buc11 alias buc

Tady si každý můžete založit svůj vita-deníček.
Podmínkou je, že název deníčku bude začínat vaší přezdívkou.
Viz vzor.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

macik píše:
Pavluska píše:Napsala bych i něco k Macíkovi, ale tohle téma ještě až tak do detailů veřejně nedávám
jojo, to známe, tydle stydlivky :-)...my, co vo tom bezostyšně kecáme, ve skutečnosti zažíváme úplné prd, ale ty stydlivky, ty maj reálný prožitky mnohem obsáhlejší >:-)
jako by mě znala, potvora. :mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak dnes skvely zazitek s nadhernou, teda predpokladam i kdyz mela masku, prihazovackou betonu ale to uz by se mi neverilo a tak to necham na pristi rok, letos mam jiz vysexovano a tak mohu v klidu bez vnejsich a vnitrnich tlaku douzivat.
Nicmene ten den uz ani nevim kdy to bylo, sem se zdrzel na netu pak prutrz jak loni, kdy sem nevydrzel psychicky a sel se nechat postipat do cina hotelu od vseho moznyho, tak ted vyckal, pokousanej jak mameluk, neb nejvic kousou v internetarne{zmenil jsem tu za 6 kc, na tu za 9, tu jich je min], tam jsou nejvic vyscany a vi kde jsou ty proudy a jak jsme zabrani a to ja su tam jeste navlecenej v teplakach s kapuci a stejne mne dostanou, konecne prestalo, je po 10.te, tma jako v pytli, zadni blikacka nefunkcni, svetlo na hlavu nemuzu najit i kdyz 3x prohledavam tasku, ovsem za kibicovani prihlizejiciho majitele, manzelky, a ruznych mrnavcu, takze se nemuzu soustredit, v duchu nadavam do thajskych zlodeju, doma se pak omlouvam neb v kabeli nachazim a vyrazim dom, po hlavni to jeste de , ale 4 km dom zahradama, vetsinou bez svetel kolem 3 klasteru{je to jeden z zivotnich paradoxu ze mnisi vychovavaj ty nejkrvelacnejsi bestie], vsichni zalezli, tusim tezke chvile a taky nastaly hned u prvniho, zkonsolidovana smecka, ktera je pres den jak milius, zurive dorazi, ale tady jsem lehce s kopce, tak sprintem ujizdim, vubec ale nevidim na cestu, coz mi znemoznuje jet rychle abych se vubec udrzel na asfalte, u druhyho totez , ale mam obavy u 3. tam je to do kopce a mam s nima potize i ve dne a taky ze jo, konecne vytahuju bambusku a je jich vela a ani je nevidim, hned vudce vyciti mrtvej uhel, jako pravak ho mam sikmo vlevo dozadu a zrovna dyz se trefuju do cisi kebule, zakusuje se mi do leve mizuny, ale nastesti tak akorat pres tu kvalitni pryz. Nemuzu ho bacit, nemam tim smerem rozmach tak ho aspon roztrepenym koncem picham do voka, coz zabira a pousti se, neb se zakouslym psem se blbe slape, to uz mam napul vyhrano, je kopecek dolu kde ziskavam rychlost, ale tma jak v riti a je tam najezd na most, modlim se abych se trefil, skoncit nekde v krokodylich slzach sem si pral nejmin, jelikoz pisu tak sem se strefil, pak uz jen bezne najezdy jednotlivcu, kterym sem po psotniku{uz vim z ceho to vzniklo] nevenoval ani pozornost, zaskocil jsem je neb sem ani nemaval bambuskou. Dalsi den ze dam jeskyn, ale jen jako cil, normalne je nesnasim, jenze asi po 10ti km, kus betonku, podobny na jakym si rozbil hubu a koleno tumba johanson, oni totiz domaci, zbyde,li jim doma beton, dou to vylit na silnic do nejakej diry, jenze dalsi dobrak to rozjede, vznikne guca a ztuhne. Ja jsem se sice nevymlel, ale zase nevydrzelo zeslabeny kolo tak vosmica, s vypetim sil neb to pekne drelo, dorazil do prvni motoopravny, kde jsem zkusene behem pulhodky proved opravu, ale ne tak dokonale jak minule, na priste to bude chtit novej rafek. Libil jsem se i majetelum, zvlast zena skvela mechanicka mne chtela angazovat. Dalsi den ze skusim tu reku jak jsem se do ni bal a vynikajici, utvorilo se rameno ve vyssi vode a tak je tam skvela 50ka s pomerne cistou a i teplou vodou, dnes uz trochu horsi, neb voda klesa a uz se to tam tak necisti, ale furt parada
jeste sem to vzal na sever k ostrovu ko pitak, na kerym ziji dle textu na molu domorodove, podobne asi jak v kiri wongu a to znam, molo bylo z desek a mne se zdaly podezrely uz zespodu a fakt jedna potencialni thajska navstevnice se propadla, ale mela nastresti tlusty stehna tak zustala viset zaklinena, nastesti su vysokej tak jsem ju tlacil nahoru a oni si ju zas nejak vytahli, takze navstevu ostrova sem rovnou zamit, ostatne popojel jsem jeste kousek, tam furt km plage a plage a byl odliv, tak sem se sel jako vykoupat ale byl jsem tak daleko, ze sem uz nevidel ani na pasport a furt po kotniky, takze predpokladam, ze na ostrov bych se za chvilu dostal , neb sem byl uz v pulce a tak se vratil, u brehu si leh do ty horky vody, tak 33 mozna 34, jen jsem se obracel na bricho nebo zada a myslim, ze jsem i usnul, neb jsem se zakuckal vodou, sem tam mne neco i z toho pisku kouslo, ale jak jsem se lek tak jsem to zviril, ale rek bych ze krab. Vecer sem tam zajdu za subunem, popiju, no oni si taky daj, maji tam namocenej zensen v tom mangostinu a do malych stampelek si chodi nalejvat, ja jim to nechavam, piju svy, ostatne, stejne nevim kde by mne subos ubytoval, nasackovala si tam totiz jeho zena bratra s rodinou, tak nevim. Nabidli mne vylet na phuket na vikend, ale je to daleko tak asi odmitnu a budu se dal valet u brehu nebo v rece. Do durianova chodim pravidelne, dnes rano konecne stesti s kanjaem, chtel 48 kc za kg, stahl jsem na 42, ale je to klenot mezi klenoty, lepsi nez cany a o dost, pred chvilou jsem se vratil a vzal jeste posledniho za podobnou relaci, chtela mne dat jeste malyho zadarmo, ale nekdo mrcha ho uz odchmatol. Takze i navstevu ranongu vidim ohrozenou, kvuli svy lenosti a spokojenosti tuna, dnes jsem napr. hodinku nad rekou na ostruvku meditoval a jak votevru voko, mnisi stoji naproti a koukaji na konkurenci, tak jem jim pokynul, rozmotal se z takrka lotosovyho posedu a predvedl svou oblibenou plaveckou sestavu. Kdyz jsem kouknul byly uz pryc, ale zas prisli opice a plavali se mnou, taky je nemam moc rad, neb v lamee termalku se taky nasackovali, jedna je tam krmi, tak vyvadi a delaji do vody, rovnez tam i kopuluji a jine hratky, mne to teda nevadi zvykly na sracky.
Jeste mne potesila fotka na centrumu psa, zapadlyho ve snehu jen cumak cucel, jeste bych ho prislap.
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od zaklinac.dan »

tak jsem byl pár dní mimo a nepamatuju si logy, tak jsem nemoh zareagovat. ale nemůžu neokomentovat bucovo "námluvy". fakt odvaz! jsem četl, že není jóga bez tantry a obráceně. možná by chtělo okomentovat, jak to pomohlo józe ;) taky mě už při mém předchozím rýpnutí napadlo, že zasponzorováním nějaké té domorodé karmajogínky by si buci možná snížil rozpočet na jídlo a možná by to i pomohlo na cestě k snižování krmných dávek :D jo a btw: jak dopadl vůbec tvůj klinč s lb? jsem něco na tomto foru počet, ale jste fakt psavci, všechno se nedá. sem si na tebe párkrát vzpomněl, když jsem absolvoval své vycházky, proložené protahováním a poběhnutím, když mráz štípal v nose, že by jim to asi nevyhovovalo. že zdejší zimní podmínky jsou velmi vhodné pro nejvyšší formu cchi-kungu zaměřeného na mozek a míchu. a při tvé slavné invenci by si určitě přišel na nějakou tu ledovou kapalabhati a podobně (nejlépe pod vodopádem) a že by si možná ty borky přemluvil, aby radši s povděkem přeskočily do teplé veverky nebo krysy:)
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

s LB stale v klinchi, az dozni dojezd, dam zpravu o stavu
vcera, ze si dam po nekolikadennim povalovani do 40 km, zas nejakou etapu, rano ovsem napred jogovani, pak WC, delam oboji dole na brehu reky, je tam pisecek, vyhrabu diru a pak dukladne , no dukladne, proste tak nejak zasypu a pak hraju hru minove pole neb uz jich tam tak 10 je a nevim kde, zatim nemam zadny body, ale zrovna to rano tam potkavam domaciho, neco si vyhrabava zrovna na minovem poli a dava do flasticky, zatim je taky bez bodu a je dobre ze nas je na hru vic, ale zas aby mne nevykop, tak se ho ptam co to sbira ale neporozumel jestli je to pro neho nebo na ryby ty korinky, no uvidime. Tak ze si dam termalek a volim trasu po pobrezi, koupu se na 3 plagech, paracek, jak jinak a v 15:00 v termalku, to uz je voda chladnejsi, tak si dam 3 rundy bez vopic, jednu plechovku a vidim 4 mnichy mirici mym smerem, ja popijejic to pivo. Vim co se slusi, halim se a otacim k nim abych nebyl zady, 3 jsou normalni, jeden s brejlama a jeden ve zlutym znacne osuntelym habitu proti ostatnim, hubenej, vic nez ja, typickej asketa, meri si mne ale nic nerikam, mam respekt, ti ostatni ho totiz silne uctivaj, trochu to kazi koupenim a pak i cucanim barevne bublinkove vody, ostatni se hned ladujou oplatkama, prodavacka jim to nesmi podat, tak polozi penize i zbozi na lavicku a oni si to berou. Svazek bankovek byl taky vetsi nez muj a to sem zrovna domnenoval 50 liber. Pak prichazi chlapik co sem se s nim bavil vo opicich a von to jejich ridic, skoda moh sem vyzvedet vic, pak prijizdi s novym nakladackem nisanem a vodjizdi a ja neznaboh abych slapal.
Cesta zpet vcelku v pohode, na plage jsem nasel novou, skoro 2metrovou bambusku, ale nevyzkousel, coz se vecer ukazalo chybne. Jinak po ceste durian, mango, uz mne ale ovoce trochu leze krkem, nebo spis neleze do krku, ale bojuju statecne. Subun mi dal 2 trsy bananu, uz jsou prezraly a nemuzu je ani videt. Ve meste meloun, ale ziza jak blazen a tak sato bier a abych se vyhnul ovoci vymyslel sem michani s laktasoyem, maji cokoladovou pullitrovku za 9 kc a vznika i s pivem zvlastni napoj, jinak laktasoy je plnej ruznejch doplnku, tak konecne vim o co gou, zatim zadnej ucinek nepocituju, mozna mi jen roste bricho. Vecer velkej trh, tak kupuju este pivo a neco v sacku a micham a piju a zacinam si rikat, ze dyz mam ten novej prut, ze bych mel jit do souboje a neujizdet, uz je zas tma, na podiu moderuji a pousti hudbu, uvidi mne a nuti na podio, rikam mu ze to je zbytecny, ze i tak sem vetsi nez on a su dole a pak jeste se vracim pro zapomenutej mobil v nabijarne, kupuju pivo do tastice a valim, hned u prvniho klastera nasazuju celovku a nastavuju varovne blikani a beru prut rovnou do ruky. Volim i prevod do pomala, abych neujizdel. Nikde ani noha, u druhyho rovnez, stejne jak u 3., jelikoz jsem asi lehce piclej tak citim trochu po tom strachu zklamani a jak projizdim kolem hospody zamyslenej uz blizko domu, tak jsou tu snad vsichni, i kdyz drzim hulcici stale akcne, tak jak vjizdim do stinu, tak jak jsou v kruhu kolem mne, ale asi dost daleko, neb pamatuju, ze jsem jednou svihnul ale patrne nic netrefil a pak uz lezim pod kolem nejak do neho zamotanej, tvar jeste na teplym asfaltu, koukam okolo, pocitam pse, je jich tak 11, ale maji odstup, jsou z toho nejak zarazeny a jen postekavaj, jako by se bali ze za to dostanou, vzpamatuje mne blikac, ktery stale varovne na me hlave blika, jak dyby pristalo cudne UFO a tak snazim se vymotat, ale to uz vybiha zenska, tam bylo tech psu nejvic, asi jim to vytyka a chce mne zatahnout dovnitr, ale jelikoz je tam svetlo a urcite komari a nechcu videt zatim rozsah, tak vykrikuju ze je vse oukej, cemuz stejne nerozumi, pak vyliza i chlap odnaproti a zacinaj si neco vysvetlovat, vyuzivam situace, skacu na kolo, hulku znovu v ruce, ale jen par psu de chvilu se mnou a valim k subunovi, pri jizde si uvedomuju, ze riditka smeruji v ose, ale da se taky tak jet coz sem dosud ani nevedel. Valim k subunovi lizat si rany, v podstate jen odreny a narazeny lokty a kolena, ruce skoro dobry, coz je zajimave, neb na bruslich na lokty nepadam. U subuna na wc, uvazuju cim vyskrabat ten sterk, pomerne cistou zachodovou stetku zavrhuju a delam to jakymsi kartackem doufam ze ne psim. Subun odbiha do bushe a vraci se s nejakymi zarucene lecivymi listy, ale odmitam a polivam si to 4 roky proslym jodem koupenym zde. Jelikoz se ani pivo nerozbilo tak s laktasoyem dopijim a se subunem na mopedu jedu o pulnoci jeste pro jedno, zajeli jsme nekam hluboko do zahrad prej ma otevreno nonstop, i kdyz bylo videt ze sme ju vzbudili. Rusim dnesni vylet na Phuket, davam si sanitarni den, rano kontroluju zraneni, ale nejhorsi je hlava a stale mokvavej loket. Tak medituju na brehu, v noci blesky a cerno, ale tesne nas to minulo, ale reka je hned o pul metru vejs, jogovat moc nejde, tak jen neco, vyrazim do mesta, premyslim jestli je rozumny se spravovat tim cim sem se dodelal, ale v soucasne chvili jeste nemam jasno, nicmene koupil sem si uz listek na patek do bangkoku, tak musim zapremyslet, jak se zklidnit, abych tu dozil. Ted se chystam k lazebnikovi a pak se smocit do more a vecerni trh tentokrat v usti.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

nejsem si jistej, jestli by mě tohle bavilo, asi bych cestoval se samopalem :D
P.S. oteplení! hurá! aktuálně: 7 °C nad nulou, jupííí
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:nejsem si jistej, jestli by mě tohle bavilo, asi bych cestoval se samopalem :D
P.S. oteplení! hurá! aktuálně: 7 °C nad nulou, jupííí
tak to si uz ani nezalyzujem
ono to svadi k myslence, ze jsem byl na mraky, i kdyz opilec jsem na prvni pohled vetsi nez ti moji, neb uz tam nesedavaj, cuci na bednu a vypijou tak pivo,ale mam male kolo a nohy musim presne trefovat do tech mezer mezi berany a packou, a to se mi casto nedari i bez mavani lati.
Je pravda ze ztraty jsou trochu vetsi nez jsme cekali, ale vitezstvi, tedy preziti bude nase.
Delam si navic takovy osobni vyzkum, jak vazny stav mne prinuti se sebou konat a ten nastal prave vcera a trochu pozde. Dorazil jsem se sackem s jakymisy skeblickami, vajickem v prepalenym voleju, glutamatem, palivou omackou a buhvi s cim. To uz sem si nedal ani pivo nemaje chut, predtim jeste durousa manga, babka uz slevnila na 15 kc kg, coz jsou dva obri, ale uz mne tam kvasi celej den na slunku, spolu s velkym segmentem durianu a 2 papajama, ktery sem konecne zas objevil. Ze soboty na nedelu, celou noc prutrze, ale jurek opet vydrzel, i kdyz 10 cm vody tam nateklo, ovsem chybou stavece. Horsi bylo ze mi uz bylo pomerne nedobre a namnozil jsem faunu, na kterou telo neni zvykly. Tak jsem v tom lijavcu provadel bosej a neoblecenej odskoky do bushe, ze to dam jako rano do poradku, horsi bylo kdyz prestalo, neb komari dostavali extaticke zachvaty, jaketoze hostiny se dockali. Nicmene vse jednou skonci , nanosil si igelitaky s piskem kolem stanu, ze to vypada, ze se chystam se stanem na vzduchoplavbu. Jeste sem vyrazil k mori, ale nic moc a este sem si namocil loket a zas se rozkvasil. V 18:00 zalehl a vstal pred chvili v 15:00, kdy konam suchacek. Nevim co mne to napadlo, ale myslim, ze sem tu v asii po prvni koupil vodu, ani sem nevedel kde ji hledat a blbous dnes v poledne si dal loka aniz sem musel a zbytecne jsem celou reaktivaci zpomalil. Bezel jsem to jeste zachranit koupenim placatky thaj whisky, ze bych si jako urychlil dehydrataci. Jinak rano sem se musel presunout k rece jen pod moskytku, ve stanu bych nevydrzel v tom vedru, byla to parada, akorat sem nepocital, ze nekeri namornici, zacnou u mne kotvit a vylizat na breh na pokec. No, odmitnout sem to nemoh a chteli mne vzit i na more, ze tam se zaludek spravi, no to si nejsem tak jist. Ted jsem vyrazil na kole pianko na net.
Jinak uz jsem si to nacvicil a vybojoval uz 3 vitezne vstreci se svihnutim po rypaku, takze za chvilu to bude srovnany, jestli zas nezaboduji.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: Delam si navic takovy osobni vyzkum, jak vazny stav mne prinuti se sebou konat a ten nastal prave vcera a trochu pozde. Dorazil jsem se sackem s jakymisy skeblickami, vajickem v prepalenym voleju, glutamatem, palivou omackou a buhvi s cim.
to je humus; mé tělo tohle velmi těžce snáší...
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

zitra to tu balim opoustim konecne kolo, musim se jeste zitra zas naucit chodit a vecer vlakem bangkok, tam uz jen 4 dny u bazenu s drinkama a pak at se deje vule bozi
predvcirem sem se vydal k subunovi, ale nebyl doma tak sem tam pojedl melouna mel jsem nadhernyho z trhu a ananasa, a to mi s vaznou tvari nabizela mrskavce z vlastni zahradky, vevnitr naruzovela okurka, ale podarilo se mi odmitnout a tak snedl 2 svagr, s komary to bylo alarmujici, a presto ze su tam navlecenej v tom vedru do teplaku a vic vrstev, stejne mne tema dlouhejma sosakama nejak dostanou, ostatni v trenkach se furt placaji a libuji si jak jich je malo, prej kdybych tam byl o povodni, ale ja na to kakam zpocenej jak tele odjizdim a lezu do stanu, za chvilu na situ mrak komaru, ze uz zacinam verit, ze zajdankovi delali komari sadlo. Za chvilu je tam subun v trenkach i pres sero a to nepruhledny sito vidim, ze ho hned obalili jak mne v kriticke noci, on jen zvysil frekvenci placani asi jak kolibrik kridlama, jak jsem se vzpamatoval prosim ho, pls, subun go home,ale staci mne jeste rict jak koupil motorek k letadlu, jak kdybych bez teto informace neusnul a jestli se nechcu kouknout, drzim zips, aby nemoh nahodou otevrit a volam, ze urcite prijdu zitra a budeme poustet jen at uz jde, tak nakonec rezignovane, ze je tady teda dost komaru, seda na moped a odjizdi, komari se zas vraci na moje sito.
Jinak navratovka po whiskosuchovce byla excelentni, nakvasenej durian sem vyhodil az po pulce snezeni, stejne tak 2 hodne prezrety manga, ale po tom durosovi excelentmi, pak par mandarinak a za hodinu 3 deci sojamilku se zvysenym ca, abych vyrovnal mineralni hladiny. Vse probihalo oukej, tak jsem dal jeste celyho melouna a nekoupil ani jeden sacek ani pivo. V noci klid a rano snad nejtuzsi stolicnaja z celeho pobytu, az sem se zpocatku lek, jestli mentalni prikaz behem prujmu zahustuj, nebyl prilis rizny. Vcera uz sacek, ale fakt vynikajici, zelenina v kokosovym mliku dusena, to bych fakt mohl, kdybych se teda chtel nekdy zbavovat NLB.
vcera jsem to trochu prepisk 2 piva, strik a trochu subunovy zensenovky, stravil jsem tam 2 hodky, pekne jsme si zaklabosili za stejnyho prubehu jak obvykle, akorat v 8:42 normalne naraz vsichni zmizeli, teda ti komari, nechtel jsem tomu verit a tak jsem zustal navlecenej i s kapucou, ale bylo tomu tak, asi byli uz u myho stanu a cekali na prijezd, kdy lezeni do je kriticky bod, ale myslim jen 2x, jsem tam mel jednoho, vedel jsem to, ale ani v tom malym stanu nedokazal uhonit div sem si ho nezboril, tak jsem se nechal dokousat a rano, precpanyho neschopnyho letet, jek sel ven sem ho az venku zabil
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak už jsem tady, blé a jupí zároveň
v bangkoku vstreča s oldou a vynikající, už vím proč nepotřebuju babu
užívačka v basenu, na trhách, na bruslích, 2x jsme vysmýčily fruit bar, kde za 110 kč se lze krmit k prasknutí, což jsem i činil, nakoupil 5fingrovky v kůži, yas málem nestih letadlo a tak dokola
takže v dubnu zas hurá na hledače letenek
hlavní cíl letoška zní:podzimní spain
zrovna jím dovezenýho kokosáka a papaju, táhl sem toho asi 14 kg
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Vííítéééj!

Jsem rád, že jsi v pořádku po dlouhém cestování zpátky, ale je mi jasné, že tam asi bylo líp.
Ani nevíš, jak tuhým mrazům ses tady vyhnul, vyšlo Ti to skvěle!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
dvdmchl

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dvdmchl »

Babu stejně potřebuješ. Z toho se nevykroutíš.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

dvdmchl píše:Babu stejně potřebuješ. Z toho se nevykroutíš.
já už se naštěstí vykroutím,
v sobotu jsem konečně zprovoznil vodu, když jsem ve čtvrtek v noci tahal kýblem vodu ze studně na spláchnutí hajzlu a nebýt tam trubek, tak sem tam asi do těch 8m i zahučel a vzpomněl si zároveň na potenciální komunitní zájemce, že tu nejsou na zkoušku. A to jsem myslel jak jsem to letos zabezpečil, nicméně při příjezdu vrčí a nic, tak demontáž, už jsem tak rychlý, že mám aspiraci do F1, táhnu čerpadlo do práce, podaří se protočit, prasklinu nenacházeje, montuji do vodárny, ono točí a nic, ale zdá se mi jestli to není pomalu, tak demontáž, opět s lepším časem a do bořetic 8km s elmotorem, není doma tak sedím před domem a přemýšlím, jestli není levnější návrat do thajska. Naštěstí přijíždí i s manželkou a přesto že spěchá do hodonína, ještě v obleku zkouší a sděluje, že i když vevnitř mokrý, že v pořádku a ať to usuším u kamen, chce 20 kč, ale dávám 50, kvůli fleku na jeho kalhotech. Doma montáž a nic. Tak demontáž a zkouším zapojovat přes hadice jakože z kýblu do kýblu, fšude to stříká, su celej mokrej, ale jestli to funkuje jsem z toho nepoznal, tak odjíždím se spinačem ke kamarádovi do klobouk, jestli to nejede jen na 2 fáze. Nejede, a je to prej celkem v pořádku, tak jsem od něho vyzvedl aspoň rozmontovaný výrobník koloidního stříbra. Pak mne napadlo jestli nevisí záklopka na koši ve studni. Dycky bývalo málo vody, že jsem na to dosáh, tak instaluju žebřík do studně a lezu dolů, ale vody jak sviňa, tak provádím měření hloubky a je to aspoň, 1,6 m daleko. Asi v pominutí smyslu se vyslíkám a v hloubi studně, kdy vidím na hoře malé kolečko světla přemýšlím, jestli to ještě jednám já nebo LB. Asi LB neb se ponářím do vody, ale velmi rychle sem přišel na to že nemám šanci tam dosáhnout a valím dom si sednout na kamna, za hodinu už zas oblečenej do relativně suchýho lezu opět dolů s hasákem, že to vlastne vždy šlo tu 6m tyč odšroubovat, asi jo, ale ne mne, ztratil jsem pravděpodobně už dost sil, a tak mi velkej hasák vypadává s hlučným špluchem a znovu doneseným malým to už nešlo, tak sem chvílu mlátil aspoň do trubky a tím se mi ulevilo a nakonec vrátil vše do původního stavu, a ŠEL DRUHÝ DEN OPĚT do práce KONZULTOVAT, TO UŽ BYL PÁTEK, vyzbrojen spoustou rad vrátil se domů a zas 2 hodky zkoušel ty nesmysle, ale náhle jak jsem to zapomněl vypnout a nechal cez minutu běžet tak se to chytlo a vodu natlakovalo. Voda tam dole ještě z něčeho crčela ale to jsem nechal opět z vyčerpání na sobotu ráno, kdy jsem celou akci po 3 dnech úspěšně završil. Mimochodem, toto se opakuje pravidelně co 2.rok a to v prvních 6ti letech jsem musel nechat 3x převinovat elmotor po zatopení vodárny po dešťové průtrži, to jsme si ještě s ženou spočítali, že nám vychází litr asi na 40 kč, za což jsme mohli kupovat tu nejlepší destilku z hradce pod 7 ppm.
Nicméně v so jsem již připravil kus půdy a zasadil hrach a zteroval první pole na výsadbu, rovněž nasadil sazenice rajčat paprik a okurek a dalších, dnes sem je dotáh do práce neb doma jest stále kolem nuly, např. ve vaně mám kus ledu o průměru půl metru z kýblu a stále se nerozpustil, i když sem se už sprchoval teplou seděje na něm.
Nostalgicky pojídám manga a papaje zakusujíc jabkama vzpomínajíc na ovobar s oldou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

Týýý jo sis teda užil s darlingem

Tys makal a já zatím v sobotu vegetil na výýýsokýýý rozhledně Horní les a kochal se nádherným pohledem na sluncem ozářené Jeseníky a Praděd a říkal si, jestli mám brnknout MichalS, když už jsem skoro u něj.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:Týýý jo sis teda užil s darlingem

Tys makal a já zatím v sobotu vegetil na výýýsokýýý rozhledně Horní les a kochal se nádherným pohledem na sluncem ozářené Jeseníky a Praděd a říkal si, jestli mám brnknout MichalS, když už jsem skoro u něj.
ty brďo, já to tam mám kol svojanova prochozený a tam sem nebyl,
včera sem si dovez balík slámy už několik let naleželej jakožto podklad do pařeniště, trochu jsem se zaprasil, ale ten bude pěkně topit. Uvažuju, že bych šel letos i do melouna.
za chvílu brno, možná zahájím korčuliarkou a beru i kolobku do bazenu a hospody
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Právě jsem se vrátil z pásu a nečekaně forma ani hovedo, úplně v pohodě 14kou 7 km, což jest rekord a to po 7týdenní absenci běhu, mohl bych to přičíst spešl thajské frutariánské dietě, ale neudělám to,
přičtu-li včerejších 10 km na bruslích a pak totéž i na kolobce, s plaveckou vložkou, kde jsem si všim svého nechutného opálení i když jsem se poctivě snažil o opak, tak jsem navýsost spokojen a cítím se až nečekaně podezřele skvěle a tím pádem jsem shovívavý ke všem a věřím, že s výpady proti rudovi jsem nadlouho skončil a tudíž v pohodě zde skousnu i přítomnost hochů z bůček.cz nebo Mňammňamvařečka.com. Již se těším na zítřejší výběh lesním porostem, doufám až ke stožáru.
Včera na bruslích, kroužeje u hypernovy, kde bylo naprosto liduprázdno krom 3 holčic, které jsem bez brýlí zaregistroval dle voňavek na 30 m podobně jako cempedak, mne zastavily, jako ať si dám s nima, když konám také výkony, okusil jsem kofolu silně říznutou neznámou lihovinou levné provenience, prej jakože bojkotují školu 16tileté učnice a že prej mám dobrou teplákovku, a kde jsem ji jako sehnal, vzal jsem si totiž bývalou synovu s kapucí z jeho gymnaziálního metalového období s nějakou horrible malůvkou a nápisem get off což nevím co v této souvislosti znamená. Jelikož byl autem a nemohl pít, tak prej ať přijdu večer, že je kdesi v blízké vsi nářez, ale jen jsem i kvůli zdeninovi jakože zalitoval, že možná jindy, odraziv zpět do svého životaběhu.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

včera jsem měl přebytky enerdži, že jsem ještě musel roznášet fekalie abych se jí nějak zbavil, bylo toho asi 800 litrů, hlavně jsem tím zaočkoval slámu v pařeništi, aby dobře topila, pudu asi letos i do melounu. V septiku byl ještě led cez 25 cm, musel jsem ho napřed rozmlátit.
v úterý, jak jsem byl mimo sebe jakožto rudův následovatel a koupil ten hořečnan jsem koupil i fialový sadbový brambory 20 kč/kg (v meziříčí za ně chtěj 66 +dopravné a balné), chtěl jsem 35 kg, měla naštěstí v osevě jen 10kg a je to pořádnej pytlík a to už brambory aspoň 5 let nedělám a aspoň 100 let už nejím a tak bych moh udělat o víkendu něco pro zdraví, že bych si udělal jako španělskou tortilos, ale to jen v případě, že mi zas přeskočí, tentokrát ovšem bude-li mi nevolno, pude to přes tu hodnotu ven
včera trochu zklamání z galia melounu, chtěje to vylepšit předposledním půlkilovým mangem, zjištěni centimetrový červíci, s kterými jsem se setkal tam jen u hodně jetých, a já na cestu koupil skoro nedozrátý tvrdý, tak že by to napíchly ještě takový? Pár bílkovin jsem sněd jako obvykle.
Dnes na kole, ale bylo to na hranici kol-3°C. Dnes je MDŽ, doufám že se naše baby pochlapí a něco votevřou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:Dnes na kole, ale bylo to na hranici kol-3°C. Dnes je MDŽ, doufám že se naše baby pochlapí a něco votevřou.
taky už sem byl, teďko pondělí úterý, sice ráno -8 ale ušlo to, kolo je droga. Včera -11, to už se mi nechtělo a dneska nám sněží.
Babám s měl vzít Kadarku, mňam. Kolik jich ešče máš :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:Dnes na kole, ale bylo to na hranici kol-3°C. Dnes je MDŽ, doufám že se naše baby pochlapí a něco votevřou.
taky už sem byl, teďko pondělí úterý, sice ráno -8 ale ušlo to, kolo je droga. Včera -11, to už se mi nechtělo a dneska nám sněží.
Babám s měl vzít Kadarku, mňam. Kolik jich ešče máš :)
tady má taky sněžit, tak uvidím odpoledne, kola mám po těch týdnech docela dost, to brusle jsou droga, z thajska se mi líbila nejvíc projížďka v lumpiniparku
ostatně úterý v čr jsem si užil srovnatelně jak tam, v něčem i víc
tady kadarku nepijí, tu jsou vinaři, preferující kyseliska
nevím, mám jí plnej sklep
zrovna jím močenej mletej len s medem a makem, po hrsti ořechů pěkná tuková bomba
už mi daly sovětský koňak od ukrajinců, docela dobrý
kurňa, napadl tady sníh
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od macik »

buci, jsem teď víckrát na youtubu narazila na tvou oblíbenou banana girl a též se mi líbí....ale nemůžu nikde najít v souhrnu tu její filozofii....jakože jsem pochopila, že jí ohromné množství ovoce a hrozně moc pije a dost sportuje (tam ale nevím žádné detaily), ale zajímalo by mě to komplexněji...musím teda říct, že když jsem se zelovocem snažila dostat na doporučenou kalorickou hodnotu, tak jsem málem scípla, jak jsem byla přežraná, ale zas má holka pravdu, po dokončení trávení břicho splaskne.....i když ten najezenej stav je pro mě teda fakt hroznej....tak furt jako nevím, jak s tím naložit a hledám podrobnější info...na 30 bananas a day se nějak nemůžu zorientovat, nic určitého, to maj info je v prodávaných knihách? nevíš?

jo a jak tak zmiňuješ to pěstování melounů, to je nějaký těžký? potřebujou spešl živiny? bych to též ráda prubla...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

macik píše:buci, jsem teď víckrát na youtubu narazila na tvou oblíbenou banana girl a též se mi líbí....ale nemůžu nikde najít v souhrnu tu její filozofii....jakože jsem pochopila, že jí ohromné množství ovoce a hrozně moc pije a dost sportuje (tam ale nevím žádné detaily), ale zajímalo by mě to komplexněji...musím teda říct, že když jsem se zelovocem snažila dostat na doporučenou kalorickou hodnotu, tak jsem málem scípla, jak jsem byla přežraná, ale zas má holka pravdu, po dokončení trávení břicho splaskne.....i když ten najezenej stav je pro mě teda fakt hroznej....tak furt jako nevím, jak s tím naložit a hledám podrobnější info...na 30 bananas a day se nějak nemůžu zorientovat, nic určitého, to maj info je v prodávaných knihách? nevíš?

jo a jak tak zmiňuješ to pěstování melounů, to je nějaký těžký? potřebujou spešl živiny? bych to též ráda prubla...
ode mne se žádných rad nenadáš
vyprávěl mne o ní olda, ale mne detaily nezajímají, mne stačí, že existuje, stejně jak harley, jeho žena, mimochodem, on se s ní seznámil když byla silně při těle dle oldy až šerednička, ale s harlejom se dala na fruity a jeho styl a teď je z ní štíhlá krasnice, stále se na netu někde vystavujíce, ale já nic nečtu, stačí mi to tady
tak aspoň neco v mém případě,
1. v každým případě při konzumaci velkých kvant ovoce jest nutné mít čistý trakt, poznám to tak, že se mne tam nic nezdrží a nejpozději 2.den ráno je vše pryč, proto dělám-li nyní šanky je to o ničem, páč nic zajímavého jak v minulosti se neobjevuje
2. Já jím jen přezrálé ovoce pokud možno pouze v tekutém stavu , cokoliv se mi podaří vyčlenit tuhého jak v ústach tak v žaludku, dávám to ven, třeba i durianová vlákna
3. Součástí jest dobré a i dlouhé mělnění těch tekutostí, aby se v žaludku nezdržovaly a stačily plynule odcházet.
Daří-li se mi takto, pak vše probíhá hladce, tělo neaktivuje ani HCL ani inzulin, to potřebuje pouze na shity, slupky z rajčat a paprik a i s podivem paradoxně na nezralé ovoce.
4.u holčice jsou ještě velevýznamné její výkony spojené s výdeji, neboli u maratonu i těch 50 může být málo
Na melouny jest potřeba teplo, takže třeba na černé folii,
pak dost zálivky, ale po několika dnech a hodně
a pod sazenicu vrazit kus hnoja, či hnojiva, vůbec nejlepší je to v pařeništi.
Včera jsem si jich 12 vysadil do pěstebního substrátu
Včera hnusně, ve sněhové vánici si docela na kole užil, že jsem promrzl a tak šel doma jen dostříhat vinohrad. V práci jsem zkusil zelnou pollívku, výborná, ale opět mi neurobila dobře, až jsem měl pocit že přichází choroba, tak jsem dal ještě ráno zkrácenou šanku, taktak stihl autem namrzlou vzdálenost a včil to vypadá zas dobře, tak tu 36 ku odložím na pondělí a nachystané hodnoty nevyhodím.
Víkend vidím pracovně ve výsevu, ale musí rozmrznout povrchová kora.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od macik »

aha, dík, ta tekutost stravy to bude asi užitečný tip, ona taky hodně doporučuje smoothies, teda se zdůvodněním, že tak do sebe člověk rychleji dostane dostatečný počet kaloriií, ale ta tekutost tomu taky dělá dobře, určo....rovnou to tady testuju, jím zrovna modré hrozno (bylo v akci :-) ) a v ústech odceďuju šťávu...pecičky a šlupičky flusám...kultura stolování teda nic moc, ale stejně je ten zbytek lehce trpký, dobře se toho zbavit...

sehnat fakt zralý ovoce, to je teda v zimě opravdu fuška, včera jsme museli nakoupit úplně zelený banány, jiný neměli....bbý je, že ty fakt hodně zralý mi nejedou..zralý jo, ale určitě ne v tom stádiu, co to jídáš ty, to už mi prostě nechutná .... ale třeba hodně zralé kaki, kiwi, meruňky, hrušky, to jo, to mám taky ráda, ty, co už v podstatě tečou...

s tím zažívacím traktem u mě já fakt nevím..buď se mi velmi dobře čistí (což by mi přišlo s mou stravovací minulostí divný) nebo tam musí být nějaký přibetonovaný vrstvy, na které jedna či dvě procedury nestačí....mám za sebou hydrocolon, minimálně pět šanek, spíš ale víc a nikdy žádný ukrutnosti ven nešly, prostě stolice, průjem, voda, žádné zajímavé úkazy...možná hraje roli, že první šanku jsme s mamkou dělaly, když jsem byla ještě teenager...pak teda léta nic a taky jsem nikdy nejedla moc masa, ale jinejch šitů požehnaně, to zas jo...když fakt ujedu s jídlem několik týdnů a pak začnu zase s raw, tak je týden divočejší (chodím furt) a pak už vše vzorné, skoro až nuda...no, ono se asi nejlíp uvidí, až vydržím na raw déle než pár týdnů, že jo....to se třeba ještě začnou dít věci :-)


jo a ten substrát pod melouny jsi koupil nebo sis vyrobil vlastní? pokud koupil , tak kde? nemám moc důvěru k těm hornbachovým a podobným....
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

macik píše: ona taky hodně doporučuje smoothies, teda se zdůvodněním, že tak do sebe člověk rychleji dostane dostatečný počet kaloriií, ale ta tekutost tomu taky dělá dobře, určo....
sorry, že se vměšuji. ") Po konzumaci smoothies není od věci vypláchnout ústa čistou vodou, nebo alespoň zapít. V UK už píší na lahvičkách smoothies, že časté pití může poškodit zuby. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

tak substrát mám svůj i hornbaší, mně to nevadí
o víkendu vědecké testy s fialovými brambory a dušenou zeleninou, výborné, dokonce se mi podařilo vyvolat náznaky zanesení, což mne aspoň přimělo k letošnímu 2.mu sucháčku, obávám se že kdyby mně bylo dobře jako obvykle, zase bych se na to vykakal, musím si vzpomenout jak jsem vlastně tu vůli vyvolával
Dnes kolo,
víkend zahradnický, sázení, příprava půdy, roznos fekoušů atd
březnový věci jsem již krom ředkviček všechny vysadil
soused mi chce skácet ořech, zkusím dohodnout jen půlku, jiná obrana není, stejně by to nainjektoval až by scípl
http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo ... 8&online-s tím mohu souhlasit, hlavně o klausovi, tam to sedí na 100%, i jeho náznaky řešení bych schválil, totiž začít od sebe, tedy sebepřevýchovu a je jasné, že jde o dlouhé tratě, např už jen u sebe vidím jaký miniposun jsem já vědoucí za to půlstoletí učinil a doví jestli vůbec správným směrem
Přemýšlel jsem i, zvolil -li jsem správně slovo populistický a v podstatě ano:
1. slibuje se něco co nelze splnit, účelovým vybíráním faktantů, naši věc podporujících
2. Je to podáno způsobem, že naletíme a nutí nás to tomu uvěřit
Řešení: informace, vlastní zkušenost a otevřená ale rozumová interakce
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

ráno trochu trápeního na kole, hlavně v kopcích, ale protože jsem se aerobně flákal, ale to i kvůli zanesenímu
život je zas krásný, už se cpu, chtěl bych pravidelně, ale nevím jak na to
určitě by mně v tom pomohlo, kdybych se vracel do bukvic, takto i ty mandarinky se mi zdají boží, teď jsem měl ščávu ze litra: mrkev, řepa, křen, černá ředkev, česnek, předtím sýrnou patlaninu s medem, močené orechy, doma čeká poslední papáj s banánmi, hruškami, melounem galio a kantalúp, možná nějaký to jabko a kakavo
zítra brno se fším fšudy , už se těším
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: určitě by mně v tom pomohlo, kdybych se vracel do bukvic, takto i ty mandarinky se mi zdají boží
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:sýrnou patlaninu s medem
houby, Tys dal patlaninu? bych nečekal, že se s tím budeš dělat, ale je to dobrota, mi dost chutná, přesto už jsem ji neměl možná rok, jsem zjistil, že mi dlouho leží v žaludku (patlanina s banánem), tak jsem přestal. Nějak pomalu od receptů upouštím, v jednoduchosti je raw.
Už jsem jezdil minulý týden a od zítra doufám zas v pohodě na kole, těším se.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

Jindra píše: v jednoduchosti je raw.
Pekne :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Sweetie »

tak jsem rada ze jsi zas zpatky doma a ze sis dovcu uzil. docitam nestiham ale je to pekny zajimavy cteni jako vzdy :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Sweetie píše:tak jsem rada ze jsi zas zpatky doma a ze sis dovcu uzil. docitam nestiham ale je to pekny zajimavy cteni jako vzdy :D
sweeti, věřím, že někdy v létě vyjdou brusle-budějice-hluboká-nefiltr budvar
výtečný slogan v jednoduchosti je raw, já vlastně nevím přesně co je ta patlanina, ale u mne je to močený mletý lněný semínko s tvarohem, leží to tam ale co naděláme
koupil jsem i chlorid hořečnatý a děsný a nechutný, i prodavač volal ostatní, ať se dou na mne podívat že to chcu jest
dotaz: opravdu se to jí?, není to nějaká virtualní sranda? a jak?, na sucho, nebo rozpuštěný?, no nic
včera i když chladno sem si to užil od bruslí, koupačky, kolobky atd
přežil i dnešní posilku, musím začít běhat už denně, o víkendu to už snad pude naboso
odhlásím internet, tím ušetřím dalších 5000 ročně
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

buc11 píše:koupil jsem i chlorid hořečnatý a děsný a nechutný, i prodavač volal ostatní, ať se dou na mne podívat že to chcu jest
dotaz: opravdu se to jí?, není to nějaká virtualní sranda? a jak?, na sucho, nebo rozpuštěný?
Musíš to přehlušit v polívce ostrým kořením. Dost ostrým, no.
Ale ve smažených vajíčkách je ta nahořklá chuť docela dobrá, nekecám.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Zdeníno píše:
buc11 píše:koupil jsem i chlorid hořečnatý a děsný a nechutný, i prodavač volal ostatní, ať se dou na mne podívat že to chcu jest
dotaz: opravdu se to jí?, není to nějaká virtualní sranda? a jak?, na sucho, nebo rozpuštěný?
Musíš to přehlušit v polívce ostrým kořením. Dost ostrým, no.
Ale ve smažených vajíčkách je ta nahořklá chuť docela dobrá, nekecám.
no dobře vajíčka mám rád, ale prej jsou zrovna drahý
a kolik toho dáváte denně? mně hořká nevadí, jsem zvyklej na pelyňkovku, puškvorec a jiné dobroty, mne vadí ty chloridy, to je podle mne největší humus, z kterýho tělo neumí kloudně nic vzít a spíš ukládá, ale když už jsem tu půlkilovku koupil, tak to z vědeckých důvodů i zkonzumuju
múžu to zkusit i ve ščávách
a co do toho naložit čalamádu a nebo okurky?
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

buc11 píše:ty chloridy, to je podle mne největší humus
Jo? Já myslel, že chloridy by měly býti zdravé (mám nedostatek HCl). Ale subjektivně mi lépe pasuje síran (tj. epsonská sůl).
Já toho moc nedávám, jen když si vzpomenu, nemám dobrou paměť.
Hnát to až na pokraj průjmu, to je podle mě přespříliš.
Zkoušel jsem to kvasit v kysaným zelí místo soli, a ble, je to takový ňáký moc těžký nebo co.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

Zdeníno píše:
buc11 píše:ty chloridy, to je podle mne největší humus
Jo? Já myslel, že chloridy by měly býti zdravé (mám nedostatek HCl). Ale subjektivně mi lépe pasuje síran (tj. epsonská sůl).
Já toho moc nedávám, jen když si vzpomenu, nemám dobrou paměť.
Hnát to až na pokraj průjmu, to je podle mě přespříliš.
Zkoušel jsem to kvasit v kysaným zelí místo soli, a ble, je to takový ňáký moc těžký nebo co.
Nakoupil jsem zelí na čalamádu, tak to taky zkusím, podle mne se HCL z MgCl2 nenapomůže a to ani ze síranu. Podle mne jsou sírany, chloridy pro tělo nevhodná volba. PMN HCL je potřeba jen na trávení šhitů tělu nepotřebných, tak bych si s tím starosti nedělal
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

buc11 píše:koupil jsem i chlorid hořečnatý a děsný a nechutný, i prodavač volal ostatní, ať se dou na mne podívat že to chcu jest
dotaz: opravdu se to jí?, není to nějaká virtualní sranda? a jak?, na sucho, nebo rozpuštěný?
Nasucho, tos mě odrovnal :mrgreen: Dobrou chuť.

Chlorid i síran užívám stejně - rozpustit v čisté vodě (max deci vody, soli špetku až max lžičku), hodně rychle to exnout bez převalování na jazyku a zapít předem nachystanou čistou vodou nebo se zbavit hořkého ocasu kouskem ovoce. Ale další voda je určitě lepší, aby to bylo naředěnější a neleptalo žaludek :) Dát si hořečnatou sůl do jídla nebo do plné petlahve je zbytečný masochismus.

Prý se ještě lépe vstřebávají kůží, tak obklad, koupel...já to nedělám, ale určitě to taky funguje a bez pachuti.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od gabrielik »

Ty vole, že jesť suché. Veď to leptá. Čo ja viem, tak sa to sype do vody a riedi sa to do pitelnej podoby. Niektorí macochisti to popíjajú celý deň, ja som bola schopna to prehltnúť v pohari a zapiť čistou. Ale viac ako pol malej lyžičky naraz nedám :mrgreen:
Si nerobil niekedy očistu pečene? Tak je to podobne nechutné ako siran horečnatý.
Kdes i to kúpil? Dúfam že nie ako nejaké hnojivo :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

ale víte že já vodu nepiju, natož s nějakým chloridem, to by mi hned veevokovalo šanku
já to sumlal na sucho, ale mám ještě nějaký sliny tak se to zředilo
a my fakt jíme něco co leptá?
na očistu pečeně nevěřím, věřím jen na hladovku
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od s.arik »

Nad tím zůstává rozum stát, tak vodu nepiješ (nemáš žízeň, nebo ti to připadá nepřirozené?), ale bílý prášek si koupíš (:-) Koupele taky neprovozuješ?
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od gabrielik »

Lepta ci nie, ale jest nasucho sa to nedá. Keď vodu nemôžeš, leda by si si to dal do šťavy, ale znechutiť si šťavu chloridom hocijakým, no to neviem neviem.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

mám nějaký splín a nevím proč, pravděpodobně i kvůli 3.mu sucháčku, taky že som v práci, to vysedávání tu mi vyloženě stejně jak to vstávání neprospívá a konečně mi asi došlo, že sem se vrátil a v porovnání se mi zpětně zdá, že mi tam ty dny probíhaj i když nic nedělám smysluplnějc
Potěšily 2 víkendový běhy až ke stožáru, je to skoro po 8 měsících,
Dnes večer asi zarobím čalamádu (zas mám problém s mrkvou a musím ji zlikvidovat), ale spíš ve formě mletýho čatní a zasolím hořečnatcem, sem tam sem to cucal na sucho, ale mám dojem že to zatím nepotřebuju
dnes na kole
začal sem čistit jahody, to nenávidím,
11:15 jsem furt v práci, furt nám nejede softwer, chtějí abych navrhl podstavec pod kamna, ale přesto je mi už psychicky líp
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

ráno trocha trápení na kole v -4 a dost nasucho
v práci 4 mandošky a pocit, že život za to stojí a furt mi to ještě přetrvává
včera jsem přehodil pneu a celej večer mlel na čalamádu(cca 10 kg):zelí bílé, křen, řepa, mrkev, celer, topinouš, česnek a hořečná sůl,
Teď jsem to dojedl, tak 3/4litra včetně tak zpoloviny rajčatové ščávy a je to hodně těžký, ta vláknina je vyloženě škodlivá, měl jsem to zaščávovat vše, no příště
konečně mi zfunkčnili počítač, že jsem moh hodit fotky z thajska na rajče:
http://buc11.rajce.idnes.cz/thaj2012#P100212_19.52.jpg
je tam i děvče s košíčkem
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Hugo z Hor »

Pěkné fotky buci. :P
Akorát mi vrtí hlavou těch pár posledních snímků s návody (:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Jindra »

jo konečně začla cyklosezona, už mám 220 kilasů, dneska taky mínus 4
díky za fotky, už mám trochu představu jaks tam žil
ale máš malej stan :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

ještě doplňuju texty a chci upozornit na ty 2 ke konci holčice, jsou to usa frutounky ještě z blahé paměti květina servru než ho zrušila a tím nás i rozprášila, akorát trevora jsem adresově zachytil, byli to všechno skvělci a pohodníci, na fruktantech si užívající a prosperující, takových tu už moc nemáme
včil brno, už se těším za chvílu na korčule
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od dgm »

(Fotka cislo 44 mi na prvni moment pripomnela usek cesty pred hradem Svojanov)
:D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše:ještě doplňuju texty a chci upozornit na ty 2 ke konci holčice, jsou to usa frutounky ještě z blahé paměti květina servru
hned jsem je poznala. :D
Pěkné fotky. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

No nevim, mam z těch fotek takovej pošmurnej pocit. Jako by šlo jen o fruit, plage a noční ulice..

Svého času jsem si říkal, že se v příštím životě narodím v thai society. Kvůli atmosféře, které se dotýká tahle fotka. Hmm, jedna z velmi mála.. (resp. jedna?)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

Zdeníno píše: Svého času jsem si říkal, že se v příštím životě narodím v thai society. Kvůli atmosféře, které se dotýká tahle fotka. Hmm, jedna z velmi mála.. (resp. jedna?)
proč?
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Zdeníno »

Pavluska píše:
Zdeníno píše: Svého času jsem si říkal, že se v příštím životě narodím v thai society. Kvůli atmosféře, které se dotýká tahle fotka. Hmm, jedna z velmi mála.. (resp. jedna?)
proč?
No prostě jsou celkově taknějak milí, nepředstírají to. Asi skrze buddhizmus. Žil jsem v BKK v mimoturistické oblasti několik měsíců, a natolik jsem tam nasákl atmosférou, že když jsem pak uviděl evropského turistu, připadal mi jako cvok :).
Nicméně mají kupř. i trest smrti (před popravou k odsouzenému zavítá budd. mnich). Což je O.K.
Ale co se samotného buddhizmu týká, je odvozen od barmského, který je přecijenom o poznání lepší.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od buc11 »

dgm píše:(Fotka cislo 44 mi na prvni moment pripomnela usek cesty pred hradem Svojanov)
:D
jako ta vedle křetinky? a to jako od dolní lhoty?
no už trest smrti v budhismu mi připadá čudný
a též je mi čudné, že existuje budhismus thajský, barmský, srílanský, tibetský nebo čínský
a jezdit za procitnutím někam tam je pochabé, to musíme ve vlastní hlavě ať jsme kdekoliv
to je pravda že mě zajímá jen ovoce, plage a teplo(a ještě baby), ty večery to je jen špatný foťák v mobilu
až mě začne zajímat rybí tuk budu fotit v rybárně, až doplňky, budu fotit farmakofabriky
včera skvělý den, brusle ráno a ječtě večer s dcerou, bylo nádherně, akorát je na mě už moc pomalá, kolobka, koupačka, prostě skvělý den, mně stačí když je hezky a nejsu v práci, to je tu líp než tam, mám tu postel a záchod a pivo
včera jsem koupil na trhu skvělé hrozny za 35,9, a velkej ananas za 38, tak jsem na něj zvědavej, pak ještě hafo hrušek po 15, a v makru 4 římský saláty veliký po 13 bargain,
asi se v so vykaknu na pracu na polu a zajedu si ještě na bruslostezku
udělal jsem důležitý objev, který zrovna realizuju, mám tu kyblík namletej zeleniny a už to nepolykám jak kráva, ale pohraju si a žuju a dlouho vycucávám a plivu na hromádku, ono totiž, jak je to na jemno namletý tak se to obtížně vrací a je to velká pomoc, odlehčeníčko, schválně jsem ochutnal tu vyplivněninu a nechutnej humus, naprosto zbytečný ke konzumaci, takže přestanu ščavit a budu mlet, je to rychlejší, jinak mám v tom ten hořečnan a není tam cítit
dnes posilka, na páse sem byl skvělej, akorát když jsem odcházel, přišla tam těhulka, tak jsem se zeptal, jestli ji to nevadí u běhu, ale odpověď nevím, neb se dostavil asi autor, prej jestli mám nějakej problém, byl sice o 2 hlavy menší, ale spíš pěknej bábovkin a určitě žádnej frutarián, tak jsem mu řek že zatím ne, že jen sháním informace pro dceru a šel se rači vyřádit na nářadí.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: buc11 alias buc

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: až mě začne zajímat rybí tuk budu fotit v rybárně, až doplňky, budu fotit farmakofabriky

akorát když jsem odcházel, přišla tam těhulka, tak jsem se zeptal, jestli ji to nevadí u běhu, ale odpověď nevím, neb se dostavil asi autor, prej jestli mám nějakej problém, byl sice o 2 hlavy menší, ale spíš pěknej bábovkin a určitě žádnej frutarián, tak jsem mu řek že zatím ne, že jen sháním informace pro dceru a šel se rači vyřádit na nářadí.
:mrgreen:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Odpovědět