Advid - deníček

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Nemyslel jsem to tak že železo nepotřebujeme, jen že ho nemusíme mít ve skladech zásoby.......... přijde nová dodávka (zeleninovej salát například) a hned se zužitkuje + zůstane něco navíc než přijde nová zásilka. Zásilky chodí pravidelně.

Vařáci dle mého mají zásilky nepravidelné a když tak si radši vybudujou sklady "co kdyby bylo málo jídla" a tam si ukládaj své nadbytky z sice nepravidelných zásilek, ale zato hodně vydatných.

Je to jen teorie, ale dle mého by to mohlo mít něco do sebe.

Podnik který chce být co nejefektivnější se snaží používat JIT, a o efektivitu energie jde přeci i u člověka.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Jo, ale co jím vita, tak je slabší a už tolik nebolí. :lol:
poctivě čteš všechny příspěvky..... :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Advid píše:Cíl na PIM:

73 kg
12 nebo méně % tuku.

Teď mám cca 75 a 13 (oblečen s botama).

Tak a teď je to černé na hnědém a musím to splnit. :-)
Cíl jsem nevím jestli splněn, protože ve čtvrtek mi to naměřilo 75,8 kg a 13,8% tuku a v sobotu 74kg a 11,5% tuku. Čiže jsem tomu přestal věřit a to je jenom dobře. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jo a report z PIMu (zkopírování z běhěj.com)

Ahoj, já to dnes ukázkově pohnojil. :-)) Chtěl jsem jít na 3:30 až 3:40, ale vodič Ondra byl na 3:30, tak jsem to riskl. Od startu to vypadalo pohodově, pak se to nějak zrychlilo a já si pořád říkal, že to je jen přechodné, než srovnáme real time a official time a že to pak ustojím. Ale nějak jsem tu tepovku kolem 85% TFmax neustál a po 15. kilometru už mě všichni jen předbíhali. Od cca 32. kilometru už jsem občas popošel a ještě k tomu mě pekelně bolela ramena. Ale říkal jsem si, že do těch 4 hodin to dám. Pak mě braly křeče so lýtka a když jsem ho protahoval, tak jsem ji chytl do stehna. :-) Po asi 35. kilometru jsem už praktikoval indiánský běh, protože když jsem chvíli běžel, tak mě píchalo na plicích. V cíli za 4:09:30 s křečí v lýtku. :-))

Medajle je moc pěkná.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

gratuluji, jsi dobrej!!!

On ten PIM je docela těžký - asfalt, domy, ale na druhou stranu krásné výhledy Hradčany atd. má hodně co dosebe

člověk vybíhá a fakt nikdy neví, jak to bude probíhat
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

David hlavne diky tomu ze zacal behat me dost postouchnul abych fakt neflakal treningy a bral to vic vazne, bez nej bych urcite nbezel ani Bakov atd. a tim padem bych byl na tom o dost huur pri maratonu.
Je to ted takovej muj tajnej tahoun "c)

I kdyz se mu to nepodarilo tak nam teda poradne utek "c)
Taky gratulace, co mas v planu dalsiho ze bych se zase pridal?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Buď Mnichovo Hradiště (25) a nebo až pak Konopiště (10). Uvidíme, jak půjde regenerace. Tak jsem říkal, že dám aspoň trojku půst, tak uvidíme.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Konopiště ?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Konopišťská desítka 1.7.2007. Poběžíš s námi? :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

to mam hned po narozkách tak teď budu mít dilema... ale rad bych, obzvlast kdyz tam bude zase nejaka 'hojnejsi ucast' znamych tvari :c]
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Musíš vzít hodně zrcadel. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

to je kousek od naší chaty, uvidím, když budu v ČR tak určitě ano :) na tu dobu to ale vypadá, že v ČR nebudu, ještě se uvidí :)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Ahojky Advide, mám dojem že jsi psal že jsi zkoušel electric healthy juicer, byl jsi s ním spokojenej? Drtí vše dobře? mrkev tam můžeš strkat celou a ostatní tvrdší zeleniny taky? Zvládalo to pomeranče? listy kopřiv, smetánky, jetel atd?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

To psal tvx. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

dík
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Včera jsem jezdil na vodních lyžích a bylo to skvělý. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Včera 8x 1km s rozklusem a výklusem a dnes ráno 10km v mírném tempu. Musím trénovat, aby mě hofikos nepředběhla. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No to nehrozí :)

Dnes jsem třeba běh vynechala - vyměnili jsme si s Kubčou stranu na posteli, aby nekoukal na TV přes mě (spící) - na tý jeho straně jsem se tak blbě vyspala, že jsem neměla ani pomyšlení, jít ven trajdat (navíc mě i ráno bolela hlava, což se mi už dlouho nestalo).

Tak snad zítra...jestlipak někdy taky uběhnu 10 km - zatím to tak nevypadá :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No mě se taky dnes moc nechtělo. Ale donutil jsem se a pak to už byla paráda. No ono to bylo 9,9km, ale to je jako deset. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Advid píše:ono to bylo 9,9km, ale to je jako deset. :-)
jo tak ty nás takhle taháš za nos? :lol:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jo. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Můj první triatlon:

http://forum.behej.com/tema-1457-par-te ... tr2#p27179

je to o pár příspěvků výš

:)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Gratuluji prvničko :) příště to půjde lépe ;)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Můj první triatlon:

http://forum.behej.com/tema-1457-par-te ... tr2#p27179

je to o pár příspěvků výš

:)

gratuluji :D ,jsi jednička, že jsi do toho šel, to je můj sen :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

advidu ako sa darilo na tom triatlone? mas metal?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Metál nemám, jen dobrý pocit. :-) Popsal jsem to v tom příspěvku.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

uz som to nasiel, nejak som predtym preskocil ten reportik, cital som o tej priprave strategie a potom az ten tvoj posledny kratky. ok, tak gratulujem k dobremu pocitu, report z bigmana poprosim aj priamo tuto na vitapages.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Na BIGMANA si jdi sám. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ee. mozno o rok. :) momentalne by som skusil skor nejakeho lokalneho LITLMANA, discipliny beh do prace, plavanie v papieroch, skok sefovi cez rozum a na zaver dna vo finisi hod vseckeho za hlavu. :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Well, then go for it! :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dik za podporu :evil: , trening mi zacina o pol hodinu.. :)
ty hlavne reprezentuj spotovce, mat tvoju disciplinu achjo.. u mna vacsinou pohybova pravidelnost skonci cca po troch dnoch. potom chvilu pauza, uplne mi to vypadne a ked si spomeniem ze som zase vynechal par dni, to sa do toho musim zase dostavat. momentalne vobec nebeham, len zacvicim doma cinky, brusaky a kliky, asi by mi pomohlo zaregistrovat sa na tu stranku o behani, pekne vam tam pribudaju tie kilometre, to uz by som mal pocit ze si nemozem predsa robit medzi tymi profikmi hanbu a flakat.. :oops:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Mohl bys soupeřit v kilometráži s hofikos. :lol:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ok, to berem. kolko ma? :evil:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

To nevím, musíš se jí zeptat nebo číhat v deníčku, jestli to tam napíše. (o:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

aha aha :idea: , myslel som ze je tam registrovana..
ok, nejak si to s nou teda dohodneme, bez motivacie sa vela nepohne, toto by malo myslim na moju lenivost stacit, jednu zensku hadam este predbehnem.. :evil:
hofikoooos kde siiiii? :twisted:
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

tu som :) asi ti nepomůžu čísílko, minulý týden jsem byla běhat 3x a tenhle ještě vůbec, každej den jsem v autoškole, potom 4 km pěšky domů, přijdu s vlčim hladem, potom dělám testy a jim a u toho se pěkně přejim, takže už se mi běhat nechce. Akorát ve středu byla výjimka, to jsem měla radostnou chuť si jít zaběhat, ale musela jsem řádně uklidit kvůli návštěvě a to jsem skončila kolem desátý, takže taky nic. Ráno už se nedokopu vůbec. Včera jsem usla asi v půl osmý, sotva jsem přečetla pár stran z učebnice AŠ. Snad se mi podaří rozběhat to příští týden...takže máme asi stejný problém :) no mám 81 km :roll: 8)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

pocita sa kazdy nacaty alebo kazdy dokonceny kilometer? aby sme v tom mali jasno teda..
dohodneme sa tak, ze ty zatial dokonc autoskolu, ja to skusim dorovnat a pak zacneme naostro.
dnes ale este zacat nemozem :roll: zajtra uz urcite.. :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Asi každý dokončený, ne? Já zaokrouhluju na stovky metrů a měsíčně na kilometry.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já zaokrouhluji tak, že když uběhnu 4527 m - tak je to 4,5 km. Nevím, jak je to přesně, ale ta trať mi tak zhruba vychází :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tak to máme stejně.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Report z Jizerské padesátky

Příspěvek od Advid »

Tak tedy. Ještě ve čtvrtek jsem jel z práce na kole a docela jsem do toho dupal a v pátek se mi zdály nohy nějaké tuhé, tak jsem šel večer do sauny, abych měl pocit, že jsem pro přežití Jizerské padesátky udělal všechno. V sobotu ráno už jsem jako obvykle nemohl dospat, tak jsem psánek aspoň předstíral. Ono když člověk vstává skoro celý týden v 5 ráno, tak se pak v sobotu do osmi spí blbě. :-)

No a pak jsem po důkladné kontrolě proviantu vyrazil a omylem vlezl do cyklobusu. Ale to nakonec nevadilo, jen jsem zabral místo nějakému cyklistovi. Ale ten se pak určitě stejně ještě naseděl dost a dost na kole. :-)

Když jsem přiljel do Bedřichova, Marek (Alchemist)(=mé doprovodné vozidlo) už bloudil a hledal to správné parkoviště, tak jsem ho usměrnil telefonem a bylo to v suchu. Mělo mě to ale varovat. Viz dále. :)

Z běžců tam zatím byla tak slabá čtvrtina, tak jsme si popovídali o botech a zraněních, což jsou oblíbená běžecká témata a čekali na další šílence. :-)

Když už jsem byli skoro všichni (Miloš Škorpil zaspal), tak Marka napadlo, že si to pojede předem kousek projet. Tak jsme se domluvili, kde se sejdeme a odjel i se zásobou banánů, medu, rozinek, náhradního prádla a náplastmi, kdyby něco. Kdo mě zná, ví, že neponechám nic náhodě. :)

Pak Miloš dorazil a vyběhli jsme. Celkem nás bylo 8 mužů a jedna žena. Ač vypadala jako křehká dívka, je to železný muž (IRONMAN) :-))

Pro méně znalé vysvětlivka: Miloš Škorpil je jeden z našich nejlepších ultramaratonců. Běžel myslím dvakrát kolem republiky, je držitelem několika rekordů a pod, takže ta padesátka pro něj byla jen takový výklus. A je o něm známé, že jak si ho kdo rozběhne, tak rychle pak běží celou trasu. Konec vysvětlivky. (-:

Běželi jsem pomalu s vědomím, že když to napálíme, nedožijeme se konce. :) Ale přesto jsem v kopcích předbíhali cyklisty, což nás posilovalo na duchu, leč bohužel ne na těle. :) Abych chudáka Marka pořád jen nepomlouval, tak v jedné zatáčce vyskočil z lesa držíce misku supersladkého ananasu a tak jsem se na něj vrhli. Po pár kilometrech bylo místo, kde měl Marek zase čekat. Ale ejhle, on nikde. Naštěstí po chvilce přijel a já natlačil jednoho banána a do ruky si pro jistotu vzal dalšího. To se později ukázalo jako velice prozíravé. (-: Pořád jsme běželi plus mínus ve skupince a na rozcestích se vždycky chviličku čekalo na posledního běžce. Pak jsem běželi dlouho předlouho a po Markovi ani vidu ani slechu, tak jsem kapituloval na raw refreshment a dal si jablečný gel od Isostaru. Jó chemie, to je věc. :D Ale při volbě doběhnout na trochu chemie nebo nedoběhnout byla volba jasná.

Pak nás ještě jednou našel a tak jsem dal zase jeden banán a zase jeden do ruky, ale pak už jsem ho viděl až na parkovišti. Ale proto, že jsme běželi všichni pohromadě a měli celkem dva další cyklisty jako doprovod, tak o nic nešlo a hlady jsem neumřel. Navíc to při společném běhu mnohem lépe utíká a člověk pořád nepočítá, kolik to ještě bude.

Po brutálném výběhu od Smědavy na Kneipu jsem si dopřáli zasloužené občerstvení, tj. někdo pivo, někdo kafe a já s ještě jedním kolegou Birella. Pak už to bylo jen dvacet kiláčků a to už bylo víceméně z kopce. Akorát těch posledních deset se blbě běželo přes kameny, protože se musely zvedat víc nohy a to nic moc. No a pak jsem to doběhli a byl konec. :-) Suma sumárum 50km za 4 hodiny a 46 minut čistého času. Tak jsem spokojený. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

báječný výsledek, jsi jednička, gratulujiiiii :D
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

Gratuluji, skvělý čas i popis :) .
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Perfektní, gratuluji :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tiez blahozelam! A dik za prispevok.
jenia
Příspěvky: 78
Registrován: ned kvě 20, 2007 18:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jenia »

Obdivuji. Hodně.
Trápení, trápení, samé trápení a toho smíchu pořád kolem dokola.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Díky všem, jste moc milí. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

mily davide advide,

jo, jo je to tak u me si vzdy byl a jsi HVEZDA! jen tak dal. doufam ze priste az pobezis, hofi nebude chybet.

spln si vsechna tva prani, ty na to mas.

kveta
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

jsi borec!!! :D
mirka
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Re: Report z Jizerské padesátky

Příspěvek od člověk »

Advid píše:... 50km ... 8)
1*
Odpovědět