Advid - deníček

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

Advid píše:Tak jsem se včera vrhnul na zásilku z Liffood (od Terezky) a nabízím vám zde mé subjektivní hodnocení.

konopný prášek bez příchuti - moc dobrý i samotný. Přidal jsem ho do směsi, kterou uvedu dále.

čokoláda - dobrá, ale ve směsích výborná. Rozmixoval jsem čokoládu, sezam a přidal trochu konopného prášku a medu, zamíchal a snědl. Moc moc dobré. Ale zase jsem dojel na neschonost mého mixéru něco pořádně umixovat - zůstane to usazené na dně a nože se točí naprázdno. A lít se mi tam nic nechtělo.

zálivka BIO - delikatesa !!! Už mám jenom půlku :oops:

Jablečný ocet a řasy hodnotit nebudu, to je tak nějak normální. :-)) A hlavně jsem ten ocet ještě nerozdělal. :-)
tak ocet není vůbec normální, je proti jiným suprový.

koupila jsem si nový mixer a mrška mi dělá to co tobě. vše zůstane dole pod nožem. a to jsem šla po kvalitě - AEG :cry:
mirka
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Veselé odpoledne

Příspěvek od Advid »

Včera odpoledne jsem si vyrobil salát z řas Wakame, oleje, octa a sezamového semínka. Nejdřív to chutnalo docela zvláštně, ale pak už mi to chutnalo. Pak jsem ukuchtil ještě jeden super salát z lollo rosso, rukoly, papriky, rajčete a zálivky (olej, ocet, seamové semínko, červená cibule, česnek) a ten jsem měl ještě teď ráno v práci.

Pak mi volal kolega z práce, že se neví s něčím rady a že jestli se mu to nepovede, tak bude průšvih. Tak jsem se nabídl, že stejně půjdu běhat a že se tedy můžu proběhnout do Chrastavy. Ale jen, když nebude pršet. Naštěstí nepršelo, tak jsem běžel. Cestou jsem našel asi 6 krásných hub a tak jsem spojil příjemné s užitečným. Doma jsem pak měl smaženici. :oops: :P

Docela teď u mě ty saláty jedou. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jupí

Příspěvek od Advid »

Včera jsem si koupil poprvé v hypernově čerstého fíka. Tak jsem na něj zvědavej.

Taky už jsou fotky a popis našeho sobotního běhu http://www.lukysport.cz/vestopejizerske50.htm a http://www.behej.com/gallery.php?akce=g ... erie_id=53

A za srpen mám 252km. :)

Kdyby mě nečekala ta zkouška, nemohl bych se mít líp. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Jupí

Příspěvek od Tereza »

Advid píše:
Kdyby mě nečekala ta zkouška, nemohl bych se mít líp. :-)
tak to sme dva
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Fík nic moc.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

pockej, s tou padesatkou... nechces mi snad povidat, ze ste bezeli 50 kilaku?
jestli jo, tak me teda asi vomejou... s kym budu behat ty Prcice kdyz ty pobezis urcite uz z Prahy?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

tvx píše:pockej, s tou padesatkou... nechces mi snad povidat, ze ste bezeli 50 kilaku?
jestli jo, tak me teda asi vomejou... s kym budu behat ty Prcice kdyz ty pobezis urcite uz z Prahy?
Ale ne, to bych Ti neudělal. :D :P

Vyběhlo nás šest a 4 běželi celou padesátku a já a Petr jen 30.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

fík z hypernovy nikdy nemůže bejt moc
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše: Vyběhlo nás šest a 4 běželi celou padesátku a já a Petr jen 30.
jen 30...to je dobrej fórek
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

krizovka

Příspěvek od Advid »

Úvodem mého vyznání:) bych chtěl pochválit angličtinu za výstižná slova "craving" a "binged (food)" (Pro neangličtináře: touha, svody a špatné, vařené (jídlo)) Přesně to na mě sedělo.

No prostě jak byla ta tepla asi před měsícem, tak jsem přestal asi na 14 dní mít chuť na saláty a jel jsem hlavně na ovoci. Ale pak se to nějak semlelo, že jsem občas ulítl a dal něco "ošklivého". Pak se to začalo stupňovat nešlo to "léčit" ani 3-denním půstem. Delší jsem dát nemohl, protože by mi to kolidovalo s běháním. Nejhorší úlety byl smažák a langoš. Jo a chipsy. :shock: A ne jednou. Pořád jsem to ale držel na úrovni, kdy to tělo dokázalo "flushnout", takže nic tragického. Po půlmaratónu jsem si dal s kamarádkou salát a od té doby jsem zase začal saláty jíst a hlavně jsem objevil kyselou chuť, která mi tam sedí. Pak už to bylo lepší a lepší a teď už jsem 4. den 100% raw. Jasně, že nejde o to, být 100%, ale prostě z toho mám radost. Vlastně 99,9%, protože mám jen pražené tahini. :-) No to je všechno. :oops: :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

tak si objednej nepražený
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to se stává, když člověk více ovocňuje a ještě třeba i to ovocnění přežene, vznikne nerovnováha a tak přijde chuť na slané, tučné, hutné .... vychýlí se to na druhou stranu, chce to mít v zásobě potom nějaké vita recepty, které toto splňují saláty se slanosladkokyselou zálivkou, avokáda, oleje atd., ale je to moc vi´d toho vařeného, jakoby to člověka lapilo a nechělo pustit :)
tak hlavně, že jsi se navrátil :) a zvítězil, když člověk poslouchá nitro, tak se navrátí po dlouhé či krátké době vždy...a zase zkouší a zase nalézá...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tereza píše:tak si objednej nepražený
To vím taky. :-) Jenže to bych si toho musel objednat víc a nejsou many. :? Třeba vyhraju Kladno a budou. :D :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko píše:to se stává, když člověk více ovocňuje a ještě třeba i to ovocnění přežene, vznikne nerovnováha a tak přijde chuť na slané, tučné, hutné .... vychýlí se to na druhou stranu, chce to mít v zásobě potom nějaké vita recepty, které toto splňují saláty se slanosladkokyselou zálivkou, avokáda, oleje atd., ale je to moc vi´d toho vařeného, jakoby to člověka lapilo a nechělo pustit :)
tak hlavně, že jsi se navrátil :) a zvítězil, když člověk poslouchá nitro, tak se navrátí po dlouhé či krátké době vždy...a zase zkouší a zase nalézá...
Jo jo, přesně tak. Dneska bude salátek s avokádem. Mňam. Ještě chci zkusit rozňahňat jen avokádo se zálivkou, co to udělá. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

avokádo a kopr + citron a trocha soli mi zachutnala.
jinak jak píšete, když to přeženu s ovocem, za chvíli se ozve chuť na hutný, těžký, slaný, je mi občas přehnaně lehko tak je potřeba přirzdit "c)
A samozřejmě to funguje i obráceně...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

tvx píše:avokádo a kopr + citron a trocha soli mi zachutnala.
jinak jak píšete, když to přeženu s ovocem, za chvíli se ozve chuť na hutný, těžký, slaný, je mi občas přehnaně lehko tak je potřeba přirzdit "c)
A samozřejmě to funguje i obráceně...
chutě někdy přijdou,je to holt společně s pachem nejhloub zapsaná záležitost v mozku...Já nepoužívám sůl ( ta nejvíc ovlivní chutě upravenýho jídla,bez ní všechno vařený nic moc - no a pak je vlastně všechno slaný ),řeším tohle lahůdkovým suš.droždím Tebi z CounryL.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tak mám makro (makroekonomii)! :-)) Hurá.

A teď mě bolí záda, jak jsem se při učení válel a tak to musím trochu rozhýbat. :-) A jako odměnu si koupím burčák. Myslím, že je raw. :P Ale jen trochu, abych se nepos***. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Maratón

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Beseda

Příspěvek od Advid »

Tak je to úspěšně za mnou. Všem recepty moc chutnaly a dotazy byly inteligentní. jen tam mohlo přijít víc lidí. Přišly jen dvě paní a ještě tam byla paní (skoro slečna) organizátorka. Ale trochu jsem přesolil mandlovo-koprovou pomazánku a pak jsem měl cestou domů šílenou žízen a nepomohly ani dvě jablka. Až doma hrnek vody.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Gratulujem k úspechu. Traja, ktorí počúvajú, sú cennejší ako stovka tých, ktorí nechcú počuť. :wink:
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

souhlasí s tebou :P
mirka
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

též souhlas :) jsi dobrý, že jsi do toho šel :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

dobrej zacatek, aspon ses jim mohl plne venovat a mas zkusenost pro priste...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Fotky z besedy:


Obrázek

Obrázek
vysávání energie z jídla :P

Obrázek
Jó, to je bašta
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Fůůůj, právě jsem málem snědl housenku. :shock:

Koukám na monitor, přikusuju brokolici a najednou koukám, přesně v jedné rovině s tím ukousnutým je housenka. Kousnout o 2 milimetry víc, tak jsem Pepík Ševců. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Advid píše:Fůůůj, právě jsem málem snědl housenku. :shock:

Koukám na monitor, přikusuju brokolici a najednou koukám, přesně v jedné rovině s tím ukousnutým je housenka. Kousnout o 2 milimetry víc, tak jsem Pepík Ševců. :D
Jedeš, potvoro! :lol:

Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Běchovice - Praha

Příspěvek od Advid »

Tak vám popíšu své další běžecké zážitky. :-) Na start tohoto klasického závodu jsem šel se smíšenými pocity. Říkal jsem si, že mě přece nemůže nějaká desítka rozházet, ale zároveň jsem měl respekt z všemi obávaného kopce táhnoucího se 2,5km před cílem. Rozběhl jsem to rychle, ale pak jsem raději zpomalil, abych pak nemusel hledat plíce a srdce ve škarpě. :) Pak jsem tak nějak běžel s ostatními, někoho jsem předběhl a on pak zase předběhl mě. Poslední kopec dolů před tím posledním nahoru jsem zvolnil, abych nabral síly. Ostatní taky totiž zvolňovali a tak jsem si řekl, že na tom určitě něco bude. Ten kopec pak docela šel. Sice se nedal běžet nějak rychle, ale žádná tragédie to taky nebyla. Ještě jsem trochu sil ušetřil, takže jsem v cílové rovince dělal mílové maxiskoky a předběhl asi 5 běžců, kteří mleli z posledního. (-: Za cílovou čárou se ale nebylo kde vyklusat a tak jsem myslel, že mi srdce vyskočí ven. Pak už pohoda. Vodička, banánek, strečinček, pivečko. :P

No kdyby někdo chtěl znát čísla, tak jsou tady: http://bechovice.designplus.cz/engine/render.asp?idp=5
moje startovní číslo bylo 752 a běžel jsem v kategorii "Muži 19-29"

Jo a těší mně, že na těch mých prvních závodech za mnou skoro nikdo nebyl a teď už je. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no pěkné pěkné, vypadáš jak profík :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tak jsem si včera konečně pořádně zaplavčil a tentokrát už bez křečí do lýtek. Tak musím vykoumat, jestli je to zásluha řas nebo ne. Ale to vykoumám jedině, až dojdou. :-)

Taky jsem včera zkoušel všemi opěvovanou cuketku. Koupil jsem si super měkkou a byla o hodně lepší, než ty tvrdé. Ale tu chuť ještě nedokážu ocenit. Možná někdy v návratovce. :)

Dnes mi ráno mrzl nos a uši, tak jsem zvědavý, jak bude vypadat v praxi zimní běhání.

Jo a dostává mě Terezčin popis konzumace ovoce. Chci taky. (o:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Ja som cuketu nejedavala, ale na zraze u TVXa mi velmi chutila a zacala som ju jest aj doma.

Potom som s tym po par razoch utala, lebo tesne po jej zjedeni som mala ukrutnu migrenu (1.-krat v zivote), bolo to uplne na zdochnutie, citila som sa, ako keby som sa nemala dozit rana.

Netvrdim, ze to muselo byt z nej, ale odvtedy sa k nej ani nepriblizim. Mozno niekedy v buducnosti sa k nej zasa vratim, ale tak skoro asi nie, bol to prilis silny zazitok.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: krizovka

Příspěvek od kveta »

Advid píše:Úvodem mého vyznání:) bych chtěl pochválit angličtinu za výstižná slova "craving" a "binged (food)" (Pro neangličtináře: touha, svody a špatné, vařené (jídlo)) Přesně to na mě sedělo.

No prostě jak byla ta tepla asi před měsícem, tak jsem přestal asi na 14 dní mít chuť na saláty a jel jsem hlavně na ovoci. Ale pak se to nějak semlelo, že jsem občas ulítl a dal něco "ošklivého". Pak se to začalo stupňovat nešlo to "léčit" ani 3-denním půstem. Delší jsem dát nemohl, protože by mi to kolidovalo s běháním. Nejhorší úlety byl smažák a langoš. Jo a chipsy. :shock: A ne jednou. Pořád jsem to ale držel na úrovni, kdy to tělo dokázalo "flushnout", takže nic tragického. Po půlmaratónu jsem si dal s kamarádkou salát a od té doby jsem zase začal saláty jíst a hlavně jsem objevil kyselou chuť, která mi tam sedí. Pak už to bylo lepší a lepší a teď už jsem 4. den 100% raw. Jasně, že nejde o to, být 100%, ale prostě z toho mám radost. Vlastně 99,9%, protože mám jen pražené tahini. :-) No to je všechno. :oops: :P
ahoj davide,

ja to vidim tak ze kdyz jedes na ovoci a za cas mas cravings na neco jinyho, je to tim ze diky nejakemu casu na ovoci tvoje telo detoxuje.

vareny jidlo je silne navykovy a proto jsi nemohl tak lehce skoncit se smazakem a spol.

preju hodne uspechu na tvoji raw ceste...a v behani

kveta
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: krizovka

Příspěvek od Advid »

kveta píše: preju hodne uspechu na tvoji raw ceste...a v behani
kveta
Díky.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: krizovka

Příspěvek od buc11 »

jak pražený tahini?
myslíš to kučírkovo? nebo jiný kde to je napsaný
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: krizovka

Příspěvek od Advid »

buc11 píše:jak pražený tahini?
myslíš to kučírkovo? nebo jiný kde to je napsaný
Mám za to, že to Kučírkovic je pražený. Sice to tam není napsaný, ale někde se to tu řešilo a prý je. Ale ruku do ohně bych za to nedal. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já právě myslím, že jen na biosféře a od Kučírků je nepražené, prý stejný výrobce, tady někde psala Terezka
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Myslel jsem to u nás v krámku od Kučírků, že je pražené a to na Biosféře nepražené. Má to trochu jiné balení. Ale to nemá cenu řešit. Kdby bylo totiž to u nás v krámku nepražené, svádělo by mě to jíst ho víc. ((-:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

je to taková vyšší hubenější sklenička, u nás bývá v Rozmarýně, a to by také nemělo být pražené, jak psala Terezka
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

To je ono. Jsem ztracen. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Teď zase z jiného soudku. Už mi zase plandají kalhoty na zadku. Takže mi je bude mamka muset potřetí za rok zmenšovat. :-)

Jo a předevčírem jsem si dělal salát a ona, jestli si mě může změřit v pase. No a mám prý jako ona v patnácti (73). :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:To je ono. Jsem ztracen. :P
:)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Také chci vosí pas! :lol: stejně je to nespravedlivé,vosy se můžou napráskat ovocem atd a stále ten pas budou mít jen jak šťopičku.
:lol: :lol: :lol:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

bzzzz

:)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Advid píše:Myslel jsem to u nás v krámku od Kučírků, že je pražené a to na Biosféře nepražené. Má to trochu jiné balení. Ale to nemá cenu řešit. Kdby bylo totiž to u nás v krámku nepražené, svádělo by mě to jíst ho víc. ((-:
já jsem tam (kučírkům) volal a řekli, že je syrové, eva tvrdí, že tam volala a řekli jí, že ne. Jinak to moje pražené je chuťově jasně pražené, tak nevim. A ty tvoje křečky taky nechápu, já už jsem je dlouho, dlouho neměl.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

buc11 píše: A ty tvoje křečky taky nechápu, já už jsem je dlouho, dlouho neměl.
Já taky ne, tělo si na určitý pohyb zvykne. Při běhu všehovšudy jen jednou. Plavat jsem taky začal o dlouhé době a tak taky chtělo nějaký čas na aklimatizaci. Tady nemá IMO raw/neraw vliv.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Advid píše:
buc11 píše: A ty tvoje křečky taky nechápu, já už jsem je dlouho, dlouho neměl.
Já taky ne, tělo si na určitý pohyb zvykne. Při běhu všehovšudy jen jednou. Plavat jsem taky začal o dlouhé době a tak taky chtělo nějaký čas na aklimatizaci. Tady nemá IMO raw/neraw vliv.
aha, tak to bude tím, když jsem začínal plavat, tak to mě párkrát rafli, teď už dlouho, dlouho ne
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Včera se mi dařilo. V hypernově jsem ukořistil superměkké avokádo, v Tescu veliký ananas za 36 a v Bille zlevněné krásně voňavé mango. Jen je takovéhle pobíhání po obchodech docela časově náročné. I finančně. ((-:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jupí, včera jsem zvládl zase bez problémů jednodenní půst. takový ten, jak jsem i večer v pohodě a klidně si udělám salát a nastrouhaná jablíčka na druhý den. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:P
Odpovědět