buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Já už jedu na burčáku, dnes byl silnější, ale včera úplná šťávička >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:Já už jedu na burčáku, dnes byl silnější, ale včera úplná šťávička >:-)
zatím beru burčas jako znehodnocenou hroznoščávu neb se valím na posledních hroznech a hlavně neuvěřitelně přeslazená rynglová šťáva v horrible množstvách mi brání v konzumaci dalších ovocí jako meloun hruška jabko či švestky.A to nemluvím o rajčajujce. 14 dní již pojídám loupací ořechy, a slunečnicu. Měl bych se dnes vybudit opět k běhu, šťavení a ůklidu.
Včera ještě o půlnoci pikýroval saláty při sledování golfu
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
že prý letošní burčákputování míjíš, což mne poněkud mrzí,
předběžný dotaz - dáme ekvivalentní okružní ochutnávkovou jízdu v náhradním termínu?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
že prý letošní burčákputování míjíš, což mne poněkud mrzí,
předběžný dotaz - dáme ekvivalentní okružní ochutnávkovou jízdu v náhradním termínu?
no vzhledem k výše řečenému o burčáku a docela zaplněnosti termínů, vitaslovakiasraz, tokaj, krakow, příští víkend vídeň a pasohlávky, a jestli bych neměl jít i do orby a to ještě zvažuju odklepnout rhodos za 7 tak si teď nejsem jist
na budapest výlet jsem dal dohromady oldbicycle, ale krom přeskakování přehazky mám nevhodnou jízdní pozici na bolení zad, zkusím koupit rohy jestli to nepomůže
včera dobrý běh, běhám už bez měřítka, vím jak rychle zrovna běžím
shlédl zajímavý film o tropické ploštici, žijící na speciální mirabelce, a vyživující děti jen jimi, sbírá samozřejmě jen padaný a na pohled se mi zdály stejný, ale ona sosáčkem po otestování mnoha vybrala ten nejvíc overripe(uvažuju že bych si takovou sehnal a používal na určování melounů, teď jsem 3x za sebou nezvolil ultratop) a vodtáhla či odkoulela do hnízda kde proběhly mně tak dobře známé orgie, že nestačila nosit. Jelikož k ní dolezly i děti od sousedky kterou přeprala, neměla šanci se zastavit až tak, že nakonec natáhla na rozdíl od zhrzené sousedky brka. Děti ji společně zežraly a vyrazily do světa. Potěšilo mě, že dobře chápu boží záměry.
Podle zkonzumovaných množství
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:že prý letošní burčákputování míjíš, což mne poněkud mrzí,
předběžný dotaz - dáme ekvivalentní okružní ochutnávkovou jízdu v náhradním termínu?
To putování vypadá zajímavě :o
Ve stejném termínu bývám pravidelně tady, ovšem letos zřejmě naposled, už loni jsem si říkal, že letos už ne, ale zřejmě ve chvilkovém pominutí mysli při koupi jízdenek na to podzimní putování koupil lístky i sem (iritují mne tam extempóre politiků typu Nečas apod, takže se pak musím za pomocí burčáku spravit (:-) ) .
Příští rok si ale pozjišťuju časy, jestli by to bylo únosné (ale asi ano, jel bych stejným vlakem, kterým pojedu na obě akce na jih - Ex 530 Helfštýn, jen bych v Hodoníně přestoupil na strelu do Zaječí přes VP) a kdyžtak bych poprosil o drobné info, jak to putování probíhá >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše:Potěšilo mě, že dobře chápu boží záměry.
Podle zkonzumovaných množství
Jelikož Příčina na internetové diskusi vyznává mlčocha, pokud právě kdes výjimkou nepotvrzuje pravidlo
skrze výmluvnost vykladačů písma, těch bibličních grafologů, jsoucích snad pod vlivem vrcholícího vinného kvasu,
pokusím se Mu být nyní momentálním nouzově přiděleným obhájcem.
Zdokumentovaný hmyz, který své potomstvo striktně omezil v potravním výběru na jednodruhové padané ovoce,
se po svém náhlém skonu již nemohl divit, že hladem po vysokoproteinové stravě strádající, k šetrnosti vedená
a stravující láskou k rodičům zmítaná nadcházející generace, s dobře zapojenou druhou signální soustavou,
nepohrdla tou jedinečnou příležitostí, nýbrž ji beze zbytku využila, jako vývojový zdroj posunu k dalším vyšším
cílům, které jsou údajně nevyzpytatelné, ale Tys prohlédl, jako jeden z mála, ó veliký, nejvyšší!

Právě se mi povedla má první burčáková šanka, už po dvou litrech, neplánovaně, tak jsem téměř nestihlo včasný
nátisk zadních tváří na klozetní mísu a přidělalo proužek na jedny z těch nových. :oops:
Čiň bohu dobře, i dobrou průchodností střev se ti odmění.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Dano »

Krakow v jeseni planujem tiez. Aj Budapest. zo 2 noci.
Dam vediet, ked bude rozhodnuty termin, ci tam nahodou prave nebudes.
O akom vitazraze na SK pises? Uz bol? Kedy, kde?
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od gabrielik »

Myslíš to stretko z FB? Normálne nad tým uvažujem, ale moja kondička je pekne v prdeli a asi nebudem vládať. Ale aj tak by som šla :) Konečne spoznať osobne niekoho z vitariana.

28. septembra 2013.
Malá Fatra: Veľký Kriváň
Spravíme si výlet, pokecáme, zoznámime sa, popiknikujeme v krásnej prírode, ej ale nám bude hej! :)

https://www.facebook.com/events/496094947150061/
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Dano píše:Krakow v jeseni planujem tiez. Aj Budapest. zo 2 noci.
Dam vediet, ked bude rozhodnuty termin, ci tam nahodou prave nebudes.
O akom vitazraze na SK pises? Uz bol? Kedy, kde?
ano to je on, jak píše gabi, jestli budu v čssr tak se zúčastním, den předtím bych zakroužil opět na bruslích u žiliny s termálkem v rajeckých, v so pochod a pak možná ten krakow, jen trochu hrozí jakýsi řecký ostrov karpatos v tomto termínu, čemuž bych dal přednost, zvlášť jde-li o 11 dní.
Budapesť ovšem skvělá, a letos už asi nee, stezky fšude a kamkoliv, počasí opět cez 30, 2x termálky, nelze nevzpomenout 2 běhy kolem margaretina ostrova po spešl tartanu ve svém rekordním čase, spoluběžkyně časy nevím, neb mi po chvíli zmizela jak žižlavá čára, nicméně jsme se pořád hádali, mimo jiné že jsem moc často píchal a jak předesílal muž, tak mohu potvrdit že sex opravdu nemá ráda.
Naposledy upravil(a) buc11 dne pon zář 09, 2013 13:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

mira píše:
buc11 píše:Potěšilo mě, že dobře chápu boží záměry.
Podle zkonzumovaných množství
Jelikož Příčina na internetové diskusi vyznává mlčocha, pokud právě kdes výjimkou nepotvrzuje pravidlo
skrze výmluvnost vykladačů písma, těch bibličních grafologů, jsoucích snad pod vlivem vrcholícího vinného kvasu,
pokusím se Mu být nyní momentálním nouzově přiděleným obhájcem.
Zdokumentovaný hmyz, který své potomstvo striktně omezil v potravním výběru na jednodruhové padané ovoce,
se po svém náhlém skonu již nemohl divit, že hladem po vysokoproteinové stravě strádající, k šetrnosti vedená
a stravující láskou k rodičům zmítaná nadcházející generace, s dobře zapojenou druhou signální soustavou,
nepohrdla tou jedinečnou příležitostí, nýbrž ji beze zbytku využila, jako vývojový zdroj posunu k dalším vyšším
cílům, které jsou údajně nevyzpytatelné, ale Tys prohlédl, jako jeden z mála, ó veliký, nejvyšší!

Právě se mi povedla má první burčáková šanka, už po dvou litrech, neplánovaně, tak jsem téměř nestihlo včasný
nátisk zadních tváří na klozetní mísu a přidělalo proužek na jedny z těch nových. :oops:
Čiň bohu dobře, i dobrou průchodností střev se ti odmění.
Vtip s plošticí byl ten, že vona zahnala tu jejich matku na útěk (nebo ju zabila už nevím), ale ti haranti neodtáhli s ňou vlastní, ale nalezli k tej vítězke, což ju pak stálo ten život, že musela makat a tahat dvojnásobek bobulí. To že ji nakonec zežrali, si vysvětluji podobně, když na čluncích trosečníci losují o své spolucestující, jakmile se vrací do civilizace, žerou pak ty svoje sračky co obvykle. Podobně ploštičky se šly zas cpat těmi bobulemi.
S burčákem je mi to jasné už od mala, kdy se účastnil povinných velkopavlovických vinobraní (funguje ovšem i kvasnicové sentické v určitém množství a střevním zbytkovém základu), dle mých, ortodoxy ovšem nepřijatých, dlouhodobých výzkumů, čistí sliznici mnohem dokonaleji a šetrněji a ještě za dělání si dobře než solné vyleptávání, ale nemám potřebu být zapsán v historii jako autor bucšanky, když už to nevyšlo ani u bucms. (To je ovšem v té naložené višňovce excelentní)
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

z výše uvedeného soudím, že toho 21.9. asi budeš pryč
a pak asi taky - pokud jsem se v tom zorientovala
tak to s návštěvou vypadá nejspíš někdy na jaro ...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:Budapesť ovšem skvělá, a letos už asi nee, stezky fšude a kamkoliv, počasí opět cez 30, 2x termálky, nelze nevzpomenout 2 běhy kolem margaretina ostrova po spešl tartanu ve svém rekordním čase, spoluběžkyně časy nevím, neb mi po chvíli zmizela jak žižlavá čára, nicméně jsme se pořád hádali, mimo jiné že jsem moc často píchal a jak předesílal muž, tak mohu potvrdit že sex opravdu nemá ráda.
no esli já se tady nepočurám smíchy. Ty Tvoje slohový práce :-)
btw dojela až dom na kole, hmmm dobrýýý
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše:Vtip s plošticí byl ten, že vona zahnala tu jejich matku na útěk (nebo ju zabila už nevím), ale ti haranti neodtáhli s ňou vlastní, ale nalezli k tej vítězke, což ju pak stálo ten život, že musela makat a tahat dvojnásobek bobulí. To že ji nakonec zežrali, si vysvětluji podobně, když na čluncích trosečníci losují o své spolucestující, jakmile se vrací do civilizace, žerou pak ty svoje sračky co obvykle. Podobně ploštičky se šly zas cpat těmi bobulemi.
Tuto skutečnost jsem z nedbalosti přehlédl, ale vzešlé ponaučení může mít pestřejší výklad.
Pokud matka padla v boji, bylo od vítězky projevem slušnosti sirotky adoptovat, a pokud vyvázla
živa, byla pokořena a oslabena, na což bylo od jejího potomstva opět láskyplným gestem, že ji
nechali zotavit a více již nezatěžovali péčí o ně, nýbrž toto břemeno přesuli na bedra vítězné
sokyni, která se obětavě umořila v zájmu budoucnosti stejného druhu životní formy a jejich idejí.
Ohledně losovacího osudí mezi ztroskotanci a jejich stravovacích návyků námitka ctihodnosti,
pakliže by svědkové nebyli shledáni důvěryhodnými a chybí-li seriosní studie těchto událostí.
V podstatě je to námět na entomologicko psychologický román a vědecké i teologické bádání.

Ve vinotéce pohoda mají nyní nedostižný, chutí, barvou i buketem jako perlivá šťáva z lesních plodů,
tak jsem opakovaně zariskoval a vyžahl 2 litry za odpoledne. Pokud se domnívaný efekt potvrdí,
potěším kolegu Pileva upřimnou obhajobou jeho teorie, že se "to" stane i dospělému, což zatím
neměl v kolektivu dřevozpracujících nikdo odvahu otevřeně potvrdit, ani vyvrátit.
V konkurenční vin. agáve, kde mají v nabídce i Omastovy produkty, nedávno okusil famózní loňské višňové
chateau Lednice.
Bylo to zatím nejlepší polosladké lahvicové víno, které vsákl.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše:mimo jiné že jsem moc často píchal
Co je moc často a jak se to projevuje :?:
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

luca píše:z výše uvedeného soudím, že toho 21.9. asi budeš pryč
a pak asi taky - pokud jsem se v tom zorientovala
tak to s návštěvou vypadá nejspíš někdy na jaro ...
zatím není nic jisté, jen jak jsem včera pocítil chlad jsem dostal touhu po teple, takže jestli nepojedu (musel bych se rozhodnout teď do 8:00 a cvaknout letenku na kretu) budu toho 21.9. doma, naopak, chystám 2.bicykl
miro vzpomněl jsem si že z bojiště odešla a mladý doma už nenašla
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Nechci dále unavovat možným kreativním scénářem tohoto případu znepokojivé nevděčnosti v rodině,
když je mi známo, že tíhneš k vývoji. Proto nastíním možné rozuzlení z tohoto světa a období.
Pokud rodička opustila kolbiště po svých a mladiství svůj pokoj přesto, že měli zaracha za odhalené
hříšné myšlenky o zakázaných potravinách, mávla nad jejich svévolným opuštěním domácího vězení
s krkavecky striktními stravovacími omezeními svou šestou nohou a rozjela obchod v moštárně,
respektujíc její pravidla, neboť seznala, že již s jejich výchovou ztratila příliš mnoho drahocenného času.
V jednadvacátém století neomezených možností ratolesti navštívily ještě před zahájením utkání
sázkovou kancelář, kde vsadily na soupeřku svůj mladistvý potenciál, protože projedly veškeré rodinné
hodnoty a výhrou uplatily vítězku, aby jim poskytla byt a stravu ve svém útulném zemním otvoru.
Zhrzená matka byla rozjetou podnikatelskou aktivitou natolik časově pohlcena, že svůj prakticky už
neobývaný byt pronajala potemníkům. Konec dobrý, všechno dobré. Dobrou chuť a noc.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

buc11 píše:
luca píše:z výše uvedeného soudím, že toho 21.9. asi budeš pryč
a pak asi taky - pokud jsem se v tom zorientovala
tak to s návštěvou vypadá nejspíš někdy na jaro ...
zatím není nic jisté, jen jak jsem včera pocítil chlad jsem dostal touhu po teple, takže jestli nepojedu (musel bych se rozhodnout teď do 8:00 a cvaknout letenku na kretu) budu toho 21.9. doma, naopak, chystám 2.bicykl
miro vzpomněl jsem si že z bojiště odešla a mladý doma už nenašla
Buci, začíná to vypadat nejistě, vzala jsem projekt (v bance už to vypadá příliš neradostně), který spěchá a rozjede se v pondělí, pak budu líp schopná posoudit časové možnosti
nerada bych tě blokovala pokud bys radši do tepla, tady to na teplo nevypadá
už jsem s výletem počítala, ale věci se nějak řeší po svém
ale pokud nikam nepojedeš a já zhodnotím situaci tak, že není nutné arbeitovat o víkendu, tak to platí
jen to budu moct potvrdit až tak za týden
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

luca píše: Buci, začíná to vypadat nejistě, vzala jsem projekt (v bance už to vypadá příliš neradostně), který spěchá a rozjede se v pondělí, pak budu líp schopná posoudit časové možnosti
nerada bych tě blokovala pokud bys radši do tepla, tady to na teplo nevypadá
už jsem s výletem počítala, ale věci se nějak řeší po svém
ale pokud nikam nepojedeš a já zhodnotím situaci tak, že není nutné arbeitovat o víkendu, tak to platí
jen to budu moct potvrdit až tak za týden
tak moje věc je již vyřešena, v říjnu bude malorka a víkend 21.9. budu doma takže blokován nejsem, a můžeš se rozhodnout kdykoliv i třeba během, na dopravení bychom se pak domluvili
včera brusle a kolobka, na kraváku zavřeno ale to sme věděli, ráno bez posilky, vymluvil jsem se na záda a zdražení
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

mira píše:...Právě se mi povedla má první burčáková šanka, už po dvou litrech, neplánovaně, tak jsem téměř nestihlo včasný
nátisk zadních tváří na klozetní mísu a přidělalo proužek na jedny z těch nových. :oops:
Čiň bohu dobře, i dobrou průchodností střev se ti odmění.
...nemám, co bych k tomu dodala. Snad jen že se také raději po..ru, než oslepnu... :lol:
tématického.jpg
(71.87 KiB) Zatím ještě nestaženo
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
no teprv dneska ho piju letos poprvé,
dáváme si s ženou "do nosu",
vzal jsem bílý i červený 2+2 litry,
ale ještě mlaďoučký, mlaďoučký, je to hodně moštové,
tak vyčkám den dva, až vykvásne (pokud zbyde... děti mi kolem tej sladkosti bzučí jak včely),
ale teda problémy s toaletou žádné, mám přece kvalitu od Zborovskýho, po tem se člověk nepos... pardon, nepodělá
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Dano »

gabrielik píše:Myslíš to stretko z FB? Normálne nad tým uvažujem, ale moja kondička je pekne v prdeli a asi nebudem vládať. Ale aj tak by som šla :) Konečne spoznať osobne niekoho z vitariana.

28. septembra 2013.
Malá Fatra: Veľký Kriváň
Spravíme si výlet, pokecáme, zoznámime sa, popiknikujeme v krásnej prírode, ej ale nám bude hej! :)

https://www.facebook.com/events/496094947150061/
Aha, tak.
Skoda že nie tatranský. Tam by sa mi uz po čase patrilo alebo Rysy, túto jeseň uz musim.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Dano píše:
gabrielik píše:Myslíš to stretko z FB? Normálne nad tým uvažujem, ale moja kondička je pekne v prdeli a asi nebudem vládať. Ale aj tak by som šla :) Konečne spoznať osobne niekoho z vitariana.

28. septembra 2013.
Malá Fatra: Veľký Kriváň
Spravíme si výlet, pokecáme, zoznámime sa, popiknikujeme v krásnej prírode, ej ale nám bude hej! :)

https://www.facebook.com/events/496094947150061/
Aha, tak.
Skoda že nie tatranský. Tam by sa mi uz po čase patrilo alebo Rysy, túto jeseň uz musim.
ehm, ja som preflakal uz 22 jeseni, mam co dobiehat
5 2 8
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:no teprv dneska ho piju letos poprvé,
dáváme si s ženou "do nosu",
vzal jsem bílý i červený 2+2 litry,
ale ještě mlaďoučký, mlaďoučký, je to hodně moštové,
tak vyčkám den dva, až vykvásne (pokud zbyde... děti mi kolem tej sladkosti bzučí jak včely),
ale teda problémy s toaletou žádné, mám přece kvalitu od Zborovskýho, po tem se člověk nepos... pardon, nepodělá
Už ho piju nějaký ten týden... (:-)
Byl jsem v sobotu v tom Uherském Hradišti a dobrý ... bez politiků a podobných gaunerů to je hned lepší >:-)
I burčáky byly dobré, i když jen bílé. Za celý den jsem okoštoval asi u 10 stánků, byly dobručké, mlaďučké. Domů jsem dovezl 3l dobrého mladého, ještě dopíjel dnes a byl tak akorát. Dnes jsem si taky vyšťavil 2l hroznošťávy z ultraripe řeckých hroznů a zbytek toho burčasu do ní nalil, před chvilkou na to koukám a už to hezky celé perlí. Tak zítra, nebo pozítří budu mít svůj :delicacy:

Chtěl jsem zkouknout i ten vyjímečně otevřený Uherskohradišťský totalitní arest, ovšem nadstandartní kvantum lidí ve frontě mne odradilo. Beztak to tipuju jen na prázdné cely s dírami v podlaze.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak já jsem hrdý že letos ještě ani jeden, budu rád co nejdýl to natahovat od tej doslazovanej sacharosy, mám zatím svůj ultrasweet hruščák (není to úplně vono ale s ještě hojně domedovanou ořechovkou...). Hrozny ovšem vedou a to i bez zapěnění.
Připočtu-li stále ty neuvěřitelný ryngle a znovuobjevivší se maliny nezbývá než házet kakáč na ostružiny či švestky (v nezanedbatelných množstvích se již válejí v těžce přístupném podrostu. Vyhodil i orange overripe skoro celý meloun z pešti. Navíc se fšude válejí bedny prezretých rajčin, bo mrazáky hlásí obsazenost, tak vše pouštím z hlavy. Navečer tam ovšem dotlačím i kdyby mě to mělo stát život svou dávku čokobanánu, včera i s tahini. Proto jediný včerejší světlý bod zůstal večerní výběh.
V so plánuju brusle z mikulova do přerova (nového), pak termál v pasohlávkách a do vídně pro ceru.
Dano mohl ses zazásobit rajčaty, švestkami, jablky a hruškou, možná bych uvolnil i pár z posledních rynglí, protože dnes hodlám jít spát až ve 24:00.
Fatra je odvislá od počasí neb se chystám to natáhnout až do krakova, ano-li pak budu kroužit v žilině už v pá odpoledne.
Pozn: včera jsem si užil vášeň a cit, tedy v TV.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

škoda, že mě nebolí hlava, prej je na to dobrá masturbace jsem se dozvěděl od jednoho děvčete
prší
šel jsem se uvolnit se srdcem na dlani do klubu umírněných pozitivních mírumilovných milujbližního skeptiků, ale to sem si naběhl, bo bláhovec jsem je tam nečekal,
zde odpověď asi ohledně duše(mně a ještě jednomu):
" jste hotovi se svým názorem že duše jsou synapse... je to kravina non plus ultra - to, že nefunguje ventil na konci trubky ještě neznamená, že v trubce není voda. No ale mějte si ty svoje geniální názory, jste pašáci.. já to tady asi zabalím..."
samozřejmě je tam furt dál a nikam se nehne, voni jsou prostě fšude, a lezou jak troli hlavně tam, kde jsou protikladná rozpoložení, podobné jsem zahlédl i ve skupině rofuďaku jak bulharský bratr propagující akési vareniny nadával admince, ale ta měkota ho u toho i tam nechala, takže čistota zůstává jen u harlejoucou.
Jelikož se nad sebou stále zamýšlím, uvědomil jsem si velmi postupně, že podobně jak tehdá LB tak i rozčiření zdejší vody, mi značně pomohlo k posunu. Konečně a snad už i v poslední chvíli se mi podařilo odstřihnout pupeční šňůru a vydat se již sám bez berličky kterou vlastně už nepotřebuji vstříc. Žil jsem ve virtuálním klamu, že se zde nachází můj domov jelikož z počátku odefšad čišela i při různých až protikladných náhledech pohoda, láska(ani to tam nemuseli mít napsáno) a spolupatřičnost. Tady lze hledat i původceho mého nepřiměřeného reagování, kdy jsem měl pocit že se nemám kam uchýlit. Nyní při změně svého postoje jsem rád, že už "k nim" tedy jako sem, je mi zatím dovoleno nahlídat a radovat se, že s tím nemám nic společného a pak se vracet bezpečně zpět do svých bezkonfliktních vesmírů. Sklidil jsem poslední okurky, takže tak 20.ho bude poslední. Včera jsem vyhodil 3 ze 6 beden hrušek kvůli splesnivění, je to vlastně štěstí, uvědomím-li si že bych to musel prohnat sebou. Naštěstí končí ryngle, dávám jim 4 dny. Zežral jsem i hrozny, s kterých mám trochu rozežranej jazyk, musím je totiž jest nezralý kvůli mravcom, kterým to asi nevadí, to je vidět že nejsoufrujtíci. Na noc dávám pravidelně těch 7 banánů (až jsem se rozesmál nad propagací nezralých, jsou totiž takto jedovatý jak vraní oko, tedy nejsou-li uvařený)
Měl bych dnes vyběhnout, i když to bude klouzat, trochu už mně namrzají nohy.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: Jelikož se nad sebou stále zamýšlím, uvědomil jsem si velmi postupně, že podobně jak tehdá LB tak i rozčiření zdejší vody, mi značně pomohlo k posunu. Konečně a snad už i v poslední chvíli se mi podařilo odstřihnout pupeční šňůru a vydat se již sám bez berličky kterou vlastně už nepotřebuji vstříc. Žil jsem ve virtuálním klamu, že se zde nachází můj domov jelikož z počátku odefšad čišela i při různých až protikladných náhledech pohoda, láska(ani to tam nemuseli mít napsáno) a spolupatřičnost. Tady lze hledat i původceho mého nepřiměřeného reagování, kdy jsem měl pocit že se nemám kam uchýlit. Nyní při změně svého postoje jsem rád, že už "k nim" tedy jako sem, je mi zatím dovoleno nahlídat a radovat se, že s tím nemám nic společného a pak se vracet bezpečně zpět do svých bezkonfliktních vesmírů.
taky mám ráda své bezkonfliktní vesmíry.... je tam krásně. ")
(já mám odsud x fajn kamarádek, známých, kteří to tu už opustili, takže pro mne se pupeční šňůra hodně ztenčila)

Zdar všem rozdílnostem, osobním zkušenostem a hlavně otevřeným myslím (jesti to tak češtinářsky jde). A hlavně Tobě, Buci, když Ti oxiduji v deníčku. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:..odefšad čišela i při různých až protikladných náhledech pohoda, láska(ani to tam nemuseli mít napsáno)
A nemelo byt treba V O L E ?:)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Ale no, co to ctu? :evil: Jakepak asi uz ani nepatreni do kdysi spratelenych vesmiru? Kdo je zodpovedny za to aby ve vesmirech nebyl bordel a aby byly pratelske, kdyz ne my svati? 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Ale no, co to ctu? :evil: Jakepak asi uz ani nepatreni do kdysi spratelenych vesmiru? Kdo je zodpovedny za to aby ve vesmirech nebyl bordel a aby byly pratelske, kdyz ne my svati? 8)
navenek se nic nemění, nejsem zástupce teatrálních mečiarovských odchodou, když bych chtěl ukončit, prostě se přestanu přihlašovat a jak psala pavluška dřív, je to v mém případě o lidech, než tematech a zasadach. Koukal jsem tu na své psychopatické začátky a složení squadry i mé nezanedbatelné úsilí mně umožnilo (i když to asi není na první pohled poznat) silně redukovat chandry se splíny na minimax, postupně částečně zkultivovat, zklidnit a usadit do reality. MNoho účastníků to ještě čeká a někteří na to v tomto životě patrně nedočiahnú. Zlom byl když Pepík reagoval na mé označení jeho minimasných aktivit slintíky. jednalo se tehdy o druhý nejsilnější sdělení po jdi do trumpety. Takže ze svatého bojování se nestahuji, tedy dokud jsem na připojení lebo smlouva mi končí 29.9.
Zrovna jím konečně vlastní endivii, něco jak salát snad trochu tuhší, ale docela sladké, obávám se že by ho dělící komise vyřadila mezi zapovězené sladké, takže to budu při kontrolách vydávat za římský salát, neznalý na pohled rozdíl nepozná. V pá se vydal na běh, ale hnusný déšť mě zahnal zpět, tak v so že na brusle z březí, ale opět mokro, tak aspoň výběh směr dobré pole, pěkná 6ka. Pak uspokojení v aqualandu moravia od 17:00 do 21:00 za 290 s přídavkem saunového světa za 100 kč. Pak vídeň pro dceru podle navigace, 2x mě zavedla na dálnici, ale stihl. Včera pěkný záběh.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

prší, na kole ovšem nevadí, jde jen o otázku oblečení jak říkají, no nevím
zasadil konečně sazenice čekanek, potřebuju kvalitní říjen aby došly, objevují se i mladé kopry což těší
brno vidím až na čtvrtek, to má být hezky
včera: orange meloun ještě z pešti, kilo nebo 2 rynglí, 1 vlastní planá dosti velká a sladká broskyňa, 3 švestky, 2 kila rajčin, ostružiny a maliny ale jen silně overripe, a pouhých 5 banánů(nejmíň za poslední měsíc) s kakavem a lecitinom. K tomu mrkvo řepo okurko jujce ani ne litr se zeleným a endivií, 2 kvasaky a skoro nic mě nebylo. Jím samozřejmě i sejra, ale ten se tady stydím uvádět stejně jak třeba klačenku. Přestal jsem dost pít, obávám se jestli mi něco třeba není.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:prší, na kole ovšem nevadí, jde jen o otázku oblečení jak říkají, no nevím
zasadil konečně sazenice čekanek, potřebuju kvalitní říjen aby došly, objevují se i mladé kopry což těší
brno vidím až na čtvrtek, to má být hezky
včera: orange meloun ještě z pešti, kilo nebo 2 rynglí, 1 vlastní planá dosti velká a sladká broskyňa, 3 švestky, 2 kila rajčin, ostružiny a maliny ale jen silně overripe, a pouhých 5 banánů(nejmíň za poslední měsíc) s kakavem a lecitinom. K tomu mrkvo řepo okurko jujce ani ne litr se zeleným a endivií, 2 kvasaky a skoro nic mě nebylo. Jím samozřejmě i sejra, ale ten se tady stydím uvádět stejně jak třeba klačenku. Přestal jsem dost pít, obávám se jestli mi něco třeba není.
To já s burčákovou sezónou začala pít :delicacy:
Ačkoliv u mne max 3dl za den, jinak bych nemohla nic dělat. Mám hned vopičku :lol:

Až začnu zahradničit na svém, budu nejspíš lovit info i u tebe, buci. Předem tě na to připravuju :lol: Příští rok na podzim už nejspíš začnu sázet stromky a keře. Narozdíl od tebe mám menší zahradu, ale i na tom se dá s dobrým rozmyslem a úvahou o prostoru něco vypěstovat.
Líbí se mi, jak píšeš, že necháváš vysemenit ke druhé sklizni některé rostliny.
Čtu tvůj deník jako Čapkův Zahradníkův rok, jen je pro mne mnohem aktuálnější a mým potřebám více vyhovujícnější...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Lenuška píše:
buc11 píše:prší, na kole ovšem nevadí, jde jen o otázku oblečení jak říkají, no nevím
zasadil konečně sazenice čekanek, potřebuju kvalitní říjen aby došly, objevují se i mladé kopry což těší
brno vidím až na čtvrtek, to má být hezky
včera: orange meloun ještě z pešti, kilo nebo 2 rynglí, 1 vlastní planá dosti velká a sladká broskyňa, 3 švestky, 2 kila rajčin, ostružiny a maliny ale jen silně overripe, a pouhých 5 banánů(nejmíň za poslední měsíc) s kakavem a lecitinom. K tomu mrkvo řepo okurko jujce ani ne litr se zeleným a endivií, 2 kvasaky a skoro nic mě nebylo. Jím samozřejmě i sejra, ale ten se tady stydím uvádět stejně jak třeba klačenku. Přestal jsem dost pít, obávám se jestli mi něco třeba není.
To já s burčákovou sezónou začala pít :delicacy:
Ačkoliv u mne max 3dl za den, jinak bych nemohla nic dělat. Mám hned vopičku :lol:

Až začnu zahradničit na svém, budu nejspíš lovit info i u tebe, buci. Předem tě na to připravuju :lol: Příští rok na podzim už nejspíš začnu sázet stromky a keře. Narozdíl od tebe mám menší zahradu, ale i na tom se dá s dobrým rozmyslem a úvahou o prostoru něco vypěstovat.
Líbí se mi, jak píšeš, že necháváš vysemenit ke druhé sklizni některé rostliny.
Čtu tvůj deník jako Čapkův Zahradníkův rok, jen je pro mne mnohem aktuálnější a mým potřebám více vyhovujícnější...
bohužel jak ve stravě tak i tu jsem dosti nezodpovědný a neukázněný, vysemenit nechávám ovšem proti své vůli kopr (ten jsem rád, protože když ho sadím tak moc neleze), salát (taky rád, ale přesazuju, neb mi tam vadí), rajčata, (též přesadil, jsou menší a spíš obyčejnější) a novozelandský špenát, ten roste fšade.
na menším to půjde líp, člověk to má víc pod kontrolou,
teď jsem ještě vysadil všechny typy ředkví od bílých po černé a červené už konzumuju,
místo burčáku piju hruščák, taky už pění, před chvíli mi kolega donesl bedýnku hroznů a ještě vybíral hezký, zkusím to naložt na bicycl
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

Možná mi bude stačit, když budeš psát, co zrovna aktuálně na zahradě děláš. Pro mne to bude takové to popíchnutí: Nojo, to bych vlastně měla taky udělat...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tak já dobrej burčas dnes nesehnal, všade tu mají už zlomenej. Nejdřív si koupím deci na košt a pak si koupím víc domů.

Ale Ostravaci piju všecko co teče, bo kupuju i ten nalomeny a prodavačka na kvalitu zda se jebe ...

Ještě mám zbytky toho svého, ten je dobrý :delicacy: a zítra prý bude čerstvý.

Na chalupě založen kvas na slivovici, zelené letos nepěstuji, není čas. Hrušky se neurodily, jabka jsou, poslední ořešák skácen z důvodu uschnutí. Zbytky pozdního rybízu přenechány strýkovi.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:Tak já dobrej burčas dnes nesehnal, všade tu mají už zlomenej. Nejdřív si koupím deci na košt a pak si koupím víc domů.

Ale Ostravaci piju všecko co teče, bo kupuju i ten nalomeny a prodavačka na kvalitu zda se jebe ...

Ještě mám zbytky toho svého, ten je dobrý :delicacy: a zítra prý bude čerstvý.

Na chalupě založen kvas na slivovici, zelené letos nepěstuji, není čas. Hrušky se neurodily, jabka jsou, poslední ořešák skácen z důvodu uschnutí. Zbytky pozdního rybízu přenechány strýkovi.
Bohužel jak na vlastní oči vidím z jak nezralých a silně doslazovaných hroznů to robí, budu se od něj snažit držet dál co nejdýl. Lepší je kupovat hrozny a dělat si ščávu potažmo napěnění vlastní. Včera jsem dostal ty hrozny iršaj oliver a měli 19 stupňů cukernatost, což už docela de a jsou vynikající, akorát mi jich dal málo a ještě na spod bedny dal svůj stanoviskový plátek halo noviny, do kterých jsem já vůl nahlédl a nalezl takovou snůšku blábolů a toho spodku co mám v žumpě, že mi to způsobilo několik hodin ztráty při hledání opětného duševního zklidnění podobně jako zde při omylném nahlédnutí některých příspěvků. Jak tak koukám, jak jsem se oprostil od domovských práv, jsem zde nějak aktivnější, ale víc jsem aktivní na avl, amaterská volejbalová liga, přemlouvají mě pěkné (starší) holčice, abych prý nějak vypomohl. To bych mohl ve všech směrech. Láká mě trochu si zase zaexhibovat ale asi bych musel potrenovat, aby mně neupadlo třeba rameno. I když na amatery mně většinou stačíval servis. To jsem ale nebyl ta troska.
Včera pěkný běh až do tmy, cítil jsem zase sílu a přiblížení se k mé běhací top formě, musím si vzít měřák příště, mrzly akorát bosý nohy, škoda, neměl jsem ještě to info vo ohřívajícím oliváču a to mám ještě i lněnej, Ten jsem si koupil na ověření budwig teorie, ale po půl litru a se stále kloním, že jde o nějaký nesmyslný, v petriho misce snad zkoušený, inženýrský dohad. Sám jsem inženýr tak vím o čem mluvím. Byl bych rád kdyby nějaký biochemik nebo alespoň zkušený guglista předložil vzorce reakcí (probíhá-li vůbec nějaká) při míchání tvarohu s tím volejem. Teď mě napadlo, že bych to zkonzultl s biochemikem jezdící kontrolovat stav naší odmašťovací lázně.
Dnes kolo a 4°C, to už se blíží k hranici snesitelnosti. Snad bude na tej malorce tepleji.
Zítra brno a korčule, má být jasno a v pá po 2 měsících zdražená posilka, to zas bude.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:.... neměl jsem ještě to info vo ohřívajícím oliváču a to mám ještě i lněnej, Ten jsem si koupil na ověření budwig teorie, ale po půl litru a se stále kloním, že jde o nějaký nesmyslný, v petriho misce snad zkoušený, inženýrský dohad. Sám jsem inženýr tak vím o čem mluvím. Byl bych rád kdyby nějaký biochemik nebo alespoň zkušený guglista předložil vzorce reakcí (probíhá-li vůbec nějaká) při míchání tvarohu s tím volejem. Teď mě napadlo, že bych to zkonzultl s biochemikem jezdící kontrolovat stav naší odmašťovací lázně.
tak to by mne taky zajímalo, jestli tam dochází k nějaké reakci. Nejsem sice šemík, ale šemii se snažím porozumět, poněvadž se to občas hodí. Dej pak vědět, jestli biošemík něco prozradil.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Lenuška píše:
buc11 píše:.... neměl jsem ještě to info vo ohřívajícím oliváču a to mám ještě i lněnej, Ten jsem si koupil na ověření budwig teorie, ale po půl litru a se stále kloním, že jde o nějaký nesmyslný, v petriho misce snad zkoušený, inženýrský dohad. Sám jsem inženýr tak vím o čem mluvím. Byl bych rád kdyby nějaký biochemik nebo alespoň zkušený guglista předložil vzorce reakcí (probíhá-li vůbec nějaká) při míchání tvarohu s tím volejem. Teď mě napadlo, že bych to zkonzultl s biochemikem jezdící kontrolovat stav naší odmašťovací lázně.
tak to by mne taky zajímalo, jestli tam dochází k nějaké reakci. Nejsem sice šemík, ale šemii se snažím porozumět, poněvadž se to občas hodí. Dej pak vědět, jestli biošemík něco prozradil.
on ten můj posměšný postoj není nejspíš na místě, ona byla biochemička a dožila se skoro jak walker a třeba ty rovnice někde uvnitř jsou, ostatně hlavně že to lidem pomáhá, ale:
– len 250 ml ľanového oleja s medom a čerstvo lisované ovocné šťavy (neprisladzovať!)+ty tvarohy.
takovéto mixy nejsou úplně můj šálek čaje, ale ten zbývající litřík ještě z výzkumného důvodu dopatlám
Zajímavá jsou i její soudní spory s klasickými lékaři, která údajně vyhrála, takže pochybovač nejsem úplně sám.
Podíváme-li se na tu dietu a co naprosto zavrhuje (v 5ti nejhorších je třeba krab) včetně ostatních prostocviků od dýchání po meditace se mohu domnívat, že hlavně toto jsou klíče k úspěchu celého systému
http://www.budwigcenter.com/
pobyt též není úplně za darmo, deposit 100000
Dr. Johanna Budwig + kniha LNĚNÝ OLEJ
30.9.1908 - 19.5.2003
.
Zázračný len - zdraví

" Přál bych si,

aby všichni moji pacienti měli doktorát z biochemie,
aby si uvědomili s jakou odbornosti byla sestavena tato dieta.
Je to zázrak. "

"Nechť jídlo je vašim lékem a lék vaši potravou."
Jeden z nejdůležitějších a dalekosáhlých medicínských objevů dvacátého století
udělala v roce 1951 německá biochemička Dr. Johanna Budwig,

patřící mezi přední evropské autority v oblasti tuků a výživy.
Tato drobná vitální žena byla sedmkrát nominována na Nobelovou cenu,
kterou ovšem v rámci " vyšších nezadatelných zájmů " farmaceutického
lobby nikdy nedostala. Využívala svou metodu k úspěšně léčbě pacientů
s mezními případy rakoviny a lidí postižených vážnými srdečními poruchami,
artritidou.....
Více zde: http://www.lnenyolej-cerstvy.cz/lnene-o ... neny-olej/
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

také bych si nedovolila zpochybňovat její metodu léčení pomocí lněného oleje, tvarohu, atd. Jen ta moje reálná část trochu šťourá a popichuje, že to přeci nemůže být tak jednoduché. Na druhou stranu jsem se setkala s případy, kdy si lidi pomocí radikální změny jídelníčku ve prospěch šťáv a ovozelu vyléčili choroby, o kterých doktoři prohlašovali, že nejsou vyléčitelné, jen pomocí farmak lze udržet současný stav. Což jim i farmalobby hraje do karet, pochopitelně. tento jednoduchý princip léčení např. vysokého tlaku, ulcerózní kolitídy a pod. pomocí syrové potravy je mi jasný. Ráda bych pochopila i ten princip paní Budwig.
Trochu mne znepokojuje nestálost lněného oleje, který v zoxidované formě spíše škodí než pomáhá, a kazí se i v mrazáku. Takže jedině pořídit domácí lis na olej a začít mixovat se semínkem... :D
ale už ti tu moc kecám, už jdu...
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
Jestli se nepletu, nejde striktně o tvaroh, nýbrž o cokoli, co obsahuje síru, přesněji řečeno sirné proteiny. Důležitá je reakce lněného oleje s těmi sirnými proteiny.
Nejsem chemik, neberte mne za slovo, tohle si jen pamatuju z knihy Budwig.

Kdo tvaroh nechce, tomu Jarda nabízí i varianty bez mléčností.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
Jestli se nepletu, nejde striktně o tvaroh, nýbrž o cokoli, co obsahuje síru, přesněji řečeno sirné proteiny. Důležitá je reakce lněného oleje s těmi sirnými proteiny.
Nejsem chemik, neberte mne za slovo, tohle si jen pamatuju z knihy Budwig.

Kdo tvaroh nechce, tomu Jarda nabízí i varianty bez mléčností.
vidím to zatím jak lenuš, kdyby se propracovala až k živé stravě, mohla být třeba ještě úspěšnější, stovky kladných vyjádření v testimonials je hezké, ale ty mají všichni podobní léčitelé od breuse po makrobiotiku, vždy mi k tomu chybí i poměr mrtváčů, které sice někde v koutku ale přeci jen, ti alopatičtí uvádějí
četl jsem to tam o těch proteinech u nich, i o těch elektronech, nicméně mě zajímá nezaujatý biochemický náhled nad tou zatím pro mne údajnou chemickou reakcí, pravděpodobně to zajímalo i ty "námi" zatracované oficiální MUDry co ji dávali k soudu
ještě jak budu mít čas pročtu a třeba změním náhled, ale zrovna jsem urputně smíchal něco mléčnýho bílýho s tím poněkud nechutným fichemáckým olejem
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak už nám to osychá, za chvíli vyrazím brusliti
ano, ano průjem je jeden z nejlepších vymývačů prvků tedy i horčíku, čiliže čím víc epsomky tím míň Mg (PMN)
jinak u pramene to potírání (i mms až cds bez bucms) jak radí hlavní guru přes nedostatek hořčíku jenž je totální zdravotní troska, (zajímavé že z takových se rekrutují ti největší radilové)-to je ten jak jsem psal jak ho umyla ta jeho kolegyně biochemička, bohužel takové tu poměrně chybí, když nám zahnali mločici, co měli v nicku též tu hroznou love,
vidím že rudko nám tu nějak měří dvojím metrem, jde mu přece o zdraví svých nejbližších soukmenovců a přitom své nové mladé přítelce její nádherné fruitování na rozdíl třeba od mého silně toleruje
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

buc11 píše: vidím že rudko nám tu nějak měří dvojím metrem, jde mu přece o zdraví svých nejbližších soukmenovců a přitom své nové mladé přítelce její nádherné fruitování na rozdíl třeba od mého silně toleruje
ale ale Buci, intuicia ma sem pritiahla.

mne nevadi nik kto sa zivy naa ovoci
ja len odpovedam takym ktori su militantni,
napriklad ked pridu na lowcarb vlakno kritizovat nejedenie cukru a kritizuju jedenie tuku.

a pri[adne odpovedam na take nelogicke logicke konstrukcie ako tu nedavno pouzil jeden takmer guru (nie ty) ze vraj :

kedze Tuk a Cukor sa nesmu jest spolu, tak z toho vychadza ze sa moze jest len Cukor

mne pritom vychadzaju 3 riesenia splnujuce podmienku.
a tiez si s umevom vsimnem ako hodnotis ludi co su na low carb alebo su bezfruktozovi , ako ludi zdravotne postihnutych lebo fruktozu nemozu

Ta povysenost je dost zabavna najma a sa v jednej vete spomenie s akousi karmou
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

toto je prekrasne uprimne video

tema preco som prestala 811 zacina po 2 minute

http://www.youtube.com/watch?v=0q6epBnIp6I

skus ju pochopit
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: navenek se nic nemění, nejsem zástupce teatrálních mečiarovských odchodou, když bych chtěl ukončit, prostě se přestanu přihlašovat a jak psala pavluška dřív, je to v mém případě o lidech, než tematech a zasadach.
:) tak já sama za sebe říkám, že jsem jen chtěla vysvětlit, že se bude asi často stávat, že nekliknu někam kde jsem kdysi něco psala, takže se případně někdo nedočká odpovědi... a když už jsem to napsala, tak jsem připojila důvod (asi opravdu nejvíc časový - to jsem si sem musela napsat i sama pro sebe, abych se tu neflákala a dělala něco záslužného :) :mrgreen: ). Prostě to tu vše čtu už hodně namátkou... (nejvíc asi deníčky, ale taky nezvládám všechny a pořád).
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Lenuška píše: Ačkoliv u mne max 3dl za den, jinak bych nemohla nic dělat. Mám hned vopičku :lol:
já i po 2 :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:mne nevadi nik kto sa zivy naa ovoci
to bych nečekal, ale hned se cítím líp
rudo píše:ja len odpovedam takym ktori su militantni,
ja nechci být za militantního, a ani nemohu být, protože za nikoho nekopu, snad tu z nostalgie za neexistující pravé vitariany
rudo píše:napriklad ked pridu na lowcarb vlakno kritizovat nejedenie cukru a kritizuju jedenie tuku.
nevím jestli jsem to udělal, a ano-li o tuku jež přísluší sem na vitarian, pak se kaju, ovšem posměškům na pojídání tepelně či jinak znehodnocené potravy se ve slabé chvíli možná někdy neudržím a to hlavně ve vlastním případě, to bys měl slyšet
rudo píše: a tiez si s umevom vsimnem ako hodnotis ludi co su na low carb alebo su bezfruktozovi , ako ludi zdravotne postihnutych lebo fruktozu nemozu
Ta povysenost je dost zabavna najma a sa v jednej vete spomenie s akousi karmou
správně, z mé strany jde o nadsázku a legraci zčásti míněnou vážně, to uznávám , trochu se hanbím, ale asi to nezměním, chce to číst optikou, jako že si nejsem jist sám sebou a tak si pomáhám haněním nevita.
Pro ujasnění, na low carb moc nechodím a ani nevím co ta dieta obnáší, je-li raw, pak je plnohodnotná a sem patří a nikdo by se do ní neměl navážet. Přesto si myslím, že zaměňovat karb s cukry v ovoci je nesprávné, ale bojovat za to nehodlám.
Video je v jazyce, který nechytám, muselo by to být napsáno, přesto jsem holčici jak se kroutí chvíli sledoval. Že ji dieta 811 skrachovala mne nijak nekolejí, přeji ji ať si najde pro sebe co myslí tu nejlepší.
pavluš na tebe jsem to nemyslel, doufal jsem že se tu sem tam objevíš, třeba sluníčkův cyklus 5 let je už moc
Brusle 30 km v pohodě, 1x za týden je málo, mám inteligentní boty na bruslích, levá mě řeže do krve, ale je to tím, že ji víc vyvracím, takže mě nutí jet správně, docela to pomáhá, koupačka, výměna řetězu bicyklu, ale furt nějaký špatný, asi ho potáhnu na kriváň kde se mi na něj snad janko pozre. Dnes po několika měsících pás, docela v pohodě 14kou poslední kilo 15kou už bez pohody, je to úplně jiný než mé výklusy bosky krajinou, na strojích ještě horší, teď mně je ovšem skvěle hlavně po nákupu mnoha avokád, hlavně ty obří z makra jen za 23, neodolal ananasu a melounu a hroznům i když mám ještě doma, vzal jen 10 kilo banáncou různě po brně i u saši, ta mi nabízela červený burčák, ale odmítl, stejně jak ona můj nabízený hruščák.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:pavluš na tebe jsem to nemyslel, doufal jsem že se tu sem tam objevíš, třeba sluníčkův cyklus 5 let je už moc
objevim - hlavně když dělám nějaké resty na pc a utíkám před povinnostmi i sem. :)
Jinak u Sluníčka je to hodně škoda, souhlasím. Byla vždy hodně inspirativní. Snad se má dobře.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Dano »

buc11 píše:Dano mohl ses zazásobit rajčaty, švestkami, jablky a hruškou, možná bych uvolnil i pár z posledních rynglí, protože dnes hodlám jít spát až ve 24:00.
Aach, ako citam teraz s oneskorenim, to sme urobili chybu ze sme sa u teba nezastavili :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Buci ty jses klasik :D

Proc vlastne lidi odchazeji? Jedni se stydi za svoje tzv "selhani", druzi v tomhle virtualnim poplku prestavaji videt smysl. Tez jsem se odsud mockrat odpojila kdyz tu zurily valky :) Ale jasne ze ne navzdy. Kdyz ve valkach mlci muzy, proc ne ja? Stejne do toho kravalu neni co rict... A jindy je ticho :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Buci ty jses klasik :D

Proc vlastne lidi odchazeji? Jedni se stydi za svoje tzv "selhani", druzi v tomhle virtualnim poplku prestavaji videt smysl. Tez jsem se odsud mockrat odpojila kdyz tu zurily valky :) Ale jasne ze ne navzdy. Kdyz ve valkach mlci muzy, proc ne ja? Stejne do toho kravalu neni co rict... A jindy je ticho :)
hmm, pamatuji se, že jsem ti fandil hned od začátku už z norska, ale mám takový pocit, že jsem jednou asi v těžkém splínu reagoval mírně řečeno neadekvátně, snažil jsem se to tu ve světlých chvílích kvůli dávání si pozor najít, ale nedaří se, nevíš co to bylo? nešlo o kozy?
Docela nudný víkend, ale užil sem si to. Běh, sledování Tv-hoši na řece, F1, trhání biojablek, zbylá výsadba čekanky a salátou, klasická fruitpřežíračka, plná lednica piv ale nechávám je být, ještě pořád sem ani neměl ten burčák, došlo mi hrozno.
Zítra konečně brno, víkend snad bude velký kriváň, bešeňová, korčule a rajecké. V út úp.
Odpovědět