buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s.arik píše:
buc11 píše:Mimochodem to moře nebo ležení u něj mě nezajímá a ani bych tam kvůli tomu nejel.
To říká hodně lidí - nebudu válečku zatracovat, když jsem ji ani nezkusila. Opalovačky u nás mě nikdy nebavily, ale plavu odjakživa ráda a slanou vodu ani vlny jsem ještě nezažila. Možná jednou zkusím (a pak případně zavrhnu), však ani dnes nemám dojem, že o něco přicházím, středoevropský les a pastvina je v každém ročním období taky nádhera a co se sport-relaxu týče, místo chlorovaného bazénu bych časem raději navštěvovala pravidelně nějaké kurzy tance nebo jógy a podobně. Vyloženě pro vodu jsem se asi nenarodila.
to ležení tam je když se vyleze z té vody ledové a na horkým písku se nahříváš, to tak 2x a pak rychle někam jinam, ale ta slaná vrstva je strašně cenná, nesmíš to smývat, působí léčivě
jinak s haranťatama jezdí běžně, tedy ti němci, řvou a otravují po letadlech či hotelích, ale nikomu to nevadí, naopak jsou tam na ně fšude připraveni, ostatně viděl jsem mladé rodiny takto vegetovat i v tropech
a turecko za 2300 letenka a hotel, ovšem bez snídaně z vídně
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

Pekny cteni, pekny denicek. :D :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

buc11 píše:jinak s haranťatama jezdí běžně
vím, ale on je to relax, pouze když je dospělých aspoň o jednoho více než dětí pod tři roky, při opačném poměru bych se od moře vracela rozhodně strhanější než předtím :mrgreen:
a dokud to není relax pro všechny zúčastněné (především však pro mne :)), škoda peněz.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s.arik píše:
buc11 píše:jinak s haranťatama jezdí běžně
vím, ale on je to relax, pouze když je dospělých aspoň o jednoho více než dětí pod tři roky, při opačném poměru bych se od moře vracela rozhodně strhanější než předtím :mrgreen:
a dokud to není relax pro všechny zúčastněné (především však pro mne :)), škoda peněz.
to máš pravdu, hodně je tam s nima jen starých rodičů
víte, že jedu od 24.11. za 320 z brna do londýna?, nechcete jít někdo z místních na ale? Předevčírem jsem měl jednání s mladou polského původu londýnskou obchodnicí s pastou a po chvíli váhání nakonec odmítla, jestli jsem to teda dobře pochopil.
Oprava: vlastně za 780, těch 320 jsem o chlup promávl, ale stejně jsou tuná kolegyňky namosúrene, ty jedou za 1500 o týden později.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

s.arik píše:
buc11 píše:Mimochodem to moře nebo ležení u něj mě nezajímá a ani bych tam kvůli tomu nejel.
To říká hodně lidí - nebudu válečku zatracovat, když jsem ji ani nezkusila. Opalovačky u nás mě nikdy nebavily, ale plavu odjakživa ráda a slanou vodu ani vlny jsem ještě nezažila. Možná jednou zkusím (a pak případně zavrhnu), však ani dnes nemám dojem, že o něco přicházím, středoevropský les a pastvina je v každém ročním období taky nádhera a co se sport-relaxu týče, místo chlorovaného bazénu bych časem raději navštěvovala pravidelně nějaké kurzy tance nebo jógy a podobně. Vyloženě pro vodu jsem se asi nenarodila.
:) přítel měl podobný názor, ale změnil... Ono když je člověk přes rok v zápřahu (i nevyspání), tak pak relax ve slané vodě a pak chvilka na sluníčku není nic zlého. 8)
Chlorovaný bazén je hnus. :/ Souhlasím. No a kolik lidí jede na dovolenou k moři a pak dřepí u bazénu... z toho mi vždy vstávají vlasy na hlavě, ale je to jejich volba. Na jednom sportovním kurzu u moře ještě kdysi na střední škole jsem musela prosit o to, abych mohla k moři, když si teda seženu někoho do dvojice.... a proč mi prý nestačí bazén? :shock:
No, dneska se už vlastně ani tolik nedivím, když se někoho navrátivšího z dovolené u moře zeptám, jak bylo teplé moře a on mi řekne, že neví, že jejich hotel měl bazén...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: jinak s haranťatama jezdí běžně, tedy ti němci, řvou a otravují po letadlech či hotelích, ale nikomu to nevadí, naopak jsou tam na ně fšude připraveni, ostatně viděl jsem mladé rodiny takto vegetovat i v tropech
a turecko za 2300 letenka a hotel, ovšem bez snídaně z vídně
:) někdy je to mazec... ale nejde ani tak o ty děti, ale spíš rodiče, které nechají děcko třeba kopat do sedadla před ním, plus spoustu dalšího krásného, antikoncepčního. ")
Netroufám si radši jinak ale nějak víc hodnotit jejich výchovné metody, protože někdy vypadají vyčerpaně.
Zajímavé je, že já jako malá (tedy od věku kdy už si to pamatuju) do nikoho, do ničeho nekopala a neprudila. Tady starší Angláni taky vzpomínají na tvrdší výchovu, ale časy se mění...

A jj, jde cestovat i dost levně. My jako rodina jezdili pod stan nebo občas přespat i bez stanu a tak... a naši to s náma taky nějak zvládli. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:Opalovačky u nás mě nikdy nebavily, ale plavu odjakživa ráda a slanou vodu ani vlny jsem ještě nezažila. Možná jednou zkusím (a pak případně zavrhnu), však ani dnes nemám dojem, že o něco přicházím, středoevropský les a pastvina je v každém ročním období taky nádhera a co se sport-relaxu týče, místo chlorovaného bazénu bych časem raději navštěvovala pravidelně nějaké kurzy tance nebo jógy a podobně. Vyloženě pro vodu jsem se asi nenarodila.
:-)) tak to mám ouplně stejný. jasně že tuzemská příroda náádherně stačí. vodu taky vyloženě nevyhledávám, ale bazének bych sem tam dal, jsem však vybíravý - nesmí být chlorovaný a těch je, žel, většina.
Zrovna zítra jede žena se synkem do vody, aj bych to po čase dal s nimi, ale nee, tahle prý je chlorovaná docela hodně a to teda nemusim
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Jeeej, a na jak dlouho do toho Londyna? :D Ja jen jestli bys krome toho aleu dal i Brixtonskou trznici apod... Priprav se na to ze Londyn je studeny, prelidneny, ucpany, spinavy, mokry a vseobecne tak nejak hnusny, ale to zase docela ladi s tim listopadem, a da se rict ze to ma neco do sebe.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

s.arik píše: a slanou vodu ani vlny jsem ještě nezažila.
nety a sanka s cedokom za hranice vsednych dni
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Fiona píše:Jeeej, a na jak dlouho do toho Londyna?
že prý na tři dny
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

buc11 píše:chmm, na předchozí 2 budapešti se nijak nereagovalo a mj byl jsem přeci už i v thajsku se zuzu, sice jen jednu noc ale přesto, ovšem nejraději jezdím sám, nabídka vyplývá pouze z toho, že zájezdy jsou deklarovány pro dva a i autem do německa na letisko to vyjde líp. Mimochodem to moře nebo ležení u něj mě nezajímá a ani bych tam kvůli tomu nejel.
Takže z mé strany jde víceméně o oběť a proto jsem např. pro letošek už 3 zájemkyně o thajsko odmítl. Něco jiného je osobní trenérka, a ještě zadarmo, kteroužto má lenost a slabá vůle nezajímá a striktně trvá na dodržování výkonového plánu. V duchu sice někdy nadávám, ale když se dožiju večera a zasloužené odměny (alkoholového rázu), jsem naprosto spokojen. Takže jen takové by měly šanci při výběrovém konání.
Přechod krakonošovy hory bych docela uvítal, ale muselo by být tepleji.
Zrovna jsem přilez z pásu, jsem v kraťasích i když byly 2, asi si to nechci připustit. Včera brusle 30 km ráno, též nad nulou lehce, ale úplně modro a super, na kraváčku se mi zdála úplně horká voda po tej malorce, že sem skoro nemoh plavat, že bych se otužil?, uvidíme doma, vypnul jsem teplou.
Omlouvám se, že jsem opomenul reagovat na dřívější akce a špatně pochopil Tvou nabídku.
Cítím, že to máš těžké. Neznám to sice z vlastní zkušenosti, ale věřím, že to existuje, že svobodní muži
s Tvým charisma a vytříbeným smyslem pro decentní humor, když to na ně praskne, nebo když ve chvíli
snížené ostražitosti uvolní informaci, že hodlají uskutečnit zahraniční zájezd do rovněž atraktivní lokality,
jsou náhle nemile zaskočeni velkou řadou nabídek stran vypočítavých žen z jejich okolí, které náhle
postihla zvýšená cestovní teplota a snaží se všemožně vetřít do Tvé přízně a sousedního sedadla
v první třídě, nebo osobním, také zachovalém, vozidle s několika přepravkami lákavých domácích slív
z vlastní produkce, a které snad ani nedokážou náležitě ocenit tu kvalitu.
Oběti bychom neměli žádat, ale přinášet, tak se tedy omlouvám, že jsem přišel s tím troufalým návrhem,
zda bys nemohl vzít mou ženu a naše, v mezích možností, dobře vychované a roztomilé děti s sebou.
Nebudu proto již více naléhat a uvádět Tě do rozpaků.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

@ Mira

(:-) (:-) (:-)

:br

nechce si niekto zobrat na cestovanie mojho vrcholne nevychovaneho 16 rocneho syna ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

Jindra píše:
Fiona píše:Jeeej, a na jak dlouho do toho Londyna?
že prý na tři dny
no, ty se to hodi kdyz je domaci :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

No tak dej avizo a pujdeme na pivo treba 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:Jeeej, a na jak dlouho do toho Londyna? :D Ja jen jestli bys krome toho aleu dal i Brixtonskou trznici apod... Priprav se na to ze Londyn je studeny, prelidneny, ucpany, spinavy, mokry a vseobecne tak nejak hnusny, ale to zase docela ladi s tim listopadem, a da se rict ze to ma neco do sebe.
přiletim večer v sobotu 24.11. na stansted , přečkám do rána v meditaci a ve 4:00 ráno easybusem za 2 libry na bakerstreet, pak budu potmě hledat svou ubikaci poměrně poblíž, pak budu tedy v tu neděli celej den chodit nazdařbůh, a totéž plánuju na pondělí, odjezd v úterý ráno.
Setkání bych uvítal kdykoliv, kdy se ti to bude hodit, tržnice či ale by bylo vynikající.
S počasím počítám, prelidneny ucpany a spinavy zboznuju, ale brusle neberu, jen když na tom budeš trvat.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

:D
No ty jses dobrodruh, meditovat pres noc na Stansteadu, to mas osviceni temer jiste :lol:
Rada bych nabidla nocleh, ovsem s cimrickou o rozmerech 3,25 m ctverecnich se to blbe nabizi.
Trznic tu mame hodne a nektere jsou opravdu skvostne :) V Brixtonu sezenes vetsinou i cerstvy durian, pochopitelne za cenu odpovidajici tak 30 kilo bananu ci jablek. Maji tam i spray proti cernym kockam, zlodejum ci chudobe, obcas i v akci, 25% zdarma.
Na bruslich netrvam, nemam.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

to vam zni dobre. londyn je slunecnejsi a teplejsi nez severozapad. a co treba youth hostely? http://www.yha.org.uk/
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše::D
No ty jses dobrodruh, meditovat pres noc na Stansteadu, to mas osviceni temer jiste :lol:
Rada bych nabidla nocleh, ovsem s cimrickou o rozmerech 3,25 m ctverecnich se to blbe nabizi.
Trznic tu mame hodne a nektere jsou opravdu skvostne :) V Brixtonu sezenes vetsinou i cerstvy durian, pochopitelne za cenu odpovidajici tak 30 kilo bananu ci jablek. Maji tam i spray proti cernym kockam, zlodejum ci chudobe, obcas i v akci, 25% zdarma.
Na bruslich netrvam, nemam.
V bangkoku mám svůj pokojík 2,98 m2, nějake ty hodiny jsem už na letisku strávil, meditovat v klastere to nic neni,
já už mám skvělé ubytování zaplaceno za 300 a jsem tam skoro sám,
o durian zájem nemám, za chvíli se v něm budu brodit po kolena,
http://raubdurianorchard.blogspot.sk/
potreboval bych uz novy sprey proti psum,
trochu mam strach, ze si londyn oblibim jak syncek a budu se tam vracet,
prej se da pucit kolo a kdyz ho do pulhodky vratis nic neplatis, mi rek syn
dnes kolo v lijaku a blate, co bych dal za standsted, dokonce jsem ani 2x nespadl, ale oblečení vypadá jako že jo,
začal jsem běhat navečer potmě po vesnici, co jsem na své dráze zapad do blata, naměřil jsem si zatím dráhu 5,3 km, lidi čumí jak telata, a těsně jsem se zachránil před sežráním vlčákem, kdy se majitel ohrazoval, že obvykle tou uličkou nikdo neběhá, skácel jsem další 2 moruše, zlomil pilovou lištu, přišel starosta, kamarád, ať prej sundám i ty zbylý, že to lidem vadí, jako že nejsou estetické (schválně je tak řežu na šišato), zatím jsem s díky odmítl, mám ještě švestice asi i durance, ananas 2,25 kg z lídlu za 29, neuvěřitelná láce, mandarinky, dělám dřevové práce, to mě baví
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:trochu mam strach, ze si londyn oblibim jak syncek a budu se tam vracet
si oblíbíš studený sychravý Londýn? Buci nevěřím ;-)
buc11 píše:dělám dřevové práce, to mě baví
škoda, že pomoc nevítáš, neb dřevopráce miluju též, ale už mám pro letošek hotovo. před týdnem jsem byl tolik nadržený, že jsem u toho hekajícímu sousedovi štípal dříví, uaaah supr relax,
kdyby se Ti to mělo hodit, dej vědět, přiskáknu řezat štípat nebo co to zrovna děláš, rád Tě uvidím
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: londyn je slunecnejsi a teplejsi nez severozapad.
no, já tam byla párkrát na otočku (je to z ruky) a v létě to šlo, to bylo i horko, ale mimo léto vlezlá zima, vítr.....

Každopádně si to, buci, užij! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
Sweetie píše: londyn je slunecnejsi a teplejsi nez severozapad.
no, já tam byla párkrát na otočku (je to z ruky) a v létě to šlo, to bylo i horko, ale mimo léto vlezlá zima, vítr.....

Každopádně si to, buci, užij! :)
já si užiju všecko, musím, případně i pád letadla, akorát nemám zavazadlo, tak musím nechat doma orechovky a spol, no dám si před a případně po
s počasím jsem hrubě nespokojen, včera vyčistil cyklohadry, ale dnes ještě horší než včera, navíc sotva dojdu dom, sním bednu fruit a je tma, navíc došel u omasty burčas, tak už život nemá zase skoro cenu, příští rok zvolím jiný model, po skončení burčasu odjedu, vrátím se na vánoce a sylvestra a pak zas až na setbu,
to a london mě zas pozvedlo, a tak sebevraždu (uchlastáním) zas o rok odložím,
Jindro vítám jakoukoliv změnu, tak třeba i londýn, co se týče dřeva, nikoho bych to nenechal,(starosta mě chtěl pomoct naložit, ale zahnal jsem ho do uctivé vzdálenosti) jsem rád, že to mám a šetřím si to
Už jsem si vyhlíd nahoře švestky, který zkácnu.--
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

V Ostravě došel burčas před 14 dny (ostatně jako každý rok to zakončujou Lednickým růžovým), ale doma si ještě burčákuju svoje. Dokud je v márketech cena hroznů pod 40 kč/kilo, tak se mi to pořád vyplatí. Navíc pokud narazím na prezreté ve slevě po 15 kč/kilo (:-)

Počasí mi taky nevyhovuje, na Lysé už byl dneska sníh a to jsem tam (nebo na Radhošť, Pustevny, Čertův mlýn a směr Ostravice) chtěl v pátek ještě naposled jet. To už nepojedu, nemám vhodné zimní obutí a vyhřívané oblečení >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fiona »

Jinak Londyn neni na chlastani jako hobby zrovna nejlepsi mesto, alkohol tu maji nehorazne predrazen a chudi si ho nemohou koupit za potravni listky, takze mistni zebraci nezebraji o jidlo (na to maj charity) nybrz o drobne na chlast.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Hugo z Hor píše:
Počasí mi taky nevyhovuje, na Lysé už byl dneska sníh a to jsem tam (nebo na Radhošť, Pustevny, Čertův mlýn a směr Ostravice) chtěl v pátek ještě naposled jet. To už nepojedu, nemám vhodné zimní obutí a vyhřívané oblečení >:-) [/color]
Hugo co si zmakol ?

Lysa bez snehu to je jak ...

a co trenink na 24H
5 2 8
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

rudo píše: Hugo co si zmakol ?

Lysa bez snehu to je jak ...

a co trenink na 24H
Jo, už jsem zhýčkanější co se teplot týče. Takže pokud není nad 10°C, tak tam nelezu. Ale koukám sníh tam už slezl, tak ještě uvidím. Ale spíš to vidím ještě na chalupu a klasické hrabání listí a zbytky dřeva na zimu (v zimním období tam stejně moc nejezdím - tedy krom ledna, kdy bývá domluvené pálení ovoce)

A stejně .. co teď na Lysé staví ty monstra, tak už to není co dřív. Lidí jak na Václaváku, bordel a odpadky a to já opravdu nerad.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od smajliss »

http://www.novinky.cz/koktejl/318318-ze ... vouku.html

Buci, už jsi taky někdy něco našel v banánu ?:- )
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:Jindro co se týče dřeva, nikoho bych to nenechal,(starosta mě chtěl pomoct naložit, ale zahnal jsem ho do uctivé vzdálenosti) jsem rád, že to mám a šetřím si to
tento týden mám naščestí vyřešený, dostal jsem dřevo z bouračky, takže krásně suchý, rovnou do dřevníka, dneska nadělal tři vozejky, zejtra doufám pokračuju- dle počasí
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

hugo, taky mám 10 limit, pak už mě mrznou ruce, třeba dnes na kole
psal mi subun, že už mi nachystal bicycl a že se na mě těší, že je pod mrakem a 38, dovedu si to živě představit
v pondělí bude chlastačka, a budem jest jelena, život je krásný,
našel jsem pod smrkem nadělaný měkký dřevo do sauny,tedy do své domácí, ale jelikož mě to tam samýho nebaví, spálím to normálně,
dnes bude ščavení a vidím to i na kadarku
mám spoustu přezrálejch jablek že pukaj, přezrálý banány(od 7,9 po 15,9 v lidlu), že to tam voní jak na plantage, orange po 20, ananas 2 kg z trhu za 25, mandarinku a 2 avoše, pojídám rovněž i mrazený meruně a zbytkový švestky, dnes se vypravím na maliny a otevřu i kadarku, po včerejším a pátečním pásu nechám výběh na zítřek,
jsem odporně ve formě, a nic mě nebolí, nejsu nakonec mrtvej?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

kolo, dnes teplo plus 4, pokus o večerní výběh,
držím 8-9banánú denně, smajli nic jsem v nich nenašel a nebo o tom nevim, jinak pavoučci mi fakt nevadi,
včera byla i kadarka,
šárko: akce kakava v penny za 17,9
ščavil i jabka, ale jsou dost kyslé, že bych domedoval?
zítra brno, zkusím korčule, včera si přehodil i kolieska
před chvílou jsme testli rýňáka
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

v Normě 20, Penny je daleko.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:kolo, dnes teplo plus 4, pokus o večerní výběh,
držím 8-9banánú denně, smajli nic jsem v nich nenašel a nebo o tom nevim, jinak pavoučci mi fakt nevadi,
včera byla i kadarka,
šárko: akce kakava v penny za 17,9
ščavil i jabka, ale jsou dost kyslé, že bych domedoval?
zítra brno, zkusím korčule, včera si přehodil i kolieska
před chvílou jsme testli rýňáka
no ty vybehy, vubec je ted nedavam. to je nestesti. ja se drzim na asi 7-11 bananech denne.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

ctu i tu saunu
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:kolo, dnes teplo plus 4, pokus o večerní výběh,
držím 8-9banánú denně, smajli nic jsem v nich nenašel a nebo o tom nevim, jinak pavoučci mi fakt nevadi,
včera byla i kadarka,
šárko: akce kakava v penny za 17,9
ščavil i jabka, ale jsou dost kyslé, že bych domedoval?
zítra brno, zkusím korčule, včera si přehodil i kolieska
před chvílou jsme testli rýňáka
no ty vybehy, vubec je ted nedavam. to je nestesti. ja se drzim na asi 7-11 bananech denne.
ty vybehy jsou ted fakt hrozny, mrznu venku a jak se setmi, prilezu dom, kde je ješte vetsi zima(ted jak nemrzne tak cca 12°C), pak se musim prevlict do bezeckyho a zmrznu jeste vic a nekdy nakonec i vyrazim a podari-li se, pak je to to nejlepsi a v 18:09 i zatopim a uzivam si extasi, ano je to o vuli,
dnes už byl na pase(tento tyden uz po druhy a super, tedy az budu starej tak musim chodit 2x) takze vecer nemusim, jaky stesti, docela se darilo, posledni 2 km jsem dal 15kou, ale bylo to i tim, ze hned vedle jsem mel mi znamou mrnavou mladou peknou spolubezkynku. Daval jsem i mezni zateze, jak jsem byl ve verve.
Koupil 3 ananase v lidlu, jsou lepsi a hlavne jeste levnejsi nez v asii. Kopil i mraky hroznou, ale kazit na burcas je nebudu. Pak uz jen pomelo a nic moc orange a banance na doplneni, aby zasoby neklesaly pod 20 kg.
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky už neburčákuju. Turistickou výbavu jsem zazimoval, posilovna a podobné indoor sportovní aktivity jsou mi cizí, stejně jako zimní radovánky na lyžích a termály mám daleko. Takže sportovním aktivitám jsem dal do příštího roku vale.
Dnes koupeno svatomartinské víno a to jen z toho důvodu, že to byl moravský muškát, který mi chutná. Ananas v lidlu jsem nakoupil taky, ještě koupil i kaki po 9,90 a v Tescu pomela nedomrdčata, banány po 14,90 a plno hroznů a avošů.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:Taky už neburčákuju. Turistickou výbavu jsem zazimoval, posilovna a podobné indoor sportovní aktivity jsou mi cizí, stejně jako zimní radovánky na lyžích a termály mám daleko. Takže sportovním aktivitám jsem dal do příštího roku vale.
Dnes koupeno svatomartinské víno a to jen z toho důvodu, že to byl moravský muškát, který mi chutná. Ananas v lidlu jsem nakoupil taky, ještě koupil i kaki po 9,90 a v Tescu pomela nedomrdčata, banány po 14,90 a plno hroznů a avošů.
vidíš, posilovnu a město 1 až 2x týdně miluju
právě jsem snědl kus jelena ve formě gulášu-bez příloh amazink a to nemluvím o degustačce 11 druhů (od 14°nahoru) piv vesměs z peny a husovkové zlevněnky,
teď už zas spořádaně ty svoje vitasra.ky
(mrkev,řepa,černá,bílá,červená redkev, feferonka, topinouš)
zítra brno, věřím, že ještě na bruslách prorazím
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

buc11 píše:...zítra brno, věřím, že ještě na bruslách prorazím
týbrďo, myslíš určitě lední brusle, žejo >:-)
na inlajnech to je na mokru spíš klouzačka. obzvláště když člověku nezbyde než projet vrstvou mokrého listí :mrgreen:
máš body za statečnost :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Lenuška píše:
buc11 píše:...zítra brno, věřím, že ještě na bruslách prorazím
týbrďo, myslíš určitě lední brusle, žejo >:-)
na inlajnech to je na mokru spíš klouzačka. obzvláště když člověku nezbyde než projet vrstvou mokrého listí :mrgreen:
máš body za statečnost :D
nene, minulej týden to bylo supr, slunko, tak +2 a listí dost málo, takže byla obvyklá 3cítka,
zítra má být u nás slunko až poo, takže dám napřed trzik, pak basenek, pak pivo, pak inlajn a pak ještě pivo, jupí, jedno pivo vyjde navíc
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

buc11 píše: vidíš, posilovnu a město 1 až 2x týdně miluju
právě jsem snědl kus jelena ve formě gulášu-bez příloh amazink a to nemluvím o degustačce 11 druhů (od 14°nahoru) piv vesměs z peny a husovkové zlevněnky,
teď už zas spořádaně ty svoje vitasra.ky
(mrkev,řepa,černá,bílá,červená redkev, feferonka, topinouš)
zítra brno, věřím, že ještě na bruslách prorazím
Město mám furt, takže jsem rád, že z něj teď v době inverze můžu vypadnout aspoň na tu chalupu. A stále víc si říkám, co že mne vlastně ve městě krom rychlýho internetu a blízkosti obchodů drží. :roll:
Maso a podobné vymoženůstky mne už ani trochu neláká, kvasnicový pivo ještě trošku jo. Jinak jsem zjistil, že damsipivo.cz v ostravě skončilo a vlastně skončilo i s dovozem sentickýho kvasaru, takže mám smůlu. Ještě se mi honí hlavou myšlenka vytáhnout před opravou to rozhasené kolo a zajet si na bezinkový či medový kvasničák k Hodžovi do Krmelína.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

dali mě do výroby, normu co jsem stanovil horko těžko dodržím, zaměstnanci se baví, ale užívám si to, makáči si neuvědomují, jak je to snadnější než nervoše, stresoše či pcsoše v kanclu. Bohužel nemáme už volné místo.
Brusle byly už za hranicí, potil jsem se a zároveň to přimrzalo, tak to vypadá na letošní uzávěr. Dal jsem víc kolobky a koupil batohg do londýna, aby se vešel na palubu. Nechal jsem se nakukat i na námořnický či outdoortriko za tisícku.
Pás relativně v pohodě. Vynikající medový kvasnicový harach z velmezu unikátní, že jsem se do zelené kočky ještě na jeden vrátil.
Dnes kolo pod nulou, ale bez větru se to dalo.
Kopu topinambury, nenávidím to, je to celý vod blata. Mám ještě brokoli, ředkve a hlavně saláty, jupíí. Bohužel čekance už to nestihnou. Dojedl i poslední maliny.
Mám spoustu ananasu, banánů a meruněk. Ať žuije fruit.
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

Buci ty saláty ti rostou ještě venku nebo máš skleník?
Pokud máš skleník, je temperovaný nebo vytápěný hnojem nebo jen tak bez ničeho?
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

buc11 píše:dali mě do výroby, normu co jsem stanovil horko těžko dodržím, zaměstnanci se baví, ale užívám si to, makáči si neuvědomují, jak je to snadnější než nervoše, stresoše či pcsoše v kanclu. Bohužel nemáme už volné místo.
Brusle byly už za hranicí, potil jsem se a zároveň to přimrzalo, tak to vypadá na letošní uzávěr. Dal jsem víc kolobky a koupil batohg do londýna, aby se vešel na palubu. Nechal jsem se nakukat i na námořnický či outdoortriko za tisícku.
Pás relativně v pohodě. Vynikající medový kvasnicový harach z velmezu unikátní, že jsem se do zelené kočky ještě na jeden vrátil.
Dnes kolo pod nulou, ale bez větru se to dalo.
Kopu topinambury, nenávidím to, je to celý vod blata. Mám ještě brokoli, ředkve a hlavně saláty, jupíí. Bohužel čekance už to nestihnou. Dojedl i poslední maliny.
Mám spoustu ananasu, banánů a meruněk. Ať žuije fruit.
manuální práci ti závidím
dřepění v kanclu je únavné
nejlepší je když to člověk může kombinovat
což u mně nastává když se něco začne stavět - to člověk aspoň chodí dozorovat na stavbu ...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

luca píše:
buc11 píše:dali mě do výroby, normu co jsem stanovil horko těžko dodržím, zaměstnanci se baví, ale užívám si to, makáči si neuvědomují, jak je to snadnější než nervoše, stresoše či pcsoše v kanclu. Bohužel nemáme už volné místo.
Brusle byly už za hranicí, potil jsem se a zároveň to přimrzalo, tak to vypadá na letošní uzávěr. Dal jsem víc kolobky a koupil batohg do londýna, aby se vešel na palubu. Nechal jsem se nakukat i na námořnický či outdoortriko za tisícku.
Pás relativně v pohodě. Vynikající medový kvasnicový harach z velmezu unikátní, že jsem se do zelené kočky ještě na jeden vrátil.
Dnes kolo pod nulou, ale bez větru se to dalo.
Kopu topinambury, nenávidím to, je to celý vod blata. Mám ještě brokoli, ředkve a hlavně saláty, jupíí. Bohužel čekance už to nestihnou. Dojedl i poslední maliny.
Mám spoustu ananasu, banánů a meruněk. Ať žuije fruit.
manuální práci ti závidím
dřepění v kanclu je únavné
nejlepší je když to člověk může kombinovat
což u mně nastává když se něco začne stavět - to člověk aspoň chodí dozorovat na stavbu ...
mělo být: Ať se žuje
jo líp to tam utíká a hlavně furt nejím, mám pausy a hned to i líp chutná, zrovna jím svou vitamatlaninu,
ale je tam trochu bordel, prach a hluk od tryskače, ale od pece pěkně teploučko, bohužel už jsem to dodělal, tak jdu zas řešit, (ne hřešit)
lenuš: to jsou myslím ty endivie a ty co se sází v létě, lechce mínus vydržej, vylezly i ty zimní, a ty v pohodě vydržej do jara pod sněhem, čekanka taky lehkej mrazík vydrží, ale dal jsem ji o měsíc později, stačí dodržovat rady na sáčkách a de to
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:Buci ty saláty ti rostou ještě venku nebo máš skleník?
Pokud máš skleník, je temperovaný nebo vytápěný hnojem nebo jen tak bez ničeho?
myslím bych sem měl vložit fotku teho skleníku, jak sem ho tuším loni fotil
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
Lenuška píše:Buci ty saláty ti rostou ještě venku nebo máš skleník?
Pokud máš skleník, je temperovaný nebo vytápěný hnojem nebo jen tak bez ničeho?
myslím bych sem měl vložit fotku teho skleníku, jak sem ho tuším loni fotil
tam (ve foliaku) není už jedna stěna kvuli vedru od leta, skleník je PMN na nic, rajčata o ničem,furt se musí zalívat a tak mám tam jen papriky, ale venku bývají ještě lepší, snad jen na jaře na rychlení salátů
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Lenuška »

Jj, Jindro, prosím vlož tu fotku, s dovolením od Buce :D
Buc, díky. Budu se s otázkami držet zpátky a zajdu si do zahradnictví počíst v zadcích pytlíků :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Lenuška píše:Jj, Jindro, prosím vlož tu fotku, s dovolením od Buce :D
Buc, díky. Budu se s otázkami držet zpátky a zajdu si do zahradnictví počíst v zadcích pytlíků :D
klidně se ptej, já jsem ale neukázněný i zahradník a dávám před ním přednost se bavení a poflaku
fota foliáku jsou i na rajčeti
http://buc11.rajce.idnes.cz/
http://buc11.rajce.idnes.cz/huba/#IMG_2 ... 141042.jpg
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

včera návrat na koli v dešti a na zkratce i v blatě, doma nešla elktřina, tak jsem šel pořád v dešti sekat větve, natrhal salát, pak natáhl doma kabel, ale hned se to vzpamatovalo, takže zas trapnej TVsledovač, zjistil jsem přitom že ještě víc než peny se mi líbí kočanská
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:dali mě do výroby, normu co jsem stanovil horko těžko dodržím, zaměstnanci se baví, ale užívám si to, makáči si neuvědomují, jak je to snadnější než nervoše, stresoše či pcsoše v kanclu.
taky mám srovnání a souhlasím! :)
Už bych se do sedavé práce nevrátila ani za nic (leda bych už nebyla schopná té fyzické).
I když i mezi fyzickými pracemi jsou velké rozdíly, tak to šmahem neobdivuju.... obdivuju ty na čerstvém vzduchu a ne v hluku a tak... ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: a hned to i líp chutná, zrovna jím svou vitamatlaninu...
jj :) Jsem na to už tak zvyklá, že když mám volno a ten den se příliš nehýbu, tak se nechce dostavit hlad... ale protože teď dodržuju jakžtakž pravidelné jídlo (skrytý tip pro ty co chtějí hubnout, protože se vesele cpu a stejně pořád pomaličku hubnu - už teda ani moc nechci ") tak to spíš držím pro dobrý pocit, protože hladová jsem nepříjemná ") ), tak se jdu buď nějak rozhýbat nebo si ten den dám všeho výrazně míň. ")
Plus co se týče té fyz. práce na čerstvém vzduchu - člověk si zvykne na luxus krásného vzduchu a pak trpí ve vydýchaných prostorách, které jsou pro mnohé kancelářské myšičky úplně běžná věc... fuj.
A vliv fyz. práce (kt. člověka aspoň trochu baví) na psychiku, lymfu a spol. se nedá ani docenit.... :wink:

ps: můj děda, kt. je téměř 90, si myslí, že základem zdraví je pohyb. Ani na vteřinu nedumal nad tím, jestli je za jeho zdravím něco jiného (s tím bych asi nesouhlasila, ale pohyb bude mít každopádně své místo). ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: zjistil jsem přitom že ještě víc než peny se mi líbí kočanská
myslím si, že je to scénářem. Kočanská je považovaná za něco speciálního... Penny za holku od vedle (takže jí strojí do všeličeho atd). Avšak když se P. vyfikne... :wink: :)
jj, chacha, někdy ten samý člověk může vypadat úplně jinak.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět