buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

bstrd píše:
mira píše: více než 2x denně vzkrmují jen barbaři.
-posledne dni sa sem-tam aj toto zadari a celkom rad bych keby to bolo pravidlom, lebo v tie vynimocne dni nemam pocite ukratenia sa o nieco, skor naopak...
Tak jsem malá barbarka. :lol: Konzumuji cca 4-5 denně,ale zato vrabčí porce. Dnešní snídaně byly dvě hrušky, víc už to nejde, ani chuť není a navíc tlačí žaludek. Velikost mých porcích bývá obdobná, spíš ještě menší...jako jedno jabko a dost.
Opice
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 22, 2008 13:35

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Opice »

čau Buci,
velmi mě těší, že jsi při borelce vystřízlivěl z toho ATB opojení, navíc to máš vyfutrované vlastním prožitkem - super, je to zřejmě slepá ulička. I když nárazově ATB pomohou, utlumí příznaky, ale na tu podstatu, zalezlou kdesi hluboko zřejmě nepůsobí.
Mám pocit, že nejlépe léčí "víra tvá tě uzdravila" a je celkem fuk, čím si ji kdo vyfutruje. Chce to prostě placebo, kterému budu věřit...
No, hodně teď přemýšlím o Tebou zmiňované střídmosti v jídle, v poslední době na to jaksi často narážím (např. jak jsou vitální lidé, kteří prošli v mládí koncentráky), skoro si začínám myslet, že stejnou důležitost, jako co jím, má i kolik toho jím a ubrat je složitější, než změnit kvalitu. Alespoň pro mne.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od bstrd »

Opice píše: Mám pocit, že nejlépe léčí "víra tvá tě uzdravila" a je celkem fuk, čím si ji kdo vyfutruje. Chce to prostě placebo, kterému budu věřit...
-to je fakt a tiez to suvisi s celkovym pohladom na svet, negativisticki zamracenci a nevyrovnanci su castejsie marodi ako naladenci do kladna
Opice píše: jak jsou vitální lidé, kteří prošli v mládí koncentráky
-je rozdiel ked sa postis alebo striedmo stravujes pretoze chces a pretoze nemas inu volbu...vid napriklad aj pôst a anorexia, ina motivacia, ine ciele, ine konce toho vseho...
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

to je jak transfer myslenek, taky se posledni dobou soustreduju na to jak co nejdyl vydrzet bez najezeni se a vyhovuje to po vsech strankach. aspon tedy zarazovat delsi pauzy. pozoruju jak se telo vzpruzi a zacina se lecit. az do ty doby nez to utnu.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

opice: kouknul jsem na tvůj (i svůj) loňský vstup
1. jak jsi na tom s LB? a jaké jsou tedy úspěchy se zapperem?, jestli sis s ním tu LB vyléčila, tak to rači neodpovídej, zhroutila by se mi část světa
2. ano, vybalancovat dlouhodobě optimální množství a počet denních jezení se mi zdá extraligovým uvnitř vitariánství (u každého dle jeho way of lajfu)
myšlenkově sem na to šel taky cez koncentráky
středa brno a spol, návštěva vinohradu na obed, je to už síla, ale furt extatické, dalo by se nazvat i jako plísňový atest,
pak sem se přihlásil na zadarmo testování jonášovským přístrojem, tak uvidíme jak na tom sem
pára, koupačka, banány, trh, seděje na kašně, zaflértoval s jednou účastnicí popíjející místní patok vánoční, což uznala po ochutnání mé burčákové ščávy, dál sem nerozpracovával po dopolední zkušenosti, kdy jsem si doma našel z mládí seznam přítelkyň apod, mezi stofkou jmen jsem našel tak 2-3, se kterými bych se rád nyní ve svém rozpoložení opětovně setkal a hned první v mém životě, baletka, že ji jako navštívím, jsem v Líšni zazvonil u mi známěho domu, kde jsem byl před 40ti léty naposled, bzučák, si říkám fajn, asi mě poznali, vlezl až do obýváku. Z překvapených pohledů ještě žijících rodičů jsem jasně vypozoroval, že čekají někoho jiného, říkám, že jsem býval přítel a taťka jo, ty seš ríša, ten tanečník, že? a mamka, dyť má 2 metry, ten byl přece malej a já, já jsem ten z Bulharska a mamka, jo dyť to je ladik a strávili jsme pěknou chvíli vzpomínkou (patří sem i ta story, jak jsme stanovali kousek v jejich zahradě ještě s jejím bratrancem (15) a kamarádkou (14), já 16 a skončilo to soudním pojednáním, kde jsem svědčil, že to dítě asi nebude jeho, že jsem akt jako nepozoroval, což může být i pravda, nakonec ho vychovala její matka, takže se stalo její sestrou a kamoš nedávno dostal infarkt, a není, takže je vše vlastně v pořádku) a bylo mi sděleno že je nyní nedávno po druhé šťastně vdána, což mě docela potěšilo a vděčen za nový zážitek se stále milými lidmi, opustil minulý život.
včera vídeň impresionisté, picaso a jiní, dobrý, ale zas 20 let nemusím (před 20ti lety jsem byl v Drážďanech), líbily se mi takový normální krajinky o patro níž, takže nejlepší byl pěškochod od auta (tak 20 km)
syn do 19:00 nic nejedl, a že nemá ani hlad, a tak mu říkám ať už to vydrží do rána a má 36ku, ale on že chodí spat až po půlnoci a že se nacpe až teď, tak co s tím krom mms chcete dělat?
dnes sem vyfasoval ještě montérky a boty na těch 14 dní,
život je fajn
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:opice: kouknul jsem na tvůj (i svůj) loňský vstup
1. jak jsi na tom s LB? a jaké jsou tedy úspěchy se zapperem?
Jejky, dalsi osoba s LB? Prosim, prosim Opice, muzes sem hodit sve zkusenosti? Koukam, ze je nas tu s LB cim dal vic... Moc by me zajimalo, jake vysledky mas s zapperem. Diky
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

peknej prispevek s baletkou a soudnim prelicenim. jsme tvorove spolecensky tak uz aby se nekdo nasel. :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:peknej prispevek s baletkou a soudnim prelicenim. jsme tvorove spolecensky tak uz aby se nekdo nasel. :)
já to mám jinak, dnes třeba zrovna rači ne
jdu do sebe, prosím admina, když budu mít zkrat, tak mi automaticky maž příspěvky v odborných a nebo rovnou zamezit přístup (jen na psaní), já se budu soustředit na deník a kecáreň
už sem dlouho nebyl běhat, ten myslivec byla dobrá záminka a to blato
dnes ani kolo, urval sem brzdu a bez toho to nejde
dnes jdu na ÚP testnout situaci, co jako mám dělat
včera jsem zakončil seasonu na vinohradech, objevil jsem sice jeden velkej nedotčenej, ale všechny gule už oplísněný, tak to tak už nechám, dnes mi kolig dones taky naposled 2litrovku, už trochu víc ale stále výbornou
hledám si intensivně výmluvy na půsta
zajímavý brokolice plný housenic, celý dny kosím, lidi se diví
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

Bucko, s tym postom sa ti nedivim. V piatok som sa skoro po roku dokopala k 36 a na konci som myslela, ze zomriem. Este stastie, ze som to nemohla tahat dalej lebo vecer sme mali X-mas party od muza z roboty, tak som si dala grecky salat alebo co to bolo a pita bread s humusom a k tomu dva kyble vody. Stary si dal pivo, dva-krat single malt a kuba libre (kolu s rumom) a domov som ho viezla skoro triezveho. Kanadosi len zbadali alkohol a boli jak RinTinTin. Tak ja neviem, asi to nevedia spracovavat jak indiani.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 800914 »

to flirtovne rozpolozeni.. nebude to tym burcakom..? :)
no ved posudis sam teraz ked dosli zasoby..
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

culka píše:Bucko, s tym postom sa ti nedivim. V piatok som sa skoro po roku dokopala k 36 a na konci som myslela, ze zomriem. Este stastie, ze som to nemohla tahat dalej lebo vecer sme mali X-mas party od muza z roboty, tak som si dala grecky salat alebo co to bolo a pita bread s humusom a k tomu dva kyble vody. Stary si dal pivo, dva-krat single malt a kuba libre (kolu s rumom) a domov som ho viezla skoro triezveho. Kanadosi len zbadali alkohol a boli jak RinTinTin. Tak ja neviem, asi to nevedia spracovavat jak indiani.
to zní dobře, potřebuji překlad
-36 to je hodin, že jo? jinak bych se zhrotil
-X-mas
-už to pita zní děsivě a humus to je jako humus?
-pivo aké?, single malt? a kuba libre jsem věděl, stejně jak rintintin, no jo ale vlastně to nechápu, vždyť indiáni jsou na mraky jen si čichnou špuntu

včera jsem byl na ÚP, moc jsem se s nima nedomluvil, zavolali i vedoucího, byl nejsympatičtější, ale Konečná mě nechce , prej patřím k také mladé přísné, ale je to jedno
včera jsem vyběhl, jupí, mlha ani hovedo, přesto jsem vnikl do lesa a pisklavým hláskem volal ještě není 17 hodin a nebo to jsem já běžec, baterka svítila jen půl metru do stěny, tak jsem ju natočil nahoru směrem k posedům, ovšem v divočákovským tratolišti jsem zapadl a tak se vrátil a udělal to dvakrát
awa jedu na jabkách, tak 5, 2 hrušky, banány(i ty nechuty bio nakonec jakštakš došly) s jahodama to je mňam tak litr,
trochu burčasu (musím znovu upřesnit, je to ještě dost sladká ščáva, akorát natlakovaná na 10 atmosfer, k pití vynikající, teď skáknu dozadu jestli tam ještě trochu neleží) a doma mi vydrží do toho čtvrtka
dnes autem, koupil sice brzdy, ale nestačil zaměnit
koupil jsem jim za 50 kč stromek, nadávali mně a to ho ještě neviděli, kupuju ten, kterýho je mi nejvíc líto
Opice
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 22, 2008 13:35

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Opice »

Čau Buci,
s borelkou jsem na tom jaksi ve stavu smíření.
Teda vlastně nevím, možná jsem jen hypocháč, dle mého pana d. jsem ji nepochybně měla před cca 2 roky a přeléčena jakýmisi ATB se scvrkla do hraničních hodnot nevím čeho a tak to uzavřel tím, že jsem OK. Takovým těm přelétavým kloubním problémům nevěnoval pozornost - má je prý taky... Takže jsem nasadila zaper a ejhle - zmizly. A já zapomněla... Takže jsem ráda, že se mi opět dostalo nakopnutí a opráším zaper a dám se opět do toho, protože ty ramenní problémy, které mi už rok rozmasírovává jeden dobrý masér, mají možná zdroj mimo jeho dosah, tak to zkusím krapátko oroštovat elektrikou. Že by ta mrška zase ukazovala růžky?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Opice píše:Čau Buci,
s borelkou jsem na tom jaksi ve stavu smíření.
Teda vlastně nevím, možná jsem jen hypocháč, dle mého pana d. jsem ji nepochybně měla před cca 2 roky a přeléčena jakýmisi ATB se scvrkla do hraničních hodnot nevím čeho a tak to uzavřel tím, že jsem OK. Takovým těm přelétavým kloubním problémům nevěnoval pozornost - má je prý taky... Takže jsem nasadila zaper a ejhle - zmizly. A já zapomněla... Takže jsem ráda, že se mi opět dostalo nakopnutí a opráším zaper a dám se opět do toho, protože ty ramenní problémy, které mi už rok rozmasírovává jeden dobrý masér, mají možná zdroj mimo jeho dosah, tak to zkusím krapátko oroštovat elektrikou. Že by ta mrška zase ukazovala růžky?
ad zaper: já to čtu jakože nefunguje, (ovšem zaper má 3/4 borelistů bez účinku, který požaduji) a zareferuj, jestli to zmizí spolu s masérem, jestli se s ním tedy neblížíš kvůli třeba souznění
takže kromě kloubních záležitostí nic?, únava nic?,
ale věřím spíš tvé potravní cestě
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Běch v honitbě :mrgreen:
Máme v práci nimroda, jak padla, "je na větvi" a míří.
"Vůdce" podniku tu má v ohrádce azora a za ním les, kdes chodějí srny
se ukazovat. Mu to řikám a von-tak střílej! Osvětim, né, odvětim, že jako
proč a čim? No prej-tak hoď kladivem! :shock:
To je materijál! Takhle tady žiem.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

to zní dobře, potřebuji překlad
-36 to je hodin, že jo? jinak bych se zhrotil
-X-mas
-už to pita zní děsivě a humus to je jako humus?
-pivo aké?, single malt? a kuba libre jsem věděl, stejně jak rintintin, no jo ale vlastně to nechápu, vždyť indiáni jsou na mraky jen si čichnou špuntu

S tymi hodinami si to pochopil spravne, X-mas su vianoce, pita su take chlebove placky, humus je hummus alebo pomlety cicer, cizrna, chick peas s citronovou stavou,cesnakom a inym nezmyslom.
Single malt je whiskey, starky ma najradsej skotsku, toto bol vraj 12 rocny glenfiddich, ale pochybujem lebo strasne smrdel.
Indiani a aj kanadosi su okamzite stati z hocicoho pokial nemaju korene v nejakej normalnej krajine. Holt vsetko chce trening.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tu skoč bych si hned dal
zabsolvoval jsem jonášův přístrojek,
napřed sem vyslechl jak řeeší ženštinu přede mnou
je to na principu odporu, měl tam 50 válečků a střídavě je vhazoval a měřil mě elektrodama jednu v dlani a druhou píchal do nějakého bodu, dejme tomu
hned první slezina prý zoo bakterie až sem se zděsil, ale nic sem neřek, a on jestli se netočí hlava a jiné otázky na které sem nereagoval a tak z něho nakonec vylezlo že by to byla tularemie a že bych moch vnitřně vykrvácet, jinak dál na slinivce a srdci vir, lymf. systém a ledviny zoo bakterie, něco na mozku,tlustý střevo jen bakterie, tam mám zatržený i střevní karcinogény, a tak sem zoufale, jestli aspoň jeden orkán není v pořádku?
tak mně ještě zatrh těžké kovy, radioaktivní i chemické látky, takže jedině nemám plísně a to bych si dovolil oponovat
nakonec sem sdělil, že mám borelie a to že neměřil, tak pak zjistil že tam něco je, ale že to se nedá úplně odstranit, ale taky něco maj, sem řek že du do půstu, a že bysme to pak změřili, tak to prej nepomůže, že to mám zažraté hloubkově a že jen kůra od jonáše postupně, že to pomohlo ženě a ještě jednomu po jedné kůře(tularemie, je to nejhorší, co mám) a mám dokonce stofku slevu
ještě že sem neposlal matku
pak si nakoupil (bylo to ve zdravé výživě na lidické) nějaký škroboviny a dyž sem mu řek, že se tím zašlemuje (což kdysi hlásal i jonas), že jen ovoce 2 dny zkoušel, ale že měl vlčí hlady a že to jako ne, a že má IS dost slabej, tak na něj furt něco skáče, ale má to doma tak se hned přeléčí
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

:) díky buci za tvůj humor. Mě přístrojek taky furt něco měřil a já nevím, co jsem vlastně podle něho nevlastnila. Také zoo snad na všech orgánech. No, ale třeba je to pravda, kdoví. :) Vydržela jsem s nimi (jejich kapkami i tabletkami) rok a pak nějak došly peníze (nechci počítat co by se za to procestovalo) a vůle dál pokračovat (hlavně nevím, jestli záchvaty lepších pocitů byla skutečnost nebo velké přání). Ale princip mají hezký a kdyby to bylo zdarma, hlásím se jako morčátko.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

Pavluška píše::) díky buci za tvůj humor. Mě přístrojek taky furt něco měřil a já nevím, co jsem vlastně podle něho nevlastnila. Také zoo snad na všech orgánech. No, ale třeba je to pravda, kdoví. :) Vydržela jsem s nimi (jejich kapkami i tabletkami) rok a pak nějak došly peníze (nechci počítat co by se za to procestovalo) a vůle dál pokračovat (hlavně nevím, jestli záchvaty lepších pocitů byla skutečnost nebo velké přání). Ale princip mají hezký a kdyby to bylo zdarma, hlásím se jako morčátko.
pekna odpoved
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

buc11 píše: zabsolvoval jsem jonášův přístrojek,
No, ako keby som počula priebeh, keď vyšetrovali moju mamu. Ha, jediný prínos bol +7500 korún do Jonášovej peňaženky za diagnostiku a všelijaké preparáty a čaje (už som o tom kdesi písala). No, furt mi to ešte zdvihne tlak. S.ru na tieto metódy. Myslím, že máš aj lepšie a niektoré úplne zadarmo :wink:
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

To vypadá, že jonášova metoda tunelování neduživců tkví v odstraňování
jejich hmotných prostředků, zneužitelných k přecpávání, s pomocí mudrlantových
herecky komediálních ambicí a vlastních efektních rekvizit.
Oskar je na cestě.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od bstrd »

-kym bude obecenstvo, bude aj komedia...pristrojky, krystale, virgule a ine cary-mary nebrat a ked tak VELKOU rezervou
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Fuujin »

Buci, máš asi na mysli Syncrometer, co vymyslela Clarková kromě zapperu.. No takhle, jestli ten chlap umí Syncrometer použít tak je fakt borec protože je asi kromě Clarkový jedinej...
A jestli léčí zapperem, tak to těžko na játra pomůže, elektřina se dovnitř nedostane, to obejde stejně jako oční bulvy, střeva atp.. Jo pokud má Beckův krevní čistič (něco jak zapper) tak ti možná vyčistí krev od zvířátek
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Fuujin píše:Buci, máš asi na mysli Syncrometer, co vymyslela Clarková kromě zapperu.. No takhle, jestli ten chlap umí Syncrometer použít tak je fakt borec protože je asi kromě Clarkový jedinej...
A jestli léčí zapperem, tak to těžko na játra pomůže, elektřina se dovnitř nedostane, to obejde stejně jako oční bulvy, střeva atp.. Jo pokud má Beckův krevní čistič (něco jak zapper) tak ti možná vyčistí krev od zvířátek
já po tom pátrat nebudu, ale vypadá to jako by to vymyslel sám
a nekritizuji, jen dávám vlastní zaujatý názor, ale doví jestli to není to samý,
každý si robíme vlastní výskumy
tak jsem byl taky aktivní, včera vyházel celej kompostík, naleštil z půlky auto, před tím kosil snášel atd, dyž je člověk venku tak to de, ale jak se vrátí o to horší.
Konečně sem si potvrdil svůj dohad(tedy pavlovu zkušenost), jak jsem ty 2,3 měsíce běhal a kolil, že je to o moc lepší než to dělat z trosky.
Naopak a to už po několikátý se mi osvědčuje klystýrek, teď včera, hned se srazí znatelný kus únavy a sou to teda pěkný smrdutý sr.čky, takový nikdy nemám, holt se tráví pokažený lidský mesko. no uvidím, jestli bude vynucen nějaký další.
Ale nebaví mě to, a bez jídla bych takovej život ani nechtěl, zvlášť jak mi kolegyně oznámila, že je dnes oslava dalibora, tak sem dal stofku a nevím jestli vydržím, hlavně to pivo, pivo, pivo, to bych si teda dal
testl sem ráno urinu a ultra hořčák do kysela, děs,(nabízím dárcovsky hříváčům) ale mohlo by tak chutnat to belgický pivo, co dávali třeba v koření, jak kvasí přírodně, kvasnice tam padaj z pavučin a leží 3 roky, asi tam zajedu testnout, stojí tam jen 5 eur (v hospodě 50), hned je mi líp co o tom píšu
přečet sem (v blesku?),že u sucháče se bouraj buňky 3-4x rychlejc než u půstu, krev se hustí, že sotva teče, je fakt sem si bodl 5ti centimetrový trn a krev nevytekla, akorát se zgučila a teď už tam nic není, asi byla k snídani a dělaj se kameny v ledvinách (já cítím naopak na ledvinách příjemně na rozdíl dyž su na ovokvantech)
klesne-li o 20%(voda v buňce), tak prý smrt, že bych šel rači s nima?
stejně to do čtvrtka nemůžu vydržet, i když tělo je čistý a chvílama mám eufour, ale hned mě přejde, pomyslím-li na to nač myslím pořád
a ani se mu nechce spat tak je furt vzhůru, ale přitom se mu nechce nic dělat
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

jšiš, teprv 4, nebo už 5.? to je asi poslední záznam, neb 6. a 7. den jak sem se díval už nepíšu jsa asi už mímo, ale vlastně to vycházelo vždy na víkend, ale teď sem začal divně, tak jestli dolezu do práce, tak tady budu stejně čučet.
včera doma jsem se jen válel kol kamen, dál už byla docela zima, ještě že nemusim na záchod, byl sem až tu ráno a hustý a čpí
dnes sem vzal brusle, že bych testl rybnik?
ještě v pátek sem sklidil : mizunu-vynikající, černý ředkve, trochu špenátu a hlávkáče, mám tu hromadu v lednici tak nevim jestli se mnou dožijou
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od culka »

Ked mas v baraku taku chutnu zimu, naco mas pustenu chladnicku?
Zase len oblbujes s nizkorozpoctovym zitim.

Uz tyzden mam durian pred dverami. Zver ani diva mi ho nezozerie a rozmrazit ho mozem dat akurat tak do mrazaku. V nedelu alebo v pondelok sme boli najstudensim mestom na zemi, -46 na letisku co je asi 15km od nas, proste kusok. A v nedelu som skoro nesla vecer do roboty, lebo mi zamrzol trak. Skoro sme zmrzli, kym sme ho presvedcili aby sa nakopol. On ten mierny vanok z -46 hned spravil -58. Ze som radsej do hovna neslapla ako do Kanady.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

To už tak mrzne, až to hřeje :mrgreen:
Ta Kanada má tu výhodu, že když do "toho" člověk vstoupí, nepřilne "to."
Zde nutno odrbat o trávu, nebo sousedovu rohožku.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

to už je mimo chápání ale mne už nejde omráčit vyššími (teda nižšími) čísly, páč dnes v noci jen -4 a to už je hranice, kdy mne to nebaví, neteče mně do rukou krev a dávno tady nemám co dělat.
Včera sem se vypravil do kuchyně a je tam ještě +4, i v ložnici, ale tam už taky nechodím , jsem jen u kamen, dotáh sem si matraci a spím tu a to tam vytopím na 19,5, ale když na nich sedím tak vynikající, do rána to sice klesne na 11 a to se zvládnu za 5 minut vypakovat a tady v práci je aspoň teplo. Včera sem testl ten rybník, ale nebylo to ani 3 cm, tak to praskalo i pod mým půlmetráčkem. Asi až v pátek, nebo zítra?
Tělo už pochopilo a zavřelo všechny otvory, ani huba se nedá rozlepit(hovorem a dejcháním se ztrácí hafo vlhkosti), póry zavřený, na výrobu uriny už taky kašle. Ale docela dobrý až na ty mezistavy beznaděje, včera sem ještě poryl ve foliovníku, ve vichru zkusil kosit, ale zamrzla zem a už to jupí nejde, tak sem to zapích, objevil sem ještě živý králiky, mají tam jen suchý, tak drží suchovku se mnou páč to maj zamrzlý, no dnes jim nabídnu, jestli budou mít chuť, bojím se ale abych se taky nenapil. Schovávaj se , bojí se, nedokážu jim vysvětlit, že jestli přežijou klepnu je až v létě.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

Už mám dolu klobúk, aj sánku :wink: Si dobrý. Žiarivý príklad :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

zapomněl jsem otevřený okno v kuchyni a ráno všude jinovatka, to až uvidí dcera
včera jsem trochu vyběh, běhal sem kolem rybníčku, páč led měl jen 5 cm a dost praskal, dyž sem tam poskakoval, tak sem brusle zas vyzul, ale v sobotu urchitě
předefčírem sem málem fakt několikrát uvíz, auto si jedilo jak se mu chtělo libovolnou stranou, tak sem si obědnal padarok za 10 tauznů winterkola
Dnes už v normálu, euforie TULB už je pryč(zas až za rok?), ale zatím nejlepší zážitek, zůstalo spousta síly na rozdíl od minulá
předfčírom ukazovali nějakou geniálni svinovací operaci žaludku, mně se za těch pár dnů smrskl sám o sobě, že se tam sotva vešel ořech, včera sem to cítil jak sem se ho snažil plnit a on silně protestoval hlavně na tuhé, ale nezbylo mu nic jinýho než se zas rozbachorovat
teď už sem měl močené mleté vlašáky s medem a kvašákem
buňky pořád vydávají výzvy na doplňování vody, což se projevuje pocitem žížně, ovocem to de pomalu, ale počkám do odpoledne, kdy ho po páře přeplním kvasničákem
v pondělí je v práci zas testovačka vína s občerstvením, mně jako jinakojedlíkovi se vyčleňuje vlašák, nechce se mně končit
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od martin_hk »

buc11 píše:to už je mimo chápání ale mne už nejde omráčit vyššími (teda nižšími) čísly, páč dnes v noci jen -4 a to už je hranice, kdy mne to nebaví, neteče mně do rukou krev a dávno tady nemám co dělat.
Včera sem se vypravil do kuchyně a je tam ještě +4, i v ložnici, ale tam už taky nechodím , jsem jen u kamen, dotáh sem si matraci a spím tu a to tam vytopím na 19,5, ale když na nich sedím tak vynikající, do rána to sice klesne na 11 a to se zvládnu za 5 minut vypakovat a tady v práci je aspoň teplo. Včera sem testl ten rybník, ale nebylo to ani 3 cm, tak to praskalo i pod mým půlmetráčkem. Asi až v pátek, nebo zítra?
Tělo už pochopilo a zavřelo všechny otvory, ani huba se nedá rozlepit(hovorem a dejcháním se ztrácí hafo vlhkosti), póry zavřený, na výrobu uriny už taky kašle. Ale docela dobrý až na ty mezistavy beznaděje, včera sem ještě poryl ve foliovníku, ve vichru zkusil kosit, ale zamrzla zem a už to jupí nejde, tak sem to zapích, objevil sem ještě živý králiky, mají tam jen suchý, tak drží suchovku se mnou páč to maj zamrzlý, no dnes jim nabídnu, jestli budou mít chuť, bojím se ale abych se taky nenapil. Schovávaj se , bojí se, nedokážu jim vysvětlit, že jestli přežijou klepnu je až v létě.
Podobne zije par joginu v Tibetu, ale to by bylo na dlouhe povidani :) jinak klobouk dolu! Muzes ve zkratce srovnat klasicky a suchy pust? Diky
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluška »

Hned jsem si vzpomněla Buci na Tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=59rmnZUjT7o&feature=fvw
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluška píše:Hned jsem si vzpomněla Buci na Tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=59rmnZUjT7o&feature=fvw
už se tam vidím
martin: v půstovnické vylívárně sem to 16. a 17. 12. tak nějak rozebral

tak sem začal korčulovat, chodím tak 3 dny před ostatníma, včera už dolezly hokejky, vyhrabluju si dráhy a kroužím, trochu vichr tak mně zmrzne huba, kolem střílej myslivci jak u verdunu pár kroků od rybníčku, dva drží stráž aby sme nepronikly z rybníčku do mlází, no s bruslama by to nebylo vono
včera večer -20, v ložníci -2, tak si tam už dávám potraviny
byla doma dcera a topila jak pominutá (v ložnici a na chodbě sem jí to nedovolil) dnes oslava
v práci se mi líbí, nevím proč chci vlastně odejít, nevíte?
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Nevim.
Srdečné výlevy na oslavách se dějí pod dojmem vlivu a celý rok následující
budem na sebe tradičně hrubí, což mne uklidňuje a těší. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

zase som tuná, akorát se šéfkom, kamarátom
vyměnil sem u linky gumy, hned je to iné
aby nebyl velkej shock pro organism, pocucávám nejlepší červené pro jistotu s medom
akce se vydarila, vinári sa pochlapili, trochu blinkačka ale měla být hodně
doma se ucpal komín, v obýváku plno kouřa, větral sem to hodinu, že sem nezůstal spat rači v práci
je teplo, ani nemám radost, vzal sem si brusle, když nic nebude, tak vyběhnu aspoň mezi ty junifórm šílence
pracuju, nahoru přijali kreténa, sce furt ňáký tabulky
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

emilem sem se tu mihnul
byl sem v posilovně, dobrý, běh do lesa, pivo
teď koncert, frídl a ochutnávka vín, tak su zvědav
včera skácel lípu, dělal dřevo, kopu pařezy..
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Benčoval?
Dobře žes' mi připoměl, za zády mám naloženo a začetl se. :mrgreen:
Národní symboly se nech tyčit, pokud neohrožují stavení.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

mira píše:Benčoval?
Dobře žes' mi připoměl, za zády mám naloženo a začetl se. :mrgreen:
Národní symboly se nech tyčit, pokud neohrožují stavení.
to nevím, zkoušel sem vše, vesl, pás, a ty stroje všechny i orbitreky, kolo atd, dva dny sem se nemoh hejbat, zítra du znova
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Buci ahoj, ještě jsi doma nebo už pomalu balíš na cestu? Tady nastává ta pravá zima, to už se myslím pojedeš ohřívat do teplých krajin, odhaduju. Tak co, na jak dlouho - na měsíc...? Už se totiž těším na Tvý cestopisný poznámky... když to čtu, jako bych tam taky byl...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

mira píše:Benčoval?
Dobře žes' mi připoměl, za zády mám naloženo a začetl se. :mrgreen:
Národní symboly se nech tyčit, pokud neohrožují stavení.
hah už vím co je benč, ale já mám raději ty stroje, tam není vidět kolik kol je naložených, jsou jich desítky než je prostřídám, už sem byl 3x a vynikající, hlavně běh na pásu sem si zamiloval, dám si rovinu, jedenáctku až dvanáctku a v transu su za pár minut a neuvěřitelnáých 36 muinut to dokáže běžet, to jest 6 km, možná bych to dotráh na 10 ale určitě ne víc, bylo by to v mým případě už kontraprodukt
14 dní sem to nepustil, sem si užíval,
vánoce sem přežil, nesnáším sice koledy a přání, ale pokusil to nedávat moc najevo, nejhorší jsou betlémy a masopustní voloviny
všem se to líbilo
výklet do blavy s dětmi, trh a mošoň sqělý, akorát u její sestry všici scíplí, tak nás večer vyhnali a museli táhnout domů, nechápu jak sce to její tělo zvládnout cancér, dyž si neporadí s trivivirem
byl jsem pořád venku, kosil, snášel, dělal dřevo atd
v práci sem nasral baličky, sem jim utáhl normy, cítím nostalgii, a tak si dávám vajn, musím rychle ráno, dyž se musí u polišů vždycky foukat
nezáleží jestli je to bio nebo kvalita, musí to být z hroznů, což máým u kamoša mistra zajištěný, kyslost srážím stále u sebe noseným medem /používám i v pivniciach/
dnes skok na ÚP co se mnou teda porobí
včera běh v mrazu, je to horší než pás ale lepší
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

jo jindro, na silvestra sem dal kolo cez pavlovice, bořetice, vrbicu, sem tam ucuc ve sklipku
včera beh, trochu sem namrz v odkroku, nejtěžší je navolit oděv, aby se nemrzlo a nepotilo zaráz
ještě sem odščavil litřík vnaťového celera, chlapácká pochoutka
v mrazňáku objevil jahody maliny a černej a bílej odščavenej rybíz a 10 litru odščavených rajčin,
vidím, že to je v zime na potravní nenažranost ještě horší
včera na úp mě vyprala, takže skončím až příští středu a to jsem rád, páč tu je teplo a pohodovějc než doma
syn navštěvuje barmanskej kurs, líbí se mu to, v so mají zkoušku,
uvažuju, že bych skák o víkendu na Nový Město na běžky, jindro
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:jo jindro, na silvestra sem dal kolo cez pavlovice, bořetice, vrbicu, sem tam ucuc ve sklipku
včera beh, trochu sem namrz v odkroku, nejtěžší je navolit oděv, aby se nemrzlo a nepotilo zaráz
uvažuju, že bych skák o víkendu na Nový Město na běžky, jindro
Ten kopec na Vrbice je parádní, ten už dá krapet zabrat, ale nechtěl bych ho pak jet dolů, v týhle zimě. Nahoru jo.
Jo, odkrok mi namrzal na běžkách, dyž sem se vracel domů sjezdem z dlouhého kopce (z Vlachovic do N.Města), to jedeš v ledovým protivětru dolu a všechno omrzá. Ale to nebylo letos, páč zatím jsme bez sněhu.
S běžkama do N.Města asi počkej, je tu jen poprašek, lyže jsem ještě nesundal z hřebíku, nemá to cenu :(
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

ano, vanoce jsme prezili, ale bylo to narocny. a dny se zas natahujou. tak preju buci happy new year 2010!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:ano, vanoce jsme prezili, ale bylo to narocny. a dny se zas natahujou. tak preju buci happy new year 2010!
to mně tam vypadlo?,přání mě taky dycky děsili, to ráno druhej den, jek mě posílali(ještě do loňska) komu mám jít jako popřát a to se děje i tady v práci, i když se schovávám
nemám rád mezníky, to bych si musel každou chvíli říkat že už to nikdy nebude takové jak před deseti vteřinama
a sweeti děkuji
včera běh asi naposled, to je jediný co má tak jakés takés smysl v mým životě
ještě tak dejchání, docela se mi včera dařilo,
páč napadl sníh, ale s gumama sem lechce prorazil kolem různých pekařů poházených beznadějně v kopcích
takže běžky testnu asi u nás
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

jupí, i dyž to vypadalo na břečku, navečer to přituhlo a ještě sem shodil z půdy bežky a v hadrech z práce vyrazil na mé kolečko po lánech, i když kol zas stříleli ako šialení ti mikeťuci,ani sem je neviděl, tak doví jestli oni mě, neměl sem baterku
vypnul sem ledničku, bylo to druhý nejteplejší místo v chalupě, nevím proč sem to neudělal už dávno
v práci se to nějak hroutí, snad to ani do té středy nevydrží a jak se mi tady teď líbí
akorát změna -brno bude dnes
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:sem shodil z půdy běžky a v hadrech z práce vyrazil na mé kolečko po lánech
To snad neni možný, že Ty si v tamtý nízký nadmořský vejšce lyžuješ pohodovějc než my vejš na Vysočině. V tom musí bejt ňáká inverze. Tady můžu dát kolečko po lánech leda v botech, ne na běžkách. Závidím ale přeji, přeji
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:sem shodil z půdy běžky a v hadrech z práce vyrazil na mé kolečko po lánech
To snad neni možný, že Ty si v tamtý nízký nadmořský vejšce lyžuješ pohodovějc než my vejš na Vysočině. V tom musí bejt ňáká inverze. Tady můžu dát kolečko po lánech leda v botech, ne na běžkách. Závidím ale přeji, přeji
má se oteplovat, ale večer to testnu, třeba to ještě vyjde
včera rekord v posilce: 7,2 km za 36 minut, pěkně sem si to užil, ale je to už na hranici možností, babáči nepomáhaj, ze začátku je nepotřebuju a pak už zas nevnímám, dal sem i posilovací kolečko, pak plavání, pára, jsem ve formě
akorát kretouši asi zrušili trh, nejsou už ani na boku, tak sem koupil váženou chalvu a banány v tescu za 8,6 a 3 avoše
a v makru skvělý výprodeje, skoro neprošlej vlašák, kilo za 12 kč, takže do středy už vydržím
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:má se oteplovat, ale večer to testnu, třeba to ještě vyjde
Buci začalo tu teď od rána na Vysočině celkem vydatně sněžit, žena se na zítra dychtivě chystá na lyže. Nechci to závazně slibovat, ale věřím tomu, že se od zítra dá běžkovat, na základě předpovědí počasí odhaduju, že sněhu bude dost, tak popřemýšlej, jaks včera zmiňoval, třeba přijedeš zaběžkovat
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:má se oteplovat, ale večer to testnu, třeba to ještě vyjde
Buci začalo tu teď od rána na Vysočině celkem vydatně sněžit, žena se na zítra dychtivě chystá na lyže. Nechci to závazně slibovat, ale věřím tomu, že se od zítra dá běžkovat, na základě předpovědí počasí odhaduju, že sněhu bude dost, tak popřemýšlej, jaks včera zmiňoval, třeba přijedeš zaběžkovat
a nevíš jak bych se tam dostal?, a proč taky? tady už je na silnici půl metru, asi budu muset nahodit řeťaze, škoda, že sem si nevzal bešky ssebou, moch sem se bez problémou dostat domou
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:a nevíš jak bych se tam dostal?, a proč taky? tady už je na silnici půl metru, asi budu muset nahodit řeťaze, škoda, že sem si nevzal bešky ssebou, moch sem se bez problémou dostat domou
Kudla zase tam máte víc sněhu než my tady :( :) :D No, gratuluju :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:a nevíš jak bych se tam dostal?, a proč taky? tady už je na silnici půl metru, asi budu muset nahodit řeťaze, škoda, že sem si nevzal bešky ssebou, moch sem se bez problémou dostat domou
Kudla zase tam máte víc sněhu než my tady :( :) :D No, gratuluju :)
to sem odhadl z vokna, ale furt padá
Odpovědět