buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

o čom sníva o čom sníva..
Přílohy
P7272619.JPG
(343.1 KiB) Staženo 2 x
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:o čom sníva o čom sníva..
ty ještě žiješ?
mohli jsme zapařit v londýně
mně se líbí jako žena ale jen o chlup víc než peny a ta se mi libi právě takova jak ji strojí, když se dívám na její oficiální vyretušovanou podobu, tak takovou bych ji vůbec nechtěl
mam castecne k tomu i zazitek, kdy pozde vecer pred rannim odjezdem se mi vybil budik-mobil a zjistil, ze nemam tu jejich redukci, na dverich sice precet ze ji pujcuji za 3 libry, ale jen v pracovni dobe, nastesti jeste prichazeli zoufalci odnaproti, kde jich spalo 18, z prace a jedna z nich, mlada italka, me ho nechala nakonec zasunout. Asi v jednu jsem si uvedomil ze nevim jak se dostat k nim dnu, tak jsem polehoucku dost dlouho tukal a nic a tak to zmenil a zacal jsem v te jeho (sheldonove) frekvenci a hlasitosti klepat na jejich dvere a vykrikovat peny peny, coz zabralo a ze vsech ostatnich dveri vybehli klucici (starik jsem tam byl v celym baraku jedinej) patrne v nadeji, ze tam fakt je. Zato moje peny ne a ne vylezt, ale nakonec nastesti zabrala kohosi cizi otviraci karta. Rano jsem vstal omylem v 5 tedy o hodinu skuor, coz jsem zjistil, kdyz se cpal do spatnyho busiku, tak se sel jeste potoulat do regents, coz je tak 300 metru od glostru zastavky a myslel si ze se nic nemuze stat, jenze byla tma a z tej strany jsem predtim asi jeste nesel, a tak jsem nakonec zabloudil a po hysterickych bezich sem a tam kolem holmese, nakonec dorazil zpet na spravnou zastavku 3 minuty jeste před, před to nakonec nebylo neb kdyz jsem naskočil tak jsme hned odjeli. Nakonec o nic moc neslo, jelo asi jeste dalsich 50 spoju abych stihl aero, ale muj byl za 2 libry poslední, dalsi uz byly za 9. Nicmene lze skonstatovat, ze vylet se ostatne jako obvykle vydaril.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

nebol som tu nejaky cas ale prekvapivo zijem. podpis mam tusim z minulych vianoc :) tak cca rok.
kedy si bol v londyne?
ta tvoja prihoda s domom plnym ludi mi pripomenula ze od zajtra bude na par dni tlacenka aj u nas.
zbytok mojej rodiny je prave na ceste sem. nemyslim na navstevu ale mamca+sestra sa stahuju kompletne aj s nasim psom.
otec je tu uz asi dva roky. s mamou su po rozvode tak zije s inou zenou. +segrin frajer :)
u nas budu len na par dni kym sa prestahuju do vlastneho domu. pozerat domy chceme az ked tu budu aby mohli vidiet wocogou.
podobnu navstevu sme uz raz priestorovo zvladli ked boli kamosovi na navstevu rodicia a sestra.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

na tom obrazku nechapem ze nikto nekonzumuje. pripomina mi do cast dokumentu o severnej korei ked zobrali reporterov do udajne najvacsej nemocnice, a potom vsetkym doslo ze v nej dost zahadne nie su ziadni pacienti.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

london se mojim srdcovym mestom nestane, zlate brno po navratu, hned jsem skakl k zelene kocce a ke vsem certum tez s celkem uchazejici atmoskou a petinovou cenou skoro lepsiho pivca
Nadale se uz budu drzet sveho a to neprekracovat 50.tou rovnobezku a cestovat jedine dolu
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

pritop do kozuba zima bude dlha.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:pritop do kozuba zima bude dlha.
pre mna len do 2.1.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

zas nejaky koniec sveta? vravim ze som mimo diania..
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:zas nejaky koniec sveta? vravim ze som mimo diania..
Si dobre, vzdy takto idem smer thaj

londn
http://www.rajce.idnes.cz/upload
nechal jsem se cvaknout nejakou barevnou sousedkou jak se valim na letisku asi s dalsimi 99ti podobnymi
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

paradajka odo mna chce registraciu.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

jaj, co to je za link? :mrgreen: tam se nedostaneme....

btw, ten vecer jsem z te krcmy do te samba skoly opravdu dorazila, bez nehody a prilisneho bloudeni, asi diky holubimu instinktu (nechapu jak, ale nejak citim svetove strany, a vedela zhruba kterym smerem). Ovsem jak tam mame ten blby zvyk se na potkani objimat a libat na lice, asi bylo kazdemu hned jasne ktera bije :mrgreen: Ono je celkem fuk jak moc se po alkoholovych orgiich prestrikas vonavkou, kdyz ti to tahne z utrob... :lol:

Nastesti to nijak zvlast nevadilo, ten vecer byla spis jen party na vyblbnuti, cemuz dotycny stav nijak neprekazel. Ale jsme mohli poridit par fotek... jaktoze nas to nenapadlo zvecnit?
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:jaj, co to je za link? :mrgreen: tam se nedostaneme....

btw, ten vecer jsem z te krcmy do te samba skoly opravdu dorazila, bez nehody a prilisneho bloudeni, asi diky holubimu instinktu (nechapu jak, ale nejak citim svetove strany, a vedela zhruba kterym smerem). Ovsem jak tam mame ten blby zvyk se na potkani objimat a libat na lice, asi bylo kazdemu hned jasne ktera bije :mrgreen: Ono je celkem fuk jak moc se po alkoholovych orgiich prestrikas vonavkou, kdyz ti to tahne z utrob... :lol:

Nastesti to nijak zvlast nevadilo, ten vecer byla spis jen party na vyblbnuti, cemuz dotycny stav nijak neprekazel. Ale jsme mohli poridit par fotek... jaktoze nas to nenapadlo zvecnit?
no ano, taky toho lituju, mel jsem v mysli asi jine veci nez foceni
tak jsem uz testl s loucici se mi nejmilejsi kolegynkou jejiho super cervenyho, ale jelikoz jsem prohral ridice, pustil jsem se do bananu a jablek, nakonec jdem parit k richardovi a pak na zelnak na vanocni trhy a jestli se jeste narvem do metra, tak bych mohl zas po sto letech zatrsat
jupiiiii
http://buc11.rajce.idnes.cz/london/
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

vidim ze sa tu zacali pouzivat Obrázek
ta kopa fotiek v nizkom rozliseni mi prave spravila vysoko pozitivnu naladu. pripominaju sa mi prihody o ktorych si tu pisal..
inac ten udaj +800914 by po dalsom pripadnom Thumb-upe vyzeral ako keby kliklo 800915 ludi total :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

mal by som par technickych otazok ako napriklad:
wtf je 4/15? :)
http://buc11.rajce.idnes.cz/london/#IMG ... 015600.jpg

a tu si fotil prazdnu postel? ten duch sa zjavil az po vyvolani negativu?
http://buc11.rajce.idnes.cz/thaj13/#P310113_09.08.jpg

+preco ma Pokus najviac suborov? :o skusil si na zaciatku jeden a ked to fungovalo tak si pokracoval do 600+? :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:vidim ze sa tu zacali pouzivat Obrázek
ta kopa fotiek v nizkom rozliseni mi prave spravila vysoko pozitivnu naladu. pripominaju sa mi prihody o ktorych si tu pisal..
inac ten udaj +800914 by po dalsom pripadnom Thumb-upe vyzeral ako keby kliklo 800915 ludi total :)
tiez som si prosiel ty stary fota tam, a pripomel si ty zazitky, např.mam tam i ty 2 hady, jeden co mi spadl na zada a druhy co vylezl pred ulehnutim z pelechu
ja jsem zas 14.10.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

14.9. sme na dome dvaja. bol by si v mensine.
a bol u nas na navstevu treti, obaja su moji dobri kamosi. jeden sa narodil v ten isty den ako ja, prvykrat sme sa stretli v porodnici. nase mamy lezali spolu, a s druhym som sa spoznal neskor a byvame spolu, ten je presne o rok mladsi. na minule narodky sme boli v maroku.
znamena to ze vyhladavam ludi s rovnakou astrologickou konstelaciou? je tu niekto dalsi? mozme byt kamosi 14.9. drzi spolu! :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

volal som pred chvilou s mamou a segrou, uz prechadzaju londynom. pes je vraj kludny a uziva si trip.
horsie je ze nam spadla signifikantna cast plotu :) to ked sme tu mali pred tyzdnom uragan.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

800914 píše:mal by som par technickych otazok ako napriklad:
wtf je 4/15? :)
http://buc11.rajce.idnes.cz/london/#IMG ... 015600.jpg

a tu si fotil prazdnu postel? ten duch sa zjavil az po vyvolani negativu?
http://buc11.rajce.idnes.cz/thaj13/#P310113_09.08.jpg

+preco ma Pokus najviac suborov? :o skusil si na zaciatku jeden a ked to fungovalo tak si pokracoval do 600+? :)
to prvni me fotila sousedici černoška a byla ještě rozespala nez se trefila
ta mlada je francouzka na penangu jak se naproti me probudila na dormitoru po predeslonocni parbe, vlastne je tam i popiska, byl jsem s ni pak na vyprostovacim pivcu
za c) uz nevim
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

zmenil som foto zpred cca osmich rokov :) hlava z tej doby uz nebola aktualna.
to som bol vo francuzku za edom co je vedla.
Přílohy
bcd.jpg
bcd.jpg (132.19 KiB) Zobrazeno 32473 x
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

neviem preco ten subor nedalo ako prilohu ale otvorilo. vyssie s 2D kopou durianov to fungovalo inak
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

800914 píše:neviem preco ten subor nedalo ako prilohu ale otvorilo. vyssie s 2D kopou durianov to fungovalo inak
když je fotka užší než... 800 px? tak se přímo zobrazí a když už je širší, je na ni jen link, pak se otevře v spešl okně
takhle nějak to je
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

zdravas a dik za vysvetlenie.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak janko se už tlačí durianmi, prošel slzným plynem a koupil mně i vlakový lístek, nechaje mi ho u rusa, jež si na mňa spomenul: á buč. Večírek se abnormálně vydařil, i když dívky mé organizační pokyny ohledně rezervací a průběhu dané jim před týdnem úplně jinak smotali, nicméně ještě v pá jsem přes telef.odpovědi z pivární typu prober sa, pred 14timi dňami by bolo na pátek neskoro, zabezpečil kvůli své znamosti u richarda. Celý den jsem byl vzorně ukázněný tak, že jsem začal výtečným červeným kabernet soviňon od a s adél už v 6:00, pak kvůli jmenování řidičem pausa a u pracovní rozlučky na firmě tak jen čučel a snědl asi 4 unikátní brownýsi, u ríše pak meda a 2 řezáky s řeckou pochoutkou bez žemle, v 18:30 přesun na christmas market, testl včelovinu (ze 7 druhů medu) a nějaký turbomošty, pak už jen skalní čtveřice do nevím jak se menující hospody se staropramenem a hogardenem u divadla, kde si dal tureckou kávu, zakončeno zlatým hřebem v metru, kde jsem měl ještě kaktusovku (ta už byla zbytečná), kde jsem po x letech opět zopakoval pogování (tehdy se to tak ovšem nemenovalo) na parketu. Když si mě i cizí fotili s mou 14letou sousedkou skoro ve stejným hoptriku, ale mnohem větším, velmi zaplněným výstřihem, jsem seznal, že bych mým 26letým silně věkový průměr převyšujícím spolupracovnicím nechal ještě nějaké volnosti, a vydal se k vozidlu vůbec ne svým směrem k domovu. Nicméně projevil soudnost a vzal jen klíče od domu a nějaký jabka na cestu, vydav se pěšky na kremačku. Pracovním víkendem a vesnickým výběhem jsem se snažil vše napravit, ale vlastně jsem pak jen skácel a rozsekal všechny obě zbývající venkovní moruše, tak nevim.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

včera hnusně, tak ani nevyběh
dnes to snad napravím,
sklidil ještě hromadu černých a bílých ředkví, pár salátů, a dokonce i mrkví, valím ve velkým celery
přestala fungovat lednička, okolní teplota nedosahuje nastavené na čidlu, a tak urychluju konzumaci z mrazáku,
proč já vůl nevzal to tenerife z frankfurtu za 3500 i když bez snídaně

http://www.telegraph.co.uk/health/healt ... fe.html?fb
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

bílou ředkev jsem jedla poprvé u kamarádky a nadchla mě!
taková říznější kedlubna za stejnou cenu, hned jsem si koupila za 28 macka, co měl málem kilo :delicacy:

simtě, jak chutná černá ředkev?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s.arik píše:bílou ředkev jsem jedla poprvé u kamarádky a nadchla mě!
taková říznější kedlubna za stejnou cenu, hned jsem si koupila za 28 macka, co měl málem kilo :delicacy:

simtě, jak chutná černá ředkev?
kedlubny už nedávám, jen jsou-li mladý, stejně jak přítelky, asi to zas zkusím s í, teď už nebude taky z nejmladších,
černá ředkev je síla, asi docela čpí, podle reakcí místních a to ji mám jen v té své míchanině, prej je i superzdravá, ale to mně nevadí,
bílá ředkev je jemnější, s kedlubnou se nedá srovnat, ta má takovou tu svou kedlubnovitost
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

takže je to humáč, co se nedá samostatně žvýkat jako kedlubna či bílá ředkev, mrkev nebo řepa?
ok, nekoupím ji, teda stejně jsem ji ještě v zelenině neviděla...ale snadno se prý pěstuje.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s.arik píše:takže je to humáč, co se nedá samostatně žvýkat jako kedlubna či bílá ředkev, mrkev nebo řepa?
ok, nekoupím ji, teda stejně jsem ji ještě v zelenině neviděla...ale snadno se prý pěstuje.
je vynikající
řepa se moc samostatně teda PMN žvýkat nedá nejde-li o masochismus
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:včera hnusně, tak ani nevyběh
dnes to snad napravím,
sklidil ještě hromadu černých a bílých ředkví, pár salátů, a dokonce i mrkví, valím ve velkým celery
přestala fungovat lednička, okolní teplota nedosahuje nastavené na čidlu, a tak urychluju konzumaci z mrazáku,
proč já vůl nevzal to tenerife z frankfurtu za 3500 i když bez snídaně

http://www.telegraph.co.uk/health/healt ... fe.html?fb
jak nam to servirujou po kapkach
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:včera hnusně, tak ani nevyběh
dnes to snad napravím,
sklidil ještě hromadu černých a bílých ředkví, pár salátů, a dokonce i mrkví, valím ve velkým celery
přestala fungovat lednička, okolní teplota nedosahuje nastavené na čidlu, a tak urychluju konzumaci z mrazáku,
proč já vůl nevzal to tenerife z frankfurtu za 3500 i když bez snídaně

http://www.telegraph.co.uk/health/healt ... fe.html?fb
jak nam to servirujou po kapkach
ten odkaz jsem dal přeci já, kdesi
nicméně neova replika k tomu:
I posted it only because I thought it was quite funny, that durian has high content of methionine. I don't starve myself or stop eating durian because somebody believes it will help you to live longer
And about durian, eating in season in places where it grows, who would want to miss that? On the other side, overeating on durian is not the best idea.
So, I will probably stick with only 8 durians a day during the season, definitely not more than that, Eric

předvčírem objeven úžasný minipivouš magister blízko MU, hlavně ta 16ka a dal i jejich pale ale, konečně mám cíl pro koloběžkování
stále jsem nespokojen s počasím a tö už jsou všichni v mexiku tedy thai, jen já ne
zítra jsem na sebe a kolo docela zvědav. jinak dobrej pás a posilka, vím, že už bych moh zvýšit rychlost, ale nesce se mi se trápit, takže jen 14,2
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

na kole prorazil, dokonce těsně po lijavcu, tak su jenom vod blata
dnes bych měl zas vyběhnout ale už teď přemýšlím o výmluvě
včera skočil k omastovi zase pro pětku matce dornfeldru, má nějakou velkou spotřebu, ale je to spíš kvůli těm jejím vypečeným notorickým kamarádkám, já teď wine nemusím jak je hnusně, už se těším na ty dehydrataci a následnou večerní doplňovačkou
doma sekám větve, naštěstí jen chvílu bo se hned setmí
vytekl kuchynský mrazák, vlastně jen maliny, vytvořily zase pěkný obrazec, šel jsem si ohřát vodu na kamna a nakonec to s lítostí umyl, bylo příjemné jak rozmrzávají ruce,
už nikdy nebude tak dobře jak je včil
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

výmluva se vydařila ale místo běhu jsem ještě potmě stahoval s kopce dřevo, vím že je to málo, ale aspoň něco,
dnes na kole, pěkný teplo, jen vítr
v noci asi ve 3:00 se mi na půdě pelešily kuny, mám tam ovšem instalovanej vysavač, který jsem jim tam vždy v nejlepším naplno pustil a nakonec to i znechutil, ovšem stejně tak patrně i sousedovi, kterej vždy rozsvítil a neartikulovaně pokřikoval, musím se ho dnes zeptat, jestli nešlo o něco důležitého
už se to snad blíží
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

8 durianu za den se neda sezrat ani nasilim, trvam na tom jezto durian znam. V tomto ohledu mi durian pripomina palacinky. Ano, super chutovka, ale jeden dva a koneeec... uz se tam nevejde ani voda.

Buci ty uz to mas za par, ze jo? :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:8 durianu za den se neda sezrat ani nasilim, trvam na tom jezto durian znam. V tomto ohledu mi durian pripomina palacinky. Ano, super chutovka, ale jeden dva a koneeec... uz se tam nevejde ani voda.

Buci ty uz to mas za par, ze jo? :)
no 2 kg čisté hmoty docela a rád zvládnu, Harley v soutezi v chantaburi, kde byl za me pritomnosti druhý, snedl určitě víc, já jsem se nezúcastnil, bo by sem vyhrál, byv zrovna v extrapolacni bulimii a asi jsem se pred temi australanmi ostychal projevit pravou tvar, i kdyz pri rannich snidanich v parku, kde oni cudne pojidali jen manga, ja k tomu zo par durianu jeste pridaval,
vcera na up, trochu jsem tam poflirtoval byv ovšem vyprovokován, dal 40 km na kole a potmě ještě nějaké dřevnaté snosy, jsem v lehkém splínu, když už to fio prozradila
ano těšení je dost často lepší než realita
Valím ananase fakt kilo pod 15 kč, úplně přezrálý, neplesnivý a bez fleků, čudné, a schválně snědl půl kila a opravdu netrhal, pak už jen litřík meruně-banán, třičtvrtě litra banánu s čoko a nescafegold, litr vitASRAJDY, ORANGE, A MANDARINa, DOST PŘEZRÁLÝCH JABLEK, deci vína, něco kvasnicovýho mi neznámýho piva, močený orechy a určitě ještě něco antivita ale to rád zapomínám
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Buci to mas centralni domovni vysavac, nebo si to tam nalicil ciste kvuli tem kunam ? Byt sousedem, jsem taky "rad" :D .
To sou mrchy, vlezou na pude vsude a poserou vsecko, muzes mit zatluceno deskama jak chces, jsem roky podezrival svinsky kocky, ty to ale nebyly :D ..
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Kamarádky hned dvě nezávisle na sobě přísahají na poházené lidské vlasy, to prý nesnáší a hned se odstěhují. Budeš muset Buci vypsat další inzerát nebo přepadnout nějakou holku v parku >:-)

Nebo mě napadá lidská moč, ve dvou třech miskách položit na půdě...?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Stary zlaty recepty nasich babek, vyzkousime, uvidime :D .
Kazdopadne to by souseda nechalo spat, mi pustit nekdo za prdeli ve 3:00 vysavac ho asi zabrokovnicuji a jeste napred strelivo radne vymacham v soli :mrgreen: ..
Naposledy upravil(a) cepheus dne stř pro 11, 2013 18:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jsem zrovna v hospode minipivcu supr po 2hodkach brusleni na lede. Supeer. Zivot sr zda po kratsim splinovani uzasny. Ad kuny bojuji leta. Nejhorsi bylo kdyz se mi dostali do zaklopu a tydnymi to proscavali do obyvaku nez vse utesnil. Vlasy scance samci i samici specialni ultrazvuky a podobne legracky nefunkcni. Ten hluk jim fakt vadi ale musim se vzbudit. Jednu mi jednou zakousla moje kocka a donesla do predsine. Krve ani hovedo. Dal jsem jeste jedno a uvazuju nad utopencem.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: Jsem zrovna v hospode minipivcu supr po 2hodkach brusleni na lede. Supeer. Zivot sr zda po kratsim splinovani uzasny.
:) znám
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
buc11 píše: Jsem zrovna v hospode minipivcu supr po 2hodkach brusleni na lede. Supeer. Zivot sr zda po kratsim splinovani uzasny.
:) znám
co jako? splín? brusle? úžasný?
posilka lehce v křeči, možná po týdenní runpause, nebo těch 2 šestnáctkách a ještě bez toho utopenca,
doma jsem se pokusil o úklid,
počasí mě nebaví, ale to je furt dokola i když mi píše synek jak sedí v SanJosé v hospodě v nějaké těžké níži, ale má aspoň teplo, ještě že jsem neodklep to tenerife, od 6. pěkný záplavy,
ve čtvrtek závěrka, objednal jsem si škvarky, klobás, tlačenku a kýtu, ovšem bez příloh, navíc spousta vzorků od Valihracha, pro jistotu pojedu na kole abych se mírnil, dnes šlo ovšem o život, mlha a družstevníci navozili na asfaltku po kolena bahna, že jsem musel dat jednu nohu do toho a nevyvalet se v tom
nakoupeny v akci grepy, jedno sweeti poprve v životě, madnarinky a pomeranče za 12, málo banánů, včera ovšem litr malinády 2:1 s banány
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od PetrK »

buc11 píše:výmluva se vydařila ale místo běhu jsem ještě potmě stahoval s kopce dřevo, vím že je to málo, ale aspoň něco,
dnes na kole, pěkný teplo, jen vítr
v noci asi ve 3:00 se mi na půdě pelešily kuny, mám tam ovšem instalovanej vysavač, který jsem jim tam vždy v nejlepším naplno pustil a nakonec to i znechutil, ovšem stejně tak patrně i sousedovi, kterej vždy rozsvítil a neartikulovaně pokřikoval, musím se ho dnes zeptat, jestli nešlo o něco důležitého
už se to snad blíží
Jak na kunu s vysavačem je zajímavej návod tady, předposlední příspěvek.
http://forum.priroda.cz/viewtopic.php?f ... 5&start=40
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

jezdim jen na kole, lehce pod nulou a vicemene sucho tak to de, zitr naposled, chlastacka, masny kramy, rozlucka, arive zas v březnu,
neběhám, jako že místo toho snáším až do tmy dřevo, v Lumpini při 40°C si to zas odtrpim, no aspon ta posilka s pasem,
janko vali uz na kole na krabi a pak do kuala lumpur, bude tam čssr fruitsetkani(o,š a další), tak kdo tam bude kolem 8.1. může se zůčastnit durianových testování,
do odjezdu žádné plány, snad brusle a hospoda to jistí
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Buci, lucim sa s tebou skoda, ale musim si ta zablokovat, lebo si zacal kopirivanim pre mna zobrazovat cephoviny a to uz naozaj
nemsuim. cau
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:Buci, lucim sa s tebou skoda, ale musim si ta zablokovat, lebo si zacal kopirivanim pre mna zobrazovat cephoviny a to uz naozaj
nemsuim. cau
tos mi dal pěkny darek na vanoce
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

To sis dovolil prilis, zviditelnovat me mu dodatecne :mrgreen: (:-) (:-) (:-) ..
(Boze ! Do cehos to rozum dal, uz asi po stosedmadvacaty) :D.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:
Pavluska píše:
buc11 píše: Jsem zrovna v hospode minipivcu supr po 2hodkach brusleni na lede. Supeer. Zivot sr zda po kratsim splinovani uzasny.
:) znám
co jako? splín? brusle? úžasný?
ahoj, já Tě zablokovaného nemám. :)
Ale nějak jsem přehlédla, že mám někde odpovědět (kdyžtak mě vždycky nějak "šťouchněte").
Co znám? Znám "splín", "brusle" i "úžasný". :) Jen jsem reagovala na to, jak si člověk po splínování uvědomí, jak úžasný vlastně ten jeho život je...
snad jsem nezkopírovala příliš. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Nahodou sem sem zabloudil. Protoze su na pivu u magistra kde je na rozdil od pivovarskej wifi. Zda se ze zivot bez virtuality je akysi opravdovejsi. Makam se drevem. Valim fruit ani hovedo. Ve ctvrek nach thaj. Mam cudesne uspechy u zen. U trech. Zrovna k jedne skorovita mirim. Ted me trochu mrzi ta patrne nezvratna duchovni retransformace.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: Mam cudesne uspechy u zen. U trech. Zrovna k jedne skorovita mirim.
hlavně ať Ti Jindra nerozbije ciferník. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

Pavluska píše:
buc11 píše: Mam cudesne uspechy u zen. U trech. Zrovna k jedne skorovita mirim.
hlavně ať Ti Jindra nerozbije ciferník. :)
proč by to Jindra dělal, vždyť se u něj v deníku tetelí blahem, jak se mu doma se ženou všechno urovnalo.
je šťastný, a já mu to přeju :D
všechno je jak má být... :wink:
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

tak mne zarazilo jak Jindra jakoby psal vzkaz tady na vitoušovi té třetí osobě... ")
Ale myslím to s nadsázkou. :wink:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět