buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

buc11 píše:... snažil jsem se to tu ve světlých chvílích kvůli dávání si pozor najít, ale nedaří se, nevíš co to bylo? nešlo o kozy?
Docela nudný víkend, ale užil sem si to. Běh, sledování Tv-hoši na řece, F1, trhání biojablek, zbylá výsadba čekanky a salátou, klasická fruitpřežíračka, plná lednica piv ale nechávám je být, ještě pořád sem ani neměl ten burčák, došlo mi hrozno.
Zítra konečně brno, víkend snad bude velký kriváň, bešeňová, korčule a rajecké. V út úp.
Kdoví, jestli to nebylo u mne v deníčku >:-)
Teď taky burčas nekupuju, opravdu se to v Ostravě nedá pít a většinou podchytnu už jen nalomené, nebo když už dojde a nemají ho vůbec. A ve stánku před Kauflandem nemám odvahu ten patok ani ochutnat.
Hrozno kupuju po slevách většinou ultraripe a šťavím. Není třeba ani doslazovat a nechávám zaperlit a burčák mám svůj. Pivo jsem měl naposled začátkem léta, jak jsem se potom vysekal na kole a ani mi nechybí (pivo, ani kolo)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
jé to jsme rád, že ani Buc ani Hugo to s pivem ani burčákem kluci "nepřeháníte", já už si začínal připadat nenormální, já už prostě poslední měsíce nemám na alkoholový věci slinu. tak asi jsem teda normální, bezva. Jo a v lednici dva origoš Sentický Kvasary coby dárek pro Buce, jen je k němu nějak dostat, páč my je asi nevypijem a zatim nevim, kdy pojedem "dolu"
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:.....zbylá výsadba čekanky a salátou...
tohle se budu muset všechno naučit, co kdy sázet, sít, jestli to ještě vzejde, nebo ne...
jak už jsem psala, tvoje poznámky pro mne budou nakopnutí, co se dá ještě sázet.
Ta čekanka vyjde ještě na záhonu, nebo dáváš do skleníku? Budu si muset nastudovat, jak se vlastně pěstuje...
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

buc11 píše: Docela nudný víkend, ale užil sem si to. Běh, sledování Tv-hoši na řece, F1, trhání biojablek, zbylá výsadba čekanky a salátou, klasická fruitpřežíračka, plná lednica piv ale nechávám je být, ještě pořád sem ani neměl ten burčák, došlo mi hrozno.
Zítra konečně brno, víkend snad bude velký kriváň, bešeňová, korčule a rajecké. V út úp.
a měli jste o víkendu lepší počasí?
u nás nic moc
celý víkend jsem se snažila dohánět práce kolem baráku, které teď přes týden nestíhám
škoda že mi nevyšel výlet, ale c´est la vie
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Buci asi mi neco zasadniho uniklo, ty ses nekdy choval neadekvatne? :lol:

Ve vine je prece pravda, v burcaku nejspis taky, s tim moc zkusenosti nemam, ale hledala bych ji az na dne, klasicky. Neverit nikomu s kym ses neozral az na doraz :!: Tehdy padaj masky a vidis nahou pravdu, ani pri tom netreba svlikat bundu kdyz je treba zima :mrgreen:

Pri osamelem popijeni v bezpeci sveho pelechu jsem tu pravdu hledala marne, dno nedno. Druzne popijeni se spolubydly v bezpeci nasi zahrady uz je prinosnejsi, ovsem neni nad to kdyz ti po dlouhe dobe nuceneho odlouceni dorazi spriznena duse, jdete podniknout kulturni akci na druhem konci mesta a tam spontanne narazite na to dno :mrgreen: Co na tom ze vas vyhodi nejdriv z krcmy a pak i z night busu? Z tolika pravdy cloveka konecne prejde zizen :mrgreen: a zustane jen blazeny usmev :)

Takze to neni o tom, chlastat ci nechlastat, nybrz - ukaz mi jak chlastas a ja ti povim kdo jsi 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

Fiona píše:Buci asi mi neco zasadniho uniklo, ty ses nekdy choval neadekvatne? :lol:

Ve vine je prece pravda, v burcaku nejspis taky, s tim moc zkusenosti nemam, ale hledala bych ji az na dne, klasicky. Neverit nikomu s kym ses neozral az na doraz :!: Tehdy padaj masky a vidis nahou pravdu, ani pri tom netreba svlikat bundu kdyz je treba zima :mrgreen:

Pri osamelem popijeni v bezpeci sveho pelechu jsem tu pravdu hledala marne, dno nedno. Druzne popijeni se spolubydly v bezpeci nasi zahrady uz je prinosnejsi, ovsem neni nad to kdyz ti po dlouhe dobe nuceneho odlouceni dorazi spriznena duse, jdete podniknout kulturni akci na druhem konci mesta a tam spontanne narazite na to dno :mrgreen: Co na tom ze vas vyhodi nejdriv z krcmy a pak i z night busu? Z tolika pravdy cloveka konecne prejde zizen :mrgreen: a zustane jen blazeny usmev :)

Takze to neni o tom, chlastat ci nechlastat, nybrz - ukaz mi jak chlastas a ja ti povim kdo jsi 8)
uzila sis to :mrgreen: mne ted napada kdy ja takhle naposled?
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše: Neverit nikomu s kym ses neozral az na doraz :!: Tehdy padaj masky a vidis nahou pravdu, ani pri tom netreba svlikat bundu kdyz je treba zima :mrgreen:

jen aby člověk neskončil jak "Džambulka". :wink:

A vůbec, co je to "na doraz"? že už člověk nechodí? tak to jsem zmeškala... a i tak některým lidem věřím. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

luca píše:
buc11 píše: Docela nudný víkend, ale užil sem si to. Běh, sledování Tv-hoši na řece, F1, trhání biojablek, zbylá výsadba čekanky a salátou, klasická fruitpřežíračka, plná lednica piv ale nechávám je být, ještě pořád sem ani neměl ten burčák, došlo mi hrozno.
Zítra konečně brno, víkend snad bude velký kriváň, bešeňová, korčule a rajecké. V út úp.
a měli jste o víkendu lepší počasí?
u nás nic moc
celý víkend jsem se snažila dohánět práce kolem baráku, které teď přes týden nestíhám
škoda že mi nevyšel výlet, ale c´est la vie
nebylo to úplně ideální, tedy na to kolo, do sklepa jo a ještě není všem dnům konec, taky jsem pracoval ale tak nějak vlažně
Fio: no a já na to tak často myslel, zkusím to najít až budu na úp a budu se nudit, k pití se mohu myslím vyjádřit ještě spíš než k vitariánování, člověka nepoznávám na konci popíjení, ani podle řečí, ale podle činů, proto si i zde vůči tlachům mým ne přátelů nechávám ještě rezervu před úplným zatracením
pití je zbytečnost ať se to bere ze všech stran, nicméně nehodlám se toho vzdát. Ovšem já nepiju na množství, já si dám tak 1 pivo týdně, víno od té akce před měsíce kdy jsem uklouzl už skoro ne a liqueres jsou též v silné restrikci. Bohatě mně stačí rauš z těch megafruits.
Leni: nejlíp je se orientovat podle rad na těch sáčcích, to spolehlivě ohledně datumů i sponů funguje, jen si vybrat komodity o které má člověk zájem, já to třeba hodně zredukoval co do sortimentu, nikoliv množství, nesl jsem si k matce nějakou zeleninu, aby mně očistila a nechal na chodbě a slyšel sousednici, jak říká matce, že by měla zájem o dodávky, ale matka křičí na celej barák, že ani jí nikdy nic nedám (což není plně pravda, minule jsem ji dal 1 česnek), tak jak sem šel kolem, tak na mne zazerala, tak jsem jí řek, že nemám jistotu, že by ji neničila teplotně, což mně matka nemůže zaručit a vzhledem k mému astronomickému tarifu by si to nemohla ani dovolit. Už jsem natěšen na ten 3 denní sportovní slovenský kemp, mám v plánu velké výkony. Brno super klasika, šamani by se tam měli někdy kouknout jak je to tam vynikající, na ztezce už skoro nikdo, v bazenu rovněž, na pase to ušlo.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: člověka nepoznávám na konci popíjení, ani podle řečí, ale podle činů
přesně tak! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

pá-brusle kyjov-mutěnice 27 km ráno za +4 ale na slunku, takže optimální, odpoledne kolem žiliny 23 km modro, večer termálek v rajeckých za 520 na 2,25 hodiny včetně saunového světa, což je moc , v pasecu lepší a levnější. V so kriváň s vitariány, je příjemné potkat se s lidmi na vitariánu se sice nenacházející ale zato se takto stravujícími. Dokonce se dostavila i stoprovita rodinka s 10ti až 12tiletým klučíkem, nahoru chvílama prokazoval dobrý tah, bral jsem od něho rozumy, jestli ho rodiče k tomu jako nejak nenutí, ale prej mu to tak chutí a přešel samovolně, dokonce v přechodu musel ještě nasilu sněst varené doma uložené žblafy, aby se to nemuselo vyhodit. Taťka byl pěkně udělanej pořízek, posilovník i běžec maratonský a i gali by měl potíž něco na něm najít. Mamina též pěkná stejně jak mandlovodatlové guločky. Na kriváni sice výlet ukončili kvůli malým botům maldého, ale myslím, že se jen chtěl svést lanovkou. Pěškobusem nás šlo řádové míň naž lanovkárou. Na kriváň velký vyjel i rawbiker po 80 km z prievidze cez martin. ZBytek jsme udělali ještě 2 vrcholce a V 16:15 jsem zbývající trojici opustil, vydav se domů, neb spat znovu v autě při 0°C jsem neměl chuť zopakovat. Ještě dnes mám přední svalovicu z toho sestupu. Bylo slunečno od vedra po pěknou kosu, takže se furt oblíkalo a vyslíkalo. Nicméně bylo modro. Včera čistěnie prostoru pod ořešákem a sber orechov.
Pozn: Nevím jestli se mi to jenom nezdá, ale mám pocit že má evička na rudu dobrý vliv, možná jen hned nemusela mně a našim staříkům brát ilusní naděje, ještě že ji tady ale máme
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
Buci, Hugo z Hor, počasí letos vypadá slibně, budem nějak domlouvat Pochod slováckými vinohrady, že bysme se jako sem tam na nějakém stanovišti sešli zkontrolovat, v nakolik nalomeném stavu každý z nás je? Jde o již tuto sobotu.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
Buci, Hugo z Hor, počasí letos vypadá slibně, budem nějak domlouvat Pochod slováckými vinohrady, že bysme se jako sem tam na nějakém stanovišti sešli zkontrolovat, v nakolik nalomeném stavu každý z nás je? Jde o již tuto sobotu.
JÁ TO NEVIDÍM, kompost a orba volá
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Buci nebud smuten, neci duse je mozna sad stale kvetouci, ale jinemu tam zas obcas dozrajou merune ci hrozno a jezto se fruktozy neboji a umi nakladat s demizonem, to ma tez svoje kouzlo ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Jak oráš, čím ořeš? Já mám rycí vidle, ruce a skřípající kolečko a vytahat travní drny je fuška, dávám denně jen tak půlmetr, metr, co děti dovolí. Není kam spěchat, do sněhu doufám daleko...
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

buc11 píše:
Jindra píše:.
Buci, Hugo z Hor, počasí letos vypadá slibně, budem nějak domlouvat Pochod slováckými vinohrady, že bysme se jako sem tam na nějakém stanovišti sešli zkontrolovat, v nakolik nalomeném stavu každý z nás je? Jde o již tuto sobotu.
JÁ TO NEVIDÍM, kompost a orba volá
Já to naopak vidím zcela jasně. Sice na chalupě volá řezání dřeva na zimu, ale to neuteče >:-)
Do Hodonína dorazím Expresem 530 Helfštýn, nějak po půl osmé. Pak se zajdu do hospody zaregistrovat na ten pochod, zajdu si na WC (doufám, že se na mne nevyleje zásobník tekutýho mýdla jak posledně, pak jsem vypadal nějakou dobu jako bych na WC dělal kdovíco) a vyrazil bych. Trasu Jindro i buci znáte, je na těch stránkách. Mírně asi upravili trasy, bude víc sklepů a tedy víc burčáku a všeho co k tomu patří.

Setkat by jsme se někde mohli ... Buc číslo mého telefénu snad ještě má, jindra už v SZ taky. Ještě si pak pozjišťuju, jak se dostanu z Prušánek zpátky do Hodonína na stejnej vlak (odjezd z Hodonína v 18:26), z posledna si vzpomínám, že jsem jel klasickým linkovým autobusem.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
taky mám práci, ale ta naštěstí neuteče, to máš Hugo pravdu,
škoda Bucovy neúčasti,
konkrétní itinerář neplánuju neb nerad stresuícně koukám na hodinky,
ale budu se snažit být ráno v "Merlin" co nejdřív, abych Tě rychle dohnal
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Buci nebud smuten, neci duse je mozna sad stale kvetouci, ale jinemu tam zas obcas dozrajou merune ci hrozno a jezto se fruktozy neboji a umi nakladat s demizonem, to ma tez svoje kouzlo ;)
jak poetické!! nebo ne?,
smuten ne, to si nemůžu dovolit, ale zima mě ničí, byl běh ale po 4 km jsem to zabalil, lepší pak na pasu a v brně vůbec jak obvykle
sešel se se synkem, prej ho v práci nepustí do té kostariky a že máme stejný mena ať jedu v tom prosincu já, no jel bych, ale krapet se to překrývá, trochu se divím, že mu na tom tak záleží /na tej práci)
tak jsem konečně zahájil omastovým burčasem, vypil sem petku naráz a skvělý, leč maje porovnání svého, cítil jsem že je z dosti nezralých a dosti nacukřený, tak jsem dal včera ještě jednu petku, kterou matka odmítla, prej tam cítí bez, ale myslím, že už nemám tu správnou posedlost (ostatně ztratil jsem ji i na durian-takže mně stačí jeden obden místo 3 za den). Rovněž jsem se odklonil od vína, co jsem se v létě tak zcápal, já vím, že musím být trpělivý a nectností se postupně samovolně zbavím, třeba jak s tou čokoládou, i když jsem teď koupil 4x belgiš plody jako že do práce na narozky, ale 2x jsem už sněd, tedy sněd, působilo to tak nepříznivě, že jsem vždy vyklopil do kompostu žížalám. Ty 2 už asi nechám na pokoji.
Jak nemám ženu , která ryla strašnou rychlostí, tak mám místo ní JIKOV, protože mám velké plochy a málo času.
Takže vynechávám i ty pochody.
shlédl v tv sladkých 17 s tím vykuleným elijáhou a skvělá naslazená průjem a skončilo to navíc dobře tak jako vždy v mým světě
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

a procpak te beh nici? nebylo by lepsi vecer se nafruktozovat, rano vybehnout nalacno a Panbuh s nami. :)
TV neresim, tam ovladam jen jedine tlacitko, to cervene s carkou dole nahore, tim se ten kram vypne a je ticho :D :delicacy:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:a procpak te beh nici? nebylo by lepsi vecer se nafruktozovat, rano vybehnout nalacno a Panbuh s nami. :)
TV neresim, tam ovladam jen jedine tlacitko, to cervene s carkou dole nahore, tim se ten kram vypne a je ticho :D :delicacy:
mě ničí zima a ráno vyjíždím dnes třeba v mlze na kole v 5:15, no je fakt, že bych moh do klobouk běžet, ale vezu tak 5 kilo potravy, takže zůstává to večerní nafruktozování, které ovšem začíná už ráno
TV miluju, je to můj velký přítel, miluju ještě město a taky inline dráhy, udělal bych to fšade, kdyby si to šamani zkusili, změnili by názor, kdo chce nepřátelskou přírodu ať de na kamčatku nebo za stazi, čukem a gekem do tajgy
v so ráno zjistil že mi myš ukousalka ventilek u tery, podařilo se vyřešit předběhnutím v autoservisu opilce ještě z vinobraní, pak jsem ovšem po půl poli vyklechtal ojnici, tu budu řešit za chvílu, to nevadilo, stejně jsem musel napřed připravit polnost, vykopat zbytky, dost mi mrkve zespoda vožrali myšata, začal vyhazovat a rozvážet kompost, zase jsem nevlhčil, tak zvrchu byl nehotovej a těžko se odebíral, pak jsem ztratil ještě čas postupným vybíráním žížal, abych si je všechny nevyvezl, přišla se družit kočka, napřed jsem ji zvedal za ocas, ale furt se lísala, tak sem si jí nevšímal, abych náhodou nenavázal citový vztah
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: TV miluju, je to můj velký přítel, miluju ještě město a taky inline dráhy, udělal bych to fšade, kdyby si to šamani zkusili, změnili by názor, kdo chce nepřátelskou přírodu ať de na kamčatku nebo za stazi, čukem a gekem do tajgy
:lol:

Mně to zatím nepřišlo, to preferovnání přírody (vesnice), ale občas se člověk podívá do města rád. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Jo, obcas se ve meste da i zit :lol: Ale dokdy... to by byla sranda kdyby treba takovy Londyn byl 3 dny bez elektriky ci dokonce internetu :D Apokalypsa, zhrouceni matrixu, panika, mame tu kostely, afrocirkve, synagogy, mesity, saly kralovstvi i chramy takoveho toho modreho indickeho sloniho bozstva. Tolik zboznosti, to se tu budou mit vsichni vespolek radi :roll:

I kdyz teda Brno neznam, letos jsem poprve zazila a videla, uz vim co je salina ale jeste porad me to slovo rozesmeje :mrgreen: Uz vim kde je zhruba krupole, jede se tam salino pres jakesi vasiliso ci tak nejak, ale i tak mne z Brna nejvic nadchly vsecky myslitelne tvary, velikosti i barvy svestek & spol, co tam v okoli rostly vsude a vetsinou i zadarmo :delicacy: To byla pastva!
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

buc11 píše:mě ničí zima a ráno vyjíždím dnes třeba v mlze na kole v 5:15, no je fakt, že bych moh do klobouk běžet, ale vezu tak 5 kilo potravy, takže zůstává to večerní nafruktozování, které ovšem začíná už ráno
TV miluju, je to můj velký přítel, miluju ještě město a taky inline dráhy, udělal bych to fšade, kdyby si to šamani zkusili, změnili by názor, kdo chce nepřátelskou přírodu ať de na kamčatku nebo za stazi, čukem a gekem do tajgy
v so ráno zjistil že mi myš ukousalka ventilek u tery, podařilo se vyřešit předběhnutím v autoservisu opilce ještě z vinobraní, pak jsem ovšem po půl poli vyklechtal ojnici, tu budu řešit za chvílu, to nevadilo, stejně jsem musel napřed připravit polnost, vykopat zbytky, dost mi mrkve zespoda vožrali myšata, začal vyhazovat a rozvážet kompost, zase jsem nevlhčil, tak zvrchu byl nehotovej a těžko se odebíral, pak jsem ztratil ještě čas postupným vybíráním žížal, abych si je všechny nevyvezl, přišla se družit kočka, napřed jsem ji zvedal za ocas, ale furt se lísala, tak sem si jí nevšímal, abych náhodou nenavázal citový vztah
Taky ranní mrazíky zrovna nemusím. TV si taky občas pustím, třeba Bubílkovou na Šlágru, přírodu mám rád, ale tu přátelskou, ale tajga by v létě mohla být taky fajn (:-)

V sobotu byl ten pochod, ráno kosa, ale přes den úplná paráda. Setkal se i s Jindrou a od Starého Poddvorova jsme šli trasu společně, ochutnávali množství burčáků a zajídali to čerstvě trhanýma švestkama, což je taky parádní kombinace :delicacy: :lol:
Zdrželi se nějakou chvilku v Nechorách a jelikož jsem prošvihnul autobus, tak šli dalších asi 5 km pěšky zpátky směrem na Hodonín, ale kdesi u farmy před Hodonínem chytli autobus, takže jsem stihnul i ten vlak v půl sedmé. Domů nakoupeny dva vzorky dobrých burčáků, oba jsou již ovšem historií. Byl to hodně parádní den. Vlastně ještě jsem se zapomněl podívat na med, u nás na chalupě včelař od kterého beru, má letos hodně málo.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Hugo z Hor píše:Domů nakoupeny dva vzorky dobrých burčáků, oba jsou již ovšem historií. Byl to hodně parádní den
jooo, moc fajn den,
já s burčasem ještě "zápasím", páč žena rozjela půstíka a sám zas takovou spotřebu nemám, takže půlku toho z Nechor jsem strčil do mrazáku, už pomalu "ujízděl" a naopak ten, co jsme brali jako první před rozhlednou "Na Podluží", ten popíjím, ten teda je :delicacy:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky o půstíku začínám uvažovat, ale asi to odložím až na konec burčákové sezóny. Letos mi to zcela jistě nevyjde, ovšem příští rok bych jel i na ten druhý burčákový pochod (na ten první co dělají turisti jedu v každém případě, na ten druhý asi podle počasí):
http://www.zahradkari-milotice.cz/news/ ... y-pochod1/
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Jo, obcas se ve meste da i zit :lol: Ale dokdy... to by byla sranda kdyby treba takovy Londyn byl 3 dny bez elektriky ci dokonce internetu :D Apokalypsa, zhrouceni matrixu, panika, mame tu kostely, afrocirkve, synagogy, mesity, saly kralovstvi i chramy takoveho toho modreho indickeho sloniho bozstva. Tolik zboznosti, to se tu budou mit vsichni vespolek radi :roll:

I kdyz teda Brno neznam, letos jsem poprve zazila a videla, uz vim co je salina ale jeste porad me to slovo rozesmeje :mrgreen: Uz vim kde je zhruba krupole, jede se tam salino pres jakesi vasiliso ci tak nejak, ale i tak mne z Brna nejvic nadchly vsecky myslitelne tvary, velikosti i barvy svestek & spol, co tam v okoli rostly vsude a vetsinou i zadarmo :delicacy: To byla pastva!
krpole a semilaso
mame se radi
malorka volá
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Tak si buci zajdi na Massanellu, když na té Mallorce budeš :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:Tak si buci zajdi na Massanellu, když na té Mallorce budeš :wink:
byl jen východ a jih
kaki ze stromu, co ze stromu, ale ty ze země nezemě, po 8 letech opět overripe obří čurimoje, konečně i delišis avoše, ultrasweet muškátový hrozny, delsapia melouny či červené ty hlavně k snídani a 3 kanárské baby banánky, mandle, fík, rozsáhlá ochutnávka čísů a archivních redwajnů, budíček 6:30, joga, běh 5,2, koupačka za sanšajnu, hodina snídaně, treky na kopce či přes, přitom koupačky za 30° v ledovce 22 atd.
Pozn.: v kufru tam jsem vezl jen 17,2 kg švestek a litr a půl hruškouky, běhací hadry musely na palubu,
nezvládnutá návratovka i když jsem šel z letadla rovnou na pás a v dešťu na kolo,
trochu jsem se hodně spravil amazing bílým a červeným burčasem od spolupracovníka, že omastův při porovnávce docela propad,
dnes hodlám v nastoupeném trendu pokračovat
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Jeee, Buc nam uz lita i po Evrope :D Je hezka, zejo? Akorat kdyby se tak dalo na ty ostrovy dojet stopem...
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Jeee, Buc nam uz lita i po Evrope :D Je hezka, zejo? Akorat kdyby se tak dalo na ty ostrovy dojet stopem...
no a která se teda přihlásíte do konkursu na marakéš?
chmm, loni jsem byl už na kretě
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Ach ne! Jak jen mohl z přítele Jindřicha, ještě k tomu nyní, v říjnu, kdy nimrodé ztrácejí i poslední zábrany, učinit vysokou a pro trofej lovenou zvěř!
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

mira píše:
Ach ne! Jak jen mohl z chudáka Jindřicha, ještě k tomu nyní, v říjnu, kdy nimrodé ztrácejí i poslední zábrany, učinit vysokou a pro trofej lovenou zvěř!
už to byl 3. přípravný kemp,
asis přeskočil popisovaný průběh dne, v 6:30 budíček a až ve 20:00 osobní volno (ale pod kontrolou) na nějaký ten drink, či fruit
nebo se přileze z horského treku, chvílu se vydejchávám na plage, ale po chvíli objeví v dáli v zorném poli ještě nezdolaný kopec a alou, nebo ta ranní koupel po běhu ještě potmě za rozbouřenýho moře zamotanej v řasách, ještě by sis přál být zas poblíž katru
a jak víme, na sex není, což je moje záchrana
a nepustils bys na týden šárku?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

mira píše:
Ach ne! Jak jen mohl z přítele Jindřicha, ještě k tomu nyní, v říjnu, kdy nimrodé ztrácejí i poslední zábrany, učinit vysokou a pro trofej lovenou zvěř!
Coooze ??!!! Az tak ? :D
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

no konečně taky sbírka fotek
žena jich má jen asi patnáct, to moc nepovyprávěla
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:a jak víme, na sex není, což je moje záchrana
:-)))))

akorát to Buci nemusíš všade psat
o mně bude celej svět vědět, že si doma nevrznu ;-))
vlastně ne jen doma... ani jinde... bo sem blbý slušný :-)
buc11 píše:a nepustils bys na týden šárku?
nuže Miro co odpovíš... že se Šárka bojí do letadla!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:.. o mně bude celej svět vědět, že si doma nevrznu ;-))
A teda kdee ? :mrgreen: ))
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Chapu to spravne, ze si Buc pujcil od Jindry pani na dovolenou? :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Chapu to spravne, ze si Buc pujcil od Jindry pani na dovolenou? :)
taky na to koukám. :mrgreen:
Já takhle štědrá nejsem (navíc aby beze mne jel k moři, pacholek). Na to si chlap musí počkat po případném rozchodu, pak ať si jede třeba na Mars a s kýmkoli. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Uz to tak vypada, Jindrich si otevrel pujcovnu manzelek a ani nepip, potfora jeden :D ..
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Pavli predstavujes si to moc cerne. Co by on mel jezdit s jinou a jeste k tomu k mori? Jen at pekne zustane doma a venuje se domacim pracem, pripadne hazardnim hram. Na exotiku k mori bys prece byla vypujcena ty, a proti sve vuli asi ne :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Fiona píše:Pavli predstavujes si to moc cerne. Co by on mel jezdit s jinou a jeste k tomu k mori? Jen at pekne zustane doma a venuje se domacim pracem, pripadne hazardnim hram. Na exotiku k mori bys prece byla vypujcena ty, a proti sve vuli asi ne :wink:
tak to jasně, ale myslela jsem tím, že tak štědrá jako Jindra nebývám. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Hehe, taaak Pavli:).
"Instrument, fajfka a zena se nepuJcuje", taky bych takovej stedron nebyl, "kamos - nekamos, s hrusky dolu" :D.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Fiona píše:Chapu to spravne, ze si Buc pujcil od Jindry pani na dovolenou? :)
jooo, je to tak
přesněji - nepůjčil. svou manželku přece nevlastním, tu "jenom" mám,
ale jinak to vítám, protože moře k životu nepotřebuju, takový daleký cestování mne nebaví, žárlivej nejsu,
manželka naopak teplíčko u moře ráda, takže jsem rád, že ji Buc vytáhl na výlet,
mně je v tuzemsku s dětma doma líp
ani byste nevěřili, jak jsme si doma se synama tu pánskou užívali, joj
s oběma synama jsem si moc fajn utužil vztah,
hlavně se starším, v pubertě, to už poslední dobou nebylo nic moc a během pánské jsme si dost popovídali a sblížili se, což moc moc vítám (syn také)
bylo to fakt supr a Bucovi děkuju, že mne na pár dní zbavil manaželky, doma byl zlatej klid :-))
P.S. ... a sex byl pořád stejnej, ať tu manaželka je nebo není, hééé
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše: už to byl 3. přípravný kemp,
asis přeskočil popisovaný průběh dne, v 6:30 budíček a až ve 20:00 osobní volno (ale pod kontrolou) na nějaký ten drink, či fruit
nebo se přileze z horského treku, chvílu se vydejchávám na plage, ale po chvíli objeví v dáli v zorném poli ještě nezdolaný kopec a alou, nebo ta ranní koupel po běhu ještě potmě za rozbouřenýho moře zamotanej v řasách, ještě by sis přál být zas poblíž katru
a jak víme, na sex není, což je moje záchrana
a nepustils bys na týden šárku?
Třeba to nebyla kontrola osobního volna, ale touha být Ti stále nablízku, což mohlo časem přerůst až v přehodnocení lechtivě bezkontaktních zásad, ale s tím i v hrozbu ztráty bezpečí.
Poblíž katru by si přáli být mí kolegové, já mám raději pásovku, ale to se nesmí nikdo z nich dozvědět. Oni na ní nevidí nic dobrého, protože je tak, jak ji používáme, méně efektivní a více problematická.
Ale dotaz zněl, zda bych pustil svou drahou choť s důvěryhodným a kultivovaným průvodcem do Maroka.
Nuže odpověď zní ano, ale pouze za předpokladu, že "poletí" i s celým naším mnohočetným potomstvem, které bych o ten zážitek rovněž nerad připravil a které není připraveno na matčinu týdenní absenci a těžké časy, jaké by jim, pod mým vedením, nastaly.
Jde tu totiž o jejich a mé duševní i fyzické zdraví, které nám, a to v prvé, druhé, ba i v poslední řadě, leží na srdci především, i po všem. Abych si třeba nemusel dětem stěžovat, že se s nimi musím všude tahat, zatímco jejich matka se někde tahá s tím jedenáctipalcovým bucem.
Pokud jsi na to ochoten přistoupit a uhradit jim vzlet, pobyt a stravu; tady bych měl varovat, že zobou jako ptáčci, což znamená, že mnohdy snědí víc, než váží, a to bys dal sbohem i svému zbývajícímu nízkorozpočtu a navíc, Ona asi týden nechce postit ani sexuálně; pak mohou balit. Jsem ale rovněž nucen trvat na jejich návratu v bezvadném technickém stavu, v jakém bych se
s nimi s těžkým srdcem loučil, i když pouze na několik dní.
Zatím tolik k mému pohledu na ten zájezd, ale ještě je třeba naklást dotaz Jí, zda by byla Ona ochotna to vše absolvovat.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Ne.
Pokud bych byla ochotná jet k moři, tak bez nezletilé přítěže a bez sportovního programu od slunka do slunka, protože aktuálně potřebuji spíše spát a odpočívat, než s sebou kmitat. Samozřejmě dvakrát denně hodinku koupání a jógy bych ochotně zvládla, ale na to si počkám do příštího života "až budou děti velké" a i pak bych nejspíše stejný program absolvovala měsíc nebo půlrok v tuzemsku než za větší peníze týden na jihu, ale nikdy neříkej nikdy.

Aby si Buc nevzal odmítnutí osobně, kdykoliv jsem ochotná s ním přelézt nějaký místní hřeben, jakožto i s Jindrou, pokud přijedete, protože hory k vám nepřijedou. Jdu zatopit, máme 15,9 u stropu.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Mira si skusil vybavit tyzden kludu, no nevyslo to :br
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:kdykoliv jsem ochotná přelézt nějaký místní hřeben, pokud přijedete, protože hory k vám nepřijedou.
Jdu zatopit, máme 15,9 u stropu.
nebejt to tak "z ruky", jsem tam třikrát za rok. na výstupy na Sněžku rád vzpomínám.
ale jo, vím, že zas do Krkonoš pojedem, ať už pěšmo, nebo cyklo,
hlavně ale poté, co si mladej konečně odvykne to jeho kňourání, který mu maminka ešče pořád toleruje, ale nedá se to dlouhodobě poslouchat

taky jsem právě škrtnul v kamnech, tu je sedmnáct a půl
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

aby rec nestala, 25 pri zemi, v trenkach, potim sa
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

chmm, na předchozí 2 budapešti se nijak nereagovalo a mj byl jsem přeci už i v thajsku se zuzu, sice jen jednu noc ale přesto, ovšem nejraději jezdím sám, nabídka vyplývá pouze z toho, že zájezdy jsou deklarovány pro dva a i autem do německa na letisko to vyjde líp. Mimochodem to moře nebo ležení u něj mě nezajímá a ani bych tam kvůli tomu nejel.
Takže z mé strany jde víceméně o oběť a proto jsem např. pro letošek už 3 zájemkyně o thajsko odmítl. Něco jiného je osobní trenérka, a ještě zadarmo, kteroužto má lenost a slabá vůle nezajímá a striktně trvá na dodržování výkonového plánu. V duchu sice někdy nadávám, ale když se dožiju večera a zasloužené odměny (alkoholového rázu), jsem naprosto spokojen. Takže jen takové by měly šanci při výběrovém konání.
Přechod krakonošovy hory bych docela uvítal, ale muselo by být tepleji.
Zrovna jsem přilez z pásu, jsem v kraťasích i když byly 2, asi si to nechci připustit. Včera brusle 30 km ráno, též nad nulou lehce, ale úplně modro a super, na kraváčku se mi zdála úplně horká voda po tej malorce, že sem skoro nemoh plavat, že bych se otužil?, uvidíme doma, vypnul jsem teplou.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

buc11 píše:Mimochodem to moře nebo ležení u něj mě nezajímá a ani bych tam kvůli tomu nejel.
To říká hodně lidí - nebudu válečku zatracovat, když jsem ji ani nezkusila. Opalovačky u nás mě nikdy nebavily, ale plavu odjakživa ráda a slanou vodu ani vlny jsem ještě nezažila. Možná jednou zkusím (a pak případně zavrhnu), však ani dnes nemám dojem, že o něco přicházím, středoevropský les a pastvina je v každém ročním období taky nádhera a co se sport-relaxu týče, místo chlorovaného bazénu bych časem raději navštěvovala pravidelně nějaké kurzy tance nebo jógy a podobně. Vyloženě pro vodu jsem se asi nenarodila.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Odpovědět