basket.
a ux som aj zacal behat v parku, bol som 2x minuly tyzden. konecne sa zase hybem.
idem spat, zajtra budik na 4:50 brrr. mam teraz ranny tyzden achjo.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

krasny vikend - valali sme sa vacsinu casu na zahrade. aj vecer este sedeli a hoci uz v mikine ale bolo celkom teplo az do noci.
otvorili sme konecne klatku na garazi, agentura mala zabezpecit kluc, 3x som ich s tym otravoval, ale se*u na nas zvysoka, tak sme im to vypacili. mame teda naradie a kosacky atp. mozme upravovat zahradu.
po neakych tych majovych zapletanicach som zase free as a brd, neriesim uz zenske len pekne pocasie a mozno kupim aj maly bazenik ked bude dalej svietit bez mraku cely den, nech sa mame kde capkat.
ale aj bez bazenku mame na zahradke super pohodu, rozvalit sa da na viacerych miestach a viacerym stylom.. mame vonkajsie posedenie, kupil som aj pololezadla na pololezanie a stolik, a vzadu na travnicku 2 deky na uplny horizontal. a vecer ked pridu neake navstevy prehadzujeme cez sedacky a lavicku prikryvky a deky, a je z toho pohodlne sedenie na vecerny zakvas pri drinku a pokec na cerstvom vzduchu.
som tam spokojny, hlavne teraz ked je vonku krasne bez mraku som viac von ako vo vnutri domu, ale to vlastne kazdy co tam byvame. pobehujeme vacsinu dna len v trenkach naboso heh, zase naberam cerstvu farbu.
a aj v praci ma to celkom bavi, ked viem ze to striedam s fajnovym byvanim a pohodickou so spolubydlami, mame sa momentalne ako na dovolenke, akurat ze medzi obcas zbehneme do prace trochu porobit.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od buc11 »

nezjišťovals pls jak je to s tím kolem ssebou do letadla?
reklamoval sem říjen bicykl spain, nic?
právě jsem zarezervoval letenku, asi sem se pomát
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

cau. bicykel by mali zobrat bez problemu, ale za priplatok.
pri bookovani easyjet a ryanair to maju ako volbu 'sport equipment', vyjde to asi 30e obojsmerne.
neviem cez aku ajrolinku si to teraz rezervoval ten spain, treba pozriet na ich stranke podmienky prevozu batozin, tam bude urcite aj o bajkoch, zrejme tiez ako extra sportove equipmenty alebo nadrozmerna batozina..
a mas na neho krabicu alebo cestovny vak? to treba. vcelku ho neprevezu, bude treba odmontovat aspon predne koleso, pedale, vytocit riaditka rovnobezne s kostrou. a zbalit to do krabice alebo bajkovaku.

co je rijen? august? ja by som isiol rad, ale aj domov na slovensko by som uz chcel konecne kuknut. nebol som tam davno.
a na kolko dni chces ist? a kam konkretne?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:cau. bicykel by mali zobrat bez problemu, ale za priplatok.
pri bookovani easyjet a ryanair to maju ako volbu 'sport equipment', vyjde to asi 30e obojsmerne.
neviem cez aku ajrolinku si to teraz rezervoval ten spain, treba pozriet na ich stranke podmienky prevozu batozin, tam bude urcite aj o bajkoch, zrejme tiez ako extra sportove equipmenty alebo nadrozmerna batozina..
a mas na neho krabicu alebo cestovny vak? to treba. vcelku ho neprevezu, bude treba odmontovat aspon predne koleso, pedale, vytocit riaditka rovnobezne s kostrou. a zbalit to do krabice alebo bajkovaku.

co je rijen? august? ja by som isiol rad, ale aj domov na slovensko by som uz chcel konecne kuknut. nebol som tam davno.
a na kolko dni chces ist? a kam konkretne?
tak tady je to 30 jednosměrně, myslím že to je poprvé co sem si to (zatím ) rozmyslel
a je to oktober, to už je hafoun čurimojí, mank a avů
ještě rozvážím variantu s kolem na střeše a případným spolucestovníkem
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

oktober je ovela zajuimavejsi ako august. a ktoru cast spainu to chces ist?
ja som planoval v aprili juch od malagy k s. nevada, ale spolujazdec chytil bacila do nosochrtanu.
a ake datumy si to teda rezervoval?
ak by to nebolo dlhsie ako 2 tyzdne to by bolo z mojej strany realne. uz sme sa parkrat xeli zosuladit, toto by mohlo konecne vyjst ked je to tak casovo doprdu. 2 tyzdne volna v oktobri by nemal byt prblem vybavit.
teraz uvazujem o tom auguste na par dni dom do presova, uz sa im tam po mne styska :))
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:oktober je ovela zajuimavejsi ako august. a ktoru cast spainu to chces ist?
ja som planoval v aprili juch od malagy k s. nevada, ale spolujazdec chytil bacila do nosochrtanu.
a ake datumy si to teda rezervoval?
ak by to nebolo dlhsie ako 2 tyzdne to by bolo z mojej strany realne. uz sme sa parkrat xeli zosuladit, toto by mohlo konecne vyjst ked je to tak casovo doprdu. 2 tyzdne volna v oktobri by nemal byt prblem vybavit.
teraz uvazujem o tom auguste na par dni dom do presova, uz sa im tam po mne styska :))
no já jsem chtěl obrazit ty 2 sekty vitariánov jak minule, takovej oblouček z malagy severem do marbely a vomrknout co dělají a pak se vydat z malagy na východ do kraje avokáda a předpokládám i manga, skouknout možná granadu a při tom cyklovat od břehu do nitra a zpět, ale mé výkony jsou kvůli LB krapet omezené, já na tak do 4 týdnů, ale trošku váhám
a teď sem se chtěl doopravdy zarezervovat a zaplatit, ale každej den je to dražší, už to je cez 5000 a tak buď vyčkám zase na něco výhodnějšího a nebo budu krátkodoběji (bi)cyklovat vždy na pár dní směr MLRtermály
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

dopisem zase neake sumarum. niesom so sebou spokojen. necitim sa vo forme, v poslednom case som popustil uzdu a trochu viac som pil a ani strava ničmoč, ani pohyb nič.
ale uz som rozhodnuty polepsit sa zas.
vytiahol som juicer, a pojdem dnes niekam zastrihavat chlorofyl.
a vecer do fitnesu alebo basket podla pocasia.
musim si ist sam sebe prikladom inak to nevidim :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

a co vsechno zastrihavas? mne uz nenapada nic nez koprivy a ty uz jsou ble. neni nic lepsiho nez odlehcovat minimalizovat piti a sportovat, jj. :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Pavluška »

800914 píše:dopisem zase neake sumarum. niesom so sebou spokojen. necitim sa vo forme, v poslednom case som popustil uzdu a trochu viac som pil a ani strava ničmoč, ani pohyb nič.
ale uz som rozhodnuty polepsit sa zas.
vytiahol som juicer, a pojdem dnes niekam zastrihavat chlorofyl.
a vecer do fitnesu alebo basket podla pocasia.
musim si ist sam sebe prikladom inak to nevidim :)
Mě se nedávno stalo, že jsem poprvé (!a doufám naposled!) v životě po alkoholu nemohla chodit, ale nebylo to množstvím (skléňa a půl tvrdého), jen po dni na horkém slunci (kamarád má teorii, že dehydratovaný organismus alkohol vcucne rychleji) a málo jídla. Shrnula jsem si pro sebe, že to fakt není pro mě a přenechám alko "otužilcům" a zůstanu u vody a spol. Nikdo mě už nenutí. :lol:
Pohyb je důležitý... pár dní jsem na otočku ze zahraničí zpět doma a jak tu je hnus počasí, pohyb omezen (chybí hodiny plavání), myslím, že proskočím oknem! Nemám pro to jiné slovo než HUMUS.
Jeeeeeeeee, sluníčko a prší... bude duhaaaaaaaaaaaa. :)
Dneska ráno jsem se vzbudila taky s pocitem, že se musím polepšit co se týče pohybu a všeho a tak jsem vytáhla ven mamku a pak jsme se krčily v dešti pod krmelcem. A pak jsem dojedla dort ze včera...
Kde je, kurnik, ta duha....?
Jo, čísélko, sám sobě příkladem a být spokojený s vlastním životem, to je příjemné.

Ochutnala jsem salát z obchodu a nevěděla jsem, zda mám sousto vůbec dokousat. Ten neviděl sluníčko ani náhodou. Je asi vážně lepší vyrazit si něco nastříhat.
Je, promiň, zapomněla jsem, že nejsem ve svém deníčku.
Good luck s pohybem.
m:-)

duha není (to je bordel)! Jen provazy deště... Snad máte u vás líp.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od epony »

fuj, alkohol.. :wink:
(ale poharik vínka občas môžem..)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

zatial som sa nepohol z domu, teda okrem par krat vybehu na zahradu + 1x vybehu cez cestu do inda kupit chladenu mineralku.
ale este stale planujem ten basket. ale musi trochu zajst slnko, lebo svieti prilis silno zatial.
chodim na ihrisko pri starej adrese, lebo je tam fajne. tu co mam blizko kose su uplne na pikaču. zavesene na pletive ze ked sa clovek rozbehne tak sa obucha, ziadny priestor pod kosom uplne trapny dizajn. to musel robit clovek co nikdy nehral. asi len hadzal.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

800914 píše:zatial som sa nepohol z domu, teda okrem par krat vybehu na zahradu + 1x vybehu cez cestu do inda kupit chladenu mineralku.
ale este stale planujem ten basket. ale musi trochu zajst slnko, lebo svieti prilis silno zatial.
chodim na ihrisko pri starej adrese, lebo je tam fajne. tu co mam blizko kose su uplne na pikaču. zavesene na pletive ze ked sa clovek rozbehne tak sa obucha, ziadny priestor pod kosom uplne trapny dizajn. to musel robit clovek co nikdy nehral. asi len hadzal.
tak doufam ze jeste hrajes, pri umelem osvetleni :) kolik jsi dal kosu?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

jeee :) dik za optani.
1. basket je moj sport
2. pmn hram vzdy fenomenalne. aj ked teda nie vzdy sa mi dari.
3. kosov nemusim dat vzdy najviac, hram hlavne pre ladnost pohybu :)
4. rad nahravam do pohybu, nie vzdy som pri tom pochopeny
5. najviac ma vie vytocit ked nabehnem a lakomec nenahra
6. najviac ma vzdy potesi ked niekomu capnem monster blok
7. viac uz len ked ho pritom navyse bloknem o dosku, to je u mna vrchol, vacsinou pri tom aj nieco neartikulovate zarevem

dnes mi celkom sypalo. dal som aj par z dialky. hram tu vacsinou s cernochmi, z mojich znamych tu uz nehra nik.
hral som do cca pol jedenastej, ku koncu uz nevidiac skoro nic..
totalne som prepotil tricko aj kratasy.
cestou naspat dom na bajku zastavil sa na jedno na terase pubu bulls head.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od epony »

čiselko a ty už nechodíš domov na Slovensko? či si už nadobro zakotvil na zapade? :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

chcem ist teraz niekedy v lete, predbezne rozmyslam o auguste na 2 tyzdne.
skusim si pripravit zhruba predbezny program, tym myslim neake vylety so znamymi a rodinou a psom. aby to nedopadlo tak ze stravim 2 tyzdne zakvaseny v zasmradenych lokaloch.
radsej si dopredu dohodnem so znamymi vybehy niekam k vode alebo na hory, atp.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

ani nemam pocit ze je leto. ale kupil som si vcera 3 melony tak som si spomenul.
zapadol som zase do pracovneho stereotypu, dni mi idu tak neak hypnoticky jeden za druhym.
mal som velke plany ze si to leto uzijem par vyletov a zatial najdalej som vycestoval 25 mil do birminghamu s kamosmi na nakupy jednu sobotu.
do roboty jazdim 24.
chystam sa ale domov na slovensko coskoro, prave pozeram letenku na koniec augusta, a naspat 9. septembra.
10. uz musim byt zase v robote.

po navrate z dovolenky budem riesit zase stahovanie, bude nam koncit zmluva na dom a dvaja kamosi co somnou byvaju sa vracaju do SR.
este neviem kam sa podejem, ale rozmyslam prestahovat sa blizsie k praci, jazdim prilis vela kilometrov kazdy tyzden.

tesim sa domov, nebol som tam rok a pol. pozriem familiu a friendikov, budem vencit psa, a a este neviem co este. dufam ze bude teplo
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

teda cisli ty jsi cislo, rok a pul nebyt doma a to to mas co by kamenem za kanal hodil.
doufam ze se stehovani povede, mam to ted za sebou, vlastne porad ne, byt je bez nabytku, dnes jsem byla zakoupit aspon skrine na obleceni, at se to nevali vsecko na zemi.zejtra budem skrine montovat, hmm..a uz ted vidim ze se nevejdou tam kam jsme chtela.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

doma su na to zvyknutii uz od konca skoly ze som vacsinou tam nie. ale ved vztah mame s rodinkou aj tak celkom pekny tak co. niektori su pokope a furt sa vadia. ja sa s nimi stretnem raz za cas ale to sa o mna na tych par dni vzorne staraju a ani ja este nestihnem byt protivny. asi to tak budem udrzovat dlhodobo
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

s autami mam asi neaku zlu karmu. treti rok - tretie auto kaput.
uz to nechapem, vsetky boli sice second hand, ale taku smolu ma asi malokto. a hlavne zerie to peniaze uz mam nervy.
to posledne teraz som nemal ani mesiac a uz som ho dal na vrakovisko. a este ma chcu aj osklbat za penale za zrusenie poistky :( ze asi zaplatim v podstate za pol roka.
achjo, stavaju sa aj horsie veci ale zas mi to poondialo mentalne stavy. ja neviem asi by som nemal kupovat auta, alebo nekupovat ojazdene auta, alebo neviem. zrusil som termin dovolenky, idem este par tyzdnov pomakat nech si zase vyrovnam necakane straty. domov pojdem trochu neskor, asi oktober.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od mira »

Řešením jsou dolní končetiny.
Ale je to pomalé, namáhavé
a nedá se s tím machrovat.
Ačkoliv..
Všeho s mírou.
dvdmchl

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od dvdmchl »

To máš z toho, že si kupuješ fordy. :)
Mně moje 20-letý volvo pořád jezdí.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

noyo do roboty to mam peso asi tak 4 a pol hodky sviznym krokom to by bol dobry joging.
keby som vedel ze tu xem zostat este dlho tak asi kupim fungel nove na lizing, videl som akciu ze ak sa vyplati 20% akontacia daju splatky bez navysenia.
neviem.
a zase som pozeral forda :) kurnik.
fiestu econetic oslobodenu od cestnej dane s emisiami co2 pod 100g, a spotrebou vraj 3.7l, aspon by som trochu usetril na tom taxe, poistke, a zivocisnom prostredi. no hadam by teda vydrzalo bez poruchy trochu dlhsie ako tie non-eko prditka pred nim. musim si vylepsit motoristicku karmu, zatial mam s autami same prblemy
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sweetie »

me hned na zacatku zari ceka MOT, urcite si zas neco vymyslej, a taky gumy.
mam suzuki swift, starsi, ale zatim tahne.
to je neco kolik toho clovek musi zjistit nez by si koupil novy auto viz to usetreni na dani (tomu nerozumim, jako ze nemusis kupovat tax disc?), emise, a co jeste..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Fiona »

Jaj, ted si tady po delsi dobe ctu, a co nevidim! Cisilko bude na Slovensku ve stejnou dobu jako ja :D (5-10.9) To bysme mozna mohli vymyslet vejletik?
m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

vdiaka za mentalnu podporu vsetkym zucastnenym. uz som sa zmieril s osudom. buem teraz par tyzdov tahat vsetky xtra smeny nech sa tie straty vyrovnaju. to je moj osud tu.. robit a robit a zarabat na auta co davam odtahovat do scrapyardu.
to posledne teraz bola shunka za 550 ale aj tak to zaboli ked sa pojebabre. ale je to o zvyku.. prve auto som jazdil cely rok kym odislo a to som bol vytoceny asi tak 2 tyzdne. to posledne teraz odislo po necelom mesiaci od kupy, a vytoceny som bol asi tak 2 dni. asi je to od zivota lekcia kontrolovat emocie.

jeej fio to by bolo fajne dat si vyslap na rysy ako lenin kedysi. prid ale o mesiac neskuor posuvam termin, ako som uz pisal tu vyssie asi na zaciatok oktobra.
treba mi potiahnut este par tyzdnov v praci, mal som teraz vela vydajov a dalsie ma cakaju coskoro. idem sa okrem ineho aj stahovat, a treba aj to auto vrrrr.
he? mas to uz zabukovane alebo je ten termin pohyblivy?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:me hned na zacatku zari ceka MOT, urcite si zas neco vymyslej, a taky gumy.
mam suzuki swift, starsi, ale zatim tahne.
to je neco kolik toho clovek musi zjistit nez by si koupil novy auto viz to usetreni na dani (tomu nerozumim, jako ze nemusis kupovat tax disc?), emise, a co jeste..
http://www.whatprice.co.uk/car/car-tax.html
http://www.ford.co.uk/Cars/NewFiesta/NewFiestaECOnetic
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: 800914 aneb 900418

Příspěvek od Sitar »

S tím autem, co nějaká kupní smlouva? Na to se v UK nehraje? Když to odejde takhle brzo po koupi, je to podezřelý. Kupoval si to sám nebo s někým, kdo tomu rozumí?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Odpovědět