buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od ajla »

Buci, ať se ti dál daří, šťastnou cestu, pobyt i návrat, těším se zase na fotky.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:
Pavluska píše:
buc11 píše: Mam cudesne uspechy u zen. U trech. Zrovna k jedne skorovita mirim.
hlavně ať Ti Jindra nerozbije ciferník. :)
proč by to Jindra dělal, vždyť se u něj v deníku tetelí blahem, jak se mu doma se ženou všechno urovnalo.
je šťastný, a já mu to přeju :D
všechno je jak má být... :wink:
Lenko naprosto trefně napsáno, děkuji

Buci připojuji se k Ajle - užij si thaj, bude to stokrát lepší než mrazy tady (pokud přijdou - nejspíš jo)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

:-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše::-)
Ty jsi to smazal. :) Potvoro.
Ale však jo, i já jsem to myslela jen s nadsázkou.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Je mi jasny Pavli ze jo :).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jsem tady. Nebo tam? Napred se mi zdalo ze chybi trochu toho nadseni ale jak vylezl rano ven hned jsem pochopil proc to vse vlastne podstupuju.
Teplo.
Du este ven.
Vcera vecer jsem skysl na letisku hodku a pul. Nejak nechcely lezt bagle. Presto skytrainama za 30 kc /vse uz bude v kc/ dorazil k ruskymu juriju ci vladimiru. Nasel dokonce i listek na vlak od janka. Akorat kdyz sem dolez na pokoj no pokoj 3,9x1,2, takm nebyl pripraven. Sel sem mu to dolu/ je ve 4. Protoze je nejlevnejsi a nebo proto?/ rict, ale byl uz v riti. Tak sem ten zenskej bordel, jinak pekna hromada, vyhrnul na chodbu, byly tam krom vlozek a spol dokonce ruzny pilule vesmes na nervy. Nechal jsem si jen typu valerian a hned si jeden vzal zapijeje svou orechockou. Ted jsem zjistil ze tu je i special medicine book odkud zrejme cerpala.
Mozna si zkusom teda taky neco namichat este sou v kosu. Jinak v jejim povleceni jsemnakonec prespal i kdyz byl cudnyho bordelku doufaje dle vzhledu ze z buraku. Rano se dmitrij lehce omluvil ze zapo a dal mne cisty. Rano vyraziv smer lumpini tam vse pri starem dal kilacek v bazenu pak mezi psem a krkavcem zacvicil skoro celou jogu byv prerusen ol s sar. Hovorili jsme o fruit situaci, napr totalne zmizeli baby bananky jsou jen ty baby na vareni ale i overripe leda tak pro rudu . Sami se obetovali pro vyzkum a po mesicni konzumaci tak tak uhajili zatim hole zivoty. Dal jaem jeste v mejvetsim vedru
Naposledy upravil(a) buc11 dne sob led 04, 2014 17:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

3 kolecka behu. Skoro 7 km. Jsem ve forme a jelikoz jsem byl v me oblibene dehydrataci jsem se temer nezpotil. Pak sme se vydali na nedaleky trh kde jsme dali napred uchazejici pomela. Ja pak zlty vodni meloun. Koupiv papaju a kilo mandosek s kilem bargain hroznu za desetinu jo a jeste preslazeny 2 mlady kokosaky, to fakt muzu a nakonec, oni busem a ja pesky se vydali k domovu. Koupil jsem jeste 2 obri hlavkace za 6 a jeden hned s jeste dovezenym holandskym ovcim snedl. Probehl jeste patpong ale koupil si jen pytlik zeleniny s akymsi dipem a jeste takY snedl. Zjistil jsem ze zdrazili piva tak jsem si ani nedal a raci koupil sojamilk s peclivym vyberem aby tam nebylo bez gmo. Zitra mame namireny na trh u bobesa ve 3 az si udelam jak dnes to svoje ale se 2 basenky.
Jen kvuli dokumentaci
Vyraziv z brna ECckem, ale az 3. Prvni precpany, pres havlbrod bych pry doplacel ale i tak jsem byl uz v 6 v pivnim specialku naproto divadla karlin. Dal jsem 4 ruzny suprovky ale v malem kdybY to nahodou spadlo. Dopredu jsem si v noci predtim schvalne checknul podle seatguru sedadlo pro long legs, ale letistnice se mi vysmala ze to je jiny typy. Jelikoz jsem jim to ale svym checkem zablokoval udajne, zemusela po 23 minutach boje zavolat it experta, ktery se divil a chtel vede jestli su hacker nebo kak sem to udelal. Jelikoz lide za mnou uz silneruceli, mohl jsem si sve tajemstvi nechat a poletuse s kterou sem se za tu dobu skamaratil, mi precheckla obe letadla na ty dlouhy nohy. To hodne pomohlo i kdyz sem kvuli tomu prospal obed na kterej se tak tesil. To sem si vynahradil v tom druhym s kutcetem se smazenou thajskou rejzi a jelikou se mi nechtelo opoustet to pekny misto nesel sem to ani vybliknout. Jinak jsem se od tech piv ze 40 hodin nenapil. Az ted krom fruitovani te sojovky. Cely den modro a cez 30. A to prej tady jeste pred par dny mrzli.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

podle všeho super počasí. Tak ať vydrží. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Den jak cez kopirak. Rano kilacek, joga v parku, pak cudna unava, ale jakmile sem se zbavil ebropskeho a aeroflotoveho odpadu doslo k prerodu z kukly na motyla. Beh moc slavny nebyl ale v poledne bylo vetsi vedro a bezal som sam zas 7 km ve stejnym case. Dojed sem svoje preultraripe jeste letni jabka, vez sem jich cez 10 kil a to jsem mel jeste 10 kilo rezervu. To italska sousedka mela v kufriku 31 kilo a zoufale se snazila o to kilo snizit ze vytahovala pradlo, ochranY a jine nezbytnosti aby nemusela platit.
Odpoledne mne pucil Ol /nejde o olfese/ sar a tak sme se vypravili na trhovisko bobes. Lodkou. Nakoupili melony papaje a kokosak, po ceste zpet objeveny palmovY brambory na uhli a po 15 km jsem ohodnotil skvelou rezidenci s basenkem. Jsem nejak nechutne ukazneny zase bez piva, ovs jen se sojadrinkem tentokrat s presem. Nevim ale byt tu sam neni taky spatny. Zitra presun vlackem do durianova neboli lang suanu. Jeste sem si vyguglil nigelu lawson vs cocaine
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

dobrý, tak už tu o Nigelle psát nemusím... tady toho byly furt plné noviny.
Jinak na letišti taky většinou bojuju s váhou. Ono se to nezdá. Člověk přibalí o svetr/mikinu navíc a už to skáče... i když do tepla se balí jinak. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Tez sem ji sledoval na cnn, lechce strhla, ale myslim ze aspon shodila. Asi dopadne jak klementajn. Asi v 6 ze se vydam za tim polskym molodcem. Predtim sem si dal spunty do usi, nasadil novou z lonska znackovou koupaci cepici, pod nu nastrkal jeste slipy, ponozky a erarni rucnicek. Je hodne elasticka. Jenze on zrovna usnul. Pockal sem tedy pul hodky, to mi uz zvoni budik a nechal ho tak dlouho az sem slysel ze se rozpohyboval. Chvilu sem pockal a zacal se courat aby me zas uslysel. Pak se opreje o nasi spolecnou stenu zacal holit. To uz vyvolalo ceskopolskou diskusi, ovsem kdyz jsem vylezl pred dvere s tou nafouklou hlavou asi jako kdyz jsem byl v akutni hlavove borelce, uznal svuj prohresek a nedal mne ani do te dyne. Napred jsem byl za tu priletitost vdecny, ze si jako vyzkousim rozlicne techniky treba sprateleni se s tim nerovnomernym hlukem, meditaci na vsezahrnujici dobrotivost ci s dechovym vzorcem 4:2:8:4, apod, ale vzdY jsem se pristihl ze citim hnev az zlobu a uvazoval ze ho zabiju, pak si ale vzpomnel jaky sem mival problem s kozlikY a ze bych si jeste ublizil a pokracoval az do rana. Uvedomil jsem si ze tu ve virtualu to nemusi byt hned patrne co jsem vlastne zac. Vzpomenme blahove slunicko jez prohlasilo tu jaky jsem dobry clovek. Uz sem byl na trhu zasobit se na cestu. Uz se tesim na beh. Vzdy si pri krisich vzpomenu na au stariky, i kdyz beh v bojankach v brecce pri minus 1 bych jim nepral. Ale jsou pekne vypeceni, behaji si pro radost a jeste jim plati. A to jsem zazeral na profivitarianstvi. Premysleje nad sebou, ja dobre a dlouho melnim potravu. Ze by profizvejkac? Ohledne tech maratonu vzhledem k nasim vekovym skupinam by bylo lepsi bezet jen 7 a rychleji. I kdyz bezeni celej den a celej rok by mi urcite vylepsilo psychi, kdyz ani kapky od valerianu nezabrali. Jeste me napadlo jak
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

špunty do uší jsou základ, jj. :)

Jinak nikdo není dokole skrz naskrz dobrý. A odsuzování někoho, kdo se umí rozčílit, může dělat jen flegmouš, který to sám neumí... :) Naopak přiznání si těch emocí, ventilace (přiměřená) předchází nemocem. ")

Užívej si tepla a sluníčka.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Uz v langsuanu. Paraky ani hovedo. Uplne zhavej pisek. Zkusil sem se v tom hicu po plage kde su jako obvykle sam jak starici rozbehnout ale neslo to. Spravil jsem kolo cktel 24 dal jsem 30. BYl tsd a ppkrcali sme. Su na wifi u subunovy rodiny. Skamaratil sem se s gun. Jsou ji 2. Definitivme jsem zbaven durianoveho kouzla. Koupil 7 kg. Snedl pulku a mam dost do konce dovolene. Uzivam si na ostatnim. Zitra asi termalek. Nebude to zadny rozdil.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Týýjo, tyhle bucovy příběhy mi chyběj. Aj ten jeho jazyk. To bylo dobrý čtení. Mne tak daleký cestování ne ne neláká, takže si vo tem rád aspoň přečtu.
Snad si tam přes zimy jezdívá porád.

Takle po letech už tady klíďo napíšu, že to nějakou dobu táhl s tou mojou (a s dalšíma babama, šak okej, jeho věc). Pro mne byl v tomto životě vééélmi cenným učitelem, jsem mu vděčný.
No, z Bojanovic se odstěhoval (hádám do Brna, měl tam kořeny), barák prodal.

Doufám se má dobře. Ať se má klíďo aj líp než já. Přeju.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jo, taky mi chybí ty jeho příběhy. Sám bych se na takovou cestu nevypravil, byť mě láká kouknout se do takových dálek, ochutnat ovoce a nasát tamní atmosféru.

I u mne se od té doby dost změnilo, však víš Jindro >:-)

Možná laciné přísloví, ale asi je všechno tak, jak má být
m:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Odpovědět