buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Zdeníno píše: Žil jsem v BKK v mimoturistické oblasti několik měsíců, a natolik jsem tam nasákl atmosférou...
to muselo být fajn. ")
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

Jo, jo, pamatuju se, než jsem jel do Thai, četl jsem nějaký cestopis, na místě samém jsem si říkal, že ten člověk snad psal o nějaké úplně jiné zemi :).
Mě zajímají lidé, na plage jsem byl asi jednou (nebo to bylo v Indii?), slaná voda, ble, spálil jsem si bílou kůži. Durian jsem poznal až díky tobě, mám ale takovej dojem, že jsem ho někde viděl živě.
No možná je to tím mobilem, nevýrazné barvy, že mi ty momentky připadají takové.. beze smyslu.. nejel bych tam.. ale fotit atmosféru je těžké, já to neumím, nefotím.
Sangha (česky církev) je značná pomoc, zvláště ta barmská, to je opravdu obří help. Ale jsou jedinci (Buddha třeba), kteří to maj srovnaný ve vlastní hlavě ať jsou kdekoli, gratuluji.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Zdeníno píše:Jo, jo, pamatuju se, než jsem jel do Thai, četl jsem nějaký cestopis, na místě samém jsem si říkal, že ten člověk snad psal o nějaké úplně jiné zemi :).
Mě zajímají lidé, na plage jsem byl asi jednou (nebo to bylo v Indii?), slaná voda, ble, spálil jsem si bílou kůži. Durian jsem poznal až díky tobě, mám ale takovej dojem, že jsem ho někde viděl živě.
No možná je to tím mobilem, nevýrazné barvy, že mi ty momentky připadají takové.. beze smyslu.. nejel bych tam.. ale fotit atmosféru je těžké, já to neumím, nefotím.
Sangha (česky církev) je značná pomoc, zvláště ta barmská, to je opravdu obří help. Ale jsou jedinci (Buddha třeba), kteří to maj srovnaný ve vlastní hlavě ať jsou kdekoli, gratuluji.
Sorry, možná sangha, matka tereza, nebo dobročinnost je pomoc, ale spíš pro dárce. Jednak to nerobí nezištně a navíc příjemcům nenabízí žádná východiska. Můj nejoblíbenější kanál je Noe, hlavně kvůli múčkové, pavlicovi, a cestopisu ale jinak, opravdu děs a hrúza, třeba moudronos, ta školení, nebo expert na DNK a i ti ostatní lidi mi připadají minimálně čudní.
Já na všech svých 3 hlavních místech bydlím více méně v rodině, vše budhisti a mám je rád (hlavně ty mladý holčice) a chovají se ke mně mile, jakož i já a oni fakt v něho věří (nejvíc phawin, pak marusja a nejmín subunovci, to i koresponduje nepřímoúměrnému postulátu, čím menší vzdělání, tím víc víry)
osobně se snažím co nejvíc být out of them, jejich světy (ne kvůli budhovi) jsou mi vzdáleny a nemám s nima společná temata, ale jim to nevadí, jejich hlavním denním úsilím je zajistit existence,
myslím, že v těchto zemích se duchovno moc nenajde (hlavně v indii ne), člověk by musel špendlíčkem
a tu další věrouka v rozporu hlásající-konající:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/as ... tinec-sex/
mě fotit nebaví, fotil jsem jen tak 4X z 42,jinak se mi to nechce vytahovat a často je mi trapné či smutné něco co se mi zdá zajímavé vůbec fotit
děkuji za gratulaci, v současnosti to mám docela pěkně srovnané, ale jsem připraven na nová procitnutí
včera jsem roznášel fekouše a do noci dělal sazenice, mám jich plný vokna a zároveň rozmýšlel, jestli nenadešel již čas se zbavit polností a haciendy a ještě víc se tak osvobodit
Proč ano:
-nemám k tomu žádnou citovou vazbu
-nemusel bych se pouštět do oprav který stále odkládám
-děti o to nejeví též zájem a budou rády za peníze
-mohl bych bydlet v brně v líšni v zahradním domku 3x5, což je dostačující pro cvik šávásánu
-zemědělské pohyby jsou (podobně jako sex, vlastně ne to je špatný příklad) jednostranné a způsobují mi nerovnováhu, to fitko, brusle, kolo a plavání, možná přijdu ještě na něco dalšího, je daleko zábavnější
-mohl bych krajánkovat víc po světě než jen v tom pitomém thaji
Proč ne:
-bude chybět hrášek, ale koupím si ho na trhu, stejně mi ho jako vše žerou slimáci
- řepa, mrkev, topin chybět jak přednáší rudo nebude, a odpadne otročina s jejich čištěním, možná dokoupím další nerosty a mohl bych je otestovat třeba v pivu
- v zimě tam není voda, ale to tu stejně nejsu
Zítra jsem chtěl blavu a termál, ale jak jsem si představil atmošku u tchánovcou a švagrovou s chemo, zaměním to za brno, s matkou je pohoda , topí se tam, dám si sport a nebudu muset makat na latifundii
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: zemědělské pohyby jsou (podobně jako sex, vlastně ne to je špatný příklad) jednostranné a způsobují mi nerovnováhu, to fitko, brusle, kolo a plavání, možná přijdu ještě na něco dalšího, je daleko zábavnější
je to tak (a v závorce byl opravdu špatný příklad ") ). :)
Pokud k tomu někdo nemá extra vztah, nevyplatí se... hlavně když je tam na to sám.
---
sakra, ten můj příspěvek vyznívá tak podivně. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Teď to po sobě čtu a děsím se jak to může vyznít. "(

Ale jestli k latifundiím opravdu nemáš vztah a děcka také ne, je asi zbytečné to držet....
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

Pavluska píše:Teď to po sobě čtu a děsím se jak to může vyznít. "(

Ale jestli k latifundiím opravdu nemáš vztah a děcka také ne, je asi zbytečné to držet....
tak puda je hlavne o vztahu, je to na dlouho, uz staci kdyz tam clovek ci jeho deda zasadil stromy.. uz jihoceskej sedlak rikaval ze kdo prodava pudu je chorej na mysli. a tak bych se toho nezbavovala. ale tady asi tusim buci.. asi bych taky chtela zacit z gruntu a mozna zmenit lokaci a vic mezi novy lidi.
buci co prispevek to perla :) mam taky v mysli stale setkani, to vyjde.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
buc11 píše: zemědělské pohyby jsou (podobně jako sex, vlastně ne to je špatný příklad) jednostranné a způsobují mi nerovnováhu, to fitko, brusle, kolo a plavání, možná přijdu ještě na něco dalšího, je daleko zábavnější
je to tak (a v závorce byl opravdu špatný příklad ") ). :)
Pokud k tomu někdo nemá extra vztah, nevyplatí se... hlavně když je tam na to sám.
---
sakra, ten můj příspěvek vyznívá tak podivně. :mrgreen:
příspěvek vyznívá dobře
sweeti už to vidím naprosto zřetelně (ten synchron na hlubokou)
Přes víkend bylo krásně a jelikož cítím velkou zodpovědnost, nikam jsem nejel a věnoval se půdě a její přípravě, dělal jsem to nakonec ručně po zkratu, kdy jsem vlezl s rotavátorem do foliovníku, jednak jsem tam nemohl manévrovat a než jsem pochopil, že se vlastně už udušenej,
když je tu tak hezky, možná si to teda necháme, vlastně nemusím tam nic pěstovat a přitom krajánkovat. Stejně nechápu jak může člověk vlastnit kus zeměkoule, můžu si to oplotit a nikoho tam nepustit, to je neuvěřitelné, kdyby to tak udělali všichni...
Každej den jsem dal běh, pá, so bosej, v nedělu ke stožáru, strašně si to užívám a vážím, že tělo zas po těch 8 měsících běhá.
Chodím bos i při práci, nabíjení takto jakoby funguje, v kovových botech už moc ne.
Jen zítra banány v tescu za 15!!!!
Pozn: Včera jsem viděl v TV chůzi žen, nechápu proč to nezakážou, něco tak nepřirozeného a na pohled i nechutného. Proč nechodí normálně?, když jsou při tom tak sexy.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

buc11 píše:
dgm píše:(Fotka cislo 44 mi na prvni moment pripomnela usek cesty pred hradem Svojanov)
:D
jako ta vedle křetinky? a to jako od dolní lhoty?
spis nekde pred odbockou na Jobovu Lhotu, smer Bohunov - Svojanov
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

dgm píše:
buc11 píše:
dgm píše:(Fotka cislo 44 mi na prvni moment pripomnela usek cesty pred hradem Svojanov)
:D
jako ta vedle křetinky? a to jako od dolní lhoty?
spis nekde pred odbockou na Jobovu Lhotu, smer Bohunov - Svojanov
aha tam u huti, tam se narodila matka, zajimave
je modro, valim smer brno
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:věnoval se půdě a její přípravě, dělal jsem to nakonec ručně po zkratu, kdy jsem vlezl s rotavátorem do foliovníku
potvrzuji, viděl jsem rotavátor obalenej hlínou na vlastní oči. Jo - a máš parádně zrekonstruovanej foliovník!! Myslím jsi ho aj zvětšil, viď? Skoro hangár.
Jel jsem v sobotu večír kolmo kolem nahoru, ale měl jsem před sebou cestu k sestře lesem skoro potmě, tak jsem u Tebe s bolestivým srdcem nezvonil, abych pak v černočernu nebloudil.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:věnoval se půdě a její přípravě, dělal jsem to nakonec ručně po zkratu, kdy jsem vlezl s rotavátorem do foliovníku
potvrzuji, viděl jsem rotavátor obalenej hlínou na vlastní oči. Jo - a máš parádně zrekonstruovanej foliovník!! Myslím jsi ho aj zvětšil, viď? Skoro hangár.
Jel jsem v sobotu večír kolmo kolem nahoru, ale měl jsem před sebou cestu k sestře lesem skoro potmě, tak jsem u Tebe s bolestivým srdcem nezvonil, abych pak v černočernu nebloudil.
to je tou modrou barvou, kdybys vešel, zrovna jsem potýkal kadarku 2008, fakt neuvěřitelný vino, mam skoro pocit, že odkyseluje
včera vše jak má být, 2x brusle, kolobka, slavil se svátek dceřina přítele a vitězství komety v kruhu rodinnem, vecer trochu unava, ale rano pás a uz jsem skoro na 14ce, takže to de pomalu zas nahoru
akorát s banany v tescu (ale koupil jsem 10 kg zralych zlevnencu za 12,9) popleta, asi až ode dneška ale do vcerejska byly zas v sparu za 15, celkem kol 20ti kg, já vím je to moc, když mám ještě doma, pak na trhu hrozno po 20, a ananas, nějak mi zachutnal a když se množstevně držím ani neškodí
je hezky, vážu vinohrad, stříhám maliny, zasadím asi ty modrý brambory, koupím ješte askorbent, takže jestli to nezežerou slimouši zarodí dyně, tak na podzim to vidim na foru u rudy
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

Ananás hádžem do smoothie spolu so všelijakým zeleným - super chuť :delicacy: Ale najlepšie asi, keď tam strčím veľa stonkového zeleru, dobre sa tie chute dopĺňajú. Si mi narobil chute, idem si to namixovať.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Ananás hádžem do smoothie spolu so všelijakým zeleným - super chuť :delicacy: Ale najlepšie asi, keď tam strčím veľa stonkového zeleru, dobre sa tie chute dopĺňajú. Si mi narobil chute, idem si to namixovať.
ten celery je fakt mocný, mám ho taky doma, a cucám k televizi,
měl sem v kuchyni myš a nemoh ji 5 dnů chytit, až včera ráno, je tam ještě cítit, otráveným zrním hrdla, až sem ju dostal na ořech do maustrap č.3 na lince
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

buc11 píše:
Renáta píše:Ananás hádžem do smoothie spolu so všelijakým zeleným - super chuť :delicacy: Ale najlepšie asi, keď tam strčím veľa stonkového zeleru, dobre sa tie chute dopĺňajú. Si mi narobil chute, idem si to namixovať.
ten celery je fakt mocný, mám ho taky doma, a cucám k televizi,
měl sem v kuchyni myš a nemoh ji 5 dnů chytit, až včera ráno, je tam ještě cítit, otráveným zrním hrdla, až sem ju dostal na ořech do maustrap č.3 na lince
jojo, orech zabira, bracha nachytal na vlasak uz snad padesat mysi.
ajaj, ja byla na bruslich naposled asi v 2009 :oops:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

škoda, hugo já myslím, že jde o podnětnou diskuzi, škoda těch osobních invektiv, ale těmi se mlží to jádro problému,
rudovmu diet systemu opakuji po 7. přeji vše nejlepší, jen si myslím, že by to neměla být pilotní diet vitariánu, toť jádro pudla
mne by stačilo, kdyby byl jen trochu smířlivější v psaní k 811, do mrtvého psa se přece nekope, široko daleko žádná hrozba
a rudo, můžeš zatím psat klidně ke mně, teda k tejto téme budu reagovat jen na tebe
ad harley rezignuji, věřím, že aspoň přejel tu australiu na koli
škoda rudo, že se odpovídá pořád na to co už bylo psáno mnohokrát, a otázka proč jako makrobiotici ne s takřka totožnou diet, zůstává nezodpovězena
Naposledy upravil(a) buc11 dne čtv bře 29, 2012 13:33, celkem upraveno 2 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

Možno by sa skôr mohla poriešiť trošku otázka, či je to ok, keď je fórum o vitariánstve baštou nevita stravy a či je ok, keď sa hlavné súčasti vita stravy označujú za škodlivé. Ak je to ok, tak načo tu prudiť s názvom vitarán, pokojne sa to môže volať inak. Ale v podstate je to už i tak fuk (teda pre mňa, nie pre nováčikov, ktorých zastávaš), časom sa nájde iné riešenie.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Renáta píše:Možno by sa skôr mohla poriešiť trošku otázka, či je to ok, keď je fórum o vitariánstve baštou nevita stravy a či je ok, keď sa hlavné súčasti vita stravy označujú za škodlivé. Ak je to ok, tak načo tu prudiť s názvom vitarán, pokojne sa to môže volať inak. Ale v podstate je to už i tak fuk (teda pre mňa, nie pre nováčikov, ktorých zastávaš), časom sa nájde iné riešenie.

renat ne, ja jsem za sebe a svou polivcicku a ja musím porad dokola opakovat, at se to vreje, že mi tu nikto nevadí, nečtení pomáhá stoprocentně, komu vadím mě mrzí, ale nic s tím už asi neudělám
a s marií jsme si vyměnili nedávno 2 nebojovné maily
o tom co jsem jí virtuálně urobil, nemám tušení, a ještě ji ani neznám a nebojím se ani zveřejnění emailů s výměnou názorů
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Renáta »

To ti verím, že máš nebojovné maily :D
Už mám vryté :wink:
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od 2olfess »

Než mě budeš někde označovat za lháře, tak si laskavě ujasni, jestli tady nemáme náhodou Marií víc :wink:, obávám se, že s jednou si rozhodně emaily nepíšeš, tak nedělej že nerozumíš. Dále se do toho nebudu hrabat, moje věc to není.
To je všechno.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od rudo »

Buc nebudem tu diskutovat
mam len 1 otazku - kolko dni v kuse si uz 100% surovy vegan - daj cislo

a doplunuja otazka ked to porusis napises to a zacnes ratat zas od nuly ?

ani jeden z vasej smecky na tuto otazku neodpovedal, pretoze je jasne ze v podstate vam vobec nejde o stravu.

pridem sa sem pozriet ci si odpoveadl cislom ale diskutovat nemienim

tot vsjo
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:Buc nebudem tu diskutovat
mam len 1 otazku - kolko dni v kuse si uz 100% surovy vegan - daj cislo

a doplunuja otazka ked to porusis napises to a zacnes ratat zas od nuly ?

ani jeden z vasej smecky na tuto otazku neodpovedal, pretoze je jasne ze v podstate vam vobec nejde o stravu.

pridem sa sem pozriet ci si odpoveadl cislom ale diskutovat nemienim

tot vsjo
proč smečky z jakej smečky? protestuji, já v žádné nejsem, na to jsem velká individualita a já jsem se ptal dřív, proč tě to netáhne víc k tej MBK?, když je složení totožné?,
není to teda kvůli tomu, že ty nejsi autorem? a ztratil by jsi orginalitu prvního výzkumníka?, chápu to, jsem stejný
pozn: dobrá, tak některá Marie, ozvi se, nabízím mimosoudní vyrovnáníse
234567890,3, rudo odpovím později, ale musím to spočítat přesněji, tedy napřed projít své archivní záznamy, deníky a treningové plány, mám ale trochu dilemu, bude čím víc, tím líp?
Jinak ještě ti prozradím co ještě nikomu, mám svou vlastní verzi vitariánství, kde jsem si sám určil co je správné a co ne(např. nezapočítám si den, když se napiju vody, nebo nedodržím dýchací vzorec, ale to určitě též praktikuješ dle poláčka) a tím se řídím, všimni si, že s tím zatím nechodím ven, musím to ověřovat minimálně 20 let, takže ještě 10, zatím vše funguje, co od toho očekávám to splňuje a tobě mohu i prozradit, že obsahem je z velké části ovoce a rozhodně ne ve formě zavařeniny, tak vydrž
včera a dnes kolo,vichr, hlavně večer u běhu spojenej s deščem, tak jsem udělal jen 5 koleček
zalívka fekaliemi, představoval jsem si že kropím některé tu diskutanty, což mi ještě vylepšilo náladu, stejně jak rostlinkám, které krom mrkve všechny vylezly
zítra brno, brusle v deští a kolobka, pivo na mendláku, možná i koupačka
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

Z posledních pár příspěvků mám pocit, že nejsi zrovna v harmonii, asi nějaký splínek.
Chci poděkovat za to, že jsi mi jistojistě prodloužil zdraví a posílil břišní svalsvo.Asi některé své příspěvky myslíš naprosto vážně, ale já si někdy opravdu nemůžu pomoc. Naposledy jsi mě rozsekal u Čuka a Geka, ještě teď mi to při vzpomínce vykouzlí úsměv na tváři. Škoda, že to nemůžeš vidět, mám pěkné zuby :mrgreen:.Svým specifickým humorem pro mě děláš hodně dobrého. Ráda se směju. Díky!
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:včera a dnes kolo,vichr, hlavně večer u běhu spojenej s deščem, tak jsem udělal jen 5 koleček
zalívka fekaliemi, představoval jsem si že kropím některé tu diskutanty, což mi ještě vylepšilo náladu, stejně jak rostlinkám, které krom mrkve všechny vylezly
zítra brno, brusle v deští a kolobka, pivo na mendláku, možná i koupačka
na kole? seš dobrej, já včera+dneska vzdal - vítr jak sviňa, zima o pět šest °C míň než u vás na jihu, od včera odpoledne aj déšť, dnes ráno krupky a mikrosněhový vločky
fakt plánuješ brno v dešti? pěšky/běhat bych bral, ale na kolo v dešti ne e
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:..zalívka fekaliemi, představoval jsem si že kropím některé tu diskutanty, což mi ještě vylepšilo náladu, ..
Tak Buci na toto uz smajla nemam :mrgreen: to uz chce pana mistra humoru live:)).
(doufam, ze jsem nebyl v pomyslne zalivce taky, ale i kdyby tak fekalie nemuzou uskodit v rustu a zdravi nikomu, ba naopak) :D .
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Jé, nějaká nová metoda, shitterapie? Já znám jenom urinoterapii a autopatii a čáry máry s menstruační krví :D
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Yeff
Příspěvky: 266
Registrován: stř led 06, 2010 14:18

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Yeff »

s.arik píše:Jé, nějaká nová metoda, shitterapie? Já znám jenom urinoterapii a autopatii a čáry máry s menstruační krví :D
neznáš kaviar bukkake? :lol:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

s.arik píše:nějaká nová metoda, shitterapie
:D :D (:-) zabodovalas


Buci máme v lednici zapomenutej tmavej kvasar 13° s datem 16.11.2011, nemusím to vyhazovat, že ne? bude ešče pitnej? nemám Ti ho třeba příležitostně dovézt? já už jsem v podstatě s pivama skončil, neměl jsem snad ani nepamatuju, tak nevím, pokud si nedá ani žena, asi ho budem v lednici držet dokud neexploduje...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

dgm píše:Fotka cislo 44 mi na prvni moment pripomnela usek cesty pred hradem Svojanov
jéje, dgm bydlíš někde poblíž, že to tady na Vysočině tak znáš?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

s.arik píše:Jé, nějaká nová metoda, shitterapie? Já znám jenom urinoterapii a autopatii a čáry máry s menstruační krví :D
A tak vychazel jsem z toho ze kytky si z shittu libuji, jak by reagovali Bucem zaliti diskutanti to netusim .. ale asi by to prezili :D .
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

awa píše:Z posledních pár příspěvků mám pocit, že nejsi zrovna v harmonii, asi nějaký splínek.
Chci poděkovat za to, že jsi mi jistojistě prodloužil zdraví a posílil břišní svalsvo.Asi některé své příspěvky myslíš naprosto vážně, ale já si někdy opravdu nemůžu pomoc. Naposledy jsi mě rozsekal u Čuka a Geka, ještě teď mi to při vzpomínce vykouzlí úsměv na tváři. Škoda, že to nemůžeš vidět, mám pěkné zuby :mrgreen:.Svým specifickým humorem pro mě děláš hodně dobrého. Ráda se směju. Díky!
jen časová tíseň (tuná pracovní)
v harmonii jsem byl do dnešního rána, zítra jdu na kobereček k nové nadředitelce
ale jinak se daří dobře, zvlášč včera 2x brusle, ve větru a proti mému zvyku naplno
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
s.arik píše:nějaká nová metoda, shitterapie
:D :D (:-) zabodovalas


Buci máme v lednici zapomenutej tmavej kvasar 13° s datem 16.11.2011, nemusím to vyhazovat, že ne? bude ešče pitnej? nemám Ti ho třeba příležitostně dovézt? já už jsem v podstatě s pivama skončil, neměl jsem snad ani nepamatuju, tak nevím, pokud si nedá ani žena, asi ho budem v lednici držet dokud neexploduje...
kvasar nechat, když tak na silvestra bude dobrej
já pivo piju taky na silu, ale s tím už nic neudělám
jezdím na kole, u nás je nad nulou i když vítr a sem tam přeháňka, chodím běhat, mám tuny banánů, jedu ananas a hrozny, akorát jahody byly na výhoz (kyslý), zadařilo se i s oranges, takže fruta spokojenost
výkonná ředitelka přeložena na dnes, nevím proč se tak bojím, když mi odchod nevadí, že by ješitnost a pýcha?
Pozn: zamotalo se mi do toho ještě rande, ale rovněž katastrofa, takže jediný spoleh je na fruktanty.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od awa »

Možná nechceš jen něco vidět. Víc bych to nerozebírala, ty víš sám nejlíp :D .
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Dano »

buc11 píše:jedu ananas a hrozny, akorát jahody byly na výhoz (kyslý)
Hrozno? Nasmeruj ma, druh, krajina povodu, chut?
Ananany to hej, daju sa kupit bozske teraz, ked dobre vyberiem, uplne zozltnu, zmaknu, potom su uplne stavnate a sladke.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

awa píše:Možná nechceš jen něco vidět. Víc bych to nerozebírala, ty víš sám nejlíp :D .
u mne jde o celodenní duchovní boj, stále se to mění od naprostého uspokojení po okamžiky beznaděje, ale za ty jsem vděčnější, neb se ihned přepínám na přítomný okamžik a za chvílu platí to první, je mi to divné že to nedokážu udržet, asi z pohodlnosti a nedostatku vůle, kterou já na rozdíl od tebe potřebuju jako berlu, jinak by byl se mnou konec.
Pořád si říkám, že musím být pokornější, zase si už nevážím, že můžu běhat, poznal jsem z loňska, že by to bylo to to nejcenější co bych mohl ztratit (manželka nebyla moje).
ano, Můj zbytečný život je jen o bruslení, běhání a ovoci.
Např. seznámení přes rande.cz s mladší (12tiletý rozdíl by věřím schválil i zdenino, kdybych to vzal vážně) thajskou cestovatelkou mi těsně před realizací způsobilo ůleknutí se současným si uvědoměním si narušení svého denního naprosto ideálněoptimálního rytmu, např obava z nestejné bruslařské rychlosti, kterou jsem ji jako jeden z důvodů váhavosti sdělil, toto si musím ještě nějak ujasnit.
Fruit: banány, hrozny (na zelňáku zraláče asi španělský i do 30 kč) , 2 melouny sapio ve slevě, avoše, ananas a hafo fruitu, ostatně jako posledních 23 let, opravdu si nedovedu představit, jak bych se na fruitu cítil, kdybych se ukáznil, no vím to, byl bych prostě ještě nesnesitelnější fruitguru.
Běhám pravidelně (do 30 kilo týdně), 2 dny pak den přestávka, kolo do 100 km týdně a brusle do 15 km týdně, stejně jak kolobka. Lepší už to nebude, ale pás jsem už zvládl 14kou vcelku v pohodě.
Ráno jsem narazil na milý citát: Když jsem byl budhistou, byli z toho moji rodiče a přátelé na nervy, když jsem budha, nikomu to už nevadí.
Pozn:výkonná si mne stále odkládá, je to docela pěkná blondýna, ale už zpochybnila mou technologickou lakovací způsobilost, tak jsem byl ještě rychle se naučit funkci našich lisů, myslel jsem že máme hydraulický a voni to vačkovitý, zjistil jsem ještě pár podobných zajímavostí, kéž by se zeptala zrovna na to.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:Běhám pravidelně (do 30 kilo týdně), 2 dny pak den přestávka, kolo do 100 km týdně a brusle do 15 km týdně, stejně jak kolobka. Lepší už to nebude, ale pás jsem už zvládl 14kou vcelku v pohodě
tak ten pás čtrnáctkou je teda dost pěkný výkon
před během obvykle preferuji kolo, ale byli jsme v týdnu běžet s ženou a fajné, fajné, ten běh je zas oproti kolu změna a to hopsání je dobrý na peristaltiku
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:Běhám pravidelně (do 30 kilo týdně), 2 dny pak den přestávka, kolo do 100 km týdně a brusle do 15 km týdně, stejně jak kolobka. Lepší už to nebude, ale pás jsem už zvládl 14kou vcelku v pohodě
tak ten pás čtrnáctkou je teda dost pěkný výkon
před během obvykle preferuji kolo, ale byli jsme v týdnu běžet s ženou a fajné, fajné, ten běh je zas oproti kolu změna a to hopsání je dobrý na peristaltiku
předevčírem jsem byl u nás nahoře bosej a parádička
hlavně prosím nesděluj, že běžela v půstu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Buc, v pustu se naopak behat ma, (mela-li to byt narazka na me mineralni striktnosti v Pustu) :D.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: u mne jde o celodenní duchovní boj, stále se to mění od naprostého uspokojení po okamžiky beznaděje, ale za ty jsem vděčnější, neb se ihned přepínám na přítomný okamžik a za chvílu platí to první, je mi to divné že to nedokážu udržet, asi z pohodlnosti a nedostatku vůle, kterou já na rozdíl od tebe potřebuju jako berlu, jinak by byl se mnou konec.
ono to nejde udržet 24 hodin denně - to je přeci normální...
Já si třeba u žehlení košil (v práci) řeknu, že si mohu vybrat, zda budu naštvaná nebo si to užiju a budu to dělat s chutí - a mám jasno.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

Taaak Pavli vzdy je to volba, choice, jak rikame my v CZ kotline :D.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

cepheus píše:Buc, v pustu se naopak behat ma, (mela-li to byt narazka na me mineralni striktnosti v Pustu) :D.
cephe jsem rád že se na mne nezlobíš, skoro cez víkend jsem se zas trápil, jsem asi příliš rozcitlivělý a neměl jsem zrovna žádnou lepší myšlenku do hlavy, hlavně při běhu, kdy mne napadaj věci. Já vlastně s oblibou též narážím a ironizuji, ale u mne mi to nevadí.
a na běh jsem nenarážel, bezmezně obdivuju M. a kdyby mi to jindra ještě potvrdil, byl bych zbytečně frustrován, ona je pro mne totiž reálná na rozdíl od virtuálních (jinak na květiným zrušeným, byl usa půstující klustoch sympatak a ten běhal ještě 20. den, já totiž vím co se mnou dělá kopeček na kole již 4.den)
v tom půstu mi to asi zas uniklo, přihrádky mám určitě někde v hlavě, a je to moje škoda, že přestanu číst jak ucítím osten, přijdu určitě o mnoho mouder a to z různých stran, uvědomil jsem si že jsem na tom přesně jak sheldon, když se peny(tu miluju) s leonardem hádali, jak je chtěl marně celj díl přerušit, až si lehl schoulenej na zem, vytvořiv embryonální chránítko, tak si to uvědomili a koupili mu robota a komix. To na zem dělám taky, sice někteří čuměj ale pomáhá to, avšak nečtení taky.
Půstová jednička opět v nenávratnu, zrovna mi vyčinila kolegyně, že jsem jí to slíbil, jenže mne je zrovna už hezky dlouho přes veškeré přežírání se tak dobře, že není motivation, ona to má jednodušší , je furt nascípaná
pavlus, da se to natrenovat,(např. viz Kabat-Zin-Vědomí přítomnosti nebo thichthathanh nebo jan buka)ze to clovek dokaze cely den, ovsem chce to usili, takze pro mne zahatano
Víkend zahradní práce, nebaví to moc, ale jsem venku a mám aspon pohyb, běh bos, ještě bolí spodky než si zas navyknu
Uvažuju že bych měl učinit opět nějakou větší změnu, vzhledem k věku asi poslední, třeba definitivně skončit s docházkou do zaměstnání, zbavit se slimáčí zahrady a věnovat se pohybu jež zasáhne víc svalových skupin. Začínám si vytipovávat evropské bruslostezky, asi začnu mikulov hevlín, tam jsme jezdívali na kolech ještě celá rodina do novýho přerova kde jsem rozestavil barák, vykopal studnu ale pak to znovu zasypal a koupil ty bojanovice. Uvažoval jsem i o tom maroku, ale nelíbil se mi povrch.
Teď jsem v práci ale všichni jsou doma, takže i tu jsem ten vyvolený.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od cepheus »

buc11 píše:Uvažuju že bych měl učinit opět nějakou větší změnu, vzhledem k věku asi poslední, třeba definitivně skončit s docházkou do zaměstnání, zbavit se slimáčí zahrady a věnovat se pohybu jež zasáhne víc svalových skupin.
A tak jsi-li bohate zajisten je to idealni kombinace vyflaknout se jak na slimaka, tak na sefovou a brouzdat si za usetrny prostredek po svete :D.
Deti uz hadam brouzdaji po vlastni ose tez .. ze jo, tak co resit, premejslim podobne, jen chci naopak vystrelit od mesta dal jak namydleny blesk, pujde-li to v dohledne dobe.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:(např. viz Kabat-Zin-Vědomí přítomnosti nebo thichthathanh nebo jan buka)
s Honzou jsem naposled mluvil loni v červnu, tady na fóru nebyl od IX/11, občas si říkám, jak se má a daří-li se mu
buc11 píše:bezmezně obdivuju M. a kdyby mi to jindra ještě potvrdil, byl bych zbytečně frustrován
a tak teda potvrzovat nebudu, abych nefrustroval, páč jinak bych frustroval. však s M. popovídáš osobně.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:(např. viz Kabat-Zin-Vědomí přítomnosti nebo thichthathanh nebo jan buka)
s Honzou jsem naposled mluvil loni v červnu, tady na fóru nebyl od IX/11, občas si říkám, jak se má a daří-li se mu
buc11 píše:bezmezně obdivuju M. a kdyby mi to jindra ještě potvrdil, byl bych zbytečně frustrován
a tak teda potvrzovat nebudu, abych nefrustroval, páč jinak bych frustroval. však s M. popovídáš osobně.
ani frustraci si nemůžu dovolit, ale když nezvládnu ani jedničku, pak jestli se při půstu 16.den běhá nebo nedejchá mi přijde na stejno
ale na počasí se mi přítomností moc nedaří, to mě .ere, ráno sem pěkně zmok, na koli
jen se má jistě dobře, má svůj okamžik a ani mu nevadí pseudoúčinnost KS na albigans, vlastně na jeho popud jsem si výrobník vyrobil
zajištěn naštěstí nejsem, to bych nemoh realizovat nízkorozpočet, jedině nedostatek prostředků mne snad dovede k ukázněnosti
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: uvědomil jsem si že jsem na tom přesně jak sheldon, když se peny(tu miluju) s leonardem hádali, jak je chtěl marně celj díl přerušit, až si lehl schoulenej na zem, vytvořiv embryonální chránítko, tak si to uvědomili a koupili mu robota a komix.
tenhle díl jsem viděla nedávno. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Pavluska píše:
buc11 píše: uvědomil jsem si že jsem na tom přesně jak sheldon, když se peny(tu miluju) s leonardem hádali, jak je chtěl marně celj díl přerušit, až si lehl schoulenej na zem, vytvořiv embryonální chránítko, tak si to uvědomili a koupili mu robota a komix.
tenhle díl jsem viděla nedávno. :mrgreen:
myslím že byl minulej týden
ten byl zrovna docela blbej, ale nevadí mi to, a vůbec ten jejich vztah se mi nelíbí, ten sex kvůli ničemu, čekám až konecne začne leonard s rajovou sestrou a sheldon s tou černovlasou,
to je s trpaslíkem prakticky jediný co sleduji s nadšením, a navíc přesto že to už znám
a jak mají někteří stazii, tak já mám zas rozum a cit, stačí mi ten konec s emou thompson a hugo grantem...
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: myslím že byl minulej týden
ten byl zrovna docela blbej, ale nevadí mi to, a vůbec ten jejich vztah se mi nelíbí, ten sex kvůli ničemu, čekám až konecne začne leonard s rajovou sestrou a sheldon s tou černovlasou,
to je s trpaslíkem prakticky jediný co sleduji s nadšením, a navíc přesto že to už znám
a jak mají někteří stazii, tak já mám zas rozum a cit, stačí mi ten konec s emou thompson a hugo grantem...
jako v české tv? Ta mne už míjí, ale tady to běží na x kanálech. ")
Trpaslíka jsem milovala, ale v češtině. V Aj je prostě divnej. :) To samé m.a.s.h. I když tam mi ty hlasy aspoň k postavám docela sedí.
Jinak televizi moc nedám (ještě semtam nějaká kriminálka a dokumenty, ale když si přítel naladí sport, prchám -pasivní sportování nerada)
Jo, nedávno jsem se snažila dosledovat film o dětech zasažených nášlapnýma minama, ale to mi opravdu nešlo...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

včera a i předevčírem skvělé brno, hlavně kvůli počasí, ale začímám-li v 7 pásem a posilkou, pomoc matce na zahradě, koupačka s koloběžkou, všechny typy hypermarktů + trh, kde jsem dostal od saše před matkou asi 10 kg skvělých zralců-banánů co prodávala za 20 za 10 a pěkný ledovec za 10, hrozny za 20 hodně jetý a kvalitní za 40 a 2 ananase a navečer brusle, mám toho večer docela dost.
V práci jsem zas marně nabízel resignaci, ale uvidíme
víkend blava a mošoň s dětma
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

konečně jsem si vzpomněl, kolikrát už jsem se chtěl optat - prosím Tě jak se koná ten ovozele trh na Zelňáku? V tejdnu asi denně, viď (od-do hodin?) a jak o víkendu?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:konečně jsem si vzpomněl, kolikrát už jsem se chtěl optat - prosím Tě jak se koná ten ovozele trh na Zelňáku? V tejdnu asi denně, viď (od-do hodin?) a jak o víkendu?
cca od 8 do 15"30 v so do 12:00 cca
ale pozor, o zeleninu se nezajímám, vyjímečně ten hlávkáč(ten byl lechce jetej), jinak jde vesměs o ovozel narušený, unavený, za zenitem, vyhozený z hypermarketů, někdy i autopěstitelský- v seasoně, tedy většinou jen pro otrlé, šetřílkovité bezdomovce a mne vědoucího, zkušeně vybírajícího někde mezi škálou overripe a na vyhození.
Takže pro tebe redukujíc fruit a měřícího si PH, jsou to vyloženě vyhozený peníze za cestu, leda by sme si šli zabruslit a pak na pivo do pivovarské
Pozn. pod čarou:
Podle posledních výzkumů bychom se neměli vyhýbat ažtak třeba nahnilým věcem (žena se též úzkostlivě vyhýbala, nevzala ani oloupanou cibuli den ležící, prý už je rakovinotvorná), v opačném případě si tělo vytváří mnohem míň antioxidantů, na což při náhlé konstelaci můžeme doplatiti
platí i pro vystavování se záření, čiliže vzhůru na fukušimu
Odpovědět