buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: jojo banánovce a to jim tam v malůvce chybí ještě draslík
a zdá se mi, že mají nadhodnocenou podporu trávení. ") Mnohem lépe ho podpoří např. meloun, čerstvý fík apod. Banán v tomhle králem, podle mne, zrovna není...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
buc11 píše: jojo banánovce a to jim tam v malůvce chybí ještě draslík
a zdá se mi, že mají nadhodnocenou podporu trávení. ") Mnohem lépe ho podpoří např. meloun, čerstvý fík apod. Banán v tomhle králem, podle mne, zrovna není...
asi záleží na žaludcích
valím dom na 2 denní útok na meruně
nyní na cyklocestu ještě něco pro své nabuzení
http://www.rawsomehealthy.com/raw-sports-nutrition/
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: asi záleží na žaludcích
jj, každý jsme originál :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
buci horko jak sviňa, asi seš ve svým živlu, viď
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Panda »

Příjemné teplíčko, škoda že se o víkendu má už ochlazovat.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

bláznivé meruňkové údobí se chýlí, nějakej metráček tam ještě někde bude, ale v těžkopřístupných podmínkách,
takže už jen dosbírám nA 600 kg maču
360 kg padavek jsem i odovzdal po 6 kč, 700 kg prodal po 15 ai 12, realizoval i samosběr po 8.
Vyhodnocovací úvaha: přešel jsem v práci na nízkoúvazek abych měl víc volna, to jsem pak strávil od rána do tmy meruňkobraním, kdybych zůstal normálně v práci, měl bych volna víc a zaroveň i financí a plody jsem mohl dostat zadarmo od souseda, kterej si to takto vyhodnotil dávno a nesbírá skoro vůbec. Ještě mi shořel vinohrad chorobami jelikož jsem nešplíchl (kéž bych měl mošanto) a tak budu kupovat ještě pošplíchanější. Přesto vidím pozitiva, jako že jsem venku, konečně se taky zahřeju (doma mám pořád kosu) a jsem pořád i fruitlover, takže jim to nemúžu udělat. Bolí mě noha, včera mně do ní něco kouslo asi had, včela nebo sousedovic mimino či psík. Přesto vyrážím za chvílu na brusle a pak na kolobce na prýgl, výkonostní iluze si nedělám, neb jsem už měsíc nic nedělal.
Pozn: v tom pseudoteple nádherně dozrávají banánce, koupil jsem zkušeně polozelený a pár je už tak tlustých, prasklých až půlkilových. Neodolal ani ultra sweety ananasu, jeden z nejlepších, neb v asii trhají ještě nezralejší asi jak já ty meruně. Mimochodem jím jich denně několik kilo hlavně přezrálé tekuté bomby z tkzv. ananasek pod kterýma musím rozprostřít seno, jinak se rozbijí a vytečou, tak přesto si nashromáždím pěknou přehršli kyselin, což musím neutralizovat sentickým.
Vodu nepiju brr.
Nedávno těsně propás kubu za 5800, musím se víc soustředit.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Panda »

buc11 píše:...sousedovic mimino...
To nejspíš.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

brno supr, užiil jsem si i když jsem potil na bruslích krru, skončil na 28,4 km, když se mi začalo navalovat to bylo naposled na vojně v čh bratislava po kondičním běhu po 14tidením 3fázníku, teplo konečně akorát i když se už začli objevovat oblaka,
pak na kolobce na přehradu, koupačka, sentický za 76(jelínek 58) za petku v přístavu, koupačka ještě v řece v jundrově naproti piávě akorát s jedním huňáčem, uvědomil jsem si že už tu trasu tu absolvuji víc jak 50 let
dnes ráno ještě jednou brusle, bohužel za jiných teplot
už jsem měsíc nevyběh, kondička jde přes usilovné zahradnické a vynášecofekální práce strmě dolů, nechápu lidi hledající zdraví bez aerobních činností
zjistil jsem že jsem na kolobce pomalejší než na bruslích a jelikož položili nový povrch od káčat do bystrce, mohl bych testnout prygl už od kremačky na bruslách
Pozn: přemluvil jsem tuná osazenstvo testnout portské z akce v lídlu, stálo to za to, možná mi to i proplatí
a něco od mého nejhlavnějšího guruho:
After 15 years in Denmark I am moving back to Czech republic.
Thanks to all of you who have been part of my life here. I hope we can stay in touch and wish you all the best for the future
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Neo odchází z Dánska? šmarjaaa... taková krásná země (hlavně ti lidi). :) Nebo jde o někoho jiného?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od epony »

Do Danska by som sla na par rokov aj ja, zatial som to zakotvila na dobu neurcitu v Belgicku.. Buc, ked citam, aku uzasnu urodu marhul mas, uau, ja tu v Belgicku kupim kilo za 3-4 eura.. :shock:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

epony píše:Do Danska by som sla na par rokov aj ja, zatial som to zakotvila na dobu neurcitu v Belgicku.. Buc, ked citam, aku uzasnu urodu marhul mas, uau, ja tu v Belgicku kupim kilo za 3-4 eura.. :shock:
rád ťa zas počujem, doufám, že si dáme ještě někdy brusle, včera zas ležel metrák na zemi, z toho jsem 50ku za hodinu posbíral,(jinak na trhu jsem viděl též za 59kč)
Pozn: zkoušel jsem před chvílí mentální silou o přesun, kouknu doma pod stromy jestli něco zmizelo
souhlas s pavluškou, vesměs pohodoví lidé, lze usoudit i z ohlasů, jak mnoho dánou smůtí, ale snad ví co dělá,
no nic aspoň bude povzbudivé vidět někoho v reále, komu 811 déledobě bez doplňování funguje

O víkendu sadil přes poledne v tom teple asi 50 salátou a přežili všechny, tedy krom mnoha již okousaných, různými pažravci, v záloze mám ještě stofku, včetně endivií
Pojídám zrovna poslední hráškovou vlnu
Místo běhu večer zalívám, smutné, lídlovské portské včera ovšem excelentní
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

včera po měsíci pokus o běh, naprostá katastrofa, jak dybych nikdy neběžel, cítil jsem se pak jak kilkián, tedy pan kilián z cesty kolem mé hlavy za 80 dní, jak nemoh dohonit doktorku. Dal jsem jen 4, dnes pokus č.2, snad. Včera též brouzdal bez zájmu po kotníky v meruňkách, nasbíraje jen kybl na zamražení, bavím se tím po nocích.Šel ještě s žebříčkem na višně ale nalezl jen planý, tak začal se švesticemi. Všiml jsem si i malin 2.vblny. Chtěl vykopat fialový brambory, ale ani krompáčem se moc nezadařilo, tvrdá popraskaná přeschlá země, bojuju s tím i při sadbě salátou, včera dal 20ítku.
Teď k snídani hokaidovka, to teda můžu, bohužel mo moc nejdou a včera si navíc ještě jednu usek kosou, cuket mám mraky, ale ty sou o ničem
Pozn: na návštěvě v Letovicích u meruní klientky jsem tam v horách shlédl pěstované melouny vodní jen tak, čuděsné.
Jelikož je mi třebA JEŠTĚ teplotního RELAXU, skáknu zítra nach brno
Též jsem navštívil guruaguruů, vyslechl sdělení o dvojitém sucháčku, černé moči jak malvaz a dalších zážitcích vzdáleně připomínající ty moje.Pozastavil se nad zločinnými praktikami měřičů parazitů, diagnostikujíc mu 46 nebo 48? (mně jen 41, proč jsem vždy horší?). Jelikož je (jsme) stále bez projevů, je přístroj patrně citlivější na sluneční erupci.
16. se chystá chlastačka-pracovní v kurdějovském hotelu, kostelu a bazénu kousek od domu. K meníčku za 400 mám zabezpečit vinného omastu.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

když má člověk čas/chuť jen jednou denně, je lépe zalévat večer nebo ráno? dík.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s.arik píše:když má člověk čas/chuť jen jednou denně, je lépe zalévat večer nebo ráno? dík.
je na to mnoho teorií, já myslím, že o chlup ráno, kdy to není tak z celýho dne rozpařený, ale všeobecně je to fuk
jinak lepší je zalívat míňkrát a víc, ať si vytvoří kořeny, jinak zlenivý a pak při sebemenším suchu zdechne
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

dík. pokud prší aspoň co 10 dní vydatně, nezalévám vůbec nic. hrášky a vůbec všechno to zvládá.

dvě výjimky: mladé klíčící rostlinky, co mají kořínky zpočátku mělce, těm se starám o vláhu aspoň obden, no a rajčata, ta zalévám denně.

ráno mi to organizačně vyhovuje více (chci tam snídat a sbírat bylinky do odpoledního jídla, večer už na zahradu nechodím, to s dětmi couráme jinde).
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: souhlas s pavluškou, vesměs pohodoví lidé, lze usoudit i z ohlasů, jak mnoho dánou smůtí
:) já je jako lidi miluju... kolikrát jsem ve světě narazila na milého (myslím upřímnou milost, i ochotu pomoci bez postranních úmyslů) člověka a z něj se zas vyklubal Dán. Nebo jsem měla zatím jen enormní štěstí.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Já znám jediného Dána, Ole Nydahl :mrgreen: A ten teda milý je.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

vida, netušila jsem, že je Dán.... :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

s.arik píše:Já znám Ole Nydahl A ten děda milý je.
Ano, hlavně na muslimky a své fanynky.
Zdá se, že nám zlenivěl černý rybíz.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

:mrgreen:
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od zaklinac.dan »

Ole Nydahl?! podvodník jak vyšitej :lol: ale proti gustu žádný dišputát...
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od mira »

Nemyslím, že je podvodník, jen stárnoucí obšourník, co si je vědom faktu, že nejlepším přítelem žen je diamant a tak jim ukazuje cestu k jeho zisku.
Ale má rád i Buddhu a je přesvědčen, že je jeho životním úkolem přeložit jeho učení do současného jazyka všem tímto klenotem okouzleným zájemkyním.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:cuket mám mraky, ale ty sou o ničem
o ničem? nelze souhlasit, cuketky jsou přece mňááámko ;-)
buc11 píše:Též jsem navštívil guruaguruů, vyslechl sdělení o dvojitém sucháčku, černé moči jak malvaz a dalších zážitcích vzdáleně připomínající ty moje
jé on už ukončil přesun? ani nevím, kde v ČR bude... Brno?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

mira píše:Nemyslím, že je podvodník, jen stárnoucí obšourník, co si je vědom faktu, že nejlepším přítelem žen je diamant a tak jim ukazuje cestu k jeho zisku.
Ale má rád i Buddhu a je přesvědčen, že je jeho životním úkolem přeložit jeho učení do současného jazyka všem tímto klenotem okouzleným zájemkyním.
vy musíte mít doma veselo :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

jojo, leto se letos celkem vyvadi, taky jsem byla pred tejdnem znovu doma, v tech ctyricitkach, dostala jsem kybl meruni, nez to stacili zavarit. tady nastava trochu podzim tenhle vikend, ani to nebylo na to ject na plaz. kdysi na gymplu jsme stravili nejakej cas v dansku, na skole, pamatuju si, ze jsou docela vikingove urostly, kouri travu i ve skole, a zvlastni je ze si nepamatuju jaky tam byli kluci ale pamatuju si na konkurenci, ze nejaky danky tam byly k zlosti fakt dobre vypadajici.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

teplo nic zas tak moc, nedotáhlo mi to ani na 36, na běh to ovšem stačilo, lepší se to moc pomalu, běžel ke stožáru a zjistil že to je skoro 7km, dal v pátek brno, prýgl, brusle, sentický, kolobka, víkend robota:
http://buc11.rajce.idnes.cz/huba#IMG_20 ... 140801.jpg
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

brnooooó
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Sweetie píše: ...nejakej cas v dansku, na skole, pamatuju si, ze jsou docela vikingove urostly, kouri travu i ve skole, a zvlastni je ze si nepamatuju jaky tam byli kluci ale pamatuju si na konkurenci, ze nejaky danky tam byly k zlosti fakt dobre vypadajici.
:) jo, někdy se vyvedou. Ale já měla na mysli spíš mentalitu než krásnou slupku.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:brnooooó
:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Buci neviem ci si zaregistroval co noveho v zivote nasej TV frajerky

http://sportky.topky.sk/c/111548/sexi-p ... e-len-jeho
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:Buci neviem ci si zaregistroval co noveho v zivote nasej TV frajerky

http://sportky.topky.sk/c/111548/sexi-p ... e-len-jeho
nějak mně vypadli ze zřetele, ale potěšilo mě to, je to fakt pěkná sexice
v běhu pořád nejsem na předmeruňkovém stavu, ale včera již lepší, včera i posledních 6 vlastníc meruní a 4 sousedovy, pro jistotu jsem hned jednu petku vybral a i načal z mrazáku společně s malinami, z fruitu nyní jen švestičky umabuši a ryngličky šumakuši. Valím ovšem denně několik litrů rajčoščávya to autoščavením většinou baby, soudečků či srdíček, přitom vždy spomenu inženýrských sortovačů řadících je mezi nonsweetfruit.
Včera navážel nasekané větvičky na zimu do kůlny a to i z trnůch a bos a zrovna si libuje takřka zahojení od šlápnutí na sklenici, tak šlápl druhou nohou na pěkný jekovitý centimetrový, jenž tam ovšem zůstal jak včera v tv v noci na 2ce holčici skočivší na hřebík ze žebříku, že 2 chlapíci museli seběhnout se střechy a silou ji to vyrvat, tak je to pravda, též jsem musel vyvinout značnou sílu abych to trhnutím vyňal. Cítil jsem se jak hrdina ze stevensonového černého šípu, jež si ho vytrhl sám, leč kvůli zaháčkování na rozdíl ode mne skonal. Nicméně jsem si vytvořil novou krásnou stopu na betonu, ale takticky nešel domů abych po 14 dnech nemusel opět měnit staronový instalovaný koberec. Ovšem v běhu mne to neomezuje, použil jsem upravenou vložku z minula.
Sklidil cibuli, protrhal mrkev, řepu, ze 150ti salátu s bídou přežilo 40, zasadil cibuli sečku, mizunu, chryzanténu, 3 druhy ředkví, neb zapršelo a šlo se dostat do země. Proklůčil část pozemku. Sklízím rajčata a papriky. Okurky končí, ale mám jich ještě plnou lednici. Zachutnala mi syrová sweet kukuřice, dřív jsem ji musel vždy vařit. Měl bych se pokusit něco s vinohradem ale nechce se mi do toho, uvažuju že si dám příští týden budapest na relax
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:valím denně několik litrů rajčoščávya to autoščavením většinou baby, soudečků či srdíček
tak tohle hned nabonzuju ženě, která o Tvých bejby tolikrát už básnila
teď od pátku 16/8 tam bude ve VP s dětma na pobyt nejméně do úterý, tak jí doporučím, aby místo ke Zborovskýmu jela k Tobě, že už máš rajčátka zralý, to ona Ti kvůli nim utrhne ruce a možná aj něco jinýho, co někerý chlapi mívaj :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:valím denně několik litrů rajčoščávya to autoščavením většinou baby, soudečků či srdíček
tak tohle hned nabonzuju ženě, která o Tvých bejby tolikrát už básnila
teď od pátku 16/8 tam bude ve VP s dětma na pobyt nejméně do úterý, tak jí doporučím, aby místo ke Zborovskýmu jela k Tobě, že už máš rajčátka zralý, to ona Ti kvůli nim utrhne ruce a možná aj něco jinýho, co někerý chlapi mívaj :-)
o víkendu budu doma, takže se těším
zrovna jedu pro napálenou meruňovici, ráno jsem měl potíže mu tam s vozíkem couvnout, byl nervní a že tam rači foukne sám, ale též potřeboval 4 pokusy, byl jsem stále pozitivní
včera jsem vzal u vomasty pozdní sběry, výběry z hroznů atd vše v polosuchu či polosladku: tramín červený (je ale bílý) 150 kč-nejka, neuburg 120, šardonéčko 120, svg 115, roséčko cvajgltrébe a suchou frankovku. Pak ještě 2 pětky nalívanýho tramínu a chardone po 35 též ucházející.
a ještě záchvěv vůle, odmítl jsem zákusek
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:
rudo píše:Buci neviem ci si zaregistroval co noveho v zivote nasej TV frajerky

http://sportky.topky.sk/c/111548/sexi-p ... e-len-jeho
nějak mně vypadli ze zřetele, ale potěšilo mě to, je to fakt pěkná sexice
v běhu pořád nejsem na předmeruňkovém stavu, ale včera již lepší, včera i posledních 6 vlastníc meruní a 4 sousedovy, pro jistotu jsem hned jednu petku vybral a i načal z mrazáku společně s malinami, z fruitu nyní jen švestičky umabuši a ryngličky šumakuši. Valím ovšem denně několik litrů rajčoščávya to autoščavením většinou baby, soudečků či srdíček, přitom vždy spomenu inženýrských sortovačů řadících je mezi nonsweetfruit.
Včera navážel nasekané větvičky na zimu do kůlny a to i z trnůch a bos a zrovna si libuje takřka zahojení od šlápnutí na sklenici, tak šlápl druhou nohou na pěkný jekovitý centimetrový, jenž tam ovšem zůstal jak včera v tv v noci na 2ce holčici skočivší na hřebík ze žebříku, že 2 chlapíci museli seběhnout se střechy a silou ji to vyrvat, tak je to pravda, též jsem musel vyvinout značnou sílu abych to trhnutím vyňal. Cítil jsem se jak hrdina ze stevensonového černého šípu, jež si ho vytrhl sám, leč kvůli zaháčkování na rozdíl ode mne skonal. Nicméně jsem si vytvořil novou krásnou stopu na betonu, ale takticky nešel domů abych po 14 dnech nemusel opět měnit staronový instalovaný koberec. Ovšem v běhu mne to neomezuje, použil jsem upravenou vložku z minula.
Sklidil cibuli, protrhal mrkev, řepu, ze 150ti salátu s bídou přežilo 40, zasadil cibuli sečku, mizunu, chryzanténu, 3 druhy ředkví, neb zapršelo a šlo se dostat do země. Proklůčil část pozemku. Sklízím rajčata a papriky. Okurky končí, ale mám jich ještě plnou lednici. Zachutnala mi syrová sweet kukuřice, dřív jsem ji musel vždy vařit. Měl bych se pokusit něco s vinohradem ale nechce se mi do toho, uvažuju že si dám příští týden budapest na relax
tu si dej, je potreba relaxovat, hmm tam bych taky, s vinem.
a jeste zijes? to bych s tim sla k doktorovi pro sichr.
kukurice je vyborna, minulou sezonu jsem se ji prejedla doma, bracha ji vysadil a byla super v salatech. letos se mu opozdila.
a jakou odrudu na vinohradku mas?
at to jde
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Sweetie píše:
buc11 píše:
rudo píše:Buci neviem ci si zaregistroval co noveho v zivote nasej TV frajerky

http://sportky.topky.sk/c/111548/sexi-p ... e-len-jeho
nějak mně vypadli ze zřetele, ale potěšilo mě to, je to fakt pěkná sexice
tu si dej, je potreba relaxovat, hmm tam bych taky,

at to jde
(:-)
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:
buc11 píše:
rudo píše:Buci neviem ci si zaregistroval co noveho v zivote nasej TV frajerky

http://sportky.topky.sk/c/111548/sexi-p ... e-len-jeho
nějak mně vypadli ze zřetele, ale potěšilo mě to, je to fakt pěkná sexice
v běhu pořád nejsem na předmeruňkovém stavu, ale včera již lepší, včera i posledních 6 vlastníc meruní a 4 sousedovy, pro jistotu jsem hned jednu petku vybral a i načal z mrazáku společně s malinami, z fruitu nyní jen švestičky umabuši a ryngličky šumakuši. Valím ovšem denně několik litrů rajčoščávya to autoščavením většinou baby, soudečků či srdíček, přitom vždy spomenu inženýrských sortovačů řadících je mezi nonsweetfruit.
Včera navážel nasekané větvičky na zimu do kůlny a to i z trnůch a bos a zrovna si libuje takřka zahojení od šlápnutí na sklenici, tak šlápl druhou nohou na pěkný jekovitý centimetrový, jenž tam ovšem zůstal jak včera v tv v noci na 2ce holčici skočivší na hřebík ze žebříku, že 2 chlapíci museli seběhnout se střechy a silou ji to vyrvat, tak je to pravda, též jsem musel vyvinout značnou sílu abych to trhnutím vyňal. Cítil jsem se jak hrdina ze stevensonového černého šípu, jež si ho vytrhl sám, leč kvůli zaháčkování na rozdíl ode mne skonal. Nicméně jsem si vytvořil novou krásnou stopu na betonu, ale takticky nešel domů abych po 14 dnech nemusel opět měnit staronový instalovaný koberec. Ovšem v běhu mne to neomezuje, použil jsem upravenou vložku z minula.
Sklidil cibuli, protrhal mrkev, řepu, ze 150ti salátu s bídou přežilo 40, zasadil cibuli sečku, mizunu, chryzanténu, 3 druhy ředkví, neb zapršelo a šlo se dostat do země. Proklůčil část pozemku. Sklízím rajčata a papriky. Okurky končí, ale mám jich ještě plnou lednici. Zachutnala mi syrová sweet kukuřice, dřív jsem ji musel vždy vařit. Měl bych se pokusit něco s vinohradem ale nechce se mi do toho, uvažuju že si dám příští týden budapest na relax
tu si dej, je potreba relaxovat, hmm tam bych taky, s vinem.
a jeste zijes? to bych s tim sla k doktorovi pro sichr.
kukurice je vyborna, minulou sezonu jsem se ji prejedla doma, bracha ji vysadil a byla super v salatech. letos se mu opozdila.
a jakou odrudu na vinohradku mas?
at to jde
rudo, neváhal jsem a hned si ji už předevčírem díky svým silným vizualizačním schopnostem dal,
sweeti věřím, že žiješ též šťastně, já už si to ani jinak nemůžu dovolit, včera jsem se pokoušel uklidit kuchyň a toilet, vzhledem k očekávané páteční ochutnávce na mé zahradě, ovšem po 2 hodinách konání nejšpinavější práce na světě, jsem raději vyrobil šipky WC a letní kuchyň směřující opačným směrem od domu a prokosil aspoň cestu k místu, jež bylo kdysi právem nazýváno odpočinkovým, jinak v současnosti je moje vinotéka velmi obsáhlá s mnoha klenoty(věřím, že něco s jindrovou manželkou lízneme) včetně archivních meruňkovic od r.2003, včera dovezl 50l za vypálení dal 6800 a nechal odvětrávat, vypadá to na zatím nejkvalitnější materiál, nedal jsem žádný sacharozní cukr (takřka), ale plody byly jen padané ultracukrosní, proto ta vyšší výtěžnost.
Co se týče mého vinohrádku, nevím přesně co je to za odrůdy, ale na jídlo jsou vynikající. Ano s kukuřicí jsem spokojen, dávám i dceři, sadím ji kol záhonů jako větrolam.
Já jsem za zranění rád, potřebuji sem tam testovat sílu ISu, zásadně to ničím nepolévám a dívám se až je to zahojený, jak se zatím vždy a i teď stalo. Včera jsem opět omylem zabloudil bos do kůlny a zas si tam něco napíchl, ale vzhledem k slabé krvavé stopě na to ani nereagoval a v poklidu absolvoval večerní výběh, no v poklidu, dost jsem dusal. Ráno kolmo už skoro za tmy a zas o 2 minuty později, budu muset vstat už v 5:14.
DOstal jsem zas výplatu, byla o dost menší, ale furt je to zbytečně moc, měl bych úvaz ještě snížit.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

ještě že se tu nevyskytují vitariáni, to bych se napsat ani neodvážil,
akce se vydařila, v bowlingu jsem málem 1 rundu vyhrál, ochutnávka u mě na zahradě skvělá stejně jak vzorky, sranda v kostele a podzemí, zbylo ještě dostatek vzorků, vlastně sem to podělal až posledními jegrmajstry, těžká cesta poli domů, v so jsem se několikrát pokusil vstat, ale jak začal cvičit jogu, tak mi přišlo ne volno a to tam už nic nebylo, vyšel až 6.pokus v 13:30 bez jogy, musel jsem se soustředit aby mi nevznikla myšlenka na alkohol, až dnes v 17:00 jsem opatrně zkusil kousek sentického a dobrý.
Před chvílí jsem si zas něco bodl do nohy a vypadl mi na koberec malinovobanánový mixáš, jinak docela dobrý den, akorát, že teď jsem v práci, snad poprvní v životě v neděli.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

já měla taky pracovní srpnovou neděli - vyházet obrovský jasan ze stodoly, naházet do jakéhosi obrovského náklaďáku, pak byl jasan vyklopen u silnice neb nemám dost velká vrata
pak jsme ho kolečkovali za vrata, zvládli větší půlku do tmy
pak mi stačily 2 piva a 1 panák vodky a byla jsem totálně sťatá
prostě taková Srpnová neděle
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Jsem si v prvni chvili rikal jestli jste se zblaznili a vyklopili jasan z vlastni (!) stodoly nekam k silnici:).
(nez jsem si predstavil czi stodolu) :D.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

nejhorší je, že v 15:30 se chystá dlouho plánovaná degustace ve dvojici zase u mě a jen vzpomínka na víno mi tvoří husacinu, ale musím se pochlapit
jsem pořád ještě v práci, ale chvíli sem si od 2 do 5ti leh tuná na zem, lepší než v pralese
musím jít večer za každou cenu běžet
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

běh v bouři a vichru, proti jsem stál skoro na místě, bylo to amazink
degustačka v příjemné atmosféře, vzorky mně nesedly, proti výběrům, archivům a pozdním sběrům o ničem, už se těším na šumavu na pivo, ještě jsem se nerozhodl, jestli dat brusle na lipně nebo na hliboké
denně jedu hrušky, švestky, meruně z mrazáku s banánem, nechybí banán s tahini, či kakavem a cca 3 kila rajčat, k tomu mou mrkvořepookurko mixáž, takže je jasné kde se z těch cca 7kíl bere voda, nezapomínám ni na celer list a různé zelené byliny nacházející se v okolí kteréžto maskuji do mixáže, zrovna jím slunečnicu trhlou po cestě kolmo a už jsem musel rozsvítit
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Buci ty sa tusim inline-ujes

toto si poznas, ja som to doteraz nevedel

http://www.nettracing.com/step1.htm
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

.
nenašel jsem deník, který by tu měl Hugo z Hor, ale on kouká semkej k Bucovi,

Hugo tohle je pochod, na který chodíváš? (letos 5/10)
Jak to máš letos tadyk s jižní Moravou a vinohradama - jakou trasu si odšlápneš?
Že bysme se třeba setkali.
Dík.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:Buci ty sa tusim inline-ujes

toto si poznas, ja som to doteraz nevedel

http://www.nettracing.com/step1.htm
nepoznám, mně zajímá trochu zastavení a jinak si meditačně užívám jízdu bez vopiček
jindro: oni to už loni změnili z mutěnic na dolní bojanovicko, na mé plány ještě daleko, ale v tom termínu jsem zahlíd sicílii za 2.
na výlet jsem vyrazil ve 3:30, u stezky v budějovicích byl už před 7mou a tak jsem si ještě na hodku bucl. Pak skvělá cesta na hlubokou a zpět, dost slimáčikou na asfaltu. Odpoledne v hamrech výlet turističny kolem hamrů, cca 20 kilo.Večer grilovačka: párky, sekaná, cukety, houby, lilek, cibule a jiné neidentifikované pokrutiny jako brambora v alobalu, dal jsem tomu co proto když to bylo v ceně stejně jak potom při vyklápce v nedalekém podrostu. Výborný kout ale prasácky natočený. Druhý den vynechav naškrobenou snídani, vezl jsem si totiž bednu banánů, bednu rajčat, bednu hrušek, a bednu švestek, namletý svý zeleniny, koupenej meloun, broskve, nektarinky a hrozno plus ze 2 avoše, z toho jsem táh něco ssebou nahoru na cyklovýlet, z 500 m Hamrů na horu ostrý, před vrcholem doleva na sedlo 1220, pak k černýmu jezeru dolů, zas nahoru na špičák, dolů k čertovu jezeru a nahoru na pancíř a sjezd zpět do hamrů, ten byl nejhorší, trochu jsem zamrzl. Celkově nahoru 1600, dolů 1200 což je trochu divný, když jsem vyjel z 1 místa. Nečekal jsem že jsem takový vrchař, většina cyklistů se na ty horstva nechala vyvážet lanovkami. V pozdním odpoledni odskok autem do Lamu, do 5 bazénků, bohužel nejteplejší jen 32°C, ale 3 sauny v ceně to napravili, že jsem dokázal zaplavat svůj obligátní kiláček. Cena jen 6,5 euro, o půl hodiny později, tedy od 17:00 jen za 4.
Večer nudle se zbytky včerejších klobásků a mas, které se nacházely i ve fazolové polívce, já se soustředil na 13ku kvasnicovou poličku ale opět neumětelsky natočenou. Ráno ještě vyjel pod Ostrý, zbytek vyběh nahoru, z naší strany jen já, z německé 50ka postarších výkonovců. Dole jsem viděl Lam, takže příště to můžu udělat přes hřeben. Pak směr sušice na stezku podél otavy lesíkem, nádherná, dal 2x, cca 30 kilo, pak rokycansko po tradičním běžném bloudění a místním telef navedení dorazil k soustavě domečků. Po jejich prohlídce jsem seznal, že by mohly sloužit jako naprostý protiklad k mému pospolněprvobytnému obydlí. Jako naprostý kulturní ignorant jsem seznal, že na obrazech něco je. O jednom jsem panu malíři prohlásil, že se mi líbí, ale asi jsem jich měl označit více, bo tlustou kozatou černošku jsem se neodvážil. Pak kulturní procházka kolem kostela obcí, pěkná hospůdka u rybníka s konečně výtečně natočenou plzní a příjemnou místní konverzací. Ráno místo procházení jsem se protáhl u dřevoštěpu. Kdyby to bylo blíž, a když už místo muže na sex je obsazeno, bych mohl nastoupit na místo muže na dřevo.
Odjezd směr přibyslav na bruslostezku do sázavy, amazink kolem sázavy 10 kilo, takže to dal 2x, celkem 40 km a dosáhl neuvěřitelného průměru 20 km/hod ale bylo to tím, že zpátky to bylo s kopce a tam jsem byl v rauši z krásného povrchu. Pak přes sentice dom, ale pivo nekoupil. Pak už jen zahradní činnosti při nepříznivém počasí, včera aspoň běh.
Uživatelský avatar
luca
Příspěvky: 456
Registrován: sob bře 17, 2007 19:41
Bydliště: Strašice u Rokycan

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od luca »

panu malíři i všem ostatním místním cos potkal jsi byl velmi sympatický
hospodský se vyjádřil žes "chlápek na pohodu"
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jindra píše:.
nenašel jsem deník, který by tu měl Hugo z Hor, ale on kouká semkej k Bucovi,

Hugo tohle je pochod, na který chodíváš? (letos 5/10)
Jak to máš letos tadyk s jižní Moravou a vinohradama - jakou trasu si odšlápneš?
Že bysme se třeba setkali.
Dík.
Ahoj Jindro, buci, všichni tady (:-)

deníček jsem nechal zmrazit na neurčito, nemám taky moc co psát a případnými výlevy zaplňuji deníček tady u buce, případně na Facebooku, kde bývám téměř každý den.

Ano, chodím pokaždé tu nejdelší trasu, nejsem žádnej troškař přeci. A navíc cestou poctivě doplňuji tekutiny v podobě burčasu. Jinak lístky na vlak už mám koupené a těším se jak malej Hugo z Hor, ostatně jako každý rok. Setkat by jsme se mohli, škoda že to nevyšlo už loni, nebo předloni ještě na té staré trase >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Hugo z Hor píše:
Jindra píše:.
nenašel jsem deník, který by tu měl Hugo z Hor, ale on kouká semkej k Bucovi,

Hugo tohle je pochod, na který chodíváš? (letos 5/10)
Jak to máš letos tadyk s jižní Moravou a vinohradama - jakou trasu si odšlápneš?
Že bysme se třeba setkali.
Dík.
Ahoj Jindro, buci, všichni tady (:-)

deníček jsem nechal zmrazit na neurčito, nemám taky moc co psát a případnými výlevy zaplňuji deníček tady u buce, případně na Facebooku, kde bývám téměř každý den.

Ano, chodím pokaždé tu nejdelší trasu, nejsem žádnej troškař přeci. A navíc cestou poctivě doplňuji tekutiny v podobě burčasu. Jinak lístky na vlak už mám koupené a těším se jak malej Hugo z Hor, ostatně jako každý rok. Setkat by jsme se mohli, škoda že to nevyšlo už loni, nebo předloni ještě na té staré trase >:-)
až teď jsem si všiml prima ošo citátu
mně jde hlavně o počasí, proto jsem neabsolvoval ani loni, takže budu-li zde...
včera běh a bos a spokojenost, den předtím v botech jsem sotva dodusal, a vrchař taky nejsem, to bylo jen podivné vzepětí, do práce si ty 2 kopečky pořád jen vyžiju, hlavně že odvezly ty včely,
trhám nezralý hrušky do sklepa, neb padají, ale jakštakš vždy dojdou,
přemýšlím kam v říjnu, bari?, sicílie? ale spíš to vidím na tokajský fesťák v tokaji a k tomu jisté termáloviny
málem jsem koupil kolobku za 8, ale uvědomil si že moje city je pro mé převéžné městské přesuny dostatečná, tak aspoň uvažuju odklepnout rolerbladky za 2,5 z 4,1, ale podobný mám tak nevím
těším se na zítřejší brno, brusle není pohyb ale lifestyle
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

brusle pohodlný, akorát nárt trochu otlak do krve, neb jsem dal 30 a 15km a v pá ráno ještě 15, pak kolo a plaváček, o víkendu běhy a 2 dny navážení dřeva, otrhání hrušek
excelentní krom rajčat jsou ryngle,
dnes se mi sem nechtělo
v zlevněnce na husovce jsem zakoupil pivo 12ku a 14ku holandská, ne stupňů, ale procent, pěkné bomby
o víkendu jsem nic nepil, ale dalo se to přežít
nemám hlávkáč, tak jím pampelišky s celery

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/j ... emid=18802
Odpovědět